Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

fun after curfew - linda x amycus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

fun after curfew - linda x amycus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

fun after curfew - linda x amycus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

fun after curfew - linda x amycus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

fun after curfew - linda x amycus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

fun after curfew - linda x amycus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

fun after curfew - linda x amycus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

fun after curfew - linda x amycus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

fun after curfew - linda x amycus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

fun after curfew - linda x amycus



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus P. Carrow

Amycus P. Carrow

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
▽ louis tomlinson

»
» Kedd 29 Dec. - 19:09

Fail-safe trigger, lock down call, wipe the dry clean slate, quick, sound the alarm, no escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie
linda and amycus
Mit csinálna az ember fia, ha éppen az álmatlanság gyötri? A legtöbben valószínűleg a takaró alatt olvasnának valami izgalmas regényt, ami engem távolról sem köt le, hiszen az olvasás nem tartozik a kedvenc teendőim közé. A kisebb részük csak összecsukott szemmel forgolódna, s közben magukban káromkodnának, hogy miért nem sikerül végre álomba ringatniuk magukat. Aztán ott vagyok én, aki olyan lendülettel dobta le magáról a takarót, mint még soha, ha órára kellett mennie, miután fél óra után sem ment az elalvás.
Sosem voltam szívbajos gyerek, aki fél sötétedés után a Roxfort folyosóin járkálni. Még a festményeken is jót derülök, amikor szándékosan rájuk világítok, hogy azok idegesen förmedjenek rám. Néhányan már jól tudják, hogy ki vagyok, így ha meghallják a lépteimet, akkor inkább elbújnak valahová.
Ma a szokásosnál is sokkal inkább elememben vagyok. Valószínűleg ennek köze lehetett ahhoz, hogy kihagytam az első három órámat. Természetesen nem betegség miatt vagy azért, mert pótolnivalóm volt, s most még a kviddicsben betöltött szerepem sem kívánt plusz teendőket. Mindössze a testem képtelen volt megmozdulni az ébresztőre. Most még a másik oldalamra sem szenvedtem át magam, hanem csak morcosan felsóhajtottam és aludtam tovább. A szobatársaim már nem izgatják magukat, hiszen tudják, hogy úgysem tudnának kirángatni az ágyból, ha a Cruciatus átkot alkalmaznák rajtam. Így történt, hogy már majdnem tizenegyet ütött az óra, mire világoskék szemeim kipattantak és összeszedelőzködtem, hogy a következő órámra és ebédre odaérjek.
Céltalanul bolyongok a tornyoknál, amikor egy olyan személyt pillantok meg, akitől a többi diák menekülne, de az én arcomra csak egy szemtelen mosolyt varázsol Linda Somerset jelenléte.
- Tudod – kezdek bele ahelyett, hogy gyorsan elmeneküljek, míg nem késő. – Sosem értettem azt, hogy a prefektusok takarodó után is ugyanúgy járkálhatnak a kastélyban, míg az egyszerű diákok, mint én a szobájukba vannak száműzve. Tudtommal egyidősek vagyunk, mind a ketten itt tanulunk. Nem látom azt, hogy miért lennél annyira kiváltságos – tárom szét a karomat. Valószínűleg az ördöggel játszadozom éppen és nagy büntetés lesz a vége, ha Linda szól valakinek, de úgy értékelem az adott szituációt, hogy egy kis szórakozás belefér. Talán még el is fáradok a végére és jóízűen fogok nyugovóra térni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Linda Somerset

Linda Somerset

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
25
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Monique Bourscheid

