Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Ella & Zane EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Ella & Zane EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Ella & Zane EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Ella & Zane EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Ella & Zane EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Ella & Zane EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Ella & Zane EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Ella & Zane EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Ella & Zane EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 25 Ápr. - 12:05
Már vagy egy hónapja nem küldtem haza egyetlen levelet sem. Az ember hall ezt-azt, és tényleg aggódom a családom miatt. Mind muglik, egy árva varázsló vagy boszorkány sincs köztük rajtam kívül. Abszolút védtelenek mindenféle mágiával szemben, és nem akarom, hogy miattam bajba kerüljenek vagy bajuk essen. Nem mondom, hogy jártatnám a szám, mugli származásom lévén inkább csendben vagyok, meghúzom magam. Aggasztanak ezek a Halálfalók is, meg ez az egész dolog ami körülöttünk zajlik. És bár én igyekszem óvatos lenni, van ami védhetetlen: a kviddics. A varázslók sportja, és nem vagyok bolond, szerintem előbb vagy utóbb célkeresztbe kerülök, ha túlságosan jól csinálnám valami csoda folytán. Mert hát… miféle dolog lenne, ha egy „sárvérű” (húúú de utálom ezt a szót!) legyőzhetne egy „aranyvérűt”? Azt hiszem, el is tennének láb alól.
Míg ezen agyalok, hogy merjek-e írni vagy sem, fura zajokat hallok. Mintha valaki… bosszankodna. Mintha valaki… dühös lenne.
- Binx? – pillantok a fotel mellé ahol eddig ücsörögtem, és ahol a macskám volt még néhány perce. Nem véletlen az, ha valahol dühös hangokat hallok egyből elkezdem keresni. – Binx, a fenébe is, hol vagy? – egyszer még én magam átkozom meg ezt a kis dögöt, komolyan mondom! Felállok a fotelből, és egyből keresni kezdem. Előbb a puha szőnyegre térdelve, a bútorok alá benézve majd már felegyenesedve is. Mindig ezt csinálja, miatta utál már a fél Hugrabug. Ha nem az egész. Mert ott volt például a lány akinek a dísztalárját alvó párnának képzelte, és azon dagasztott. Aztán az a negyedikes fiú akinek egeret tett a cipőjébe (mondjuk ez nem csak Binx hibája, figyelmeztettem a fiút, hogy ha kis falatkákkal kényezteti előbb vagy utóbb kap valami ajándékot tőle). A szobatársnőm patkánya szintén ajándékként végezte. És akkor még egy szó sem esett a temérdek dolgozatról és könyvről, amit valamilyen félrekódolt fészekrakó ösztön miatt tépett össze ez a szőrpamacs.
- Binx, gyere már elő! – állok meg egy sarokban, ahol gyakran szokott időzni a kis jószágom. A többség a parkban van, így a klubhelység jelenleg üresen áll, csak én keresgélem kétségbeesetten a négy lábon járó bajkeverőmet.
Vissza az elejére Go down

Ella & Zane

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Zane x Lucius
» Zane & Dung
» Zane Abbott
» Zane && Fea - my heart hurts right now
» ↳ Zane & Lachlan ~ Bájitaltan szertár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-