Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

During the storm EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

During the storm EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

During the storm EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

During the storm EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

During the storm EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

During the storm EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

During the storm EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

During the storm EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

During the storm EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Hétf. 29 Márc. - 5:31
Hihetetlenül megrázó volt eljutni a Gyengélkedőig Giadával és a két teljesen magatehetetlen lánnyal, keresztül előbb az eső által fedett falun, majd a Roxforton, ahol éppen elegen bámultak meg minket, hogy tudjam, rólunk fognak beszélni még hetekig. Különösen, ha kitudódnak a részletek, és biztos vagyok benne, hogy így lesz, túl sokan látták. Ha Octavia bármit hagyott Dougoulból, akkor kirúgják, miután Pommfrey átvette tőlünk a lányokat, és kikérdezett minket, rögtön elküldetett Flitwickért, Bimbáért és Dumbledorért. Érzem, hogy megfáztam, talán lázas leszek, de amint lehetőséget láttam rá, rögtön kértem a javasasszonyt, hogy hadd térjünk vissza a klubhelyiségünkbe. Semmi kedvem itt lenni, amikor a két lány visszanyeri az önrendelkezését, és kiborul, eléggé megrázott az egész, még ha nem is mutatom. Biztos, hogy Giada is hasonlóan érez, abból ítélve, ahogy sírva fakadt. A tükör tényleg ijesztő volt, de furcsa varázslatok minden nap történnek, és biztos vagyok benne, hogy nem ez akasztotta ki.
- Lekísérlek a klubhelyiség bejáratáig, jó? A többiek biztos visszaérnek pár perc múlva úgyis.- megérintem a lány hátát egy pillanatra. Biztos, hogy nem lenne problémája innen már eljutnia az ágyáig, de úgy érzem, hogy érzelmileg elég pocsék állapotban van, és én is szeretnék valakit, akivel megbeszélhetem ezt az egészet. A saját szobatársaim közül senki nem volt szemtanú, Octavia meg könnyen lehet, hogy nem értékelte, hogy nem segítettem neki leátkozni minden kiálló dolgot Dougoulról, amit régen valószínű kéretlenül is megtettem volna mellette. Kicsit bánom, viszont közben úgy érzem, hogy talán így volt a legjobb. Egyikünknek sem kellett volna elmennie arra a nyomorúságos helyre.
A kabátom alatt, a Roxfortot fűtő bűbájok ellenére fázok. Visszafelé szinte semmiféle védelmünk nem volt az eső és a hideg ellen, úgyhogy érzem, hogy nagyon megáztam, valószínű az összes létező réteg átázott rajtam, kivéve talán a cipőimet, amiket szerencsére megfelelően védett valami bűbáj. A hajamat összefogó varázslat elengedett valahol menet közben, hasonlóan a szalaghoz, amivel reggel felkötöttem, és ami most valahol a sárban lehet letaposva, így az egész hajam vizes szálakban lóg szerteszét, tapad az arcomra és a nyakamra, jóval hosszabban, mint korábban bármikor, néhol belelóg a szemembe. Mindennél jobban vágyok egy forró zuhanyra, ha pedig bárhol lehetnék, órákra elmerülnék a házunk alatt lévő forróvizes fürdőben. De nem akarok egyedül lenni. Eltelhet egy perc is, mire megtöröm a csendet.
- Biztos kirúgják. Talán eljárás is indul ellene, még ha nem is nagykorú. Ez biztos, hogy bűncselekmény.- nem hiszem, hogy Octaviának igaza lesz, és valóban az Azkabanba kerülne, de az egészen biztos, hogy Dougoul nem csak az áldozatai életét tette tönkre, hanem a sajátját is. Nem lesz belőle soha varázsló, nem fog semmilyen munkát kapni, és örökre emlékezni fognak rá. A legjobban talán akkor jár, ha megpróbál mugliként elhelyezkedni, aminek örülök. Örülök, hogy olyan messzire kerül a világunktól, amennyire csak lehet.
- Hogy érzed magad? Jobban vagy?- ahogy a lépcső fordulni kezd velünk, és az egyik kezemmel megfogom a korlátot, a másikkal megérintem Giada hátát, és óvatosan megsimogatom. Furcsa, hogy Adore legjobb barátja, soha nem beszéltünk az idei év előtt néhány mondatnál többet, és most itt vagyunk, és úgy érzem, hogy közel vagyok hozzá, megértem őt, és komolyan érdekel, hogy rosszul érzi magát. Talán a közös megrázó élményeink miatt érzek vele együtt. Ahogy a lépcső megérkezik, elengedem őt, megigazítom a vállamon az édességeket tartalmazó táskát, ami valószínű az egyetlen száraz dolog nálam, és oldalra pillantok rá.
Hosszú másodperceket töltök a lány arcának, vonásainak tanulmányozásával. Megázva is szép, csinos, sokáig nézem az arcvonásait, ahogy a beszűrődő fényben megcsillannak a vízcseppek a hajában, ahogy a fény tükröződik a szemében. Különösen az ajkait nézem hosszabb ideig, a hideghez pedig furcsa melegség keveredik, ahogy elpirulok. Lesütöm a szemem, és inkább magam elé nézek. Ijesztő és bizarr gondolat, de talán tényleg csak tagadom a valóságot.
- Nagyon... köszönöm, hogy elkísértél! Fogalmam sincs, hogy egyedül hogyan hoztam volna vissza őket.- összerezzenek, ahogy egy hangos mennydörgés megrezegteti az ablakokat, és ahogy közeledünk az alsóbb szintek felé, úgy érzem, hogy ma én is szívesebben aludnék a tó alatt. Valahogy hihetetlenül biztonságosnak tűnik a gondolat most, hogy a föld alá meneküljek, és a vihart csak a tó biztonságos függönyén át nézzem. Most otthonosabbnak hat az a menedék, amiről Theo mesélt, mint az, amiben én élek. Ma nem tetszik a vihar. Persze, ha Anathema, Marlene, Lily és Morgana hazaérnek, egészen más lesz az a torony is. - De továbbra is szívesen vodkáznék veled. Már eltelt pár év, mióta utoljára ittam vodkát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Kedd 30 Márc. - 11:36




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Azt hittem sosem érünk vissza a kastélyba, egyrészt mivel úgy szakadt ez a kurva eső, mintha külön nekünk találták volna ki, másrészt, mert a lány, akit cipeltem fixen nehezebb volt nálam. De hát szolidaritás vagy mi a fasz, ez lenne az, amiből Adore ma éjjel megbukott? A rohadt eső meg a közös szenvedés jó volt arra, hogy egyelőre ne kelljen beszélgetnem Tesannával, mert őszintén kezdtem azon majrézni, hogyha megkérdezné, hogy mi is zajlik most a fejemben nem bírnám ki és simán elmondanám, hogy úgy érzem magam, mint akit lassan és ráérősen zsigerelnek ki. A legrosszabb az volt az egészben, hogy tudtam, hogy el kell jönnöm, mert ötletem sincs mik lettek volna a következmények, ha maradok, de közben erőteljesen bassza a csőröm a tény, hogy otthagytam Adore-t abban az egyre mélyülő szarfergetegben és ez kurvára nem volt helyes és nem is vall rám. Elsőéves korom óta barátok voltunk és még sosem hagytuk egymást cserben meg szarban…cseres szarban meg végképp nem, de vajon ki kezdte? Lényegtelen is, ez most úgy sem a kicsinyes bosszúm, az valami egészen más lett volna, ez volt a legjobb, amit abban a helyzetben tehettem. Ezzel nyugtatom magam, ez a kisebb rossz, sosem voltam egy hősalkat, de most legalább tettem valamit ezért a két lányért, akik valószínűleg arra sem fognak emlékezni, hogy milyen rendezvényen voltak, nem hogy még arra, ahogy itt cipeljük őket, mint két indokolatlanul nehéz liszteszsákot.
A kastélyban kezdem csak rendesen érezni, hogy ürül a kedélyjavító és az alkohol elegye a szervezetemből és bevallom úgy érzem magam, mint akit most tapostak bele a földbe izomból, amellett, hogy úgy fáztam, hogy kénytelen voltam attól rettegni, hogy már mások is hallják, ahogy remegnek a csontjaim, miközben kikérdeznek minket. Elmondtam, hogy megütöttem azt a kis gecit, pedig lehet, hogy nem kellett volna, de ami azt illeti, eléggé büszke voltam rá, holott nem nagy dolog, de legalább fogtam magam és kiálltam valakiért…bár nem tudom mi történt volna, ha nem jön a második töréspont, ami valahogy semlegesítette az elsőt.
Tesanna szavaira bólintok, jól esik, ahogy a hátamhoz ér, meleg a keze, a hátam, sőt esélyes, hogy a testem minden pontja, kegyetlenül hidegnek hat hozzá képest. Borzasztóan érzem magam és biztos vagyok benne, hogy úgy is nézek ki, a hajamból csöpög a víz, a sminkem az egyetlen, ami jó állapotban úszta meg a történteket, mivel volt eszem varázslattal lefixálni indulás előtt, annyi eszem viszont nem volt, hogy ne ezt a redves tűsarkú ribanctaposót vegyem a lábamra, akkor talán nem fájna minden nyomorult lépés, amit meg kell tennem benne.
-Nem tudom – válaszolom, mert őszintén fogalmam sincs, mi lesz a gyökérrel, valószínűleg akkor lennék a legelégedettebb, ha felakasztanák egy közeli fára, hogy mindenki jól lássa mi történik a hozzá hasonlókkal, de erre nincs sok esély- kurvára nem hiszek az igazságszolgatásban.
Kérdésére csak egy szomorkás mosolyt villantok rá és végignézek magamon, hát igen…borzasztó ez az egész, kicsit sem így terveztem ezt az átkozott estét, de hát mikor volt itt utoljára bármi is úgy, ahogy azt Giada Dargan előre kitalálta? Tán mikor még szűz voltam, tán még akkor sem, fasz tudja.
-Mint a kétszer mosott szar centrifugázva. És te?
És most kéne mondanom, hogy sajnálom a teljesen random kirohanásomat és ígérem ezentúl normális leszek vagy legalábbis úgy fogok csinálni, mint aki az és nem fogok belezokogni a nyakába mindenféle publikus eseményen, de nem megy. Inkább csak bölcsen hallgatok az esetről és próbálok úgy tenni, mintha meg sem történt volna. Érzem, hogy néz, de inkább az ablakokat fixírozom, nem akarok egy sajnálkozó tekintettel találkozni, hiszen van rá sansz, hogy most pont arra gondol, hogy „szegény, nyomorult Gia , hát teljesen egyedül maradt és mintha mindehhez pluszba még kezdene megmakkanni is”.
-Valószínűleg azonnal kineveztek volna a Roxfort első és egyetlen hivatalos serpájának- mosolyodom el, mert ha valamiben igaza van, akkor az ez. Valahol örülök, hogy vele jöttem, nem akartam volna valami olyat tenni ezen a elátkozott estén, ami gyökeresen megváltoztatta volna a rólam alkotott képet másokban, mert egyetlen dolgot tudok biztosan, mégpedig azt, hogy képes lettem volna megölni Dougoult, ha nem zökkentenek ki.
Minél közelebb kerülök a saját hálókörletemhez annál inkább azt érzem, hogy nem akarok egyedül lenni, a szobatársaim nagy része ma nem a saját ágyában alszik vagy legalábbis egyelőre nem azon van, hogy magára húzza a takarót. Nekem meg semmi kedvem nem volt magzatpózba kuporodva bámulni az ajtót és várni, hogy Adore visszajöjjön, mert visszajön, ugye? Mármint, rossz pénz nem vész el, ezt szokták mondani, tehát esélytelen, hogy valami baja essen, sokkal valószínűbb az, hogy nem lesz kedve az enyém mellett lévő ágyban aludni, ez újabban elég gyakran megesik vele.  Kezdek azon pörögni, hogy  vagyok -e már azon a közösen beivós, begyógyszerezős ,alvásig pofázós szinten Tess-szel, de kurva nagy mázlimra, mintha egyből levenné mire gondolok.
-Akkor…gyere csak, úgysem tudok ma túl sok mindenkiről, aki a hálókörletemben maradt volna –mondom és ajkamon elégedett mosoly játszik, miközben elsuttogom a jelszót és intek a fejemmel, hogy kövessen a zöldes fényekkel megvilágított klubhelységen át- majd előszedek neked valami száraz ruhát, nehogy tüdőgyulladást kapj a mai sokk mellé.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Csüt. 1 Ápr. - 6:13
- Annyira én sem. Bár ez nem az ötven pont levonásos kategória már.- őszintén remélem, hogy Dougoul megkapja, amit megérdemel, és ezúttal nem fogja kimenteni őt Dumbledore, aki, úgy tűnik, minden diákkal végtelenül elnéző. Azzal egyszerűen nem lehet elnézőnek lenni, amit az a féreg tett, és kicsit bánom utólag, hogy nem voltam azok között, akik megütötték vagy megátkozták. Megérdemelte volna. Persze, tudom, hogy racionális döntést hoztam.
- Most jól esne egy forró zuhany vagy fürdő, meg egy tíz órás alvás, úgy érzem. Meg egy teát is meg tudnék inni. De azt hiszem, hogy jól vagyok.- persze, nagyon fázom, és úgy érzem, hogy ez a nedvesség nem csak a ruháimon, de a bőrömön is átette magát. Biztos, hogy Giada is hasonlóan érzi magát, bár most inkább a lelki része miatt aggódok, mert úgy tűnik, hogy nagyon kiborult, és nem tudom, hogy van-e bárki, akivel ezt megbeszélheti most rajtam kívül. Adore-t és Theo-t ismerve még órákig abban az ostoba buliban fognak szórakozni.
Elmosolyodom a megjegyzésén, a serpa szó jelentését valószínű nem ismerem pontosan, de valahogy kedvesnek találom így is. Jól esik Giadával lenni, még ilyen előzmények mellett is, és úgy érzem, hogy hosszú ideig el tudnám nézni az arcát. Különösen az ajkait. Bánom, hogy elérjük a klubhelyiség bejáratát, és meglepetten veszem tudomásul, hogy beinvitál. Tudom, hogy így, hogy a ház egy tagja talán behívott, és a jelszót is hallottam, talán be tudnék lépni a Mardekár klubhelyiségébe, amire csak most látok rá, és ami meglepően különbözik a Griffendélétől. Úgy érzem, hogy szívesen bemennék, de tudom, hogy ha valaki jelentené, hogy látott egy másik házba tartozó diákot, annak súlyos büntetés lehet a vége, és nem akarok bajba kerülni. Nem akarom Giát sem bajba keverni, aki bizonyára sokkal jobban érezné magát egy zuhany és alvás után. Mégsem akarok elköszönni még, egyik lábamról a másikra állva nézek a szemébe.
- Nem szabad bemennem... nem akarlak bajba keverni. De ha nem vagy nagyon fáradt, van egy használaton kívüli tanterem, ott szívesen megvárlak.- érzem, hogy kicsit ki van pirulva az arcom, miközben a válaszát várom, és remélem, hogy igent mond. Nincs kedvem egyedül lenni most, és ami azt illeti, ha választhatok társaságot, most Giadát preferálom. Izgalmasak azok az érzések, amiket vele érzek, az az új bizalom, ami a semmiből kezdett formálódni közöttünk.

