Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

I need silence, okay? // Stasiu & Alex EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

I need silence, okay? // Stasiu & Alex



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Pént. 1 Jan. - 14:30
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Néha nem értem, miért azokkal tesznek össze egy szobába, akikkel. Mármint... én tényleg igyekszem jól teljesíteni az órákon meg a beadandókkal is, bár tény, hogy azért nem vagyok egy buzgómócsing, és nem viszem túlzásba. Vagy ha mégis, akkor annak igenis nagyon nyomós oka kell, hogy legyen. Egyébként pedig igenis vannak fontosabb dolgok is az életben, mint az órákra járás és a lecke. Ilyen például a kviddics is. Na, a kviddicset aztán tényleg komolyan veszem, és még jó is vagyok benne.
Most viszont megint egy beadandó fölött görnyedek, ugyanis "hej, ráérünk arra még" elv alapján sikeresen az utolsó pillanatra hagytam. Szokásom ilyesmit csinálni, pedig párszor már megígértettem magammal, hogy ilyet nem csinálok többször. Már Sophiet is megkértem, hogy ugyanmár, legyen olyan kedves, és segítsen ki - azaz írja meg a házidolgozatot -, de ő persze azt mondta, hogy az én dolgom, oldjam meg. Fenébe a hugrabugosok önérzetével... pedig eddig azt hittem, nekik lételemük, hogy segítsenek a másikon. Kiváltképp ha az a másik történetesen a bátyja az embernek, és bajban van. Jó, a baj alatt tanulást kell érteni, de az is elég nagy baj tud lenni, pláne ha elviszi az időt a kviddicsezéstől. Viszont úgy nagyon nehéz koncentrálni, ha egyáltalán nem érdekel a téma, ráadásul mindennek a tetejében még Stasiu is zajong itt nekem. Hát az eszem megáll, komolyan.
- Jagelski, mi lenne, ha abbahagynád végre azt a... hát, zajos fogalmam sincs, mit, amit épp csinálsz? Tanulni próbálok, ha nem tűnt volna még fel! Neked is azt kellene tenned, nem? Úgyhogy tedd le a segged végre, és hajrá, vagy legalább engem ne zavarj!
Morranok rá kissé ingerülten, miután már legalább féltucatszor kértem szépen, hogy nyugodjon le és ne zavarjon, hogy befejezhessem a házidolgozatot. De hát ha a szép szó nem használ, akkor majd jön a kevésbé szép... nekem igazából mindegy. Csak remélni tudom, hogy ez most használ neki, de nem úgy ismerem, mint akit érdekel, mit mondanak, neki, úgyhogy valószínűleg tévedek... majd kiderül. Ha mégsem sikerül jobb belátásra téríteni, akkor lerendezzük odakint a pályán... ja, annak még örülnék is valamilyen szinten.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Pént. 1 Jan. - 14:52

   
Alex & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

A nem létező lelki világomat alaposan felzaklatja, hogy nagyjából két napja egy elmebeteg hugrabugos lány jár a nyomomban, és zaklat az idióta kérdéseivel. Ma pedig olyannyira az idegeimen táncolt, hogy amikor beérek a hálókörletbe nem finomkodok kifejezni az aktuális hangulatomat azzal, hogy a táskámat izomból az ágyamnak baszom. Azt sem érdekel, ha összetörik a benne lévő tintatartó, és eláztatja azokat az összefirkált lapokat, amiket mások jegyzetként emlegetnek.
Ezután levezetésképpen párszor belerúgok az ágyam lábába, miközben válogatott lengyel káromkodásokkal elküldöm azt a Sophia Missleizét melegebb éghajlatra. Remélem, egyszer véletlenül álmában lenyeli az iskolaújságot, és szörnyet hal. Bár, jobban belegondolva, akkor visszatérne kísérteni engem, szóval lehetőleg csak azután patkoljon el, hogy itt hagytam ezt a kócerájt, addig viszont igazán elfeledkezhetne a létezésemről.
Legszívesebben beverném valakinek a képét, és az egyik csodálatos szobatársam nem segít azon, hogy lehiggadjak.
− Mi lenne, ha befognád a pofádat, Emerson? Nem kérdezett senki – ugatok vissza reflexből, miközben sértetten levágom magamat az ágyamra, majd egy jól irányzott mozdulattal lerúgom a földre a táskámat, mert nem tudok kényelmesen elfeküdni tőle.
− Majd akkor fogok bármit is csinálni, ha puffskeinek potyognak az égből! – morgom az orrom alatt, és még mindig úgy veszem a levegőt, mintha éppen tüzet okádni készülnék. Kár, hogy engem az anyatermészet nem látott el olyan képességekkel, mint a pillantással való gyilkolás és a tűzhányás, mert akkor sokkal nyugodtabb életet élhetnék.
Talán három percig, ha eleget tudok tenni Emerson kérésének, aztán felemelkedek a takarómon, és mogorva ábrázattal fordulok felé.
− Egyáltalán mit az jó édes murtlapcsápon ügyködsz ennyire? – vonom fel a szemöldökömet, hiszen a tanév nemrégiben indult. Nekem pedig van elég gondom azonkívül, hogy beadandókat körmölgessek. Például ottvan, hogy rohadtul nem találok el sehová egyedül ebben a baszott kastélyban, arról nem is beszélve, hogy az a dumagép Mistletoe sem hagy egy percnyi nyugtot sem nekem.

