Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Zane Abbott EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Zane Abbott EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Zane Abbott EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Zane Abbott EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Zane Abbott EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Zane Abbott EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Zane Abbott EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Zane Abbott EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Zane Abbott EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 20 Ápr. - 9:00


Zane Abbott





Zane? || 16 || T. B.-S. || semleges


 

A szüleim olyanok, mint tűz és víz, állandóan összeszólalkoznak, majd hevesen és szenvedélyesen kibékülnek, mi meg tűrjük, mert nem tehetünk mást. a MI, az engem és a nővéremet takar. a TŰRÉS meg azt jelenti, hogy június közepétől egészen június végéig vagyok hajlandó ezt úgymond hallgatni, majd lelépek otthonról az értelmesebbik családomhoz, Scamanderékhez. És ha még ott se bírom, akkor fogom kedves barátomat, meg a másik felét, meg a kedves Rinibabát, és leugrunk a nagyihoz, mert ott nyugi van, a nagyi kedves, kicsit talán szórakozott, de ő legalább emlékszik, hogy hányadik születésnapomat ünnepeltük az idén, és még mindig isteni mézeskalácsot süt akár a nyár közepén is. Szóval jah… Oh, és a szüleim azt se tudják, ki az a Voldemort, mert nem olvasnak újságot, én meg.. .hát befolyásolható vagyok, azt hiszem.  


Hugrabugri || félvér || hosszú, barna fadarab


- Köcsög! – Csak röhögök. A nővérem keresztbe font karokkal áll előttem, rózsaszín hajjal, kék szemöldökkel és egy cseppet mérges tekintettel. Kettővel.. két szeme van. És nem cseppet mérges, hanem rohadtnagyon – így egybe- ideges. Ezt onnan tudom, hogy az orrcimpái remegnek, mint valami kocsonya. Mindig is meg akartam csinálni, hogy ezt hogy csinálja, de nekem egyszerűen nem megy. Pont mint ahogy az se, hogy mindkettő szememmel kacsintani tudjak. Csak a bal, vagy semmi, nincs mese, nem megy, ott nincs izmom. Tiszta béna vagyok… na de vissza a nővéremhez. Továbbra is csak röhögök. Egyre halkabban, mert ez így egyedül nem vicces, és nem is tetszik így az élmény. Hátat fordítok neki, és otthagyom. Csak így simán, egy szó nélkül, huss, már ott sem vagyok.

- Barom! – Rini röhög. Rajtam. Lachlannal együtt. Ahogy fejjel lefelé lógok a klubhelyiség csillárján, ide-oda billegve, kicsit vörös fejjel. Mit kicsit, olyan vörös a pofám, mint egy homár, mindezt azért, mert bent ültem fel a seprűre, annak a dögnek meg szabad akarata van. Hát kérdem én: nem szálldogálhatok büntetlenül akárhol, ha már kifizettem érte egy csomó pénzt?
- Remek, kiröhögtétek magatokat, SZEDJETEK LE INNEN! – Kalimpálok, mint valami hülye. Néhány elhaladó elsőéves aranyosan visszainteget, megjegyeztem az arcukat – fejjel lefele – majd kapnak még ezért. Mondjuk fejjel lefelé varázsolom az arcukat. Höhö… khm, még mindig lengek, nem tetszik…

- Bohóc! – Kacag, mintha csak a világ legviccesebb dolgát mondtam volna, közben paskolja a karom, mint valami csapd le csacsinak. Fa arccal ülök mellette, bambán nézek rá, nem tudom, mi olyan vicces azon a kijelentésen, hogy „szakítani akarok”. Folyamatosan kutatom a fejemben, de nem lelem, csak pislogok rá, mint valami tök.
- Komolyan mondtam. Meleg vagyok. – Tényleg, még csak meg se rezzen a hangom. Komolyan gondolom, minden egyes szavát. De azért szórakozottan figyelem, ahogy felfogja a szavaimat, és eljut az agyáig, mit is akarok.
- Nem adlak fel, Zane! – Milyen bájos…

- Balfasz! – Lachlan hatalmas szemekkel néz rám. Nem értem miért, semmi rosszat nem mondtam, csak annyit, hogy szerelmes vagyok belé, évek óta, halálosan, kijózaníthatatlanul. De ebben mi rossz van, még a barátnőmet is kidobtam miatta, miért kell ilyen rondán nézni? Hiszen ő is benne volt minden meleges – ilyen melléknév van egyáltalán? – dologban, akkor ő is szerelmes, nem?
Bárgyún vigyorgok,mintha csak azt mondtam volna, hogy be vagyok rúgva, ami egyébként igaz, illetve, hogy pontosak legyünk, bebaszottul kibasztam. Vagy fordítva… asszem. Kiesik a kezemből az üveg, és elvesztem az egyensúlyom. Oh, hát helló kanapé…


Canon&Keresett || különlegesen béna tud lenni || a leendő Dolohov


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szer. 20 Ápr. - 17:37


Elfogadva!

Sza! Meg kell mondjam, már csak a kis kitöltendő részeket olvasva elmosolyogtam magamat. Aztán következett a java! A történeted annyira tetszett, hogy még olvastam volna tovább és tovább. Csak elfogyott, de biztos lehetsz benne, követni fogom a játékaid. A PB választás tökéletes, de nem is tartalak fel tovább, menj, foglald le ezt a csinos kis pofid, aztán pedig boldogítsd Lachlant Smile

Vissza az elejére Go down

Zane Abbott

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zane & Dung
» Ella & Zane
» Zane x Lucius
» Zane && Fea - my heart hurts right now
» ↳ Zane & Lachlan ~ Bájitaltan szertár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-