Furcsa érzés, ahogy varázslatok sorával enyhén talán túlzottan melegre fűtött, lámpák félhomályával megvilágított teremben várok Giadára. Fogalmam sincs, hogy mit taníthattak itt annak idején, és annyira nem is foglalkozok mással, csak a külsőmmel. Most, hogy van időm foglalkozni vele, úgy érzem, hogy minél gyorsabban rendbe kellene hoznom. A nadrágomat és a cipőmet sikerült nagyjából megszárítgatni, előbbit a kabátom, utóbbit a bűbájok megvédték nagyjából. A vastag kabát viszont teljesen átázott, szinte csöpög róla a víz, eláztatva a padot, amire kiterítettem. Az alá vett sötét inget is hiába próbálom szárazabb állapotba hozni, ahogy kigombolom, érzem, hogy valószínű szükség lenne váltás ruhára, mert az anyag teljesen magába itta a nedvességet, ami a bőrömre is rátapadt. A melltartóm legalább nagyjából megúszta.
Leülök, és elveszem a kis dobozkát, amiben a mai napra szánt sminkigazításra szántam, de rögtön látom, hogy nem lesz lehetőségem megigazítani a külsőmet: az a hülye idióta, aki úgy döntött, hogy megijeszt minket, úgy tűnik, az idióta bűbájával az én tükrömet is megrepesztette, igaz, ebből legalább nem ömlött vér. Miközben elkezdem szárítani a hajam, elmerengek rajta, hogy más lányok valószínű elég okosak, hogy a sminkjüket is vízlepergető bűbájjal védjék.
Nem nézek hátra azonnal, ahogy nyílik az ajtó, néhány gombot gyorsan és kissé ügyetlenül be(félre)gombolok az ingemen, mielőtt felállok, és szembefordulok Giadával. Úgy érzem, hogy jobban jártam volna, ha a vizes ruháimban várom, furcsa így állni előtte, és ahogy rájövök, hogy rosszul gomboltam be az inget, kissé összébb zárom magam előtt a karjaimat, a combom magasságában összekulcsolva őket, mintha csak nyújtózkodnék.
- Igyekeztem befűteni, amennyire lehetett.- kissé elpirulva nézek rá, miközben kissé előrébb, látótérbe tolom a padon heverő, magamnak vett konyakos bonbon dobozok egyikét. Úgy érzem, hogy most talán hülyébben nézek ki, mint haj nélkül néhány éve. - Úgy alakul, hogy mindig én kérek dolgokat tőled. Elfogadsz néhány bonbont?
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Hétf. 5 Ápr. - 19:03




