Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

blow me like a floating feather EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

blow me like a floating feather EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

blow me like a floating feather EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

blow me like a floating feather EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

blow me like a floating feather EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

blow me like a floating feather EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

blow me like a floating feather EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

blow me like a floating feather EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

blow me like a floating feather EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

blow me like a floating feather



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Csüt. 25 Ápr. - 18:12

Helló, Dorcas,
ez most furcsa lesz, de főleg azért írok neked, mert azt álmodtam, hogy írni fogok neked. Így végül is mondhatjuk, hogy megálmodtam a jövőt, ami most már a múlt, vagyis nekem épp a jelen, de mire ezt te elolvasod, már a múlt lesz nekem, ami ugye a te jelened, de… hát szóval egyáltalán nem azért kereslek fel, mert össze akartalak zavarni, hanem mert álmomban, miután írtam neked egy levelet, pár nappal később megöltem Peter-t. És hát olyan furcsa álom volt, az a fajta, ami után rendesen rágódik az ember, mert túlságosan valóságosnak tűnt. És mivel álmomban írtam neked egy levelet, így valamiért az tűnt a jó megoldásnak, ha a valóságban is írok neked egy levelet, mert ha valaki, akkor te biztos meg tudod mondani, hogy meg lehet-e álmodni a jövőt azzal a jós tudással, ami belém szorult. Vagy attól fog beteljesülni ez most, mert írtam neked, és hagynom kellett volna a francba? Vagy ez a gyilkosság csak amolyan szimbolikus dolog, és egyébként valami egészen mást jelent? Veszélyben van Peter élete? Vagy csak túl stresszes vagyok, és egyébként nem kéne téged zargassalak a rémálmaimmal? Vagy több részlet kell, hogy bármit tudj mondani? Egyáltalán akarsz valamit mondani nekem?

Kérlek, kérlek, kérlek, segíts, mert… csak KÉRLEK!

Üdv, pacsi, és látod, csak azért a végére írom a nevemet le, hogy biztosan végig olvasd ezt a lapot legalább eddig a pontig:
James Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Csüt. 25 Ápr. - 18:57
Baszódj meg, James!

Képzeld, én meg azt álmodtam, hogy a hülye exem három év után ilyen faszságokat ír nekem.
Ha kicsit is tudnád, hogy mi van velem, talán értesültél volna, hogy én próbálom távol tartani magam a jóslásgyakorlástól és mindentől, ami ehhez köthető.
Szóval, ha lehet egy baráti tanácsom, most hagyd abba és ne akarj ilyenekkel baszakodni. Mindenki tudja, hogy csak azért találtad ki, hogy szorult beléd egy minimális jóstehetség, hogy legalább egy kicsit érdekes legyél.  Olyan volt ez, mint másodéven a lúdláb, harmadéven az asztma és negyedéven a herpesz. Kíváncsi vagyok azóta még milyen hülye betegségeket dumálsz be magadnak és másoknak. (Jaj, dehogy vagyok kíváncsi)
Mindenesetre sajnálom szegény Petert. Az ember manapság már a barátait sem választhatja meg. De remélem, hogy ő hamarabb öl meg téged, és akkor ez a levél sosem ér majd célt.


Puszil (jajdehogyis), Doe


(Mégis mit akarsz, de komolyan?)


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Csüt. 25 Ápr. - 19:18
Meadowes,
mondhattál volna amúgy simán csak nemet is, senki nem kényszerít semmire, szóval baszd meg, mondtam, hogy KÉRLEK.
És amúgy is honnan tudnám, hogy mi van veled, ha egyszer... amúgy is tudom, hogy nincs tehetségem, csak ironizálni próbáltam, amihez mondjuk van tehetségem, szóval ebben most benned volt a hiba. Na mindegy, van legalább egy neved, aki veled ellentétben hasznos lehet?


