Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Victoria-Balthazar EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Victoria-Balthazar EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Victoria-Balthazar EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Victoria-Balthazar EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Victoria-Balthazar EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Victoria-Balthazar EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Victoria-Balthazar EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Victoria-Balthazar EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Victoria-Balthazar EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Nov. - 15:39
Ma reggel iszonyat nagy fejfájással ébredtem.. Azt az utolsó wiskey-t tényleg nem kellett volna meginnom. Ahogy oldalra fordúltam meg is látam egy jólformált női testet. Hát igen, ez az este is igen erezd el a hajamra sikerült. Nem is emlékszem a lány nevére, igaz nem is nagyon érdekel.
-Mire vissza jövök a zuhanyzásból ne legyél itt.
Vetem neki oda. Tudom nem fog neki valami jól esni, de hát önként döntött úgy hogy velem tölti az éjszakát. Ahogy elindulok a fürdő felé a fejfájásom löktetni is kezd. Magamban sokszor emlegetem jó cimborám Simon nevét..Nem épp kedves szavakkal tüzdelve. Hogy vehetett rá, hogy ennyit igyak? Na mindegy is. Lassan odaérek a fürdőszekrényemhez, komótosan nyitom ki, és leveszek a polcról egy fájdalom csillapító főzetet, ez az utolsó, gy hát újra fel kell keresnem az Abszol útat és beszerezni néhányat, és ha már ott vagyok még pár dolgot beszerezni. Egy hajtásra kiiszom az üvegcse tartalmát, és már érzem is hogy a kellemes zsibbadás végigáramlik a testemen, majd a fájdalom is tova tűnik.
-Na.. sokkal jobb.
Csúszik ki a számon és nyújtózom egyett, majd megnyitom a csapot. Kiválasztok egy kellemsen férfias illatú tusfürdőt és ráérősen megzuhanyzom. Egy törölközőban a derekam körül lépek ki a fürdőből. A lány már nincs itt, amit okosan tett. Elindulok a szekrényem felé, nem gondoltam ma túlzásba vinni az öltözködést, így egy sötétkék inget és egy fekete nadrágot és hozzá illő fekete bakancsot veszek. Belenézek mégegyszer a falon lévő tükörbe, majd egy kaccsintás kíséretében elhopponálok az Abszol útra.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

»
» Pént. 13 Nov. - 16:45
Az őszi szünetben csak azt szeretem, hogy apám mindig a zsebembe tesz egy rakat pénzt, hogy vásároljak be magamnak. Ilyenkor az első utam az Abszol útra vezet. Hiszen Roxmortsban nem tudok mindent megvenni, ami kell... itt van egy rakás király üzlet, általában vagy három-négy órát szánok rá, hogy körülnézzek. Szerencsére, tavaly sikerült letennem a hopponálási vizsgám, aminek jóvoltából most már nyugodtan tudok sokkalta könnyebben, sokkalta boszorkányhoz méltóan közlekedni. Nem is fecséreltem ez az értékes időm, rögtön neki is vágtam a célomnak. Pár üzletet megjártam, vettem ezt-azt. Ilyenkor a figyelmem is elterelődik apámról és a kinevezett férjemről, akit el sem tudom mondani, hogy mennyire utálok már most. Miért kell ezeket a régimódi hagyományokat követnünk? Oké, értem én meg minden, de legalább megkérdezte volna, mi a véleményem erről a fasziról. Mert én legalább tudom, hogy csak ki akar használni a képességem miatt. Hogy át akar adni Voldemortnak. És én persze nem szolgálok senkit szívesen. Mert mi lesz, ha a Nagy Úr majd elveszíti a csatáit? Mit nyerek én azon? Halált. Semmi mást.
Ilyen dolgok járnak a fejemben, miközben két nagy puttonnyal a kezemen haladok végig az Abszol úton, egészen addig, még bele nem botlok valakibe, és minden kifordul a földre ami a kezem ügyében volt. Fel sem nézek az illetőre, csak mérgesen odavágom.
-Jobban is nézhetnél a lábad elé! Istenem, nézd már meg mit... - Felpillantok a férfira. Arca nem túl meggyőző, nem tűnik kedvesnek. Lehet, hogy ismerem is, lehet, hogy már láttam Marcellel. Nem tudom... de abban azt hiszem biztos lehetek, hogy nem a jókat szolgálja.
Nem szeretnék itt és most meghalni, szóval magamban zsörtölődve lehajolok és elkezdem visszapakolni a cuccaim a kis papírtáskákba. Ekkor veszem észre hogy az egyik parfüm üvege eltört és ráfolyt a férfi nadrágjára. - Hát ez csúcs! Fölöslegbe költöttem rá a pénzem. - Nem vagyok egy kis nyámnyila egyébként, amikor jönnek a szavak, akkor azokat ki is mondom. Hát ez a nap sem úgy sült el, ahogy én terveztem. Mert miért is lenne úgy egyszer, ahogy én szeretném? Bármi...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 13 Nov. - 17:14
Épp fordulnék a patika felé, amikor belém rohan egy kislány..Na jó.. annyira nem nevezném kislánynak. Ahogy nekem ütközik egyből elkezd szentségelni, hm hát ráfér egy szappannal való szájmosás az már biztos. Ahogy jobban megnézem elég esetlenül próbálja összeszedni a cuccait, ekkor megcsapja az orromat egy lágy illat, vagyis lágy lenne ha nem az egész üveg landolt volna a gatyámon.
-Hát ez nem igaz. Nem tudsz jobban figyelni, meg eleve ezeket a cuccokat nem is neked hanem egy cselédnek kéne vinnie.
Meg amúgy is, ahogy megszólított.
-Nem tudom ki vagy, de lehetnél tisztelettudóbb az idősebbekkel és a tapasztaltabbakkal.
Förmedek rá. Nem lehet igaz, hogy ez a kis csitri gondolkodás nélkül ilyeneket vág a fejemhez. A parfümjének illata is kezd már kábítóan büdössé válni, így intek egyet mire az illat és a folt is eltűnik. Ahogy jobban megnézem ismerősnek tűnik a lány..El is kezdek agyalni, majd be is ugrik.
-Brown?
-Victoria Brown?

