Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Balthazar Blake EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Balthazar Blake EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Balthazar Blake EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Balthazar Blake EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Balthazar Blake EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Balthazar Blake EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Balthazar Blake EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Balthazar Blake EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Balthazar Blake EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Nov. - 14:49


Balthazar Blake





- || 24 || Andy Biersack || Voldemort hű


 

Aranyvérű családba születtem, a vérünk akár a gyémánt, makulátlan és ragyogó. A szüleim nem voltak olyanok mint én, nem hittek egy felsőbb hatalomban. Büszkék voltak arra amit elértek, de nem akartak rosszat a sárvérűeknek és a vérárulóknak. Ellentétben velem, én mindig is lenéztem azt aki nem képes tisztán tartani a mágikus vérvonalat. A világunkban semmi helye nincs olyanoknak, akiknek a vére meg sem engedné, hogy itt legyenek. Mikor Voldemort feltűnt a színen és elmesélte mik az eszméi azonnal csatlakoztam hozzá, és azóta is hű szolgája vagyok.

 
Halálfaló || Aranyvérű || Magnólia fa, 18 hüvelyk, Vélahaj mag


Szegény szegény édesanyám.. mai napig emlékszem a döbbenetre az arcán mikor megjelentem a szobájában kivont pálcával.
-Balthazar.. mire készülsz?
Nézett rám félve és elkezdett hátrálni.. Ajkaimon gonosz vigyor terült el.
-Bevégzem azt amire rendeltettem, te és az apám gyengék vagytok, nincs helyetek ebben a világban.
Majd szépen lassan elindultam felé. Az ő arcán patakzottak a könnyek. Az ő egyetlen fiacskája, szeme fénye épp arra készül, hogy kioltsa az életét. Nem vesződtem vele sokat, kimondtam a halálos átkot és ott hagytam. Apám már bátrabban viselkedett, Griffendéles volt annak idején, így ez szinte elvárható is volt tőle, de az arcán látszott a megkeseredés, a szomorúság, hogy elvesztette a szerelmét, az által akit annak idején a legnagyobb ajándékként tartottak karjaikban. Csendben hunyt ki a fény a szemeiből. Ezek után megparancsoltam a házi manóknak, hogy tüntessék el a testeket. Így lettem én árva.. saját kezem által. Most bizonyára arra gondoltok, hogy szörnyű gyermekkorom volt, hogy ezt tettem velük. Nem, nem volt az. Egy szokványos aranyvérű családba születtem, testvérem ugye nem született, de így is boldog voltam. A Mardekárba kerültem, de ezt a szüleim még nem vették intő jelnek, csak úgy gondolták, hogy ravasz vagyok és agyafúrt, hogy oda kerültem. Megjegyzem nem volt akkora hülyeség amit gondoltak. Az iskolában rendesen tanultam de már az elején megmutatkozott, mennyire nem értek egyet a szüleim nézeteivel. Előszeretettel szekáltam az elsősöket és a sárvérű és félvéreket. Nem is voltam olyan népszerű, de hát nem is nagyon érdekelt. Az iskola elvégezésével apám egyből elkezdett hajtani, hogy szerezzek valami tisztességes munkát, és vegyek el egy szép lányt. Ebben legalább igazi aranyvérűként viselkedett. Nemsokkal később meghallottam, hogy egy Voldemort nevű férfi embereket toboroz. El is mentem egy ilyen „előadásra” és amit ott hallottam egyből megfogott. Csatlakoztam is a halálfalóknak nevezett csapathoz, apámék erről persze semmit nem tudtak. Ahogy teltek az évek, magamat egyre erősebbnek a szüleimet pedig egyre gyengébbnek éreztem. Így hát úgy döntöttem magam kezébe veszem az irányítást. Nem épp etikus tudom, de nekem most ez így pont jól jött.  Dolgoznom nem kell, hisz az örökségemből bőven megélek halálomig. A kúria ami pannó apámé volt, pedig az enyém. Most Voldemort is erősödik, És egyre több tagunk is van. A jövő.. fogalmam sincs mit tartogat. De kíváncsian várom.  


▽The Age Of The Marauders▽


A hozzászólást Balthazar Blake összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 13 Nov. - 14:59-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Pént. 13 Nov. - 14:57


Elfogadva!



