Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Araminta Circe Scabior EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Araminta Circe Scabior EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Araminta Circe Scabior EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Araminta Circe Scabior EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Araminta Circe Scabior EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Araminta Circe Scabior EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Araminta Circe Scabior EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Araminta Circe Scabior EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Araminta Circe Scabior EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Eris Scabior

Eris Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
15
▽ Avatar :
Phoebe Tonkin ♚

»
» Pént. 9 Márc. - 19:39

 Araminta Circe Scabior

Rövid idézet ide


Becenév:

...

Kor:

19

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort

Képesség:

A szervezetem ellenáll a legtöbb méregnek, ami előállítható

Csoport:

Halálfalók

Play by:

Amanda Seyfried

Karakter típus:

Saját





Scabior, ismeretlen, de gyilkos név. Minket nem tartanak számon a 28-ban, minket talán lenéznek, de mi mindig is büszkék voltunk és leszünk is, aki felszólalt ellenünk, soha többé nem kellett félnie, hogy szóhoz jut. Jobb esetben csak a nyelve lett kivágva. Apám az erőszak híve, jó pár atyai pofon és Crutio után megértette velünk, hogy pontosan hol is van a helyünk, és ennek megfelelően mit is kell tennünk. Nem vagyunk őrültek, nem kergetünk valótlan álmokat. A mának élünk, magunknak élünk és a tisztelet egy aprócska falatjáért küzdünk. Vért ontunk, apám is, 50 éves létére, anyám is, nő, valamint 55 éves létére. Én is, a bátyám is és az öcsém is. Nálunk senki nem ismer félelmet, nálunk mindenki meghalna a másikért, de nálunk általában senki sem hal meg... Voldemort is, elismerjük, hogy erős, de valljuk be, a legtöbbünknek csak eszköz, amivel elégedetlenségünket fejezhetjük ki. Hiszen, ha mi, a családok nem lennénk, senki nevében nem cselekedhetne. Így hát a hűség kérdőjeles, ha jobb jelölt jön, valószínűleg inkább ő mellé állnánk.
Gyilkos, gyilkos, szívtelen r*banc! Mintha az én hibám lenne, hogy meghalt. Félt a kis féreg, hogy kiderül, a hitvesi ágy mellé jár. Megpróbált megmérgezni, nem tudta, hogy már kiskorunk óta szoktatják a szervezetünket az összes olyan méreghez, amihez csak lehetséges. Viszonoztam a kedvességét és a kis libát is elnémítottam egy életre. Nekem ne jártassa a száját holmi kis félvér fruska, ÉN vagyok valaki, ha én döntök, az helyes. Ő neki szabad lett volna csendben tovább élnie, de így hátrhagytak egy árvát a szerencsétlenek. Az meg már nem az én problémám. Elszívtam egy cigit, elnyomtam az asztal lapján és a seprűmet magamhoz hívva kiugrottam az ablakon és haza repültem. Arról az estéről senki sem volt lett tudomása, a gyerek emlékeit is töröltem. Merész de... Hátborzongató. A többi halálfaló néha furcsán néz ránk, a legelvetemültebbek legelvetemültebbje. Ez volnék én, a gyilkos szépség. Kiélvezem az utolsó pillanatot is, hogy sárvérűeket kínozhatok, ezt pedig örömmel tanítom édes kis öcsikémnek is. Ha valaki hátramarad a mészárlásból, valószínűleg én tettem. Mert szeretem látni, ahogy szenvednek, megbolondulnak, majd öngyilkosok lesznek... Mert megteszik majd, mindig megteszik. Válaszoltam ártatlanul, nagy kék szemeimmel sűrűn pislogva a vezetőnknek. A szépség fegyver, míg a férfi gyenge játékszer, eddig minden egyes alkalommal elnézték nekem a hülye kis játékomat. Csak tudni kell, hogyan játssz rajtuk és mindent elérhetsz. Mert hiába az ő kezükben a hatalom, ha mi nők irányítjuk minden léptüket...

