Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kutya-macska barátság? EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kutya-macska barátság? EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kutya-macska barátság? EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kutya-macska barátság? EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kutya-macska barátság? EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kutya-macska barátság? EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kutya-macska barátság? EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kutya-macska barátság? EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kutya-macska barátság? EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Kutya-macska barátság?



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 28 Jan. - 11:40
Lemon & Alec

Igaz hogy a legutóbbi találkozásunknak a vége nem épp fényesen sikeredett Lemonnal, de inkább aggódom érte mintsem haragudnék, remélem erre Ő is rájött. Minden esetre talán igen, mert megbeszéltük, hogy átjön, hozza a pokolmacskáját és a kölyökkutyáját is, ha már van mind a kettő neki. Készítettem be teát és limonádét az asztalomra, meg pár rágcsálnivalót magunknak, a kutyusnak pár falatkás kaját, húsosat, a cicának tejet és halat, Ozi pár napja evett, Ő még mindig emészt elnyúlva az ágakon. Vékony halványzöld ing és barna nadrág van rajtam, lábam mezítelen, mert szeretek így lenni, a halom kupac papírost, könyvet pedig talán először pakoltam el mióta itt vagyok...
Ha Lemon megjön, akkor esetleg feltűnik neki a két rosszasága mellett, hogy a lakosztályom ajtaján csupán egy ajtógomb van, amihez nem tartozik zár, ügyeltem mint Ozírisz mint saját magam biztonságára miután megtudtam Rowan is a falak között él. Megint. Az ajtó tehát egyféle módon nyílik ha párszaszóul vagy kígyóként sziszegi el valaki a megfelelő jelszót, ezt meg is teszem ha hallom megjöttek, majd szélesre tárom az ajtót, könnyen be tudjanak jönni.
Az ember elsőre talán azt gondolja nem is egy szobába tér be, hanem kilépett a vadonba, ahol találni pár bútort. Leginkább ez lehet az első benyomás, mivel a szoba maga egy terrárium. "Kis" kedvencem nem tudtam és nem is akartam holmi terráriumba gyömöszölni tértágító bűbájok ide vagy oda, így a szobát tettem azzá. Rögtön bal kéz fele van a fürdő ajtaja, mellette a falnál egy fiókos komód, a fal mellett utána közvetlen egy nagy ágy, baldachin nélkül. Az ágy mellett elválasztóként közvetlen egy polcos szekrény, amellett pedig egy kisebb íróasztal, most épp tele mindenféle finomsággal, üvegburákkal lefedve, mert mindenki ismeri a cicák kíváncsi természetét.
A szoba maradék jobb sarka a teakonyha maga kandallóval, asztallal. Hogy miért fura a szoba akkor? Mert magas a páratartalom, 50%-s általában, ha a kígyócskám vedlik 70% (most emészt, nem vedlik), a talaj finomított háncsolt tölgykéreg darabok szőnyege (puha sétálni rajta) a falakat mintha fák ágai nőtték volna be, az ágy mellett a falon és a konyha falán egy-egy odúval kiegészülve. A mennyezet el van bájolva hasonlóan a nagyteremhez, itt is a kinti időjárást látni, tehát most olyan mintha besütne a nap. Továbbá a szoba két fele különböző hőmérsékletű: az ágy oldalán 27 fok van, míg a konyhai oldalon 32 fok. A fürdő lóg ki, ott semmi különleges nincs, ha eltekintünk attól, hogy mindig tele a kád vízzel, hogy Ozirisz megmártózhasson, ha olyan kedve van.  Én csak zuhanyozni szoktam a tálca és függöny nélküli zuhany alatt a sarokban inkább, de azon mostanra túl vagyok hogy friss és üde legyek mire cicát-kutyát kapok a nyakamba.
-Na sziasztok! Eseménydús volt az út ide? Nem szöktek meg hatszor? Ozi emészt már pár napja, szóval nem lesz valami aktív úgy hiszem. - Terelem beljebb ha esetleg magától nem jönnének, egészen fura hogy valaki meglátogat itt, Clive sem volt még nálam.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Hétf. 28 Jan. - 12:31
alec & lemon

Talán a világ egyik legnehezebb dolga volt elindulni.
Egyrészt, mert nem tudta, hogyan is kezdjen hozzá ehhez a mai naphoz, ehhez a találkozáshoz.
A múltkori sétájuknál ugyanis nem gyakorolt túl jó hatást Alecre, és bár már megbeszélték, mégis enyhe szégyenérzet szorongatta a szívét akaratlanul is. Nem tudott továbblépni a dolog fölött, hiszen végtelenül kellemetlen volt és kínos, és nem kellett volna így kijönnie ebből a helyzetből.
Miért is nem tudott lakatot tenni a szájára?
MIért nem tudott csak bólogatni?
Miért kell ennyire őszintének lennie? Pláne, hogy a barátságuk még csak egy képlékeny kis dolog, egy aprócska üveggömb, ami bármikor eltörhet, ő pedig nem akarta eltörni.

Ezen kívül természetesen az állatai pont reggelre hülyültek meg.
Silver a poklok legnagyobb ördöge egyszerűen lebontotta a fél fürdőt mire felébredt, Szamóca pedig, az egész guriga wc-papírt és papírzsebkendőt cincálta apró milliméteres darabokra, mert úgy gondolta ez egy jó játék, és ha már a macska mindezt elé helyezte, akkor az csak azért lehet a földön, mert kifejezetten neki szánták.
Hát mindketten tévedtek.
- Rossz! Rossz kutya! Rossz macska! - fegyelmezte csípőre tett kézzel az állatokat, azonban ami történt ezek után az az volt, hogy Szamóca először végignyalta a lábujját, majd be is kapta azt, a macska pedig ráérősen mosakodásba kezdett.
Nem csoda hát, hogy Lemon kissé frusztráltan lapátolta hát mindkettejüket az ölébe, egyiket az egyik, másikat a másik hóna alá csapta, majd papucsban csoszogva, és kissé wc - papír darabosan megindult Alec szobája felé.

A kopogásra nem volt képes, lévén, hogy a keze foglalt volt, azonban nagyon nem is kellett erőlködnie, ugyanis az ajtó rögvest kinyílt, hogy a férfi mosolyogva lépjen elé.
És más helyzetben nagy valószínűséggel ő is mosolygott volna, azonban a rosszcsontok most megérdemelték volna, hogy Ozi egészben lenyelje őket, és ezzel egy kalaphoz hasonlítson.
- Szia! - köszönt a férfinak, majd kissé morcosan és hisztisen (ami egyébként nem volt rá jellemző) bemasírozott a férfi szobájába.
Majd két dolog is történt.
Az egyik, hogy minden lépténél wc-papír szöszökkel árasztotta el az ... avart...
majd rögvest leverte a víz. Homlokán gyöngyözni kezdett az izzadtság, hiszen végignézvén magán, nem épp erre a klímára számított... pulcsi, hosszúújjú felső... vastag farmer, nyuszis mamusz és kinyúlt pulóver... Egyik sem volt túl vékony.
- Az út előtti idő volt eseménydús... - sóhajtotta, majd lerakta a két jómadarat, akik azonnal el is kezdték felfedezni Alec szobáját.
Silver például a törékeny tárgyak között kezdte, Szamóca pedig azzal, hogy lepisilte a férfi ágyának lábát.
- Ahhhhh.... sajnálom .... - mondta lemondóan a lány, majd ahogy csalódottan leengedte kezeit, hóesésszerűen kipotyogtatott még a pulcsijából úgy fél kg tépett papírzsebkendőt.
Lemon körül havazott...



Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 28 Jan. - 13:16
Lemon & Alec
Eléggé izgatott vagyok hogy látogatóim lesznek, nem is egy, hanem rögvest három! Bár ahhogy nyitom az ajtót meglepve tapasztalom Lemon mérges. Összepréselt ajkakkal nézem végig nem túl dicső bevonulását, nézte ahogy fehéren szöszölődik a barna talaj. Hm. Ahogy az állatok pedig végre megkapták az ajtó csukódását követve a rég várt szabadságuk, rögtön tették amihez legjobban értettek: rendet bontottak. Silvert nem féltettem, kevés törékeny dolgom van, ha amazok leesnek annyi baj legyen - készültem - a kutyára viszont csak bólogatok összepréselt ajkaimmal.
-Azt hittem elviszed sétálni előtte... - Nézek Lemonra, majd elkezdek hangosan röhögni, én nem tudok állatokra haragos lenni, hát megértem hogy kicsit összezavarodott nálam. Előkapom a pálcám, eltörlöm a vizeletet, a nadrágomon lógó két szütyő egyikéből elkotrok mélyről egy gyógynövényes zacskót és beszórom a helyét elnyomja a lehetséges szagokat, ha maradtak a kutya érzékeny orrának, ezzel az megvolna. A macska alá sétálva elkapom egyik vázát amit levert volna és a polc másik részére teszem. Esélyes hogy el fog így is törni, de no nem baj. Van reparo a világon.
-Tudod, nem tudtam, hogy romantikus drámát fogunk nézni vagy hallgatni, én nem készültem zsepivel... De Te igen, dicséretes! - Nevetek, majd jobban végignézem.
-Így eléggé meleged lesz nálam, gondolom elfelejtetted Ozira van szabva ez a hely, Ő a meleget preferálja. Vetkőzz szép leány! - Mutatok rá, majd elröhögöm magam, jó szórakozottnak tűnhetek, de csak egyszerűen vicces amit levágott. Aztán hogy a cica végre méltóztatott lejjebb jönni elkapom a grabancánál és megnézem magamnak ahogy összehúzza kölykös reflexből magát.
-Szia Silver, rosszalkodtál? Na gyere Te bűnös macska. - Veszem a karjaimba, nem zavar ha karmol, tudom úgy se marad meg sokáig, de azért megpróbálom megsimogatni. A kutyát könnyebb lesz.
-Viccet félretéve kell a zsepi? Ha nem akkor eltüntetem. - Vigyorgok rá, hozok neki inni, biztos megszomjazott. Akár Silverrel a kezemben, megoldom, egy macska ha kölyök akkor sem fog ki rajtam! Gondolom...