tudod te
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 26 Ápr. - 8:22
Őszintén, James, mikor tudtam neked nemet mondani?
Mármint biztos megtörtént párszor és biztos, hogy katasztrofális következményei voltak. Nézd el nekem, hogy a roxforti évek felére nem emlékszem túl kristálytisztán.
Leszámítva, hogy te folyton ott voltál valahogy.
Azért jó tudni, hogy most is ott vagy valahol. És hát.. létezel.
Valakit biztos boldoggá tesz.
Természetesen bennem van a hiba.
Nem hiszem el, hogy tényleg ilyen olcsó trükkökkel akarsz hatni rám.
Mi a fenét jelent az, hogy hasznos?
Ha ismernél ilyen embert, biztos, hogy inkább hozzáfordulnál. És ha én ismernék hasznos embereket, akkor biztos nem itt tartanék.
Szóval nem látom valószínűnek, hogy valaha ártanál Peternek, de hát évek óta nem láttalak, lehet tényleg szociopata lett belőled, mint aminek hetedéven képzeltelek.
Mindenestre jobb, ha egy darabig távol tartod magad tőle. Kicsit mesélhetnél többet arról az álomról és hogy milyen viszonyt ápoltok mostanában? Adott rá mostanában okot, hogy ki akard nyírni például?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Pént. 26 Ápr. - 9:54
Dorcas,
annak semmi értelme, hogy beadod a derekad ennyitől, órák óta azért szorongok, hogy megsértődnöm kéne-e rád, vagy pedig bocsánatot kérni a következő levelemben, amiért esetleg túl nyers volt az ez előtti, igazából még most sem döntöttem, szóval mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, hogy BOCSÁNAT az előbbiért, de továbbra is BASZD MEG.
Azzal együtt tényleg nem írtam volna, ha nem lett volna muszáj, vagy lett volna más, vagy ilyesmi.

Fogalmam sincs, hogy valóban választ vársz-e a kérdéseidre, de:

hasznos (melléknév)

1. Egy célt támogató, szolgáló (dolog), aminek előnyét élvezni lehet, ami segít egy szándék megvalósításában.
2. Értéket képviselő; hasznot, előnyt hozó, jövedelmező.
3. Hatásos; a kívánt hatást kiváltó, eredményező; foganatos.
4. Célszerű; nem tökéletes, de elfogadható (megoldás, eszköz).



Peterre visszatérve, sokkal egyszerűbb elkerülni, mint te azt hinnéd. Mindenesetre, azt hiszem, tényleg haragszom rá, és elég komoly dolog miatt haragszom rá, szóval egy nagyon fontos ügyben elhallgatta előlem az igazat, de nem csak előlem, hanem rengeteg más ember elől is, az álomban is emiatt öltem meg, és ha nem is én, de másról például el tudom képzelni, hogy emiatt valóban kinyírja. És, nem tudom, lehet, hogy tényleg örülnék, ha Petert valaki seggbe rúgná, és nem tudna mozogni mondjuk egy hétig, de ez még nem jelenti azt, hogy a halálát akarom, de megint azzal álmodtam, hogy megölöm, és kurvára nem akarok többé már aludni sem.

Amúgy hogy vagy? (Nem muszáj erre válaszolj, csak fura lett volna nem megkérdezni.)

Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 26 Ápr. - 13:34
James,

megdumáltuk. Én simán kibékülök ezzel az opcióval.
Hasonló szépeket kívánok neked is.
Szerintem te is kapizsgálod már, hogy én sem adtam volna be ilyen könnyen a derekam, ha nem látom, hogy ez a dolog tényleg aggaszt.

Nem bánom cseppet sem. Ebből is látszik, hogy mindegyik definíció milyen remekül illik rám.

A beléd szorult mindenkori agresszióból ítélve elég komoly lehet a baj, ha már azt kívánod, hogy seggbe rúgjon itt bárki bárkit is.

Jó, ez most aggasztónak tűnik, de simán lehet, hogy azért ismétlődik meg az álom, mert ennyire ráparáztál.
De az is lehet, hogy tényleg van jelentősége.
Ismerős érzés. Én ezt élem át már évek óta, hogy akkor lennék a legboldogabb, ha soha többé nem kéne lehunynom a szemem. Üdv Dorcas Meadowes világában.
Mindenesetre a gyilkosság lehet metafora is.
Hogy nyírtad ki Petert álmodban? Gyilkos átkot használtál? Vagy a Kóbor Grimbusz elé lökted? Kényszerítetted, hogy megfürödjön?
Az is lehet, hogy csak simán beszélned kéne vele. Mármint kurvára híján vagytok a normális emberi kommunikációnak, ahogy értelmezem. Pedig hét évig sülve-főve együtt csináltatok mindent. (hála Merlinnek, csak majdnem mindent)

Pompásan vagyok. Te?
Jó, ez talán hülye kérdés tényleg. Hallottam az apádról. Részvétem.


Dorcas  a Célszerű




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Pént. 26 Ápr. - 18:13
Dorcas,
tulajdonképpen azt hittem, hogy legalább egyikünk bipoláris depresszióban szenved, aztán minden kis kilengés éppen a pillanatnyi elmeállapot lecsapódása, így viszont kifejezetten kedvesnek tűnt, és azt hiszem, illene hozzátennem, hogy kösz. Szóval, mielőtt még tönkrecseszem valamivel a pillanatot, KÖSZ. De igazán.

