Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eris Scabior

Eris Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
15
▽ Avatar :
Phoebe Tonkin ♚

»
» Csüt. 14 Jan. - 10:44
I thought…
482 SZÓ // @Anathema Avery
Már ezen undorító pletyka felreppenésének pillanatában legszívesebben a seprűmre ugrottam volna, hogy egy Avada Kedavrával eltegyem láb alól azt az undorító minisztériumi talpnyalót a Prófétánál. Viszont apám mindig is óvva intett az önálló akcióktól és a parancs nélküli cselekvéstől. Szerinte túlságosan is forrófejű vagyok, és ha nem vigyázok, ez lesz a vesztem, de mégis hogyan ücsörögjek otthon, nyugodtan teát szürcsölgetve, miközben lábbal taposnak az aranyvérűek becsületén? Azok a vérárulók gúnyt űznek belőlünk, mi meg hagyjuk? Háh, majd meglátjuk, ki nevet a végén! Papírt és pennát ragadtam, ugyan a Nagyúrhoz nem fordulhatok panasszal, de van még valaki, akivel mindenképpen beszélnem kell. Ana, szegény pára… Biztosan rettenetesen szomorú. Bár soha nem én voltam a legkedvesebb és legmegértőbb boszorkány, ettől függetlenül még tökéletesen átéreztem a fájdalmát. Ha az én családommal mertek volna ilyet tenni, valószínűleg még aznap este felgyújtottam volna a Próféta szerkesztőségét. Nem elég szegénynek, hogy meghurcolták a szüleit ezek az undorító minisztériumi mocskok, még akkor az újságnak is le kell járatnia? A baglyomat egyenesen hozzá küldöm, a levelem tartalma biztosítja támogatásomról, együttérzésemről, és egy vásárló körútra invitálom, talán nem árt majd neki egy kis környezetváltozás. A friss levegő biztosan segítene, hiszen a négy fal bámulása nem fog előrébb vinni senkit. Bár el kell ismernem, fogalmam sincs, hogy mivel is tudnám igazán felvidítani, de a legtöbb nő szeret vásárolni. Én is, stressz levezetésnek igazán kellemes, ahogy biztosan szüksége is van rá a Roxfort-i tanév kezdete miatt. Nem tudom, hogy mivel is kell majd szembenéznie, amikor visszamegy, de nagyon ajánlom az aranyvérű családok tagjainak, hogy ne hagyják, hogy megaláztatás érje. Ilyen ínséges időkben össze kell tartanunk. Ezért is, magamhoz képest meglepően időben érkezem, még Ana előtt, a megbeszélt időpontra, az Abszolút elején. Normál esetben nem szoktam ilyen apróságokkal foglalkozni, de nem akarom, hogy rosszul érezze magát.
- Szia Ana! - Amikor közeledni látom, egy apró mosollyal az arcomon intek neki. Örülök, hogy volt szerencsém megismerni a lányt, hála édesanyám traktálásának, miszerint szociális életet kell élni. Akármennyire is unalmas néha a legújabb divat kibeszélése, attól még el-, elhangzanak hasznos információk is, a kialakítható kapcsolatokról nem is beszélve. Anathema Avery ismeretsége pedig egy olyan dolog volt, amiért már megérte órákat szenvedni a teás csésze felett. Még ha kordában is kellett tartanom magamat, úrihölgyként viselkednem, elismerem, hogy szórakoztató volt. Mint az első harapásnyi friss, cukormázas sütemény. - Örülök, hogy el tudtál jönni. Olvastam az újságot, de nem tudtam hinni a szememnek… Hogy vagy? - Legszívesebben magamhoz ölelném a lányt. Kicsit olyan, mintha a húgom lenne. Legalább is, ha valaha is húgom született volna, ilyennek képzelném el. Még ha pontosan tudom is, hogy a mi családunkból soha nem kerülne ki egy ilyen ártatlan lélek. Talán pont ezért is kedveltem meg. Nem lehetünk rokonok, de cserébe el sem ronthatják a szüleim. Ő pont olyan, amilyen talán is lehettem volna, ha nem Scabiornak születek. Viszont annak születtem, és örökké büszke leszek rá. Azt a kevés nőiességemet pedig majd kiélem másokon keresztül.
Vissza az elejére Go down

Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Szomb. 16 Jan. - 13:57
i have seen the truth

it doesn't make sense

Anathema Avery ismét megígéri Mr. Nottnak, miközben egy húsos levelet piszkálgat az íróasztala mellett lévő növényen, hogy természetesen azonnal visszatér, ha kellemetlenül érezné magát, vagy épp fizikailag rosszul, de előbbitől Eris személye, utóbbitól meg a bájital miatt nem érdemes tartani. A húsos levél kedvesen simul a kézfejére, és arra emlékezteti, milyen jó volna megint pisztáciás fagylaltkelyhet eszegetni egy napernyő alatt.. de talán erre is sort keríthetnek hamarosan barátnőjével.
Vásárlást említett, és arra nagy szüksége van - talán a lelkének is, de azóta sem érkezett meg a Minisztérium jóváhagyta csomag a nyári ruháival, az évszak pedig lassan a végéhez közeledett. Sőt, mintha gúnyolódni akarnának, felkeresték tavalyi darabjait, így most is folyton az a benyomás kerülgette, hogy egy rossz mozdulatnál felfedi a szoknya alá húzott rövid nadrágot.
Épp időben ér a sétány elejére a banktól, ahová majd ráér visszatérni - sovány, de lelkes mosollyal fogadja Erist.
- Szervusz, Eris! Remekül festesz! - nem kell udvariasságára támaszkodnia ahhoz, hogy őszintének tűnjön: egyszerűen csak furcsa viszontlátni régi kedves ismerőseit azok után először. A karját, hátát, vállát elfedő kötések most is árulkodnak arról, amit jobb lenne rejteni és felejteni, de a társaság jól esik, mint egy pohár víz a hosszú szomjazás után: épp csak meg kell szoknia a hőmérsékletét.
- Azt hiszem... a körülményekhez képest jól. Mr. Nott a gondomat viseli. - képtelen megállni, hogy ne simítsa le a szoknyáját, zavarban főleg a másik jólöltözöttsége mellett van, így még nyilvánvalóbb, hogy mennyire szüksége lesz néhány új darabra, és Eris után bizonyára legrosszabb, legfáradtabb napjain is sokan megfordulnak, ezzel számolnia kell most - Vagy arra riportra gondolsz?
Ahhoz nyelnie kell egyet, hogy erre rátérhessen, és a helyzetet oldván lassan elindul az üzletek felé - nem tudja, mit mondhatna pontosan, amivel nem siklatja ki a beszélgetés könnyed ízét azonnal. Eris esetében mintha mindig lépésre volnának valami nagyobb témától, amelyet érdemes megvitatni, és ő volna messzebb. Nem tudta volna megmagyarázni, miből érzi mindez, azaz, a mindennek a hiányát. Valaminek hiányát. Még szavai sincsenek rá.

- Merre szeretnél menni? És volna kifogásod, ha a végén.. ennék egy fagylaltot? Most először vagyok idekint, és.. talán jó volna valami olyat tenni, amit azelőtt. - sápadt arcán ezúttal valódi mosoly fut végig, míg bevárja barátnőjét alig pár lépés távolságra, aztán az utca forgalma felé pillant - Még ha azóta meg is értettem olyan dolgokat, amelyeket nem a szememnek szántak a szüleim. Tudod. A halálfalókról.



it's coming.
IT'S BAD.
Vissza az elejére Go down

Eris Scabior kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Eris Scabior

Eris Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
15
▽ Avatar :
Phoebe Tonkin ♚