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Hétf. 28 Jan. - 16:06
alec & lemon

Nem mérges, inkább csalódott.
Csalódott, mert a nap nem úgy indult ahogy akarta.
Csalódott, mert hiába vitte le Szamócát pisilni és kakilni mégis kellemetlen helyzetbe hozta.
Csalódott, mert a macskája és a kutyája az ördögtől való teremtmények, amikkel nem lehet mit kezdeni, és akiket képtelen megnevelni!
Mert hát miért kell a macskának lennie a főgonosznak és rossz dolgokra buzdítania a kutyát?
Ezeknek épp ellenkezően kellene viselkedniük!
És ami még ennél is kellemetlenebb, hogy túlöltözött, mert a nagy siettségben és izgalomban elfelejtette, hogy Alecnél meleg lesz Ozira való tekintettel, és még a mamuszát sem cserélte le a nagy morculásában.

- Én elvittem sétálni! Esküszöm, voltunk lenn legalább egy órát, és a macska is használta az almot amit kapott... - morgolódik, majd arrébb viszi Szamócát az ágytól, hogy legalább már ne tegyen több kárt ha hasznot nem is csinál.
- Nem értem mi van velük...Silver! Gyere le onnan! - kiabál a macskára, majd végignézi ahogy a férfi igazán határozott mozdulatokkal eltünteti a kutya oda nem illő nyomait, a szagokat és mindent, na meg hogy elcsípi a macska grabancát és a kezére fekteti hátha elnyugszik legalább két percre.

- Silver egy vadállat és megőrjít! És ami a legrosszabb, Szamócát is ráveszi a rosszalkodásra! - dohog, majd látványosan elfintorodik ahogy Alec cukkolni kezdi azzal, hogy drámára készült. A papírzsepi és a wc-papír darabkák ugyanis szintén a két állat műve.
- Valahogy a macska rávette a kutyát, hogy tépje apró fecnikre a wc papírt és a zsebkendőket. Ez a buta kutya, meg hallgatott rá! - neheztelve néz a kiskutyára, aki hallván a rosszallást hallkan morrantva elbújik Alec lába mögött.

- Köszi! - köszöni meg a hozott italt, majd miután egy szuszra kiitta a pohár tartalmát, leteszi a lába mellé a poharat és kibújik a pulcsijából.
- Esetleg nincs egy pólód, vagy atlétád?- kérdezi a férfit.




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 28 Jan. - 18:57
Lemon & Alec
Nézem a szinte mamuszos-hercegnői bevonulást, de azt kell mondanom, engem állatokkal igencsak nehéz kihozni a sodromból szóval csendben szemlélem a dolgokat, eltakarítom a szégyenfoltokat és mentem a menthetőt, közben még a macskát is levadászom.
-Akkor csak valami érdekes szagot érzett esetleg izgul, nem történt semmi. A macskák meg ilyenek, mindenre felmásznak, hacsak le nem szoktatod őket. - Magyarázom legalább akkora türelemmel, mint órákon szoktam a kisebb gyerekeknek.
-Hmm szóval rávette ördögien ravaszan hmmm... - Nyomom el a vigyorom azzal hogy beszívom az ajkaim és bólogatok. Lehajolok a bujdokoló ölebért, azt is felveszem és megdajkálom kicsit, elvégre már kár olyanért leszidni, amit egy órája követett el, messze a bűntény helyszínétől.
-Minden bizonnyal ez a kis égetni való öleb önmagától is tudja hogy kell égetnivalónak lenni, nem igaz blökkencs? A buta gazdi elfelejtett neked valami csócsát adni, nem igaz? Te meg Silver szintén unatkoztál, hát sehol egy istenes kaparófa monstrum pedig magasról jó lenézni a sok idióta emberre, igaz-e? - Puszilgatom meg az állatokat cinkos mosollyal, aztán a macskát felteszem a szoba falán futó ágra, a kutyát meg a gazdi ölébe.
-Ez a szörnyű, buta gazdi, aki hatvan kiló ruhába jön a kígyólakba! - Hajolok le de hogy ne érezze kihagyom az Ő feje is ellátódik egy semmi baj puszival, majd hozok neki inni. Hú, nem aprózza, hozok neki még egyet, jó melege van!
-Sajnálom, meztelenül szeretek mindent csinálni, ez az ing az egyetlen darabom, mert tudod, minek több? -  Nézek rá némileg meg sem hallottam fejjel, hát oké, hogy nincs sok, mert tény és való hogy összesen van hat ingem, négy pólóm és két atlétám, slussz, de azért VAN. Ki is kotrom az egyik lezserebb fekete pólóm, ami neki lassan hálóing és odaadom.
-A fürdőben át tudod venni. - Mert oké, engem nem zavar ha előttem csinálja, semmi új nincs a nap alatt, de gondolom szégyenlősebb fajta. Közben egy kupacba gyűjtöm az összes papírfecnit, majd eltüntetem.
-Mióta vagy Te is ilyen morc-királynő, hm, Lemon? Különben sem jó ha mérgesen ráncolod az orrod, úgy marad. - Mondom a végét selyemfiús hangon, mert igazából valami madame-ot akarok imitálni de hát így sikeredik. Igaz a vigyorom valószínű elárul, hogy csak heccelem. Aztán ha minden megvan letelepszem mellé a földre, hozok pár szendvicset és gyümölcsöt is egy tálcán. Az állatkák utánunk kapnak, ez szabály, addig kibírják, maximum somfordálnak egy keveset.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 5 Feb. - 10:02
alec & lemon

- Próbáltam lenevelni róla Silvert, de valahogy mindig kifog rajtam. Pedig szeret ölben is lenni, csak mostanában meg van kergülve. Lesből támad rá állandóan a lábamra, és annyira megkarmol, hogy már rászoktam a mamuszra, mert ezen legalább nem érzem! - húzza el a száját a macskával kapcsolatban. Igazából attól függetlenül, hogy sokat rosszalkodik a kamaszodó állata még nagyon is szereti, csak valahogy túlzottan elgondolkodik ilyenkor, hogy mennyire nehéz is erőskezűnek lenni, és hogy a macskák mennyire nem nevelhetőek. Mert Szamóca... ő legalább megtanulja a vezényszavakat.
- Istenem, legalább ne vigyorognál! - forgatja meg a szemét, mert ha már a mai napja ilyen volt, akkor igenis lehet a további beszéde és mindene is ehhez hasonlatos. Persze ő sem tudja megállni, hogy ne nyomjon el egy kunkort a szája sarkában, mert hát Alec már csak ilyen. Valahogy jobb kedvre deríti, és ha másért nem, már ezért megérte eljönnie a férfihoz.

- Van játékuk... azért nem vagyok olyan szörnyű gazdi... - csóválja meg a fejét, és néz kissé gonoszkásan a férfira. Akár lelkiismereti problémát is okozhatna mondjuk azzal, ha megsértődne. Látványosan. Mint a lányok nagy százaléka. Sírna és toporzékolna azért, mert a férfi azt sem nézi ki belőle, hogy gondoskodna az állatai játékáról. Azonban letesz erről a dologról, hiszen ő egyrészt nem ilyen lány, nem tartozik abba a nagy százalékba, és hát nem akarja Alecet sem kifejezetten piszkálni. Helyette inkább ölbe fogja a kutyát. Kezével lágyan megvakarja a füle tövét, szeméből boldogság és büszkeség sugárzik a kis állat felé, hiszen nagyon elégedett, hogy ő ezeknek a rosszcsontoknak a gazdája.
- A gazdi kicsit felidegesítette magát, és ezért felejtette el, hogy hova is jön. - húzza el a száját, majd fél kézzel megtörli a homlokán gyöngyöző izzadtságcseppeket.
- Amúgy jó az idő itt, szeretném, mert általában mindig fázok, de most ... kicsit túl meleg az idegállapotomhoz. - mosolyodik el immár először igazán a mai napon.

- Meztelenül? - pirul el teljesen, majd kislányosan a kutyára emeli a pillantását, a férfira rá sem mer nézni. Mondjuk miért is nézne? Mondjuk tény, hogy akkor most elég nagy fejtörést okozhatott. Miatta kellett ugyanis kényelmetlen helyzetbe kényszerülnie.
- Ne haragudj a kellemetlenségért! - szabadkozik, majd elveszi a felé nyújtott pólót, lepakolja az öléből Szamócát, majd a fürdőbe megy. Az ajtót nem csukja be maga után, csak kissé behajtja, így legalább tudnak kommunikálni is, ha úgy van.
- Ne haragudj! Ez egy ilyen nap! Valahogy így ébredtem, és lehet hogy lappang bennem valami. Akkor szoktam ilyen fura lenni... mármint tudod, önmagamhoz képest... - kiabál a fürdőből, majd miután átöltözött kisétál a térdéig érő pólóban a férfihez.
- Asszem pont az én méretem! - pördül meg mosolyogva megmutatva magát a másiknak.
- Köszönöm!




