Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zoey J. Dragomir EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zoey J. Dragomir EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zoey J. Dragomir EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zoey J. Dragomir EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zoey J. Dragomir EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zoey J. Dragomir EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zoey J. Dragomir EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zoey J. Dragomir EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zoey J. Dragomir EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Zoey J. Dragomir

Zoey J. Dragomir

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 20 Jan. - 17:18

Zoey Jada Dragomir

“A room without books is like a body without a soul.”

Becenév:

Zoey, Zozo, Zoe, Jade

Kor:

17

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Semleges egyelőre

Csoport:

Griffendél

Rank:

Griffendél

Play by:

Mackenzie Foy

Karakter típus:

Keresett




Én vagyok a család legkisebb tagja és egyben talán az egyedüli, akinek a jelleme igazán nem hasonlít egyik szülőére sem. Ezt egyáltalán nem is bánom. Apám kegyetlen és nagyon konok, azt szeretné ha mindenki olyan lenne mint ő. A legidősebb testvérem hasonlít a legjobban rá, ezért is kedveli őt igazán. Minket meg pusztán csak elfogad, legalább is így gondolom. Tudom, hogy engem csak azért vállaltak be, hogy bebizonyítsák jó család vagyunk. Bár mindenki azt hiszi, hogy nem vagyok tisztába vele.
Testvéreimmel nem igazán jó a kapcsolatom, ahogyan apámmal se. Egyedül Ilarion bátyám az, akivel jóban vagyok. Ő olyan más, mint a többiek és annyira jó vele beszélgetni. Annyira hiányzik, mióta csak úgy eltűnt és nem tudok róla semmit. Félek, hogy valami baja lehet. Remélem egyszer majd ad magáról valami jelet.
Egyedüli Drumstag vagyok, aki a Roxfortba került, aminek én nagyon örülök. De szerintem apám nem igazán. Szeretném ha büszke volna rám, ezért megpróbálom megmutatni neki, hogy én igenis képes vagyok nagyon sok dologra, amit ő nem nézne ki belőlem.
Bár nem vallják be, szerintem a családom nagy része Voldemort párti és ezért ilyenek amilyenek. Én viszont nem szeretnék egyelőre semelyik fél felé sem húzni. Ez az én döntésem lesz majd, hogy hova hajolok, ebbe apa nem szólhat bele.
A szüleim sok mindenből kihagynak és hallgatnak nagyon sok dologról, mert úgy gondolják még kicsi vagyok ehhez. Nagyon haragszom emiatt és bánt is a dolog, mert én már képes vagyok felnőttként viselkedni és gondolkodni. Bármilyen titkot képes vagyok elviselni és elemezni magamban. Ezt be is fogom bizonyítani nekik. Nem vagyok már gyerek! Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy megfontolt és intelligens jellemmel rendelkezem. Nem ugrok fejest, csak úgy a dolgokba. Ha valamit elmondanak nekem nem borulok ki, mint egy egy gyerek és nem hisztizek.
Szeretek barátkozni, ismerkedni és nagyokat beszélgetni valakivel. Aránylag kedves vagyok és figyelmes is. Legalább is ezt mondják rólam a többiek. Igaz néha kissé szeszélyes tudok lenni és temperamentumos is. Viszonylag nagy a tűrő képességem, de megesik, hogy nálam is betelik a pohár és akkor olyat teszek vagy mondok, amit később megbánok.
Szeretek másokon segíteni és mindenkiben próbálom megtalálni a jót és figyelmen kívül hagyni a gonosz jelemét. Emiatt naivnak tartanak, de nem bánom. Tudom, hogy mindenki jó és, hogy volt valami, amiért gonosz lett. Kiállok  a barátaim mellett és megvédem őket bármitől is. Bátor vagyok és kissé vakmerő is, ami miatt néha nagy galibákba keverem magam.  
Sokat mosolygok és szeretek megölelni csak úgy embereket vagy felvidítani őket. Nem szeretem látni ha valaki sír, mindig próbálom felvidítani őket. Elég könnyen zavarba jövök, főleg fiúk jelenlétében, ami szerencsétlenségemre hófehér bőrömön is hamar meglátszik. Olyankor azt sem tudom, hogyan kéne viselkednem és sokszor hülyeségeket mondok  meg teszek, vagy meg sem tudok szólalni. Próbáltam már leküzdeni ezt, de sosem sikerül.
Nagyon szeretek olvasni, leginkább a romantikus és régimódi történeteket kedvelem. Valamint a tudományos dolgokat is.



