Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Talk about... || Amycus && Rod EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Talk about... || Amycus && Rod EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Talk about... || Amycus && Rod EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Talk about... || Amycus && Rod EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Talk about... || Amycus && Rod EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Talk about... || Amycus && Rod EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Talk about... || Amycus && Rod EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Talk about... || Amycus && Rod EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Talk about... || Amycus && Rod EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Talk about... || Amycus && Rod



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 17 Ápr. - 17:28
Amycus & Rod@
“It's so nice to meet you, let's never meet again ”






Egész nap álmosan és kedvetlenül járkáltam, az óráim többségén sem tudta semmi felkelteni a figyelmem, és többnyire csak firkáltam a pennámmal a pergamen szélére, és a fejem támasztva meredtem valamire ami éppen előttem volt. Semmi bajom nincs, és mégis minden bajom van, ez a legrosszabb. Mindenesetre az vigasztalt hogy már délután le lehetett menni Roxmortba és le is mentem. A fűutcácskán sétálok végig, fekete-zöld taláromba burkolózva és próbálom kitalálni hogy hová menjek. A szellemszállás már nem izgalmas, annyiszor kísértettünk ott, hogy már komolyan én unom, így inkább a mézesfalásba megyek, és veszek egy kis édességet, és később a Szárnyas Vadkan felé indulok, mikor egy ismerős arcot veszek észre. Carow fivér. Amycus.
- Amycus, mi van te is rontod a levegőt? Nővéred is itt van? - érdeklődöm, mert ők többnyire párban járnak, ritka eset ha nem, de én sem találom a többieket. Lucius is eltűnt mint a füst és Tony sem jelent meg a közelemben testvérem meg a jó ég tudja hol van. Csajozik valószínűleg.
- Mindegy, szóval jössz inni egyet? - intek fejemmel a kocsma felé, ahová nem túl gyakran járnak a mardekárosokon kívül mások. Legfeljebb egyszer.
- Mi a helyzet? - érdeklődök ahogy levetem magam az egyik asztalhoz.


Zene: BMTH - Throne
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Hétf. 25 Ápr. - 19:08
Rod & Carrow

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○

   

Elegem van abból, hogy mindig én legyek a józan ész, a kibaszott higgadt fél, aki mndig visszahúzza Alectót, hogy valami őrültséget csináljon. Látom a szüleink szemében, a tanárokén, sőt, még egyes iskolatársaimon is, ahogy jelentőségtelejesen rám néznek, és várják, hogy megnyomjam a kikapcsológombot. Mintha az olyan egyszerű lenne. S mintha azt hinnék, rajtam keresztül vezet az út a megnyugváshoz.
Csakhogy elegem van már ebből. Rohadtul. Azt akarom, hogy egyszer úgy csináljon valamit a flúgos nővérem, hogy ne engem vonjanak érte felelősségre. Mindig azt mondják, hogy szokás a nagyobbikat hibáztatni mindig. Nos, esetünkben mégis a kicsi a bűnbak. Ha egyáltalán nevezhetem magam kicsinek amekkora nagy mamlaszra megnőttem.
Köpök arra, hogy éppen rossz lábbal kelt fel a hónapban már harmincadjára, és arra is, hogy a világon őt senki sem érti meg csak én. Hosszas könyörgés, hiszti, és egy kellemetlen párbaj után lélekszakadva rohantam ki a kastélyból, mint egy tébolyult. Nem érdekel, hogy közben hány alsóbbévest, manót vagy egyéb másodrendű lényt kellett félrelöknöm, egy percre sem álltam meg, csak amikor már annyira hasított a mellkasom, hogy egyáltalán nem tudtam tovább lépni.
Így rogyok le féltérdre ereszkedve, a falnak támaszkodva, és várok, hogy végre múljon el a sípolás, amit minden szapora levegővételemet követi. A léptek zaját sem hallom meg körülöttem, csak akkor eszmélek fel, amikor hang is társul hozzá.
Az arcom nyilván ki van pirulva, ég is rendesen, és a csípős tavaszi szél ahogy az arcomba vág, na attól sem lesz rohadtul kellemes. Mégis kellemes bizsergéssé lényegül át, amikor meglátom Lestrange tenyérbemászó arcát, amit már lassan hónapok óta akarok satuba szorítani, és végighallgatni a szenvedéseit. Kezem ökölbe szorul, de végül nem szólalok meg. Még csak köszönésre sem méltatom. Ha most elszakad a gát, ami mögött hömpölyög a mérgem és a keserű indulat, annak nem lesz szép vége.
Persze nem a saját seggem féltem, azt bármikor szétrúgathatnám. A baj csak az, hogy ha pattogok, akkor azzal csak Alectonak csinálok balhét. Így sem fogja fel, hogy ezek között az idegbetegek között veszélyben van az élete. Csak azért járok el már hónapok óta vele gyűlésekre, hogy óvjam minden lépését, és szemmel tartsam.
Éppen ezért, bármennyire is haragszom most a nővéremre, erőt veszek magamon, és követem Lestranget a nyitott ajtón keresztül be, a Szárnyas Vadkanba. Már a hely nevétől is undorodom, hiszen az utóbbi gyűléseket szinte kivétel nélkül itt tartottuk, de veszek egy mély levegőt, és követem az asztalhoz. Se szó, se beszéd leülök, és némán nézek farkasszemet a hideg szempárral. Jól ismerem már, elsős korunk óta együtt rontjuk a levegőt, és tulajdonképpen mindig is egy bandába tartoztunk, de az évek során az ártatlan szivatások átmentek valami igazán kegyetlenbe. Valamibe, amit az én gyomrom nem vesz be.
- Egy dupla lángnyelv-whisky-t – szólalok meg kisvártával. Nyilván a csaposnak címeztem, de a tekintetemet még mindig nem vettem le a velem szemben ülőről. Vajon Alecto küldte utánam, vagy csak simán unatkozik? Nehéz lenne megmondani.  