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Kedd 5 Feb. - 14:21
Lemon & Alec
Mély sóhaj, elnéző mosoly, ebben a sorrendben. Mert Lemon szegény úgy fest ki van, mi lesz ha gyerekei lesznek? Na nem azt mondom ezzel én mennyire jó apa leszek, mert közel sem gondolnám de na. Ez a szakma ilyen.
-Koppints az orrára, verj a fenekére. Hidd el, egyben marad, nincs benned akkora erő, ellenben ez kellemetlen lesz neki és egy idő nem csinálja. Maximum ha nem vagy ott, de ha hazajössz és meglátod nem hülye, tudja megint kapni fog. Vedd le a mamuszt királylány, ígérem nem dőlök ki a szagoktól! - Vigyorgok galád mód, nem gondolnám hogy hetek óta le sem vette, de ha már a szobát rendbe rakom a lábát még el bírom látni ha karom nyomoktól ékes.
-Sajnálom, gyári hibás vagyok, mindig ez van, én próbálom kisimítani a szám, de felkunkorodik. A fogaim is extrovertáltak, magamutogatók, nincs mit tenni! - Nevetek, mert esélye sincs hogy ne vigyorogjak, főleg ilyenek miatt. Lenne okom búslakodni, de azt megtartom magamnak, meg néha szegény Ozinak, ő is csak sóhajtásszerűen sziszegett, hogy micsoda felfordulás lett itt pár perc alatt. Én már be vagyok idomítva hogy csendben ellegyek a szoba sarkában, de hát ez a három jómadár még nem kapott a kígyómtól kiképzést!
-Az állatok mint a gyerekek. Egy játék nem játék és különben is ami nem az enyém az érdekesebb. - Mosolygok, igaz én nem ilyen voltam, de sok ilyet láttam, így normálisnak vallom, hogy a másé jobb. Persze csak szívom a vérét, tudja jól, vagy ha nem akkor rá fog jönni, mert senkit sem piszkálok komolyan akit kedvelek.
-Sajnálom, itt egy kígyó a parancsnok, neki ez a hőmérséklet a megfelelő, mi pór népek alkalmazkodni kényszerülünk. Azért gomboltam be az ingem, mert tudtam jössz! - Nevetek, de valóban nem tudom módosítani a varázslatot, nem is akarom, Ozi fázna. Ha valaki hát Lemon meg fog érteni hogy a kis kedvenc az első. Akkor is Ozi 4 méteres, kis kedvenc marad.
A meztelenségemen aztán felkacagok, hogy itt mindenki milyen szemérmes, de főleg milyen vizuális típus! Remélem csuda pazar testet képzelnek nekem!
-Ne viccelj már, nem okozol. És csak vicceltem, gatya van rajtam mindig... képzelj rám egy nadrágot kérlek és akkor már újra rám tudsz nézni! Egek Ti kis pironkódósak! - Adom neki a pólót nevetve, mert hát nekem ez nem kényelmetlen téma, ellenben mindig elfelejtem hogy sem Ő sem Clive nem bírják a hülyeségeim ennyire.
-Főzhetek valami gyógyteát is ha gondolod, de a gyümölcsökben lesz minden neked. - A szendvicsekben is úgy hiszem, noha hús és tojás mentesek, de kétlem ez gond lenne, sőt, a sok zöldség is egészséges!
-Szerintem is. Ebben menj majd a sulibálba is. - Vigyorgok szélesen ahogy meglátom a pólóm rajta, végtére is nem mondhatom nem takar mindent!
-Nincs mit. Gyere csüccs, egyél valamit és mesélj! Beszélgettél csajszikkal, hm? - Azaz barátkozott-e ugye, Hunterrel gondolom elvolt, mint mindig, de ez így van rendjén.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Szer. 6 Feb. - 11:42
alec & lemon

Egyelőre még nem akar gyerekeket.
És hát csak reménykedni tud abban, hogy ha majd gyerekei lesznek, azért azok könnyebben megértik majd, lévén egy nyelvet beszélnek. Mert hát Ozival mégis könnyebb a dolga Alecnak, mivel a párszaszósága miatt megértik egymást.
- Ajj, de én nem ilyen vagyok! Mármint félek, hogy fájdalmat okozok neki, pedig tudom hogy határozottnak kellene lennem, mert az anyjuk is megráncigálná őket.
- mondja kissé lebiggyedő ajakkal, és nem is érti, hogy nem tud kellően határozott lenni! Pedig tényleg át kellene vennie a vezető szerepet, mert anélkül az állatai biztos hogy a fejére fognak nőni.

- Nem is büdös a lábam!
- kerekedik el a szeme, majd hogy igazát megmutassa egy határozott és elnagyolt mozdulattal le is rúgja a lábáról a szőrös puhaságot. Hófehér lábai elővillannak, ahogy narancsos árnyalatúra festett körmei is, amik nem igazán mutatnak jól a rengeteg vörössé vált karmolásnyommal. Szája lemondó fintorba szalad, ahogy végignéz a lábán, majd rosszallóan megszemléli Silvert is, aki legalább most jól elvan a hatalmas fán, ahová Alec pakolta.
- A lábam sem az ő lába, mégis azt hiszi, hogy azt tehet vele, amit csak akar.
- mondja, majd a mondat végén Szamóca is előkerül és pár hatalmas szuszogással végigszaglássza a lány lábát, majd mint aki jól végezte dolgát ráheveredik.

- Bocsánat, csak ... Tudod ez olyan dolog, hogy az embernek vannak szokásai, és eléggé zavarba ejtó arra gondolni, hogy vendégségbe jövök valakihez, akin egyáltalán nincs ruha. Most persze van rajtad... csak.... mindegy is ... csak belezavarodok!
- rázza meg a fejét, és inkább elvonul átöltözni a fürdőszobába. Ez a pár perc külön töltött idő pedig arra is remek alkalmat kínál, hogy kissé lehiggadjon, lehűtse magát, mert az előző téma eléggé kínossá kezdett válni.
- Hát igazából szerintem csak a gyümölcs elég lesz. Van benne C-vitamin, és nem érzem magam betegnek!
- kiabál ki, majd magára aggatja a férfi pólóját, majd abban kecses táncot lejt előtte, hogy lássa, mekkora rajta a ruhadarab.
- Nem biztos, hogy elmegyek bármilyen bálba. Mert hát kivel mennék?
- kérdez vissza, majd mikor a lányokkal kapcsolatos kérdés érkezik, akkor csak megrántja a vállát.
- Hát van egy lány, Eliza Cornwell... és vele sokat beszélgetek mostanában. Párszaszájú. És kissé kiutálták. Pedig rendes lány amúgy...




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Szer. 6 Feb. - 16:00
Lemon & Alec

-Akkor csak emeld meg a grabancánál, de az orron koppintás nem fáj csak zavaró, nézd! - Koppintok finoman demonstrációként Lemon orrára, vigyázva a szemüveg maradjon, vigyorgok is mellé. Bosszantom, de nem fáj, a macska is így lesz vele.
Arra csak kacagok hogy kikérik a lábszagot, színpadias mozdulattal le is vedlik a mamuszt és tolja a lábát, de csak finoman elkapom a sarkánál megtartva.
-Enyhe Silver, azt hiszem a lábad a kaparófája, hmm? - Nem bírom megállni, megcsikizem a talpát abban a reményben felsikkant és nevetni fog. Ha nem csak elhúzom a szám ne már fejjel, hogy kibírta, aztán így vagy úgy de elkapom megint és pálcámmal mondok minden karmolásra egy Episkey-t, az szépen meggyógyítja. Tudom hogy ez későbbi varázslat, még nem tanulta, no meg nem mindenki szereti a medimágiát.
-Majd adok egy jó kenőcsöt ami serkenti az ilyen jellegű gyógyulásokat. Eléggé erős szaga van, ha akarod azzal is büntetheted a cicát, hogy az orra alá dugod! - Mosolygok, majd mielőtt megy előkotrom neki és odaadom, nem fogom elfelejteni.
-Belezavarodtál valóban. Ha tudom jön valaki amúgy is felöltöznék. De nem vagyok szégyellős. Jó, van rajtam nem egy karmolás és harapás heg, azok nem túl ékesen mutatnak, de amúgy nekem mindegy lát-e úgy valaki. - Nevetek, jót szórakozva, hogy gondolom NEKI nem mindegy, de hát nem bírom nem szívni a vérét érte.
-Az csak megelőzésre jó ha már bujkál benned valami, akkor a többi vitamin inkább segít. - Magyarázom kedvesen, szerettem a gyógynövénytant is, az volt a harmadik kedvenc tárgyam.
A pólóm aztán rém jól áll Lemonon, főleg ahogy táncikál benne, nevetek is.
-Azzal aki elhív! Ne már, el kell menni, jó bulik azok. Ha mást nem utalj rá a fiúknál hogy jó lenne elmenni a bálba ám. Ha meg nagyon nem akarna elhívni senki mert tutyi-mutyik elviszlek én! Áttáncoljuk az éjszakát! - Vigyorgok, nem tudom amúgy elvihetném-e de kétlem lenne ellenvetés, hát csak táncolunk.
-Miért utálták ki? Mert párszaszájú? Tőlem csak féltek miatta. Mondjuk én direkt rájuk sziszegtem néha pont emiatt ami nem feltétlen növelte a népszerűségem de... hm. - Vállat vonok. -De a lényeg, hogy találtál egy barátnőt, na ez szuper! Látod, mondtam én jó Lemon-Landen lenni. - Mosolygok önelégülten, ilyen esetben imádom éreztetni az én megmondtam dolgot.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Vas. 10 Feb. - 22:39
alec & lemon

