Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 17 Ápr. - 13:25
Jön jön jön *-* !!!44!!!!!



Christopher ( vagy bármi más)





Varázslók || 23 ||Francisco Lachowski || Jó oldal


 

Most már ezredszer bánod meg, hogy nem éltél az első házassági ajánlattal, amit kaptál. El kellett volna fogadnod, és nem beleegyezned abba, hogy engem vegyél el. Persze mikor a szüleim előhozakodtak ezzel, még előszele sem volt annak, hogy majd egymás ellen fogunk harcolni. Megtettük már, nem is egyszer. Nem lehetünk sokáig egy helyen, anélkül, hogy a pálcánk el ne sülne. Jó, a rutin meg az évek melletted szólnak egy párbaj során, mellettem meg az az iszonyat heves vérmérséklet, amivel meg lettem áldva. Az ismerőseink már fogadást kötöttek, melyikünk özvegyül meg előbb, mert a házasságot elkerülni másképp már nem tudjuk. Pontosan ezért vagyunk azon, hogy amennyire csak lehet, megkeserítsük a másik életét, de cica… két hét, és azzal az önelégült vigyorommal fogok melléd állni az oltár elé, amitől a falra tudsz mászni. Két hét, és megforgatom benned a kést, nem biztos, hogy csak képzeletben.
Elveszem azt, amit annyi ideig őriztél, és minden egyes együtt töltött napot élvezni fogok, mert tudom, nem csak velem szúrtak ki. Neked jobban fog fájni, hidd el.
Egyébként nem kell téged sem félteni, nem vagy, nem is voltál nyámnyila. Aurorként egy egész csapat – csapat, hah ez még viccnek is rossz, hogy bírsz te azokra csapatként gondolni – áll melletted. Valamiért tisztelnek téged, felteszem a hosszú nyelved miatt, leszámítva a lányokat, mert azt még nekem is el kell ismernem, pasinak nem vagy rossz, még kedvelnélek is, ha nem lenne az a helyzet, ami, vagy, ha képes lennék olyasmire.
Határozott vagy, nem ismersz lehetetlent, de olykor te is felbírsz engedni – ha mástól nem is egy üveg lángnyelv whiskeytől biztos, de ha az enyémhez érsz, tőből tépem le a karod -, és akkor egész elviselhető vagy.  Nem vagy különb nálam, ezt te is tudod, ugyanúgy ölsz, mint én,  a különbség pusztán annyi köztünk, hogy én már nem érzek semmit az ürességen kívül, veled ellentétben, engem már nem mardos a bűntudat.
Ugye mondanom sem kell, hogy mindezek ellenére izzik köztünk a levegő. Vannak jó pillanataink, amikor elfeledkezve magunkról – vagy épp arról, hol vagyunk abban a pillanatban -, képesek vagyunk olyan szenvedéllyel egymásnak esni, hogy attól bárki zavarba jönne. És talán ez az a dolog, ami visszatart minket attól, hogy véget vessünk ennek az egész őrületnek. Nem szeretjük egymást, sőt kimondottan utáljuk. Mindkettőnk irányítani akarja a másikat, képtelenek vagyunk a kompromisszumra, és tényleg bárki hiheti azt, bármelyik pillanatban valamelyikünk kimondja a halálos átkot. Ennek ellenére nem tesszük, hisz mindketten tisztában vagyunk vele – még ha magunknak sose vallanánk be -, nem lenne ugyanaz az életünk a másik nélkül…
 

Vissza az elejére Go down

Christopher (vagy bármi más) - ELKELT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» _____Scamander - Elkelt!
» ott vagy otthon
» Felelsz vagy Mersz?
» Csokit vagy csínyt!
» Csokit vagy csalunk!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-