Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Petunia Evans EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Petunia Evans EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Petunia Evans EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Petunia Evans EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Petunia Evans EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Petunia Evans EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Petunia Evans EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Petunia Evans EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Petunia Evans EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 3 Júl. - 10:20


Petunia Lemon Evans





Tuney || 18 || Bridget Satterlee || Semleges


 

Mugli. Nem, rosszabb annál: egy irigy, keserű, vak nővér. Egy lehetetlen alak. Kibírhatatlan. Okoskodó. Néha szellemes. Igyekszik beleolvadni a normálisba, ami valójában untatja. Rettenetesen. Hazudik. Rengeteget. Valamikor tehetségesen rajzolt, ambíciója azonban igen kevés. Nem küzd. Feladta. Fél. Álmodik. Arról, hogy olyan, mint a húga. És nem akar felébredni.  Savanyú citrom.


Mugli || Mugli származású || -


Emlékszem az utolsó nyarunkra, amikor még testvérek voltunk. Egész júliusban esküvőkre, keresztelőkre és a szomszédok zsúrjaira voltunk hivatalosak. Virágkoszorút fontunk. Beleittunk a borosüveg alján megpihenő sűrű lébe, és úgy tettünk, mintha nem ülne ki az arcunkra a lopott alkohol íze. Kerülgettük a kutyát, hogy ne koszolja össze a ruhánkat. Bele-belekóstoltunk a színes süteményekbe, szigorúan csak az ujjainkkal, nehogy kihízzuk az iskolai egyenruhát. Forogtunk, pörögtünk, fényképeket készítettünk. Ölelkeztünk, mindenkivel: rég látott rokonokkal, szomszédokkal, barátokkal, a kutyával. A kecskével. Énekeltünk. Az egyikünk magasan, szárnyalón, a másikunk kicsit mélyebben, erőteljesen, hogy végül a kutya mély ugatásával nevetségessé tegye az egészet. Pukkadoztunk. Gyermekláncfűből fűztünk nyakláncot, és rákötöttük az elbóbiskoló nagynénik feltornyozott hajára. Aztán elloptunk egy doboz ázott cigarettát. Gyakran esett. A fészer mögé telepedtünk, kinyújtottuk a lábunkat és össze-összeérintettük a lábfejünket. Fogadalmat tettünk. Olyasmiket, amiket testvérek szoktak, hogy aztán évek múltán előássák az ígéreteket, hogy egymás fejéhez vághassák. Azon veszekedtünk, melyikünk hasonlít anyára, és melyikünk apára. Anyát kerestük a tömegben, mi lesz, ha rajtakap? Megkönnyebbülten vettük tudomásul, hogy senki nem keresett minket. Elvoltunk, mert mi ketten mindig is így éltünk: kalandok és felfedezések, csatározások és fegyverletételek között ingáztunk, egymás kezét szorosan fogva, nehogy véletlenül elveszítsük egymást. Mert abba belehaltunk volna.
A levél mindent megváltoztatott. Az a rohadt, rohadt levél!

Lily keltett. Sikítozva, nevetve, hogy elmondja nekem. Nem akart felkelteni, de nem bírt már várni. Ott lebegtette a szemem előtt a borítékot, még éppen egy álmos nyújtózkodást választott el attól, hogy minden véget érjen. Dünnyögtem valamit, de fél szemmel kilestem az akkor még vörös fürtjeim alól, végül az irigység és a keserűség ősszé változtatta a tincseket; Lily mindig is szeretett túlozni, de hát ő a kicsi, ő a gyerek még, hagytam neki. Kócosan-álomillatúan ültem fel; tessék, intettem, csak rajta, ma mit találtál ki, ma mivel lepsz meg? Mi lesz a mai kaland?

Borzalom. Katasztrófa!
Először nevettem. Élénk a fantáziád, mondtam, de ne butáskodj, ezt nem szabad szétkürtölni, még a végén bolondnak néznek majd, - tudod, milyen ezek!- úgyhogy hallgass, nagyon jót nevettem, tényleg, őszinte gratulációm, de elég lesz. Aztán anya és apa… hogy örültek! Én meg csak pislogtam, hogy adhatják alá a lovat, pedig engem felvettek a művészetibe! Rögtön valami rosszra gondoltam, biztosan beteg, beteg, meghal, és most azért kell ez a játék…
De nem erről volt szó. Minden a legnagyobb rendben, mondták. Örülnöm kellene. És én örültem is! Hiszen ha ő az, ami, akkor bizonyára én is! Nekem is jön majd levél… úgy vártam a baglyot, mint más az első málna-szüretet. És minden nap pofára estem. Minden nap szembesültem a saját jelentéktelenségemmel. Megkoptam. Megkeseredtem. És megutáltam. Mindent. Őket. Magamat. Főleg magamat. Miért nem tudott normális maradni? Miért nem tudott ugyanolyan lenni, mint én? De legbelül tudtam, mi az igazság, amit soha, soha nem mondtam ki: miért nem lehetek én olyan, mint ő?



Canon || - || -


▽The Age Of The Marauders▽

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 3 Júl. - 10:31


Elfogadva!




Az első mugli karakterünk! Őszintén, nem gondoltam volna, hogy valaki fog majd hozni ilyen típusú karaktert, de most annál nagyobb szeretettel olvastam el a lapodat. Ismerve a történeteteket Lilyvel, szerintem tökéletesen megformáltad Petuniát, és kíváncsi leszek arra is, mit hoztok majd ki a játéktéren egymásból. Remélem, hogy azért találsz majd magadnak játszótársat is. Az írásmódod nagyon tetszik, szívesen foglak olvasni a játéktéren majd!
Foglalózz le, aztán pedig vesd be magad az életbe Wink


Vissza az elejére Go down

Petunia Evans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Petunia & Jonathan
» Petunia & Lily
» Evans & Skeeter
» Lily Evans
» Lily Rose Evans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-