Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

The night before Halloween EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

The night before Halloween EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

The night before Halloween EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

The night before Halloween EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

The night before Halloween EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

The night before Halloween EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

The night before Halloween EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

The night before Halloween EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

The night before Halloween EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

The night before Halloween



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Csüt. 4 Feb. - 21:58
@Anathema Avery
@Marlene McKinnon
@Morgana Walsh


Még mindig kritikus szemmel nézem magamat a tükörben, miközben a kezemben tartott pálcával szárítom a hajamat, de azt hiszem, valamennyire sikerült megbékélnem a helyzettel, mióta rájöttem, hogy anyám tíz éves munkája talán nem okozott végleges károkat a hajamban. Egyre kevésbé érzem a viszketést, egyre kevésbé korpásodik, köszönhetően azoknak a varázslatoknak, amiket a nyáron beszerzett könyveimből tanultam, és úgy tűnik, hogy az új sampon tényleg elkezdett hatni, talán tényleg van valamiféle hajnövesztő hatása.
Ahogy befejezem a szárítkozást, belebújok a sötétvörös hálóingbe, ami alá idén ma először nem csak egy pólót és egy bugyit vettem fel, hanem azt a bézs színű pizsamát is, amit nagyanyám küldött születésnapomra. Bármennyire jól fűtenek a varázslatok és a szoba közepén álló kályha, hideg van, főleg a torony tetején. Nem fáztam ennyire azóta a hülye erdő óta. Megborzongok kicsit, azután belebújok a meleg, hosszú szőrű piros mamuszba, amin jó adag macskaszőr is van, úgyhogy tudom, hogy párnának is kényelmes lehet.
Még a hajamat igazgatva sétálok ki, oda az ágyamhoz, hogy egy könnyed mozdulattal lerántsam és a földre terítsem a takarót, és hosszú pakolás után az összes párnát elhelyezzem, és leüljek közéjük törökülésbe, kicsit hátradőlve, az egyik lábamat kihúzva a papucsból. Őszintén örülök ennek az estének, amit az sem ront el, hogy Lily nem tölti velünk, valószínű járőröznie kell. Rosszul érzem magam miatta, hogy pont így alakult, de azt hiszem, amúgy sem tölt szívesen időt velünk azután, hogy egyértelművé tettük többször előtte, hogy nem gondoljuk, Anathema családja bármi rosszat tett volna. Biztosan sokszor érzi magát rosszul amiatt, hogy mugli születésű három aranyvérűvel egy szobában, és bármennyire kedvesek voltunk vele, idén úgy tűnik, hogy jobban preferálja a fiúk társaságát. Amit meg is értenék, ha nem azokét, akikét. James Potter, Sirius Black meg a csúnya barátjuk szoros versenyben legyőzik Theodore barátait is lúzerségi versenyben.
Előhúzom az ágy alól, még a tegnapi roxmortsi kimenőn, a Szárnyas Vadkanban vásárolt alkoholt, amit a tulajdonos annak ellenére adott el, hogy nem lehetett biztos benne, hogy tényleg tizenhét vagyok-e. A galleon az galleon, gondolom. A becsempészéstől féltem, a gondnok szeret mindenkivel kellemetlenkedni, de végül sikerült besorolnom a leginkább idiótáknak tűnő mardekáros fiúk mögé, akik reményeimnek megfelelően kellő időre lefoglalták, amíg bejutottam. Tudom, hogy büntetőmunka, pontlevonás, és apának írt levél járna érte, de ha már a nyárnyitó elmaradt, azt akartam, hogy a Halloweent méltón ünnepelhessük a barátaimmal ezen a szombat estén.
Már előre mosolygok, miközben beteszem középre az innivalót, illetve a közösnek szánt édességet, például a többnyire nem túl édes Mindenízű Drazsét, elengedem magam. Nem aggódok, hogy mit gondolnak most a szobatársaim, amiért a lábfejem közelebb tolom a kályhához, hogy mennyire lehet most össze-vissza a hajam, és ami a legfontosabb, nem jut eszembe anyám sem. Nem idegeskedek, nem teljesítek, csak önmagam lehetek. Elvárásaim voltak ezzel az estével szemben, azt akartam, hogy örökre emlékezetes maradjon, de miközben Anathemára mosolygok, nem érzem azt sem, hogy baj lesz, ha ez is csak egy lesz a szép esték között.
- Ezt mutattam már? Mr. Hennessy küldte a születésnapomra.- még mindig a töredéke a parfümjeim száma Anathema, vagy a legtöbb lányos lány gyűjteményeihez képest, most viszont nem érzem magam úgy, ahogy általában szoktam, amikor megmutatok egy parfümöt. Eleinte úgy éreztem, hogy gyengeség használni, azután úgy éreztem, hogy nem szabad olyat használni, ami másnak megvan és nem én választottam, most viszont nem érzem, hogy bármi rossz lenne benne, hogy egy népszerűbb darab, és tetszik az illata. Erős, édes, fűszeres illata van, amiről eszembe jut valami- talán egy nyár hét évvel ezelőttről.
Furcsa belegondolni, hogy mennyire nem beszéltem sokat Morganával, akivel névrokonok vagyunk. Többnyire persze azzal a két fiúval van, és leginkább azt gondoltam róla, hogy fura és ostoba játékokat játszanak együtt, amit negyedikben egyszer nem túl kedves stílusban meg is mondtam neki. Mindig úgy éreztem, hogy négyük közül vele leszek a legkevésbé közeli viszonyban, de úgy tűnik, hogy Lily tett róla, hogy ne így legyen.
- Mindenki elkészült? Marlene?- egy pillanatra összerezzenek, ahogy a macska farka végigsiklik az arcomon, azután elmosolyodok a saját ijedtségemen. Magamhoz veszem az egyik sötét színű, karcolásokkal teli, de drága üveget, amiért három galleont hagytam ott, és egy pálcamozdulattal kihúzom a dugót a vörösborból. - Arra gondoltam, hogy adjuk körbe elsőre. Tud valaki valami jó ivós játékot?


A hozzászólást Tesanna Nott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 7 Feb. - 21:12-kor.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Csüt. 4 Feb. - 23:02
az ártatlanság vélelme

Anathema Avery elgondolkozva ült az ágyán, várva, hogy Tess végezzen a fürdőszobában, és legyen lehetősége gyorsan zuhanyozni és pizsamát ölteni a nagy, közös beszélgetés előtt - nem különösebben kedvelte a macskákat, de az érzés nem volt kölcsönös, és annyira nem volt jelen, hogy megszokásból megsimogatta párszor a figyelemre áhítozó Artemist, aki válaszol purrogott néhányat.
Mr. Nott szavai még mindig beférkőztek a fejébe, kilökdöstek minden egyéb következtetést arról, hogy szerencsés volt-e maga elé engedni barátnőjét a fürdőszobában, mivel újabban csak ott volt hajlandó megszárítani a haját, ennélfogva mindannyian átélték azon fiútestvérek sorsát, akik osztoznak nővéreikkel és húgaikkal..
Későn eszmél, csak mikor megszólítják, összerezzen és Artemis megsértődvén távozik mellőle. Csak most jön rá, hogy lényegében egy órája bámulhat maga elé, ami roppant kellemetlen, és magyarázatra is szorulna, ha Tess nem volna annyira elfoglalva az előkészületekkel - remélhetőleg Marlene és Morgana még nem szúrták ki ezen apró részletet.

- Mhmm, igen. Kellemes! Még nem. Azt hiszem. - segélykérően pillog a reményei szerint megérkező barátnőire, aztán beiszkol a fürdőbe, és megpróbál inkább a jelenre koncentrálni: a közelmúltról úgysem ejthet szót, a vízsugár alatt tenyerébe temeti az arcát, megpróbálja kizárni, milyen erkölcstelen.. Mr. Nott tekintete és szeplői nélkül annak érzi magát, de meg nem oszthatja.
Még mindig kicsit diszorientált, mikor pár perccel később csatlakozik a pizsiparti tagjaihoz, egyelőre túlméretezett, sötétkék fürdőköpenyében, amelyen ülve talán érdemes volna a haja gondosság ellenére vizes alját megszárogatnia, mielőtt mindent összecsöpögtet. Barackillata van. A barackillat talán elnyomja a vérét.

