Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1979. Sötét van. És egyre többször tűnik fel még azoknak az embereknek is, hogy nincsen minden rendben, akik nem érzékelik a mágusvilág történéseit. Az emberek eltűnnek, a házak fölött pedig vagy a Sötét Jegy lebeg, vagy nincsenek már házak. Nem bízhatsz senkiben. De ma boldog is lehetsz. Ma harcolhatsz is. Talán maradt még remény. Talán mélyre kell ásni érte, talán olyan emberekben találod meg, akikben azt hitted, hogy kihunyt a remény minden szikrája. Új szövetségeket köthetsz, új Rend születhet. Nincs még vége. Nem ma jött el az utolsó napfelkelte. Mert az öröm segít azokon, akik megérdemlik, még akkor is, ha teljes a sötétség; mert a sötétséget elűzi a fény. Az új Rend. Az iskola, ahonnan kikerülhetnek azok az ifjak, akik megváltoztathatják a történéseket így, vagy úgy.
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Mágiaügyi Miniszter, Harold Minchum elesett! Köszöntsétek új miniszterünket Barty Crouch Sr. -t!
• • • • • • • • • • • •

» A Szent Mungó halálfalói fennhatóság alatt áll! Ez kihatással van a továbbképzésen tanulókra, az ottani betegekre! Gondold meg kétszer, belépsz e az ajtaján!
• • • • • • • • • • • •

» Szörnyű támadás az Abszol úton! Hogyan kezdjék békességben így a tanévet a diákok, ha már bevásárolni sem tudtak?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Random tréfák
Today at 9:29
• • • • • • • • • • • • • •
Alec Silverlake
Cukoralma
Today at 1:43
Victor Lannstark
Coriolis
Today at 1:01
Poppy Pomfrey
1979, Július, New Orleans - Destiny & Aiden
Yesterday at 21:45
Aiden Wright
Perzselő augusztus
Yesterday at 19:20
Clive Staples McGonagall
Sűrű erdő rejtekén
Yesterday at 18:25
Alec Silverlake
Flora × Jim
Yesterday at 15:54
Flora C. Avery-Lestrange
Naplemente Coruscanton
Yesterday at 15:19
Barty Crouch Sr.
Reggeli Próféta
Yesterday at 14:57
Barty Crouch Sr.
"A Tündérkirály hív, suttog, csalogat..."
Yesterday at 14:24
Rhea Avery
A hónap írói
a hónap posztolói
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
törvényen kívüliek:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
ÖSSZESEN:
51
15
4
6
6
5
25
16
1
3
5
6
143
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (53 fő) Vas. 25 Nov. - 15:49-kor volt itt.

Share|

do not go gentle into that good night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Hozzászólások :
17
Értékelés :
3

»
» Pént. 12 Okt. - 21:30
Habár tisztában vagyok magammal - amennyire ez lehetséges - gránitszilárdságom nem akadályoz meg abban, hogy napjaimat rettegéssel töltsem. Nem valódi, hangos fajtával, amely falakat emel és tetőt a fejünk fölé tévképzetekből, míg várjuk, mikor érint az ismeretlen ujja hátulról, hirtelen, összerezzenünk, pedig vártuk, számoltuk a perceket.. az én félelmem tárgya a jövőbe veszik, csak érkezését sejtem, neve még nincs. Valahol, egy távoli, álomszerű látomásban csillagok lebegnek a semmiben, köztük darabjaink sodródnak, és én már csak emlékként beszélek néhány gyermeknek egy mesterségesen megvilágított folyosó rejtekén, hogy léteztek az én időmben regények, melyek ábrándoztak az ismert világ végéről, robbanásokról és a kegyetlenség tombolásáról, de ők.. ők már nem látnak mást, mint ami számomra egykor fikció volt.
Ennek a kornak kezdőlépései rajzolódnak ki mindegyre, a véletlenül észrevett képeken, melyekkel a varázstalanok illusztrálják környezetük pusztulását, az állatvilág halk sóhajai átszűrődnek a mindennapokon, és én, aki idebent a társaim között is érzem a háború melegét arcomon, tudom, van mit veszíteni, és amit örökül hagyunk, csak új gyűlölet és bosszúság melegágya, mintha a tervezőasztalon fertőznénk felül a lehetőségét is valami ártatlannak. Ezekkel a gondolatokkal érkezzek rég nem látott Aurelia köszöntésére, borítsam még sötétebb tónusba bezártságát, amelyet nehezen tűr így is? Bűnösnek tetszik figyelmeztetni, hogy ahol ő a csendet hallja, lélegzi, ott még halkan, de erősödő ütemben óra kattogását regisztrálja a fül, és már zuhanunk is, ha kinyitja szemét, odalent észreveheti a közeledő talajt. Sárga, és halott.
Nagyot nyelek belépésem előtt, társaim elláttak megfelelő védelemmel ezt segítendő, de nem érzek könnyebbséget, ahogy keresztül folyik testemen a fidelius-függönye, hiába mantrázom készültének mechanikai alapjait, hiába képzelem, hogy egyszer majd magam is megtervezhetem, megemelhetem a semmiből fantáziám csarnokait, a félelem akkor is megmarad, ha figyelem elkalandozna - bűntudattal telve lépek be, mint rossz hírek hozója.

- Aurelia.. olyan rég nem láttam. És ön, ön most is olyan... álomszerű előttem. - minden bizonnyal összezavartam, szorosra zárt állkapoccsal adom át a számára összekészített olvasnivalókat, rajta kijegyzetelve mindaz, amit nem élhet át személyesen. Az illő köszöntés után, amely szüleinek ezek között a körülmények között is kijár, nem is remélhettem, de kettesben maradván a szégyen játszik homlokomon, hiszen ki köszönt így régi barátot a nélkülözésben? Még az is rejtély előttem, miért választotta egykor a társaságom, így próba elé állítani türelmét ismét kegyetlenség volt. - Talán azt gondolod, csak rossz hírekkel jöttem, de.. talán mégis szolgálhatok valami enyhüléssel. Pár napja tudomásomra jutott, hogy betörtek egykori birtokotokra, és az egyik név, amelyet az aurorok regisztráltak.. a nővéredé volt.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do not go gentle into that good night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal