Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A Ben Brave-ügy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A Ben Brave-ügy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A Ben Brave-ügy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A Ben Brave-ügy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A Ben Brave-ügy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A Ben Brave-ügy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A Ben Brave-ügy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A Ben Brave-ügy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A Ben Brave-ügy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

»
» Szer. 13 Feb. - 13:59

Annyi és annyi üzeneten vagyunk túl, de igazán mindegyik csak hozzám fut be, és bocsi srácok, de tényleg fárasztó lenne mindenkit mindenről tudatni, így hát létrehozom ezt a topikot amiben össze tudjuk szedni kivel mi történt, kiben mit váltott ki az esemény ami ugyebár Ben amneziálása volt. Ide írhat mindenki akit érint a dolog, és aki szeretné, hogy érintse a dolog. Itt tökre tudjuk nyomon követni majd, hogy hol tart a történet amiből szeretnénk ha majd egy csodás, nem is olyan rövid mozgalom alakulna ki.
Ezen a ponton szeretném kijelenteni, hogy ez a plot nem az a plot ami három játék után megoldódik, szóval tényleg csak az számoljon vele akinek van ere türelme és ideje, és nem akarja letudni pillanatok alatt Smile

Amit eddig tudunk:

- Ben Brave amneziálása előtt gyanút fogott és Barty Crouch Jr, nyomába eredt. Rájött, hogy vagy Barty Crouch játszik két oldalon, vagy a srác apja - aki ugye a Mágiaügyi Miniszter illetve hű csatlósa Moody játszik két oldalon (( EZT KIZÁRÓLAG MOODY, CROUCH SR. CROUCH JR. ÉS BEN TUDHATJA, SENKI MÁS, ÉS MOST UGYE BEN SEM)update: Ben csak arra jött rá, hogy az MM fia halálfaló, és azért ez is egy menő felfedezés.
- Barty Crouch Jr.-nek ez tudomására jutott, mindenképpen meg akarta ölni a férfit
- Antonin Prior Dolohov ezt megelőzve, hagyatkozva a Barty és közte lévő átokra, megígérte, hogy kiiktatja a férfit.
- Antonin nem iktatta ki a férfit, csupán amneziálta, hiszen nem tartotta akkora fenyegetésnek.
- Ben mugliként él Susannal.
- Barty Crouch Jr. rájön, hogy Ben nagyon is él, Lucius Malfoy szólta el magát.
- Susan közben fogságba esett akin idővel a Bolt fog segíteni.

Röviden és tömören itt tart a dolog, ti meg szépen írjátok meg bővebben, hogy a karaktereteknek mi köze van ehhez a dologhoz, merre mozdítanátok el és mehetnek a közös játékok! nevetés


A hozzászólást Lucius Abraxas Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 13 Feb. - 15:12-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Szer. 13 Feb. - 14:14
Lyézusom, asszem én sok mindenből kimaradtam az előzetes egyeztetés során, szóval azt javaslom, finomítsunk kicsit azon, hogy valójában mit tud Ben, mert ha ezt az információcsomagot valóban tudja, akkor a továbbiakban nagyon kevés az esélye a túlélésre / nagyon kevés az én esélyem a túlélésre (plusz nem tudok elképzelni olyat, amiből ezt így megtudta, hacsak nem bujkált Crouchék étkezőasztala alatt).
Sr-t hagyjuk ki a dologból mindenképpen, ő annyira elérhetetlen még Jr. életében is, hogy egyáltalán nem reális, hogy ilyen gyanúba keveredjen.
Az oké, ha Ben megtudja, hogy Jr. halálfaló de/és/mégis valami zavarbaejtően közeli kapcsolatban volt Moodyval egy fél évvel ezelőttig - ebből persze levonhat mindenféle következtetéseket, de ennél többet ne tudjon már pls.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Benjamin E. Brave

Benjamin E. Brave

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 13 Feb. - 15:12
Én amúgy arra gondoltam, mondjuk már a kezdet kezdetén is, hogy vagy látott valamit, vagy megtudott valamit valami rendtagról, vagy valakiről, hogy az két oldalra játszik...
Szóval ezen ha úgy van finomíthatunk még.. El tudnám képzelni hogy egyszer rosszkor volt rossz helyen, vagy hallott valamit, amit nem kellett volna és lényegében ha az ott, abban a pillanatban nem is esett le neki, kicsit elgondolkodva ki lehetett volna logikázni, hogy ki is van benne olyan dolgokban, amikben nem kellett volna. Ez is megérte volna az üldöztetést, meg nyilván a kiiktatás amolyan megelőzés lett volna, bár így hogy mégsem ölték meg, azért kellett a felügyelet Susan képében nevetés