Megragadott a (dolog), mi?


Nem tudom pontosan amúgy. Mármint nem emlékszem arra a részére pontosan, de azt tudom, hogy nem pálcát használnék. Pusztakézzel, vagy valami fegyverrel vagy valami, de semmi esetre sem pálcát.
A tény, hogy neked írok inkább leveleket, szerintem elég bizonyíték arra, hogy a szükséges és érdemes kommunikáció közel minden formájával hadilábon állok, illetőleg igyekszek egy életre lemondani róla. Ettől függetlenül jó tanács, és százból száz ember tudom, hogy ezt mondaná, de pont ezért kéne nekem a te agyad, mert az olyan százegyedik fajta, tudod? Ebbe amúgy semmi sértőt ne gondolj bele, ha flörtölni akarnék veled, ugyanezt mondanám, csak most ugye vedd ki a flört részét, és akkor... hát végül is csak egy sima mondat marad. Merlin, két napja nem aludtam, elkezdett lebomlani az agyam. Hogy bírod te ezt?

Hát, már majdnem egy éve, de... kösz. Ezért is. Asszem. Basszus, fogalmam sincs, mit szokás erre amúgy mondani. Kedvelt téged, biztos sokat jelent neki, hogy gondolsz rá, vagy

Szóval élvezed a tavaszt és a békét?

JP

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 27 Ápr. - 14:13
James,

valószínűbb, hogy mindketten bipoláris depresszióban szenvedünk. De hát mit is mondhatnék. Öröm veled együtt szenvedni. Olyan nosztalgikus hangulatba kerülök ettől az egésztől.
Nem gondolnám a világért sem, hogy flörtölni akarsz, de még azt sem, hogy nem akarsz flörtölni. Szóval csak maradjunk annyiban, hogy a százegyedik agy azt mondja, hogy pakolj el minden kést az útból, vágd le a kezedet és húzasd ki a fogaidat, aztán menj el hozzá, beszélj vele.
Erre nincsen ennél konvencionálisabb módszer.

Persze… azon gondolkoztam, hogy mi történne akkor, ha valóban kinyírnád Petert. Mármint hogyan hatna ez a lelkivilágodra? Az életedre. Van mit veszítened jelen pillanatban? Vannak céljaid, amiket meg szeretnél valósítani?
Én csak azt mondom, sose tudhatod, hogy Peterben reinkarnálódva akar visszatérni Tudjukki.  Vagy csak simán nagyon gonosz és kegyetlen dolgokat csinál emberekkel, mióta nem vagytok együtt. Talán adóbevallási végrehajtó, vagy teleshop-os ügynök lett belőle, és akkor ez egy jel az univerzumtól, hogy valakinek véget kell vetnie ennek.

Te vagy a kiválasztott, bassza meg.

Mint láthatod, én is nagyon jól bírom az álmatlan éjszakákat. Csak hát van egy kis gyakorlatom benne. Egyébként egy csomó kreatív dolgot lehet közben végezni, amire nappal nem lenne időd.

Igen, egy éve, de ha jól sejtem, ő sem lesz már kevésbé halott, szval.. igen. Hagyjuk ezt. Úgy is tudom, hogy azért mondod, hogy kedveskedj. valójában ki nem állhatott.
Emlékezz csak vissza, másodév nyarára, amikor Woodstock-ot játszottunk a kertetekben, mármint az neked talán már harmadv után volt, de nem is ez a lényeg.

Nem tudom, a tavasz egész jó. A béke.. hát fogalmam sincs, hogy mit kéne erről  gondoljak. Biztos jobb lett egy csomó embernek az élete, és biztos egy csomó emberé szarabb. De kinyitott egy csomó fasza hely megint az Abszol úton és Roxmortsban. Kár hogy továbbra is le vagyok égve.

Amúgy, ha már így előkerültél. Philip szerinted lakhatna megint nálad? Azt hiszem, Brutus nem kedveli túlságosan. Amit viszont nem értek, mert tökre szobatiszta lett azóta, hogy veled lakott és mintaéletet él meg minden.

Dorcas
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szomb. 27 Ápr. - 15:07
Dorcas,
mondod most, de szerintem már neked is csak perceid vannak hátra ahhoz, hogy megártson a sok nosztalgia, és akkor is honvágyad legyen, ha otthon vagy, és sírni akarsz majd mindenkitől, aki arra próbál kényszeríteni, hogy emlékezz dolgokra. Vagy csak bal lábbal keltem fel, de legalább aludtam, és Merlinre, lehet, hogy naplót kéne írnom, ahelyett, hogy neked írok le minden szart, ami az eszembe jut. Vagy kimehetnék a levegőre. Vagy kitakaríthatnám a szobámat. Vagy mi van, ha ez nem is depresszió, csak baromira unatkozunk?

