Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Három Seprű || Adeline x Noah  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Három Seprű || Adeline x Noah



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 29 Ápr. - 10:15

Adeline x Noah
Mert én iszom akkor ha szomorú vagyok



Valahol félúton vesztettem el a többieket, mert valószínűleg leragadtak a Cikornyai és Patzában, pennát meg könyveket vagy valami hasonlót vásárolni. Néha egy kicsit különcnek érzem magam, amiért nem a mindenem a tanulás, meg az, hogy éjt nappallá téve olvassak. Gyakorlatilag nem is értem, hogy a Süveg miért a Hollóhátba osztott. Tény, hogy elég jó tanuló vagyok, szereztem kilenc kiváló RBF-et, a többi sem volt sokkal rosszabb. De azon kívül, hogy a tantárgyaimnál jól teljesítek semmi más nincs bennem, ami a hollóhátasokban megvan.
Én nem mászkálok folyton új pennát venni, meg mit tudjam én még, hogy micsodákat. Most sem ragadtam le a kirakatokat bámulva, inkább betértem az egyik kedvenc helyemre, a Három Seprűbe. Lazán sétálok oda a pulthoz, ahol a csinos pultos lány egymagában unatkozik. Majd én elszórakoztatom.
- Szervusz! – köszönök rá mézesmázos hangon – Egy vajsört kérnék!
- Szia! Máris adom – mondja, és már fordul is el tőlem, hogy elkészítse nekem a rendelt italt.
- Kilépek a mosdóba, ne add oda senkinek a vajsöröm – nevetek fel, s mi után kuncogva bólint egyet, elindulok a mellékhelyiség irányába. Igazából csak az arcom akarom megmosni, mert odakint elég meleg van, eltekintve a ténytől, hogy erősen benne vagyunk már az őszben. Sosem bírtam a meleget, már a húsz fok is teljesen megőrjít. Fáj tőle a fejem, ráadásul néha még a hányinger is elkap. Ez akkor jelent nagyobb problémákat, mikor éppen kviddics edzés, vagy meccs közben jön rám a hányhatnék.
Bezzeg Lachie, meg Cathy nem ilyenek. Tőlük aztán háromszázhatvan fok is lehetne a lakásban akkor is jól éreznék magukat, míg én szépen csendben meghalnék mellettük. Csak tudnám, hogy most merre kószálnak. Ha a húgomat valami férfi társaságában kapom nem állok jót magamért, erre megesküszöm.

hehe haha  örülőőő  || Carousel||nagyon rövid :/
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 30 Ápr. - 19:43

let's fight

Noah & Adeline

« három seprű »
MKülönös érzések zártak közre, ahogy kikeltem az ágyamból és szép lassan elkezdtem összeválogatni a ruháimat. Mintha valamikor már átéltem volna a mai napot, ami nem valószínű tekintve, hogy még nem utaztam az időben és nem is szeretnék. Talán a szürke nappalok miatt érzem ugyanolyannak mindegyiket, ma is borúsnak tűnt odakint minden így rétegesen kezdtem el öltözni. Nem sok kedvem volt megfázni így a vizsgák előtt, így is hatalmas volt a megfázási ráta az elmúlt időben köszönhetően az esős kviddicsmérkőzésnek, amire az iskola 90%-a elment.
Ezért az őszi kabátomat kerestem elő és húztam fel magamra, majd az egyik barátnőm karjába kapaszkodva indultunk el a gyülekező helyszínére. Nem sok kedvem volt menni, bevallom, de rávettek a fizetem az első két körödet a Három Seprűbe, és erre nem tudtam nemet mondani. Így történt az, hogy alig félóra múlva már az említett helyen ültem egy csapat ismerős idegennel, akikkel amúgy nem voltam olyan hű de jóban, de azért elbeszélgettünk egymással.
- Kér még valaki egyet? Ezt most én állom. – mosolygok rá a társaságunkban ülő emberekre, majd miután mindenki válaszolt kérdésemre a pulthoz mentem az enyémért és a rendelés leadásáért.
- Szeretnék még négy vajsört a hármas asztalhoz, amit én fizetek. Meg egy sajátot magamnak, amit elviszek én. A többit kérem kihozná? – mosolyogva pillantottam a pultosra, mire ő is elmosolyodott és már készítette is az italokat. Az enyémet lelkesen megfogtam, majd kifizettem az összest és már indultam is vissza a helyünkre.
A hirtelen jött varázslótársaim miatt eléggé megnövekedett a személyek száma a helységben, szardínia partiba találtam hirtelen magam és kerülőútként mentem a mosdó irányába, hogy hamarabb odaérjek. Ekkor viszont nekimentem valakinek. Valaki olyannak, akit amúgy zsigerből utálok, és sajnálatos módon a vajsöröm több, mint fele rajta kötött ki és rajtam.
- Néha odafigyelhetnél merre mész Scamander! Most nézd meg! A felsőm, a vajsöröm és a te ruhád is olyan lett. – mérgelődtem, de valahol belül éreztem, hogy nem rá vagyok ideges. Egy általános idegesség vált rajtam úrrá az elmúlt napokban.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 5 Május - 14:17
Adeline x Noah