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Nem kellene különösebben meglepődnöm azon, hogy Tesannának  fontosabban a szabályok, mint nekem, mert én pont leszarom az ehhez hasonló baromságokat. Sosem voltak oda ezekért az iskolai dolgokért, a hülye tiltásokért, az egyenruháért, a házpontok meg épp annyira érdekeltek, mint a Mágiatörténet, szóval a semminél is kevésbé, de hát tőle függ, ha már engem választott egy jó zuhany helyett, nekem máshol is pont annyira megfelel.
-Ahogy szeretnéd, – mondom és rámosolygok- sietek.
Valójában azért annyira nem kapkodom a lábam, tény, hogy kurvára hősködtem és kicsit szarabbul vagyok, mint gondoltam, mert amint belépek a hálókörletbe és meglátom Adore ágyát rám tör a zokogógörcs. Mert mindig ott van az a kurva „mi van ha” és hirtelen mindennél jobban kiborít a lehetőség, hogy valami történt vele. Nem tudom elképzelni, hogy még is mi lehet az a valami, de amik azon a bulin történtek erősen kiakasztották a para-mérőmet, pedig nálam azért kicsit máshol mozognak a határok, mint egy átlagos diáklánynál.  Eleve már az ötlet, hogy hát miért is ne tartsunk bulikát a Szellemszálláson…anyádért, azért, én sem tudom mire számítottam, mikor azt mondtam, hogy persze, biztos kibaszott jó móka lesz. Gondolom erre szerette anno mondogatni nagyanyám, hogy az élet nem mindig kellemes, de rémregénynek elmegy, ha eleget dolgozunk rajta.  Az utóbbi néhány hétben mintha imádnának a katasztrófák, majdnem az összesnél jelen vagyok, aminél tudtam volna segíteni, annál pedig nyilván a közelben sem voltam.  
Mintha Adore rendkívül terhes nővére arról próbált volna egyszer lelkesen meggyőzni, hogy a sírás jó a testnek…vagy a léleknek? Ezt már nem tudom, de úgy érzem itt az ideje kipróbálni, szóval kihasználom ezt a két percet arra, hogy fojtottan kibőgjem magam a ládám felett, miközben valami elfogadható ruhát kerestem magamnak és Tessnek. Azért tíz percen belül igyekszem összeszedni magam, átöltözni, felmarkolni a cuccaimat és elindulni abba a bizonyos elhagyatott terembe, de előtte még muszáj bevennem egy kedélyjavítót, szeretném pont úgy érezni magam, mint ennek a végtelenül elbaszott estének az elején, mikor még minden nagyjából rendben volt, mikor még nem gondoltam akaratlanul is arra, hogy vajon Adore túléli-e az estét, mert túléli, a csótányt ritkán csapják agyon, mi meg igazi csótányok vagyunk a makacs fajtából.
Nincs sok kedvem a hajammal babrálni, bár kezd hullámosodni, amit világéletemben utáltam, de legalább a sminkem kitartott. Végül is már nem nézek ki olyan borzasztóan és most, hogy nincs rajtam melltartó nem is érzem magam olyan idiótán. Felkapok egy hosszú kardigánt a fehér trikómra és őszintén reménykedem benne, hogy már egyáltalán nem lehet rajtam látni, hogy néhány perccel ezelőtt a lehető legszánalmasabb módon bőgtem bele a párnámba.
Belépve a terembe azonnal megcsap a meleg és kezdem hulla feleslegesnek érezni a kötött kardigánt, ami eddig kellemesen melegen tartott.
-Nem mondtad, hogy szauna lesz-dobom is le az említett ruhadarabot az egyik padra- ha ezt tudom, fürdőruhában jövök.
Eközben veszem észre, hogy talán kicsit hamar törtem rá és nem tudok nem mosolyogni rajta, van egy híre szóval nem hittem volna, hogy az a szégyenlős típus lenne, de azért aranyos meg minden.
-Hoztam neked egy pólót, ahogy látom ez elég nedves lett-nyújtom át neki az egyik szürke felsőmet és közben azért kicsit végigmérem, kíváncsi vagyok a reakciójára. Nagyjából egy méret vagyunk, biztosan jó lesz rá. Ilyenkor örülök a legjobban, hogy sikerült lefogynom, mert nem szívesebben vállalnék be nyilvánosan egy nagyobb méretet, így is hetekig küzdöttem, hogy beleférjek ebbe a kurva tapadós farmerba, de sikerült. Ha már siker, akkor bonbon, na baszdmeg. Néhány másodperc alatt pörög a fejemben a kalóriaszámláló, igazából nem szabadna, olyan jól haladtam az elmúlt napokban, nem kellene most elbaszni az egészet., de…most normális ember vagyok, Tesannának fogalma sem lehet bizonyos problémáimról, szóval nem lenne jó, ha most derülne ki a dolog. Elveszek egy bonbont és élvezem az ízeket, amihez hasonlót már két napja nem éreztem, majd cserébe holnap egésznap koplalok.
- Köszönöm, te meg ezt próbáld ki, cseresznyés, vagyis kicsit kevésbé undorító, mint a sima verzió-teszem az asztalra az üveg vodkát, amit az eredeti terv szerint már rég meg kellett volna innom, de hát nem mennem mindig úgy a dolgok, ahogy én ezt akarom. Ma annak is örülni kell, hogy itt lehetünk és nem itatott velünk bájitalt valami pöcsfej, hogy aztán megerőszakolhasson.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Kedd 6 Ápr. - 13:54
Kicsit lesütöm a szemem, fogalmam sincs, hogy miért, de majdnem bocsánatot is kérek. Eléggé zavarban vagyok, miközben igazgatom a ruhámat, fogalmam sincs, hogy hirtelen miért vagyok ennyire szégyenlős. Két éve, még viszonylag józanon semmi problémám nem volt azzal, hogy egy csapat fiú előtt egy üvegezés során melltartóra vetkőztem, most sem kellene semmiféle kellemetlenséget okoznia, különösen egy másik lány előtt nem. Persze, most érdekel, hogy hogyan nézek ki, és mások mit gondolnak a külsőmről.
- Köszi! És ha szeretnéd, lejjebb vehetjük a hőmérsékletet. Talán tényleg túl meleg lett.- zavartan veszem át a pólót Giadától, és miközben beszél hozzám, elfordulok, kissé arrébb megyek, hogy kigomboljam és levegyem az inget. Csak néhány másodpercig lát, akkor is csak a hátamat, a nedves melltartót mégis csak vonakodva veszem le. Gyorsan áttörlöm a felsőtestem a gyűrött inggel, azután felveszem a tiszta felsőt, amit a lány hozott nekem. Úgy tűnik, hogy tökéletesen illeszkedik rám. A vállam felett visszanézek, miközben lehúzom a pólót. Furcsa érzés, hogy nézett, biztos, hogy talált valamit a külsőmben, ami nem volt rendben. Emiatt a tudat miatt kissé rosszul érzem magam, ahogy újra leülök.
Veszek egyet a bonbonból, amit két harapással eszek meg, vigyázva, hogy ne maradjon csokoládé az első fogaimon, még el is takarom kissé a számat, ahogy a nyelvemmel ellenőrzöm, hogy ott ragadt-e esetleg valami. Közben figyelem azt is, ahogy Gia megrágja azt a bonbont, amitől végre úgy érzem, hogy nem csak lehúzom mindennel, és az italt is valamivel jobb kedvvel fogadom. Furcsa, hogy még egy hete sincs, hogy a barátnőimmel ittunk a szobámban.
- Kicsit el vagyok szokva az alkoholtól.- bánom, hogy kimondtam a mondatot, ami biztos, hogy emlékezteti a lányt, hogy régen nem voltam egyáltalán ennyire szabálykövető és félénk. Inkább felállok, amíg a szavak még a levegőben vannak, kinyitom az üveget, és iszok belőle egy hosszabb kortyot. Elég erős alkohol, kicsit olyan, mintha ököllel arcon csapnának, azonban iszok egy második kortyot is, mintha kis pohár lenne, és húzóra fogyasztanám, mielőtt leteszem, és visszateszem az asztalra. Nincs rossz íze egyáltalán, tetszik a cseresznyés mellékíz, mosolygok, ahogy visszaülök a székemre.
Érzem, hogy teljesen kivörösödtem másodpercek alatt, de annak az átfázottságnak az emléke is elszáll, és a vodka hatására a bizonytalanságom is elszáll. Nem sütöm le a szemem, ahogy végignézek Gián, aki tényleg ugyanolyan alkatúnak tűnik, mint én, hosszan a szemébe nézek, a legtovább azonban az ajkait nézem.
- Igazság szerint jó íze van.- őszintén mosolygok rá, úgy érzem, hogy teljesen megbízhatok benne, mintha nem először lennénk együtt ebben a helyzetben. Egyáltalán nem tartok tőle, hogy például Adorenak elmondana bármi megalázót rólam, akármennyire jóban vannak, és úgy tűnik, hogy ő sem tart tőle, hogy esetleg valamilyen csorbát szenved a népszerűsége amiatt, hogy szóba áll velem.
Egy bonbonért nyúlok, és ahogy Gia leteszi a vodkát, még egy rövid kortyot iszok belőle. Érzem, hogy bármennyire nem tűnik soknak az üveg tartalma, ha a felét elfogyasztom, be fogok rúgni, különösen, hogy rengeteg idő eltelhetett már az utolsó normális étkezés óta. Közeledik a vacsoraidő, maximum egy óra lehet már addig, eszembe is jut, hogy ha most túl sokat iszok, nem fogok tudni lemenni, de most nem zavartatom magam ezen egyáltalán, úgyis korán készültem aludni.
- Elég mozgalmas ez az év... a nyár is az volt, de a Roxfortban mintha minden meg akarna ölni minket.- lenézek magamra, ahogy kimondom ezt, és eltart több másodpercig, hogy rájöjjek, nem kellett volna levenni a melltartót. A póló tökéletesen simul rám, különösen a melleimre, a mellbimbóim pedig olyan durván kidudorodnak belőle, hogy akár meztelen is lehetnék. Karba teszem a kezem, de biztos vagyok benne, hogy Giada már rég észrevette.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Csüt. 8 Ápr. - 21:02




