Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

storm and drive EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

storm and drive EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

storm and drive EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

storm and drive EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

storm and drive EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

storm and drive EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

storm and drive EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

storm and drive EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

storm and drive EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andrine Nygård-Koss

Andrine Nygård-Koss

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicola Peltz

»
» Vas. 28 Ápr. - 17:11

Előszó, aka 'amit jobb, ha tudsz'
karakterek a következő posztokban


A lenti karaktereket összeköti egy nagyon fontos dolog, azokon a nyilvánvaló tényeken túl, hogy mind skandináv származásúak, a Durmstrang végzős diákjai, a családjaik pedig olyan jó barátok, hogy majdnem mind gyerekkoruk óta ismerik egymást.
Nevezetesen az, hogy a családjaik nem csak jó barátok, nem csak dúsgazdagok, de vagyonuk jelentős részét nem tisztességes módon szerezték meg. A varázsvilágban mindannyian prominens szerepeket töltenek be, van aki aranyvérűként mindig is befolyással bírt, annyira, hogy jól pozicionálja a barátait is. De vannak határok, melyeket nehéz átugrani a zárt, mindenki-ismer-mindenkit varázslóközösségekben. És vannak határok, amit egy varázsló játszi könnyedséggel át tud ugrani, ha varázslóként alámerül a muglik alvilágában. Ki kapna el, ha egy átokkal leteríted? Ki bizonyítana rád bármit, ha ügyesen törölsz emléket? Ki mondhatná meg, hogy valaha is ott voltál, ha rendelkezésedre áll épp elég százfüléfőzet? Jól gondolod, hogy senki. Legalábbis senki, aki vak és mugli.
A lenti karakterek családjai (beleértve Ragnarök és Andrine családját is), mind sárosak. Mindük kezéhez piszkos pénz, vér és még ki tudja mi-minden tapad. A kölykök talán mindig is sejtették, de egy ideje már tudják is, hogy a rosszindulatú pletykák, amik még varázslókörökben is élnek a családjaikról, nem kevés igazságon alapszanak. Épp csak nehéz megfogni őket. De nem lehetetlen. Nézzétek csak meg Andrine apját, aki elvitt egy balhét mindenki helyett és most a varázslók börtönében csücsül a "barátai" helyett. Nyilván minden barátság addig tart, amíg az érdek is úgy kívánja. És bárki megütheti a bokáját, ha fecsegne - beleértve az utódokat is.
(Az pedig csak rajtad áll, hogy a te családod nyakig ül a drogban, vagy csak mossa a többiek pénzét, vagy épp a többiek hátsóját védi.)

Apró betűs rész: aktív játékosokat keresünk. Bár a pb és a név mindenhol alkuképes, szeretnénk kialakítani egyfajta "klikket" a Durmstrang falain belül, így ezek a karakterek elég fontosak nekünk ahhoz, hogy rendszeresen író user mozgassa őket. Ha valaki elviszi, de utána hosszú hónapokra eltűnik egyetlen szó nélkül, a karakter újrahirdetésre kerül. A karakterek sok ponton kapcsolódnak egymáshoz, de a leírtak csak kiinduló pontok, megbeszéljük majd együtt, ki merre szeretne menni innen. Gyertek! *-*

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andrine Nygård-Koss

Andrine Nygård-Koss

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicola Peltz

»
» Vas. 28 Ápr. - 17:13

íMenta


Csoport:

Durmstrang (ház választható)

Kor:

17

Származás:

aranyvér

Lojalitás:

mi-mi-mi

Play by:

Adelaide Kane?

Ők várják:

én mint a "legjobb barátnőd", Ragnar mint az on and off exed, Chili és/vagy Kakukkfű mint lehetséges romantic interestek