   

   
Vissza az elejére Go down

Alex R. Emerson kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Pént. 1 Jan. - 16:34
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Egy jól irányzott, bár a kelleténél kissé erőteljesebbre sikeredett mozdulattal becsukom a könyvet, amit eddig olvastam, és az idegbetegnek tűnő Jagielski felé fordulok. Hát, ebből már nem lesz tanulás, úgy érzem. Egyrészt mert nem hagyják, másrészt meg, mert... ehh, fene vigye a tanulást, na. Mi vagyok én, Hollóhátas? Na ugye, hogy nem!
Azt viszont én sem hagyom szó nélkül, mikor mintegy fel lettem szólítva, hogy fogjam be. Na, ezt kikérem magamnak!
- Nem, de ugyanez elmondható rólad is! Téged se kérdezett senki se, mégis pofázol, méghozzá olyan eszméletlenül hangosan, hogy még Merlin se tudna odafigyelni a saját gondolataira sem! Szóval pofa be! Köszöntem.
Eresztek meg felé egy sunyi, féloldalas vigyort, és már fordulnék is vissza a könyv elé, hogy újfent nekiálljak végigszenvedni magam az anyagon, de ismételten félbeszakítja ténykedésemet szobatársam puffogása, miszerint akkor fog bármit is csinálni, ha puffskeinek potyognak az égből.
- Hát, ha erre van szükséged, akkor szerezhetek neked párat! Ha ezzel rá tudlak venni, hogy bármit is megcsinálj, akkor már indulok is.
Csóválom a fejem vigyorogva, mert bárhogy is igyekszem komolynak maradni, az most itt nem megy, annyira nevetségesnek tűnik a kép. Ezek után pedig aztán már tényleg nem tudok a mágiatörténet leckére koncentrálni... pedig nem ártana, ezzel én is tisztában vagyok.
- Úgy hívják, hogy házidolgozat. Amit tudnál, ha bejárnál az órákra, és nem minden mással töltenéd az idődet... még valami, amit tudni szeretnél? Vagy kielégítettem a kíváncsiságodat?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Pént. 1 Jan. - 17:27

   
Alex & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

Az ő könyvcsapkodása olyan halknak tűnik az én zajongásomhoz képest, hogy már-már meg se hallanám, csupán pont elcsípem azt az elegáns mozdulatot, amivel a könyvfedelét felcsapja. Voltak már nála hangosabb és idegesítőbb szobatársaim is, példának okáért ott volt az az átkozott Kivela, aki szerintem annyi időt töltött a finn szaunákban, hogy elolvadt az agya, és fikaként kanalazta ki az orrlyukain keresztül. Az a srác mellé olyan irritáló személyiséggel volt megáldva, hogy Emerson labdába se rúghatott mellette.
− Te szóltál hozzám, nagyokos. Ebből pedig az következik, hogy vélhetően választ is vársz azokra a szavakra, amiket kihánysz a szádon keresztül – forgatom meg a szemeimet, miközben kirángatom a fejem alól a párnámat, és azzal próbálom levezetni a feles energiáimat, hogy a baldachinos ágykeretnek a tetejéhez baszkodom, ha már Emerson volt olyan tüneményes, és elküldött a picsába. De megmutatom neki, hogy milyen jófej vagyok, mert kemény három percig valóban nem hallattam a hangomat. Pedig a vigyorát látva elfog a vágy, hogy ledobjam a párnámmal, de ahhoz képest, hogy mennyire zaklatott vagyok, egész jól viselkedem.
− Kell a halálnak! Mit csináljak aztán velük? Dugjam fel a seggedbe? – horkantok fel, és olyan gyorsan hadarom el ezeket a szavakat, hogy varázsló legyen a talpán, aki érti azt. A nyelvi különbségek így is eléggé korlátoznak, hiszen hiába tanultam angolul, attól függetlenül az akcentusom és a hadarásom időnként teljesen ellehetetleníti a kommunikációt. Ezért pedig természetesen a botfülő teavedelőket hibáztatom, hiszen még azt se értik, hogy mi az a kurwa. Nem is értem, komolyan. Egész Középkeletfasztudjamilyen-Európában kiejtem a számon ezt a szót, és mindenki egyből tudja, hogy mit jelent, ezek a hülyék meg vergődnek itt nekem a whore-ral meg a whoresonnal . Hát nem egyszerűbb mindenre a kurwát alkalmazni? Dehogynem.
− Ha annyira rá akarsz venni valamire, akkor adj nekem vodkát – teszem hozzá, miután elméleti síkon kidohogtam magam az angol nyelv szépségeivel kapcsolatban. A pia viszont mindenre megoldás. Nekem segít ellazulni, s talán nem is leszek az alkohol után akkora paraszt, mint amilyen általában vagyok. Mondjuk, erre egyedül Amycus jött rá, s azóta is kedvenc és egyetlen ivócimborámként szerepel a képzeletbeli barátlistámon.
Persze mindeközben a God the save the Queen ritmusára csapkodom a párnámat az ágyhoz, hiszen jobb dolgom nincs ezenkívül.
− Höh – adok hangot egy újabb férfias horkantás kíséretében a nemtetszésemnek, miközben lassan, olyan mugli filmes lassítással felülök az ágyamon. – Bejárok órákra. Az más kérdés, hogy szarok az egész tananyagra – vonom meg a vállamat, bár ez nem teljesen igaz, hiszen csak azok a leckék nem foglalkoztatnak, amik alapjáraton geci unalmasak.
− Most hogy mondod… Van egy csaj. Hugrás. Valami Sophia Missvalaminek hívják, és nem akad le rólam. Geci idegesítő. Mit tudsz róla? – ejtem le a párnámat a helyére, és a kezeimmel a térdeimre támaszkodok, miközben törökülésbe tornázom magam.
− Mert esküszöm, ha segítesz levakarni rólam azt a csajt, akkor nemhogy egy életre elkussolok, de még le is szoplak. – Oké, az utolsó talán kicsit erős kijelentés volt, főként azért, mert egyáltalán nem vonzódok a saját nememhez, de hát istenem, ez a fokozata annak, hogy „segíts baszd meg, és cserébe bármire hajlandó vagyok”.