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Milyen kis szégyenlős lett ez a lány hirtelen, bár ha nagyon szeretném a saját egomat simogatni, akár azt is mondhatnám, hogy a személyem varázsa lehet a hatás, de erre kicsi az esély. Tény, hogy hetek óta magam is csak pislogok, mint luxuskurva a falunapon, mert szinte hihetetlen, hogy mi ketten ennyire jól kijöjjünk egymással, főleg azután, hogy minden ott kezdődött, hogy mi a faszom már az, hogy Adore meg Teddy együtt. Most meg itt piázgatunk egy enyhén túlfűtött terembe, Adore-ral szoktam ilyen dolgokat csinálni és erről mindjárt eszembe is jut, hogy voltak idők, mikor ilyenkor nem csak az alkoholizálással voltunk elfoglalva…de gondolom ennek már kurvára annyi.
-Egyáltalán nem gond, bírom a meleget- mondom és szinte azonnal leesik, hogy ez kibaszott áthallásos, de azért úgy csinálok, mintha teljesen direkt csúszott volna ki a számon. Most nem azért de ő az a csaj, akit Adore előszeretettel nevez leszbinek, közben a legjobb barátnője kezdi úgy érezni, hogy megsül a kezében a gesztenye, de természetesen ez fel sem tűnik neki. Nem tudom szeretném-e, hogy észrevegyen bármit abból, ami a ködös kis agyamban folyik. Összecsomózom a mellem alatt a trikómat, így legalább van lehetőségem megvillantani a hasamat, amin aztán tényleg hónapokig melóztam, volt, hogy ájulásig, de ebben a percben elégedett vagyok magammal és közben alig észrevehetően figyelem Tess-t. Úgy tűnik kényelmetlen neki, hogy előttem kell átöltözzön , így inkább hangosan levágom magam valahova és felpakolom a lábaimat a padra, csak azért kell hozzá a robaj, hogy tudja, nem figyelem, hasonló helyzetben ez engem is megnyugtatna.
-Nem para, én pár hétig úgy rá voltam állva, mint a vízre szokás-vallom be, holott kurvára nem oké, hogy ennyi időn keresztül csak akkor bírtam funkcionálni, ha fogyasztottam valamit, amikor meg persze nem akkor a kedves barátnőm vádolt meg azzal, hogy minimum kábítószerezem. Bár tény, hogy most ez a drága lány is úgy dönti magába a vodkát, mintha üdítő lenne, kicsit el is kerekednek rajta a szemeim.
-Azért hagyj nekem is, mi lesz itt velem, ha egyedül baszol be-nevetek halkan és már azt sem tudom mikor éreztem magam ennyire normálisan. Amint az üveg visszakerül az asztalra én is nagyot húzok belőle és igyekszem nem elfintorodni, ahogy az alkohol végigperzseli a torkomat, majd megnyalom az üveg száját, csak, hogy Tesannának legyen mit néznie.  Érzem magamon a pillantásait, eddig csak akkor éreztem, ha nem figyeltem rá, de mostanra elég direkt lett a dolog és ezt bevallom annyira most nem vágom. Na mindegy, nem értenem kell a dolgokat, hanem hagyni kibontakozni őket, végül is itt ül velem szemben egy lány, akinek megdöbbentően jól kivehetőek a mellbimbói és nyilván kurvára nem bírok nem odanézni.  Maximum azt fogja gondolni, hogy egy igazi paraszt vagyok ferde hajlamokkal, de ezen talán már meg sem lepődne senki, inkább belekortyolok az üvegbe és közben keresni kezdem a szemkontaktust valamivel feljebb is.
-Mintha ki lenne írva a homlokunkra baszott nagy betűkkel, hogy „áldozat”- reagálok némi késéssel, legalább ezzel is elvonom a saját figyelmem – komolyan kezdem azt gondolni, hogy a kastélyt valami kelta szentélyre építették és emiatt x évente x diák vérét követelik az istenek, vagy csak olvastam valami hasonlót is kicsit belezakkantam.
Pedig tény, hogy kezdek hinni a saját hülye gondolataimnak, mert, ami itt történik az kezd túl durva és felfoghatatlan lenni ahhoz, hogy puszta véletlen lehet. Ennyi szarság nem történik ugyanazokkal az emberekkel ennyire rövid időn belül.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Szomb. 10 Ápr. - 6:18
Furcsán sebezhetőnek érzem magam félmeztelenül még háttal is, de érzek valami furcsa izgalmat is, miközben belebújik a pólóba. Amellett, hogy ez kellemetlenséget okoz, valamilyen szempontból élvezem is a tudatot, hogy Giada figyel engem, még ha nem is biztos, hogy tényleg így van, a zaj alapján valami mással van elfoglalva. Ahogy megfordulok, a tekintetem legalább tíz másodpercig felejtem a lány meztelen hasán, miközben ügyetlenül leülök. Érzem, hogy elpirulok kicsit, és meglehetősen zavartan emelem csak fel a tekintetem.
Az erős alkohol talán még jobban segít kivörösödni, és biztos vagyok benne, hogy ez már bárkinek feltűnne a Nagyteremben és a szobámban is, nem érzem úgy, hogy egyhamar elmúlna. Ahogy Giada megkér, hogy hagyjak neki is belőle, lesütöm a szemeimet, és azon kapom magam, hogy ismét a hasát nézem, és azon gondolkozom, hogy a bőre inkább hűvös, vagy meleg hatást keltene, ha megérinteném.
- Persze... talán kicsit túl hirtelen ittam belőle.- elmosolyodok a nevetésére, újra a szemébe nézek, a mosoly pedig a zavarom ellenére nem tűnik el, miközben keresztbe teszem a lábam. Felszabadultnak érzem magam, nem érzem a kényszert, hogy figyelemmel kövessem, mit mondok, mit teszek, milyen gesztusokkal igyekszem felülírni a képet magamról, amit anyám hatására sikerült beleégetnem annyi emberbe. Úgy érzem, már régóta ismerjük egymást, és lehetek teljesen őszinte Giada előtt. Talán az alkohol hatása persze, mert tudom, nem ismerjük egymást elég közelről, és még bőven formálódóban lehet a véleménye rólam a tetteim és az általam mondottak alapján. Azt például biztosan észreveszi, hogy többet nézem az ajkait és a köldökét, mint a szemét, az pedig, hogy gyakorlatilag látta a melleimet a ruhámon keresztül, egészen biztos, hogy sokat befolyásol a véleményén. Miközben a keresztbe font karjaimmal eltakarom magam, azon gondolkozok, hogy vajon milyen problémát találhatott a külsőmben, és amikor végül megszólal, hálás vagyok, hogy nem ezzel kapcsolatban mond valamit.
 - Az biztos, hogy mostanában elég durván kivesszük a részünket a rossz dolgokból. Részben biztos a Roxfort környékén lévő varázslatok miatt. Meg a háború miatt is sokan elveszítünk másokat.- egy pillanatra lehunyom a szemem, ahogy eszembe jut anyám, aki, bármennyire nem a halálfalók ölték meg szerintem, még mindig élne, ha nem lenne a háború. Őszintén szólva nem gondolom, hogy bármi igazságossá és indokolttá tenné a halálát, bármilyen jövő várna ránk az elkövetkező ötven évben, bármelyik fél nyerne. Szinte nem maradt senki, aki ne veszített volna el valakit. Nem akarom viszont sajnáltatni magamat. - Azért, azt hiszem, a fő okok továbbra is az inkompetencia, illetve a rosszindulat. Dougoul és a barátai tehetnek erről az egészről. Az erdőről meg Hagrid tehet. Meg persze Dumbledore, mert mindkettejüket régen ki kellett volna rúgnia.
A vodkáért nyúlok, iszok egy nagyon rövid kortyot, visszateszem az asztalra, azután kissé habozva az ölembe engedem a kezeimet. Izgalmasnak érzem, hogy láthat engem így, még ha valószínű nem is érdekli annyira az én testem, mint engem az övé. Nyelek egyet, hogy megpróbáljam eltüntetni a kaparó érzést a torkomból, miközben újra megnézem magamnak a hasát. Találtam már fiúkat vonzónak, többször csókolóztam, nem egyszer voltam közel ahhoz is, hogy lefeküdjek eggyel, de határozottan azt érzem, hogy Giadát is legalább olyan vonzónak látom, izgalmasnak találom elképzelni őt a ruhái nélkül. Kicsit meggyűröm a kölcsön kapott pólót, és a szemébe nézek.
- Azért hálás is vagyok a sok hülyeségért, ami idén történt. Úgy értem... nem hiszem, hogy egyébként beszélgetnénk most. Főleg nem emellett a vodka mellett.- érzem, hogy még jobban kipirulok, miközben az ajkaira nézek újra, és kicsit nehezebbnek érzem a levegőt.
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Vas. 11 Ápr. - 23:15




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
A kedélyjavító és az alkohol elegyéért kurvára oda meg vissza van a testem, kezdem érezni, ahogy megint puha perzsaszőnyegre kezd hasonlítani a világ, pont erre volt szükségem, ezt akartam. Szeretnék végre egy olyan estét, amikor nem történik velem semmi olyan, amiből vetítés nélkül is lehetne újságcikket csinálni, szeretnék megint normális és unalmas lenni, olyan, amilyen azelőtt voltam, hogy minden szarrá ment körülöttem. A családom, Anetta, Teddy, Adore csak el akarom felejteni az egészet néhány órára és a kialakult helyzet végre nekem kedvez. Tess kezd felengedni, én sem ülök már olyan feszesen, mint eddig, inkább iszom egy nagy kortyot a vodkából és érzem, hogy minden korttyal kicsit távolabb sodródom ezektől a hihetetlenül elbaszott dolgoktól, mintha meg sem történtek volna.
-Ja, ha megérem az öregkort – mondom, de erősen kétlem, hogy elélnék akár csak negyven éves koromig is, faszom az öregedésbe- lesz mit mesélnem az unokáimnak…bár tény, hogy rohadtul nem lesznek unokáim.
Nem gondolok a rossz dolgokra, kizárom őket, mert már úgyis megtörtént mind, csak azt akarom gondolni, hogy ma már lenéz rám Buddha, vagy valami más istennek nevezett babonaszereplő és azt mondja, hogy Gia Dargannak bőven elég volt mára a gore-ból és hagy végre utamra menni. Na azt kurvára tudnám értékelni. A jelenlegi állapotomban az a legfaszább, hogy nem majrézok semmin, élvezem, ahogy Tess bámul és lassan nyújtózkodom egyet, hogy felsőm még feljebb csússzon, éppen nem látszik ki a mellem és közben nem tudom nem az arcát figyelni, végre valami, ami szórakoztat és nem halálba ijeszt aztán pszichomókushoz irányít.
-Nem tudom – ropogtatom át az ízületeimet – Dougoul kefélni akart egyet, ez tény, de nem az ő súlycsoportja megbűvölni a tükröket és ráhozni az hidegrázást erre az illusztris társaságra, láttad a fejét? Szerintem olyan sokkot kapott, amilyet még soha és nem hiszem, hogy a pofonom kavarta meg azt a húgy agyát, de mindegy is. Nem akarok ezzel foglalkozni, basszák meg mind, a társadalom, az iskola meg az összes kispöcsű inkompetens fasz- nevetek és felállok, hogy lassan a lány mögé sétáljak, nem kellene, de be vagyok mindenezve és úgy érzem itt döglök meg, ha nem futtatom végig az ujjaimat a haján.
Egyébként igazat kell neki adjak, szóval csak bólintok, valószínűleg, ha nem áll a fejére körülöttem, körülöttünk ennyire hirtelen minden sosem szólunk egymáshoz és én maradtam volna számára a csaj, aki hármasban csinálta a bátyjával és Adore-ral. Minden elbaszott este vezet valahova nem? Az az este kishíján oda vezetett, hogy feladjam a büszkeségemet, de nem tettem, ez a nap pedig valami egész más lesz.
-Szép a hajad így -dicsérem, miközben  lassan a hajába túrok és közben végigfut az agyamon, hogy Adore mit mondana erre, de nincs itt, nem figyel rám, nem érdeklem, szóval kurvára nem is mondhat semmit. Élvezem, hogy irányíthatom egy kicsit szegény lányt, nagyon tetszik, hogy minden figyelmét lekötöm, ahogy elpirul, kicsit az alkoholtól, kicsit miattam, kezd leesni, hogy mi is itt a helyzet.
-Én is örülök, hogy ilyen véletlenszerűen összekerültünk – nem változtatok a pozíciómon csak előrehajolok az üvegért, mindezt úgy, hogy a lehető legközelebb legyek Tesannához, tény, hogy eleve be vagyok kicsit lassulva, de azért direkt nem sietem el a mozdulatot. Mikor magamhoz veszem az üveget iszom belőle, aztán a lány felé nyújtom.
-Nem akkora gáz, hogy így sikerült ez az egész leszámítva a véres tükröt meg a többit, végül is…veled akartam piálni és itt is vagyunk.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Hétf. 12 Ápr. - 5:02
Kicsit megütközök rajta magamban, hogy Giada nem szeretne gyerekeket, de nem megyek bele mélyebben a kérdésbe egyelőre, nem olyan téma most, ami megtartaná kettőnk között a jó hangulatot. Számomra elképzelhetetlen, hogy nem egy aranyvérű család tagjaként fogok élni, nem követem a hagyományokat, bár természetesen értem, hogy nem olyan háttérből jött, és két évvel ezelőtt én sem tudtam volna elképzelni, hogy gyerekeim lesznek. És tény, hogy bármennyire sokat tettem érte, hogy konzervatív, eladó sorba kerülő lány hatását keltsem, az, hogy ennyire nyíltan nézem Giada majdnem előbukkanó melleit, nem igazán fér össze a konzervatív életképpel.
- Hát, nem hiszem, hogy ő csinálta. De voltak ott hetedévesek, gondolom, össze lehet hozni valahogy.- az utolsó szavak már teljesen érdektelenek számomra, alig fordítok rá figyelmet, hogy megformáljam őket, csak lélegzetvisszafojtva figyelem, ahogy Giada mögém kerül. Érzem, hogy az arcom tűzpiros lehet, az egész testemen keresztülfut az az elektromosságra emlékeztető izgatottság, ahogy kissé hátrafelé nézve figyelem, hogy mit csinál. Teljesen abbahagyom a légzést pár pillanatra, ahogy belesimít a hajamba, megfogom a combjaimat, és teljesen elfelejtek mindent a világon magam körül.
- K... köszönöm! Te is gyönyörű vagy.- nagyon boldoggá tesz, hogy megdicsérte a hajamat, és őszintének hangzott. A legjobb dolog, amit valaha mondott rá valaki, valószínű az volt, hogy kevésbé néz ki borzalmasan, mint eddig, de ahogy Giada belesimít, úgy érzem, hogy neki tényleg tetszik. Ahogy előrehajol az italért, én is hosszan nézem a mellét, az előbukkanó bőrfelületeket, a haját, ami lehullik, annyira lefoglal minden, hogy csak több másodperc késéssel veszem el a vodkát.
Félénken felnézek egy pillanatra, beleiszok a vodkába, egy elég hosszú kortyot, kevés híján ki is ürítem, miközben visszateszem a padra. Az elmémből egy kis hang azt kiáltja, hogy most pontosan azt csinálom, mint Theodore, most jó eséllyel éppen aláások mindent, most visszafordulok abba az irányba, ami a boldogtalanság felé vitt, és ahonnan olyan nehéz volt visszamászni, de az alkohol kiöli belőlem a kétségeket. Most jól érzem magam, nagyon jól, és többet akarok látni ebből az egészből.
- Igen... jó nagyon veled lenni.- felállok, talán kicsit túl gyorsan. Szembefordulok vele, néhány gyors, rövid levegőt veszek csak, ahogy belenézek a szemébe, ránézek az ajkaira. Az, hogy helytelennek gondolnák, hogy érdekel, milyen íze van az ajkainak, hogy szeretném látni a ruhái nélkül, hogy szeretném, ha ő látna engem meztelenül, még izgalmasabbá teszi az egészet. Az alkohol megváltoztat mindent ebben a pillanatban. Előrelépek egyet, kissé kinyitom a számat is.
Egy pillanatig azon gondolkozom, mondjak-e valamit, hogy visszakozzak-e, azután a testem meghozza helyettem a döntést, ahogy még előrébb hajolok, megcsókolom az ajkait, közben bátortalanul érintve meg a lány meztelen hátát. Ha nem húzódik el, tovább csókolom, közben megfogom a tarkóját is. Nem foglalkozok vele, hogy mit kiabálnak a folyosón, kik rohannak el ott, miért lett hirtelen ekkora a felfordulás, ebben a pillanatban nem érdekel semmi más.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Csüt. 15 Ápr. - 21:49




