Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

rise like a phoenix EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

rise like a phoenix EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

rise like a phoenix EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

rise like a phoenix EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

rise like a phoenix EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

rise like a phoenix EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

rise like a phoenix EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

rise like a phoenix EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

rise like a phoenix EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Grindelwald

Grindelwald

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
3

»
» Szer. 13 Jan. - 19:57

Rise like a phoenix

no one could have witnessed
what you did to me


Xennos Tyndall, a tündenevű kreativitása előtt adózván

Az aurornak rossz előérzete van - ballonkabát a vállon, sötét tekintet az arcon, cigaretta a szájban, úgy figyeli a szokatlan időpont ellenére forgalmas utcát, tarkóján hidegrázás utal csak arra, hogy a gyakorlat nemcsak teszi a mestert, de nyugodtan sem hagyja. A nap süt, az ősz vidáman, érintetlenül sétál, és ő nem tudja elengedni a gondolatot, hogy történni fog valami.
Senki sem küld a Minisztérium vonatkozó részlegének halálos fenyegetést, ez egyszerűen nem szokás ebben a világban. A mugli kollégái beszámolhatnának talán hasonlóról, de ez nem a forró konfliktusok keleten, nem a jéghideg utálkozás nyugaton, háború sincs, csak egy rakat, magát halálfalónak nevező gyerek önjelölt villongása. De az az üzenet.. 'Fel fogom nyitni az összes szemet...!'
Az auror fáradtan sóhajt.

A patika előtt Yves McGonagall nem tűnik ismerősnek számára - mikor korábban, egy fiatal nővel látta, sem hitte a célszemélynek, sőt egészen élőnek sem. Az auror szembogarai áttérnek róla a sokkal több érdeklődésre számot tartó Apollinariya Koldovstoretz alakjára, aki egy felismerhetően pálcát tartalmazó dobozzal, fejét ide-oda kapva sietett. Róla nagyon is el tudta képzelni, hogy készül valamire.
A számára még beláthatatlan utcahosszon Adelaide O'Connor most végezhetett nem kifejezetten legális beszerző körútjával, Borgin undok mosollyal szól utána valami olyasmit, hogy a helyében nem sietne annyira, még a végén olyasmibe botlik, amibe nem szerencsés.. Az esetleges kérdésre vállat von. Minden tele a Minisztérium kutyáival, senkinek nem hiányzik egy hirtelen igazoltatás.
Mostanra megfogyatkozott a bámészkodók hada, így Andromeda Black, akadálytalanul léphet ki a Czikornyai&Patza ajtaján, ahol egy új szenzáció foglalja el a polcokat: egy behízelgő, szőke ifjú kalandjai vámpírokkal, a borító valódi történetet ígér, és fiatal boszorkányok hada pusmog a kirakat előtt. Az aurornak kedve volna sóhajtani egy újabbat, milyen nyilvánvalóan hazugság, és milyen könnyű hinni mégis egy szép mosolynak.. Az épp vele szemközti, üstöket árusító üzlet plakátja kevésbé hivalkodó, kevésbé készteti az embert a menekülésre, főleg, ha érdekelt a frissen érkezett üstök vásárlásában.
Damocles Belby ma különösen szerencsés, a szállítmány a svédek minőségét dícséri, és ha ezt a napot választja az üst beszerzésére, még húsz százalék kedveményhez is juthat.

Az auror azonban nem tud megszabadulni a csiklandástól és a gyanakvástól: bármelyikük lehetne a rejtélyes levélíró, aki szándéka szerint felébreszti az egész társadalmat.. nem követelt semmit, csak kijelentette a dátumot és a helyszínt, aztán pofátlanul egy rémesen gyerekes főnixet rajzolt aláírásul.
Későn veszi észre a teljesen átlagos, leghétköznapibb férfit, aki fellökvén Yvest máris kockáztatja, hogy Adelaide számára kellemetlen figyelem irányuljon az utcára, seszínű talárját leveti, és az alatta szinte valódinak látszó főnix-jelmezéből pálcát húz elő. Az Andromeda közelében eddig nevetgélő boszorkányok sikoltva szorulnak a könyvesbolt kirakatának, és az üstöket árusító riadtan néz Damocles után.
- Eljött a varázsvilág vége! Ideje mindent eltüntetni…. A halálfalók veszik át az uralmat, mentsétek az irhátokat, öljétek meg a gyermekeiteket, mielőtt ők teszik! A Minisztérium tehetetlen, Dumbledore valójában rég halott, mindenkit ellenőriznek, kötelezővé teszik a muglik kiírtását, a rabszolgáik vagyunk! Kövessétek a Főnixet! Kövessétek az igaz szót, a tisztító tüzet, mielőtt eljön az ítélet napja, és a Nagyúr ellopja a lelketeket! Kövessetek a feloldozásba, ébredjetek! - az auror tehetetlenül nézi, ahogy a főnixnek öltözött férfi üdvözült sikollyal lángba borul, és a tűz messzire csap a testétől: robbanás rázza meg az egész Abszol utat, és a robaj után aggasztó csend támad..



Következő időpont: 2021. január 20. szerda
IC időpont: 1976. szeptember 14. kedd, délután fél három
A sebesülések megléte és mértéke is a játékosokra van bízva, kérdések esetén kérjük, keressék a Staffot. És persze kéz és lábtörést!

Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black and Yves McGonagall kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Adelaide O'Connor

Adelaide O'Connor

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
11
▽ Avatar :
Anya Taylor-Joy

»
» Vas. 17 Jan. - 19:33


Is it just me or is it getting crazier out there?
_________________________________________________

Radam. Undok, ocsmány és annál veszedelmesebb növény, mérete mégsem haladja meg lakásban nevelgetett cserepes páfrány méretét. Kellemes színű, talán egy kicsit túlzottan nagyra nőtt zöld levelei jótékonyan, óvón takarják a növényzet közepén megbúvó lila kis fejet, mely az egész virág lényegét képezi, hiszen hogyha a szirmokat a lehető legnagyobb óvatossággal széthajtjuk rálelünk a fej közepén biggyeszkedő, fekete tüskéjére, ami alig nagyobb, mint egy átlagos varrótű, mégis eléggé vaskos ahhoz, hogy érezzük a belőle áradó fenyegetést. A Radam tüskéjének nedve halált ugyan azonnal nem okoz, szépen lassan sorvasztja el az áldozatot, aki fogyaszt a tüske színtelen levéből, ugyanis felébreszthetetlen kómába szenderül az illető, az ellenszert pedig ugyanennek a növénynek a gyökeréből kell elkészíteni bonyodalmas és hosszú módszerrel. Otthon nevelgetni hobbiból tiltott cselekedetnek minősül, magjainak beszerzését külön a Minisztériumnak kell engedélyeznie, de ahhoz előzetes kérelmet kell benyújtani, hogy mire akarja az illető a növényt használni, ezen a kérelmen pedig hónapokon keresztül üldögélnek és csak nagyon alapos indoklás esetében engedélyezik a hozzáférést. Na, ezek a lépések kimaradtak és Mr. Borginnak hála minden legalitást mellőzve nézegethetem most a kis fekete magokat a tenyeremben, hogy utána tasakjukba visszaszórva őket a táskám feneketlen legmélyére süllyedjenek, miközben egy kis tarisznya galleont rakok a türelmetlenül kinyújtott, kapzsi, csontos ujjak közé, az ujjak pedig, mint veszedelmes karmok rögvest összezárulnak a barna bőrön.
'Öröm volt, mint mindig, Ms. O'Connor...' - villantja felém megsárgult fogait Mr. Borgin hamisan mosolyogva. -'Bízom benne, hogy Mrs. O'Connor örömét leli majd ebben a csodás kis növényben...'
'Abban biztos lehet.' - biccentek a tulajdonos felé és egy másodperccel többet sem időzve a baljós csecsebecsék és az-isten-tudja-honnan szerzett holmik között fordulok sarkon és indulok a bejárat irányába.
'Baljós jeleket láttam ma, Ms. O'Connor, én az Ön helyében nem hamarkodnám el annyira ezt a távozást!' - kurjant utánam búcsúzólag rekedt hangján Borgin, ujjaim pedig már a hűvös kilincs köré fonódnak. Összeráncolt homlokkal tekintek hátra vállam fölött, agyamat csupa-csupa kérdőjel veszi körbe. Ezt most mégis mire véljem? Undok vigyora továbbra is megnyúlt, ráncos arcán ül és mintha enyhe kárörvendést is látni vélnék. Nem adtam elég pénzt erre a projektre és elintézte, hogy pórul járjak, vagy minek örül ennyire?
'Igazán? És mik voltak ezek a jelek?' - hiába a sunyi, alamuszi viselkedése, az üzleteléseire vonatkozó tekintettel Borgin mindenkinél mindig egy lépéssel előrébb jár, arra az esetre, hogyha egy furcsa véletlen folyamán ellenőrzésre kerülne a sor. Válasz helyett csak kuncog krumpli orra alatt és mintha már ki is léptem volna a boltból, fordít hátat és megy hátra a kopott, fekete függönnyel elválasztott helyiségbe, ahová szerintem még sosem mehetett be senki rajta kívül. Hmh... fejemet csóválva nyitom ki az ajtót és lépek ki az örökké sötét Zsebpiszok közbe.
'Hóbortos vénember...' - tűröm hajamat a fülem mögé, miközben az agyamat körbetáncoló kérdések sorait próbálom elhessegetni. Ugyan, dehogy lesz ez baljós nap! Az utca végén már látom is a napsütést, ami ide valamiért sosem szűrődik be, még haloványan sem és épp elegen vagyunk ahhoz, hogy ne lógjak ki a sorból, hogy egyedül bóklászom a néptelen Kosz-közben. Ugyan, mi történhet?

Ugyan, mi történhet?, pörög le a kérdés a fejemben újra meg újra, végeláthatatlanul, ahogy az Abszol út középen álló rikító ruhás férfi, mint egy apokaliptikus hírnök terjeszti fennhangon eszméjét, s időm sincs visszafordulni, hogy menedéket keressek, mert mindent elönt a sárga lángtenger. Ugyan, mi történhet?

