Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

do not go gentle into that good night EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

do not go gentle into that good night EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

do not go gentle into that good night EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

do not go gentle into that good night EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

do not go gentle into that good night EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

do not go gentle into that good night EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

do not go gentle into that good night EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

do not go gentle into that good night EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

do not go gentle into that good night EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

do not go gentle into that good night



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Godric Greengrass

Godric Greengrass

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
8

»
» Pént. 12 Okt. - 22:30
Habár tisztában vagyok magammal - amennyire ez lehetséges - gránitszilárdságom nem akadályoz meg abban, hogy napjaimat rettegéssel töltsem. Nem valódi, hangos fajtával, amely falakat emel és tetőt a fejünk fölé tévképzetekből, míg várjuk, mikor érint az ismeretlen ujja hátulról, hirtelen, összerezzenünk, pedig vártuk, számoltuk a perceket.. az én félelmem tárgya a jövőbe veszik, csak érkezését sejtem, neve még nincs. Valahol, egy távoli, álomszerű látomásban csillagok lebegnek a semmiben, köztük darabjaink sodródnak, és én már csak emlékként beszélek néhány gyermeknek egy mesterségesen megvilágított folyosó rejtekén, hogy léteztek az én időmben regények, melyek ábrándoztak az ismert világ végéről, robbanásokról és a kegyetlenség tombolásáról, de ők.. ők már nem látnak mást, mint ami számomra egykor fikció volt.
Ennek a kornak kezdőlépései rajzolódnak ki mindegyre, a véletlenül észrevett képeken, melyekkel a varázstalanok illusztrálják környezetük pusztulását, az állatvilág halk sóhajai átszűrődnek a mindennapokon, és én, aki idebent a társaim között is érzem a háború melegét arcomon, tudom, van mit veszíteni, és amit örökül hagyunk, csak új gyűlölet és bosszúság melegágya, mintha a tervezőasztalon fertőznénk felül a lehetőségét is valami ártatlannak. Ezekkel a gondolatokkal érkezzek rég nem látott Aurelia köszöntésére, borítsam még sötétebb tónusba bezártságát, amelyet nehezen tűr így is? Bűnösnek tetszik figyelmeztetni, hogy ahol ő a csendet hallja, lélegzi, ott még halkan, de erősödő ütemben óra kattogását regisztrálja a fül, és már zuhanunk is, ha kinyitja szemét, odalent észreveheti a közeledő talajt. Sárga, és halott.
Nagyot nyelek belépésem előtt, társaim elláttak megfelelő védelemmel ezt segítendő, de nem érzek könnyebbséget, ahogy keresztül folyik testemen a fidelius-függönye, hiába mantrázom készültének mechanikai alapjait, hiába képzelem, hogy egyszer majd magam is megtervezhetem, megemelhetem a semmiből fantáziám csarnokait, a félelem akkor is megmarad, ha figyelem elkalandozna - bűntudattal telve lépek be, mint rossz hírek hozója.

- Aurelia.. olyan rég nem láttam. És ön, ön most is olyan... álomszerű előttem. - minden bizonnyal összezavartam, szorosra zárt állkapoccsal adom át a számára összekészített olvasnivalókat, rajta kijegyzetelve mindaz, amit nem élhet át személyesen. Az illő köszöntés után, amely szüleinek ezek között a körülmények között is kijár, nem is remélhettem, de kettesben maradván a szégyen játszik homlokomon, hiszen ki köszönt így régi barátot a nélkülözésben? Még az is rejtély előttem, miért választotta egykor a társaságom, így próba elé állítani türelmét ismét kegyetlenség volt. - Talán azt gondolod, csak rossz hírekkel jöttem, de.. talán mégis szolgálhatok valami enyhüléssel. Pár napja tudomásomra jutott, hogy betörtek egykori birtokotokra, és az egyik név, amelyet az aurorok regisztráltak.. a nővéredé volt.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aurelia Flint