   

   
Vissza az elejére Go down

Alex R. Emerson kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Pént. 1 Jan. - 18:01
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Felhúzott szemöldökkel és nagyokat pislogva bámulom az okoskodó szobatársamat, és egy pillanatig szóhoz sem jutok. Hát ez már a pofátlanság netovábbja... legalábbis akkor még azt hittem.
- Téves következtetés! Tény, hogy általában választ várok, ha felteszek egy kérdést, azonban az esetleg feltűnően nagy százalékában nem rólad és a válaszodról van szó. Amit viszont egyáltalán nem várok! Egyébként pedig nem forgasd a szemeidet, mert fennakadnak. Mi vagy te, kaméleon?
Ezek után pedig én is bemutatom az említett mozdulatsort, csak hogy ne mondhassa, hogy ilyet csak ő tud. Emiatt aztán valószínűleg kapni fogok, legalábbis megvan az esélye, hogy rossz véget ér a vicceskedésem, de annyi baj legyen... jelenleg örülök, ha megértem, mit magyaráz nekem. Mérges, így aztán még nehezebb értelmezni a felém lövellt szóbombákat, mint normális állapotában. Illetve... van neki olyan, hogy normális állapot? Nem, ebben egyáltalán nem vagyok biztos.
Most nagy szerencsének tartom, hogy épp nem próbálok semmit inni, mert a következő érdeklődése hallatán valószínűleg kiköptem volna az italt.
- Hogy... hogy mondod? Dugd fel a seggedbe? Nocsak, olyan hajlékony őuraságod, hogy képes ilyesféle megmozdulásokra is? Hát, ezt nem gondoltam volna! Ja, hogy... nem, köszönöm szépen, nem kérnék tőled ilyen szívességet!
Teszem hozzá gyorsan, miután rájövök, hogy valószínűleg félreértelmeztem a mondandóját, és nem a saját hátsófelét célozza az ajánlattal, hanem az enyémet. Azt meg inkább kihagynám, ha lehet. Az "adj vodkát" kérést inkább meg sem hallom, az a legbiztosabb megoldás, a végén csak még kevésbé lehetne vele bírni, mint most.
- Értem! Szóval bejársz órákra, de szarsz az anyagra... az gyakorlatilag ugyanaz, mintha be sem járnál. Szóval én nyertem.
Vonom meg a vállam nyeglén, mint akit egyáltalán nem érdekel, mi lesz a másikkal. Aztán mikor elkezd mesélni az őt zaklató lányról hirtelen csak pislogni tudok. Mikor kiejti a száján, hogy Sophia, azt hiszem, a húgomról beszél, de mikor hozzáteszi, hogy Missvalami, akkor fellélegzem. Ezt most megúszta.
- Nem ismerem... miért, mi dolgom lenne nekem a Hugrásokkal? De ám legyen, ha nagyon kell, akkor segíthetek!
Ártatlan képpel értetlenkedek egy sort, biztos ami biztos alapon. Nem, egyáltalán nem kell neki tudni, hogy a húgom is a Hugrabugosokat erősíti... meg azt sem, hogy őt is Sophienak hívják. Az ajánlatára meg csak fintorgok egyet és felé mutatom a feltartott középső ujjamat. Tudja ám, hol a helye!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Pént. 1 Jan. - 18:33