Nem tudom mennyi idő telhetett el és mi történt körülöttem, de úgy érzem, mintha leégett volna az arcom a helyéről, tagjaim sajognak és iszonyatosan kényelmetlenül heverek valahol. Hol? Nyökögve próbálom kinyitni szemeimet, hogy egy kicsit körbepillantsak, felmérjem a terepet, megnézzem, hogy álmodtam-e egyáltalán ezt az egész jelenetet, de alig látok bármit a fehér fényfoltokon kívül. Ujjaim különféle hosszúságú és anyagú szöveteket tapogatnak temérdek mennyiségű üvegszilánkkal egyetemben, az anyagok pedig valamitől ragadnak, fémes szagot árasztanak.
'Hahó...' - érzem, hogy megszólaltam, de nem hallok semmi mást, csak az őrjítő csengést, ami nem akar szűnni és csitulni.
'Hahó...' - szólalok meg újra erőtlenül, a fehér foltokat sötétség váltja fel és próbálom a szilánkokkal teli anyagot markolni, hogy abba kapaszkodjak, mint a valóság képviselője, de jobb mutatóujjamba olyan mértékű fájdalom nyilall, mintha ezer meg ezer tűt döftek volna bele. A fájdalom áramcsapásként száguld rajtam végig, szemeim kipattannak és fájó kezemet az arcom elé emelem. Egy csonk, semmi más. Ez néz vissza rám az ujj helyéről, a sötétlő vér pedig folyik lefelé tenyeremen, át a csuklómon, be a fekete kabátom ujja mögé. Kikerekedett szemekkel, kapkodva a levegőt eresztem le a kezemet és erőlködöm magamat könyékre, hogy a berobbantott kirakaton keresztül megnézhessem a pusztítást, ami az Abszol utat sújtotta. Ugyan, mi történhet?
Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black, Yves McGonagall, Grindelwald and Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Vas. 17 Jan. - 23:49
Az üzletből kiérve megtorpanok, épp csak félig húzódok el az útból, hogy rendezzem a soraimat. Nem várt tömeg tolongott ma a könyvesboltban. Rendszerint rengeteg időt el tudok tölteni odabenn, mindig találok valamit, amiért érdemes maradni, de ma egy ponton majdnem kiszaladtam a hölgyek közül, akik a jelek szerint mind ráharaptak az aktuális slágerkönyvre. (Vagy épp annak szerzőjére.) Tudom, nem épp vonzó tulajdonság, valahogy mégis mindig taszított minden, ami tömegek érdeklődésére tarthat számot, elvégre meglehet, én veszítek egyedül valamit ezekben a történetekben, valahogy mégsem tudtam rávenni magam, hogy csatlakozzak az izgatott és elragadtatott beszélgetésekhez, és leemeljek egyet, abból a bizonyos égszínkék borítójú kötetből. Égszínkék, Merlinre... hogy jöhet ez a vámpírokhoz?
A kisebb tömeg, amibe érkezésemkor a kirakatnál belefutottam, mostanra kis létszámúra csökkent, azt legalábbis mindenképp megengedi, hogy ne legyek láb alatt, amíg a két beszerzett könyvet gondosan a táskám mélyére helyezem, és biztosan nem is zavarna ez a história a továbbiakban, ha a mellettem nézelődők rajongó visongását ne váltaná fel egészen másfajta sikítozás.
Majdem lekésem az egészet - nem figyeltem, ahogy a főnix jelmezes férfi végigbattyogott az utcán, már csak azt látom, ahogy pálcát ránt, szavainak egy része kellemetlenül akad fenn rajtam, de a többi felkészületlenségemben csak átsuhan rajtam, és kétlem, hogy arra bárki is igazán fel tudna készülni, ami aztán következik. Fény és hang, lángok és robbanás.
A Czikornyai & Patza kirakatainak ablakait pont úgy töri be a varázslat, mint ahogy engem hátravet, nagyjából vissza oda, ahonnan jöttem, az éppen nyíló bolt ajtajában valakit minden bizonnyal magammal sodrok, de nehéz lenne megmondani, tényleg így történik-e, nem pedig mondjuk maga az ajtólap adja meg magát a sokszoros erőknek.
Bármi is történt pontosan, a végeredmény megkerülhetetlen: a fülem cseng, a fejem nem csak fáj, de rémesen szédülök is, legalábbis ez az első, amit regisztrálok, ahogy pillanatok, de netán hosszú percek öntudatlanságából a felszínre akar törni az akaratom, ahogy megmozdulok, fordul velem kettőt a könyvesbolt szomorúan zilált összképe - leborult könyvek, leszakadt, felborult polcok, szaggatott papírlapok hó-szerű szállingózása, támolygó, vagy épp mozdulatlan testek. Hamar rájövök, hogy minden porcikám fáj - az már biztos, hogy nekimentem dolgoknak, lehettek azok emberek, ajtók, falak, polcok, a bal vállam különösen kellemetlenül hasogat, és igen erős hányinger kerülget, ahogy egy polcba kapaszkodva a jobbommal félig állásba tornázom magam. Nem nagyon tudok másra gondolni, mint arra, hogy biztosan valami sokkot kaptam és biztosan nincs valami rendben a fejemben, mert ahelyett, hogy ott maradnék, ahol vagyok (elvégre nem tudom, komolyabban megsérültem-e, vagy biztonságos-e odakinn, vagy csak igazán, megvárhatnám, amíg valaki segít rajtam), valami lehetetlen sürgetést érzek arra, hogy kijussak a boltból, mintha attól félnék, hogy rám szakad. Azon sem lepődnék meg ugyan, de nem igazán vannak ilyen koherens gondolataim, abban sem vagyok biztos, hogy tényleg füstszagot érzek-e, csak képzelem-e a tűz ropogását, de elküzdöm magam a polcok mentén az ajtóhoz, ami valóban kiszakadt a keretéből, és az egykori keretben kapaszkodva próbálok kikémlelni az Abszol útra, ami azonban jobb híján átláthatatlan porfelhőbe öltözött.
Vissza az elejére Go down

Yves McGonagall, Grindelwald and Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 20 Jan. - 15:11

for everyone
Ritka alkalmak egyike, hogy kimozdulnék az üzletünkből, főleg egy ilyen forgalmas napszakban, ám nem tehetek mást... Rettentően kellemetlen, és legszívesebben be sem ismerném, azonban a megrepedt üst erősen bizonyítja, hogy valamit igen csak rosszul sikerült kikevernem. Még szerencse, hogy Amanda elől volt, így őt nem ért el más, mint a robbanás hangja. Akkor természetesen lélekszakadva rohant hozzám, és hamar leteremtett. Nem esett komoly bajom, még éppen időben az asztal alá buktam, hála az égnek, azért azt már képes vagyok felismerni, hogy ha valami balul sül el. A kísérletezéseknek mestere vagyok már, mondhatjuk, hogy nem annyira újdonság a sikertelen próbálkozás. Mindössze arra nem számítottam,  hogy ennyire mellé sikerül majd... Viszont az üst véglegesen feladta a harcot, a repedés használhatatlanná teszi, pedig már a Roxfort óta hű társam volt. A folyamatot nem hagyhatom abba, ezért mindenképpen el kell hopponálnom az Abszol útra. Ugyan el voltam szomorodva, hogy új üstöt kell vennem, a kedvezmény, amit a plakáton láttam feltüntetve, viszont igen csak felderített, a felsorakoztatott üstök minőségéről nem is beszélve. A csalódottságot viszonylag hamar felváltotta az újdonság öröme. Élvezettel böngészgettem az árúk között, végül pedig egy közepes méretű üstöt választottam, amit még éppen el tudok cipelni magammal a kezemben. Bár egyszerűbb lenne, ha elővenném a pálcámat, és magam után lebegtetném, mégis, az érzés, hogy a frissen vásárolt üstömet a kezemben hozhassam, valahogy elnyomja az észérveket. Bánom is! Teljesen felkészületlenül ér a robbanás, kedélyesen cseverésztem még az eladóval az ajtóból, majd készültem kilépni a boltból, de már riadt arca, amit még éppen a szemem sarkából elkaptam, arra késztetett, hogy cselekedjek. Visszaléptem egyet, bár nem tudtam, hogy pontosan mire is számítsak a főnix jelmezes embertől, bőven elég volt mára egy robbanás számomra, nem akartam semmi más kalamajkába keveredni. Viszont még így is visszasodor magával a robbanás. Szorosan összeszorított szemekkel, az üstöt magamhoz fogva tűröm, ahogy a hőhullám szinte égeti a bőrt az arcomon, a hátam a bolt padlójának csapódik, a kirakat üvege pedig kegyetlen pontossággal szántja végig az összes szabad felületet rajtam, köszönhetően a robbanás löketének. Valószínűleg beütöttem a fejemet, valami hangos koppanást biztosan hallottam, de a szűnni nem akaró csengés a fülemben nem hagy koncentrálni. Még szerencse, hogy fekszem, szédülés, és enyhe hányinger kerülget. Valószínűleg, ahogy az üst a gyomromra érkezett, nem tett jót neki... Az üst! Ugyan mindenem fáj, de a kezeim egyértelműen mellettem hevernek. Elgurult volna? Vagy levette valaki? Mi történt az eladóval?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 20 Jan. - 18:44

