Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Linda Somerset

Linda Somerset

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
25
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Monique Bourscheid

»
» Szomb. 27 Feb. - 16:37



Atticus & Linda
Do you think we've met before, in a dream we've both forgotten? Wouldn't that be wonderful!


Az éjszakai járőrözést dúdolgatással próbálom feldobni, hiszen ha hagynám, hogy csend telepedjen körém, akkor ezáltal a szívembe is félelem férkőzne. Azt pedig mindenképpen szeretném elkerülni, hiszen így is tele vagyok aggályokkal, amiket nem merek megosztani másokkal.
Pedig úgy érzem, ez az egész egyre inkább túlnő rajtam, s egy napon nem fogom tudni kezelni. Egyszerre ijesztő és nyomasztó ez az érzés, de sokkal inkább sétálok fel-alá a sötét, kihalt folyosókon, minthogy álomra hajtsam a fejemet.
Félek aludni. Félek álmodni, hiszen számtalan olyan mozzanat van, amely a napjaimból visszaköszön odaát. Az elmém pedig élvezettel csavarja ki még a szép dolgokat is.
Nagyot sóhajtok, s inkább leindulok lefelé a Nagylépcsőházban, miközben ügyelek arra, hogy a pálcámmal épp csak az előttem lévő lépcsőfokokat világítsam meg, és ne zavarjam meg a festményeket. Kicsit talán irigylem őket, és a többi diákot a kastélyban, akiknek az álmaik édesek és megnyugtatóak.
Halkan lépkedek előre, s igyekszem nem tudomást venni az engem körülvevő sötétségről. Ilyenkor még a fáklyák meleg fénye is sokkal fakóbbnak tűnik.
Úgy döntök, megfogadom Amycus tanácsát, s megpróbálom a javamra fordítani a pluszba kapott szabadidőt. Napközben nemigen tudok kísérletezni, de ilyenkor talán lenne alkalmam foglalkozni a problémámmal. Remélem, Mr Slughorn nem bánja, ha egy kicsit benézek a bájitaltan terembe…
Elindulok abba az irányba, abban a reményben, hogy talán végre kikísérletezhetek valami olyan bájitalt, amely elősegíti a nyugodt alvást… Csakhogy a földszintre érve valami zajt hallok.
Megtorpanok. Elszorul a torkom, hiszen nem tudom mi lehet a hang forrása, aztán emlékeztetem magamat arra, hogy az a kötelességem, hogy fülön csípjem a rendbontókat, így nagy levegőt véve elindulok abba az irányba.
Az alak a folyosón háttal áll nekem. Elsőre nem is jövök rá ki lehet az, hiszen csupán a körvonalait látom, mégis olyan ismerős… Nem szólok semmit, még a pálcámból áradó fényt is eltakarom a tenyeremmel.
− Ne haragudj, de mit keresel idekint? – szólalok meg miután összeszedtem a bátorságomat. – Valami baj van? Szóljak valamelyik professzornak? Ha minden rendben, akkor viszont kérlek menj vissza a hálókörletedbe – érdeklődök udvariasan, miközben még mindig nem jövök rá az illető kilétére.
Remélem, nem megint valami mardekáros fiú az, aki inszomniában szenved…



©
Vissza az elejére Go down

Atticus Picquery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Atticus Picquery

Atticus Picquery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
28
▽ Avatar :
Lucas Jade Zumann

