Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

quidditch afternoon - nott x carrow EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

quidditch afternoon - nott x carrow EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

quidditch afternoon - nott x carrow EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

quidditch afternoon - nott x carrow EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

quidditch afternoon - nott x carrow EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

quidditch afternoon - nott x carrow EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

quidditch afternoon - nott x carrow EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

quidditch afternoon - nott x carrow EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

quidditch afternoon - nott x carrow EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

quidditch afternoon - nott x carrow



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus P. Carrow

Amycus P. Carrow

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
▽ louis tomlinson

»
» Kedd 29 Dec. - 18:47

Fail-safe trigger, lock down call, wipe the dry clean slate, quick, sound the alarm, no escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie
theodore and amycus
- Felkészültél a mókára, Nott? – kiáltok át a Mardekár klubhelyiségének a másik oldalába, amint sikeresen átlépem a küszöböt. Theo és én a kezdetektől fogva elég gyakran kijárunk szombat délutánonként a pályára, hogy addig kviddicsezzünk, míg ránk nem sötétedik, s utána már a sötétben felbontsunk egy doboz vajsört, hogy jóízűen megigyuk. Ez a fajta ital, amit mi szoktunk beszerezni a roxmortsi hétvégék alkalmával kevésbé olyan jó, mint a mindenki által szeretett Madame Rosmertáé. Ettől függetlenül a helyét ugyanolyan jól megállja. Tökéletes a megfáradt, izzadt testünk lehűtésére és arra is, hogy mellette őszintén beszélgessünk és nevessünk az élet nagy dolgairól.
Mosollyal az arcomon igazítom meg magamon a zöld színű melegítőfelsőt, amihez egy hozzá teljesen passzoló nadrág jár. Nagymamám készítette nekem pár hónappal ezelőtt. Tudtommal Alecto is kapott, de erősen kétlem, hogy valaha felvette volna. Én viszont nagyon hálás voltam érte, mivel oda meg vissza vagyok az ilyen laza darabokért, hiszen kényelmesek és még a kviddicsezés is könnyedén megy bennük. Elég sokszor panaszkodok, hogy meccseken is lehetnénk inkább ilyenben, de persze ez nem odaillő, így nem fog beteljesülni a kívánságom.
- Olyan jó érzés volt ma sokáig aludni bűntudat nélkül – mondom Theonak, mikor odaérek mellé. Ő is teljesen tisztában van vele, hogy mostanában hajlamos vagyok átaludni az első órát, rosszabb esetben a másodikat és a harmadikat is, majd még kómás fejjel beesni a nagyterembe az ebédre. – Ki is pihentem magam a mai edzésre. Van ötleted mivel kezdjünk? – érdeklődöm. Ha teljesen őszinte akarnék lenni, akkor ma a mozgás részét kihagynám a dolognak és egyből áttérnék az ínycsiklandozó vajsörre, de nem engedhetem meg magamnak csapatkapitányként, hogy kijöjjek a gyakorlatból.
- Szerintem jövőhéten már szólni fognak apámnak a sok lógás miatt, szóval ha benne vagy, akkor kint maradhatnánk még egy kicsit majd takarodó után. Ennyi kihágás még belefér az életembe, mert pár napon belül tuti zárdába kerülök, ha a szüleimen múlik – sóhajtok fel kissé szomorúan. - Már amennyiben nem terveztél valamit Malone-nal – vigyorgok rá sokat sejtetően, de nem fogom tovább feszegetni a témát, ha csak elvicceli vagy annyiban hagyja a megszólalásom. Nem akarok túl tolakodó lenni, hiába vagyunk legjobb barátok, mivel tisztában vagyok vele, hogy Theo élete jelenleg nem fenekestül tejföl és nem érdekem még kellemetlen szituációkba is hozni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Kedd 29 Dec. - 23:23
quidditch afternoon - nott x carrow Original