   
Alex & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

A magyarázatára akkorát ásítok, hogy még egy fjord is elférne a torkomban, az pedig teljesen más kérdés, hogy kibaszottul lusta vagyok a kezemet a szám elé tenni az említett folyamat közben. De persze, Emerson, lökd csak a dumát, aminek a felét nem értem, mert azt hiszed, hogy kényed-kedved szerint csavargathatod a szavakat. Bezzeg, ha az én nyelvemen kellene beszélned, akkor az első szó után megakadnál, te kurwa! De hát nem várok túl sokat sem tőle, se pedig a többi szigeten nevelkedő bennszülöttől, elvégre mindannyian tudjuk, hogy a belterjesség milyen fizikai és mentális deformációkat okozhat. Hah! És még én vagyok a hülye…
− Mi lenne, ha nem játszanád a nagyokost, Emerson? Tudod te mi az egyáltalán? – pillantok rá bosszúsan miközben olyanokat motyogok az orrom alatt lengyelül, hogy „Anyád vajon tudja mekkora seggfejt szült?”, vagy pedig azt, hogy „Én is tudok ám az anyanyelvemen pofázni.” Csak hát, vélhetően ezekből nem sokat érhet, ahogy a többi diáktársam sem, akik tejjel isszák a teát, ahelyett, hogy rendes férfiak módjára velem vodkáznának. Még szerencse, hogy akad köztük egy-egy értelmesnek tűnő kísérleti egyed – név szerint Amycus Pöcsfej Carrow −, akit csak azért hívok Pöcsfejnek, mert nem tudom a második nevét, ellenben ez elég jól hangzik. Na, de vele eléggé jól elszórakozok. Nem értem, hogy Emerson miért nem tud egy kicsit a csékára hasonlítani.
Egyébként nem tudom eldönteni, hogy most szórakozik-e velem, vagy éppen mi a franc baja van, de azt hiszem, neki se ártana, ha valaki helyrepofozná a fejét.
Immáron ma sokadjára ül ki az arcomra a döbbenet, és ha valami mugli képregény főszereplője lennék, akkor a fejem feletti kis buborékban még egy „He?” kérdőszócska is lebegne, amikor ez a kretén sületlenségeket kezd magyarázni.
− Azt mondtam, hogy a TE seggedbe. Süket – hangsúlyozom ki azt a kibaszott te szócskát, ha már elsőre nem sikerült meghallania. – Javaslom, hogy mosd ki a füledet, különben nem fogsz semmit érteni a drága tanóráidon – vetem oda foghegyről, miközben már meguntam a God save the Queen ritmusára történő párnaverdesést. Pedig az előadásom olyan remekre sikeredett, hogy hangversenyeken kellene fellépnem vele.
− Pff. Tudod mit? Akkor kérdezz valamit a szar anyagoddal kapcsolatban, majd megmutatom neked – lengetem meg a lábamat a levegőben, hiszen elég félig figyelnem az órákon, hogy a fontosabb dolgok megmaradjanak. És nem, itt most nem gondolok Clarissa formás seggére, aki kettővel előttem ül mágiatörténelmen.
− Hát én azt honnan tudjam? Te jársz velük hat éve iskolába, nem én! – háborodok fel, elvégre ennyi év alatt névről-arcról-seggformáról csak megismerte már a saját évfolyamtársait. Én csupán idén kezdtem, így a saját háztársaimon, néhány másik diákon és azon a hiperaktív Mistletoe-n kívül nem ismerek sok embert. Az ember azt hinné, legalább egyszer hasznát vehetné ennek az Emerson-gyereknek, de hát sejthettem volna, hogy haszontalan.
− Helyes. Ezt már szeretem. A végén még egyszer a haveromnak foglak tartani – csapom össze a tenyereimet, és pattanok fel a helyemről, hogy az utazóládát felnyitva kotorászni kezdjek. Van abban minden: ruhák, könyvek, egy üres cigis doboz, annál is üresebb üvegek, két-három törött ütő, egy jó állapotban lévőt is kirángatok a ruháim közül, mire végre a tértágított láda legmélyén meglelem azt, amit keresek: két apró, feles poharat – csak azért van nálam kettő, hátha az egyik eltörik −, meg persze egy üveg vodkát, amit még Lena, a húgom segített becsempészni.
− Ez, minőségi pia öregem – emelem fel az üveget, amely címkéjén a Żołądkowa Gorzka felirat áll. Kicsit keserű, de kurva finom. Még apám itta régebben, és ez volt az utolsóelőtti üveg a szekrényben, amit sikerült otthonról magammal hoznom.
− Viszont, a csaj-lekoptató tervet alaposan át kell gondolni, ehhez pedig inni kell – jegyzem meg fontoskodva, miközben a jobbomba veszem a poharakat a földről, a balomba pedig az üveg kerül. Miután ezeket lecsapom Alex asztalára, odavonszolok mellé egy széket, leülök, és töltök mindkettőnknek.
− Vázolom a helyzetet: Nagyjából az első napokban akaszkodott rám, azóta amikor teheti mindenhová követ, be nem áll a szája, és a családomról meg a kviddics-tudásomról faggat. Én meg mindig közlöm vele, hogy elmehet a francba, és a saját jó édesanyjának a magánéletébe vájkáljon, ne az enyémben. Erre ő azt mondja, hogy de csak barátkozni akar, és nem fogja fel az a csökött molyrágta agya, hogy kibaszottul nem kívánatos a társasága. A helyemben mit csinálnál? – pillantok a szobatársamra, és amíg megvárom, hogy összekaparja a gondolatait, addig én egy húzásra felhajtom a magamnak kiöntött alkoholt.
Jól eső sóhajjal törlöm meg a számat, és töltök magamnak újra, miközben arra is figyelek, hogy udvariasan Emerson orra alá dugjam a saját italát.