»
» Szomb. 6 Márc. - 19:49
Linda & Atticus
Ma a szokásosnál is rosszabbul feküdtem le az ágyba, és valószínűleg ez a közelgő telihold előjele lehet. Egyre inkább nyomaszt a dolog és a hangulatom is kezd ennek az irányába lefelé csúszni a lejtőn, de egyszerűen nem tudok mit tenni, csak megpróbálhatom elfogadni a tényt, ami valószínűleg majd akkor lesz könnyebb - lehet ez könnyebb? - ha túl leszek az elsőn és a későbbiekben tudom rendezni a helyzetemet. Így miután órákig csak a plafont bámultam, meg a hálótársaim horkolását hallgattam, felpattantam az ágyból és óvatosan, halkan elhúzva a függönyt magamra vettem egy nadrágot, egy pulcsit és egy cipőt, majd nekivágtam a sötét folyosóknak. Egy ideig csak fent bóklásztam, aztán arra gondoltam, kimegyek a friss levegőre, hátha az meghozza az ihletet az alváshoz, de út közben eszembe jutott, hogy Linda ma járőrözik ma a folyosókon és talán ha összefutnánk, el tudnám terelni a gondolataimat és egy kis beszélgetés még neki is jót tenne és nem ártana meg, na meg persze nem zavarna rögtön vissza... talán. Eszembe ötlött az is, amiről a múltkor beszélgettünk, így a konyha irányába indultam és óvatos, csendes léptekkel közelítettem meg, majd mielőtt még valakibe belefutnék az alagsor sötét, szűk folyosóján, gyorsan besurrantam és a meglepődött házimanóktól két bögre kakaót kértem. Egy kis kekszet is a kezembe nyomtak, egészen kedvesek voltak és elnézőek ahhoz képest, hogy éjjel jöttem és ilyenkor már kicsi a valószínűsége, hogy bárki is betévedjen ide, úgyhogy a csomag kekszet a zsebembe vágtam és a két kakaóval indultam meg a földszint irányába, csak tudnám, hogy merre indultak valójában...
Figyelmetlenségemben természetesen nekimentem az egyik kőpadnak, ezzel zajt is csaptam és annyira ügyeltem a kezemben lévő kakaókra, hogy az sem érdekelt, ha elrepedt a kis lábujjam, de sikerült felhívni magamra a figyelmet és nem sokkal később egy ismerős hang ütötte meg a fülem. A nagy bénázásban a sötétben a fal mellé simultam, mert hát nem voltam benne biztos, hogy Linda az, de ahogy másodszor is megszólított, már magabiztosabban sántikáltam közelebb és a sötétben az arcom is kezdhetett kirajzolódni számára. Ha nem, akkor a hangom biztos megnyugtathatja, hogy baj nem lesz.
- Lehet, hogy eltörött a lábujjam, de azt hiszem ez a kakaó segíthet a bánatomon, de csak ha csatlakozol hozzám. - Vigyorodom el kicsit, a jól megszokott modoromban lépek oda hozzá és csak reménykedhetem abban, hogy nem fog jól felképelni, hogy miért is vagyok kint. Békejobbot nyújtok rögtön, az egyik bögrét a kezébe adom, ha felfogadja. - Nem haragszol nagyon, ugye? Nem tudtam aludni, a konyhába mentem, aztán eszembe jutottál. Hoztam kekszet is.      
Vissza az elejére Go down

Linda Somerset kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Linda Somerset

Linda Somerset

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
25
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Monique Bourscheid

»
» Csüt. 1 Ápr. - 15:33



Atticus & Linda
Do you think we've met before, in a dream we've both forgotten? Wouldn't that be wonderful!


A szívem még mindig a torkomban dobog. Ez a nyomasztó érzés, amely este rám telepszik, nem enged nekem egy nyugodt pillanatot sem. Mintha árnyak mozognának a sötétben, mintha a fáklyafényen túlról hangok csalogatnának. Képzelődnék? Lehetséges, hogy kezdek megbolondulni.
A varázspálca megremeg a kezemben, ahogy a zaj irányába fordulok, és megszólítom az idegent. Elsőre abszolút nem ismerem fel, hiszen az elmémet a félelem szép lassan teljesen elködösíti.
Ha nem lennék prefektus, akkor most a takaróm rejtekében néznék farkasszemet a saját démonaimmal, azonban ezt a feladatot kaptam, s nem hagyhatom cserben Dumbledore professzort, ha már egyszer megtisztelt a bizalmával.
A fal mellé simuló árnyék csak még jobban szorongatni kezdi a torkomat. Nem tudom miért félek ennyire, hiszen maga Dumbledore professzor óvja ezt az iskolát, így nem tartózkodhat itt semmilyen ártó szándékú lény. Mégis, elfehérednek az ujjaim, ahogy a pálcát szorosabban markolom, s megemelem egy kicsit. Csupán akkor talál megnyugvást a lelkem, amikor felismerem a árnyékhoz tartozó hangot.
− Ó, Atticus! Megijesztettél – sóhajtok fel, miközben közelebb lépek hozzá. A gondolataim hátsó szegletében egy kis hang óvatosságra int, mintha ez valami csapda lenne, de hiszek benne, hogy ez csupán tévképzet.
− Mi történt a lábaddal? – pillantok rá aggódva, miközben elveszem tőle a bögrét. A kakaó illatát mélyen magamba szívom. Ez nem lehet illúzió. Akaratlanul is elmosolyodom, hiszen a bögre falán keresztül is melegség árad szét a testemben. – Hadd segítsek előbb.
Ajánlom fel a szolgálataimat, hiszen tudja jól, hogy értek hozzá, másrészt pedig ez a legkevesebb, amivel viszonozhatom ezt a gesztust. Ahogy pedig magyarázatba fog, mosolyra fakaszt. Még soha senki nem tette ezt értem, s nem tudom miként fejezhetném ki a hálámat az irányába.
− Hogy is tudnék haragudni, amikor még kekszet is hoztál? – jegyzem meg játékosan, s érzem, hogy a mellkasomat szorongató érzés lassan szűnni kezd.
− Köszönöm. – Atticusnak talán fogalma sincs arról, hogy mennyire hálás vagyok azért, hogy gondolt rám, és összefutottunk. Nélküle egy újabb borzalmas és rettegéssel teli éjszaka előtt állnék.
− Menjünk be abba a terembe. Megnézem a lábujjad, meg aztán, ott csak nem keresnek minket – bökök a pálcámmal a legközelebbi, üres tanterem irányába, hiszen nem lenne szerencsés, ha más prefektus, vagy professzor rajta kapna minket, ahogy a folyosó közepén kakaót szürcsölgetünk.
Ha szüksége van rá, akkor szívesen segítek neki eljutni a teremig. Remélem, ő is belátja, hogy jobb, ha nem vagyunk szem előtt.