Júlia nem akar



se jó, se szép



nem kellene itt lennem - még azzal a nyugalommal a hátam mögött sem, amelyet Ewan említése okozhat, de ki tudna ellenállni a lehetőségnek, hogy ismét belekóstolhat, ezúttal legálisan az angolok mindennapjaiba? a rengeteg pálca táncot jár az elmémben, ahogy a férfi egyiket a másik után mutatja, hümmög a gallyacskán, aminek titulálja az enyémet, de ezért vagyok itt. hogy hümmögjenek rajtam, méregessenek, és habár állandóan szabadkozik, felnőtt mágusnak nehéz az ilyesmi, hölgyem, annál jobban szórakozom, minden tetszik a viaszos padlótól a rengeteg dobozig. a pálca, igen, a pálca az idegen, mint a fehér ruháim, de mert magasabb lettem, mint szoktam, többé nem súrolja a földet, többé az arcomat sem kell lehajtanom attól tartván, hogy nyomomba szegődnek: sem a hazám, sem A.
- köszönöm nagyon, Mr. Ollivander! lesz jó nagyon, gyakorolok sokat. napot, szépet!
több pénz van nálam, mint amit valaha a szüleim széfjében láttam - azonnal haza kellene indulnom, még ha Ewan szerint ez az összeg csekélység is, ennyiért más aranyvérű hölgyek fel sem kelnek a rökamiéról, de én nem vagyok más aranyvérű, hölgy is külsőségekben leginkább, és lassan kopik a kísértés, hogy a nyakamat behúzva siessek dolgomra.

látom az aurort odafent, megsokszorozom a lépteimet, és magamban számolom a lépéseket: kettő, három, négy, ha az Üstig elérek, onnan nem érhet el. talán hagynom kellett volna, hogy a legfényesebb új játékszerként időpontot kérjen számomra a házimanó, akinek.. aminek jelenlétét még mindig nem szoktam meg, holott nem ő a vendég a Rosierek birtokán. szívesen viselnék mindent eltakaró köpenyt ismét, sötétet, feketét akár, de az engem megelőző két asszony csak ártatlanságában akarhatott feltűnni, színig fehér, puha és csipke minden, mintha mindenkinek hirdetni kívánnám, menyasszonyabb vagyok a menyasszonynál, nekem a gyűrű már nem is elég.
azonnal menekülni kezdek a hangos szóra, de a robbanás előtt a hozzám legközelebb álló férfi nagyot lendít rajtam, és belezuhanok az egyik ivókút medrébe, összehúzom magam, előbb a karjaimat, aztán lábaimat, bekuporodom a gyermekeknek már alkalmas medencében formára, és tekintetem már a futás irányát keresi - hátam mögött ott a Bank, ott van az a férfi, Nott, talán hozzá, vagy vissza a Zsebpiszokba?
de nem történik semmi, a víz alatt nem hallom, hogy történne, nem ragadnak meg, nem villan zöld fény, áttöröm a felszínt, visszanyerem eredeti alakomat - a rám tapadó, most átkozott fehér lepel megint hátráltatna a futásban, megint túl hosszú - és felkészülök a valódi menekülésre, míg az új pálca dobozát szorítom magamhoz.
mindent pernye és sírás borít, szállingózik az égből, mint a hó, eltakarja pillanatokra a napot is, és míg lihegek az utcát méregetve, legalább abban megnyugodhatok, hogy nem engem kerestek. de még kereshetnek.. el kell tűnnöm, mielőtt szemtanúvá tesz az igyekezet és ez ostoba, meggondolatlan, megjátszott ártatlanság.
Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black, Yves McGonagall and Grindelwald kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Szer. 20 Jan. - 21:15
véres nyakú, csupasz kakas
Napok óta szenvedek a megfázással és mindenféle torokbántalmakkal. Esetenként fáj, néha kapar, de van olyan is, hogy egészen elviselhető a helyzet, és a templom közelében rendelő mugli orvos azt mondja, hogy nincs okom aggodalomra, már a betegség végén járok. Igaza is van, napok óta csak javul a közérzetem, akkor is, ha a kinézetem soha nem lesz bíztatóbb. Már megszoktam én is és a környezetem is, hogy ilyen beteges a színem, a hangom és az egész jelenlétem.
Ma már meg mertem kockáztatni, hogy emberek közé menjek, és erre mi sem alkalmasabb, mint egy békésen elköltött ebéd az ikertestvéremmel. Már éppen itt volt az ideje, hogy találkozzunk, ha már olyan sok idő kimaradt. Egyébként is jó őt látni, és minden nap el tudnám viselni - néha türelmetlenül egy kicsit -, a mai nap viszont nem tartogathat számunkra semmi rosszat.
A túlzottan laktató ebéd után még betérek a patikába, hogy feltöltsem az otthoni gyógynövénykészletet. Nem mindig jutok el az Abszol útra, hogy megfelelő növényeket szerezzek, otthon meg sajnálatos módon nem szeretnek az ilyen konyhakertiek. Sosem tudtam ilyen szempontból olyanná tenni a házat, mint ahogyan anyánk tette, valamint odafigyeléssel és szeretettel otthont teremtett megannyi növénynek.
Amint végeztem a vásárlással, azonnal ki is mentem az üzlet elé, hogy bőven legyen bent hely a többi vásárlónak is. Elpakolni kint is ráérek. Most amúgy sincsenek olyan sokan az Abszol úton, mint pár héttel ezelőtt. Iskolakezdés előtt valósággal ömlenek ide az emberek, és ez így van rendjén, de olyankor azért megpróbálok a közelbe sem kerülni. És bár így gondolkodtam volna a mai napról is...
Nem tudhattam, még csak nem is sejthettem, hogy bármi történni fog, aminek nem feltétlenül szerencsés, ha én is tanúja vagyok, de mindenki tévedhet, és Isten útjai kifürkészhetetlenek, mint azt ugye mondani szokás. Biztosan oka van annak, hogy ennyien itt vagyunk, és mindez velünk történik, de ettől függetlenül átjár a félelem az utolsó szavakat követő sikoly hallatán. A tűz láttán pedig elfog a félelem, és nem tudom, hogy pontosan mit is teszek, vagy hogy mit kellene tennem, merre kell lépnem. A közelemben lévő első nőt a kút felé próbálom tolni, hátha mögé bújva valamelyest biztonságos, de a robbanás miatt a taszításból lökés lesz, egyetlen lépésből pedig repülés.
A vízben ocsúdok, és félig mellettem, félig alattam valószínűleg az a fiatal hölgy próbál megszabadulni tőlem minél hamarabb - teljesen érthető okokból -, akit ebbe az irányba tessékeltem.
- Jól van, kisasszony, ugye nem esett baja? - tekintetét már egy kicsit kényelmesebb pozícióban, egészen pontosan nem a kút oldalával a gyomromban keresem, de már a folyamat is megérdemli, hogy említsék. Ritkán látni ilyen szép arcvonásokat. Ugyanakkor még hány embertől megkérdezhetném ugyanezt...
Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black, Grindelwald and Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Grindelwald