Kedves Balthazar! Jól kialakítottad végül az előtörténeted, tetszett a végkifejlet. Örülök, hogy a segítségünket kérted, és ha szükséged van még bármire, nyugodtan jelezz nekem, hiszen ezért vagyok itt. Smile Menj, foglalózz, aztán pedig irány a játéktér! Lily hamarosan ad neked színt is. örülőőő


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Nov. - 15:14
Balthazar Blake írta:


Balthazar Blake





- || 24 || Andy Biersack || Voldemort hű

Balthazar Blake Tumblr_n9svh8XgaN1tav1opo1_400" style="width: 380px; border-radius: 3px;height:150px;">
 

Aranyvérű családba születtem, a vérünk akár a gyémánt, makulátlan és ragyogó. A szüleim nem voltak olyanok mint én, nem hittek egy felsőbb hatalomban. Büszkék voltak arra amit elértek, de nem akartak rosszat a sárvérűeknek és a vérárulóknak. Ellentétben velem, én mindig is lenéztem azt aki nem képes tisztán tartani a mágikus vérvonalat. A világunkban semmi helye nincs olyanoknak, akiknek a vére meg sem engedné, hogy itt legyenek. Mikor Voldemort feltűnt a színen és elmesélte mik az eszméi azonnal csatlakoztam hozzá, és azóta is hű szolgája vagyok.

 
Halálfaló || Aranyvérű || Magnólia fa, 18 hüvelyk, Vélahaj mag


Szegény szegény édesanyám.. mai napig emlékszem a döbbenetre az arcán mikor megjelentem a szobájában kivont pálcával.
-Balthazar.. mire készülsz?
Nézett rám félve és elkezdett hátrálni.. Ajkaimon gonosz vigyor terült el.
-Bevégzem azt amire rendeltettem, te és az apám gyengék vagytok, nincs helyetek ebben a világban.
Majd szépen lassan elindultam felé. Az ő arcán patakzottak a könnyek. Az ő egyetlen fiacskája, szeme fénye épp arra készül, hogy kioltsa az életét. Nem vesződtem vele sokat, kimondtam a halálos átkot és ott hagytam. Apám már bátrabban viselkedett, Griffendéles volt annak idején, így ez szinte elvárható is volt tőle, de az arcán látszott a megkeseredés, a szomorúság, hogy elvesztette a szerelmét, az által akit annak idején a legnagyobb ajándékként tartottak karjaikban. Csendben hunyt ki a fény a szemeiből. Ezek után megparancsoltam a házi manóknak, hogy tüntessék el a testeket. Így lettem én árva.. saját kezem által. Most bizonyára arra gondoltok, hogy szörnyű gyermekkorom volt, hogy ezt tettem velük. Nem, nem volt az. Egy szokványos aranyvérű családba születtem, testvérem ugye nem született, de így is boldog voltam. A Mardekárba kerültem, de ezt a szüleim még nem vették intő jelnek, csak úgy gondolták, hogy ravasz vagyok és agyafúrt, hogy oda kerültem. Megjegyzem nem volt akkora hülyeség amit gondoltak. Az iskolában rendesen tanultam de már az elején megmutatkozott, mennyire nem értek egyet a szüleim nézeteivel. Előszeretettel szekáltam az elsősöket és a sárvérű és félvéreket. Nem is voltam olyan népszerű, de hát nem is nagyon érdekelt. Az iskola elvégezésével apám egyből elkezdett hajtani, hogy szerezzek valami tisztességes munkát, és vegyek el egy szép lányt. Ebben legalább igazi aranyvérűként viselkedett. Nemsokkal később meghallottam, hogy egy Voldemort nevű férfi embereket toboroz. El is mentem egy ilyen „előadásra” és amit ott hallottam egyből megfogott. Csatlakoztam is a halálfalóknak nevezett csapathoz, apámék erről persze semmit nem tudtak. Ahogy teltek az évek, magamat egyre erősebbnek a szüleimet pedig egyre gyengébbnek éreztem. Így hát úgy döntöttem magam kezébe veszem az irányítást. Nem épp etikus tudom, de nekem most ez így pont jól jött.  Dolgoznom nem kell, hisz az örökségemből bőven megélek halálomig. A kúria ami pannó apámé volt, pedig az enyém. Most Voldemort is erősödik, És egyre több tagunk is van. A jövő.. fogalmam sincs mit tartogat. De kíváncsian várom.  


▽The Age Of The Marauders▽
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Balthazar Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gwen L. Blake
» Balthazar Mulciber
» Awkward-Blake
» Aaron Blake
» Gwen L. Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-