»
» Hétf. 1 Márc. - 19:26
I thought…
605 SZÓ // @Anathema Avery
A ruhák, az ékszerek, az édességek, mind-mind talán az egyik legjobb barátja egy nőnek. Mindig biztos örömforrás lehet, ha valakinek sürgősen van szüksége némi vidámságra. Részben ezért is invitáltam Anathemát egy bevásárló körútra, részben pedig mert félnék őt bárki más kezére hagyni. Egy nőnél senki nem ért jobban hozzá, hogy pontosan mit is kell megvenni, a mi szépérzékünket egy praktikus megfontolás sem múlhatja felül. Gondoljanak akármilyen barbárnak is egy-ketten, a szívem mélyén én is nőből vagyok. Örömmel megyek vásárolni, ha pedig ezzel még Ana napját is feldobhatom, az még jobb.
- Ó, Ana drága, igazán kedves vagy! - Kétség sem fér hozzá, hogy élvezet bókokat hallgatni, legszívesebben viszonoznám is, ámbár soha nem voltam olyannyira a szavak embere, hogy ezt most visszonozni tudjam. Helyette inkább csak egy ölelésre invitálnám őt, látva, hogy mennyire vékony, a kötések, amik éppen csak nem tetszenek át még a ruhán is, hát még a szabad bőrfelületeken... A szívem szakad meg. Szeretném megvédeni őt, de tudom, hogy már most jobb helyen van. Mindössze olyan törékenynek tűnik, mintha csak egy szellő magával tudná sodorni. Márpedig ő jobbat érdemelne, azok a mocskok... Hah, le kell nyugodnom. Nem akarnám őt megijeszteni, a dühöm nem is felé irányul. Mindössze felháborító, hogy egyesek mit képzelnek magukról a Minisztériumban!
- Az a minimum! Később, egy kellemsen hűvös fagylalt, egy sütemény, vagy amit csak szeretnél, mellett vissza is térünk majd rá. Mindent el kell mesélned! - Bár rendkívül utálom a pletykát, egyszerűen nem tud szórakoztatni vadidegen emberek élete, de ha az a barátnőimtől van, akkor minden mennyiségben jöhet. Egy féloldalas mosolyt meg is engedek, a reakciója rendkívül aranyos, és még inkább ártatlan. Ha a fiatal Nott fiúról van szó, ugyan nekem semmiképpen nem az esetem, Anához talán még illene is. Meg hát jegyesek, ha nem tévedek. Biztosan különleges élmény lehet egy fedél alatt lakni azzal, akivel a későbbiekben az életedet kötöd majd össze. - Is. Igazából mindenre. Ez az egész annyira tragikus... - Nem is tudom, mit mondhatnék. Pontosabban szólva, annyi minden van, amit mondhatnék, de jobb, ha kimondatlanul marad. Ő túl érzékeny ehhez, a jelenlegi állapotában nem tartom túl jó ötletnek, hogy bármi durvábbat is kimondjak. Félek, hogy esetleg túlságosan is érzékenyen érintené.
- Dehogy is! Ez egy nagyon jó ötlet, ebben a melegben rendkívül jól is fog esni. Mit szólnál, ha elmennék esetleg ruhákat nézni? Bemelegítésnek. Aztán majd lehet körbenézhetnénk neked iskolaszerek kapcsán is. Nem sokára megint megkezdődik a tanítás. - Lágy mosoly játszik ajkaimon, inkább csak a szemem sarkából követem a mozdulatait, a tekintetem nekem is a tömegre terelődik. Nem a kedvencem, de ez egy különleges nap. Ezt senki nem ronthatja el. - Nos, nem a legjobb módon sikerült tudomásodra adni... Viszont úgy gondolom, hogy mindenképpen jobb így. Igazság szerint, elég sokan tudnak rólunk, neked pedig ugyanúgy jogod volt megismerni az igazságot. Ha mást nem azért, amiért a szüleid, nagyszüleid ekkora szerepet játszottak benne. - A hangom sejtelmes, némi izgatottság lapul meg benne. Bár igyekszem minél jobban elnyomni, de Anathema megértheti, hogy tudom miről beszél, talán sokkal jobban is, mint ő. Nem titkoltam sose, de nem is kürtöltem világgá, hogy milyen nézeteket is vallok. Mindössze személyesen vitattam meg politikai nézeteimet másokkal. Most talán eljön az a pillanat, hogy vele is. Talán ez a bevásárló központ nem a legjobb hely hozzá, de ha leülünk egy nyugodt sarokba... Szívesen elmesélek neki bármit, amit csak tudni szeretne rólunk, azt is, amitől Mr Nott talán féltené. Ahogy mondtam, joga van tudni róla, joga van résztvenni benne, ha szeretne. Senki nem állhat az útjába, ha ő azt akarja, én pedig szíves örömest segíteném őt ebben. Szeretem látni, ahogy a gyengébb karakterű emberek meglelik magukban az erőt. Biztos vagyok benne, hogy Anathemának is csodálatosan állna.
Vissza az elejére Go down

Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Csüt. 11 Márc. - 1:25
i have seen the truth

it doesn't make sense

- Ó, hát.. beszélhetünk róla. Biztosan.. van néhány kérdésed, a Próféta a lényeggel kapcsolatban elég szűkszavúnak bizonyult.
Egyelőre leginkább a fagylalt gondolata deríti, de ez főleg a kötéseinek köszönhető, amelyekre Madame Malkin biztosan kíváncsi lesz, és Tessen, valamint Mr. Notton kívül nem látták, csak a koboldok a bejáratban. Hamarosan meglátogathatja Ms. Blacket, de ilyen gyönyörű társaságban mintha még alkalmatlanabb volna jelenlegi állapota, és még nem szokta az ezzel járó figyelem ízét, de jó lesz, ha mégis megpróbálkozik vele, nem lehet örökké elrejtőzni a Roxfortban sem.
- Persze, nézhetünk ruhákat. Egy kicsit.. híján vagyok megfelelő daraboknak, mert a Minisztérium nem küldte még el a kért dobozokat, de bennünket sem engednek a házba lépni. - most nem minden szándék nélkül emeli ki épp ezt, szüksége lesz rá a hangulat megalapozására, ha valóban fel akarja tenni a kérdéseit a lehető legkevésbé direkt módon. Eris természete kedvezett az őszinteségnek, és azoknak a részleteknek, amelyeket mások igyekeznének tompítani előtte, pedig most korty levegőnek tűnnek ennyi tudatlanság után.
- Jól gondolom, hogy a tanszerek gondolata annyira nem foglalkoztat...? Emiatt ne aggódj, ezt már korábban.. elintéztük. - cinkos mosoly játszik az ajkain, elvégre nem ringatná magát olyan illúziókba, hogy egy felnőtt nő, megszabadulván e kötelességétől, azzal kívánja tölteni szabad délutánját, hogy üstöket és pergameneket osztályoz, ebben oszt tanácsot, és mindezt még lelkesedéssel is teszi. Nem, Anathema nem akarta elüldözni barátnőjét ezzel a lehetőséggel - Te is közéjük tartozol.
Inkább kijelentés, mint kérdés, bár ezt a következtetést ezután könnyebb levonni, mint hitte volna. Talán nem szerencsés, hogy Eris ilyen nyíltan beszél vele, de csak mert nem sejtheti, hol járt pár napja, és hogy emiatt nem veszthet rajta, ha dolgokat közöl vele. A tömeg szerencsére nem ügyel úgy rájuk, és egyébként sem beszélnek elég hangosan ahhoz, hogy feltűnést keltsenek.

- Mi igaz abból, hogy az ideológiája főként a vérelméleten alapszik? - hamarosan feltűnik majd Madame Malkin szalonja, ott valóban témát kell váltaniuk, de egészen addig is kérdezhet, legalábbis az iméntiek alapján nem kell másnak álcáznia a kíváncsiságát - Hogyan zajlik a toborzás? Úgy értem, viszonylag kevés azoknak a száma, akik az első szempontnak megfelelnek, és emellett méltónak találtatnak, ha jól látom a helyzetet. Mi a végső cél így?



it's coming.
IT'S BAD.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Anathema & Eris ~ everything will be fine, i promise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» fine mess
» Doris Promise Edwards
» Eris Aurelia Scabior
» Eris & Alastair - The shadows have enlightened us

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-