Grindelwald

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
3

»
» Csüt. 21 Jan. - 20:36

Rise like a phoenix

no one could have witnessed
what you did to me


Xennos Tyndall, a tündenevű kreativitása előtt adózván

A lélekjelenletén múlik, hogy nem szédül le a fényjátékot követően az erkélyről, de a robbanás erejére így sem számít, mikor lekuporodik a korlát mögé. Mielőtt megpróbálhatná eloltani a testet, konstatálja, hogy abból semmi, talán még por sem maradt, kivörösödött arccal, döbbenten bámulja a helyét, és ha nem volna auror, azt sem érezné kínosnak, hogy ezt nyitott szájjal tegye. Lassan ocsúdik fel a történtekből, a még mindig szorongatott pálcájával először is megpróbálja a lángra kapott kirakatok maradványait, az utcán szétszóródott standok darabjait eloltani. Patrónust kell küldenie.. a nap első szerencséje, hogy kollégái nincsenek messze, és ekkora robajra biztosan nem maradnak a kávéjuk mellett.

Alatta, nem messze Yves McGonagall, abban a nyilvános ivókúthoz tartozó medencében fekszik egy innen úgy tűnik, testen.. Legnagyobb megnyugvására a társa, egy magas, sötét bőrű nő ekkor hoppanál nem messze, és széles léptekkel megindul feléjük, és csak azért áll meg, hogy leemeljen némi törmeléket egy ép, csak síró boszorkányról.
Borgin megragadja Adelaide O'Connor vállát, és miután az egyik ujját a szája elé tette, a boltja irányába int a fejével, és ha észre is vette a nő sérüléseit, láthatóan fontosabbnak tartja, hogy véletlenül se találkozzon a rend bármilyen őreivel. Borgin nyilván nincs tisztában azzal, mennyire aggasztó régi ismerősök után osonni, vagy mennyire fájhat egy hiányzó ujj.. bár könnyű érzéketlenné válni, ha van belőle néhány elátkozott verzió a kirakatban.
Az imént nevetgélő lányok egyike szipogva meghúzza Andromeda Black ruhájának alját, és sírós hangon arra kéri, segítsen kihúzni a combjába fúródott pálcáját.. Amelyről bármely körülmények között tudhatja, hogy veszélyes, azonban a rimánkodás és a hasonló korú, kormos arcú lány látványa bárkit megingatna.
Az eladó hölgy Damocles Belby fölé hajol, és bár kisebb horzsolásokat visel, láthatóan nem sérült meg komolyan. Megpróbálja felsegíteni, de talán nem realizálja, mit jelent egy ilyen trauma után talpra állítani valakit annak ellenőrzése nélkül.. És ami a legrosszabb: a hányingernek sem kifejezetten tesz jót. Öröm az ürömben, hogy az üst megmenekült, így lesz hová hajolni, ha bekövetkezne, ami ilyenkor szokott.  