Körülnézek, ahogy Amycus átkiált a klubhelyiségen, és fel is hívja ránk a bent lévő emberek figyelmét. Talán túl sok időt töltök Adoreral, azért is várom szinte, hogy valaki elküldjön minket szobára, vagy ilyesmi, de ez elmarad végül. Persze, ahogy nézem, csak alsósok vannak itt, és bárhogyan is viselkedik a házunk csapatkapitánya, azért a pozíciója elég sok tisztelettel jár- kicsit nehezen is tettem túl rajta anno, hogy nem én kaptam, de objektíven nézve is elég nagy baromság lenne a terelőt megbízni ezzel, mert baromira nem tud figyelni. Felállok, és elindulok utána.
Zöld edzőruhában, jobb kezemben a fekete nyelű Nimbus Ezeregyszáz-tizenkettővel haladok a boldog Amycus után, akit mindig az egyik legjobb barátomnak tartottam, és aki furcsa kettősséget keltett bennem. Megbíztam benne mindig, hajlandó voltam neki beszélni néhányról a legkellemetlenebb titkaimról, a félelmeimről, az összes rám nyitás közül talán ő volt a legkevésbé kellemetlen, és én is mindig meghallgattam mindent. Felnéztem rá, részben miatta voltam elég magabiztos hozzá, hogy három éve elmenjek a kviddics válogatóra, úgy gondoltam, hogy mindenben hallgathatok rá a szexet illetően is, és csodáltam, hogy mennyire magabiztos- most is csodálom, hogy ebben az ocsmány ruhában végig mer masírozni a folyosón, és nem érdeklik mások. Amycus Amycus szeret lenni, és nem hagyja, hogy mások ebben megállítsák.
Mást is érzek azonban, ahogy csendben, talán kissé árnyékszerűen követem őt. Irigy vagyok rá; régen csak olyan dolgokra voltam irigy, mint az a jelvény, az a kaland Adoreral, az a népszerűség, ami úgy éreztem, hogy belőlem hiányzik, az a bátorság, hogy el merjen mondani egy viccet anélkül, hogy rettegne a következményeitől. Amycus csak Amycus, és ez akkor sem változott meg, amikor a világ összeomlott egyetlen nap alatt. Ha véget érne a világ, Amycus akkor is itt lenne a seprűvel, a vajsörrel és a mosolyával. Semmire nem vágyok jobban, csak Amycus problémáira, Amycus életére, a normálisra, a hétköznapira. Lehunyom a szemem egy pillanatra, és igyekszem elfelejteni az egész nyarat, mintha semmi nem történt volna. Talán ma, csak ma megkaphatom újra, ma tavaly lehetek. Megrázom kicsit magam, ahogy kiszakadok a gondolataimból.
