Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mr Scabior & Ms Kama  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mr Scabior & Ms Kama  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mr Scabior & Ms Kama  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mr Scabior & Ms Kama  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mr Scabior & Ms Kama  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mr Scabior & Ms Kama  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mr Scabior & Ms Kama  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mr Scabior & Ms Kama  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mr Scabior & Ms Kama  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?



Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Helene Kama

Helene Kama

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Kat Graham

»
» Szer. 10 Feb. - 16:26

Mr Scabior & Ms Kama
Egy nagy köteg iratcsomaggal a kezemben haladok végig a Minisztériumi Titkárság folyosóján. "Ezeket pedig kérem továbbítsa Mr Scabior-nak. Ha ezzel megvan, mára végeztünk is." Fogalmam sincs, hogy egy képzésen résztvevőnek miért kell még ezzel is foglalkoznia, ahelyett, hogy az órákra, fontosabb gyakorlati dolgokra koncentrálna, de egy szavam sem lehet. Mint a családom utolsó tagja, egyszerűen nincs annyi hatalmam, hogy beleszólásom legyen, miképpen is bánnak velem. Itt pedig, hiába is vagyok aranyvérű, semmit nem változtat megint csak a helyzetemen. Talán még kelletlenül is néznek rám, igazság szerint mindig próbáltam kerülni mások tekintetét. Hiszen nincs miért tagadnom, édesapám tett eleget ahhoz, hogy a Kama név hallatán mások arcára ne egy nosztalgikus mosoly kússzon. A legvégéig kitartott az aranyvér-felsőbbrendűség eszméi mellett, még ha nem is hangoztatta, az embereit, az alatta dolgozókat egyértelműen ez alapján értékelte. Mindenki tisztában volt vele, hogy büszke volt, makacs és megkérdőjelezhetetlen, még ha tévedett is, senki nem tudta erről meggyőzni. Ezért is egy szavam sincs arra, hogy mit bíznak éppen rám. Ha kiszúrás, ha nem, el kell fogadnom, hiszen nem ellenkezhetek. Én akartam itt tanulni, és a jövőben itt dolgozni. Még ha jelenleg nem is tudok valamit, idővel majd pótolom ezt a hiányt. Egyelőre gazdálkodom a megkapott alapvető tájékoztatásból, a megkapott órarendünkből, az azon szereplő nevekből. Jelenleg nem igazán volt senki, akitől érdeklődhettem volna a többiről, hogy pontosan miből is fog állni ez a képzés. Ahhoz pedig még túlságosan is újonc vagyok, hogy bárkit is ismerjek. Egyelőre még a saját tanáraim nevének és arcának való megjegyzésével is problémáim vannak. Felsóhajtok. Sok mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy előrébb jussak. Kettőt kopogok az iroda ajtaján, amint megérkezem. Mély levegőt veszek, mielőtt benyitok, és határozottan szólalok meg.
- Jó napot, Helene Kama vagyok, a Minisztériumi Titkárság továbbképzésén elsőéves. A szomszéd irodából küldött Mr Whitewater. Mr Scabiornak kell átadnom ezeket a dokumentumokat. - Még nem volt szerencsém az itt dolgozókkal megismerkedni, abban sem vagyok biztos, hogy kit kell keresnem, ezért lassan hordozom végig a tekintetemet a jelenlévőkön. Keresve, ki is reagál majd a neve hallatán.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastair Scabior

Alastair Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Dylan O'Brien

»
» Szomb. 20 Feb. - 12:15


Ms Kama & Mr Scabior
Looks can be deceiving.
Csupán három napot volt távol azután a szerencsétlen eset után, azóta pedig teljes gőzerővel azon dolgozott, hogy kiderítse, mégis ki volt a felelős azért, hogy rájuk találtak.
Az asztala mögött ülve fekete tintát csepegtetett egy üres pergamenre, miközben azon gondolkozott, hogy meglátogatja a Varázsbűn-üldözési Kommandónál lévő barátját. Ahogy a tintacseppek szétfolytak, annál elvetemültebb ötletei támadtak az információszerzés módjaival kapcsolatban. A körülötte ülők beszélgetésére egyáltalán nem figyelt, hiszen egyre azon járt az esze, hogy Lord Voldemortnak bizonyíthasson, így nem csoda, hogy Ms Kama felbukkanására összerezzent. Egészen előtte ültek ketten, így épphogy elcsípte a saját nevét.
− Kellemes napot, Ms Kama. Én volnék az – törölte le a pennája végéről a tintát, majd helyezte a pergamenre. Ezek után felállt az asztaltól, hogy Ms Kama számára egyértelmű legyen honnan jött a hang. A kezét nyújtotta, ahogy átvehesse a dokumentumokat, azonban a munkaideje végén nem volt hajlandó bármibe is belekezdeni már.
− Köszönöm szépen – bólintott udvarias mosollyal, miután elvette a papírokat, és az asztalára helyezte őket. Emlékezett még arra az időre, amikor neki kellett mindenféle apró-cseprő üggyel szaladgálni az irodák között.
− Mondja Ms Kama, hogy tetszik a továbbképzés? Esetleg segíthetek valamiben? – érdeklődött udvariasan, hiszen maga a név ismerősen és befolyásosan csengett a számára, így mindenképpen hajlott arra, hogy bájcsevegést indítványozzon.


©

Vissza az elejére Go down

Mr Scabior & Ms Kama

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Helene Kama
» Caius Scabior
» Alastair Nicholas Scabior
» Araminta Circe Scabior
» Eris Aurelia Scabior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-