Más esetben újrakezdeném ezt a levelet, de nem tudom, van-e még levélpapírom.

Egyébként hogy vágjam le a kezeimet, ha minden kést elpakoltam?

Ezen a ponton átnéztem az asztalt, hátha találok üres papírt, amin újra kezdhetem, de nem jártam sikerrel. Nem az, hogy nincs itt üres papír, csak feladtam a keresést.

Akárhogy is, szerintem, ha valóban meg akarnám ölni Peter-t, nem tettem volna már meg? Egyébként arra gondoltam, hogy esetleg finoman figyelmeztethetnéd erre őt, hogy aztán önvédelemre hivatkozva kinyírjon ő inkább engem, aztán hátha helyre állna a világ, nekem pedig nem kéne a kérdéseidre válaszonom.
TE már eldöntötted, hogy mihez akarsz kezdeni az életeddel?

Pontosan miért küldenéd el az egyik pasidat a másik pasid kedvéért pont hozzám? Kicsit szkeptikus vagyok, tudod, a múltkor is csak egy hétvégére ugrott le, aztán a harmadik hét után már én sem tudtam megmagyarázni anyámnak, hogy mit csinál nálunk.


James
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Szomb. 27 Ápr. - 16:41
James,

ööö..
…ööö…
Azt hiszem, hogy mégis csak egy hangyányit jobb helyen lehetek, mint te. Őszintén, nem tudom, miről beszélsz. De talán tudnám, ha még én is anyámékkal élnék.
Én nem mondhatnám, hogy annyira unatkoznék. De szívesen olvasom a leveleidet, kicsit kevésbé érzem magam nyomorultnak.

Őszintén? Még egy kukacot sem vagy képes eltaposni, aki rámászik az anyád veteményesére.
Szólhatnék neki. Akár. De tudod, hogy mennyire parázom Petertől elsős korom óta. Nem biztos, hogy valaha is elhinne bármit, amit mondok. Amúgy sem akarom, hogy kinyírjon.

Persze, tökéletesen készen állok az életre. Sikerült zéró RAVASz-szal zárni a roxfortos éveket, azóta meg varázsdadaként lébecolni gazdag aranyvérű családoknál. Ezt csinálom most. De fasz tudja, mit akarok. Talán örökre megszabadulni a jóslataimtól, feleségül menni Brutushoz és csinálni saját gyerekeket. Ez nem egy jó opció?
Vagy talán csak szerezni kéne egy macskát.

Lehet, hogy túl sok lett az egy főre eső pasiból? Nem tudom. Tedd ki az ablakba, vagy ültesd ki a kertbe, tudom is én. Nálatok sokkal több hely van. Mivel veled be is zárul a rengeteg sok pasik köre, szóval gondoltam, van egy-két közös témátok. De mit is beszélek itt hülyeségeket, hát Philip kurvára nem a pasim. Nem rémlik, hogy buzi? Mindegy. Nekem sem most már.
Persze, a te döntésed. Nem akarom rád erőltetni. De nekem egészen boldoggá tette az életemet.
Szóval lehet, hogy mégsem adom.
De hülyeség nélkül, rád férne egy kis társaság. Mármint a kopogó szellemetek és anyád ebben a kontextusban nem nevezhető társaságnak. Mi a helyzet Siriusszal meg Remusszal? Még a nagy barátságnak? Vagy őket is kinyírtad álmodban?

Dorcas

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szomb. 27 Ápr. - 21:05
Dorcas,
meg kell jegyezzem, hogy szabályosan ámulatba ejtő, hogy nem egy, de két sor ’ö’-t a papírra vetettél. Derék munka. Köszönöm, hogy vállaltad ezt a fáradtságot. Máskülönben, csak hogy tudd, továbbra is áll, hogy baszd meg. Most egy kicsit jobban is.

Igazad van. Peter túlságosan racionális ember, ne vedd magadra, asszonyi szóban sosem bízna. Hibáztathatja ezért bárki is? Minek? Annyi másért lehet még hibáztatni.

Máskülönben nincs az a RAVASz, ami egy centivel is előre visz az életben. Szerintem válts stratégiát, rabold el a kölykeiket, és szedd meg magad a váltságdíjból. Vagy cseréld le Brutust valakire, aki el is tud tartani, hogy az Abszol út új helyeit végig járhasd vele. A gyerekekkel szemben én a macskatartást támogatom. Freddie Mercury is ezt tenné.

Esetleg, ha én összeszedem magam, hogy ezt az egészet megbeszéljem Peterrel, előtte mutathatnál példát, és megbeszélhetnéd ezt az egészet te is Philippel. Százból százegy agy ezt diktálná.

MIÉRT KÉRDEZEL ENNYIT?

Potter
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Pént. 7 Jún. - 15:19
Bármikor, James, bármikor.


Na látod, Peter egyszerűen zsákutca. Evolúciós meg minden más szempontból is.

Azt hiszed nem gondoltam erre már rögtön az első nap? De ha a kötelező hat órán kívül több időt kéne töltenem velük, olyan dolgot tennék, ahonnan egyenes út vezet az Azkabanba. Mondjuk azt mondják, ott legalább jó a koszt.
Philip azt hiszem ajánlgatta magát és a családi vagyont, de hát akkor túl egyszerű lenne az élet, nem? És akkor mi a picsáról panaszkodnék állandóan?
Igazad van, az első alkalommal összeszedek az utcáról egyet, vagy rögtön egy bűvös tizenhármast. Azt mondják szerencsét hoz. Vagy legalábbis megtelik az ember mindenféle férgekkel.

Legyen így. De mindkettőnknek fel kell mutatnia valami bizonyítékot, hogy tényleg megtettük és nem csak bekamuzzuk. De ha választanom kell, lehet mégis csak Peterrel beszélnék.

ENNYIRE ELKÉPZELHETETLEN, HOGY ÉRDEKEL, MI VAN A TYÚKSZAROS KIS ÉLETEDDEL? : (((

Dorcas



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szer. 26 Jún. - 9:49
Kösz, Meadowes!

Egyébként lehet, hogy Peter nem zsákutca, csak bölcs. Mindannyiunknál bölcsebb.

Őszintén megvallva nehezen hiszem el, hogy ilyesmi magadtól az eszedbe jutna, de a kedvedért úgy csinálok, mintha hinnék neked. Figyelj, ne öld meg azokat a gyerekeket, ha már anyagi megfontolásból nem tudsz tőlük távolmaradni, aztán akkor nagy baj már nem lehet.
Lip elragadó fiatal úriember, nem értem, mi kifogásod van ellene.

Te sem tettél azóta semmit sem, ugye? Rosszul érezném magam, ha csak én nem tettem volna semmit.

IGEN!


Potter



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Vas. 30 Jún. - 15:04
James,

Azért az elég furcsa, hogy ennyire védeni akarod Petert, miközben meg meg akarod ölni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet emögött. Mármint így pszichológiailag benne a lelkedben.
(Eskü, utoljára hallottál ilyet, hogy kíváncsi vagyok, mi van a lelkedben, oké? Nehogy még a végén félreértsd.)

Köszönöm, James. Hogy ilyen kedves és törődő lény vagy, mint mindig. Egyre inkább nem értem, miért is szakítottunk.

Mégis mennyit fizetett neked Philip, hogy ezt mond?

Most már kezdem érteni, hogy miért kapok tőled újra és újra levelet. De azt ajánlom, ne hasonlítgasd magad hozzám. Nem vezethet jóra. Ha ez megnyugtat, holnap igenis beszélni fogok Philippel. Ja, kurvára. Szóval most meg már csak neked kell Peterrel. És garantált a totális világbéke.

MENJ A PICSÁBA Sad((

Szeret, Dorcas.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Vas. 30 Jún. - 23:20
Dorcas,

a furcsa az lenne hogyha nem akarnám megvédeni, de még nem öltem volna meg. Mármint, ez az egész lényege, tudod, hogy alapvetően nem akarom, hogy halott legyen. Mert ő ugye bölcs. Haha. Jó, oké, kérlek, jöjj rá, melyik ponttól viccelek.
(Fene, akkor ne hívjalak randizni, ugye?)

Mert lelkileg terrorizáltál és csak kihasználtad a testem, én pedig ezek után fasz voltam veled. Azt hittem, ez tiszta sor.

A lelke már rég az enyém, még ha meg is feledkezett róla. Nem szeretném, ha valaha is úgy érezné, hogy megbánandó döntést hozott.


Beszéltél?

MÁR OTT VAGYOK

helló, helló, helló,
James
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

blow me like a floating feather

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» floating around
» floating above me
» Feather Desford
» Feather ____

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-