- Elkezdhetjük, ezzel gyorsan megvagyok. Uhm, Tess, biztos vagy benne, hogy azt mind meg szeretnénk inni? - nem szeretne ünneprontó lenni, pedig ez pont úgy hangzott, mintha erénycsőszködni vágyna a lányok felett, ezért megfogadja, miközben fújni kezdi kicsit ügyetlenül a még nem tökéletes karja miatt a vizes tincseket, hogy nem tesz több hasonló kérdést a közösbe - Tényleg, hogy sikerült beszerezned?
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 6 Feb. - 14:13
Izgatottam vártam ezt a mai estét azóta az álmatlan éjszaka óta Tessel. Másnap össze is gyűjtöttem a lehetséges témákat a beszélgetésekhez, átgondoltam miképp szórakozhatnánk, de végül alább hagytam a lelkesedéssel mielőtt mindannyiukat az őrületbe kergettem volna. Hamar elkészültem, néhány tálat és dobozt halmoztam fel az ágyam melletti polcon, de még mielőtt kipakoltam volna őket, elsuhantam felfrissíteni magam és belebújtam a világoskék pizsamámba. A hajamat most is mint legtöbbször egy copfba összefogtam, Halloween-i hangulathoz méltón egy régről elővadászott csontot ábrázoló hajgumit választottam. Miután végeztem és beléptem a hálószobánkba, vidámsággal az arcomon elkezdem kipakolni a cuccokat a körünk közepére. Volt ott egy kis sós rágcsa amit a konyháról hoztam vacsora után, valamint egy dobozban a Roxmortsból szerzett Halloween-i finomságok, néhány szemgolyó formájú gumicukor, pók és csótány alakú töltött édesség és ehhez hasonlók. Általában túllövök a célon, de ezt a lányok már tudják.
- Igen, kész vagyok, jövök, esküszöm, már nem hozok több holmit! - Odafutok a többiekhez majd egy párnát magam alá csúsztatva heveredek le törökülésbe a többiekhez. Nagyon sajnálom, hogy Lily ma nincs itt, de hát ez ellen igazán nem tudunk mit tenni. Próbálok nem erre gondolni és igyekszem magam jól érezni, na meg a lányokat is erre húzni, mint mindig. - Szerencsére nem kellett felkutatnunk az osztót. - Pillantok Tess felé amikor a kezébe veszi az alkoholos üveget. Igazából akármelyik opciót is választjuk, mindenképp nehéz lett volna behozni a suliba feltűnés nélkül az italt. Viszont a lány ügyes volt és megoldotta. A kérdésére elmerengek, Anathema óva intését pedig most elengedem a fülem mellett. Pedig hozzá hasonlóan legtöbbször én sem támogatnám a túlzott alkoholfogyasztást vagy egyéb mást, de ez nem tűnik olyan vészesnek, ha ennyi felé osztjuk majd el.
- Én csak az üvegezést ismerem. - Vörösödöm el picit az ivós játék gondolatára. Nem vagyok egy nagy bulizós csaj, inkább csak a lányokkal szoktam ilyesmiket csinálni és hát Mason sem oszt meg velem mindent, de azért reménykedve lesek Morgana felé, hátha neki még akad valami jó ötlete.

Vissza az elejére Go down

Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Szomb. 6 Feb. - 18:01

Ha úgy állok hozzá, előnyei is vannak, ha bizonyos szobtárs rászokik, hogy a hagyományos csúcsidősávban foglalja be a fürdőszobát napjában hetekre, hogy épületlebontási varázslatokkal se lehet kirobbantani, ameddig nem végez. Mármint légyszi, ötfős lányszobáról beszélünk. De ilyenkor legalább kitapasztalod, a napnak melyik szakában érsz is rá a magad wellness-rituáléira, és nincs forgalom se.
Ha őszinte lennék, végülis nem panaszkodhatnék jogosan az időmennyiségre, amit Nott újabban magára szentel, és igazából a türelmetlenségből kialakulni képes lincshangulatot is leszarnám, ha nem kéne azzal számolni, hogy hét év lakótársairól van szó. Általános "nem szarsz oda ahonnan eszel" szituáció, hogy inkább békésen, rugalmasan alkalmazkodok. Vagy, horribile dictu, megkedveltem volna őked az eddigi öt évünk alatt hogy jó szivemből legyek engedékeny velük? Talán ha lenne olyanom.
Így délután helyett én most tudok le ilyen fontosabb iskolai teendőket, mint a házik ...kárára inkább egy Kapisztránt is végre rendesen megizzasztó boss-mechanika kidolgozása, amin nem fog tudni végre hülye szerencséből keresztülgázolni, hanem kénytelen lesz gondolkodni is.
Ezt így most ágyban ülve, a világ, de legalábbis a szoba legelegánsabb hálótalárjában, ameddig a többiek, minusz Evans, összekaparják magukat erre a vad, tabukat nem ismerő házibulira, ami minden bizonnyal fel fog érni egy egész babazsúrral végül.
Leteszem végül a következő csodafegyverem terveit, és előkászálódok már tényleg megnézni, milyen macifröccsöt hozhattak, hogy már most a detoxtól tartanak, lassan kezd érdekesen hangzani ez a szeánsz.
-Ugyan már, négyen vagyunk rá, ha nem fagyálló van benne, akkor fejenként ez alig lófasz.
Aztán még eszembe kell jusson, feltehetőleg nem fogják érteni mi a fagyálló, pont az az egy delikvens nincs ma jelen, akiről feltételezném, hogy hallott már a fogalomról. Legfeljebb ha felmerül a kérdés, majd elmagyarázom, hogy a muglik azt használják akkor, ha télen nem jégtömbbel akarnak ablakot mosni.
McKinnon meg hogy zavarba jött attól, hogy ismeri az üvegezést... mondom én, hogy babazsúr lesz itt maximum.
-Hát vannak még ezek a mindenkori "igyunk, amikor..." listák, de ahhoz minimum egy csomó közös belsős poén kéne, ésvagy valami, ami tele van klisékkel.
Egyet mondjuk biztos ők is ismernének, "...Walsh megint kurvára indokolatlanul beszél csúnyán", de ahhoz hordót kellett volna hozni az üveg helyett.
-Titeket ismerve szerintem totál biztonságos az az üvegezés.


A hozzászólást Morgana Walsh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 15 Feb. - 17:11-kor.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon, Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Vas. 7 Feb. - 21:58
- Minden rendben? Szétszórtnak tűnsz.- pislogok csak kettőt, miközben elrakom a parfümös üvegcsét, és leülök Anathema közelében. Persze, nem meglepő, hogy ilyen rosszul és szétszórtan érzi magát, minden bizonnyal nagyon megviselte, hogy ma apával meglátogatták a házukat. Ott halt meg anya, ott látta talán utoljára a családját, és apa bármennyire igyekezett vigyázni rá, biztosan látszik rajta, hogy nem élnek már ott emberek.
Kiverem a fejemből a furcsa közjátékot, és igyekszek az estére fókuszálni.
 - Szerintem sem lesz semmi baj. Négyen vagyunk tényleg, holnap meg vasárnap van. Szerintem mind megérdemeljük, hogy elengedhessük magunkat egy kicsit. Öhm... mi az a fagyálló?- az utolsó kérdést Morgana felé intézem, biztos vagyok benne már a válasza előtt, hogy valamiféle ismeretlen, talán muglik által kevert és használt méregről lehet szó. Esetleg valami erősebb alkoholról.
Hosszan nézem Anathemát, akinek még mindig vizes a haja, és szemmel láthatóan nem jött rendbe teljesen, bármennyire közelít az első kviddics meccs. Tudom, hogy nem akarja kihagyni, de aggódok érte, azt hittem, hogy ennyi idő elég lesz neki, hogy teljesen rendbe jöjjön, és aggódni kezdek, hogy ez eddig elhúzódik. Csak akkor engedem el magamban a dolgot, amikor rákérdez az ital eredetére.
Anathema kérdésére az illendőnél talán kicsit büszkébben mosolyodok el- nagyon régen nem szegtem meg a házirendet, igyekeztem kerülni a büntetőmunkát és a pontlevonást az elmúlt években, ami eddig sikerrel is járt, de kicsit tartanék a dolog bevallásától, ha Evans itt lenne. Még ha nem is kezdtünk volna eltávolodni egymástól, akkor is úgy érezném, hogy kényszerhelyzetbe hozom azzal, hogy tudomására hozok valamit, amit jelentenie kellene.
- Igazából nem volt bonyolult. A kocsmáros a Három Seprűben elég könnyen elhitte, hogy nagykorú vagyok, az meg gondolom nem érdekelte a legkevésbé sem, hogy mit csinálok vele. Frics meg nem volt nehezen átverhető, csak be kellett sorolnom a mardekáros évfolyamtársaim mögé, azok a fiúk mindig felkeltik a figyelmét.- megforgatom az ujjaim között az üveget, ami könnyen végezhette volna Frics fogai között, és tényleg őszintén büszke vagyok magamra, hogy sikerült ezt elintézni. Nem mintha nem állt volna az első négy évem szabályszegésből, de akkor nem számoltam a következményekkel. Most számoltam velük, és sikeresen el is kerültem őket. Marlene felé fordulok. - Ki ez a rejtélyes „osztó?” Nagyon nagy embernek képzeli magát.
Nekem is van néhány ivós játék ötletem, de ahogy végiggondolom, valószínű tényleg az üvegezés lehet a legjobb kezdés: beszélgetünk, ellazulunk, és megtudunk egymásról dolgokat, amiket amúgy nem tudnánk meg. Felbontom az üveget, a pálcámhoz nyúlok, és miközben kicsit ügyetlenül, Morganát majdnem el is találva magunkhoz hívok négy poharat a szekrényem mellől, végignézek a lányokon.
- Akkor kezdjük szerintem ezzel, aztán majd alakul valahogy. Legyen akkor úgy, hogy aki nem akar válaszolni, vagy nem akarja megcsinálni, amit kap, lehúzza a pohara tartalmát.- azt hiszem, eredetileg az a szabály, hogy aki nem csinálja meg, amit adnak neki, vetkőzik, bár lehetségesnek tartom, hogy Adrian találta ki az utolsó buliban, amiben majdnem le is feküdtem vele. Őszintén szólva örülök neki, hogy ott nem ez volt a szabály, akkor valószínű túl részeg lettem volna hozzá, hogy rájöjjek, mekkora hülyeséget csinálok éppen.
Kitöltöm a négy pohárba a bort, azután az üressé vált üveget beteszem középre, és egy határozott kézmozdulattal megforgatom. Figyelem, ahogy pörög, ahogy a kicsi, pár cseppnyi még bent maradt bor permetként szétoszlik a levegőben. Nem vagyok igazi szakértő, de a szaga alapján kifejezetten középszerű italról van szó. Nem jó, de nem is tragikus. Kipörgetem Marlene-t.
- Felelsz vagy mersz? ... Jó... hány évesen csókolóztál először?- iszok egy kortyot, közben elgondolkozok rajta, hogy mennyire bizarr, hogy milyen régen vagyunk barátok, és nem tudom, hogy mikor, ha egyáltalán valaha. Ijesztő, hogy éveket élhetsz valakivel egy fedél alatt anélkül, hogy megismernéd. Morganáról azt sem tudom, hogy szűz-e. Leteszem a borospoharat, és csendben, érdeklődve figyelem a következő köröket.
Vetek egy oldalpillantást Anathemára. Nagyon furcsán viselkedik, és úgy érzem, hogy köze lehet Theodorehoz, esetleg mégis együtt lehetnek valahogy. Ezt a teóriát ugyan töri, hogy láttam azóta is Adoreral, de már semmivel kapcsolatban nem lepődnék meg a bátyámon. Persze, Anathema soha nem menne bele egy olyan kapcsolatba, ahol Theo közben azzal a lánnyal fekszik le.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Hétf. 8 Feb. - 23:56
az ártatlanság vélelme