Pont úgy hőköl hátra, mint egy macska, mikor Alec az orrára koppint. Önkéntelenül is összehúzza a szemöldökét, és megemeli az orrát, mintha csak készen állna arra, hogy megfújja a férfit.
Nem találja túl kellemesnek ezt az orra koppintó dolgot, úgyhogy ennek örömére el is határozza, hogy igen, alkalmazni fogja.
- Hát jó! Lehet, hogy ez jó ötlet, és beválik. - jegyzi meg mintegy beleegyezve mindenbe, majd mikor a férfi elkapja a lábát azért kellően hátra kell dőlnie, hogy odáig fel bírja emelni. Hiszen Alec magas, a keze pedig igaz hogy hosszú, de azért mégsem ér a földig, így pedig hajlékonyság nélkül Lemon sem túl ügyes lány.
Hátra dől, hogy jobban fel tudja emelni a lábát, majd mikor a másik szemrevételezi kissé elhúzza a száját.
- Tudom! De próbáltam lenevelni róla! Azt csinálja, hogy rájön az öt perc, és ilyenkor elkezd rohanni a szobában, és random helyekről bukkan elő, és támad rá a lábamra, még akkor is, ha amúgy egy helyben állok. Majd utána elfut és elbújik. Biztos, hogy ez a vadász ösztöne, de azért, elég kellemetlen. - húzza el a száját ismét, majd mikor Alec felajánlja, hogy ad neki gyógyszert, akkor hálás pislogással jutalmazza.
- Nagyon köszönöm! - mondja hálásan, majd ha a másik elengedi, akkor természetes módon a férfihoz lép és lágyan hozzá bújik. Keze átkulcsolja a férfi derekát, fejét annak mellkasára hajtja, pár szusszanással beszívja illatát, közben megállapítva, hogy egészen otthon szaga van, majd mosolyogva elengedi.

- De én nem vagyok a barátnőd! - mondja a férfinak, majd megcsóválja a fejét és bevonul a fürdőbe átöltözni. Hamar lekerül a felesleges ruha róla, majd immár kényelmesen, kissé lengébben libben be a szobába a férfihoz.
- Akkor milyen vitamint szedjek? - kérdezi a férfit, mert hát ő nem kifejezetten jó ebből a dologból. Ő leragadt a C-vitaminnál, meg az azonnali gyengélkedőre vonulásnál, hogy ha lehet, egyetlen bájitallal azonnal kiszedjék a náthából és minden nyavalyából, melyet nem bír elviselni.
- Te szoktál beteg lenni?

- Gondolod lenne olyan, aki elhívna szívesen? - kérdezi hümmögve a férfitól, majd kissé nagyobb önbizalommal jut eszébe Hunter, hiszen barátok, végül is, miért ne hívhatná el ? Miért ne mehetnének együtt egy bálba?
- Jujjjj! Megtennéd? - ragyog fel az arca, majd pirul is el egyből.
- És ha Hunter azt hinné, hogy vele megyek? Mármint az egyik legjobb barátom, és nem tudom, vajon egy ilyen eseménynél számítana – e rám. De nem akarom azt mondani ezzel, hogy ne vigyél el, csak tudod… lehet , hogy előbb őt kéne megvárnom, vagy megkérdeznem, hgoy lesz e partnere. Nem ciki ha egy lány kérdez ilyet egy fiútól? Mert végül is én nem akarom magam a nyakára varrni!

- Ó, hát ő nem ilyen. Ő nem védi meg magát sajnos. Nagyon kedves lány, de nem igazán van önbizalma, és nem tud kiállni mások elé, hogy hagyják békén. Én azért ha piszkálnának kiállnék magamért, amennyire tudnék, de ő nem ez a típus. - mondja lemondóan, majd felsóhajtva néz a férfira. Végül is ő a felnőtt! Adhat tanácsot, mit tegyen ilyen helyzetben.
- Lemon-Land akkor lesz majd jó, ha végre elérem, hgoy jól érezze magát!




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 11 Feb. - 21:00
Lemon & Alec
Lemon remek macska-imitátor lenne, legalább is a hagyjál vagy fújtatok póz kategória legjobbját vinné ha járna érte díj meg kitüntetés, nevetéssel jutalmazom az alakítását.
-Próbáld ki, akkor majd meglátjuk beválik-e. Puding próbája az evés, tudod. - Mosolygok rá szélesen. Clive vajon hogy idomítja a sárkányokat? Kinézem belőle hasonló módszerrel... "Rossz sárkány!" és orron koppintja az öklével, hiszen... amúgy meg sem érezné az állat. Vigyorgok a dolgon. Aztán megtornáztatom, elkapom a lábát, de hajlékony nádszál ez a leány, meg sem kottyan neki! Ellenben eléggé megtépázott ez a szép láb, kár érte.
-Hát ott a pálcád, egy petrificus totalus és gyorsan kezelted a problémát. Jó, először szólj rá nem szabad. Másodjára meg demonstrálod miért nem szabad. Hogy ne legyen harag egy óra múlva adhatsz neki tejet. - Kompromisszum, úgy szép az élet ha zajlik, de azért nem jó ha ilyeneket eltűr, nem játék ez.
-Nincs mit. - Mosolygok ahogy rendbe teszem és mondom kap kence-ficét is rá, aztán noha az ölelése meglep, mivel nem szoktak engem ölelgetni, de úgy... senki, miért is tennék, de nagyon is jól esik, puhán viszonzom is. Kár hogy Rowan sosem ölelt meg így, mennyivel jobb gyerekkorom lehetett volna! Azt hiszem kicsit irigylem Lemon testvéreit, de hamar felül kerekedem az érzésen, főleg hogy mennyire röhögök a tényen hogy zavarba jött a meztelenség téma miatt!

-Miért, ez kritérium? A medimágusok sem a barátnőim mégis láttak már úgy, példának okáért. Meg iskola társak is anno... - Nevetek, a meztelenség szerintem nem olyan különleges dolog, nekem legalább is nem az, nem hiába tartom viccesnek hogy másokon mekkora mérhetetlen zavar tud eluralkodni.
-Hmm, hát akkor már jobb ha kamillateát iszol meg sokat párologtatsz, sós és citromos vizet, az segít. Megelőzni meg D-t, mikor szeded a C-t, meg egyél magvakat, dióféléket, azokban cink van. Meg a vörös húsokban is sok van ha eszel húst, a kagylókban. Én nem eszem, szóval én a dióra esküszöm. - Mondom, mert ha már benne a bajban az ember akkor ki kell aludni és jól van. A kérdésre rázni kezdem a fejem. -Nem, nem szoktam, eléggé megedződött a szervezetem, azt hiszem. - Igaz, most Rowan miatt eléggé stresszes vagyok, rendszertelen eszem és keveset alszom, ez pontosan tudom legyengít, de... próbálok tenni ellene.
-Hát persze, de nem árt ha érezteted olyan lány vagy aki szívesen elmenne. Sok fiú gyáva és ha nem látja mennél már akkor elkönyveli hogy tuti nemet mondasz mert nincs kedved. - Nekem persze nem volt ilyen gondom, de hallottam a srácokat ilyeneken szöszölnek. Aztán megnyugtatom, egy pasi tuti elvinné a bálba, ha nagyon nincs senki kedvére való majd én leszek a vészterv.
-Persze, miért ne tenném? - Kivel mennék amúgy? Kétlem amúgy meg lennék hívva, hiszen én már amolyan tanár vagyok. -Miért csak hinné? Ha vele akarsz menni menj vele. Hacsak nem nézett ki magának valami csajszit akit fel akar így szedni szerintem örülne is neki ha elhívnád. - Mosolygok rá, én a vészterv vagyok, miért sértődjek meg ezen? Szerintem amúgy is a díszítő brigád tagja leszek, mire a táncra kerülne a sor horpasztani fogok egy sarokban.
-Miért lenne ciki? Kérdezd úgy gondolt-e már valakire, mert ha nem szívesen mennél vele, mert csak úgy nem akarsz elmenni valami sráccal. Ami amúgy szerintem tök normális. - Hát az ember azzal menjen akivel jól érzi magát nem?
-Hmm értem. Ha nem tudja hogy kell kígyót idézni küldd hozzám, nem kell csinálnia semmit csak megidézni és ha békén hagyják a rengetegben elengedni az állatot. Pár ilyen és senki nem mer majd vele kötözködni. Akkor is ha egy mukkot nem mond párszaszóul, az emberek félnek a kígyóktól, nem is értem. - Sóhajtok, de látszik nekem ez egy nagy talány, hiszen annyira törékeny és kedves állatok!
-Szerintem ha veled van jól érzi magát. Ha nem így lenne nem lenne veled, ennyire egyszerű. Tudod néha nem olyan egyértelmű mit takar másnak a jól érzi magát fogalma. Nem mindenki perdül táncra és vigyorog mint a vadalma. Lehet egyszerűen csak ellazul a lelke, de kívülről nem látszik semmi. Én Clive mellett érzem ezt, nem hinném sokkal másképp viselkednék, megszoktam a beidegződött rutin viselkedést, de mellette mégis jól érzem magam, nyugodt vagyok. Lehet mondanom kéne neki, hogy jó vele dolgozni... - Szalad össze a szemöldököm elmerengve, hogy most így erről beszélve, lehet nem lenne hülyeség. De valahogy sosincs eszembe ha vele vagyok, mindig van valami.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Kedd 12 Feb. - 16:17
alec & lemon

- Azt hiszem majd kipróbálom… - vonja meg a vállát, majd legbelül nagyon is egyetért azzal, hogy ez igenis kellemetlen, és talán a macska sem fogja szeretni ezt a dolgot, mert hát ki szereti, ha az orrára koppintanak? Mert az előbbi Alec akció miatt ő is le tudta volna fújni, holott ő nem is macska.
Még egy pillantást vetett a másik kezében lévő lábára, az azon felsorakozó hegekre, és kissé elszomorodva pislogott először arra, majd a macskára a fán. Hangosan felsóhajtott, mert mondni már semmit nem tudott, és nem is akart. Mert mit mondhatott volna? Hogy amúgy ő nem ilyen állatkát akart? Hogy neki a macskák azok a lények, akik szeretik, ha simogatják, dögönyözik őket, bújnak, dorombolnak, hízelegnek? És hogy Silver pont nem ez a típus? Hogy lett egy totálisan önfejű állata, ami egyszerűen öntörvényű és aki mellett ő soha nem lehet majd a vezér?