A csap előtt állok és belebámulok a tükörbe. Mire beértem elmúlt a pisilhetnék, így csak állok egy darabig, még az arcom is megmosom egy kis hideg vízzel, hogy ne legyen olyan melegem. Ismét a tükörbe nézek és megállapítom, hogy állati jól nézek ki. Megigazítom a ruhám nyakát, és elindulok kifelé. Ahogy kilépek az ajtón, érzem, hogy valaki a mellkasomnak ütközik. Egy fejjel alacsonyabb nálam, én meg automatikusan lenézek rá, és felismerem benne Adeline Fawcettet. Az évfolyamtársam a Hollóhátban, prefektus assz’em. Szóval a szöges ellentétem, de az tény, hogy nagyon dögös.
- Ha azt szeretnéd, hogy a jelenlétedben dobjam le a ruháimat, csak szólnod kell. És még a piádat is megspórolod – kacsintok rá. Igazából nem idegesít fel az, hogy elázott a felsőm. Majd kimosom. Vigyor kanyarodik arcomra. Nagyon szórakoztatónak találom, hogy így felidegesíti az, amit a saját figyelmetlensége okozott.
- Ezt nekem hoztad? – kérdezem, és kikapom a kezéből az egyik vajsörös korsót, és jó nagyot kortyolok belőle, csak hogy még jobban felhúzzam, majd visszanyomom a kezébe. Lehet, az ilyen viselkedésemre mondják azt az emberek, hogy bunkó vagyok. De nem tehetek róla. Ez engem szórakoztat. Vicces nézni, ahogy mások kiakadnak a szokatlan cselekedeteim miatt. Adaline pedig tipikusan az a fajta nő, aki szórakoztató, hogyha dühös. Megborzolom barna hajzuhatagát, mintha legalább ezer éve barátok lennénk, majd ellépek mellette, hogy a pulthoz mehessek, ahol már bizonyára vár a vajsöröm. Tudom, hogyha nem most, akkor majd este a klubhelyiségben, de robbanni fog, és azt nem fogom megköszönni, de nem törődöm ezzel. A saját házától csak nem fog pontot levonni.
music • words



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Május - 22:35

let's fight

Noah & Adeline

« három seprű »
Szerintem mindenki előtt nyilvánvaló az, hogy én, Adeline Fawcett, hollóhát egyik legkiválóbb diákja nem konyít a szerelemhez, csak a könyvekből ismeri és nem is akar semmiféle kapcsolatot létesíteni az itteni diákokkal. Tudom, hogy az utolsó évem nem csak a tanulásról kéne szóljon, de nem érdekel, mert itt nincsenek figyelemfelkeltő egyedek, aki nem csak a kirakatba valóak. Számomra egy olyan férfi kell, akinek a személyisége megfog, és nem enged tovább repülni, kivel lehet beszélni és vitázni, mégis megegyezünk egy közös részben. Szóval, ja, Noah nem ezen emberek közé tartozik bármennyire is szeretne imponálni nekem. Ha meg nem akar, akkor annál jobb, mert nem kedvelem az évfolyamtársamat.
- Nincs hangulatom a humorodhoz Scamander. Hamarabb csókolnék szájon egy dementort, mintsem a meztelen testedet kelljen számba vennem. Az italomra a pénzt egyenesen csengetheted is ki, ha már kiborítottad. – ahogy engem is hamarosan ki fog hozni a sodromból. Valamiért nem bírom ezt a srácot, pedig lehet alapjáraton nem egy csapás, csak valahogy nem tudom értékelni a lényét. Amint kikapja kezemből a maradék vajsörömet felmegy bennem a pumpa. Nem értem miért kell valakinek ennyire arrogánsnak lennie.
- Ha kedvesebb lennél, akkor még meghívna valaki egy italra. Amúgy nem, nem neked hoztam szóval megköszönném, ha nem innád meg a maradékot. - hangosan fújtatok, mikor összeborzolja a hajamat és hirtelen felindulásból a poharamban lévő maradék nedűt a fejére borítom. Ha Ő így, akkor én emígy. Háborúban mindent szabad, mi meg régóta abban állunk. Talán elsős korunk óta. – Merlinnek köszönheted a szerencsédet kedvesem! – mosolyodok el gonoszan, lélekben megveregetve a vállamat a tettem miatt.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Három Seprű || Adeline x Noah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Három Seprű - RT
» Három Seprű || Emma x Nora x Alexander
» Adeline Fawcett
» Noah és Abel a rengetegben
» Büntetőmunka a bagolyházban ~ Noah Scamander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-