Aurelia Flint

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
grace hartzel

»
» Hétf. 1 Ápr. - 12:43


Gyerekes fejjel azt képzeltem, hogy majd érett gondolkodással viselem a bujkálást, a bezártságot, ehelyett a nyugtalanság és tehetetlenség hulláma időről időre elönt. Habár sosem égett bennem akkora tettvágy, mint például nővéremben, most mégis alig tudok engedelmeskedni. Korábban nem okozott gondot. De most… nehezen alszom el, figyelmes tánclépésekkel járok a házban, hogy csak egy-egy óvatlan pillantás idejére keresztezze utam szüleimét. Kalickába zárt madárként tárnám ki szárnyaimat, de csak a falat kaparom velük, és nem érzem, hogy lenne tér, amiben szárnyalhatok, időből meg bőven több van a kelleténél.
Theseus levele után napokig minden egyes alkalommal mikor nyílt az ajtó, reméltem, hogy iskolatársamat pillantom meg. A csalódottság mindannyiszor keserű ízt hagyott a számban. Ma már fel sem pillantottam a könyv lapjaiból, csak mikor a szoba ajtaját hallottam nyílni. A meglepettség szikráját a szememben a derű váltotta fel - valahol azonban mégis egy kis aggodalom vegyült belé. Talán nem is lehet ennyi mindent kiolvasni egy tekintetből, csak én képzelem, hogy igen? A könyvjelzőt a lapok közé csúsztatva emelkedek fel, hogy tétován közelebb lépjek. A kifejezésére halványan elmosolyodom, habár a szemem alatti karikák elárulhatják, nem sok álmot láttam mostanában.
- Köszönöm - még én is meglepődök azon, hogy mennyire elcsukló a hangom. Pedig vágyok mindenre, ami a normális, megszokott életemhez köt és mint ilyen az iskolai jegyzetek pont ezt idézik. Magamhoz szorítom a papírokat, titokban beszívva a roxfort-illatukat.
Az érzelmek hulláma egyszerre és mégis szép egymásutániságban önt el. Összeszorult gyomromat feloldja a meglepettség a betöréssel kapcsolatban. Habár gondolhatnám, hogy egy üresen álló Flint ház hívogató lehet bárkinek, azért mégis… És aztán a megkönnyebbüléssel egybekötött szorongás.
A jegyzetek kicsúsznak ujjaim közül, szétterülve a padlón.
- Cailin - csak a nevét tudom halkan kimondani. Hirtelen lépek közelebb kezeimmel megragadva Theseusét. - Mindent el kell mondanod! Elkapták? Mi van most vele? - Megkönnyebbülés, hogy a testvéremről hallok és nem kell tovább porosodnom itt abban a tudatban, hogy szüleim egyetlen megmaradt, vagy egyszerűen csak velük maradt gyermeke vagyok. Mégis… agyam hátsó szegletében végigfut egy sötét gyanú. Mi van…
- …ha az egész csak egy csapda? Ha minket… apámat vagy anyámat akarják előcsalogatni? - Csak akkor tudatosul bennem, hogy hangosan ejtettem ki a szavakat, mikor a semmibe meredő kékjeim ösztönösen keresik a Greengrass fiú tekintetét.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Godric Greengrass

Godric Greengrass

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
8

»
» Csüt. 23 Május - 6:33
Vajon magam is így reagálok, ha Alba meghal, és később mégis értesülök megmeneküléséről? Képes volnék őszintén reménykedve kimutatni valódi érzéseimet? Majdnem - majdnem megérintem Aurelia arcát, hogy aztán a mozdulat mégis úgy tűnjön, ügyetlenül köhögök, tenyerem a talárom zsebébe csúsztatom udvariatlanul, pedig bíztam benne, előtte nem tör rám ez ostobaság. Az izgalma azonban soknak bizonyul, őszintén hisz a lehetőségben, és nincs másom, csak amit hallottam: hogyan is ellenőrizhettem volna a valóságtartalmát jobban? Elmulasztottam, valódi szörnyeteg vagyok.
- Ig-ig.. valóban, az ő nevét. - megmerevednek az izmaim, mintha arcul ütött volna, de a lelkesedése bizonyára elfedi a remegésem, a hirtelen jött pánikrohamom semmis a ragyogásban, ami elönti egyszerre, behúzom nyakam, próbálok csak hangjára figyelni, hiszen ez nem ugyanaz, véletlenül sem ugyanaz! - A-a Rendtagoktól jött az értesülés, és most.. most azt hiszem, keresik. Nem tudott volna belépni a birtokra, ha nem.. auror, aki a mágiának köszönhetően járhat ott, vagy nem családtag. A házatok egyike a rég épülteknek, a mágiája távol tartja az illetékteleneket, amíg.. de ez nem fontos most. Azt hiszem, valóban ő lehetett az. Hihetünk.. Moodynak.
Kénytelenek vagyunk, van a nyelvem hegyén, többet úgysem tehetünk, minthogy elhisszük értesüléseit, mert nem téved, mert nem kegyes, nem akarna a megnyugtatás kedvéért azzá válni, ami sosem volt. Óvatosan hátrébb lépek, illetlen is volna tovább összefonnunk a kezeinket, a szülei talán besietnek majd a hangjára, talán nem is lett volna szabad beavatnom, de biztos vagyok benne, hogy értesítették őket, és nem álhattam, hogy éppen őt.. megint sötétségben tartsák. Aurelia nem gyermek már, és joga van tudni mindenről, mint a talán utolsó Flintnek.
- Azonban az épület az ottjártukkor.. összeomlott. Azt hiszem, ezért gondolom, hogy sor kerülhetett valamiféle csatára, logikus volna, hogy a nővéred tért vissza valamiért. Akarod.. akarod, hogy megkeressem? Nem örülnének, biztosan, de ha ezt szeretnéd, én elindulok, és megkeresem neked. Bármit megtennék, amire kérsz, Aurelia.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

do not go gentle into that good night

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» I didn't know it felt good to cry
» Theia&Ever - The good and the evil
» For the greater good
» For the Greater Good
» when the night has come

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-