- Hogy mi... ja igen, én is gyűlölöm a korai kelést. Főleg idén, rohadt sok tanulnivaló van, nehezebbek az órák, és nem minden éjjelem töltöm alvással.- a büszke mosoly csak néhány másodpercig marad meg az arcomon, ahogy eszembe jut, azzal a lánnyal vesztettem el, akivel ő már korábban lefeküdt, ezt követően pedig elkap a bűntudat csak a gondolat miatt is. Adore nem egy tárgy.  - Szerintem repüljünk egy kicsit a kvaffal, dobok neked néhány frontálisat. Aztán a többit kitaláljuk a levegőben.
Mosolygok, mint a Mardekár csapatának egyik kviddicsezője, aki előtt szép jövő áll több lehetséges úton, akinek a legnagyobb problémái a lányokkal vannak, akinek nem kell félnie semmitől. Az ősz szép, a Roxfortban pedig nincs háború, még nem ért ide ez az egész őrület. Talán azért, mert Amycus is itt van, és a két dolog talán nem is fér meg együtt egy helyen. Száműzöm az egészet, valahová mélyre.
 - Te nem aggódsz a RAVASZ évek miatt? Most dől el, hogy hová mehetünk dolgozni. Vagy te mindenképp kviddicseznél?- olyan vagy, mint egy rönk, amikor reggel szól az ébresztőd, csak egyszer lökünk meg mindannyian (Snapen kívül, aki valószínű leszar), mert tudjuk, hogy mennyire felesleges próbálkozni, ha te egyszer az alvás mellett döntöttél. Mosolygok, mert vicces, és mert nem tudom elképzelni, hogy te ennek tényleg negatív következményeit látnád- tudom, hogy valaki, valami, valahogy meg fogja állítani az egész helyzetet, és amikor megírjuk a záróvizsgáink, a tieid éppen megfelelőek lesznek ahhoz az álommunkához. Vagy hivatásos kviddicsező leszel- néha álmodozok még mindig róla, hogy milyen könnyű lenne ez, ha te és én sztárok lennénk.
 - Igazság szerint mondtam Adorenak, hogy itt leszünk, ő meg mondta, hogy még nem csinálta az öltözőben, úgyhogy lenéz pár óra múlva... amúgy egyszer csináltam vele meg Gia Dargannal hármasban.- kicsit örülök neki, hogy valamivel talán fölé licitálhatok, mintha felülkerekedni szexuális élmények, teljesítmények terén változtatna bármin. Most tényleg elhitetem magammal, hogy ezek a világon a legfontosabb dolgok, ahogy abban a pillanatban is elhittem, amikor a két lánnyal felváltva smároltunk, felváltva simogattuk egymást, és most is hangulatba jövök. Adore mellett is el szoktam felejteni.
 - Neked volt valami nyáron? Most kivel szoktad csinálni? Van valaki, aki nagyon bejön az évfolyamról?- megpörgetem az ujjaim között a seprűt, feldobom, azután elkapom a másik kezemmel, és megismétlem ezt. Beszívom a levegőt. Most nem érdekel. Úgy döntöttem, hogy ebben a pár órában tavaly vagyunk, és hihetetlenül hálás vagyok érte.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus P. Carrow