   

   
Vissza az elejére Go down

Alex R. Emerson kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Pént. 1 Jan. - 19:22
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Most tényleg nagyon nehezen fogom vissza magam, hogy ne álljak fel és képeljem fel a pofátlan fejét. Várjunk... ez enyhe képzavar volt... mindegy. Pedig általában viszonylag türelmes vagyok, még a seggfejekkel is. De ha valaki túlzásba viszi a dolgokat, akkor azt nem biztos, hogy képes vagyok tolerálni.
- Először is csukd be a szád! Másodszor: mit tudok, mi mit jelent? Az okoskodás, vagy a kaméleon? Mindkettőt ismerem, de mit érdekel ez téged?
Nagyot sóhajtok, mint akit kezd fárasztani ez az eszmecsere... és még csak megjátszani sem kell magam, mert tényleg kezd fárasztani. Örülnék, ha ejtené végre a "kinek a seggébe dugjuk a golymókokat" kérdést, de nem úgy tűnik, mint akit érdekel, hogy én minek örülnék.
- Én meg azt mondtam, hogy köszönöm, nem kérek belőle! Ezt meg te nem hallottad, jól sejtem? Egyébként pedig nem kérdezek semmit... úgysem lenne semmi értelme, akkor minek koptassam a számat? Felesleges!
Vágok vissza rögtön, mert nem is én lennék, ha nem csinálnék semmi ilyesmit.
Nem tudom, miért érdeklik ennyire a Hugrabugosok... hacsak nem azért, mert érdekli a csaj, csak épp nem meri megmondani, mert fél, hogy szétcikizzük miatta. Hát, nem állna messze az igazságtól, az biztos.
- Igen! Egy iskolába járok velük, de ez nem azt jelenti, hogy barátkozunk is... az oroszlán se barátkozik a zebrákkal, nem igaz?
Csendben figyelem, ahogy nagy bőszen elkezdi feltúrni a ládáját, és addig meg sem áll, amíg elő nem szed két felespoharat, meg egy üveg vodkát. Mi a fene? Mondjuk azon jobban meglepődök, hogy azt mondja, a haverjának fog nevezni, mint azon, hogy vodka van a ládájában.
- Na, azért csak ne siessük el a dolgokat, ha lehet!
Emelem fel a kezem, hogy nyugodjon már le egy kicsit, annyira nem sietünk ám sehová! Közben persze kíváncsian hallgatom, mi baja is van azzal a Hugrás lánnyal.
- Oké! Szóval ha jól értem a helyzetet, neked az a problémád, hogy állandóan követ, be nem áll a szája, meg barátkozni szeretne, ez meg téged idegesít... hát, van egy rossz hírem, öregem: szerintem őt meg az idegesíti, hogy te egy pöcs vagy. Na, de tényleg! Én a helyedben azt csinálnám, hogy nem csinálnék semmit. Azzal, hogy elküldöd melegebb éghajlatokra csak azt éred el, hogy méginkább próbálkozik, mert láthatóan ő sem adja fel. Ha viszont nem mondasz semmit, csak elmész mellette, akkor egy idő után valószínűleg megunja és abbahagyja. Ha mégsem, akkor majd... majd megoldom valahogy, jó? Csak nyugalom!
Remélem, nem akar semmi hülyeséget csinálni, mert abból semmi jó nem származna. Ha nagyon kell, akkor beszélek a húgommal, hogy beszéljen a háztársával, hagyja békén Jagielskit. Erről viszont még nem mondhatok neki semmit, mert csak tovább kérdezősködne a húgomról is, azt pedig nem szeretném. Úgyhogy inkább csendben maradok a továbbiakban, elveszem a felém nyújtott poharat és ledöntöm, még mielőtt meggondolhatnám magam, aztán visszaadom tulajdonosának.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Pént. 1 Jan. - 21:40

