Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ted & Meda EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ted & Meda EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ted & Meda EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ted & Meda EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ted & Meda EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ted & Meda EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ted & Meda EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ted & Meda EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ted & Meda EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 19 Ápr. - 20:22




Ted + Meda


Csak el akarok tűnni.
Csak egy kis időre akarok megfeledkezni arról, ami körülöttem zajlik, és mikor a fülembe jut egy kósza mondat, már tudom is, miként érhetem el a várt hatást. Nem érzem jól magam, ebben a szent pillanatban tényleg úgy gondolom, beillek azok közé, akiknek házát népesítem, mégis annyira idegennek hatnak számomra. Önös érdek vezérel, és szemet hunyok minden felett, ami gátló tényező lehetne.
Őt akarom, legyen ez bármennyire félelmetes is. Hiába tagadom sokszor még saját magam előtt is, az érzés, amikor meglátom, a gyomrom rándulása, amikor egy tétova mosolyt küld felém, mind azt bizonyítja, hogy elvesztem és rátértem egy olyan útra, ahol semmi keresni valóm nincs.
Sok víz lefolyt már, sok minden mentünk keresztül, noha egyszer nem kérdeztem meg tőle, mennyire szeretne az életem része lenni. Csak rángattam magammal, nem hagyva neki választást, és sütkéreztem a törődésben, amit tőle kaptam, épp ezért merem azt hinni, tényleg én érdeklem, nem a nevem, vagy az azt körülövező fényűzés. Ő tudja, hogy a szép csomagolás, mit rejt magában valójában, hogy mekkora a súly, ami minden egyes családtag vállára ránehezedik, s csak remélni tudom, hogy azzal is tisztában van, én csak azért bírom el, mert kis részét leveszi a vállamról.
Szeretnék erős lenni, szeretnék olyan kikezdhetetlen lenni, mint Bella, vagy épp olyan vakmerő, mint Cissy, de ezeket a tulajdonságokat én nem örököltem, s ha valaki gondosan ránk figyel, láthatja azt is, hogy az én árnyékom eltörpül a másik két Black lányé között. És nem tudom bánni, amíg ő így lát, és amíg neki így tetszik, amit lát, nem érzek késztetést a változásra.
Nem tudom, mikor változott meg mindez, nem tudom, mikor engedtem fel a falat, végzetes lavinát indítva ezzel útjára, csak azt tudom, nem akarom, hogy ez elmúljon, hogy az egyetlen kapaszkodóm, ami nem hagyja, hogy összetörve heverjek a padlón, semmivé váljon.
- Nehéz nap? – kérdezem halkan, hangom pont mögötte csendül fel. Halk, mosolygós, kissé megszeppent is, hisz eszem ágában sem volt rárontani, épp csak látni akartam, tudni, hogy ő rendben van. És nem, számomra ez nem olyan egyszerű, főleg nem a kastélyban, ha a testvéreim kiszagolják, hogy vele vagyok… ennek nagyon rossz vége lesz, mégis ki akarom várni, megvívni az én saját harcom, csak azért, hogy vele lehessek.
- Belógtam. Megbüntetsz?  - csipkelődök kicsit, az ajtóra mutatva, amin nem is olyan rég toppantam be, majd levéve a cipőm, leülök a medence szélére, lábamat a vízbe lógatva.



Vissza az elejére Go down

Ted & Meda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jon & Meda
» Meda & Ted
» Meda & Ted
» Dung & Meda
» falling backwards -- meda & sirius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-