Amycus P. Carrow

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
▽ louis tomlinson

»
» Szer. 30 Dec. - 0:57

Fail-safe trigger, lock down call, wipe the dry clean slate, quick, sound the alarm, no escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie
theodore and amycus
Néha elgondolkozom, hogy mennyire különbözünk Theoval és mégis mindezek ellenére annyi dologban hasonlítunk. Míg én a legtöbb esetben szépen szólva is tojok bele a legtöbb dologba, addig ő lelkiismeretesen, rengeteg gyakorlással eléri az elvárt vagy éppen maga által kitűzött eredményt. Én nem lennék képes felkészülni egyetlen egy dolgozatra sem lelkiismeretesen, nemhogy még egy versenyre. A kezdeti lelkesedés persze mindig megvan, ha valami éppen érdekel, de ez hamar alábbhagy és visszatérek a szürke hétköznapokba, ahol maximum a kviddics számít.
Egész életemben egy dolgot tudok kiemelni, amit sosem adtam fel és lelkiismeretesen járok utána immáron már évek óta, de az animágia nem olyan, amit pár hét alatt könnyedén elsajátíthat a varázsló fia. Komoly odafigyelés, s gyakorlat kell hozzá. Már abba is, hogy elkezdjük, hiszen könnyen balul elsülhet és nem egy halálos eset született már belőle. Én pedig nem akarom elcseszni, mert akkor apámnak igaza lenne. Nem vagyok egy gyenge szerencsétlenség, mint aminek ő beállít. Igenis vagyok valaki, aki egy napon még sokat fog érni.
A folyosón haladva a melegítőm csakúgy susog, aminek köszönhetően átjárja lábaimat a levegő. Pont ez olyan kényelmes benne. Nem szorít és könnyedebben tudok felpattanni a seprűre, s suhítani előre. Nem mintha őrzőként annyira sokat kellene köröznöm a pályán. Inkább a fogó az, akinek ilyen szempontból a legtöbb dolga van. Mindegyik poszt más okból kifolyólag nehéz.
- Miért nem alszol néha tovább? Nem kell belőle rendszert csinálni. Amikor úgy érzed, hogy kezdesz kiborulni, akkor nem kelsz fel az első órára, hanem csak mondjuk a másodikra – rántom meg a vállamat. Kezemben a seprűmmel, felszegett állal haladok végig a legtöbb diák között. Legszívesebben már most felpattannék a varázs tárgyamra, hogy így repüljek ki a kastélyból, de tavaly egyszer emiatt büntetőmunkát kaptam és most nagyon nincs kedvem csicskaként tevékenykedni valamelyik tanár mellett. – Benne vagyok, de ma ne vigyük annyira túlzásba az edzést. Valahogy nem vagyok hangulatban, de nem szabad kihagynom. Lassan itt van az első meccs és muszáj teljesítenünk. A csapatot is össze kell majd hozni. Valószínűleg új emberek is kellenek majd és össze kell szoknunk.
Minden tanév kezdés ilyen. Más összetételű a csapat, hiszen van, aki leballagott, s ezért otthagyta a játékot, de olyan is van, akit már szimplán nem szórakoztat a dolog vagy a tanulmányai jobban érdeklik, mint eme csodás sport.
- Miért aggódnék? Majd teljesítek, ahogy teljesítek. Vannak tárgyak, amik jobban mennek. Abból összekaparok valami jobb minősítést a vizsgákon és abba az irányba helyezkedem el – válaszolok már a pályára érve. A frissen vágott fűnek az illata csapja meg az orromat, ami jó érzéssel telít el. Már egészen pici koromtól fogva odavagyok ezért az illatért. – Nem tudom, hogy mi lesz a kviddiccsel miután itt végzünk. Apám még mindig nem értékeli, hogy ekkora szerepet tölt be jelenleg az életemben. Szerinte ez nem lenne normális munka, így nem akarok teljesen erre hagyatkozni. Megkeseríti jelenleg is az életem. Nem biztos, hogy erre a toxikusságra szükségem lenne a jövőben is – felpattanok a seprűre és a három póznához repülök a szokásos helyemre. Muszáj megvédenem őket attól, hogy az ellenfél, aki jelenesetben Nott, bedobja a kvaffot a karikák bármelyikén.
- Jól van. Majd látjuk, ha jön, aztán én feliszkolok a kastélyba és keresek magamnak estére valami elfoglaltságot – mosolyodom el. Örülök neki, hogy jól megvan a lánnyal és kezdi levetni a páncélját szexuális téren is. Már ráfért, hogy kicsit szabadabban éljen és Malone mellett ez még kivitelezhető is. – Nem mondod komolyan? Gratulálok haver! Adnék egy pacsit, ha nem lennék már a magasban – még kicsit irigykedem is, de ezt már nem mondom ki hangosan. Egyszerre két lánnyal megbirkózni nem a legkönnyebb feladat, de ha sikerül annál boldogabb és kielégültebb leszel.
- Nyáron volt. Emlékszel arra a csajra, akiről meséltem, hogy egy helyen nőttünk fel, de a szülei a Beauxbatonsba küldték? Vele kavargattam a szünetben, de nem beszélünk mióta visszajöttem a Roxfortba – őszintén talán nem is akarom, hogy legyen folytatása, mivel van mellette épp elég dolog jelenleg az életemben hasonló értelemben, ami megrémiszt és bizony jelenleg még arra sem vagyok képes, hogy Theonak beszámoljak ezekről. Pont neki, akivel Alecto után a legtöbb dolgot osztom meg.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Theodore Nott

Theodore Nott

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
32
▽ Avatar :
Timothée Chalamet