És akkor az ötletek amik eszembe jutottak és mindenképpen szeretnék vele valamit...
- Ugye Plum adott egy kulcsot az utolsó találkozásuknál, amire végül is nem tértünk ki, hogy mi is volt az. Lehetne Ben házának a kulcsa, lehetne ott pár dolog, akármi... jó lenne ha lenne jelentősége.
- Beírtam az et-be is, hogy Ben sokat bámul egy romos házat a verandáról, lehetne ehhez az egészhez valami köze. Itt eszembe jutott az is, hogy esetleg nem is látott dolgokat, hanem rájött arra, hogy titkos megbeszéléseket tartanak, és mondjuk pont ott. És mielőtt elvették az emlékeit, épp arra készült, hogy betör ebbe az épületbe és ott ugye akkor az mindenki számára lebukást jelentett volna. És hogy hiába elvették az emlékeit, valamiért vonzódik ehhez a házhoz.
- Meg ugye számomra nagy kérdés, hogy hogy fog visszatérni. Mert ugye Plummal találkozott, és én a helyében biztos, hogy nagy csapattal érkeznék érte nevetés Szóval találjunk ki valamit erre, ha azt akarjuk, hogy még húzódjon ez egy kicsit, mert jó lenne még Susannal is a jelenben játszani Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Szer. 13 Feb. - 16:11
Mhh, hát próbálva összeegyeztetni a dolgaitokat srácok updateltem a történetet, hogy Ben csak arra jönne rá, hogy Crouch Jr. halálfaló ami azért elég nagy felfedezés mert hát mégis a Sr. a MM és hát elég cink lenne ha kiderülne a fiáról, hogy a Nagyúr szolgálatában áll.
Én mondjuk ezt inkább Plumra és rád hagynám Ben, hogy mi legyen a kulcsos történet - és esetleg más rendtagokra akik érdeklődnek a plot iránt - de szerintem is lehetne valami nagyon fontos szerepe!
A romos is jó ötlet, csak annyi ellenvetésem van, hogyha valami nagy halálfaló gyűlést akart volna leleplezni akkor megölték volna, legyen inkább az, hogy Anti meg Jr ( akiknek ilyen weird kötelékük lett egy átok miatt és ezért folyton együtt kell halálfalniuk ) találkoztak ott, mármint gondolom Jr megjelent annál a romos háznál és nem tudom mire készült ott a két lókötő, de ha Ben rá volt állva Jrre akkor követhette és Jr ekkor figyelte ki, ekkor akarta megölni, ekkor vállalta Anti, hogy megöli, ekkor nem öltelek meg Ben, csak amneziáltalak és alsóbb körökben erről azt gondoltuk, hogy menő. Mert mégis csak Rend tag vagy, mégis csak tudhatsz összeköttetéseket, rájöhetünk kik vannak az ellenállásban ha megfigyeltetünk, és nyilván Susan így került a képbe.
Én annak adnék időt, hogy Plum rájöjjön mi is történt pontosan. Mármint szerintem ez több körös dolog míg rájön, hogy ténylegesen veszélyben van Ben élete, eleinte akár hiheti balesetnek, stb.stb. De ez igazán Plumtól is függ:D

De amúgy én tök szívesen játszom ki azt az amneziálós dolgot ha gondolod Ben :3
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Szer. 13 Feb. - 16:27
Na, ne haragudjatok, nincs kedvem karit váltogatni, úgyis itt keres mindenki.Smile

Ami Plumot illeti!
Innentől, hogy tudja, Bem él és amneziálták, ráadásul azt hiszi, felesége van, első dolga lesz segítséget kérni, biztosan nem egyedül akarná felgöngyölíteni a sztorit. Kaptam már opciókat, kik lennének érdeklődők, megpróbálom majd őket felhajtani, de mivel Ben auror (voltxD) igazából legszívesebben Moodyhoz szaladna rögvest...: )
Szóval össze kell majd szervezni egy mentőegységet, ami a Tend lenne főleg, én ezt elkezdeném IC is, ha nem teszek vele keresztbe senkinek.

A kulcs pedig!! Igazából ez részemről konkrétan Ben egykori lakásanak kulcsa, nem terveztem másnak, de persze ezen ne múljék. Amiért bedobtam ezt, az azért volt, mert a lakást Plum, akár a Rend is figyeli, bűbájokkal, szóval ha Ben elmenne a kulcs bilétáján feltüntetett címre, hamar egymásra találna mindenki. Kivéve ha a kulcs Susanhez kerül, onnan meg a Halifalikhoz, és nem Ben bukkan fel a lakáson...:”)
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lemon Drake

Lemon Drake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Charlotte Mckee

»
» Szer. 13 Feb. - 16:28
Gondolnam **
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A Ben Brave-ügy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-