Roxfort. Ez az én iskolám. Hogy miért ilyen furcsa ez a dolog? Hát talán azért, mert a családunkból egyedül én kerültem a Roxfortba. A testvéreim az Durmstag iskolában végeztek. Én egy percig se bánom ezt. Hiszen itt mindent tiszta lappal kezdhetek. Nem kell senkinek a visszhangját hallgatnom és nem fognak hozzájuk hasonlítani sem. Nem kell olyanná válnom, mint ők. Megtalálhatom önmagamat. Számomra ez a legfontosabb. Be akarom bizonyítani és be is fogom, hogy felnőttem és sok mindenre képes vagyok. Még ha ezt a  szüleim el nem is hiszik. Való igaz ez néha rosszul sikerül és sokszor nagy bajba kerülök emiatt.
Legutóbb is, amikor megpróbáltam megmenteni valakit, még nagyobb galibát sikerült kevernem, mint amilyen amúgy is volt. Egy félresikerült bűbáj miatt, szépen felrobbantottam Roxmortsban egy ház egyik szobáját, ami nagy lángokkal végződött. Kaptam is érte büntetést nem is kicsit. Talán ez volt a legnagyobb baklövésem, amit valaha is tettem. Na jó talán még az, amikor rossz személyt mentettem meg. Pedig én igazán nem akartam rosszat senkinek se. Amúgy meg jó vagyok a bűbájokban és a varázslatokban is. Ez volt a egyetlen eset, amikor félresikerült ez az egész. A tanulmányi eredményeim is ezt mutatják. Sose voltam rossz semmiből se.
***
Kedves bátyuskám,
Hol vagy most? Mit csinálsz? Miért nem jelentkezel? Olyan sokat gondolok rád. Annyira hiányzol. Úgy hiányoznak azok a hosszú éjszakába nyúló beszélgetések veled. Te vagy az egyetlen, akivel mindent megtudtam beszélni. Hisz tudod  a testvéreink valahogy mások, mint te. Velük nem egyezik a véleményünk.
Nagyon félek, hogy bajba kerültél. Hogy bajod esett. Próbáltalak keresni, és kerestetni, de nekem nem ér olyan messzire a kezem. A testvéreimben meg nem bízom. Nem tudom, hogy van-e közük az eltűnésedhez vagy sem. Mindegy is. Engem csak az érdekel, hogy előkerülj. Hogy végre hallhassak rólad valami jelet. Remélem jól vagy. Ha megkapod ezt az üzenetet, akkor kérlek válaszolj rá.
- és ezzel a lendülettel útnak eresztettem egy baglyot abban reménykedve, hogy megtalálja Ilariust.
***
- Zoey merre vagy? - hallom kedves barátnőm hangját. Vele indultam el Rosmortsba a kiránduláson. Kaptunk néhány óra szabadott, hogy járkálhassunk és körbenézhessünk, aztán meg találkoznunk kell a többiekkel.
- Megyek már! - jegyzem meg és loholok is utána. Fogalmam sincs merre megy, de van egy olyan érzésem, hogy veszélyes helyen járkálunk. Körbenézek. Mindenütt csak furcsa alakokat látok, akik ráadásul nagyon ijesztőek is. - Nem hiszem, hogy ez jó út. - mondom neki kissé figyelmeztetve őt. Amikor nem válaszol, körbenézek. A fenébe a drága barátném felszívódott. Nincs sehol. Minden fele forgatom a  fejemet, de nem látom sehol. Aztán egy hatalmas sikolyra leszek figyelmes. Ez az ő hangja. Vajon mi történhetett vele? Rohanok a hang irányába kezemben a pálcámmal, hogyha kell azonnal tudjam használni. Már kezdek ideges lenni, hogy mi történhetett vele. Egy zsák utcába érek de nem látok semmit.
- Merre vagy? - kiáltom kétségbeesetten, és ekkor kacajra leszek figyelmes. Előugrik egy szemetes mögül épen és egészségesen. Hangosan nevet és ujjal mutat rám.
- Látnád az arcodat! Meg a hangot - mondja, majd pedig leutánozza a kifejezést és az arcomat ahogyan kerestem.
- Jaj olyan izé vagy. Tényleg valami bajod is eshetett volna - morgom neki miközben elteszem a pálcámat.
- Ugyan már - ragad karon, hogy visszamenjünk a többiekhez.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Clive Staples McGonagall

Clive Staples McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Tom Hiddleston

»
» Szomb. 26 Jan. - 18:02

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Miss Dragomir!

Egyetértek magácskával abban, hogy nem gyerek már, hiszen 17 évesen aligha számít annak.
Nem hiszem, hogy ha bátyja elveit követi és szembeszáll a családi rossz akarattal, valaha is a Nagyúr pártján találnánk magát.
Mindazonáltal hagy hívjam fel figyelmét, nem Ön az egyetlen, aki Durmstrangból lett Roxfortos, nem ifjú, érző lelkeknek való az az intézmény.
Nos, Ön egy ízig-vérig Grifferndéles lélek, kedves, kalandvágyó, biztosra veszem, hogy jól fogja érezni magát háztársai között, s kívánom, hogy sikeresen bátyja nyomára bukkanjon.
Legyen óvatos a kalandokkal, hiszen bár csak büntetőmunkát kapott, meg is sérülhettek volna, s ebben az esetben még kicsapnának a Roxfortból, hova menne akkor? Kénytelen lenne a Durmsrang, sötét, hideg falai között befejezni tanulmányait.
Mindazonáltal gratulálok, ép bőrrel megúszta, foglalja hát el helyét a Roxfortban.

Üdvözlettel:
Clive S. McGonagall



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

Zoey J. Dragomir

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ilarion Dragomir
» Dragomir testvérek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-