Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Gwen L. Blake EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Gwen L. Blake EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Gwen L. Blake EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Gwen L. Blake EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Gwen L. Blake EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Gwen L. Blake EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Gwen L. Blake EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Gwen L. Blake EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Gwen L. Blake EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 28 Feb. - 11:52

Gwen L Blake

Rövid idézet ide


Becenév:

Gwency, Asszonyka

Kor:

21 éves

Származás:

aranyvér

Lojalitás:

Dumbledore vagy semleges, még kiderül

Képesség:

metamorfmágia

Csoport:

mágiahasználók

Play by:

Kristina Bazan

Karakter típus:

saját





Rövid leírás a családodról (pár soros jellemzés a közelebbi családtagokról), a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról (pár soros jellemzés a közelebbi családtagokról), a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról (pár soros jellemzés a közelebbi családtagokról), a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Rövid leírás a családodról (pár soros jellemzés a közelebbi családtagokról), a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki!
Aki jobban ismeri, és megkérnék, jellemezze egy szóval a lányt, ez lenne az: gondoskodó. Neki mindegy, hogy barát, családtag, vagy épp egy kóbor kiskutya, ő mindegyikhez ugyanolyan szeretettel, és törődéssel fordul. Pozitívan szereti nézni a világot, emiatt a realitásérzéke néha a nullával egyenlő, emellett sokat is szokott álmodozni.
Ha valamibe belekezd, azt végigcsinálja, ez alól volt kivétel az aurori szakma, muszáj volt rájönnie, hogy az nem neki való, és nem szeretné csinálni. Az álmaiért foggal, körömmel küzd, nem hagyja eltántorítani magát, kivéve, ha Danielnek, vagy más fontos személynek az életében nyomós indoka van megváltoztatni a véleményét, látásmódját az adott dologról. Általában előbb cselekszik, aztán kérdez, gondolkozik ez több bajt is hozott már a fejére, de próbál tanulni a hibáiból. Szokott hisztis lenni, például, ha nem úgy sül el valami, ahogy szeretné, akkor toporzékol, meg nagyon dühös, aztán lehiggad és újrapróbálkozik.
Az iskolában inkább introvertált személy volt, amit kezd átvenni az extrovertáltság, könnyebben érti meg magát az emberekkel, főleg a gyerekekkel. A barátai még többet kapnak a szeretetéből, náluk fontosabb emberek nincsenek az életében. A konyhában is feltalálja magát a lány, nagyon finomakat tud főzni, sütni, amiket általában a barátja kóstol meg először.


14 évesen: Évekkel ezelőtt találkoztam a Teszlek Süveget, aki pirosakhoz osztott be, ahonnan később rengeteg barátom lett. Az első pár évem unalmasan telt, csendes voltam, azonban megvoltak a magam bajai, például a nagy szám, amit alkalmanként nem tudtam visszafogni. Egyik ilyen alkalomkor verekedtem össze egy Mardekárossal, azonban arra nem számítottam, hogy van egy társa, aki a segítségére sietett. Nem ketten intéztek el, hisz mégsem vert meg egy lányt, de mindkettőnk pálcáját elvette, miközben mi a földön szedtük szét egymást, ő pedig vigyorogva figyelt. Ekkor kezdtem el igazán rajongani egy srácért, ami eddig nem történt meg. végül egy tanárnak sikerül szétszednie minket. ezen az incidensen kívül más említeni való nem volt. Év végén sikeresen letettem a vizsgáimat.
15 évesen: Szeptemberben visszatértem, újult erővel. Másik szobába kerültem, a legjobb barátnőmmel közösbe, valamint jött egy új lány is, akivel hamar megtaláltuk a közös hangot, mi így hárman. Az első évben megismert srácot nem felejtettem el, azonban jött egy másik személy az életembe, akivel sokáig kerülgettük egymást, győzködtük magunkat, ez csak barátság. Ez így ment sokáig. Sok közös programot csináltunk, amire az egyik szobatársam figyelt fel. Ők előre tudták mi lesz ennek a kapcsolatnak a vége. Nem akartam hinni neki. Buta voltam.



Vissza az elejére Go down

Gwen L. Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gwen L. Blake
» Irina Blake
» Awkward-Blake
» Balthazar Blake
» Aaron Blake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-