»
» Kedd 29 Dec. - 20:27



Amycus & Linda
Such hatred in his heart


Újabb álmatlan éjszakán, újabb gyötrő rémálomtengeren vagyok túl, s ezúttal hálát adok Merlinnek, amiért az estét ezúttal járőrözéssel kell töltenem. Nem tudnék aludni. Ezen már altatók és nyugtatók sem segítenek, de nincs az égvilágon senki, akiben megbíznék annyira, hogy tanácsot kérjek tőle, vagy pedig ismerjem az illetőt annyira, hogy szívesen foglalkozzon az én apró-cseprő problémámmal.
Szóval vacsora után megvárom, hogy elcsendesedjen a klubhelyiség, aztán amikor már mindenki nyugovóra tért, kikászálódok a kényelmes fotelből, s utamra indulok. A kastély éjszaka számomra nyomasztó, a festmények mocorgása és a zajok időnként a frászt hozzák rám. Az árnyékokról nem is beszélve, amiket mindig hollóformájúnak látok.
Ezért is igyekszem inkább a világosabb területeket bejárni, de nem engedhetem meg magamnak, hogy a saját félelmeim teljesen felülkerekedjenek rajtam.
Épp csak elindulok, amikor az utam egyből keresztezi valakiét. Fásultan sóhajtok fel, hiszen abban a reményben hagytam el a klubhelyiséget, hogy nyugodt estének nézhetek elébe. Aztán a kezdeti bosszúságomat felváltja a félelem, amikor felismerem a diáktársamat.
− Tudod, Amycus… − kezdem enyhén remegő hanggal, bár az arcomon nyoma sincs semmiféle érzelemnek. Amióta anya meghalt egyre gyakrabban kapom magam azon, hogy csupán árnyéka vagyok saját magamnak.
− Engem azzal bíztak meg, hogy figyeljek a rendre. Teljes mértékben megértem, hogy azt hiszed, ez kiváltság, pedig nem az – engedem kicsit lejjebb a világító pálcámat, mert nem akarom elvakítani őt, de ez nem jelenti azt, hogy a védelmemet is leeresztettem volna.
− Ha problémád van ezzel, akkor Dumbledore professzort kérdezd meg erről holnap. Most pedig kérlek, fáradj vissza a hálókörletedbe – szólítom fel finoman, hiszen nem akarok semmiféle összetűzést ebből, viszont a szabály az szabály. S bármennyire is vagyok magam alatt, vannak olyan kötelességek, amikhez tartanom kell magam. Még akkor is, ha egy nálam erősebb emberrel állok szemben. Még akkor is, ha az az ember feltehetőleg borzasztóan utál engem valami miatt. De meg kell tennem, mert ezt a többi prefektusi feladatommal együtt vállaltam el.


©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus P. Carrow

Amycus P. Carrow

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
▽ louis tomlinson

»
» Kedd 29 Dec. - 21:20

Fail-safe trigger, lock down call, wipe the dry clean slate, quick, sound the alarm, no escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie
linda and amycus
Normál esetben úgy szaladnék el, ahogy a lábaim bírják és talán útközben még valami csapdavarázslatot is állítanék a prefektusnak, hogy megmenekülhessek. Lindától valamiért egyáltalán nem tartok, sőt ezen a ponton már az sem érdekel, ha beárul a holnapi nap folyamán a házvezetőmnek. Az, hogy kicsit szórakozhassak a lánnyal megéri a büntetést és a pont levonást is, ha arra kerülne a sor. A háztársaim már annyira nem értékelnék a kis incidenst, de míg én jól érzem magam, addig mások véleménye nem sokat nyom abba a bizonyos latba.
Elmosolyodom, ahogy hallom megremeg a hangja és biztosra veszem, ha valami közeli ismerősöm lenne a lány, akkor már megsajnálnám, de szerencsére erről szó sincs. Alapjáraton nem vagyok én egy rossz ember, de ahhoz a másik félnek elég alaposan a kegyeimbe kell férkőznie, hogy békében hagyjam. Somerset azon emberek közé tartozik, akik a legnagyobb valószínűséggel nem értékelik annyira a humorom.
- Miért ne lenne kiváltság? – lepattanok a földre törökülésben. Pálcámat a biztonság kedvéért a jobb kezemben tartom, hiszen sosem tudni, hogy mit tervez és jobb biztosnak lenni a dolgomban. Azonban nem félek tőle, valószínűleg nem fogja használni ellenem az erejét. Már a hangja megtörtségéből meg tudom állapítani, hogy képtelen lenne egy varázsigét rendesen elmondani. Visszafelé sülne el a dolog és az se nekem, se neki nem kedvez. – Majdnem éjfél van és te a folyosókon járkálsz. Kiszellőzteted a fejed, a gondolataidba mélyülsz ahelyett, hogy a takaró alá szorítva kényszerítve lennél az alvásra – lemondóan megrázom a fejem. Ugyan a sötétségben a gúnyos arckifejezésem nem láthatja, de annyi fényt adnak a pálcáink, hogy a sziluettjeinket könnyedén kivehessük.
- Nem terveztem visszamenni a hálókörzetembe. Szerinted miért vagyok itt? Úgy tűnök, mint aki pihenni akar? Ne szórakozz velem, Linda – ujjaimmal dobolni kezdek a padlón. – Ha annyira nem kéne két diáknak lennie a folyosókon, akkor menj vissza te a szobádba. Húzd magadra a takarót és álmodj valami nagyon szépet. Mondjuk rólam. Biztosan feldobná a hangulatod, ha már csukott szemmel is a gyönyörű beszélgetéseink telítenék el elmédet – nem most kezdődött ez az egész köztem és a lány között. Már egészen elsős korunktól fogva vannak időszakok, amikor szeretek kicsit jobban kikezdeni Lindával. Az utóbbi évben viszont mindez erőteljesebb irányzatot vett. Mintha nem venné a fáradtságot arra, hogy igazán bevédje magát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Linda Somerset