   
Alex & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

Ha a világ összes megvetését bele lehetne sűríteni egyetlen, röpke pillantásba, akkor az enyém biztosan díjnyertes választás lenne. Nekem csak úgy nem mondhatja be senki, hogy fogjam be a pofámat.
− Ez mind szép és jó, szóval két szót biztosan ismersz. És vajon azt ismered, hogy szólá… szólásszabadság? – sandítok rá, miután másodszori próbálkozásra sikerül kinyögnöm azt a szót. Vannak szavak, amik hosszabb és összetettebbek, így ezekhez idő kell, hogy ki tudjam mondani, főként azért, mert nem vagyok hozzászokva, hogy a gyors beszédtempómat ilyen szarságok szakítsák félbe. Mélységesen felháborít, amiért a szigetlakók annyira sznobok, hogy képtelenek elsajátítani más nyelveket. Bezzeg mi! Szegény, szerencsétlen, ezerszer meggyalázott, de a térképről letörölhetetlen büszke lengyel nemzet! Mi, akik megannyi nemzet, de főként a németkutyáknak és a mocskos oroszoknak áldozatául estünk, mi bezzeg arra hajtja a fejünket, hogy alkalmazkodjunk másokhoz.
− Akkor fogok pofázni, amikor épp kedvem tartja – kanyarodok vissza a témához, hiszen igencsak elkalandoztam az imént. A kérdésére nem válaszolok, hiszen nem gondoltam komolyan, inkább csak a tudását akartam tesztelni.
− Kibaszottul jó fülem van, szóval hallottam. Az más kérdés, hogy nem érdekel – vigyorodok el, amikor úgy érzékelem, hogy kezdek kissé az agyára menni. Legalább büntetlenül kiadhatom magamból a felgyülemlett feszkót, amit annak a Mistleizének köszönhetek. Ha belehalok, akkor se fogom a keresztnevén szólítani.
− Na, mi van? Félsz attól, hogy tudni fogom a választ? – cukkolom. Elvégre, milyen ciki lenne már neki, hogy az, aki nem fordítja a figyelmének kétszázötven százalékát az órán elhangzottakra, tudná a választ, míg ő, Mr Okostojás-tejjel-iszom-a-teát-mert-az-annyira-férfias nem tudja a választ? A helyében menten elsüllyednék a Fekete tó mélyére szégyenemben, és hagynám, hogy testemet a kákalagok tépjék undorító cafatokra, mert Pitonnal ellentétben én tudom, hogy a kappa az japán vízidémon, és egyáltalán nem őshonosak a roxforti tóban. Hozzáteszem: nemrégiben érkeztem ebbe az iskolába.
Épp ezért nem értem Mistletoe reakcióját sem. Mármint értem én, hogy kibaszottul jó génekkel rendelkezem, és bármelyik srác megirigyelhetné csodálatos külsőmet, de ennyire még egyetlen csaj se kattant rám. Ez pedig kurvára ijesztő, még inkább zavaró, hiszen azért jöttem ide, hogy a hátam mögött hagyjam azt a problémákkal teli életet, amiben ő annyira vájkálni szeretne.
− Igaz, de attól, hogy nem barátkozol velük csak tudod, hogy ki kicsoda – pillantok fel egy másodpercre, miközben könyékig merülök a ládám tartalmában. Én sem ismerem azt a Clarissa nevű csajt, csak megjegyeztem, amikor a nevén szólították, mert jól néz ki. Mistleizéről meg ha akarnék se tudnék elfeledkezni, így merem feltételezni, hogy az elmúlt hat év során legalább kétszer mindenkinek az aurájába belemászott.
Diadalmas vigyor kúszik az amúgy is káprázatos arcomra, ahogy rálelek a ládám mélyén heverő üvegre. Alkohol. Ez kell nekem, és talán a végén nem csak a párnámmal fogok ütlegelni az angol himnusz ritmusát, hanem mély, baritonos hangommal fogom az alagsori folyosón teli torokból énekelni. Mert hát ugye, éljen soká’ a királynő? Nem? De. Amíg iszik az én egészségemre, addig én is hajlandó vagyok az övére.
− Na-na! Ha hajlandó vagyok ivócimborámmá fogadni téged Emerson, akkor tégy meg egy szívességet: Fogd be a pofád, és ne ellenkezz! – Ez egy kiváltság. Majdnem olyan, mint ha egy éles kardot basznék kétszer a válladba öregem azzal a címszóval, hogy mostantól Szőr Emerson leszel, a fogyatékos teaivók védőszentje. Szóval, kussolj, igyál velem és minden rendben lesz.
Olyannyira izgalomba hoz az ivás lehetősége, hogy talán egy hajszálnyival jobb kedvre is derülök. Ez pedig nagy szó, hiszen már korábban is hangsúlyoztam ennek a sápadtképűnek, hogy napok óta terrorban élek. Körül is írom neki a szituációt, azonban azzal nem számolok a kapott válasszal. Kábé olyan fejet vághatok, mint aki egyszerre nyelt le egy cikeszt és baszta pofán egy gurkó.
− De hogy idegesítené az, hogy egy pöcs vagyok, amikor állandóan vigyorog rám? Nem vesz magára semmit. SEMMIT. Érted?! Viszont ignorálni nem lehet őt, mert addig nyávog, addig ugrál a látóteredben és magyaráz, amíg nem vagy hajlandó figyelni rá. És futhatok én akármilyen gyorsan, rázhatom le, zárhatom a seprűtárolóba, mindig megtalál. Mintha valami nyomkövetőt tett volna rám. Az kész csoda, hogy még a vécére nem jött utánam. – Az asztalra csapok mérgemben, bár szigorúan azután, hogy az én poharam kiürült, hiszen kár lenne a jó kis vodkáért. Viszont Emerson tanácsát sem tudom elfogadni, mert nem hiszem azt, hogy használna.
− És te hogy oldanád meg? Hagyod, hogy rád… − szusszantok nyűgösen, és az üveg nyakát szorongatva ér a megvilágosodás. Vigyorogva csapom háton Emersont, ha nem húzódik el tőlem időben.
− Mi lenne, ha ráuszítanánk valaki másra? Van olyan ismerősöd, aki nálam is jobban rühellsz, és szeretnéd pokollá tenni az életét? – húzódnak gonosz mosolyra az ajkaim, és egy rövidke, ördögi kacajt hallatok. Ez talán megoldaná minden problémámat.
Elveszem hát Emersontól a pohárkát, és újratöltök. Mondhatni, már-már hajlok afelé, hogy Alexnek nevezzem.