Az erdő sötét volt, sokan néma léptekkel közelítették meg a réten elhelyezkedő házakat, de mi! Mi villámként cikázva a fák között, seprünket a cél előtt csak odébb hajítva robbantottuk be a ház ajtaját. Vártak minket... Talán akadályt állítottak fel, talán valaki köpött, de a végeredményen úgysem változtat semmit. A gyerekek halk nyöszörgését hallottam a paldó alól, amíg Snivellus és Aidan a sárvérűekkel foglalkozott, én addig lyukakat robbantgattam a padlóba. Amint felcsendült az a fülemnek olyan édes sikoly, szinte rögtön eszement vihogásba kezdtem. A társaim már figyelemre sem méltattak, tudták mi lesz, ha utolér a vérszomj, esélyük sem volt megállítani, vagy akár csak hozzám szólni. Én se nagyon foglalkoztam már velük. Ők elvoltak, és én is kellő örömömet leltem a fogócskázásban.
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes,
And eyes and ears and mouth and nose,
Head, shoulders, knees and toes, knees and toes.
Egy angol gyerekdalt kezdtem énekelni angyali hangon, hallottam, ahogy megtorpantak, tétováztak, talán ezt a bugyuta izét énekelhette nekik is az anyjuk, háh! Csapdába estek, én pedig néma léptekkel közeledtem, mint egy kígyó, olyan óvatosan kúsztam végig a padlón, még nem futottak el. Könnyedén bekereíthtettem őket, elzárva as menekülési utat.
- Avade Kadevra!
A zöld fény, a lassan összezuhanó hulla látványába szinte beleborzongtam... A maradék sárvérű ivadék sikoltozása pedig csak még jobban beindított. Hiába hallottam, amint visszavonulót fújnak, mert megérkeztek azok a nyavalyás rend tagok, egyesével vadásztam le a kölyköket.
- Írmagjuk sem maradhat!
Ordítottam, miközben Snivellus már ráncigált vissza az erdőbe. Én mégis, botor módon a seprűmmel még visszarepültem és beleköptem az egyik tag arcába. Valószínűleg megjegyezte az őrülten, kéken villogó szemeket és a szőke hajzuhatagot, ami mint a villám, húzott el utána. Még láttam is, amint utánunk erednek, de mindhiába! A mi seprűinknél nincs gyorsabb a világon, elvégre, a nyamvadt kis csórók honnét tudnák megfizetni a legújabb modelleket? Az sem mellékes, hogy a legtöbb gyártó nem is ad el akárkinek, hiszen ilyen vészterhes időkben nem érdemes megkockáztatni, hogy a legnagyobb felvásárlóikat veszítsék el... A zsupszkulcsig csak vihogtam, a többiek közel sem voltak olyan mély hívei a társdalmunk megtisztításának, csak rühes kis életüket féltették. A legtöbbjük csak egy kutya volt, aki a gazdájuk parancsára ugatott, támadott és boldogan falatozta a jutalmat. Undorítóak, mi sohasem közösködtünk velük, a helyzet jelentése után rögvest le is léptem, hol érdekelt engem ez a banda? A családom már várt, a szokásos közös vacsora az égvilágon semmiért nem maradhat el! Nekem pedig még össze kellett szednem magam. Egyenesre fésültem az út során összekócolódott hajamat, megigazítottam a sminkemet és a legszebb ruhámat választottam ki az estére. Ünnep volt a mai, hiszen máris kevesebb alávaló mocsok élősködik drága társadalmunkon.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 15 Márc. - 21:29


Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Araminta!
Különleges neved van, kellőképp olyan különleges mint a karakter, akit hoztál hozzánk. Sosem gondolná az ember, hogy az angyali arc mögött miféle szörnyeteg lakozik. A családod összetartása mégis oly ámulatba ejtő. Nagyon fontosak számodra, ami nekem azt jelzi, hogy a tüskés, jégszív mögött még valahol némi érzelem is lakozhat. Érdekes képesség, hogy a mérgekre valamilyen szinten immunis vagy, erre vártam magyarázatot, és örültem is, hogy megkaptam a jellemed olvasása közben. Őszintén megmondom, a történetedben annyira beleképzeltem magam a karakter és az áldozatok helyébe, hogy teljesen kirázott a hideg. Nagyon jól lefestetted nekünk ezt az átokfajzat nőszemélyt, aki talál sokunk életének megkeserítője lehet majd a játéktéren. Biztos vagyok benne, hogy Voldemort is értékelni fogja majd az ambícióidat!
Foglalózz le, utána pedig használd is ki a lehetőségeket! Wink





Vissza az elejére Go down

Araminta Circe Scabior

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Vicious Circe
» Caius Scabior
» Mr Scabior & Ms Kama
» Eris Aurelia Scabior
» Alastair Nicholas Scabior

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-