Régen, amikor még minden sokkal egyszerűbb volt, gyakran dobálóztunk olyasmivel, hogy te meg én, én meg te, legjobb barátnők örökre! Ismertük egymást már az iskola előtt is, a családi összefonódásokat akkor még nem értettük, ugyanúgy, ahogy nem éreztük olyan élesen, hogy a te aranyvérű családod azért nagyon más, mint az én csonka, félvér családom. Meg ami maradt belőle.
Számtalan évnek el kellett telnie, amíg rájöttünk, miben utaznak a családjaink, mennyire más minden, mint aminek gondoltuk, hányszor árulták el ők egymást, vagy miféle titkok kötik össze őket. Akkortájt kezdtem titkokat tartani én is, jóval előtted, akkortájt, amikor elkezdtem már „csak” a félvér barátnő lenni, te pedig nem csak erre jöttél rá szépen lassan, de arra is, hogy csak elnyelem az ezernyi titkodat, de sosem fogok már annyira bízni benned, mint régen, mielőtt az apád, meg a többi, az enyémet tették meg bűnbaknak és minden közös bűnük elkövetőjének.
Rég nem vagyunk már őszinte barátok, talán már régebb óta, talán már akkor elvesztettelek egy kicsit, amikor odanőttem Chili oldalbordájába, mert ez a te helyed lenne, nem? De talán csak az nem tetszik, hogy bezárkóztam, hogy nem hagylak nyitott könyvként olvasni bennem, ám a közös évek, a szüleink közös titkai, a te rengeteg titkod, amit még naivan, viszonzás reményében bíztál rám, a rengeteg együtt töltött este, az alkohol, a fű, a más, amit találtunk, a sötétben elsuttogott pletykák és legfőképp, a többiek talán örökre összekötnek majd minket. Végtére is, nem legjobb barátnők vagyunk. Családtagok. És az sokkal nehezebb.

Ragnar: csak azért tudom, hogy tetszem, mert mindenki így van ezzel és teljesen megszoktam tőled is, ahogy te a lopott csókokat azokon az estéken, amikor elég részeg voltam bepróbálkozni, vagy azokat a nappalokat, amikor elég józan. Jártunk, megvoltál, de nem tudtál megtartani és legalább ezer másik bokorral csaltalak egyszerre, hogy te mindig csak kínlódva vágyakozz, mert velem volt a legjobb, tudod te is. 
Azért ideje tovább lépned és meg is teszed szerintem, noha nem mész messzire, a baráti társaságból válogatsz, mert annak én is bezsongom még atmoszféráját, vagy mert Kakukkfű annyira okos és művészien szép, tudom is én mit gondolnak a nők, esetleg Chili, aki a hasonmásom akar lenni, vagy én egy-egy éjszakára még, ha nagyon magányos vagy, hiszen többre nem bírjuk elviselni egymást. Neked lángoló szerelem kell, de nekem nincs szívem, szerinted.







A hozzászólást Andrine Nygård-Koss összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Ápr. - 22:28-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andrine Nygård-Koss

Andrine Nygård-Koss

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicola Peltz

»
» Vas. 28 Ápr. - 17:15

Kókusz


Csoport:

Durmstrang (ház választható)

Kor:

17

Származás:

aranyvér/félvér

Lojalitás:

mi-mi-mi

Play by:

Michelle Trachtenberg?

Ők várják:

én és Menta mint a barátnőid, Ragnar és a többiek mint a baráti társaság tagjai, szerintünk pedig Vaníliával egészen jó páros is lehetnétek





Olyan, mintha te csak véletlenségből keveredtél volna közénk. Túl édes vagy, túl kedves és ironikus módon sokkal ártatlanabb, mint én, pedig mindig mindenki azt hiszi, hogy én szorulok mások állandó segítségére. Ami igaz, de nem vagyok ártatlan. Te ártatlan vagy, valójában mégsem tudjuk eldönteni, tényleg szükséged van-e a segítségünkre, vagy csak mi védünk foggal-körömmel, mert ezt szoktuk meg.
De talán nem számít, mert talán nem is a védtelenséged miatt vigyázunk rád, hanem azért, amilyen vagy, hogy ne veszítsd el magad ebben az átkozott zűrzavarban, a bűneink és titkaink között, hogy legyél mindig egy darabka fény, a szikrányi optimizmus, akinek a legcinkesebb helyzetben is van egy hülye vicce, amit az első percnyi döbbenet után viharos röhögés követ, aki elsőként lesz rosszul a piától, de egy óra múlva már leghangosabban énekel, aki mindenkit meghallgat, de semmit sem mond vissza.
Én mindig félek, iszonyatosan féltelek, nem csak magunktól, de attól, hogy talán te is csak játszol, ahogy játszunk kicsit mi mindannyian, mert mi van, ha te sem vagy jobb nálunk, ha neked is titkaid vannak, ha te sem nézel bizakodva a jövőbe és egyszer az arcunkba vágod minden hibánkat?
Kérlek, ne tedd. Nem is neked van szükséged ránk, hanem mi nem lennénk önmagunk nélküled.