   
that bridge is on fire

   
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


   
©

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 27 Ápr. - 19:08
Amycus & Rod@
“It's so nice to meet you, let's never meet again ”






A szárnyas vadkan a törzshelyünk már szinte, nem csak a kis galerinek hanem a mardekáros diákoknak úgy amblokk. A három seprűt meg annak mogorva tulajdonosát meghagyjuk a többieknek, de ide csak kevesen merészkednek, akik meg mégis.. nos azokat talán kevésbé nézzük le. De nem sokkal. Mindenesetre most éppen semmi dolgom sincs, és ide készülök amikor összefutok Amycussal, aki többnyire a nővérével Alectoval szokott mászkálni, de... Most egyedül van és mikor szóvá teszem a dolgot nem is válaszol. Ahogy nézem nincs valami fényes napja, de talán egy ital majd segít ezen a borongós kedvén, annyi új ötletem van amiket kivitelezni akarok. Bár Carrow mostanában eléggé nem lelkes, hogy úgy mondjam, és ki akarom deríteni ennek a miértjét is. Bár nem ez az elsődleges, inkább lazítani akarok, gonosznak lenni elég fárasztó tevékenység nulla huszonnégyben. Az ital rendelés jó hagyom.
- Legyen kettő dupla - kiáltom a csaposnak aki már kezdi is kimérni. Szeretem hogy nem kérdeznek, és nem akarnak kidobni minket innen kiskorúság miatt, hanem elfogadja a fizetséget és hallgat. Mindenkinek jobban megéri így az az igazság.
- Mi újság Carrow? Rég láttalak... - kezdek bele egy könnyed csevegésbe.


Zene: BMTH - Throne
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

»
» Szer. 27 Ápr. - 19:45
Rod & Carrow

○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


A Lestrange fiúkat sikerült elkerülnöm az elmúlt két hétben. Mindig úgy alakítottam az órarendemet, vagy éppen a R.A.V.A.Sz-ra vagy a Hopp-tanfolyamra fogtam, mindegy, csak ne kelljen velük egy légtérbe tartózkodni. Emiatt persze voltak már surlódások Alectóval, de hát manapság már egy szál gyufán is képesek vagyunk órákon keresztül tépelődni.
Amíg a pincér a whiskyvel bíbelődik, én lassan, komótosan kibújok a kabátomból, majd óvatosan az egyik szabad karfára helyezem. Ez a kedvenc kabátom, nem akarom, hogy ebben a koszos krimóban valami baja legyen. Egyáltalán nem szeretem ezt a helyet, főleg, hogy most, hogy már nagykorúnak számítok minden rendesebb varázslótársadalomban, előnyben részesítem a Három Seprűt. Valahogy élettel telibb, és segít elrugaszkodnom a rideg valóságtól.
Amikor látom, hogy Rod is ugyanazt rendeli, csak biccentek, és megvárom, amíg mindkettőnk italát kihozzák egyszerre. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy mit akar tőlem. Gyanakodva méregetem egy pár pillanatig, de amikor belekezd a gondtalan csevelybe, egyből beigazolódik a félelmem. Valamit akar tőlem.
- Semmi új. Tudod, csak R.A.V.A.Sz meg a Hopp-tanfolyam, nincs nagyon időm bandázni, de gondolom Alecto mesélt róla – állok elő a mesével, amit már rég érlelgetek magamban. Végül is nagyon is hihető, mindig is egy kibaszott könyvmoly voltam. Legalábbis mardekáros viszonylatban mindenképp. Mivel ugyanabba az évfolyamba járunk, azért gondolom van fogalma, hogy milyen nyomás nehezedik ránk. Bár számomra tudjuk, hogy mi jelenti az igazi nyomást.
Amikor a pincér leteszi az asztalra a két poharat, felgyűröm a pulóverem ujját, és egy pillanatig elmélázok a csupasz alkaromat bámulva. Vajon hogy nézne ki rajta a Sötét Jegy? Annyiszor gondoltam már rá, és van már tetoválásom korábbról, de ez a kígyós valahogy nem illik a képbe. Főleg, hogy tudom, mivel jár együtt.
- Egészségedre, öregem – emelem meg a poharam, amikor kizökkenek végre az elmélázott állapotomból. - Fenékig! - toldom meg egy cseppet sem lelkes csatakiáltással, majd nagyot kortyolok a pohárból.
Már lassan annyit iszom, hogy szinte már nem is érzem. Úgy gördül le a torkomon, mintha víz lenne. Leteszem a poharat, majd a kabátom zsebében kezdek kajtatni a cigim után. Nem kérdezek semmit, hadd lássa Rod, hogy nem áll szándékomban folytatni a kis csevelyt. Inkább igyunk, addig sem kell vele beszélgetnem.

that bridge is on fire

○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○


©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Talk about... || Amycus && Rod

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» let's talk about sex baby, let's talk about you and me
» Let's talk party (privát)
» let's talk about sex baby.. (privát)
» why? - alecto x amycus
» Amycus & Jr.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-