Linda Somerset

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
25
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Monique Bourscheid

»
» Szer. 30 Dec. - 9:05



Amycus & Linda
Such hatred in his heart


Minden erőmmel azon vagyok, hogy megőrizzem a hidegvéremet. Tudom, hogy képes lennék megvédeni magam bárkivel szemben, mégis az elmémben lévő gát gyakorta szabotál abban, hogy ártsak másoknak, még akkor is, ha mindez önvédelem lenne. Megpróbálom inkább úgy felfogni ezt a találkozást, hogy nem fog elfajulni, s valamivel nyugodtabban válaszolok a kérdéseire.
− Fel fogsz fázni – pillantok le némi aggodalommal a hangomban, hiszen annak ellenére, hogy ki nem állhat, én nem ítélkezek sem felette, sem pedig a többiek felett, akik szintén úgy ítélnek el, hogy nem ismernek. Ha pedig ezzel a megmozdulással azt akarja jelezni nekem, hogy ő innen nem kíván tágítani, akkor is legfeljebb magának tesz rosszat, amikor majd napokon keresztül megállás nélkül tüsszögni fog.
− Hidd el, ha tehetném, akkor már régen aludnék – sóhajtok fel, bár biztosra veszem, hogy a tavaly terjedő pletykák az alvászavaraimról hozzá is eljutottak. A kedves szobatársaim gondoskodtak arról, hogy tele harsogják ezzel a kastélyt. – Kérlek, ne gondold azt, hogy kiszellőztetném a fejemet. Tudod milyen kellemetlen éjszaka egyedül mászkálva azt lesni, hogy ki mikor szeg szabályokat? Ez nem kiváltság, ez felelősség – ingatom meg a fejemet, hiszen mások lehet, hogy kihasználják a prefektuslétet, és a haverjaikkal együtt szórakoznak valahol a birtokon, de egyrészt engem mindig arra neveltek, hogy kövessem az utasításokat, másrészt nincsenek barátaim, akikkel együtt tölthetném az időt.
− A klubhelyiségedben is biztos akad olyan elfoglaltság, ami nem untatna – válaszolom neki, miközben érzem, hogy a stressztől egyre inkább görcsbe rándul a gyomrom. Lehet, hogy képzelődöm, de érzek a hangjában egyfajta fenyegetést, ami feszültté tesz. Aztán ezt az érzést felváltja a döbbenet, s megszeppenten pislogok le rá, amikor azt mondja, álmodhatnék vele is. Szerencse, hogy a félhomályban nem látszik túlságosan mennyire belevörösödök ebbe a gondolatba, elvégre srácok ilyeneket nem szoktak nekem mondani, még szórakozás szempontjából sem.
Már készülnék ismét szóra nyitni a számat, hogy ne akarja ennyire, hogy az álmaimban szerepeljen, mert mindenki, aki az elmúlt időszakban felbukkant benne, nem sokkal később eltávozott erről a világról. Helyette azonban csak megrázom a fejemet, és mély levegőt veszek.
− Amycus, szépen megkérlek, hogy fáradj vissza a klubhelyiségedbe, én pedig ígérem, nem szólok senkinek erről a kiruccanásodról – szedem össze a bátorságom darabkáit. Nem vagyok én sem kötekedő, lehet velem alkut kötni, azonban nem érzem azt, hogy Amycus tudna olyan magyarázattal szolgálni, amelyet az én értékrendem is elfogad, hogy miért tartózkodik ilyen messzire a hálókörletétől.