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Hihetetlen, de komolyan kezdem jól érezni magam, úgy, ahogy eredetileg akartam ezen a rohadt hepajon, ami ugye átment rémálomba, de azért a végére csak kiegyenlítődnek a dolgok. Figyelmen kívül hagyom a korábban érzett gombócot a torkomban és elmagyarázom magamnak, hogy tükrök törtek, két lány a gyengélkedőn, köcsöggel lett valami, Adore meg biztosan remekül el van a faszijával. Kicsit erősebben kell, hogy toljam a fejemben a mantrát a szokásosnál, de szép lassan bejön a tudatmódosítás minden fronton és elhiszem, hogy minden kurvára rendben van. Tesannának igaza volt, valaki szopatott minket, mi meg ügyesen beálltunk a fasz rossz oldalára csapatosan, megesik, semmi rendkívüli, nem is kell rá gondolnom.
Egészen jól elterelem a figyelmem minden másról, ahogy beletúrok a lány hajába és elégedett mosollyal figyelem a reakcióit. Nagyon jó, pont ahogy akarom, rendesen eteti a lesoványodott önbecsülésemet a helyzet, talán nem kellene provokálnom, de nem bírom ki. Nem is tudom, mikor vettem észre Tess-t, mint potenciális áldozatot, de szép lassan elkezdtem neki jeleket adni, kicsit tudat alatt, kicsit direkt…tudni akartam igaz-e, amit Adore mondogat. Nem gondoltam, hogy eddig viszem a dolgot, hogy így hagyja majd magát, de most már nem állok le csupán azért, mert geci dolog lenne letéríteni Teddy kishúgát a jólnevelt, szűzies tisztavérű leány tipikus és kurvára unalmas útjáról.
- Milyen édes vagy- azt mondja gyönyörű vagyok, ezen halkan kuncognom kell, mert nem tudom épp ezt a szót mondták-e már rám valaha. Nem tartottam gyönyörűnek magam, talán, ha az önértékelésem nem lenne egy kalap szar és nem azért vedelnék vodkát, mert abban van a legkevesebb kalória, nem csinálnék ennyi faszságot, mert nem lenne szükségem rá, akkor lehetnék normális diák, aki elnyomja az ösztöneit és elvegyül. Na hát ez nekem sosem működött, én valami másban vagyok jó.
Őszintén meglepődöm, ahogy Tesanna hirtelen szembekerül velem, de nem vagyok én idióta, hogy hátráljak.  Most tényleg ötletem sincs, hogy mit akar csinálni, egyik szemöldökömet felvonva, kíváncsian nézek a szemeibe, aztán a melleire, aztán észreveszem magam és visszaterelem a figyelmemet az arcára. Szinte érzem felém áradni a zavarát, mintha mondani akarna valamit, aztán csak nézünk egymásra ilyen furcsán izgatottan. Nem hazudok, kicsit sokkot kapok, mikor megcsókol. Basszameg, na erre nem mertem volna fogadni, biztos voltam benne, hogy sosem lépne, passzív félként talán élvezi a helyzetet, de ez, azt hiszem tévedtem. Pár másodpercig nem reagálok, annyira meg vagyok döbbenve, aztán lassan a pólója alá csúsztatom a kezem, egészen a bordájáig, feljebb is siklana a kezem, de ennyire azért nem vagyok bátor, de ami a csókot illeti rutinosan átveszem az irányítást. Mire úgy rendesen élvezni kezdeném a dolgot, tudatosul bennem, hogy az ajtón kívül rohangálnak, mint az elmeházasok és ez kurvára zavar.
-Mi a faszért nem lehet kibírni egyetlen napot ingyen cirkusz nélkül?!- sóhajtom ingerülten, ahogy a lány csípőjére csúsztatom az egyik kezem és a nyakát kezdem csókolgatni, de már biztos vagyok benne, hogy hamarosan el kell engednem ezt a kellemes pillanatot, mert ahogy már megszokhattuk jön ránk a tré ezerrel. Semmi kedvem elrontani magamnak ezt az egészet, szóval kapaszkodom minden másodpercbe, mint a körmetlen macska, közben pedig összeszorul a gyomrom, ami egyértelműen jelzi, hogy baj már itt is van, nem kell érte a szomszédba menni.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Vas. 18 Ápr. - 12:31
18+

Valahol a pia alatt mélyen tisztában vagyok vele, hogy rengeteg társadalmi szabályt felrúgok azzal, ami most kettőnk között történik. Nagyon nehezen, nagyon sok munkával próbáltam helyrehozni azt a sok hibát, amit elkövettem, az elmúlt két évben folyamatosan figyeltem minden mozdulatomra, minden tettemre, nem hagytam, hogy bárki emlékezzen arra a lányra, aki korábban voltam, akinek anya akart látni. Szeretem a családomat, és tudom, ha nem egy aranyvérű férfival kötök egy napon házasságot, el fogom veszíteni őket. És amit most csinálok, jó eséllyel visszavet mindent, amit elértem ezen a téren, talán visszavonhatatlanul.
Talán az ital mondatja ezt velem, de nem érdekel most semmi; csak élvezem, hogy valaki végre vonzónak lát, valaki nem legfeljebb elfogadhatónak, hanem vonzónak lát, és az a valaki számomra is vonzó. Tudom, hogy mit kockáztatok, tudom, hogy visszariadnék az egésztől józanon, és hálás vagyok a vodkáért, hogy ezen túllendít. Egyszerre érzem úgy, hogy a szobám biztonságában ülök, hogy zuhanok egy hihetetlen magasságból, hogy egy vihar által ostromolt sziklán állok. Akarom ezt a kalandot, ezt a rajongást, amiben soha nem volt részem, és kétlem, hogy valaha lenne.
Feljebb csúsztatom a kezem Giada hátán, miközben egyre vadabbul csókolom, kicsit belekarmolok a hátába, mintha a melltartója pántját keresném, és örömmel veszem tudomásul, hogy nincs. Élvezem az érintését a bordáimon, a csókját, ahogy átveszi felettem az irányítást, ahogy a nyakamba csókol, csak hangosan sóhajtok, elengedem magam, és amíg nem szólal meg, végig a helyzet rabja vagyok. Akkor is csak félfüllel hallgatom a kinti rohangálást-kiabálást, sokkal jobban figyelek mindenre, ami történik közöttünk. Két sóhajtás között azért úgy döntök, hogy válaszolok.
- Biztos... csak néhány elsős és másodikos rohangál a folyosón.- hagyom, hogy Gia tovább csókoljon, miközben az ajtóhoz irányítom magunkat, hátramenetben, székeket és padokat félrelökve az ajtóhoz megyünk. Akkor is fogom a hátát, amikor az egyik kezemet szabaddá teszem, a pálcámért nyúlok, és egy gyors varázslattal lezárom az ajtót, majd félre is teszem a varázspálcát az egyik padra. Az sem zavar, amikor végiggurul rajta, és egy széken köt ki, csak Giára mosolygok. - Hadd rohangáljanak.
Egy pillanatra kiszabadulok a lány érintéséből, és mire észbe kapok, már egy nem túl elegáns kézmozdulattal félredobtam a kölcsönbe kapott pólót, és félmeztelenül fogom meg Gia derekát, hogy miközben újra megcsókolom, ügyetlenül bontogatni kezdjem a nadrágom gombjait. Nem érdekel, hogy láthat így, most, hogy belevetettem magam, már nem érzek semmiféle szégyent, idegességet a külsőm miatt, most úgy érzem, hogy gyönyörűnek fog látni, és vágyok rá, hogy megérintsen. Izgatottan várom, hogy újra elvegye tőlem az irányítást, lerángassa a maradék ruhámat, amíg ilyennek érzem magam.
Ahogy végzek a három gomb és az öv kigombolásával, megfogom a derekát, de nem teszek egyebet, hagyom, hogy irányítson. Neki biztos több tapasztalata van, mint nekem, nagyon szép, és nagyon sokan akarhatták vele ugyanezt csinálni- hihetetlenül imponáló, hogy pont én vagyok az, akit választott. Egy különleges alkalomra tartogattam az első alkalmat, és úgy érzem, hogy nem kell ennél különlegesebb.
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Hétf. 19 Ápr. - 22:52