Már emlékszem rá, Marcel menyasszonya. Igen finom kis csibévé fejlődött, habár a parfüm iránmti érzéke eléggé lagymatag.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

»
» Vas. 22 Nov. - 10:42
Nem hiszem, hogy ma jó ötlet volt ide eljönnöm. Kicsit sem érzem úgy... mostanában különben a baj csak követ, nem akar rólam leszállni. Egyszerűen lehet, hogy Marcell jelenléte hozza magával azokat a dolgokat, vagy csak én vagyok annyira balszerencsés, hogy a bajt vonzom magamhoz. Nem tudom, de nem is biztos, hogy akarom tudni. Elég már az is, hogy Marcell fülébe jutott képességem mivolta, és azóta szinte le sem tudom magamról vakarni az uraságot. Pedig még nem vagyok olyan jó, mint ahogy ő azt gondolja. Persze most pedig megköveteli, hogy mire befejezem az iskolát, addigra tökéletesítsem. Mintha lenne más választásom...
Beleütközöm a férfiba, akire felnézve rögtön elszállt a szidhatnékom. Azért nem vagyok egy bátor lányka, de igyekszem azt mutatni. Mondjuk meghalni nem szeretnék még egy jó ideig, az tuti.
-Majd ha már nem tudok a saját lábamon járni, vagy öreg leszek, akkor viszi helyettem egy cseléd. - Pillantottam fel a férfira, de bocsánatot aztán nem kértem, amiért a parfümöm ráömlött a lábára. Soha nem kérek bocsánatot. Egyébként teljesen igaza van a jó modorral kapcsolatban, kellene róla tanulnom, de eddigi tapasztalataimból kiindulva, jobb, hogyha ilyen vagyok. - Nem kell a rizsa, magamtól is tudom, mit kellene tennem. - A 'kellene' szót egy kicsit megnyomom, jelezve, hogy nem igazán vagyok hajlandó ilyesmibe belemenni. Mire összeszedem az összes dolgomat, amit elejtettem, ő eltünteti a parfümöm nyomát a nadrágjáról és a nevemen szólít. Meglepődötten kelek fel a cuccaimmal együtt, majd értelmetlen és gyanús tekintettel nézem végig a férfit.
-Honnan tudja, hogy ki vagyok? És maga ki? - Ha így arcról nem is, de névről hátha tudnám hova tenni az alakot. Valóban sokan ismernek Marcell után, hiszen mostanság nagyon dicsekedik az újdonsült fogásával, vagyis velem. Nem mintha könyörögnie kellett volna apámnak azért, hogy elvehessen majd feleségül... na meg persze, kötelezően járnom kellene most már a halálfalós bulikra, amikhez szintén nem nagyon van kedvem...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Victoria-Balthazar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Victoria × Marcell
» Balthazar Mulciber
» Antonin & Victoria
» Victoria & Killian
» Rodolphus & Victoria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-