Anathema Avery valóban szétszórt volt, néhány darabját - erkölcseit, meggyőződését, félelmei egy részét - ott felejtette azon a már bevetetlen ágyon, és összepréselt ajkai mögött nehezen hallgatnak a kétségek, kérdések, azonban nincs módja arra, hogy szabadjára engedje őket. Nemcsak Mr. Nott ténye miatt, de abban is biztos, hogy szobatársnői épp úgy járatlanok a biológia dolgában, ha az szenvedéllyel vegyül, ahogy ő volt, enyhülést nem hozhat egy egész erre áldozott éjszaka sem, és természetesen nem azért gyűltek össze, hogy szomorú témákat vesézzenek a háború előestéjén.. Rozáceás arca felhős, mint az égbolt novemberben, kicsit fehér és szürke, csak a két, rózsás folt főszerepel rajta igazán.
- Hát, bevallom, még sosem ittam egyszerre egy pohár bornál többet. - mosolyog szerényen annak tudatában, hogy menthetetlenül az este legerényesebb ifjú hölgye lett még akaratlanul is, de aztán csak ámulva figyeli, mi mindent hoz még Marlene, és kicsit kevésbé aggódik a várható alkohol mennyisége miatt. Nem feltétlenül a maga okán, de Tess hajlamos volt duhajkodni akkor is, ha erre nem szólították fel, Morganától pedig tájidegen volna, ha nem bíztatná eme cselekedetben hangos szóval, mert nos, a szalonspicces Tess minden bizonnyal egyszemélyes műsorszámnak is beillene. Talán az aggodalma megalapozatlan - de most nagyon örül, hogy ennyi rágcsálnivaló szolgál mentsvárként az ital előtt, szárítja tovább a haját, és lassan maga is leülhet közéjük annak veszélye nélkül, hogy minden vizes lesz.
- Én ismerek néhányat, de talán jobb, ha nem mesélem el őket. Az unokabátyáim tanították, és.. - de nem fejezi be, mert egyrészt kiegyeznek a játék mikéntjében, másrészt teljesen irreleváns is, mert belőle hiányzott az a karizma, ami mondjuk a Hook kapitány sokadszor iszik levezényléséhez szükséges. Abban sem biztos, hogy az borral működne.
Két kis gombócba tűzi a haját - észre sem veszi a nyakán éktelenkedő hatalmas szívásnyomot, amely most előlép és kiélvezi az esetleges döbbenetet - és hálóköntösét összehajtva, pizsamájában letelepszik a földre, közvetlenül a lányok mellé. Észre sem veszi a járörőző Artemist, aki már méregeti, hogy ugorhatna a legkisebb erőfeszítéssel az ölébe.

Elfogadja a poharat, óvatosan belekortyol, megállja a fintorgást - azért nyilvánvalóan egyikük sem ehhez szokott, neveltetésük révén a megfelelő alkalomkor, megfelelő ételhez elfogyasztott alkohol nem állt távol tőlük, azonban szüleik bizonyára nem vállalkoztak volna épp ennek az évjáratnak és minőségnek a megvételére önként. Kíváncsian néz ő is Marlenere, aztán eszébe jut a ládájában tartogatott néhány tábla csokoládé, és még mielőtt a macska martalékává válna, kikeresi őket, hogy betegye a közösbe.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 15 Feb. - 20:20
Felkuncogok kicsit Morgana fagyállós kijelentésére. A lányok tudják, hogy érdekelnek a muglik és nyaranként igen sokat szoktam érdeklődni felőlük. Mondjuk még mindig vannak olyan dolgok, amiket magam sem értek és hát ezekben az időkben igen óvatosnak is kell lennünk, de az biztos, hogy rajtam nem fog múlni, hogy még több mindenről informálódjak és akár néhány dolgukat az életem részévé is tegyem. A legtöbbre nyilván nincs szükségünk, hiszen a pálcánk hatékonyabb mint mondjuk egy fagyálló, de az ember kíváncsi és tudásra szomjazik, ez pedig jó alapot ad a fejlődésre.
Tess történetét végig mosolyogva hallgatom, olyan ügyes, én biztosan elbuktam volna ismerve a szerencsémet. Mindenesetre utolsó lehetőségnek még tényleg ott volt az a srác, aki a piákkal üzletel a suliban, de ahhoz meg biztosan elő kellett volna vennem a kapcsolataimat vagy belemásznom Potter aurájába a kviddicsedzésen, hogy többet megtudjak és hát, sok lett volna benne a buktató.
- Nem tudom, hogy ki ez a srác, mert elég jól titkolják a kilétét egyébként, és hát meg is értem, mert biztos célkereszt lenne... de arra gondoltam hogy végső esetbe megpróbálom megkörnyékezni Pottert az edzésen, mert ők mindig mindent tudnak. Csak aztán nem volt rá szükség, így elvetettem a témát. - Vonok vállat, talán majd egy következő alkalommal, de való igaz, hogy az a legbiztosabb amit mi magunk vásárolunk és ki tudja, hogy mit is adna el nekünk ez a srác.
Nem vagyok egy nagy alkoholfogyasztó én sem, így kicsit együtt tudok érezni Anathemával. A megtöltött poharat a kezembe veszem, közben a játékon gondolkodom, de nem hittem, hogy az én üvegezős ötletem lesz majd a befutó. Meglepődöttségemből igazából csak az ugraszt ki, hogy Tess engem pörget és azonnal rábököm a Felelek szót, és a kérdés már cikázik is felém.
- Hát, két évvel ezelőtt, amikor apával utaztunk a nyáron, az egyik medimágus fia levakarhatatlanul rám volt kattanva. Aztán az egyik este lekapott az étterembe ahol együtt vacsoráztunk, de gondolhatjátok, hogy milyen vége lett. Mielőtt még észbe kaptam volna, Mason behúzott neki egyet, az apja meg azt mondta, soha nem találkozhatunk többet. Mondjuk nem bánom, nem is volt jó. - Vörösödöm el, de azért egy apró vigyort megejtek mellé, mert visszaemlékezve sokkal viccesebben hat ez a történet, mint akkor ott átélve.
Így rajtam a sor, szóval egy határozott mozdulattal megpörgetem az üveget, és ameddig az pörög, egy savanyú cukrot is bekapok. Lehetőségeken gondolkodom mindkét irányba, de rájövök, amikor Morganát szúrja ki az üvegem, hogy nem lesz könnyű dolgom.
- Felelsz vagy Mersz? Jó, ezt kár volt megkérdezni... - Picit elnevetem magam, mikor meghallom, hogy a lány egyértelműen a 'Mersz'-t válassza. Rövid ideig elhúzom a dolgot, gondolkodom kicsit, meglötykölöm a poharam tartalmát, de végül felnézek rájuk.
- Törj be a fiúk hálótermébe és dobd be hozzájuk a Zonkó Csodabazárjából való színeresztő petárdákat. Van belőle nekem még tavalyról három darab, Masonnek vettem ajándékba, de nem volt lehetőségem átadni neki. - Milyen vicces lenne, ha holnap mindannyian rózsaszínben pompázva jelennének meg a Nagyterembe az asztalnál. Nem igazán bírom ki ezt nevetés nélkül, kezemet is a szám elé kapom.