©
Vissza az elejére Go down

Atticus Picquery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Atticus Picquery

Atticus Picquery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
28
▽ Avatar :
Lucas Jade Zumann

»
» Szomb. 10 Ápr. - 11:01
Linda & Atticus
Inkább csak vigyorgom a bénaságomon, mint hogy igazából foglalkozzam vele. Ahogy Linda végre felismer, mindketten megkönnyebbülünk kissé, és talán nem ismerem annyira, hogy tudjam, mit él át, még azért elég jó emberismerőnek tartom magam, hogy lássam, valami nincs rendben vele az utóbbi időben. Törődő és érzelmes embernek tartom magam, de tapintatlan nem vagyok és nem biztos, hogy jó ötlet rákérdezni kerek perec.
- Ne haragudj, nem akartam rád hozni a frászt, csak azt hittem nem te vagy először. Minden rendben, amúgy? - Nézek rá ahogy közelebb érek és miután elveszi a kakaót, én a sajátommal bénázva kicsit lehajolok, hogy a cipőmön keresztül megtapogassam a fájó lábamat. Hülye kőpadok, miért teszik a legrosszabb helyre őket az út közepére? - Á, csak belerúgtam egy padba idefelé, nem volt a közelben fény és a folyosók meg rémisztően sötétek éjjel itt. Azt hittem, azért egy-két fáklya égni fog még. - Nem vagyok egy finnyás kisfiú, elviselem a nagyobb fájdalmakat is és már történt velem rosszabb az utóbbi időben, de valljuk be erről nem szívesen beszél az ember az egyik újdonsült barátjának rögtön a kapcsolatuk kezdetén. Még a végén elijeszteném és hát őszintén meg is érteném, mert következő alkalommal egy szőrös vadállattá fogok majd változni, és ugyan még nem mertem róla túl sokat olvasni, de azt magam is tudom, hogy az öntudatomat is el fogom majd veszíteni. Jó lenne megtalálni azt a srácot, akiről Anathema beszélt a múltkor, de eddig még nem sikerült sajnos.
- Így elviselhetőbb lesz az este, nem? - Mosolyodom el szélesen a kekszes megjegyzése után, valahogy nekem is sokkal jobb érzésem lett, így hogy most már megtaláltam őt a folyosókon. Picit talán segít elfelejteni a sok problémát ami a fejem felett lebeg és kikapcsolódhatok még mielőtt bekövetkezik az ominózus éjszaka. Nem sok mindentől féltem még életemben, de most rettegek, csak szerencsére az éveim során megtanultam elrejteni az érzéseimet.
Linda mellett sántikálok be a közeli terembe, de nem fogadom el a segítséget, ahhoz túl önfejű vagyok és annyira nem is rossz a helyzetem, hogy ne tudnék a saját lábamon eljutni néhány métert. Könnyebbség viszont, hogy a kezemben lévő kakaós bögrét és a kekszeket is le tudom tenni egy asztalra, majd nekidőlök az egyiknek és ezzel kicsit leveszem a terhet a fájós lábamról.
- Lehet, hogy csak kificamodott, egy Hippokrax biztos segítene rajta. - Leveszem a cipőt a lábamról, és már a zoknimon keresztül is jól látszik, hogy kicsit oldalra áll szegény lábujjam. Tudom, hogy Linda jó az ilyesmiben, így egy apró fintorral a látottak miatt rálesek, de mondani már nem mondok mást, hiszen azt hiszem szükség nincs rá.      
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Atticus & Linda - Hot chocolate is like a hug from the inside

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Anthony & Linda - What trickery is life?
» Atticus Picquery
» A tiny war inside our head
» fun after curfew - linda x amycus
» I kept everything inside and even though I tried, it all fell apart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-