»
» Csüt. 31 Dec. - 0:17
quidditch afternoon - nott x carrow Original


Kicsit megvonom a vállam, lazán, mintha laza lenne az igazság arra, hogy miért nem próbálok néha tovább aludni. Soha nem késtem, de a büntetőmunkák, pontlevonások elég ijesztőek voltak szemlélőként is, hogy féljek a következményektől, a megszégyenüléstől, ahogy az egyik professzor számon kéri rajtam: ugyan, hogyan mertem késni? Theodore Nott mindig eminens volt, soha senki nem panaszkodhatott a viselkedésére, és most, hogy dugok Adoreral, ami szinte biztos, hogy ellentétes az iskola értékeivel és házirendjével, sem akarok nagyon más szabályt megszegni. Na meg persze itt van az a kérdés is: ha tényleg auror leszek, bele kell húznom a tanulmányaimba. Hozom a stabil V-t a legtöbb tárgyból, bűbájtanból a K-t is általában, de Tess még mindig felmossa velem a padlót a gyakorló párbajainkban, és a V lehet, hogy Várakozáson Felülit jelent a Roxfortban, de nagybetűs életben inkább a Van Nála Jobb az osztályzat neve. Bármit is csinálok, bele kell tennem az energiát, vagy úgy járok, mint Graham, aki leszart mindent a kviddicsen kívül, és úgy tudom, most biztonságiőr trollok képzésével foglalkozik. Már nem másznak annyira rá a nők.
- Jó, akkor csak dobunk párat. Ez amúgy sem az én posztom, azt meg gondolom nem ajánlod fel, hogy gyakoroljam a célba ütést a gurkókkal. Úgyis inkább a formációk lesznek nekem fontosak.- elmosolyodok, pedig emlékszem, ez volt az eredeti felvételem egyik feltétele. Persze, tényleg fontos, hogy egy kviddicsező ki tudjon térni a gurkók elől, vagy legalábbis elviselje a lila-zöld foltokat hagyó találatokat, de biztos vagyok benne, hogy a csapat veterán tagjai csak így szerették szopatni az új jelentkezőket. Az biztos, hogy működött, aki nem gondolta igazán komolyan, két-három találat után lelépett.
Soha nem kérdeztem meg komolyan, hogy Amycus mit szeretne dolgozni pontosan a Roxfortot követően, és mivel az én válaszaim sem túl magabiztosak, egyelőre nem is próbálkozok kiszedni belőle semmit erről. Tudom, hogy minden nap, amit határozott élettervek nélkül töltünk el, közelebb és közelebb repít ahhoz az ijesztő pillanathoz, amikor rájössz, a jegyeid nem elegendőek semmire. Kivéve, ha amúgy is mindenből hoztad a K-t. Anathemának akkor sem lenne problémája, ha nem lenne az enyémnél sokkal határozottabb elképzelése.
- Igen. Az én apám sem lenne túl boldog, ha profi kviddicsező akarnék lenni.- szar érv, tekintve, hogy már most megvenné a versenyseprűmet, ha tudná, hogy az alternatíva az, hogy követem anyát. Szeretném azt gondolni, hogy csak a veszélytől akarna megóvni, de tudom, hogy apám nem anyám pártját fogja az egész kérdésben, és őt teszi felelőssé a saját haláláért. Erősen megszorítom a kvaffot, és dobok a jobb felső karikára- pontosan, erősen, de elég sokáig bámultam abba az irányba, hogy biztos legyek benne, nem lesz találat.
Kissé zavartan elmosolyodok, ahogy gratulál nekem, különösen az zavar, hogy az egész nem tűnik akkora dolognak most, hogy végül megtörtént, még akkor sem, ha hárman voltunk, és mindkét lány nagyon élvezte, amit csináltunk. Arról az éjszakáról csak pozitív emlékeim vannak, de nem hiszem, hogy meg akarnám ismételni ezt újra ebben a formában. Giada nagyon vonzó, de józanon biztos azon gondolkoznék, hogy nem lenne-e sértő Adorenak a javaslat, és amúgy sem hiszem, hogy a lány józanon belemenne ebbe. Újra dobok, ezúttal középre.
- Aha, emlékszem, de akkor ez csak nyári dolog volt, ugye? Milyen volt?- újra dobok, ahogy beszívom a levegőt, elkezdek felszabadultabban csevegni. Mindig izgalmas volt számomra ez a pillanat, mások életének ezen része, de igazság szerint mindig féltem belőle, hogy lenéznek, amiért szűz vagyok, sőt, nem is csókolóztam. Ez az idegesség megszűnt.  - De hosszú az idei tanév. Biztos van valaki, aki bejön, nem?- újra dobok, azután újra, és újra. Nem vagyok túl jó ezzel a labdával, bár nem is vagyok teljesen amatőr hajtóként, a dobásaim valószínű inkább az erejük miatt kellemetlenek, nem azért, mert annyira nehéz elintézni a dobótechnikámat. Nem is nagyon érdemes túl sokat gyakorolnom ezt, és ha Amycus úgy érzi, elég volt neki, nem fogok tiltakozni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

quidditch afternoon - nott x carrow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Phoebe Nott
» Tesanna Nott
» R. Lestrange & G. Nott
» Sabrina & Carrow
» Theodore Nott

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-