Az auror hoppanál az erkélyről a kármentést és a patrónust követően, szokásos ballonkabátja reményei szerint legalább annyira megnyugtatóan hat, mint amit mondani készül. Ő maga nem biztos benne, de a torkára irányítja a pálcáját, és megragadja baritonjának minden alkalmasságát: megremeg ismét az Abszol út, hatalmas lélegzetet vesz, és mintha mérlegelné, miért rántották egy háborúba, amelyhez köze sincs, lassan fújja ki a levegőt - megérkeznek az aurorok, nyomukban mintha kialudna a tűz, eltűnne pernye-szikra.
- Itt a Mágiaügyi Minisztérium! A segítség hamarosan megérkezik, kérem, tartsanak ki!  Itt vagyunk önökkel, gyógyítók is vannak közöttünk, senki nem marad ellátatlanul! - az auror liheg, és mielőtt folytathatná, egy másik hang megelőzi, erre ő, az egyszerű járőr, kénytelen elhallgatni, és míg kicsit elveszetten, kormosan néz a tökéletes öltözékű érkezőre, egy kicsit jobban érti, miért nem bíznak bennük szívesen az emberek - és hogy bár változtathatna ezen.
- Itt a Mágiaügyi Minisztérium Különleges Aurori Különítménye! Maradjanak a helyükön, ellátják önöket - egyetlen szemtanú sem távozhat a helyszínről kikérdezés nélkül!



Következő időpont: 2021. január 28. csütörtök, esti órák
IC időpont: 1976. szeptember 14. kedd, délután fél három

Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black and Apolinariya Koldovstoretz kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szomb. 23 Jan. - 18:27

Júlia nem akar



se jó, se szép




bizonytalanul állok a most csak pocsolyában, amelyben fodrozódik a szoknyám alja - nincs nálam régi pálcám, a kezemet pedig nem merem használni, mert gyanús keltenék. szorongatom tehát az új dobozát, mint holdkórosok utolsó altató piruláikat, és próbálom megőrizni magabiztosságom, ami maradt.
- nem, baj nincs semmi. kell mennem..
nem vágyom udvarias párbeszédre a férfivel - ugyan, köszönöm, hogy megmentett, de most távoznom kell, mindez az erős akcentus leple alatt, rengeteg perc, rengeteg lehetőség, hogy észrevegyenek. megkísérlek egyedül kimászni a kútból, de az alja nyálkás, megcsúszom, és kénytelen vagyok félig a férfi víz felett megroggyanó vállára támaszkodni.

talán hoppanálhatnék innen, de mire megkísérelhetném, feltűnik az auror, bejelentés követ bejelentést, és csapdába esem. egy hozzám hasonló külföldi csak feltűnő ilyen időkben, és nem tudom, Ewan mit intézhetett eddig a papírokkal.. futnom kellett volna, udvariatlanul és hátra sem nézve, amíg tehetem. ez az ország elpuhít, reménnyel tölt el, és mikor szükségem volna rá, átver. itt maradok az ivókútban, leplezetlenül.
- kell beszélni.. kérhetem, beszéljen kettőnk helyett? maradok, ha kell, de fognak érteni nem.. - ha későn ébredtem, nincs más megoldás, mint megtenni, amire kérnek. nem lesz nehéz, csak az arckifejezésem hullámait kell elrejtenem, és köddé is válhatok, ha végeztek velem. a férfire terelem majd a figyelmet, a hőstettére, önfeláldozására.
Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black and Grindelwald kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

»
» Hétf. 25 Jan. - 22:45
Egészen nehéz megállni a saját talpamon, rettentően vonz a föld, csak abból sejtem, merre van a felfele, meg a lefele, egyébfajta orientációs pontokról jelenleg nem is álmodhatok. A füst gomolygásával egyetemben tisztul talán valamennyit a fülemben a csengés, de nem sieti el, az engem megszólító lányt nem is hallom elsőre. Ha nem húzná meg a szoknyámat, talán el is bicegnék mellette, helyette lezuttyanok az üzlet kormos lépcsőjére, és kénytelen vagyok megkérdezni, hogy "tessék?", amikor úgy néz rám, mintha várna tőlem valamit.
Mint kiderül, nem is csekélységet, én reflexen megrázom a fejemet - buta ötlet, újra beleszédülök -, neki sírásra áll a szája, és igazán megértem, hát már hogyne érteném, de kevés nagyobb butaságot tudok elképzelni, mint szakértő nélkül kihúzni a lány lábába szúródott pálcát, amire bevallom, ránéznem is nehezemre esik, a gondolattól is ráz a hideg, de szerencsére attól még jobban, hogy nekem kelljen eltávolítani onnan... persze fogalmam sincs, mivel okozok nagyobb bajt, de így legalább nem vérzik, csak esetlenül, féloldalas ül - Ne haragudj, de szerintem nem jó ötlet, várjunk egy kicsit, biztos jön segítség, az nem lehet, hogy ez ne tűnjön fel semmilyen hatóságnak... - próbálom esetlenül vigasztalni, de egy ponton inkább elkapom mindkét kezét, hogy ha fáj neki, hát inkább szorítsa az én kezemet, ahogy csak tudja, semhogy esetleg kárt tegyen magában...
Nem mintha tudnék valamit, de hát muszáj ilyenkor hinni valamiben, és ez még mindig elég reális forgatókönyv, minimum az illik ilyenkor, hogy aurorok tűnjenek fel a tett színhelyén, és akkor már nem lehet messze a medimágusi segítség sem, és szerencsére akkora tótágast még nem áll a világ, hogy ez ne is történjék meg hamar - Hallod? Mindjárt jön a segítség, igazán! - még csak nem is érzem úgy, hogy hazudnék, szerencsére heveskedni azért éppenséggel egyikünknek sem telik az erejéből, és bár úrilányoknak kiabálnia igazán nem illik, amikor a sérült lány igazán erősen a kezemre szorít, mégis csak úgy érzem, jó lenne ezt az egészet meggyorsítani. Már nem miattam, nekem igazán jobban fáj a vállam, a fejem, mint a kezem a bilincsben, de szegényt csak nem hagyhatják így sokáig... - Ide, gyógyítót! Valaki, kérem!
Vissza az elejére Go down

Alastor Moody and Grindelwald kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Adelaide O'Connor

Adelaide O'Connor

C’est la vie
Átoktörõ
Hivatásos aranyásó
▽ Reagok :
11
▽ Avatar :
Anya Taylor-Joy