   

   
Vissza az elejére Go down

Alex R. Emerson kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Szomb. 13 Feb. - 22:20
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Az, hogy évfolyamtársak és szobatársak vagyunk, ráadásul a kviddicscsapatban is együtt játszunk azt jelenthetné, hogy jól megvagyunk Jagielskivel. Hát, büszkén, vagy kevésbé büszkén, de jelentem: ez egyáltalán nincs így. Alapjáraton nem lenne vele semmi gond, ha nem lenne olyan istentelenül hangos és okoskodó. Olyan... "én mindig mindent jobban tudok" típus, amiért legszívesebben jól lecsapnám, de inkább megemberelem magam és nem bántom. Legalábbis most nem. Az egyáltalán nem jelenti azt, hogy nincs meg a lehetőség arra, hogy később se akarom lecsapni. Ha így folytatja, akkor bizony megvan rá az esély, hogy nem ússza meg... fene az okoskodásába.
- Pofa be, Jagielski! Kettőnél több szót ismerek, te viszont elég nehezen ismered ki magad a szavak tengerében, ahogy hallom. Szerintem jobb, ha nem is próbálkozol tovább!
Vágok vissza neki vigyorogva, mert úgy döntök, hogy talán ezzel okozom magamnak a kisebb gondot.. aztán persze ki tudja? Nálunk sosem lehet tudni.
Azzal kapcsolatban viszont már nem tudok mit reagálni, hogy attól, hogy nem barátkozom a hugrásokkal, még igazán tudnom kéne, hogy ki kicsoda... minimum az évfolyamtársainkkal tisztában kellene lennem. Meg persze a húgom barátnőivel se árt ugyebár. Mondjuk azt nem tudom, mi baja azzal, hogy szegény csaj követi... inkább örüljön, hogy valaki a személyisége ellenére szóba akar állni vele.
- Na jó, nem szoktam ilyesmit mondani, de... nem, nincs olyan ismerősöm, akit nálad is jobban rühellek, szóval menj oda hozzá, és mondd meg neki, hogy bocs, de nem érdekelsz, jó? Csak kedvesen! Érted? Kedvesen! Oké, tisztában vagyok vele, hogy egyikünk sem jeleskedik ezen a téren, de néha igazán megpróbálkozhatunk vele... szóval hajrá! Ha nem jön össze, akkor majd kitalálunk valamit.
Ötletem sincs, mire fog menni a tanácsommal, de tanuljon egy kis jómodort... az neki se fog ártani. Ja, arról nem is beszélve, hogy jó ember ad neki tanácsokat... na mindegy, így jártunk, ezt kell szeretni. Most már csak várok, és kíváncsian figyelem a fejleményeket, remélhetőleg anélkül, hogy még jobban bele kell keveredjek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Vas. 21 Feb. - 14:03

   
Alex & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

Mondhatnám, hogy Emerson viselkedése felbasz, de találkoztam már nála is nagyobb pöcsfejekkel, így csak vigyorgok a szavain, és folytatom a kötekedést. Miért teszek így? Mert élvezem. Meg aztán azért is, mert sokkal szórakoztatóbb annál, hogy Misstrooper hülyeségeit hallgassam. Az a csaj még nálam is többet jártatja a pofáját, ezért is értékelem jelenleg annyira Emerson szűkszavúbb válaszait.
− Arra nem gondoltál te kretén, hogy ez azért van, mert az angolnak meg a lengyelnek épp annyira van köze egymáshoz, mint egy doxinak és egy gnómnak?! – horkantok fel megvetően, hiszen biztosra veszem, hogy ha más nyelven kellene megszólalnia, akkor neki se jönnének olyan könnyen a szavak.
− De nagyon szívesen megtanítalak a lengyel nyelv szépségeire – teszem hozzá egy kaján vigyorral, hiszen biztosra veszem, hogyha most nekiállnék az anyanyelvemen pofázni, akkor inkább beülne a sarokba a szaros kis brit seggével. Dobálózik itt azzal, hogy milyen nagymenő, mert egy gyarmattartó országba született. Ha valakinek, hát neki fingja sincs arról, hogy mi zajlik most keleten.
Ettől függetlenül felháborít a tény, hogy hat éve jár egy iskolába ezekkel az emberekkel, és a saját évfolyamtársait nem ismeri. Én bezzeg annak a köcsög Sakarinak is emlékszem a nevére, − hogy szarná nyakon egy mantikór – pedig az a kis geci egy évvel alattam lévő évfolyamhoz tartozott. Remélem, az anyja legközelebb egy knarlt szül, mert azzal jobban jár a társadalom.
Fújtatva rázom meg a fejemet az emlékek hatására, majd minden figyelmemet az egyetlen, csodálatos és nagyszerű teakedvelő Emersonnak szentelem ismét. A szemeimet forgatom, ahogy hallgatom őt, közben pedig már-már úgy fújtatok, hogy a végén még Merlin is azt hinné, hogy légzési nehézségeim vannak.
− Hát szerinted nem ezzel kezdtem?! A kurva életbe már – robban ki belőlem fennhangon a kérdés, hiszen első alkalommal kurvára rendesen hoztam a tudtára, hogy csendet és nyugalmat akarok, erre azóta is mániákusan csüng rajtam. Lehetséges, hogy a vodka oldotta fel a bennem lévő feszültséget, és annak hatására beszélek olyan hangerővel, hogy talán az egész klubhelyiség most ezt hallgatja odakint, de teljességgel szarok rá.
− Szóval, Emerson, ha jót akarsz magadnak, akkor segítesz lekoptatni a csajt, mert ha én nem vagyok tőle idegbeteg, akkor elvagyok magamban, a te lelki világod sem borul, és kurvára békésen eléldegélünk ebben a lyukban az év hátralevő részében. Ez a te érdeked is – bökök rá, miközben a poharat félretolva inkább meghúzom az üveget.
− Soha a büdös életben nem fogok tőled semmit kérni, sőt a hangomat alig fogod hallani, ha most az egyszer kisegítesz – meredek rá komolyan, miközben a kezeimet az asztalra teszem, mert tudom, ha nem tenném, akkor most remegnének az idegtől.
− Gondoltam rá, hogy megkeresem az öreg Dumbledee-t, hogy szóljon már rá a kiscsajra, vagy Slughornhoz fordulok, de szerintem egyik se venne komolyan. Pedig kurvára kattant az a spiné, és segítség nélkül nem lehet lekapcsolni – morgom leginkább márcsak magamnak, miközben mindkét kezemmel a hajamba túrok. Ritkán esik meg, hogy remegek az idegtől, most is nehezemre esik kontrollálni magamat.