Vissza az elejére Go down

Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Hétf. 22 Feb. - 18:45

-Pont aminek hangzik- válaszolok nagyon informatívan a fagyállóról, "mi ebben a kérdés egyáltalán" hangnemben, és eldöntve, hogy ha véletlen Nottot pörgetném és felel, elmagyarázatnám vele, mi a fagyálló. Ki tudja, érdekes következtetésekre juthat segítség nélkül. Már eleve érdekes jelenség, hogy egy dolog az ismerethiány, de a varázslónép valahogy kialakított egy ismerettaszítást, ha a muglikról van szó. Én képmutatásra gyanakszom, "nem, nekünk a középkor óta direkt nincs semmi közünk az ő világukhoz", és mégis valahonnan léteznek bűvölt verziói ilyen középkorinál újabb dolgoknak is, mint petróleumlámpa, gőzmozdony, vagy épp rádió. És akkor a fagyállóban kontextuálisan benne van már most annyi, hogy fagyás elleni alkohol, a fél választ el lehet találni már akkor, hogyha van egymás mellett két agysejted. Azt szabad nem tudni, egészen pontosan hol használják, de ekkora túlcsodálkozás azért fasság.
Végül inkább csak hallgatom az inkrimináló vallomásokat. Egy pontig. Oké, igen, nem bírom én sem akármeddig belefaszkodás nélkül, de Avery hagyta olyan lógva a mondat közepét.
-...és véletlen még kiderülne, hogy igazából én vagyok itt a legártatlanabb kis szendeszűz?- Azon azért én is meglepődnék, de ki tudja mik derülnek ki még itt. -Ez itt partiállat, amaz csempész, a harmadiknak alvilági összeköttetései vannak,..
Vigyorogva nézek végig a többieken, ahogy végigveszem ezeket a sötét kis titkaikat, amiket - gyanítom - exponenciálisan eltúloztam azért.
Az üveg meg se áll még másodjára teljesen, csak már egyértelmű, hogy nem fog továbbfordulni rólam, és McMinyon még teszi föl a kérdést, már vágom rá a "merek"et, egy vigyorral próbálva sugallni, hogy tekerjük feljebb az érdekességét ennek a bulinak, ha kedvenc szinek érdekelnének, az elsősök közé ültem volna be. Bár titkon van egy averzióm ezek iránt a kérdések iránt, erről nem kell tudniuk.
-Náh, egyszerű. Csak ne kövessetek olyan közelről, hogy feltűnő legyen- veszem át az improvizált robbanószert az alvilági kapcsolatokkal rendelkező összekötőtől, egyelőre a hálótalárom ujjába rejtem. Remélem, hogy a feltűnőt értették, hogy arra vonatkozik, hogy őnekik is közük van ehhez, miután sokkal kevesebb diszkrécióval, mint csörtetéssel megindulok a fiúhálók tornya felé. Hiszen nem attól gyanús valami, ha lehet látni, hanem ha és az ismert normákból is kilóg egyben.
-Pakisztrán, hol vannak a vázlataim!? Ne hidd, hogy több esélyed lesz megúszni őket, ha lenyúlod, és letagadnod se kell, tudom, hogy te voltál! Pofátlan fasz...
Morgana Walsh obszcén, esetenként hangos, leszarja a másokra tekintettel levést - akik például egy csendes estét szeretnének ilyenkor - ahogy az ez iránti véleményedet is, és eltúlzott prioritást ad az asztali szerepjátékoknak, amit a gyökér kis barátainak mesél. Ezt mindenki tudja, aki úgy kábé egynél több napot lakott a közelében. Case in point, különbség feltűnő és gyanús között.
Csak a színbombát kell viszonylag diszkréten meggújtanom, pluszminusz bámészkodók okán, az ajtót úgy töröm rá a fiúhálóra, mint a hallottak alapján gyanítható, de a kilincset nem engedem el. Ha a gyanútlan Pisztránggal szembetalálkozok az ajtórésben, mert jogosan felháborodhat az ezúttal koholt vádakon, kap egy bocsánatkérő, bár fél faszt se bűntudatos vigyort, miközben bedobom a tüzijátékot a szobájukba, és már rántom is be az ajtót, csukva tartva, ameddig nem hallom a durranást. Aztán spuri vissza a mi hálókörletünkbe, a nálunk persze csúszdává váló lépcsők biztonsága mögé.
Minek panaszkodjunk kettős mércékre, amikor hasznunkra válnak épp?
Vigyorogva lihegek még, ahogy visszatelepedek az üveg körüli helyemre, mert azért na, két lépcsősoron menekültem végig teljesen indokoltan, pluszminusz pár méter klubhelyiség a kettő közt, engem nem ilyen rohangálásra építettek. Hanem tökéletesre. Ha a kettő között logikai ellentmondást találna bárki, az bekaphatja, mert téved, mert azt mondtam.
De kötekedő gondolatolvasók hiányában inkább pörgetek is.
-Nott?- rövidítem le a kérdést a redundáns mondókáról, mind tudjuk, mit játszunk épp, meg végülis azt is látjuk, kire mutatva állt meg az üveg. Gondolom, udvariasság legalább valamit kérdezni?
De mivel nem felelni akar, a fagyállót így megúszta legalább, nekem meg ki kell találnom valamit. És ha máshogy lettem volna kreatív az előbb, most bedobhatnám, hogy ő meg vigye el helyettem a balhét, de sajnos ehhez túl egyértelműen magam voltam a színbombás incidenshez, hogy működhessen.
De ha már így kriminalizálódunk,..
-Legyen mondjuk... ha ilyen jó csempész vagy, lopj be valamit a Kövér Dámán kívülről.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon, Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Kedd 23 Feb. - 6:33
- Jó.- részemről ennyivel le is zárom ezt a fagyálló kérdést. Őszintén szólva a legkevésbé sem érdekel, hogy mire való, és mire használják a muglik, főleg, mert legalább három varázslat van fagykár ellen, apámat pedig annyiszor láttam használni az egyiket a kinti növényeken, hogy valószínű én is végre tudnám hajtani. Hogy a muglik mivel locsolhatják a sövényüket télen, a legkevésbé sem érdekel.
Gyorsan nyugtázom, hogy akkor, úgy tűnik, üvegezünk. Rámosolygok Anathemára röviden, mielőtt elkezdünk játszani, látom, hogy valamiért feszült, ideges. Morgana, a másik, kicsit offenzívnek tűnik ma este a szokásoshoz képest is, ami régen nem zavart volna, én sem voltam annyira különböző, bár a barátaimmal én is más hangnemet ütöttem meg. Kicsit zavarba is hoz a káromkodása, a szóhasználata, de egyelőre igyekszem kizárni ezt, és Marlene válaszára koncentrálok. Őszintén meglep, amit mond.
- Tényleg leütötte? De miért? Bántott téged?- őszintén nem értem ezt az egészet, és kicsit le is sokkol, hogy Mason ilyen agresszív, és főleg az, hogy nem feltételezi Marleneról, hogy ha akarná, meg tudná védeni magát. Én nagyon kiakadtam volna, ha Theodore rám nyitott volna bármikor, és most is kiakadnék. Gondolom, hogy Marlene sem mondja meg a bátyjának, hogy kivel mit csinálhat, engem teljesen kiborított volna ebben a helyzetben. Főleg, hogy neki valószínű nem lenne kifogása más húga ellen.
Nem követem Morganát a feladata végrehajtásához, csak hátradőlök, és hiszek neki. Sok rosszat lehet mondani róla, de valahogy azt nem feltételezem róla, hogy csalna ilyesmiben, és annyira nincs kedvem vele mutatkozni, mert nem tudom, hogy melyik fiú szobát választja. Gondolom azt, amiben Rosier meg Bones van, velük szokott sok időt tölteni, meg abban a szobában nincs prefektus sem. Nekem nincs kedvem pizsamában végigmenni a fiúk folyosóján, még ha nem is vagyok kifejezetten szégyellős, és nincs kedvem bután vihogva futni, miután el lettek intézve. Kicsit durva ez a dolog, tartanék is retorziótól, de tudom, hogy lehetetlen.
Miközben Morganát várjuk, megpróbálok magamhoz venni a macskát, és miután nem járok sikerrel, és Anathemához menekül, szinte mágnesként vándorol a tekintetem a nyakára. Vetek Marlenera egy oldalpillantást, hogy kiszúrta-e, nem akarom külön zavarba hozni Anathemát, de akárhogy nézem, az nem zúzódás, nem kiütés, nem átoknyom, nem árnyék. Az egy szívásnyom. Adrian hagyott rajtam is két évvel ezelőtt, mondjuk az nem volt ennyire sötét. Érzem, hogy elvörösödök.
- Ana... te meg Theo... van most köztetek... bármi?- nem tudom elképzelni, hogy ki más lehetett volna a tettes, zavarban vagyok, miközben óvatosan megérintem a saját nyakamat ott, ahol Anathemáén a szívásnyom van. Mindig szurkoltam nekik, mindig úgy éreztem, hogy Anathemának és Theodorenak egy párnak kell lenniük, de azután, hogy lefeküdt Adoreral, és azóta is együtt van vele, valahogy nem tűnik már olyan boldognak a gondolat. Hihetetlenül tisztességtelennek tűnik a bátyám részéről, ha tényleg mindkettejük érzéseivel játszik, mert, gondolom, Adore sem csak a szexért van vele, Anathemát pedig könnyen belezsarolhatja érzelmileg bármibe azzal, hogy milyen régóta fontosak vagyunk egymásnak. Undorító gondolat, nem is feltételezném normál esetben a bátyámról, de már semmin nem lepődnék meg sajnos vele kapcsolatban. Nem szeretném ugyanakkor most, mások előtt kikérdezni Anathemát, úgyhogy remélhetőleg sikerült úgy feltennem a kérdést, hogy ne vonjam feleslegesen magunkra a figyelmet, és ahogy csokoládét ad, meg is köszönöm, török belőle, és hagyom, hogy elterelődjünk.