A hozzászólást Andrine Nygård-Koss összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Ápr. - 22:28-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ragnarök Sigur Nygård

Ragnarök Sigur Nygård

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Simon Loof

»
» Vas. 28 Ápr. - 17:57

   
Chili


   
Csoport:

   Durmstrang (ház választható)

   
Kor:

   17

   
Származás:

   Aranyvér, félvér
   
Lojalitás:

   ÉN (jó, mi)

   
Play by:

   Fabian Gray?

   
Ők várják:

   Én, mint a legjobb barátod, Andrine, mint a csajod, Menta, mint a lány, akivel te is flörtölsz, és mindenki többiek, akik a klikkünk tagjai.

   



   
Te olyan kemény voltál, csípős és ügyes, láttad bennem ugyanezt, nem volt kérdés ki lesz számodra a leg, választottál, vagy én téged, lényegtelen, épp csak vérszerinti testvérek nem vagyunk. Mindketten gazdagok, sikeresek, szépek, a Durmstrang vad ragadozói.
 Veled rúgtam szét az első segget mugli módban, átkoztam a legbénább gyíkarcot és először ittam magam hülyére, hogy versenyt hugyoztunk kié spriccel messzebbre, ketten téptünk egy fűből, aláztunk le mindenkit párbajban és ha összekerültünk büszkén veszítettem ellened és feletted királyi győzelmet arattam.
Becsüllek, mint társat, igazi férfias szeretettel, mert bajtársiasság, barátság köztünk alakulhatott, meg volt ez írva, ahogy a Ragnarök eljövetele, úgy a tied az oldalamon, szárnysegédem. Társam a legrosszabban, és végrehajtója Velem a mi sötét ügyleteinknek, ketten vagyunk sárosak, együtt bűnösök mindig, az iskola méltán híres réme, örök büntetésben. De agyrémeink már néha oly magasra hágtak, hogy elnézték nekünk, mi pedig tereltünk, csak csínytevők vagyunk, nem lappang ott a mélyben valami sokkal sötétebb, valóság, veszély és rengeteg pénz, a mi kárhozott jövőnk.
A nőd egy más kérdés, a nődre rácuppantam, mint bodzaszörpre a vaddisznó, de te ezt nem tudod, én ezt alig vallom be magamnak, csak vele történtek, történnek dolgok. De hisz nem haragudnál, ugye? Testvérek vagyunk és Drina csak egy bige, hát odaadnád, ugye?

Andrine

Lassan két éve járunk, te meg én, látszólag összenőve bordában, csípőben, legnagyobb idillben, mert kit érdekel, hogy mindenki szerint jobb vagy nálam? Te is azt gondolod szerintem, hogy jobb vagy nálam, de azért nagyon igyekszel, hogy ezt ne tudasd senkivel, velem is épp csak, de ugye azért mindig én teszek a te kedvedre, te csak akkor az enyémre, ha néha tényleg sikerül megbántanod, és persze mindig minden úgy van, ahogy te szeretnéd, a te ötleteid mindig jók és én nem vitatkozom veled soha, de a legfontosabb még csak nem is ez, meg nem az, hogy bár régen talán tényleg szerettük egymást, napról napra hűlünk ki, mint egy halott csillag, hanem hogy úgy teszünk, mintha ez nem lenne igaz.
Még mindig folyton elszakadunk a többiektől, lopott órákra, fél órákra, te vagy az egyetlen dolog, ami melegen tart a hideg északi éjszakában, te pedig büszkén tekintesz a tulajdonodnak, hiszen neked ez jár, egyébként sincs olyan, hogy valaki épp veled szakítana, pláne olyasvalaki, akiért ennyi mindent megtettél.
De ez már csak megszokás és csökönyösség, büszkeség és birtoklási vágy és mit ér ez az egész, ha nem voltál ott nekem, amikor a legjobban szükségem volt rád?



   


   


   


Elkeltél te szarházi bunkó


A hozzászólást Ragnarök Sigur Nygård összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 28 Ápr. - 19:54-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ragnarök Sigur Nygård

Ragnarök Sigur Nygård

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Simon Loof

»
» Vas. 28 Ápr. - 18:03

   
Kakukkfű


   
Csoport:

     Durmstrang (ház választható)


   
Kor:

17    

   
Származás:

   Aranyvér, félvér

   
Lojalitás:

   Én (többiek?)