   

   
Vissza az elejére Go down

Alex R. Emerson kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Alex R. Emerson

Alex R. Emerson

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
48
▽ Avatar :
Hero Fiennes - Tiffin

»
» Pént. 9 Ápr. - 23:00
Stasiu & Alex


"Mi lenne, ha csöndben maradnál végre?"
Felhúzott szemöldökkel, kissé értetlen tekintettel bámulok rá, amolyan "neked meg mi bajod van?" stílusban, mert tényleg nem igazán értem, hogy min akadt ki ennyire. Jó, oké, vele kapcsolatban már semmin nem lenne szabad meglepődnöm, ez tény. De az is tény, hogy van, amiben még neki is igaza lehet. Ritkaságszámba megy, mint a muglik által emlegetett fehér holló, de attól még igenis létezik ilyen lehetőség. A baj csak az, hogy jelenleg pontosan ez a helyzet áll fenn – tekintettel arra az egyszerű tényre, hogy az angol és a lengyel nyelv tényleg iszonyat távol áll egymástól.
– Jól van már, Jagielski, pofa be! Ne puffogj már, attól semmi nem lesz jobb, hallod?!
Morranok rá dühösen, miután már többedjére még mindig azt ecsetelgeti, hogy nem értem – vagy nem akarom érteni, amit mond, illetve hogy ugyanmár miért nem akar leszállni róla egy bizonyos nőnemű egyed. Namármost ezzel két probléma van. Egyrészt: nem érdekel. Másrészt: nem érdekel. Ja, várjunk, ez egy… mindegy is.
Megmondom őszintén, nem gondoltam volna, hogy én valaha is segítek Jagielskinek, pláne nem azt, hogy nőügyben lesz az a segítség… de ám legyen! Ma jó hangulatomban talál, úgyhogy csak sóhajtok egyet és megadóan felemelem a kezemet, jelezve, hogy oké, segítek, legalábbis megpróbálok segíteni. Aztán lesz ami lesz.
– Nem kell csendben maradnod, csak ne pattogj annyit! Akkor megleszünk. Egyébként pedig… fordítva ülsz a seprűn! Mármint… olyanról már hallottam, hogy valaki mindenáron meg akar szerezni egy csajt, de hogy mindenáron le akarja koptatni azt? Na, ez aztán új dolog. Na de sebaj, valahogy megoldjuk. Bár nem örülök, hogy a szárnysegéd szerepét kell vállalnom, pláne nem így, de… megpróbálhatom elcsábítani, hogy ne téged akarjon követni. Remélhetőleg beválik, ha esetleg mégsem, akkor… ezzel majd akkor törődünk, ha nem jön össze. Majd kitalálunk valamit. Rendben lesz így?
Fogalmam sincs, mennyire akar elmenni elborult irányba, de remélem, a nagyon agyament ötleteket megússzuk. Nem tudom, jelenleg hogy is állunk McKinnonnal, de… akárhogy is állunk, valahogy nem akarok belerondítani a dolgokba. Ami őszintén szólva fura, mert ilyenekkel eddig nem nagyon törődtem. A végén még kiderül, hogy én is képes vagyok megváltozni… pff! Már csak az hiányzik, hogy ez másoknak is feltűnjön.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

I need silence, okay? // Stasiu & Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sophie & Stasiu - No cure for fools
» Cassie & Alex
» Alex és a többiek
» Marie & Alex // what is so important right now?
» Macska - egér harc, vagy egészen más? // Marlene & Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-