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18

Csókolom Tesanna ajkait és igyekszem nem gondolni Adore-ra, ez az egyetlen és legfontosabb dolog jelenleg, minden eszközzel kizárni az agyamból, mert most, hogy kivételesen embernek érzem magam rohadtul nem akarom, hogy akár csak egy percre is eszembe jusson, egyszerűen nem volt helye most a fejemben. Addig erőltetem a dolgot, míg sikerül pár percre elengednem mindent és élvezem, ami történik, a lány döglik értem, mint a fáradt őszi légy és ez kurvára bejön, nem is akarom tagadni. Az ajkai közé sóhajtok és a lelkesedését engedélynek veszem, hogy végre feljebb is kalandozzon kicsit a kezem a bordáinál, hüvelykujjammal lassan simítok végig a mellbimbóján és aprót harapok az alsóajkába. Minden tökéletes is lenne, ha nem menne kint megint a kibaszott elmebaj és nem jönne hozzá az az idegesítő gut feeling.
Átfut az agyamon, hogy talán függőben kellene hagynom ezt most és megnézni, hogy mi a véreres lófasz van már megint odakint , de Tess igyekszik meggyőzni, hogy csak valami piti hülyeség…és én hallgatok rá. Valahol mélyen tudom, hogy talán nem kellene, de hagyom, hogy bezárja az ajtót és hogy elvonja a figyelmem az undok kis hangról a koponyám balsarkában, ami azt nyüszíti, hogy valami kurvára nincs rendben. Nem érdekel, nem érdekelhet mindig minden, megvívtam Adore csatáját a faszfejjel, míg ő kint okádott, nyomozok az aurorok helyett, akik egytől egyik szánalmas puhapöcs módjára viselkednek és tartom a kapcsolatot apámmal anyám helyett, aki szimplán csak egy gyáva szar. Ennél jobban nem is legitimálhatná semmi, hogy tele legyen a tököm mindennel is.
Most valami más kell, valami amitől végre normális lehetek, az, hogy érezzem, hogy valakinek fontos vagyok és nem csak az üresfejű ázsiai pinát látja bennem, kell, hogy ne újabb strigula legyek, hogy ne azért legyek valakivel, mert a barátnőm rávett valami faszom fogadással. Érezni akarom, hogy azzal együtt is kellhetek valakinek, amilyen vagyok és tudom, hogy ezt most csak hozzáképzelem, de Tesanna mosolya épp valami hasonlót ígér nekem.
Olyan hirtelen lesz félmeztelen, hogy még a szavam is eláll. Végignézek rajta és elsőkörben az jut eszembe, hogy hihetetlenül jól néz ki, második körben pedig az, hogyha nem nekem vetkőzne itt ilyen lelkesen gyűlölném azért, mert ilyen tökéletes.
-Kurvára gyönyörű vagy- suttogom az ajkai közé, miközben végigsimítok az egész felsőtestén.  Nem tudom, hogy ez valami családi vonás-e Nottéknál, de valahogy kicsit mindig sokkot kapok attól, hogy mi is rejlik a kis őzikeszemeik mögött. Itt van ez a lány, aki adja a boldogságos gyümölcsérlelő szűzanyát, miközben titkon arra vágyik, hogy egy másik lány csókolja végig a teste minden pontját, ha belegondolok van valami, amiben nem hasonlítunk, de második pont eléggé egyezik.
Minden pillanatnak örülök, mikor adásszünet van az agyamban, de most az jön abba a tyúkeszembe, hogy talán nem kellene, le kellene állítanom és elhúznom a bús picsába vekengeni azon, hogy milyen szar is az életem, ahogy szoktam. Mikor először arra jutottam, hogy be kellene próbálkoznom nála még csak egy szimpla bosszúhadjárat lett volna az egész és a személye pont annyit számított volna, hogy egyszerre bántsam általa Adore-t és Teddy-t, de most már egész más a helyzet. Lehet, hogy eleinte manipulálni próbáltam, de simogatta a hátam, mikor bőgtem, mint egy idióta, beszélgetett velem, kipihenhetné magát vagy csinálhatna bármi értelmeset, de úgy döntött inkább velem akar aljasodni és orbitális geciség lenne kibaszni vele, de az sem lenne jobb, ha most magyarázat nélkül itthagynám…félmeztelenül. Lehet magam ellen dolgozok, de inkább én is csak megszabadulok a felsőmtől és hagyom, hogy megnézzen magának.
Közelebb húz és a szemébe nézek, nem tudom mit mondjak és azt sem igazán tudom, hogy mondanom kellene-e egyáltalán bármit, mintha be lennék oltva jó döntések ellen, de ha őszinte akarok lenni magammal, hát kurvára semmi kedvem lógva hagyni ezt a felhívást franc tudja mire. Nem döntök, szimplán nem érdekel semmi, egy mozdulattal lejjebb tolom a nadrágját és gyengéden végighúzom a körmeimet a combja belső részén.
-Gondolom nem voltál még lánnyal- simogatom a combját egyre feljebb mielőtt a bugyiján keresztül lágyan érinteném meg- biztos, hogy akarod?
Meggyőzőm magam, hogy majd attól leszek kibaszott tisztességes, hogy legalább adtam neki lehetőséget, hogy visszatáncoljon. Részeg és én is szét vagyok csúszva, nem akarom, hogy holnap én legyek a nőstényördög, aki valami olyanra vette rá, amit nem is igazán akart.


Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Szer. 21 Ápr. - 14:09
18+

  - Köszönöm...- utólag jövök rá, hogy milyen ostobaságot mondtam. Hogy lehet azt mondani, hogy köszönöm? Ezután megismételni, hogy én is vonzónak, gyönyörűnek látom őt, olyan üresnek, olyan gyengének tűnik, egy pillanatra zavarba is jövök, megtördelem az ujjaimat, és azon gondolkozok, hogy most talán abba kellene hagyni az egészet, mielőtt újra elengedem magam az érintésétől.
Újra eszembe jut egy pillanatra, hogy mennyi negatív megjegyzést kapnék, mennyire helytelenítené mindenki, amit most csinálok, mennyire szétbaszna mindent, amit az elmúlt években építettem. Eszembe jut, hogy még mindig nem késő visszakozni, és fogalmam sincs, hogy mit akar pontosan ezzel az egésszel. Basszus, fogalmam sincs, hogy én mit akarok az egésszel- nyilvánvalóan nem azt, hogy házasodjunk össze, vállaljunk gyerekeket valami hihetetlenül perverz megoldással. Azt sem tudom, hogy ezután azt akarom-e, hogy kézen fogva sétáljunk a Roxfort folyosóin. Mégis, végigsöpör a vágy, az izgalom a testemen- akarom ezt, tényleg akarom ezt, bármennyire félek egy csomó dologtól.
Szinte engedélykérőn fogom meg a hasát, amikor leveszi a pólóját, majd bátortalanul megfogom a mellét, körbetapintom az ujjammal, közben magamhoz ölelem, és gyönyörködök a külsejében. Másodpercekre elakad a lélegzetem, amikor lejjebb húzza a nadrágomat, vágyok rá, hogy teljesen lemeztelenítsen, úgyhogy ügyetlenül lerúgom a fél pár cipőt a lábamról, a zoknival együtt. Ahogy megkarmol, olyan buta, magas nyögést-sikkantást adok ki, hogy rögtön elengedem a mellét, és még jobban elvörösödve a számra szorítom a kezem.
Hosszú ideig csendben vagyok, csak élvezem, ahogy feljebb csúszik a keze, ahogy megérint a bugyin keresztül, ami már átnedvesedett. Az egész testemen végigfut a remegés. Nem is értem igazán, hogy miért kérdezi meg, pont most, amikor már gyakorlatilag csináljuk, nem mondanám, hogy igazán félbehagyásnak számítana, ha most kapnám fel a ruháimat, köszönnék el, és térnék vissza a hálókörletembe. Persze, jobb lenne megbeszélni ezt az egészet, hogy mindketten tudjuk, nem csinálunk-e hatalmas hülyeséget, de a vágyaim most teljesen kinyírták a racionalitást belőlem. Csak azt akarom, hogy csináljuk.
  - Akarom.- ügyetlenül lerúgom a másik cipőmet, hagyom lecsúszni a nadrágot, amiből bénán kilépek, közben rátaposva a frissen szabaddá vált lábamon lógó zokni végére, hogy nem túl elegánsan megszabaduljak attól is. Szeretném levenni a bugyit is, de végül nem nyúlok hozzá, hagyom neki, hogy ő vegye le rólam.
Megcsókolom újra, közben megfogom a melleit mindkét kezemmel, élvezem a csókját, a bőrét, a figyelmét, az ujjait, és leginkább talán azt, hogy gyönyörűnek nevezett. Nem tudom, hogy racionálisan lát-e, de most hagyom élni az illúziót, hagyom, hogy imponáljon a saját önbizalmamnak, hogy ez a lány így lát, hogy tényleg akar engem, amikor tényleg megkaphatna valaki mást is. Lejjebb csúsztatom a kezeim, és miközben ügyetlenül bontogatni kezdem a nadrágját, megszólalok.
- Még nem voltam senkivel, egyáltalán. Nem tudom, hogy hogyan szokták pontosan csinálni.- félek tőle, hogy béna leszek, úgy érzem, hogy tartozom neki ennyivel előre. Nem hiszem, hogy a régi személyiségem ismeretében sokan gondolják, hogy szűz vagyok még. Tartok attól is, hogy milyennek fog látni meztelenül, ebből a szögből még senki nem látott, leszámítva a gyógyítót, akinél életem legmegalázóbb tíz percét töltöttem két éve. Nem biztos, hogy a szőrtelenítő bűbáj kitart még, sötétben szeretném csinálni, amit most nem tehetünk. De jobban akarom annál, hogy most félbehagyjunk bármit.
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Szomb. 24 Ápr. - 23:29