- Jó, de az más! Most velem, egy lánnyal vagy kettesben a szobádban, nem pedig száz másik emberrel a strandon, vagy épp egy medimágus tanfolyamon… - mondja nagyon hevesen bólogatva. Mert amúgy normális keretek között nincs baja a meztelenséggel, csak valahogy úgy érzi, a jelenlegi helyzet nem éppen megfelelő erre.
- Én sem vagyok ám mindig beteg, vagyis ritkán vagyok az, csak most ez az eső és szél talán egy kicsit átfagyasztott! - bólogat a férfi sok okosságát hallva, és már jegyzetel is fejben. Igaz, nem épp gyógyszer párti, de majd összeállítja az étrendjét úgy, hogy ezeket a vitaminokat be tudja juttatni a szervezetébe nagyobb mennyiségben. Meg hát a teát szereti, úgyhogy nem lesz ellenére a kamilla tea sem.

- De az olyan kellemetlen. - mondja miközben egyik lábáról a másikra áll.
- Mármint ez olyan, mintha direkt meghívatnám magam. Jó persze ez a cél, de azért mégis csak kell tartás, meg minden. Legalább is anyu mindig ezt tanította. Hogy legyen tartásunk és legyen büszkeségünk, és hogy menjek el úgy valakivel, hogy lényegében én vettem rá arra, hogy elhívjon, nem pedig magától jutott eszébe? - kérdezi kissé lebiggyedő szájjal, mert hát nem szeretné magát senkire sem ráerőltetni.
- Csak ez a fiúk dolga! Én nem olyan lány vagyok, aki elhív másokat randira, meg aki ilyeneket csinál! Én…. Tőlem ez abszolút távol áll! A fiúk is távol állnak! - süti le a szemeit, és nem is tudja hogyan mondja meg Alecnek, hogy lényegében lehet hogy már 15 éves, de valahogy akkor sem érdeklik a fiúk. Mármint Oliver érdekli, de Oliver más! És a többi háztársa, vagy Roxfortos diák nem vállt ki belőle olyan érzelmeket mint a véla férfi.

- Tényleg segítenél neki? Nagyon jó lenne! Már meséltem neki rólad, csak nem tudtam, hogy szabad-e bemutatnom, mert mi jóban vagyunk ez oké, csak hát mégis csak tanár vagy, őt pedig ez… lehet feszélyezné… - hümmög, majd rámosolyog hálásan Alecra. Nem is gondolta volna, hogy a vörös szőrök a fülében ilyen barátságot hoznak majd neki.
- Hümm… Alec… biztos, hogy nem érzel semmit a professzor iránt? - szegezi neki a kérdést a másiknak, mert kezd a helyzet nagyon gyanússá válni!




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Szer. 13 Feb. - 11:57
Lemon & Alec
Alatomos vigyorom elárul, csak szórakozom vele és nagyon is élvezem.
-Ha még tanfolyamra jártam volna! Általában nem önszántamból vetkőztem, mint mikor megharapott egy jaguár Peruban... de rendben magamon tartom a nadrágot! A lányságodra való tekintettel! - Nevetek, nem akartam nekiállni vetkőzni, nem szokásom csak úgy, főleg hogy én már megszoktam az itteni klímát. De nem nyúzom tovább, eléggé elpirult már, hagyom szusszanni aztán ha megpihent majd újra piszkálom valamivel. Jó évődni, majd megszokja ilyen vagyok.
-Forró fürdő, mindig forró fürdő ha ilyen van. - A kamillától a hideg is ráz hogy megigyam, de van aki szereti, mint mondjuk Damocles... bvah.

Aztán már csak elgondolkodva majszolom a szendvicset és hallgatom. Főleg hogy kellemetlennek ítéli meg a szituációt, amit őszintén nem tudok mire vélni.
-Hát fogd fel úgy Te hívod el. Nincs abban semmi ha valóban vele mennél... ez nem büszkeség kérdése hanem határozottságé. - Nézek rá, nem értve a probléma gyökerét. Aztán közli a fiúk dolga, hm, szegény Hunter, nem irigylem most, látatlanban is le lett szúrva szedje már össze magát! Aztán csak sompolyogva közelebb hajolok.
-Jaaaaaa, hogy ez igazából randi, így már éééértem! - Vigyorgok szélesen, szóval Huntert randira hívná, ó! -Attól hogy felveted Hunternek szívesen elmennél a bálba még nem hívattad meg magad. Tuti elhív ha van egy csöpp esze. - Szegény srác, ha mást nem adok neki egy fülest, hogy sipirc foglalózni Lemonnál. És ahogy Hunternek persze ennek a csajszinak is segítenék, aki Lemonnal kezd összebarátkozni.
-Persze. Áh, mondd neki Clive a professzor én csak a kis segédje vagyok! Úgy se mondja meg senki 27 vagyok, szóval Ő sem fogja, nem harapok! Az a pletyka nem igaz. A kigyóim harapnak nem én! - Nevetek, nem fogom megenni a barátnőjét, meg hát nem is vagyok tipikus tanár, be kell valljam túl lazán kezelem néha a dolgokat. Amikor osztályozok nem, de amúgy. Lemon mondjuk ezt amúgy sem tapasztalná, hiszen jó tanuló. De azért nem ártana példát vennem Clive-tól, benne van amolyan professzori méltóság, hm.
-Ó én rengeteg mindent érzek a professzor iránt! - Dőlök el hogy fejem az ölébe essen és úgy vigyorogjak fel rá. -Miből gondolod semmit sem érzek iránta? - Nevetem el a dolgot, értem mire akar kilyukadni de hát Clive... Clive annyira jó pasi, más világ, no meg taknyos kölyöknek néz, nem tud velem mit kezdeni, szóval... mindegy is.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Szomb. 2 Márc. - 14:54
alec & lemon

- Köszönöm, igazán figyelmes tőled, hogy törődsz a lányságommal! - mondja kedvesen, bár igazából oldalba bökné a férfit, mert hát miért pimaszkodik itt vele! Nem tehet róla, hogy számára nem teljesen természetesek azok a dolgok, amiket itt sokan képviselnek. Neki nem fordul meg a fejében a meztelenség, a másik nemhez való szexuális közeledés. Legalább is abszolút lányos, és gyermeki dolgokról álmodozik minden alkalommal, ezek pedig nagyrészt senkit nem késztetnek pirulásra.
- Én szeretem a kamilla ízét, de jó, majd kipróbálom fürdőnek is. Mondjuk király lenne egyszer elmenni valami jó kis prefektusi fürdőbe megmártózni egy hatalmas medencében, és elárasztani kamilla virággal! - mondja elfelhősödő tekintettel, mert hát mindig is szerette az ilyen dolgokat. Szinte már el is képzelte, hogy hogyan tudna lemerülni teljesen a víz alá, hogy lágy csapásokkal szelné a vizet és hogy óriási nyugalomban lebegne a meleg víz tetején kinyújtózva, átmelegedve, ellazulva.
- Nem megyünk el egyszer valami jó kis fürdőbe? - szegezi neki a férfinak a kérdést meggondolatlanul, hiszen át sem gondolja, hogy esetleg amaz félre értheti.
- Mármint nem azért, hogy ruha nélkül legyünk, hanem mert például azt hiszem a törököknél van hammam, olvastam valami útikönyvben, és ott végig is sikálják az embert, ellazítják az izmait, és ha lenne valami ilyesmi, az nagyon is szuper lenne! - kérdezi csillogó szemmel, majd lehuppan a férfi ágyára.

- Jaj, nem randi! Mármint Hunterrel mi nem.... - kezd bele a tagadásba fülig pirulva, hiszen hogyan is magyarázhatná el a férfinak, hogy igen, kedveli a fiút, és tetszik neki a maga módján a csillogó szeme, a csibészes mosolya, az, hogy örökké mosolyt csal az arcára, és hogy olyan finom és lágy vele, hogy pont úgy vannak mint Aleccal, hogy nyugodtan megérintheti, simogathatja, szeretheti! Az már más kérdés, hogy a másik érzéseit vak módjára észre sem veszi, mert ha észrevenné, akkor nyilván kissé megszeppenve reagálna a másik közeledésére.
- De hát nem ciki, ha egy lány kérdez ilyet? Mégis csak a férfiak dolga, mármint én ezt vallom! Lehet könnyebb lenne neki, meg nekem is, de hát... én lány vagyok! - próbálja megmagyarázni a dolgot bár ő is tudja, hogy abszolút rossz megközelítésből, indokok alátámasztása nélkül.

- Hát tudod... - kezdi el a mondanivalóját, miközben keze lágyan a férfi hajához ér, és lágyan simogatni kezdi sötét enyhén hullámos tincseit.
- Szerintem ez kicsit több mint tisztelet a másik iránt. Mármint én elhiszem, hogy tiszteled és a példaképed, de akárhányszor feljön témának, valahogy fura árnyalatúra változik a szemed, és megjelenik benne egy olyan csillogás, ami máskor soha. Rám sem nézel soha ilyen szemmel, pedig engem is tisztelsz úgy hiszem, és kedvelsz is. Ez amolyan női megérzés azzal kapcsolatban, hogy próbálod letagadni ezeket az érzéseket vele kapcsolatban, ami érthető is, de hát miért ne viszonozhatná? Attól hogy volt felesége, és eddig nem volt kellő ismerete egy ilyen dologgal kapcsolatban, még változhat a dolog nem? Van hogy olyan helyről kapjuk meg azokat az érzéseket, amikre vágyunk, ahol nem is kerestük soha... - vonja meg a vállát a világ legnagyobb bölcsessége után, majd lelkesen fonni kezdi a férfi haját.





Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Vas. 3 Márc. - 18:24
Lemon & Alec

-Mire valók a barátok ha nem erre! - Legalább is a fiú vagy inkább férfi barátok, nem de? Persze vigyorom miatt lehet nem vesz komolyan, holott ha bármelyik kis taknyos pelyhedzőállú kamaszgyerek megbántaná vagy erőszakosabb lenne tuti kapna tőlem valamit.
-Fűzz meg egy prefektust, mi tart vissza? Teszel valami szívességet az egyiknek, mondjuk megírod az egyik beadandóját és cserébe elkéred a jelszót. Inkább valami lánytól, de hát nem minden fiú élne ezzel sem vissza vélhetőleg. Bár fürödhetsz fürdőruhában is, akkor mindegy. - Adok pár tippet, hogyan valósítsa meg a dolgot. Nem lehetetlen, anno én is így jutottam be.
-De, elmehetünk. Walesben tudok egyet, gyógyfürdő, de Angliában is van gondolom. Nem igen jártam ilyen helyekre egyedül. - Vonok vállat, kivételesen nem értem félre, mert hát a kamillával bebüdösített vízről automatikusan a gyógyfürdők jutottak eszembe. Ezért is nevetek aztán hogy kiegészíti a kis gondolatot.
-Nem megyek meztelen ilyen helyekre nyugi. Engem csak az lásson akinek megengedem! - Nevetek majd csak lesek, miket nem tud ez a lány.-Hú, érdekesen hangzik, elmehetünk! Remélem valami helyes lány vagy fiú csinálja nem valami morcos öreganyó! - Nevetek tovább, szüntelen, mert kisikálná a nénje belőlem a szuszt is attól tartok. De érezhető nincs ellenvetésem, majd nézek valami helyet, biztos akad.
-Ha randira hívod akkor csak azt sugallja Te vagy a határozottabb, ennyi. De randinál valóban jobb. De egy baráti bálozáson... ott szerintem nem az a fontos. - Javítson ki, mondja nem csak baráti a dolog, akkor persze hogy megy a pisszegés Hunternek majd hogy szedje össze magát, de ha nincs ilyen, akkor miért ne hívhatná el Lemon?

Hunter miatt megint túl jó kedvem kerekedik, szegény srácnak nem lesz könnyű dolga, főleg hogy nem randi randira kell mennie!
-Persze, persze, mondtad barátok vagytok. De ha meg csak barátok vagytok miért lenne fura elhívni? Ha nem randi. Mert hát nekem is igent mondtál könnyen, Hunter sem más akkor nem? - Na én ebben nem vagyok olyan biztos, de nem is ismerem a gyereket. Legközelebb elkérem Clive-tól az osztályt egy dolgozatra és csak Hunter kap pár bónusz kérdést: "Mi Lemon kedvenc legendás állata? Mi Lemon kedvenc színe? Szeret Lemon táncolni?" És a többi, ha valamit nem tud Trollt kap ahahah! Mókás doga lenne.

Clive már hasonló, mégis más téma, végtére is Clive még csak nem is emlékszik rám, hiába több nekem mint barát már kölyökkorom óta, végtére is példakép abszolút, felnézek rá, a puszta lénye segít átlendülnöm a nehézségeken. Nem hiába dőlök szórakozottan Lemon ölébe, hogy fésülgesse a hajam, kellemesen ellazít a dolog, ha már kicsit Cliveról faggat. Clive nekem mindig is bonyolult téma volt. Erre jön azzal másképp csillog a szemem, meg hogy lehet viszonozná a dolgokat. Clive. Sóhajtva nézek fel továbbra is Lemonra, végighallgatom az sem zavar hogy fonja a hajam. Főleg mert nem jövök rá mit csinál, életemben egy kezemen meg tudom számolni hányszor fonták be.
-Lemon, szerintem Clive némileg homofób, rémesen zavarba jön és látványosan nem tud mit kezdeni a témával, kerüli is ha teheti, amiért nem hibáztatom, de pont emiatt erősen kétlem vonzódna a férfiakhoz. A másik meg hogy diáknak néz... folyton. Gondolom mert segéd vagyok és hasonló. Meg van elég személyes gondja, ha akarna magának párt simán találna, végtére is... a legbűbájosabb mosolya díjas férfi, kismillió rajongója lehet, pedig azok a nők nem látták milyen jól kviddicsezik, pedig én már akkor is tudtam tehetséges! Az meg csak hab a tortán, hogy rohadtul nem emlékszik rám, pedig játszottunk egymás ellen, meg azért találkoztunk néha a folyosón. Nagyon... kedvelem Clive-ot, nem tagadom, mert nagyon figyelmes, kedves és törődő, végtelenül, sőt túl udvarias és jót akar, ami nem mindig sikerül, de nem is ezen a lényeg... - Ha belegondolok elhívta az öcsém vacsorázni meglepetésből, mert kedveskedni akart... nem is nyúlhatott volna jobban mellé. - De a lényeg hogyha akarna valakit lenne neki és különben sem egy magamfajtát keresne, aki csak rossz híre van és mása nem. Főleg hogy az öcsém mennyivel tehetségesebb és jobb nálam, helyesebb is tegyük hozzá, szóval ha Silverlaket vagy csak úgy párt kell neki választani biztos alul maradok. - Húzom el a szám, mert ezek tények. Clive... fogalmam sincs mennyi esélyem lenne nála, de tőle fájna a visszautasítás. Inkább csak hátranyúlok a kezemmel, hogy átkaroljam Lemont és simogassam a derekát - lévén azt érem, meg a háta alját.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Hétf. 6 Május - 19:57
alec & lemon

- Nem igazán vagyok én az a befűzős típus.. Vagy nem tudom, ez eddig nem tűnt fel neked?- kérdezi a férfit, a teljesen egyértelmű dologról. Hiszen tényleg soha nem jutna eszébe odamenni valakihez, pláne nem egy prefektushoz(!!) aki amúgy is, minden tekintetben felette áll. Meg hát amúgy is! Még a végén fülön csípnék, hogy tiltott helyekre akar osonni, és a legrosszabb, hogy még az is kitudódhatna, vagy arról is pletykálhatnának, hogy nem egyedül akarja használni a fürdőt! És mit szólna az apja, vagy az anyjáék?! Hogy a kislányuk fürdőbe járkál másodmagával? Mi lenne ha Hunterrel menne? Vagy Alec-kel? Biztos mindenki arról beszélne ezek után, hogy mennyire rossz lány is ő! Holott egyáltalán nem, és nem is jut ilyen az eszébe, meg hát az sem tudja, hogy mit csinálhatna valakivel édes kettesben az ellazító vízben.

- Tudtommal férfiak csinálják, valami szeánsz, vagy rituálé keretében, és mivel ezt is tanulni kell, nem hinném, hogy fiatal fiú fogja csinálni. De hát egy középkorú férfi épp passzolna hozzád korban... - vigyorodik el, kissé pofátlanul. Mondjuk belegondolva tényleg el tudna képzelni egy idősebb férfit Alec mellett. És az idősebb itt nem egy 60+-t jelent, hanem egy 30-35 körülit, még a 40 is beleférne. Szerinte ugyanis eléggé jót tenne Alec számára egy kicsit korosabb partner figyelme. Biztos legyezgetné a hiúságát, és nem csak a fiatal és vehemens lelkek találnák meg. Azok hosszú távon úgysem tesznek túl jót...

- Jó, jó! Igazad van! Végül is nem randi, hanem egy baráti bál, és hát végül is, mivel barátok vagyunk, én is elhívhatom, félretéve a büszkeségem. Bár tudod, nem az a baj, hogy ne tudnám elhívni, hanem valahogy szeretem a leosztott szerepeket. Mégis lány vagyok, és ő a fiú, szóval ha barátok vagyunk, akkor is jó lenne ha ő kérdezné meg, hogy akarok - e vele menni. - vonja meg a vállát kissé lebiggyedő szájjal, majd ujjaival finoman Alec haját kezdi simogatni.

És akkor, mint derült égből villámcsapás, úgy kezd el ömleni a szó Alecből. És ezek a szavak mind - mind Clive-ról szólnak. Nagyon is hízelgő szavak, és magyarázkodásnak tűnő szavak, és olyan szavak, melyek arról szólnak, hogy mennyire nincs esélye sem erre az egészre, meg hogy a férfi hogy is gondolkodik, de hát nem is ismeri az életét ilyen téren! Egyszerűen fogalma sincs arról, hogy mi is van a másik fejében, hiszen Alec önmagának sem képes bevallani, hogy mit is érez! Mert már megint itt van a csillogó szem, meg az ábrándos tekintet, és Lemon minderre csak somolyogva tud reagálni. Egészen addig, míg a férfi el nem hallgat, hogy hirtelen levegőt vegyen.
Ugye tudod, hogy rém idegesítő vagy? - teszi fel a költői kérdést, majd anyáskodva tovább fonja a férfi haját.
- Konkrétan azonnal sikerült megválaszolnod, hogy vajon miért is nem néz rád férfiként. Sőt, még homofóbnak is beállítottad, holott arról beszélsz, hogy zavarban van a témától. Szerintem én is zavarban lennék, ha a helyzet úgy hozná, pedig egyáltalán nem vagyok a másság ellensége, meg az embereké sem, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Eddig hetero kapcsolatban élt, lehet ez új neki. Nem tudhatod! Lehet azért van zavarban, mert most valami egészen új dolgot fedezett fel magában... - mondja csicseregve a fiúnak.
- Buta vagy Alec Silverlake, és ha már itt tartunk, akkor kishitű is! - fakad ki kissé vehemensebben mint, ahogy illene egy ilyen helyzetben.
- Én soha nem hallottam rólad semmi rosszat a suliban, de még anyámék szájából sem, azon kívül, hogy igenis megkövetelsz dolgokat, és tudsz szigorú lenni. A család az egy dolog, Te meg egy másik dolog vagy. Ne hasonlítsd magad máshoz, mert totál felesleges. Veled van napi kontaktban, te tudod, hogy milyen is ő, és hidd el, hogy ezt értékeli is, és ha más tetszene neki, akkor a drága idejét nem veled töltené! És ha más tehetségesebbnek találna, természetesen arról is biztos tudnál... - mondja, majd beledől a férfi kezébe, és hagyja, hogy az a hátát simogassa.





Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 13 Május - 12:33
Lemon & Alec

-Engem is befűztél... ha azt vesszük, nincs különbség. Szívességért szívesség, ennyi. Nem olyan misztikus dolog ez. - Egy kis prefektusi fürdésért megéri ez a kis semmiség, nem? Szerintem abszolút. No meg nincs benne szerintem semmi, én is egyedül mentem, élveztem Rowan mentes övezetként a dolgot, persze az is tény mikor másodjára mentem ott próbálkozott be az egyik fiú prefektus nálam... sikerrel járt.

-Hm. Amúgy nem, a középkorúak idősek nekem, én fiatal vagyok, a fiatal korosztály illik hozzám, a laza harmincasok! A középkor negyven felett kezdődik, az... idős. - Finnyás vagyok, no meg hamarabb lenne fiatalabb partnerem mint jóval idősebb, ez is tény. Bár van egy harmincas aki nyugodtan csaphatná a szelet... hah. Bár ha belegondolok Avery meg Lestrange is lassan negyvenek és hát egyiket se rugdosnám ki az ágyamból... mindegy mindegy.

-Igen, de mivel barátok vagytok lehet eszébe sem jut, hogy mint barát elmennél vele. Emiatt meghagyja a lehetőséget az udvarlóidnak. Szóval legalább valahogy add a tudtára, hogy attól el leszel hívva nem feltétlen randi lesz szóval... érted. - Mosolygok rá, hogy megértem én, de hát a fiúk annyira szuszik tudnak lenni, már az én korosztályomban is azok voltak, ezért is lehettem ilyen népszerű, mert engem nem érdekelt a visszautasítás csak az hogy apám bosszantsam. Az pedig eléggé határozottá tett a lányok - és fiúk - szemében.

Aztán hogy ott fekszem az ölében a hajam fésülgetése közepette nem is tudom melyikünk akarom jobban meggyőzni arról, hogy Clive-nál semmi esélyem. Én akit sosem érdekelt ki utasítja vissza Clive kapcsán nem tudok ilyen laza lenni. Nála igenis számít és már az is eléggé fáj hogy ennyire nem is dereng számára ki vagyok, hátha még közölné valóban homofób és jobb lenne ha kerülném... Merlinre mondom, megrepedne bennem valami.
-Én?! - Nézek fel rá, hogy komolyan ez a konklúzió? Idegesítő vagyok? Nem mintha nem mondta volna már más is... főleg nők.
-Pfff, harminc évesen? - Kétlem, feleannyi idősen is tudtam tetszenek a fiúk, kétlem ha eddig nem érdekelte őket akkor varázsütésre meg fog változni. Akár szó szerint is, nincs ilyen elcseszett bájital.
-Mindkettő igaz, nem vagyok valami okos, apám szerint egyenesen ostoba. - Húzom el a szám és nézek félre a macskára, hogy épp le akarja vadászni az egyik cipőm. ördögi teremtmény, de attól még hagyom neki, imádom mikor bénáznak a kisállatok, mert hát nem sikerül rendesen elejtenie a zsákmányt, a cipő nagyobb mint Ő maga... Ő is kis ostoba, de Ő kinövi, én már nem igazán...
-Mert nem a szüleiddel jártam egy évfolyamra Lemon, azért. A tanári karban saját magukra való tekintettel sem beszélnek erről. - Aztán csak sóhajtok, míg simogatom a derekát.-Lemon, ugye tudod hogy a segédje vagyok? Ha akarja ha nem velem kell lennie... hovatovább nem tolonganak LLG tanársegédnek az emberek, szóval lehet egyszerűen nem volt más jelentkező, hiszen lehetne még egy segédünk is, de nincs. De tudod mit? Ha úgy ítélem meg olyan a helyzet, elhívom randira. Max elütöm egy viccel, de... megpróbálom. Nem hiszem hogy egy éjszakás pasi típus lenne, szóval ha eljönne velem az... tudom komolyabb lenne. Bár továbbra is úgy tartom Richard Avery hamarabb igent mondana... - A szinte férjnél levő meleg pasi, aki köztudottan hulla szerelmes Rodneyba. Szóval esélyem sincs, de ha mást nem az esélytelenek teljes nyugalmával indulhatok majd.

-Inkább azt mondd el mit fogsz felvenni a bálra... van már valami csinos ruhád? - Nézek rá megint, hogy jójó, hülyét csinálok magamból a kedvéért, de ha már Ő is részt vesz valami őrültségen csinálja rendesen, legyen irtó dögös!

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Szer. 3 Júl. - 20:46
alec & lemon

- Tudod, hogy nem úgy értettem! Ne keverd bele apádat, mert ő csakis rosszindulatból beszél, én viszont nem. És hát szerintem, már ha mondhatok ilyet, ilyen tapasztalatlanul, és fiatalon, szerintem csak nem veszed észre a nyilvánvalót. - bólogat magát is meggyőzve ezzel, és persze próbálkozva a másikat is meggyőzni. Jó hát, nem tudja elképzelni hogyan is működhet két férfi kapcsolata, és azt sem tudja, ők ketten milyen kémiával rendelkeznek, de az teljesen egyértelmű, hogy mindketten a boldogságot hajszolják, hol látványosabban, hol inkább rejtve. És hát a professzor nem túl jó házasságáról mindenki hallott, még akkor is, ha amúgy ez egy olyan dolog volt, amiről soha senki nem beszélt. És igen, nem látszott semmi rajta, ami arra engedne következtetni, hogy a férfiakhoz vonzódna, de hát miért ne lehetne ez lehetséges?
-- Jó majd átgondolom ezt a bál és fürdő témát. Majd próbálok ügyes lenni és elhívni Huntert, vagy Téged, még eldöntöm melyikőtöket is választom! - mosolyog, majd ujjaival finoman birizgálni kezdi a férfi haját. Olyan nyugodt ez a pillanat, olyan idilli! És olyan kár, hogy nincs senki akivel hasonló dolgokat élhetne át! Hiszen minden annyival szebb lenne egy ilyen pillanatban! Otthon a családja körében érezte ezt utoljára, mikor az anyja fonta a haját, vagy épp fésülte, és bár rájuk leginkább az jellemző, hogy mindent nagyon tudományosan közelítenek meg, és a külső szemlélők számára teljesen kimértek egymással, ez egyáltalán nem igaz. Mindannyiukban őrülten sok melegség cirkulált, és bár mások számára ezek a finomságok tabunak számítottak, nem mutogatták őket, egymás között mégis tökéletes család voltak a saját kis hibáikkal együtt.

-- Hát ruhán még nem gondolkodtam. Igazából van egy igazán aranyos virágoskék ruhám, de valami mást szeretnék majd most.... Tudod, szeretnék valami igazán nőieset magamra ölteni. Már ha egyáltalán én felvehetek olyat... - húzza össze a szemöldökét és lopva végigpillant magán. Nem igazán van ugyanis domborulatokkal eleresztve és számára ez majdnem egyet jelent azzal, hogy így nem is lehet igazán dögös és csinos. Fura, hogy eddig sosem foglalkoztatták a szép ruhák, meg az, hogy nőiesedjen, csak valahogy mostanában elgondolkodott ezen az egész dolgon.
- Lehet, hogy el kell jönnöd velem vásárolni. Nem igazán vagyok biztos abban, hogy mit is kellene felvennem... - sóhajt egy hatalmasat, majd mikor a férfi arról kezd el beszélni hogy ő csak egy tanársegéd, azonnal abba is hagyja a simogatását.

-- Hát ide figyelj Alec Silverlake! Én nem tudom, hogy otthon az apád, vagy anyád mivel is etetett téged, hogy mit mondtak, de nem beszélhetsz magadról úgy, mintha csak egy szerencsétlen tanársegéd lennél! Nagyon is tehetséges tanársegéd vagy, aki nem mellesleg igazán jó társaság, kommunikatív és értékes ember. Jó veled együtt lenni, és ezt biztos hogy nem csak én látom így. Fantasztikusak az óráid és hidd el, tudom, hogy hány lány szerelmes beléd, akikről nem is gondolnád! Szóval ne csinálj úgy, mintha mindenki aki veled beszélget az csak azért lenne veled, mert kötelező. Ez komoly önértékelési problémát jelent, ha ezt hiszed, pedig én úgy gondolom, nincs gond az egóddal...




