Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Regulus & Gwenog EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Regulus & Gwenog EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Regulus & Gwenog EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Regulus & Gwenog EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Regulus & Gwenog EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Regulus & Gwenog EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Regulus & Gwenog EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Regulus & Gwenog EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Regulus & Gwenog EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 29 Ápr. - 16:21
Regulus & Gwenog

A kötelezettségek elmulasztása azonnali seggbe rúgást von maga után, aminek most nem szívesen tenném ki magam, mert nem viselem jól a kritikákat egyébként sem. Mostanában meg aztán főleg, mert kaptam belőlük eleget és tudod mit?! Ha valaki ma negatív kritikával merészel engem illetni, azt biztosan pormacskává átkozom, korra, nemre és házra tekintet nélkül. Gondolom nem ma van a „Cseszegessük Gwenog Jonest” világnap, ha meg mégis, kívánom a legjobbakat. Mármint negatív értelemben, ha érti bárki, mire gondolok. Persze, hogy érti mindenki, ne légy hülye, Jones! Szóval ma kviddics van programon, aminek igazság szerint örülnöm kellene, de képtelen vagyok. Oké, itt, ezen a ponton felmerül az az egyértelmű kérdés, hogy ki vagy és mit tettél Gwenog Jonesszal? Valaki írjon ki rám körözést, de most azonnal, mert nem találom önmagam. Ez azért már igen súlyos problémákra vall, nem igaz? Vagy csak én reagálom túl a dolgokat? Tegye fel a kezét, aki szerint ez így van, mármint inkább ne, mert azt kénytelen lennék önkéntes száműzetésbe küldeni, mint egy szösz.
Egyébként is megkaptam ma az egyik háztársamtól, hogy sürgősen foglaljak állást a két felkínált oldal mellett, főleg egy bizonyos oldalra célzott, de ezzel még nem ingatott meg. Mindenki tudja, hogy én pártatlan vagyok, már csak az a kérdés, meddig tudom megtartani ezt. Ha rajtam múlna, minden maradni így, de nem feltétlen rajtam múlik és ez bosszant. Nem is kicsit, mert hozzászoktam, hogy én irányítok, méghozzá mindenben. Anyámék is önállóságra tanítottak, most komolyan köpjem szembe az elveimet? Ugyan, kérlek, még viccnek is rossz és ezt a legtöbb háztársam pontosan tudja. Ezt még ők is tiszteletben tartják, na jó, a legtöbbjük. Azt azért tudni kell rólam, hogy a házamban én a tápláléklánc közepén vagyok, annak is az alja felé. A Jones család ugyan egyike az aranyvérű famíliáknak, azonban elég kicsik és jelentéktelenek vagyunk az olyanokhoz képest, mint mondjuk Blackék, vagy Malfoyék. De mivel aranyvérűek vagyunk, így senkinek sincs kifogása ellenünk. Ez egyelőre tökéletesen megfelel.
A kviddicspályára érve körülnézek, és nem találok ott senkit, még. Naná, ide bezzeg képes vagyok elsőként megérkezni, bezzeg az órákra. Jó vicc! Felszállok a seprűmre, repülök két kört, majd leszállok a földre és ott várok tovább.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Hétf. 2 Május - 20:13

Jones & Black


Kviddics edzés.


- Hát ez csodálatos. - Csaptam be magam után az ajtót amikor elolvastam a levelet, amit kaptam a csapatkapitányunktól. Tudja nagyon jól, hogy én vagyok az, aki a lehető legjobban utál dirigálni a többiek közül és pont engem kellett, hogy most kinevezzen a mai nap edzőjének. Fenomenális, mondhatom! Felsiettem a szobámba még az óra után, átvettem a kviddics cuccomat és felkaptam a seprűt, amit anyáméktól kaptam idei év kezdési ajándékának. Innen már elég laza tempóban haladtam le a pályára mivel tudtam, hogy sehonnan sem vagyok igazából elkésve, én mindig hamarabb szoktam beérni mert nekem sokkalta tovább tart bemelegítenem. Persze a többiek meg nem engedik úgysem, hogy tovább melegítsek ha időben érkezem. Olyat aztán nem lehet, úgyhogy inkább előbb érkezem. Ma kivételesen már volt valaki a pályán amikor ideértem. Még bedobtam a cuccaim az egyik padra, utána sétáltam ki megnézni ki is az illető.
- Jones! Nem gondoltam volna... - Vigyorgok a lányra, természetesen tudom, hogy késős fajta, hiszen egy évfolyamra járunk. Odasétálok hozzá, leülök a fűbe, leteszem magam mellé a seprűt. Még várhat egy kicsit az a bemelegítés, legalább lesz kinek elsírnom most a bánatom. Idézőjelek között. - A csapatkapitány ma nem ér rá. Nem is akarom tudni... sajnos engem nevezett ki mára utódjának. Szuper mi? Jó szar lesz az edzés. - Szerintem itt mindenki tudja, hogy én vagyok az aki a legkevésbé szeret főnökösködni. Csak a dolgomat akarom végezni. Kergetni azt a rohadék kis aranycikeszt. Mert azt élvezem. Nem a dirigálást.


Jöttem • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

Regulus & Gwenog

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Cygnus & Gwenog
» Sapphire & Regulus
» Aurora & Regulus
» April & Regulus
» Gwenog&Sidie → Brighton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-