   
Play by:

   Nicholas Galitzine?

   
Ők várják:

   Én, mint a fiút, aki elég okos visszatartani, Chili mint másik barátod és Vanília, mint harmadik. A lányok küzül sokan, főleg talán Menta.

   




   
 Mi lennénk mi nélküled, te előrelátó barát, persze belőlünk hiányzik a józan ész, de te mindig szíven viseled a sorsom és megálljt parancsolsz mindig, ha forrófejű vagyok. Olyan intelligensen beszélsz, néha nem is értem, lófasz a seggedbe, te meg rám szólsz, mocskos a szám, te vagy a diplomatám. Szükségem van rád, hogy tárgyalj és szóvivőnk legyél, aki gyorsban megoldja a dolgokat, a csapat esze, a stratéga, mindent neked köszönhetünk szépen, te véded a seggünket és életben is csak miattad vagyunk. Bajtársiasság fűz-e hozzánk, vagy érdek? Okosan eljátszod a jó barátot, miközben kereskedsz rajtam és háttérből mozgatsz, hogy a legmenőbbek közé tartozz te is, mert legfőbb motivációd az ambíció. Leszarom, amíg vagy és orvosolsz minden fennakadást. Te vagy, aki legkevesebbet iszol és igazi aggodalommal veszed ki kezemből az utolsó korsó gint, kell a józanságom, kell a terveidhez, kellek. Valójában senki sem lát beléd, te két lábon járó kibaszott titok, hogy van pofád egyébként még nálam is rejtélyesebbnek lenni! De nem akarlak megfejteni, rég feladtam már, egymáshoz kötöttük sorsunk mi négyen, csak harcolj az oldalamon és nyugodtan szarj le mindenki mást, egy kicsit engem is, ha ez a szokásod, csak maradj velem.

   


   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ragnarök Sigur Nygård

Ragnarök Sigur Nygård

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Simon Loof

»
» Vas. 28 Ápr. - 18:07

   
Vanília


   
Csoport:

        Durmstrang (ház választható)

   
Kor:

   17

   
Származás:

   Aranyvér, félvér

   
Lojalitás:

   Csak én, de tényleg!

   
Play by:

   Dylan Jagger Lee?

   
Ők várják:

   Én, mint a csicskám és Chili, meg Kakukkfű, mint akiknek kicsit szintén. A legjobban Kókusz, a kedvéért hetero is lehetnél, de terajtad már az isten se segít!

   




   
Egy kis ótvar köcsög vagy, de olyan kibaszottul hűséges szolgám, hogy nem zavarlak el, csak mert a farkadat legszívesebben mások seggébe dugnád. Persze nem biztos, hogy így van, csak nevetsz, ha nem is tagadod, hogy buzi-e vagy, bizonyíték nincsen, mert vágyaid tárgya bizony rád se bagózik, akárki is legyen. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy én lennék, sajátos sármom megfogja az azonos neműt, de lényegtelen, amíg megcsinálsz szó szerint mindent, amit mondok és amíg elég jó családból származol és gazdag vagy te is, rohadék szemétláda, mert én azt akarom, köztünk a helyed. Lehet, hogy mégis te vagy a legjobb köztünk, aki érzékenyebb, néha elmereng, van kin kiröhögnünk. De még egy ilyen odaadó rajongóm nincsen, hát maradj csak, megtűrlek és elvégezheted helyettem a piszkos munkát.
Élvezem, hogy kínozlak, beszólok, te elpirulsz, megengedem, hogy megmasszírozd a vállam és órákig áradozzak csöcsökről. Te pontosan tudod mennyire szeretem a csöcsöket, sőt mindent a szexualitásomról és te vagy az a szerencsétlen, aki előtt legtöbbet mutatkozom félmeztelen, mert majd megőrülsz bele és mert bánthatlak. Kényszeresen bántani akarlak. De ne félj, neked is megvan a jutalmad, hisz népszerűbb nem is lehetnél, sokan szerelmesek beléd, egy költőt látnak benned és általam sosem képzelt magasságokba jutsz.


   


   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

storm and drive

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» During the storm
» don't let the pigeon drive the bus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-