Egy pillanatig gondolkozok rajta, hogy elutasítom a kapott feladatot, és lehúzom a jó háromnegyed pohárnyit bort, amiből így is iszok egy kortyot. Nem szeretném tönkretenni a reputációmat azzal, hogy rajtakapnak kinti mászkálással, ami egy csomó házpont elvesztésével, büntetőmunkával, és apámnak írt levéllel járna. Viszont rögtön ki is találom, hogy mi a legközelebbi biztonságos tárgy, megiszok egy fél pohár bort, azután sietve, szó nélkül elindulok, úgy, ahogy vagyok, pizsamában és hálóköpenyben, csak egy papucsba bújok be.
Hideg van kint, ki is vagyok pirulva, ahogy elsietek két, nálunk valamivel fiatalabb, a klubhelyiségben lévő fiú mellett, akinek érzem a tekintetét a hátamon, ahogy kinyitom a festményt. Szinte hallom, ahogy azon gondolkoznak, utánam szóljanak-e, jelezzék, hogy takarodó volt, nem mehetek ki, mert az házpontlevonással jár, de végül nem teszik. Arrébb tolom a Kövér Dáma festményét, amit valamiért nem zártak le, nem csináltak meg úgy, hogy ne lehessen ilyenkor kinyitni. Talán azért, hogyha egyszer vészhelyzet lenne, menekülhessünk, de valószínűleg nem lenne rá szükség.
Eléggé fázom a sötét folyosón, kicsit visszatér az emlékeim közé az egész dolog a Rengeteggel, és nem is a kentaurok, hanem az a lény jut eszembe, ami Anathemáékat üldözte végig a sötétségen. A valódi veszélyt persze Frics jelenti, úgyhogy nem is megyek többet két saroknál. Távolról, talán egy folyóval arrébb hallom is két prefektus beszélgetését (az egyik talán Lily), ahogy elveszem az egyik lovagi páncél kezéből a buzogányt, ami kis mérete ellenére meglehetősen nehéz, azután sietve indulok vissza. A szívverésem csak akkor lassul le valamennyire, ahogy visszazárom magam mögött a klubhelyiség ajtaját, és kipirulva, kicsit talán túl büszkén mosolygok a két tátott szájjal bámuló fiúra, ahogy a zsákmányommal felsietek a lépcsőn. Meg sem állok a szobánkig, ahonnan talán ha hat-hét percig lehettem távol, talán túl lendületesen nyitom ki az ajtót is, és visszatér valamennyi a régi énemből, ahogy nemtörődöm módon Morgana lábfejéhez kicsit talán túl közel ejtem a földre a buzogányt.
- Ez jó lesz?- rögtön magamhoz veszem az üveget, és kipörgetem Anát. Amikor elmondja, hogy felel, egy pillanatra eszembe jut az a szívásnyom, de rögtön el is vetem, hogy bármi azzal kapcsolatosat kérdezzek esetleg. Nem akarom kiszolgáltatott helyzetbe hozni, úgyhogy miközben mosolyogva, a plafont nézve gondolkozok lehetséges kérdéseken, inkább teljesen más irányba indulok. Nem akarok valami teljesen ártalmatlant vagy semlegeset kérdezni, de az a célunk, hogy jól érezzük magunkat. Iszok egy kortyot, és újratöltöm a poharam, mielőtt kérdezek. - Ha választanod kéne, Snapepel vagy Bones-szal csókolóznál inkább?
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Szer. 24 Feb. - 13:08
az ártatlanság vélelme

Artemis egyre csak rótta a köröket annak reményében, hogy Anathema végre leteszi azt a csokoládét, hátradől, és akkor végre akcióba léphet - olyan ritkán fordult elő, hogy rátehette a mancsát és remélhette, hogy simogatják, és mint tudjuk, a macskákat mindig azon személyek érdeklik leginkább, akiket ők a legkevésbé a helyiségben.
Artemis reményei lassan visszaigazolódnak, mikor a lány valóban elhelyezkedik, de akkor meg édességet kezd majszolni, és nem veszi észre, milyen ügyek áldozatává kívánják tenni, mivel lélekben nagyon messze jár most is, Queenside Castle hálószobájának sötétjében.
- Nem tudom, mit tennék, ha lenne egy bátyám, és előttem ütne le valakit.. nem tartasz néha ettől a tulajdonságától, Marls? - tudja, hogy mostanában megváltozhatott valami a McKinnon testvérek között, de a jelleme nem tette lehetővé egészen eddig, hogy akár célozzon rá, ha barátnője maga nem kíván beszélni erről. Ez az eset azonban nem passzolt a kedves, szimpatikus fiú korábbi viselkedésének tipikus mintái közé, és ha nem is érintette közvetlenül, aggasztóan hangzott, mint mennydörgés a távolban.

- Morgana, kérlek, ha bánt valami, ne rajtunk vezesd le azt. Ma valahogy olyan.. más vagy. Mintha tettünk volna ellened valamit, de ha így van, beszéljünk inkább meg, minthogy tovább élcelődj. - ha nincs is jelen, azért a feszültséget érzi - talán maga Morgana nem, de a barátai és szobatársai évek óta, és ha voltak is köztük elég figyelemreméltó neveltetési különbségek, egyikük sem volt a vérelmélet híve, ami megnehezítette azon szobák életét, ahol vegyes társaságok kerültek egy azon baldachin alá. Tudta jól, hogy Morgana legközvetlenebb barátaival ennél jóval intimebb és szabadabb hangnemet ütött meg, de semmi szükség nem volt arra, hogy megjegyzéseivel tegye az este izgalmát keserűvé.. Egyszerűbb dolguk lesz, ha valóban megnyílik nekik, és megoldhatják ezt a csomót is.
Talán jobb volna, ha elköszönne, és leköltözne a klubhelyiségbe tanulni, mert úgy tűnik, szinte csak azért van jelen, hogy maga is ellentétet keltsen, de Tess és Marlene olyan lelkesen készültek minden részletet kidolgozván, hogy már a gondolat is udvariatlan.. Artemis pedig ezt a pillanatot választja, hogy végre rávesse magát gazdája elől menekülvén, így előbb elhessegeti, és csak utána válaszol az egyébként is nehéz kérdésre.

- Nem, ő és Ms. Malone elég boldognak tűnnek együtt. - Tess nem tudhatott arról, ami a Gyógynövénytanon történt, úgy tűnt, erről mindhárman hallgattak, Anathema pedig kellemetlennek érezte volna ezt ismét megbeszélni Theóval, főleg, mert úgy tűnt, számukra nem járt következményekkel sem. Könnyedén hazudik, szinte túl könnyedén, és nem érez bűntudatot: nem beszélhet Mr. Nottról, nem is tudna igazán. Míg Morganát várják vissza, hosszúra nyúlik ez a csend, meg kell szólalnia ismét, mielőtt gyanús lesz.
- Elég.. komolynak tűnik a kapcsolatuk, nem gondoljátok?