»
» Kedd 26 Jan. - 21:23


Is it just me or is it getting crazier out there?
_________________________________________________

Füst, por, hamu, szürkeség. A mindig színes Abszol út most egy teljesen új arcát mutatja a helyszínen tartózkodóknak, ami borúsabb, komorabb és elkeserítőbb. Törmelék és üvegszilánk borít mindent, amíg a szem ellát, az incidens résztvevői jajgatva, kétségbeesetten próbálják felfogni a történteket, vagy rohannak egymás megsegítésére, mielőtt az eddiginél is nagyobb káosz alakulna ki. Ennél nagyobb is lehet? Hogyne lehetne, mindig lehet, és nem kérdezünk ilyenkor vissza, mert a végén újabb csapás ékezik a semmiből, ami nem végződik csak annyival, hogy bezúzom az egyik kirakatot, mint egy meteorit. Csak krátert nem hagytam magam alatt. Tekintetemet le nem véve a mondhatni lábam előtt zajló eseményekről tapogatózom magam mellett sértetlen kezemmel, hogy a legközelebbi anyagot magamhoz húzva betekerjem egy ujj hátrányban szenvedő kezemet. A vékony, színes sálat rögtön átáztatja a szűnni nem akaró vérzés, de többet jelent a semminél, fogaim pedig úgy koccannak össze a fájdalomtól, mintha mínusz fokokban lennék mindenféle megfelelő ruházat nélkül. Érzem, ahogy az adrenalin és rémület által kicsapódott verejték kezdi néhány helyen átáztatni garbómat, ahogy szerencsétlenkedve mászom ki a ruhabolt kirakatából, ügyelve arra, hogy a kelleténél több üvegszilánkot ne gyűjtsek össze tenyérrel, ám hiába az óvatosság és a finomkodás, sziszegek, mint a kígyók, a szilánkok pedig, mint apró mérges fogak vájják bele magukat a puha bőrbe.
'Te jóságos...' - fújom ki magam és legyezek el magam elől némi hamupernyét, míg sérült kezemet mellkasomhoz szorítom. Merre induljak, kihez forduljak? Menjek be a Gringottsba? Vagy kezdjem el ellenőrizni, hogy ki milyen állapotban van, hátha valaki azonnali ellátásra szorul? Elvégre nekem csak az ujjam szakadt le, lehet másnak a lába... vagy a feje.
'Azon meg nagyon nem tudunk segíteni már, igaz-e?' - hajolok be félig a kirakaton, hogy a próbabábu lábához hajolva rántsam el onnan kincses táskámat és akasszam egyik pántját a vállamra. Elvégre tele a táskám minden jóval, amivel legalább pár ember állapotán tudok javítani. Lábaim maguktól, kissé sántikálva indulnak a legközelebbi járókelő, pontosabban földön fekvő irányába, ám pár szerencsétlen lépést követően egy határozott mozdulattal vág valaki bal vállamra és fordít olyan lendülettel maga felé, hogy majd kicsúszik alólam a talaj.
'Bh... mit...?' - tántorodom meg Borgin láttán, no nem azért mert olyan jóképű volna még mindig az öreg, attól már messze van, mint Makó Jeruzsálemtől, hanem a valószínűsíthető enyhe fejemet ért ütéstől, amit becsapódáskor szereztem. Csontos mutatóujját szája elé emeli, én meg csak tátogok, mint hal a víz alatt és már mutatnék is körbe, hogy egyáltalán észrevette-e mibe csöppent, együttérzés és segítőkészség helyett viszont fejével a Zsebkosz-köz felé int, s reakciómat meg sem várva indul sietős léptekkel a Kosz-köz irányába. Mi késztette arra, hogy ilyen súlyos vészhelyzet esetén ne a rolót húzza le, hanem kimerészkedjen fészkéből?
'Itt a Mágiaügyi Minisztérium!' - hangzik el a megnyugtatásunkra szánt elfúló kiáltás. Ujjaim ösztönösen szorosabban markolják a táska szíját és a benne tárolt egyáltalán nem legális holmiknak köszönhetően hamar beérem az öreg Borgint a Zsebkosz-közben, miközben sűrű pillantásokat vetek hátra vállam fölött. A Kosz-köz nem ürült ki, nem vált néptelenné, ellenkezőleg; boszorkányok és varázslók sereglenek a köz bejáratához és kémlelnek ki az árnyékból, mint a csótányok a konyhapult alatt.
'Itt a Mágiaügyi Minisztérium!' - hangzik el másodjára is a felkiáltás, immáron egy második fél szájából, mely nyugalomra inti az embereket és biztosít mindenkit afelől, hogy a megfelelő ellátásban részesítenek mindnyájunkat, ám a helyszínt nem hagyhatjuk el. Ők legalábbis nem.
Vissza az elejére Go down

Alastor Moody and Grindelwald kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Yves McGonagall

Yves McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
∆ eddie redmayne

»
» Csüt. 28 Jan. - 23:51
véres nyakú, csupasz kakas
Nem biztos, hogy jól döntöttem, amikor ellöktem a hölgyet. Sőt, biztosra veszem, hogy ez egy borzalmas elhatározás volt részemről, de ilyenkor nem gondolkodik az ember. Utólag belegondolva pedig csak örülök, hogy életben vagyunk. Nos... remélem, hogy az Abszol úton mindannyian - leszámítva persze azt, aki miatt mindez megtörténhetett.
Nem idevalósi, az alapján, hogy ennyire töri az angolt, de ez nem akadályoz abban, hogy én saját anyanyelvemen beszéljek hozzá. Elvileg érti valamennyire, ha legalább egy félig épkézláb mondatot összerakott az imént is. Talán meg tudom győzni, hogy maradjon egy kicsit. Az ázott ruha helyett még talán kárpótolni is tudom, ha vevő erre. Szerintem van nálam annyi pénz, hogy vegyek egy ruhát Jackie-éknél. Mindenesetre, eléggé el tudok borzadni, hogy ennyi pénzzel járkálok néha teljesen feleslegesen, amikor nem szükséges semmire.
- Szerintem érdemes lenne maradnia, amíg nem érkeznek ki az illetékesek, és nem nézik meg, hogy van-e valami sérülés, vagy trauma, vagy... - zavarba jövök. Már megint többet aggódok az állítólag szükségesnél. És nem is magamért vagy a családomért, hanem egy vadidegen nőért. Erre szokták azt mondani, megbolondult az ember.
Ahogy megcsúszik, én próbálok erős lenni, de a fizikumom sosem volt ennyire jó. Meg is lepődök, hogy nem esünk hanyatt mindketten.
- Nem hiszem, hogy ezt megengedik, de mindenképpen számíthat a segítségemre. - megengedek egy talán nyugtatóan kinéző mosolyt, és kimászok a kútból, hogy utána két lábbal stabilan állva nyújthassam a nő felé a kezemet, amibe kapaszkodva biztonsággal kimászhat.
- Yves McGonagall vagyok, önben kit tisztelhetek, kisasszony?
Vissza az elejére Go down