©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus P. Carrow

Amycus P. Carrow

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
▽ louis tomlinson

»
» Szer. 13 Jan. - 22:30

Fail-safe trigger, lock down call, wipe the dry clean slate, quick, sound the alarm, no escape from the truth and the weight of it all, I am caught in the web of a lie
linda and amycus
Egyre inkább szórakoztat a szituáció. Ha korábban is tudtam volna, hogy ilyen jó estém lehet, ha összefutok Lindával a Roxfort folyosóin, akkor többet járkáltam volna erre ahelyett, hogy az ágyamban forgolódjak álmatlanul vagy a birtokon fedezzek fel a sötétben olyan helyeket, amelyek eddig számomra ismeretlenek voltak. Lehet ki kéne derítenem mikor melyik prefektus felügyel takarodó után.
- Tudod mi a jó abban, ha felfázok? Nyávoghatok Madame Pomfreynak, hogy mennyire rosszul vagyok és befektet a gyengélkedőre, aminek hála pár napig igazoltan hiányzok az órákról – mosolygok a lányra szélesen. Nem mintha amúgy nem lógnék folyamatosan, pedig még csak nemrég kezdődött el a tanév. Mi lesz később? Még egy könyvemet sem nyitottam ki magamtól. Előre látom, hogy az évvégi vizsgákon éppen, hogy át fogok menni. Nem azért, mert hülye vagyok, mindössze hanyag.
- Mekkora poén lenne már, ha a szorgos kis prefektus, mikor felügyelnie kéne inkább lelép aludni. Valószínűleg kevesebb fejfájást okozhatnék neked ma este, bajba is kerülnél és én is unatkoznék. Merlin is így akarta, hogy most itt legyél! – kacsintok rá. Tényleg a legjobb alkalmat választottam egy kis szabályszegésre. – Miért kellemetlen? Büntesd meg jól az összes tökfilkót! Hatalmad van ilyenkor, már ha ezt lehet annak nevezni – felpattanok a földről és odasétálok a lányhoz. Pár lépésre tőle állok csak meg, s egyenesen őzike barna szemeibe nézek. – Parancsolhatsz az olyan diákoknak, mint én. Van, aki még tart is tőled, mert vonhatsz le pontot, büntetőmunkába küldheted őket és miattad a háztársai is berághatnak rá a pontok miatt. Ez inkább jó dolog, a felelősség része meg egyszerűen vicc. Soha senki sem tudja meg, hogy mit csinálsz a folyosókon, hiszen nem követ egy tanár sem, hogy ellenőrizzen. Be is szökhetsz a könyvtár tiltott részlegére, ha olvasgatni támadna kedved vagy császkálhatsz a birtokon. Ki fogja neked megparancsolni mit csinálj ilyenkor? – kérdezem végül. Elég nagy pech, hogy engem kurvára nem érdekel mi fog történni. Felőlem akár száz pontot is levonhat vagy küldhet büntetőmunkára McGalagonnyal, hogy megunjam az életem. Nem mennék attól vissza a hálómba, míg nem érzem azt, hogy most már aludni akarok.
- Annak meg mi értelme van, hogy a klubhelyiségben lehetek, ha a folyosókon nem? – tárom szét a karomat. Ezt a rendeletet valahogy sosem értettem. Jó tisztában vagyok vele, hogy ott sem túlságosan megengedett lenni takarodó után, de nem fognak megbüntetni, ha a kanapén ülve pizsamában bámulom a kandallóban lángoló tüzet. Amilyen unalmas valószínűleg ott aludnék el és reggel a többi háztársam csicsergő hangjára és émelyítő nyakfájdalomra ébrednék fel. Köszönöm, de ezt inkább passzolnám.
- Nem tűnt még fel, hogy nem érdekel, ha szólsz a kiruccanásomról? Ugyan mit tehetnél? Rohannál valamelyik tanárhoz és idehoznád? Legalább míg leszedi a fejemet nem unatkozom és jót szórakozok rajta – rántom meg a vállam. Valószínűleg a szobámban lévő srácok nagyrésze is csak velem együtt nevetne, ahogy éppen kifigurázom másnap az éjszaka történteket. Lindát már egész jól utánzom, hiszen az elmúlt hat évben nem egyszer kerültem már vele hasonló szituációba, s sokszor már előre tudom milyen reakciója lesz a lánynak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Linda Somerset

Linda Somerset

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
25
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Monique Bourscheid