Piszkálja kicsit a haját és nyakát - utóbbi hirtelen nagyon fájdalmas lesz, ezért gyanútlanul feláll, belenéz a fürdőszoba tükrébe, és még a szobában is hallani, ahogy fojtott, de nagy szisszenést hallat. Mr. Nott a legkevésbé sem volt finom hozzá, így már Tess kérdése is sokkal inkább kontextusba kerül.. még szerencse, hogy nem rövid pizsamát visel. Ezt el kell takarnia holnap, mert sosem gyógyított meg hasonlót magán, ezért némi időre biztosan szüksége lesz, ha nem szeretne kísérletezni.. Egyszerre érnek vissza a helyiségbe, bíztatóan rámosolyog a már-már hétköznapi kelléket cipelő Tessre, és keres egy sálat a ládájában.
- Felelek, egyelőre. - rátalál a griffendéles, mindannyiuk szekrényében lapuló darabra, és óvatosan a nyaka köré csavarja, aztán bocsánatkérően visszatelepszik közéjük - Értem már, miért hitted azt, Tess. A házunk pincéjében tárolt összes mágikus tárgy.. tönkrement. Azok is, amelyek megúszni látszottak.. apukád mentett meg a nagypapám néhány szörnyes kötetétől, de a garbó miatt nem láttam. Talán inkább Snape.. de nagyon furcsa volna.
Gyorsan pörget, és az üveg ezúttal megint Marlene felé mutat. Mivel Ms. McKinnon ezúttal mer, Anathema nem akarja hasonló terrorcselekményere kérni, mint tették az imént.
- Rendben.. írj egy üzenetet annak a fiúnak, akit a leginkább.. vonzónak találsz, és vidd magaddal a táskádban egy héten keresztül!
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Rodolphus Lestrange kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Olivia Collins

Olivia Collins

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
16
▽ Avatar :
Haley Lu Richardson

»
» Szomb. 27 Feb. - 19:04

to the girls gang

Kifejezetten béna kifogás egy ígéretesnek tűnő csajos bulit azzal az indokkal visszautasítani, hogy tanulnom kell. Ilyet csak az ízig-vérig stréber tanulók mondanak, de erre akkor még nem jöttem rá, amikor Anathema csalódott arcát láttam. Vagy hát valahol azért tisztában voltam vele, hogy elég gáz ezzel mentegetőznöm, de a házi feladatok nem írják meg magukat és bennem még mindig buzog a bizonyítási vágy.
A klubhelyiségben helyezkedtem el az egyik sarokban, lehetőleg minél messzebb a lányok szobájától, hogy az esetleges felhangzó kacajok nehogy kizökkentsenek és eltántorítsanak amúgy is ingatag lábakon álló elhatározásomtól. Egészen addig a pontig bírtam is, amíg Tesanna át nem viharzott a helyiségen, hogy néhány perccel később egy buzogánnyal a kezében térjen vissza. Egy buzogánnyal! Jó néhány pillanatig bámultam utána tágra nyílt szemekkel és ez volt az a pont, ahol nem bírtam tovább. Összecsaptam a vaskos könyvet és sietős léptekkel indultam meg a hálószobám felé, hogy gyorsan magamra öltsem pizsamámat, mamuszomat és hálóköntösömet. Mégse mehetek üres kézzel, így egy tányérnyi színes muffinnal a kezemben indulok meg a lányok szobája felé, amit még a vacsora után hoztam fel a konyhából.  
Hallom odabent a duruzsolást, nem vesződöm a kopogással, a tőlem megszokott lendülettel nyitok be és fülig érő szájjal mérem fel a terepet.
- Meglepetés! - kiáltok fel, kihasználva a megjelenésem okozta csodálkozást. - Tesannát és a buzogányát meglátva rájöttem, hogy mennyire béna kifogás tanulás végett kihagyni a pizsamapartit. Elvégre ki tanul szombat este? - grimaszolok, enyhén szólva beoltva magamat a lányok előtt. Sokáig azonban nem rugózok a témán, befészkelem magam a lányok közé, elmarva egy szabad párnát és betolom középre a színes habtornyokkal díszített muffinos tányért.
- Miről maradtam le? - érdeklődöm izgatottan, de meglátva az üveget és a lányok előtt a poharakat, elég egyértelművé válik a helyzet. - Ér beszállni akkor is, ha én nem iszok? - húzom el a számat. Az apám alkoholista és emiatt eléggé rezeg a talaj otthon, így gondolni sem bírok olyanra, hogy alkoholhoz nyúljak. Erről a lányok ugyan nem tudnak, így benne van a pakliban, hogy lassan már súrolni fogom a lúzerség határát. Nekik viszont szívesen hoztam volna Oliver otthonról elcsent készletéből, én pia nélkül is tudok olyan szintet nyújtani, amire rá lehetne mondani a spicces jelzőt, de ha a játék alapfeltétele az ivás, akkor bizony nagy bajban leszek.

Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon, Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 6 Márc. - 20:30
Megvonom a vállam Morgana következtetésére és asszociációira, majd kicsit fel is emelem a kezemet, de hát mindannyiunknak vannak dolgai amiket a legjobb időpontokban osztunk meg egymással és ez épp egy ilyen lehetőség. Nyilván ha kell, alkalmazkodunk, ám azért nem megyek bele olyan elvetemült dolgokba, hogy abból nagyobb bajom lehessen. Ahogy a lányok felém pillantanak aggódó tekintettel a csókos történetem után, megrázom csak a fejem mentegetőzve.
- Nem nem bántott, csak testvéri féltésből tette... szerintem. - Nem akarom Masont rossz fényben feltüntetni, tényleg nem ez volt a célom, és meg is rázom a fejem Anathema kérdésére is. - Mason nem bántana másokat csak úgy, nem olyan ember. - Tény, hogy amióta visszatért a programról sokkal kevesebbet beszélünk és egészen megváltozott, de lehet, hogy ezt csak azért érzem úgy mert nagyon keveset láttuk egymást és kicsit elhidegültünk, de nem akarom, hogy a buli erről szóljon és ezeket az aggályokat majd máskor megosztom a többiekkel, már amit még nem tudnak éppenséggel, hiszen a múltkor Tessel elég jól kiveséztük ezt a témát is, és tudom, hogy a bátyám is felnő, változik és nem lesz majd mindig ott mellettem, nem lehetünk majd mindig az a szerető, tökéletes testvérpár, aki régen voltunk. Valahol bánom és valahol örülök is, hiszen ez azt jelzi, hogy felnövünk és a saját utunkra lépünk, csak még kérdés, hogy milyen is lesz ez az út.
Morgana belemegy a játékba, én pedig kuncogva kelek fel és adom át neki a bombákat. Az ajtóból figyelem, ahogy elmegy, de végül nem követem őt, hagyom, hogy nyugodtan és megfontoltan tudja végezni a feladatát. Ahogy várom őt vissza, tekintetem a bent ücsörgő Tessre és Anathemára vándorol én csendben maradok, de a kis alkoholtól már most mosolygósabb vagyok, és végül csak az Ana-nak szegezett kínos kérdés töri le ezt a mosolyt, és ahogy a téma a várakozás közepette átterelődik Adore-ra és Theora.
- Hát, nekem Adore nagyon unszimpatikus még mindig. Sokra tartja magát... nem tudom elképzelni egy komoly kapcsolatban. - Vonok vállat és közben Morgana is visszaérkezik, akinek láttán biztos vagyok benne, hogy sikeres lett a feladat és holnap reggel a fiúktól még kapni fogunk ezért a kis malőrért, de nem bánom, mert ez most megért egy nevetést. Következőre Tess jön, amit szintén kíváncsian lesek, de ameddig ő elmegy, én az előttünk lévő tányérról veszek el egy kis cukorkát és azt kezdem el rágcsálni, majd sikerül is félrenyelnem amikor a Tess megjelenik azzal a buzogánnyal és Morgana lába elé ejti. Meglepődöttségemben csak vigyorgok miután sikerült lenyelnem a félrecsúszott falatot is, és keresek valami kevésbé alkoholosat, amivel beöblíthetem, hogy ne kaparja a torkomat.
- Én biztos inkább Bones-t választanám, Snape olyan ijesztő tud lenni... - Teszem hozzá csak úgy informatív jelleggel és egy apró fintorral, de nyilván egyikükkel sem csókolóznék ha rajtam múlna. És hát az üveg felém mutat ismét, de most először elgondolkodom, főleg a lányoknak kitalált merész feladatok után, hogy ismét válaszoljak inkább, ám végül az utolsó pillanatban meggondolom magam és mégis csak merek. Ana sokkal békésebb természetű, de a kérés kínos kicsit, és bele is vörösödöm, habozok, majd végül a táskámból elővadászok egy darab pergament és egy tollat, egy pacát is csöppentek rá ameddig gondolkodom azon, hogy mit is írhatnék, na meg kinek. Aggasztó, hogy első körben rögtön Alex jutott eszembe, róla pedig még csak be sem számoltam igazán a lányoknak... mondjuk nem is nagyon van miről, mert fogalmam sincs, mit gondolok igazán róla, egyszer utálom, egyszer meg kedvelem, de ez még olyan kiforratlan, hogy kár lenne elkiabálni, bármit. Végül döntök, és elkezdem leírni a néhány sort:
"Kedves A. Ne hidd azt, hogy nyertél, mert egy kicsit még mindig utállak, de talán ha veszed a bátorságot és elhívsz egy vajsörre, akkor igent mondanék rá. Csak soha többé ne hasonlíts aranyos kiskutyákhoz. Marlene."
Gondolom esélyem sincs rá, hogy ne kelljen megmutatnom nekik az üzenetet, úgyhogy inkább megelőzöm ezt és felemelem a pergament, majd ha mindenki megnézte aki akarta, elsüllyesztem a táskámba és egy szerencsém, hogy Olivia benyit az ajtón és eltereli a figyelmet, rólam. Talán ez csak időszakos, de lehúzom a maradék boromat és már helyezkedem is odébb, hogy helyet adjak a lánynak.
- Szia Olivia! Gyere, ülj ide mellénk! - Mosolyodom el és csak nevetve megrázom a fejem ahogy körbenézek magunkon és visszaemlékszem az elmúlt percekben történtekre. Hát izgalmasan alakul az este, azt meg kell hagyni, és ezek szerint egy részét ő is látta. Még a végén híre megy ennek az egésznek, holnap biztos hallunk pár pletykát majd. - Szerintem megoldható. - Miért is ne? Ha Olivia is helyet foglalt közöttünk és lepakolta a holmiját, akkor én jövök, megpörgetem az üveget és az utolsó érkezőre mutat, így egy kisebb vigyorral pillantok felé.
- Most, hogy megérkeztél, felesz vagy mersz? - Miután a 'felelek' elhangzott tőle, egy kis gondolkodási időt nyerek magamnak, hogy kitaláljam a legmegfelelőbb kérdést számára. - Mi volt a legbizarrabb szituációd ami egy fiúval történt?