Grindelwald kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Grindelwald

Grindelwald

C’est la vie
Mesélõ
Ki mozgatja a szálakat
▽ Reagok :
3

»
» Pént. 29 Jan. - 0:33

Rise like a phoenix

no one could have witnessed
what you did to me


Xennos Tyndall, a tündenevű kreativitása előtt adózván

Az auror tanácstalanul figyeli, ahogy mindenféle engedéllyel rendelkező kollégái átveszik a szerepét, szinte egyszerre lépnek és egyikük kabátján sem gyűrődik az idegesség egy halvány ráncnyit sem. Szakszerűek, de ijesztőek is - de persze vészhelyzetben maga helyett ő is őket választaná.. valahol most a marketingesek boldogok, legalább ők.
Valamiért az az érzése, az áldozatok az elmúlt fél órában megtapasztalták a háború látható frontját: az elkeseredett és már semmit nem bánó elmék háborúját a rend őrzőivel, akik számára Dumbledore baljós főnix-motívuma pont ilyen kimenetelt szokott ígérni, mint ami itt nyugszik körülöttük..
A halálfalók majd ráérnek ebből hasznot húzni, utólag és sunyi módon, ahogy mindig. Minden nagyon.. egybevág. Túlságosan is.

A magas, szigorú tekintetű nő nem törődik sokat az elemi udvariassággal, pálcáját sem teszi el, és csak azért veszíthet a lendületéből, mert őszintén meglepődik a páros csöpögő ruháinak láttán. Azonnal nekik szegezi három kérdését: kik maguk? Mit láttak? Ismerték az elkövetőt? - de nem ismerősek neki, egyetlen olyan családnak sem tagjai, akiknek névsora gondosan iktatott kezek irodájában várja a megfelelő pillanatot. Neki nincs olyan szerencséje, mint a nála alacsonyabb, de jóval köpcösebb férfinek, aki Andromeda Blackhez ér oda legelőbb.
Ez az auror is készülhetett volna márványból, ha a vonásai inkább fametszetre illenének is, csak egy mozdulattal jelzi, hogy vihetik a földön fekvő, még mindig zokogó lányt, aki megpróbál annak a szoknyájába kapaszkodni, akitől segítséget leginkább remél, aztán mégis elviszik, az auror pedig nem érdeklődik az ő hogyléte felől, csak kérges hangján kérdezi: Mit látott? Ismerte az elkövetőt? - egy Black neve mindig ismerősen cseng a törvényszolgák előtt, egy Black sem kerülheti el a gyanú árnyékát.. köszönhetően nemes, nagy múltú és deviáns őseinek, rokonainak.

Borgin valószínűleg kellemesnek gondolná, hogy bárki megemlékezik a külsejéről, de Adelaide O'Connor egyelőre biztonságban van, amíg követi. A bámészkodó mágusok a Köz bejáratában remek menedéket jelenthetnek, és bőven akad itt feltűnőbb alak, valószínűleg törvénysértőbb is. Mindannyian a cselekmény után érdeklődnek, és csak akkor érzik úgy, hogy távozni volna jobb, mikor meghallják, hogy:
- AMELY SZEMTANÚ NEM MŰKÖDIK EGYÜTT A MINISZTÉRIUMMAL, A WIZENGAMOT ELÉ KERÜL! MARADJANAK A HELYÜKÖN! - Borgin megáll, göcsörtös kezeit zsebre vágja, és a rá jellemző, meglephetetlen egykedvűséggel méri végig ismét vásárlóját.
- Lehet, hogy ismerek gyógyítót azokon kívül. Elég csúnya kis heg.. lehet, hogy átok is volt benne.. és hát igen rossz volna, ha véletlenül elkotyognám, hogy magácska is szemtanú. Feldobhatja most az öreg Borgint, de mégis jobb a békesség. Nem is kerül sokba.

- A Különyítmény tagjai mindenkit kikérdeznek, mindenkinek segítséget nyújtanak! Ha bármi gyanúsat tapasztalnak, azonnal jelezzék! Csak az távozhat, akitől felvették már a vallomást!
A nem különleges auror, mire lassan végeznek a súlyosan sérültek elszállításával, egyre kevésbé érzi magát megnyugtatva. Egyre csak azon jár az esze, vajon a Különítményesek vezetője hogyan lehet ilyen remekül szervezett? És milyen szankciók várnak azokra, akik most joggal megijedtek, és nem kívánnak belekeveredni egy amúgy is traumatikus epizódba a Minisztériummal...?


Utolsó, lezáró időpont: 2021. február 5. péntek, esti órák
IC időpont: 1976. szeptember 14. kedd, délután három
Egyéb: A következő mesélői reag már a zárás - az esetleges távozás a karakterekre van bízva, a játék után lehetőség nyílik ezen szálak folytatására valamilyen formában.

Vissza az elejére Go down

Andromeda D. Black kedveli


I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

rise like a phoenix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» rise like a phoenix
» Atticus & Linda - We rise by lifting others
» Phoenix
» Phoenix&Ever

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek :: Archivált események-