»
» Vas. 31 Jan. - 8:21



Amycus & Linda
Such hatred in his heart


Ha nem félnék tőle, talán még nevetnék is a meggondolatlan kijelentésén, így viszont csak összefonom magam előtt a karjaimat, és a fejemet csóválva pillantok le rá.
− Ugye tudod, hogy egy egyszerű megfázással nem fektetnek be a gyengélkedőre? Talán még gyógyszert sem kapsz rá, ellenben elég kellemetlenek lennének az elkövetkezendő napjaid – magyarázom neki, hátha egyszer az életben hallgatni fog rám, bár ebben én magam is kételkedem. Nem értem miért jó neki az, ha kerüli a tanórákat, hiszen csak akkor viszi valamire az életben, ha megfelelő érdemjegyekkel rendelkezik. Rossz jegyekkel esélye sem lesz megszerezni a kívánt pozíciót. Vagy lehetséges, hogy ő ilyeneken még nem gondolkozik?
− Nos, egyesekkel ellentétben én a kötelességemet helyezem előtérbe, így ez nem fog előfordulni – felelem némileg komorabban, hiszen a feladataimat mindig is komolyan vettem, ráadásul a járőrözés remek kifogás arra, hogy ne keljen szembe néznem az álmaimmal. Még egyedül bolyongva a kastélyban is jobb annál, ami ott szokott várni rám. A következő szavaival és a kacsintással viszont kibillent a megszokott, közönyös hangulatomból.
Inkább nem is válaszolok neki, mert ha bizony Merlin azt akarta, hogy én ebben a szent pillanatban Amycusszal töltsem az időmet, akkor bizony nagyon utálhat engem.
− Amycus, hiába rendelkezik az ember hatalommal, tudnia kell bölcsen felhasználni, és nem visszaélni azzal, amit a kezébe adtak – ingatom meg a fejemet lemondóan, hiszen sok diák – ahogyan ő is −, csupán annyit látnak ebből az egészből, hogy szerintük mi mindent megtehetünk. Fogalmuk sincs arról, hányszor tettem rendet a folyosón, mert néhány diák randalírozott, vagy cipeltem egy diákot a gyengélkedőre, mert éjszakai párbajra hívta valaki, és ő húzta rövidebbet. Emellett pedig a sötétben való mászkál, a magány csupa olyan tényező, amely cseppet sem hívogató. Prefektusnak lenni nem hatalommal jár, hanem felelősséggel. Sokszor nem is tudják, hogy a háttérben mennyi mindent megteszünk. Prefektusnak lenni tehát időnként elég hálatlan feladat is.
Reflexből teszek hátrébb egy lépést, ahogy felpattan, a kezemben lévő pálcával továbbra is a földet világítom. Nem akarom felzavarni a pihenni kívánó festményeket.
Zavartan meredek rá, ahogy arról magyaráz, mennyi mindent tehetnék, ha visszaélnék a feladatkörömmel. Nem mondom azt, hogy nem csábítanak a lehetőségek, azonban anyámtól mindig azt tanultam, hogy a szabályokat nem véletlenül hozták, így amilyen gyorsan jött a gondolat, annál is gyorsabban hessegetem el a fejemet rázva.
− Te magad is tudod, hogy senki nem hallgatna rám. Talán az alsóbb éveseket még érdekli a pontlevonás és a büntetőmunka, de a felsőbb évfolyamon lévőket pont nem érdekli – reagálom le a mondandója első részét, azonban még magamnak sem akarom igazán beismerni, hogy eljátszottam azzal a gondolattal, hogy azt tegyek, amihez kedvem támad. Nem szabad. Nem lehet.
− A klubhelyiségben nem keveredsz bajba. Ráadásul az iskola területe hatalmas, ha bármi történne veled éjszaka, akkor nem biztos, hogy segítséget kapnál. Nem véletlenül vannak zárolt részlegek, és a Tiltott Rengeteg nevében sem véletlenül szerepel a tiltott szó – felelem neki, s szeretném azt is megjegyezni, hogy mindezeket ő is tudná, ha hajlandó lenne gondolkozni, vagy legalább csak fellapozta volna a Roxfort történelmét. Azonban nekem nem szokásam visszavágni, vagy visszabeszélni, legalább is, nem szeretek sértegetni másokat, így az ilyesfajta gondolataimat megtartom magamnak.
− Tisztában vagyok vele – felelem halkan, s bármennyire is szeretném, hogy egy professzor kisegítsen vele kapcsolatban, tudom, ezt a problémát nekem kell kezelnem. De mégis mit tehetnék? Erőszakkal kényszerítsem arra, hogy térjen vissza a klubhelyiségébe? Nem. Az nem én vagyok. Ellenben Amycusra az észérvek sosem hatottak, így kénytelen vagyok más megoldás után keresni.
− Mit akarsz egyáltalán csinálni? Mi értelme annak, hogy egyedül kóborogj a folyosókon? Így is éppúgy unatkozol, mintha a hálókörletedben lennél – érdeklődök, hiszen talán, ha együttműködésre tudom bírni valahogy, akkor talán hamarabb vissza tudom terelni őt az alagsorba, anélkül, hogy drasztikus eszközökhöz kellene folyamodnom.


©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

fun after curfew - linda x amycus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Linda Somerset
» Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside
» Amycus && Cece
» Anthony & Linda - What trickery is life?
» Amycus & Jr.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-