Vissza az elejére Go down

Anathema Avery and Olivia Collins kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Szer. 17 Márc. - 22:15

-Mi? Ne mondjátok, hogy ez ilyen komoly buli, hogy még viccelni se lehet.- Mondjuk várhattam volna, hogy a babazsúron csak cuki biztonságos humorérzékre érdemes számítanom, az is igaz.
-Milyen más? Bevallottan mindig fasz vagyok, csak általában másik társaságban. És ez csak egy kis csipkelődés volt- teszem hozzá vállat vonva. Gondolom cuki gesztus, ha Anathema itt tényleg meg akarná váltani a lelkem, ha hagyom, de majdnem inkább értük aggódok, ha ennyi túl sok nekik. Még kifejezetten obszcén vagy ellenséges sem voltam, és mi lesz velük odakint a kemény valóságban, ha valaki élesben barátságos velük annyira, mint én szoktam lenni.
Nem mintha a lelkemre vettem volna a sorsukat hirtelen, csak mondom.
Jó tudni, hogy a szvam ér annyit, hogy becsületkasszára is elhiszik, hogy nem csalom el a feladatomat, bár valószínűbb, hogy inkább csak nem tüntetik fel magukat bűntársként az én oldalamon, szintén érthető mondjuk.
-Woó!- Ahogy Nott tér vissza a maga szuvenyírével, reflexszerűen húzom közelebb a lábam a törökülésben, de azért elismerő félmosollyal emelem fel az elém dobott buzogányt kíváncsiságból. És örülök a ténynek, hogy nem vagyok végtelenül hajlékony, mert nehezebb, mint számítottam, és úgy most pofára borultam volna ültömben.
Aztán inkább csak a végére állítom, és a nyelére könyökölve hallgatom a további vallomásokat-megoldásokat, mérsékelve a témához szólást. A szobatársaimmal talán tényleg nem egy körön belül kellene megutáltatnom magam, még két évet le kell húznunk itt együtt.
-Cső beléd is- köszönök Collinsnak, ahogy meglepetésvendégként becsatlakozik. -Még nem sokról.
Ha lent tanult eddig, minden bizonnyal az én feladatomat is minimum hallotta, McMinyon szerelmeslevelét meg még talán elkaphatta befele jövet, ha érdekli eléggé.
-Nos, a szabály eredetileg vetkőzést mond arra az esetre, ha nem vállalnád be a kihívásod, de ez amúgyis csak biztosíték- vetem föl az ivás helyetti alternatíva gyanánt, amit amúgyis megúszhat, ha nem rettentik el az enyhén talán ciki kérdések. -...Igen, továbbra is csak a gyökér humorom- teszem hozzá lábjegyzetként az érzékenyek számára. Mármár lehetnék robot valami szarabb sci-fiből, ami minden mondatához szóban hozzáteszi a használati utasítást, hogy "kérdés:" meg "észrevétel:". "Faszkodó humor:", csak hogy tudják, hogy nem ad hominem szánom.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon, Anathema Avery and Tesanna Nott kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Tesanna Nott

Tesanna Nott

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
34
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Szomb. 20 Márc. - 2:26
Mosollyal az arcomon figyelem, ahogy a macskám közelebb megy Anathemához, akit valahogy mindig kifejezetten imádott. Biztos, hogy jelentős szerepe van ebben annak, hogy Anathema nem akarja mindig felvenni, a macskák pedig sokszor békésebbnek érzik azok társaságát, akik békében hagyják őket.
A Mason-dologhoz nem szólok hozzá. Hihetetlen mértékben zavarna, ha a bátyám beavatkozna a magánéletembe, főleg úgy, hogy ilyen indokolatlan durvasággal bánt valakit, aki közeledni mert hozzám. Gondolom, ha Marlene kiütne egy nőt, aki megcsókolná őt, mielőtt ők ketten egyáltalán meg tudnák beszélni az egészet egymással, akkor nem kezelné ennyire könnyedén ő sem. Fogalmam sincs, hogy ezt Marlene hogyan nem látta hihetetlenül irritálónak, én még akkor is felpofoztam volna ezért Theot, ha amúgy a srác irritálna. De nem firtatom az egészet, mert nem ismerek minden részletet. Azért örülök neki, hogy Theodore, minden rossz tulajdonsága mellett, soha nem próbált ez a hegyitroll lenni, aki buzogánnyal a kezében védelmezi a szüzességemet minden másodévestől, aki rám mer nézni. Túl sok ilyet láttam és ismerek.
Érezhetően zavar, ahogy Morgana beszél, biztosan főleg azért, mert én is így beszéltem régen, és tudom, ha egyszer igazán elengedném magam, ha fáradt lennék és nem figyelnék, én is ilyen könnyedséggel használnám ezeket a szavakat. Ezek hosszútávon nagyon ártalmasak, és nagyon bánom, hogy beengedtem őket az életembe, és nem tanultam meg kivezetni őket. Azt hiszem, néhányan elsőben túl sok pozitív visszajelzést adhattak nekem.

Csak pislogok egyet, ahogy Anathema eltereli a szót, de nem firtatom. A tekintetemből úgyis tudja, hogy tudom, hogy van valami a szívásnyom mögött, és ha nem Theodore, hát nem tudom, hogy ki csinálta volna. Logikusnak tűnik, bármilyen idiótán is viselkedik, bármennyire próbál meggyalázni mindent, ami valaha fontos volt a családunknak, ha az elveinket el is dobja, tudom, hogy mit érez Anathema iránt. Valahogy logikus egyszerűen, hogy összejönnek, mintha a sors is így akarná, és nem tudok elképzelni egy olyan jövőt, ahol ez végül nem történik meg.
- Ennek a tanévnek a végére már nem lesznek együtt. Talán a téli szünetre.- ha félre is teszem az összes ellenérzésem Adore iránt, még ha akarnám is, hogy ő legyen az a lány, akit a bátyám maga mellé vesz majd, még ha nem is érdekelne semmi, is tudnám, hogy nem működhet sokáig közöttük semmi. Adorenak, amennyire tudom, szexpartnerei voltak, nem szerelmei, Theodore pedig biztos, hogy mást akar. Előbb-utóbb lecseng benne ez az egész, és ha visszatér a régi viselkedéséhez, ő is kiábrándul Adoreból, ha a lány nem teszi ezt meg előtte.

- Aha, értem. Köszi!- mosollyal az arcomon bólintok, azzal a mosollyal, ami azt mondja, hogy nem hiszek neki. Anathema nem az a típus, aki csak úgy elmenne valamelyik fiúval, talán nem is az a típus, aki Theoval kavarna, amíg barátnője van, de az egy szívásnyom. Volt már rajtam is, még a legrosszindulatúbb könyv sem képes ilyet hagyni rajtad. Ha nagyon vastag, nagyon hosszú, és nagyon sok benne a latin nyelvű kifejezés, és nagyon el kell olvasni egy héten belül, okozhat váratlan sírógörcsöket és idegösszeomlást, de a nyakadat nem szívja ki. Snapet meg nyugtázom, nem tudom, miért kérdeztem egyáltalán. Egyikükhöz sem nyúlnánk hozzá. - Én talán Snapet. Bonesnak túl nagy az egója.- természetesen én is elkérem Marlenetól a pergament, amikor végez, és több másodpercig forgatom, mielőtt tovább adom.
 - Ki ez a fiú? Már ha nem titok.- nem emlékszem rá, hogy Marlenet valaha fiúval társaságban láttam volna, úgyhogy valószínűnek tartom, hogy ez a dolog plátói lehet, tényleg csak fizikai vonzalom. Nem erőltetem túl sokáig az egészet ugyanakkor, ha nem válaszol, ráhagyom.
Kicsit elterelődök Anathema nyakáról, boldog mosollyal üdvözlöm Oliviát, aki rögtön jelzi ugyan, hogy nem iszik, de az eddig történtek alapján amúgy sem tartom valószínűnek, hogy bármelyikünk berúgna. Eszembe is jut, hogy láttam visszafelé, hogy tanul, és kicsit bánom, hogy nem hívtam magamtól, de örülök, hogy jött.
- Nem kell inni. Meg vetkőzni sem, hideg van, és azt a vetkőzést amúgy is csak akkor érdemes csinálni, ha vannak fiúk is. Gondolom.- vettem már részt ebben a játékban vetkőzéssel, fiúkkal, és utólag belegondolva, meglehetősen bánom minden pillanatát annak a másfél éves estének. Különösen, hogy nem is emlékszem rá, hogy a melltartó lekerült-e rólam, vagy csak az ágyamba visszakerülve szabadultam meg tőle, és elveszett valahol a rendetlenségben. Annak is örülök, hogy a legbizarrabb fiús szituáció kérdést nem én kaptam. Azért eldöntöm, hogy bárki pörget legközelebb, felelek.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon and Anathema Avery kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Anathema Avery