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Szer. 3 Júl. - 21:33
Lemon & Alec

-Nem tudom, nekem elég őszintének tűnt mindig is. - Mondom az apámra és hogy ostobának tart majd forgatom a szemem. A nyilvánvalót mi? Hogy Clive meleg és csak rám vágyik mi? Szerintem nagyon nem ezért van zavarba tőlem. Sajnálatosan...
-Ó, szóval ugyanannyi esélyem van mint Hunternek? Hűha... Lehet ezzel kéne felpiszkálnom Clive-ot, hátha féltékenységében elszólja magát! - Mert hát nem vagyok Hunterrel egy lapon említve, ez nyilvánvaló, ahogy az is Clive inkább megfeddne mit randizom egy 15 éves lánnyal. Az élet nehéz, de azért remélem Hunter összeszedi magát.

Na de ha már Hunter meg a bál és Clive felpiszkálása... milyen is lesz Lemon ruhája?
-Miért ne vehetnél? Szerintem nagyon jól állna. Ha akarod segítek kicsípni téged, férfiszemmel megmondom mi az ami nagyon csinos de még a korodhoz passzolóan ízléses. Nézünk ékszert is meg táskát meg cipőt, hú, Te leszel a bálkirálynő ha rajtam múlik! - Vigyorgok, valami szép napsárga, a sötétebb árnyalatban, hm!
-Akár, az még egyszerűbb, rögtön felöltöztetlek! Ha nem zavar hogy eleinte bénázom a hajadat is megpróbálhatom valami alkalmi frizurába rendezni! - Engem ez nem feszélyez, bár ha félévente egyszer elmegyek ruhát venni... elvégre tényleg kevés a holmim. Esetleg én is vehetnék, ha már maradok, nem? Csak párat, mondjuk ingeket, ilyesmi. Vajon Clivenak mi tetszene inkább? Áh mindegy is, mint közöltem Avery hamarabb eljönne velem szerintem randira. Lemon meg... egyszerre akarok nevetni és sokkolódom le... ööö, ami azt illeti erős önértékelési gondjaim vannak, de hát muszáj eladnom magam, így általában senki sem tudja csak Ozi. Most is csak félszegen érintem a témát, nem vagyok ám olyan jó parti mint lefesti, főleg egy Clive kaliberű pasasnál.
-Kedves hogy így leteremtesz... ilyen szépen még sosem teremtettek le! - Vigyorgok rá a végén elképedve, mert ez igaz. Azért megnyugtat hogy szeret velem lenni, néha azért nála is elbizonytalanodom, nem-e tart-e túl öregnek ahhoz barátkozzam vele, avagy mégiscsak tanár leszek, vagy csak szimplán botrányos vagyok, bármi... de azért bujkál a bőröm alatt a kisördög.-Szóval tetszem pár lánynak? Hm, egészen kamasznak érzem magam megint! - Vigyorgok, mert hát persze nem őket akarom elcsábítani nem kell félni.

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Szer. 3 Júl. - 23:06
alec & lemon

- A legkönnyebb elhitetni egy gyerekkel, hogy nem tökéletes. Nekem a szüleim soha nem mondták, hogy ne lennék elég jó, de tudod, mi sokan vagyunk testvérek, és ha valakivel máshogy bántak volna, vagy egyszerűen csak valamelyikükhöz hasonlítottak volna, akkor biztos, hogy engem is megviselt volna, és nem éreztem volna jól magam a bőrömben. Nem éreztem volna azt, hogy én kellően jó vagyok.... - mondja Alecnak, miközben még mindig a haját simogatja.
- Sajnálom, hogy azt éreztették veled mindig is, hogy nem vagy méltó a nevükre, vagy arra, hogy a fiuk légy. Ez szörnyű tett, és egyszer majd bocsánatot kérnek azért, ahogy veled bántak. - mondja határozottan és ellenkezést nem tűrve. El sem tudja képzelni ugyanis, hogy ő hogy kezelné, ha az anyjáék egy kicsit is máshogy bántak volna vele. Az ő családja mindig is tökéletes volt, és szíve szerint megmutatná Alecnak, hogy milyen lehet egy igazi család. De egyelőre most csak ő van, és ha kell úgy fogja szeretni, mint egy húg az erős bátyját!

- Ugyan már! Nem hiszem, hogy rám lenne féltékeny! - böki oldalba a férfit, ám abban már nem biztos, hogy Huntert például zavarná. Hiszen barátok, semmi komplikáció, és hát soha nm jutott még az eszükbe semmi olyan, ami egy kicsit is másra adna okot.

- Gondolod, hogy felvehetnék valami merészebb ruhát? Anyuék soha nem vettek nekem semmi szexit, meg hát végül is miért kellett volna, mikor én magam is az inkább kislányosabb, finomabb, visszafogottabb darabokat kedvelem. Meg nincs mit mutogatnom, Alec! Tök lapos vagyok, még a tizenöt évesek között is! Nincs mellem, sovány vagyok, ahjj... ez olyan nehéz! - sajnálkozik, de azért természetesen örül annak, hogy a férfi felajánlotta a segítségét.
- De igen, gyere el velem vásárolni!

- Hát persze hogy leteremtelek, mert én csak jót kivánok neked! És jót akarok neked! - mondja határozottan, majd felsóhajt a férfi mondatára.
- Ugyan Alec.... nem érdekelnek téged ezek a csitrik! - kuncogja el magát. HIszen ő is pont olyan csitri mint az összes többi. Annyi kivétellel, hogy ő nem szerelmes Alecba... egyszerűen csak... olyan a számára, mint egy tökéletes álomkép, egy példakép!




Zene link / <33

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Csüt. 4 Júl. - 11:36
Lemon & Alec

-Sejtem... de látok ilyenekből sejlik ki mennyire jó hogy ilyen családban vagy, nem hiába lettél ilyen különleges! - Mosolygok fel rá míg élvezem fésülgeti a hajam, egészen meg bírnám szokni ezt az állapotot, csak hát mégsem bérelhetem fel Lemont, hogy minden este 8-tól 11-ig ezt csinálja. Szóval most kiélvezem a dolgot.
-Kétlem, de már rég nem érdekel annyira mint anno. - Vonok vállat, az én családom nem a bocsánatkérésről híres. Én még hagyján, tudok elnézést kérni, hiába vagyok makacs de hát ez is mutatja nagyon kilógok a képletből. -Meg hát itt vagy nekem most már Te is, szóval jó így. Nem változtatnék semmin. - Nem tenném, mert ki tudja mi lenne, egyáltalán nem biztos jó irányba szökkenne szárba a dolog. Most pedig ha Rowan itt is van és megint evészavarokat és idegzsábát okoz, attól még azt kell mondjam most tényleg nem tűnik úgy halálra akarna átkozni, egészen türhető dolgokkal próbálkozott.

-Miért ne? Csinos vagy, okos, hasonló az érdeklődési körünk, simán! - Jó hát igen, 30-as férfi ritkán lesz féltékeny egy 15 éves lányra, de nem ezen a lényeg. Főleg mert Clive-ot ekkor még szent meggyőződésem hogy hidegen hagyom. Na de ez nem jelenti hogy például a többi srác nyugton maradna, ha Lemont kicsípjük és látják mennyire jól táncol mondjuk! Igazi jelenést lehetne csinálni belőle!

-Jaj már, láttál volna a Te korodban, nyüzüge voltam, folyton kócos és babaarcom volt. Mert sejtheted, ha most nem nézek ki 27-nek akkor 15 évesen se tűntem annyinak amennyi voltam. Aztán mégis volt mindig csajom, néha pasim is, hallod nagyon nem ezen a lényeg. Szép vagy amúgy is, mert jó a kisugárzásod, olyan tiszta és kedves. Nem minden a külcsín, az csak arra jó ilyenkor felkeltsük az érdeklődésük, ennyi. - Mosolygok fel rá, aranyos hogy ennyire kis csajos most, meg hát tényleg nincs tisztában az értékeivel azt kell mondanom.
-Rendben akkor beiktatjuk valamikor. Most kicsit sűrű heteim lesznek, de amint lesz egy kis időm kiruccanunk Londonba, jó? A mugliknál is vannak nagyon dögös ruhák, mert náluk is szoktak bálok lenni, egyszerűbbek, de pont emiatt csípik ki magukat a csajok. - Magyarázom, szóval ezt le is beszéltük, elmegyünk!

-Tudom. Még szokom a dolgot. - Simítok fel az arcára hálásan, mert hát tény és való nem igen tapasztaltam ilyesmit csak baráti alapon. Ha valaki kedves volt velem akart valamit, megszoktam sajnos.
-Ó, biztos vagy benne? Pedig micsoda sikert aratnék én, a tapasztalt és charme-os tanársegéd, hm? Kitúrom a titkon körberajongott Rookwoodot is meg a többieket is! - Nevetek, nem, valóban érdekelnek különösebben ezek a lányok de attól még jól esik a tény tetszem valakinek, akkor is ha üres és tartalom nélküli vonzódás ez.
-Nah, elég későre jár sajnos... egyél-igyál még, addig rendbe teszem a cipőm meg a macskád, lassan felakasztja magát a cipőfűzőmmel... - Mondom ahogy nyűgösen, de felkelek az öléből, hogy neki a kínált dolgokat adjam, majd a kis terminátort is rendbe szedjem a játékával együtt. Nincs sok cipőm, muszáj...
Aztán lassan el kell búcsúzzak, ne menjen vissza a hálókörletbe túl későn, még a végén elcsípi egy túlbuzgó prefektus. A vásárlást meg még megbeszéljük, előbb utóbb sort kerítünk rá! Elvégre álomcsajt kell varázsolni belőle, felnyitni a vakok szemét! Főleg Hunterét...

//Köszi nevetés

...

Alec lakosztályán mini-állatkert és bemutató, mert állatokból sosem elég. Meglátjuk Silver egyben hagyja-e a szobát...
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Kutya-macska barátság?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Egy barátság kezdete
» Macska - egér harc, vagy egészen más? // Marlene & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-