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Odakint megy a elmeháborulat, mi meg egy az egyben leszarjuk. Be vagyok baszva és néhány percre minden olyan egyszerűnek tűnik. Minden, ami számít az most Tesanna és a teste, amitől nehezen tudok elszakadni még annyira is, hogy ledobjam a felsőmet. Most borzasztóan örülök, hogy az elmúlt pár napban tartottam a diétámat, a legjobb formámat hozhatom és nem kell azon aggódnom, hogy olyan helyeken is gyűrődik a bőröm, ahol nem kellene. Ezért is nem borulok ki, mikor a hasamhoz ér, pedig általában nem engedem, hogy pont ott tapogassanak, az viszont már határozottan jól esik, amikor a mellemhez ér. Olyan kis bátortalan, nem igazán vágom, hogy miért, de nincs okom beszólni miatta, meg nem is vagyok az a típus, kapott ő eddig is eleget Adore-tól, akinek őszintén szólva kurvára nem tudom, hogy mi a franc baja van vele. Rendes lány, tényleg az, jól csókol meg minden, bár ez mások esetében valószínűleg nem annyira tényező, mint most nekem, de hát szerintem ebben a pillanatban az én véleményem a fontosabb.
Érzem azért rajta, hogy kicsit hezitál, ezért is kérdezek inkább és kicsit arra számítok, hogy beijed majd és kihátrál, de nem teszi. Jó, lehet, hogy kurvára nem akkor kellene meginterjúvolnom, hogy mégis mi a francot akar, mikor már kishíján benne van egy ujjam, de azért na. Ha bárki tudni akarná, Giada Dargan vagyok, mattrészeg és kurvára gáláns, oké?  Szóval akarja, tényleg akarja, vagyis engem akar annak ellenére, hogy ő most már tisztességes asszonynak készül és pár éven belül valami aranyvérű tenyésztulok mellett fog kikötni, ahol aztán vagy boldog lesz, vagy nem. Creepy ez az egész, eddig azt hittem Adore az egyetlen nőnemű személy, aki hatással van rám és meg akarom érinteni úgy, ahogy most Tess-t , de ezekszerint rohadtul nem vagyok tisztában magammal, meg lehet senki mással sem. Mosolyogva nézem, ahogy kicsit kapkodva vetkőzik, de egyelőre nem csinálok semmit, csak kicsit erőteljesebben nyomom hozzá az ujjamat a bugyija vékony anyagán keresztül, ahogy újra magához húz.
Aranyosak a reakciói, ahogy pirul, mintha még semmi köze nem lett volna senkihez, pedig az azért elég valószínűtlen. Hallottam róla egy-két sztorit, nyilván vontam belőlük gyököt meg minden egyéb matematika gányt, de azért minden pletykának a fele igaz, ezt szokták mondani és nyilván nem véletlen, ezért esik le az állam, szimbolikusan betöri a padlót és becsapódik a föld középpontjába, mikor bevallja, hogy szűz. Mi a véreres, pikkelyes sárkányfasza, de komolyan?!
-Oh…-nyugtázom a hallottakat és hagyok magamnak egy kis időt feldolgozni, közben leveszem a nadrágomat és a tornacipőmet és egyszál fekete csipkebugyiban állok előtte és kurvára nem tudom titkolni, hogy sokkot kaptam- ne rühellj, hogy ilyen hülye pofát vágok, de erre nem nagyon számítottam.
Azért azt hozzátenném, hogyha normális ember vagyok, akkor most inkább nem mondok semmit, mert gondolom ez sértő, mert fixen arra gondolhat, hogy azt hiszem, hogy ő is valami meg hát-lány volt itt, mikor még a vadabb éveit élte, pedig semmi ilyesmi. Mármint…elég jó csaj, de ha valaki nem hagyja magát, akkor az szűz marad és nyilván ő teszi jól.
-Amúgy nem para- vonok vállat és megsimítom az arcát, de azért egy kicsit aggaszt. Persze, ha nem vagyok bemindenezve, akkor leeshetett volna, hogy egy olyan lány, aki volt már legalább egy faszival, nem jön ennyire zavarba a saját reakcióitól, de hát egy hülye picsa vagyok. Az érzelgős hányinger mindenemet, hogy most meg komolyan azon majrézok, hogy nem akarom elbaszni neki az elsőt, mert ez amúgy nagy dolog. Mondjuk lehet még mázlis, hogy én vagyok itt vele és nem valamelyik kis pöcs, aki öt perc alatt lerendezné és utána még örülne is a fejének, hogy milyen ügyes volt.
Megcsókolom és közben a mögötte lévő padhoz tolom és jelzem neki, hogy szeretném, ha felülne rá, aztán a kulcscsontját csókolom végig és egy határozott mozdulattal elkezdem lehúzni a bugyiját, ahogy az ajkaim a mellei felé haladnak.
-Nem kell tudnod semmit, csak próbáld elengedni magad és ha valami nem okés vagy fáj akkor szólj, amúgy meg…azt csinálsz, amit csak akarsz-mondom, mintha valami kibaszott nagy szaktekintély lennék a témában, pedig, amikor én vesztettem el a szüzességemet, az elég fájdalmas és kellemetlen volt. Elveszteni, ez is milyen kifejezés, hát én kurva boldog lettem volna, ha később véletlenül megtaláltam volna begurulva a kanapé alá. Most azt kéne mondanom Tesannának, hogy bízzon bennem, de az olyan cheesyn hangzana a számból, hogy inkább nem mondom, csak remélem, hogy fejben hozzáteszi a többihez. Mielőtt a jobb kezem visszatérne a lábai közé és folytatnám a bemelegítő simogatást, azért még egy másodpercre belegondolok, hogy vajon Teddy egy tízes skálán hányasra csapna agyon bármivel, ami a keze ügyébe kerül, ha megtudná, hogy levarrtam a testvérét. Na mindegy, talán nem tudja meg és megúszom, ennek örömére a másik kezem körmeit alig érezhetően végighúzom a belsőcombján, mintha ez korábban működött volna nála.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Vas. 25 Ápr. - 22:18
18+

- Tudom, hogy nem tűntem olyannak régen.- az enyhe rossz érzést, idegességet elnyomja, hogy Giada is levetkőzik, szinte meztelenre, bár természetesen továbbra is az egyetlen ruhadarab vonzza a szememet, ami rajta van. Minden lélegzetvétel súlyosabb, nehezebb, az egész kicsit szürreálisan hat- azt hittem, hogy majd a szobámban fog történni az egész egy nyáron, valakivel, akivel hosszú ideje kapcsolatban vagyok, és aki természetesen fiú. Amiatt viszont ideges vagyok, hogy jó lesz-e neki, amit csinálok.
Hagyom, hogy hátratoljon, halkan sóhajtok, ahogy megcsókol, felülök a padra, megtámasztom magam, és veszek néhány mély levegőt. Soha nem voltam ilyen izgatott, mégis enyhe idegesség fog el, ahogy lehúzza rólam a bugyimat, de igyekszem elengedni magam, túllépni ezen, miközben hagyom, hogy teljesen lehúzza rólam, és teljesen meztelenül ülök előtte. Megnyugtat, ahogy megérint, ahogy megcsókol, megnyugtat, hogy szépnek lát, megbízok benne. Megnyalom a számat, ahogy elindul lefelé, széttárom a lábaimat, és hagyom, hogy irányítson.
- Jó...- szinte csak kilélegzem a szót két hosszú sóhaj között, azután lehunyom a szemem, halkan felnyögök, ahogy megfog, ahogy simogatni kezd. Izgalmas a kiszolgáltatottság, ahogy élvezem az ujjai érintését, a bizsergést, ahogy érzem, még többet akarok ebből. Még szélesebbre tárom a lábam, megemelem kissé a csípőmet, és közelebb nyomom magam az ujjaihoz.
Tudom, hogy meghallhatnak, de egyáltalán nem zavartatom magam, nem próbálom csendesen tűrni az érintéseit. Biztonságban érzem magam, szívesen feltárom ezt az oldalamat itt és most, ennek a lánynak, áhítattal az arcomon fogom meg a mellét, csavarom meg a mellbimbóját, miközben lassú ritmusban mozgatom a csípőmet az ujjai ellen. Már előre érzem a körmeit egy másodperccel, de így sem tudok ellenállni az érzés okozta hullámnak: hangosan felnyögök, miközben teljesen elemelkedek a padról, hogy azután durván levágódjak a hátamra rajta, és tovább nyögve élvezem a remegést, ami átrohan a testemen, a pulzáló érzést az ujjai alatt.
- Cs... csináld újra, kérlek! Ez kurva jó érzés.- teljesen elengedek minden félelmet, minden idegességet, ahogy teljes lényemben átadom magam az együttlétünknek. Az egész világ leszűkült ránk, mindketten gyönyörűek vagyunk, nincs most senki, aki másként mondaná, és nincs most itt senki, aki helytelenítené. Csak ez létezik most. Felülök, és nézem őt, élvezem a látványát.
- Nem akarod levenni?- tetszik a bugyija, az pedig még vonzóbb benne, hogy valószínű hétköznaponként is ilyesmit visel, de szeretném én is látni őt teljesen meztelenül.
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Kedd 27 Ápr. - 21:07




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Nem kéne ennyire meglepődnöm, végül is mindenkinek joga van ahhoz, hogy azzal keféljen, akivel akar vagy épp az ellentétje, kinek mi jön be jobban. Ha elég magabiztos vagyok, hogy nemet mondjak, én is így tettem volna és aztán Adore-ral vesztettem volna el a szüzességem, később meg nem akartam volna annyira megtalálni a kanapé párnái közé csúszva aránylag porosan. Ja, Tess volt az okosabb kettőnk közül, már akkor is, most is csak annyi előnyöm van vele szemben, hogy tapasztaltabb vagyok. Egyáltalán mi a franc vesz rá egy ilyen okos és újabban kurva erényes lányt, hogy belebonyolódjon egy hozzám hasonló élményhostessbe. Én aztán esküszöm nem akartam rábeszélni semmire, még azt sem hittem volna, hogy hajlama van az ilyen dolgokra, most meg tök meztelenül sóhajtozik itt nekem és ettől kibaszottul úgy érzem magam, mint a világ királynője. Ha őt megkaphatom pont így, pont most, akkor mindent megkaphatok, amit csak akarok, nem?
Jóleső libabőr fut végig a testemen a látványától, elég hamar eltűnt a félénk kislány, látványosan és elég hallhatóan élvezi is a dolgot és ettől elégedett félmosoly jelenik meg az arcomon. Notték, kibaszott Notték, tényleg van bennük valami érdekes, pedig annyira utálni akartam mindkettőt, Tesannát csak azért, hogy nehogy kimaradjon a jóból, de hogy tudnék utálni egy olyan lányt, aki így néz rám? Legyőzhetetlennek érzem magam tőle és kimegy a fejemből minden, ami eddig aggasztott,a buli, a véres tükör, Dougoul meg minden, amit hátrahagytam, most egy kicsit nem számít semmi, azt akarom, hogy ez legyen élete legzseniálisabb élménye és, hogy még véletlenül se bánja meg, hogy engem, meg a piát választotta. Ahogy a mellbimbómhoz ér, halkan felnyögök, rohadtul pörget, hogy mennyire határozottnak tűnik annak ellenére, hogy soha nem csinált még ilyet. Megígérem magamnak, hogy nem leszek megalomán picsa, még élvezem egy kicsit, hogy uralhatom, aztán hagyom, hogy tényleg ő dönthesse el mit csinál.
-Wow...-alsóajkamba harapva figyelem a mozdulatait, az arcát, a hangjait és érzem a feszülést az alhasamban, hogy szeretném, hogy ő is hozzám érjen, de nem sürgetek semmit, először szeretnék maradandó élményt okozni neki, valami olyat, amit nem csak egyszer akar átélni, csak érezni akarom, hogy kibaszottul én vagyok a legjobb az egész világon.
Kérésére halkan nevetek és lassan, de kicsit erősebben húzom végig a körmeimet a combján, miközben leguggolok elé, és lassan kezdem végigcsókolni a combjait. A bűbáj,amivel fixáltam a sminkem kezdi elveszteni a hatását, a  sötétvörös rúzsom nyomokat hagy a bőrén, ettől csak még lelkesebb leszek, mikor az ujjaim helyét átveszi a nyelvem. Tudom, hogy ezt is jobb lenne lassan csinálni, de már nem nagyon tudom visszafogni magam, csak hallani akarom, ha lehet méghangosabban, mint eddig, nyugodtan tudja meg az egész Roxfort, hogy Gia Dargan minden pasinál jobban tudja, hogy mit is kell csinálni egy lánnyal, hogy elélvezzen.
Mikor végül felegyenesedem szinte kapkodom a levegőt és nem tudok nem mosolyogni, azon, ahogy bámul, életemben nagyjából másodszor látok ehhez hasonló tekintetet, egy olyan tekintetet, amiből pontosan látom, hogy mennyire akar a másik és ennek valahogy sosem tudtam ellenállni.  Közel hajolok hozzá és a fülcimpájába harapok, közben újra a mellein simítok végig.
-Ha annyira akarod, segíthetsz-suttogom a fülébe és a nyakába harapok.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Csüt. 6 Május - 13:04
18+

Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy nem hallanának engem kintről, ha elmennének az ajtó előtt. Ahogy a körmei újra végigszaladnak a bőrömön, ismét végigfut a remegés a testemen, amikor pedig az ajkaival érinti meg a combomat, érzem azt is, hogy könnyek szöknek a szemembe. Azután nem is gondolok már arra, hogy mi történne, ha valaki ránk törné az ajtót, vagy mi lesz ezután, csak megfogom az egyik kezemmel a haját, simogatni kezdem a fejét, ahogy végig ér a lábamon. Még szélesebbre tárom a lábaimat, azután, amikor először érint meg a nyelvével, hangosan felnyögök.
Úgy érzem, hogy levegőt sem igazán van időm venni a nyögések között, de nem is figyelek másra, csak az érzésre a lábaim között. Rövid időn belül elengedem a haját, hogy a másik kezemmel és megtámasszam magam, nem vagyok benne biztos most, hogy ezen a folyamatos remegésen keresztül meg tudom tartani magam. Érzem, hogy forró az egész bőröm, és most már egész biztos rákvörös az arcom. Jól eső fájdalmat érzek a körmei nyomán, a nyelve érintése pedig egyre intenzívebb érzés lesz.
Érzem, hogy bármennyire nem vagyok már teljesen tapasztalatlan, hiába volt már korábban orgazmusom, a most közeledő érzés egészen más, mint a korábbiak. Talán Giada ennyire vonzó vagy ügyes, talán a szituációt találom ennyire csábítónak, mindenesetre egyáltalán nem tart sokáig elérnem a csúcsig. Nem bírom ki az azt megelőző másodpercekben, hogy néhányszor hangosan fel ne nyögjek, mielőtt az egész testem összerándul.
- Baszd meg!- fogalmam sincs, hogy miért pont ezt a két szót mondom ki, miközben elmegyek; valószínű a nevét kellett volna mondanom, vagy csak szó nélkül sóhajtanom, fogalmam sincs, hogy hogyan csúszott ki. Megfeszítem a karjaimat, és vékony hangon sóhajtok, nyögök tehetetlenül azokban a hosszú másodpercekben, amíg az orgazmus fogva tartja a testemet. Fogalmam sem volt róla, hogy ilyen érzés is lehet. Érzem, hogy mennyire kimerült lettem ettől, de akarok még ebből, még többet. Sebezhetően, vágyakozva nézek rá, mielőtt megharapja a fülem, és megérinti a mellemet. Azt akarom, hogy újra megérintsen lent a nyelvével, azt akarom, hogy a következő tizenkét-tizenhat órát itt töltsük ezzel.
Az egész testem remeg, kapkodom a levegőt, és csak homályosan jut el az agyamig, amit mond, mégis átveszem valahogy az irányítást. Megharapom a nyakát, miközben a fenekét megragadva közelebb húzom magamhoz, néhány másodpercre a combjaim közé zárva őt. Megcsókolom a bőrét, ügyetlenül szívok bele egy apró foltot, mielőtt kicsit hátratolva őt ügyetlenül felállok a padról, és miközben tovább csókolom és harapom a vállát és nyakát, óvatosan megérintem őt a fekete bugyin keresztül.
Beakasztom az ujjaim a pántba, kicsit széthúzom az anyagot, miközben elkezdem lehúzni az utolsó szövetet a lányról, ami fed valamit a testéből. Remegő lábakkal kezdek leguggolni elé, közben végigcsókolva a melleit és a hasát, még lejjebb húzva a sötét anyagot, egészen addig, amíg le nem térdelek elé, és teljesen ki nem bújtatom őt belőle. Nem dobom messzire a bugyiját, csak óvatosan leteszem, miközben átölelem a combjait, megragadom mindkét kezemmel a fenekét, és végignézek rajta. Előrehajolok, és kissé ügyetlenül megcsókolom lent.
- Gyönyörű vagy...- megcsókolom a bőrét, ezúttal szenvedélyesebben, megérintem a nyelvemmel, bár fogalmam sincs, hogy pontosan hogyan kéne csinálnom. Élvezem az ízt és a bőre forróságát, de biztos vagyok benne, hogy elég ügyetlen lehetek, úgyhogy néhány másodperc után felegyenesedek, és újra a nyakát csókolom meg, miközben elengedem a fenekét, és a lábai közé csúsztatom az ujjam. Óvatosan tapintom ki őt, és finoman, lassan kezdem simogatni, kicsit hasonlóan ahhoz, ahogy magamat szoktam, bár érzem, hogy ő már elég nedves hozzá, hogy durvább legyek. Nem tudom viszont, hogy mit szeret, és semmiféle tapasztalatom nincs.
Lassan hátrébb tolom, amíg el nem jutunk egy másik padhoz, ahová én igyekszem felültetni őt, közben egy másik ujjammal és megérintve lent. Beleharapom a nyakába, közben kicsit gyorsítok az ujjaimon, és igyekszek rájönni, hogy élvezi-e, amit csinálok. Nem hiszem, hogy képes leszek neki olyan élményt okozni, amilyet ő nekem, de szeretném, hogy jó és emlékezetesen legyen ez az együttlét számára is.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Vas. 20 Jún. - 21:48




There's a drumming noise inside my head it starts when you're around


+18
Nem tudom éltem-e már ennél valószínűtlenebb helyzetet, mert fixen mondom, hogyha nagy dobra is akarnám itt verni a mai hódításomat, bizony azt mondaná bárki, akinek elmesélem, hogy szopatom, méghozzá csúnyán, szóval legyen szíves ne vetíteni. Minden pillanata bejön ennek az egésznek, élvezem, hogy ilyen kurva hangos, ettől csak mégjobban igyekszem, felpörget, hogy azt érzem, hogy ennél élvezetesebb még sosem volt neki, meg persze az is, hogy szűz, mondjuk nem az az ártatlan fajta. Felnézek rá, ahogy a hajamat simogatja, már az sem érdekel, hogy elkenődik a sminken, az egyetlen dolog, amivel foglalkozni akarok, az az, hogy elélvezzen és nincs túl nehéz dolgom. Elégedetten hajolok hozzá, ezután az sem zavar, ha ő hozzám sem ér, nekem a tudat, hogy valakinél ilyen szinten jó vagyok pont elég, nem próbálom rávenni semmire, de nyilván nem utasítom el, mikor szép lassan lehúzza rólam a bugyimat.
Nehezen lélegzem, ahogy végigcsókolja a testem és végül kicsit hangosabban sóhajtok fel, mikor a lábaim között érint az ajkaival. Ritkán adok ki bármilyen hangot hasonló helyzetben, többnyire csendes vagyok, az ostoba pasik meg betudják japán szelídségnek, szolídságnak vagy mi a fasznak, de Tesanna előtt nem kell megjátszanom vagy elrejtenem semmit. Őszintén élvezem, ahogy a nyakamat csókolja, oldalra döntöm a fejem és halkan nyögök fel az ujjai érintésére, látszik rajta, hogy izgul, de most nem vagyok olyanba, hogy elmagyarázzam neki, hogy szinte semmi olyat nem tud velem csinálni, ami nem esik jól, így csak felülök a padra és igyekszem elengedni magam annyira, hogy hallhassa is, hogy tetszik, amit csinál. Becsukom a szemeimet, ahogy egyre inkább forrósodik érintéseitől a testem, de hirtelen Adore jelenik meg előttem, holott neki most kibaszottul nincs semmi helye a fejemben, ez a frászt hozza rám. Hirtelen nyitom ki a szemem és a homlokomat Tesannáének döntöm, miközben halkan nyögdécselek az ajkai közé, mert nem, nem és mégegyszer mondom, hogy kurvára nincs hangulatom senki másra gondolni, még a japán császárra sem vagyok kíváncsi, mikor épp egy ilyen jó csajjal vagyok, szóval elég legyen már a saját balfaszságomból.
Csak egy másodpercre nyúlok a kezéhez, hogy kicsit irányítsam, többre nincs is szüksége, pont ezért könnyebb egy másik nővel, jobban tudja, hogy mit akarok és neki sem kell sok, hogy sikerüljön végre hosszú hónapok óta először elmennem, közben a nyakát harapdálom, hogy tompítsam kicsit a saját hangomat. Először a szemébe nézek, még mindig pihegve az egésztől, aztán a nyakára és…hát ennek rohadtul nyoma maradt.
-Öhm…-zavarban vagyok, nem tudom miért, nincs rá semmi okom, szóval csak jelzésértékűen a nyakamhoz érek- bocsi.
Igazából nem sajnálom, viszont most, hogy nem teljesen ködös a fejem kezdem meghallani, hogy odakint egyre komolyabban megy a viccosztály, pár másodpercig némán hallgatódzom, majd Tess-re nézek és elkezdek felöltözni. Visszajött a gut feeling, ami sosem jelez jót, plusz most már nem is az az egyetlen, amire gondolni tudok, hogy végig akarom nyalni a velem szembenálló lány melleit, túl tiszta az agyam, hogy figyelmen kívül hagyjam, hogy ma kishíján belekeveredtünk valami mély szarosvederbe.
-Én megyek és megnézem, hogy mi a franc megy ott kint-jelentem ki és indulnék az ajtó felé, de ez így túl snassz, nem hagyhatom így szerencsétlent, végül is elvettem a szüzességét, mellesleg bírom is, szóval nem kellene ekkora fasznak lennem, szóval marad az egyetlen ötletem, megcsókolom és jön a világ legretardáltabb  mondata ever – folyt köv., vagy valami.
És mielőtt még feloldanám a pálcámmal az ajtót záró varázslatot, gondolatban lefejelem magam, mert hát…mégis ki a nádvágó úristen mond olyat, hogy folyt. köv. basszameg, aztán kilépek magába a bolondériába.



Tesanna Nott

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

During the storm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» storm and drive

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: Roxfort :: Alagsor-