Anathema Avery

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
78

»
» Vas. 21 Márc. - 1:13
az ártatlanság vélelme

Anathema Avery kellemetlenül érezte magát az iméntiek miatt, nem a hazugság okán, az szükséges volt, megkerülhetetlen, és maga előtt sem tisztázta, mit érez és gondol. Meg kell küzdenie mindazzal a félelemmel, amit a hagyományok közül való kijelentkezés vont maga után, ezt pedig képtelen lett volna megosztani másokkal, akár épp Mr. Nottal is - még ha át is léphet mindezen, Tess elvesztette az édesanyját, ha tudomása is van szülei szeretetlen házasságáról, nem vágyhat ilyen hamar új nőre Queenside termeiben, talán még később sem fogadja el családtagjaként, ha az nem Theodore feleségének szerepét illeti. Szomorúan sóhajt egyet, és csak arra készül, később nem terelheti el ilyen könnyedén, és persze alkalmatlanul a helyzetet, most is csak barátnői diszkrét empátiájának okán élvezheti tovább az estét anélkül, hogy feltárná az igazságot.

- Nyáron Ms. Malone sok időt töltött Theóval.. és bántott, hogy nevettek a családomon, de azt hiszem, túl korán és szigorúan ítéltem meg őt, a helyzetét. Nem tudom, kedvelném-e, ha másként ismerjük meg egymást. Meg kellene ismernünk őt valójában. Meg kellene ismernünk azt a lányt, aki gyógylevest főzött a barátjának, mikor az megfázott egy késői fürdés után, pedig szólt neki, ne tegye. - elképzelhetően találja, mindebben a bűntudat is szerepet játszik, hiszen nem kellett volna azt tennie a fiúval Gyógynövénytanon, amit, és amely fátyolba burkolózott a barátnői előtt is, szégyelli, hogy engedett pillanatnyi rettegésének, de bárhogy csavarhatja, Theodore nem volt igazságos, még tisztességes sem Ms. Maloneval, legyen bármilyen is, és mégis Ms. Malone tűnt mindenki számára a rossz társaságnak, holott maguk is tapasztalták néhány társuk eleve rosszindulatát. Olivia származása okán - akire boldogan rá is mosolyog, mikor meglepi őket - Tess és Morgana szóhasználatuk és vágyaik miatt nem illettek a számukra megfelelőnek tartott közegeikbe, Marlene pedig világaik határán találta magát, mikor családja nem tartott szorosan a legkonzervatívabbak közé. Mióta Anathema észrevette a jelenlétét helytelenítő pillantásokat olykor azon családok tagjaitól, melyek benne a következő halálfaló-palántát vélték felismerni, kezdett szimpatizálni Ms. Maloneval, mindenek dacára.
- Szia, Olivia! Nem, azt hiszem, én is egy pohárnál maradok. Úgy hat rám, mint a fagyálló. - néz bocsánatkérő mosollyal Morganára, remélve, hogy eltalálta a a folyadék konkrét használatát legalább részben, észre sem véve, hogy Artemis ismét megközelíti, hogy kihasználja a kínálkozó lehetőséget, miszerint épp nincs csokoládé az ölében.

Megszemléli Marlene levelét, de mások megelőzik abban, hogy kiderítsék a rejtélyes A személyét, így csak tovább adja, ahogy végére ér. Vajon ha ő írna hasonlót, hogyan foglalná benne össze érzéseit? Marlene határozottnak tűnt, egyenesnek, kedvesnek anélkül, hogy túl sokat elárult volna, ő pedig abban sem biztos, sasok vagy pillangók keringenek-e a gyomrában.
- Ha ez nem túl intim kérdés, és inkább csak általánosság.. szerintetek hogyan lehet valaki biztos a másik szánédkaiban? Ha mondjuk elhívnak egy randevúra, mi győzne meg benneteket? - nyilván nem vonatkoztatnak majd el attól, amit az imént beszéltek, de kíváncsi volt, mások is bizonytalanok-e, függetlenül attól, milyen hagyományok mentén gondoltak jövőjükre - Még sosem hívtak randevúra. Eddig biztos voltam benne, nem is foglalkoztat, hiszen majd a szüleim.. tudjátok, mire gondolok. Most azonban úgy tűnik, saját kezembe kell vennem a sorsom, de minden bizonytalan és bonyolult lett, nem tudom, merre forduljak.
Vissza az elejére Go down

Marlene McKinnon kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 29 Ápr. - 10:30
Csendben pásztázom Tess-t és Morgana-t ahogy picit vitába keverednek, de nem szólok közbe és csak hagyom elillanni az egészet, hiszen már megszokott, hogy amikor ennyien vagyunk, esélytelen, hogy ne történjen bármi, ami a másiknak egy picit is ne tetszene. Igazából az Adore és Theo téma is attól tartok hasonló nézetkülönbségeket fog kiváltani belőlünk.
- Velem még sosem volt kedves az a lány, szerintetek meg lehetne ismerni, úgy valakit, hogy nem is akarja? - Mert eddig nekem ez jött le belőle, mondjuk Anathemának és Tessnek is nagyobb köze van hozzá, mint nekem, így hát én valószínűleg csak elenyésző tényező vagyok ebben a beszélgetésben és talán nem is igazán kellene hozzátennem több dolgot, hisz nem tudom, hogy mennyire kíváncsiak amúgy az én véleményemre a helyzetről. Mindenesetre belegondolok, hogy mi lenne, ha Mason hasonlóképp viselkedne és Adore-hoz hasonló lánnyal állítana be az ajtón... nem is tudom igazán, hogy hogyan kezelném ezt a dolgot akkor. Mondjuk hamarosan már számítani lehet erre, főleg most, hogy újra a Roxfortban van és biztosan még népszerűbb, mint azelőtt.
A pergament átadom a lányoknak és kicsit belepirulok a kérdésekbe. Nem vagyok egy nagy pasizós típus, ezt ők is tudják és amúgy sem állunk sehogy Alexszel valójában, csak hirtelen nem jutott eszembe más, sőt... furcsa, hogy pont ő jutott eszembe, amikor a köztünk lévő kapcsolat eddig mindössze versengésből és kellemetlen diskurálásokból állt.
- Alex Emerson az, de nem is tudom igazán, hogy miért pont ő. Nem tudom, mit kellene éreznem amúgy, csak folyamatosan ott motoszkál a fejemben. - Rázom meg a fejem miközben letekintek az előttem lévő pohárra és a benne lévő kis maradék italra. Meg is iszom, de utána kicsit kérdőn nézek fel a lányokra, hátha tudnak mondani nekem valamit, ami megnyugtat vagy ami felbuzdít, mert valóban nem tudom hová rendezni a kapcsolatomat a fiúval.
Anathema kérdése eltereli a témát rólam, aminek kissé örülök is, de egyébként meg nagyjából abban a kategóriában maradunk ami engem is érdekel. Kicsit fel-felpillantok a lányokra, mindre egyenként, nem tudom ők mit gondolnak erről az egészről, de valahogy én is hasonló cipőben járok mint Anathema és nem túl sok tapasztalatom van az ügyben.
- Hát, szerintem fontos, hogy kedveld az illetőt, mert amúgy ha nincs meg a hajlandóság arra, hogy megismerjétek egymást jobban, akkor már veszett ügy. Nem mintha lenne ebben bármi tapasztalatom amúgy, de nekem fontos lenne ez. - Merengek el picit, de aztán csendben maradok, lehet, hogy ha valamelyikük ad egy olyan tanácsot, akkor az még nekem is hasznomra válhat a jövőben. Nem terveztem a kezembe venni az irányítást egyelőre, de még bármi előfordulhat azt hiszem.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

The night before Halloween

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» I don't like parasites or children of the night
» do not go gentle into that good night
» Marlene & Panda - This is Halloween
» when the night has come
» fucked up night - jo & jim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-