Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Troqual Parthenai EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Troqual Parthenai EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Troqual Parthenai EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Troqual Parthenai EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Troqual Parthenai EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Troqual Parthenai EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Troqual Parthenai EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Troqual Parthenai EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Troqual Parthenai EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Troqual Parthenai

Troqual Parthenai

C’est la vie
Professzor
Ki mindenre megtanít
▽ Reagok :
0

»
» Vas. 21 Aug. - 12:06


Troqual Dorian Parthenai





Troq|| 28 || Jamie Campbell Bower || Dumbledore-hű


 

A Phartenai család a büszke aranyvérű családok közé tartozott, még száz éve. Vagy esetleg még korábban. Mára azonban minket is vérárulóknak kiáltottak ki, ahogy tették azt a Weasley-kkel, vagy még számos egyéb családdal. Édesapám egy muglit vett feleségül, így én is már félvér vagyok, ahogy a húgom is. Őt nem láttam, mióta útra keltem, az a hír járja, hogy Halálfaló lett belőle, de én ennek nem hiszek. Apám egyszerű átoktörő volt, most már a Varázsbűnüldözési Főosztályt erősíti, a világ romlottsága miatt. Anyám pedig már nem él. Két éve az egyre növekvő gonosz felemésztette, és a halálfalók áldozatává vált. Kósza nyelvek azt beszélik, hogy a húgom ölte meg, de erre semmi pénzt nem fizetnék. Az, hogy melyik oldalon állok, nem lehet kérdés. Dumbledore hívására tértem vissza a Roxfortba, az utolsó lélegzetemig képes vagyok harcolni érte és a jobb világért.


Professzorok || Félvér||10 és fél hüvelyk, magyal, főnixtoll maggal



1976.

Előredőlök a székben, és összefűzöm magam előtt a kezeimet. Tekintetem a velem szemben helyet foglaló, őszes-barnás szakállú emberen időzik. A fejemben a gondolatok csak úgy cikáznak és annyi van benne, hogy fogalmam sincs, egyelőre mit válaszoljak. Ő is fürkészi az én arcomat, de egyelőre az kifejezéstelen. A roxfort régi igazgatói nyugtalanul köhécselnek, mintha már ok is számítanának a válaszomra. Pedig én sem tudom.
- Szóval azt mondja, Dumbledore. - tartok egy kisebb szünetet - Hogy maga bölcsnek tartaná azt, ha visszajönnék, és átadnám a diákoknak a tudásomat. - hangomban kétkedés csendül, hiszen miért engem akar egy tanári posztra?! Miért pont én vagyok az, akit a megfelelőnek tartana? Én csak egy átoktörő vagyok, nem vagyok auror, nem harcoltam eddig itthon Voldemort és a csatlósai ellen. - De milyen tudásról beszél maga, ha én eddig nem harcoltam ellenük?! - horkantok fel - Mit vár tőlem, Albus? - állok fel az asztaltól, és lépek távolabb. Fogalmam sincs, hogy mit szeretne, mert az öregember csak rébuszokban képes beszélni.
- Hogy mit várok, kedves Troqual? - feleli szinte már idegesítően nyugodtan. - Te, kedves fiam átoktörő vagy. És ha nem tévedek, korod egyik, ha nem a legjobbja. Az ősi rúnákat és átkokat senki nem érti úgy, ahogy te. És mi célból jönnél vissza, ha nem azért, hogy a tudásodat átadd? - teszi szét mosolyogva a kezeit. Elfordulok és járkálni kezdek a szobában. - Beszéljen nyíltan, Albus. - fordulok meg. Belekezdenék a mondandómba, de kihúzom a fejem a merengőből.

1977

Hogy miért kerültem ide, annak az okára azóta sem jöttem rá. Én jól éreztem magam Egyiptomban, Mexikóban, Argentinában, Chilében és a világ összes táján, ahol nem itt voltam. Ha azt mondanám, hogy hiányzott a Roxfort, akkor hazudnék. Pedig nagyon jól megvoltam nélküle, de úgy néz ki, hogy ismét itt kell lennem. A rúnaismeretet fogom tanítani, de a helyzet egészen máshogy képzeltem el azt, amit tanítanék. Albus Dumbledore-nak sikerült engem meggyőznie. Egyre sötétebb idők járnak és a reménytelenség már-már mindenhova befészkelte magát. Fel kell készítenünk a gyerekeket arra, ami rájuk vár.




Saját || Kiváló rúnaismeret || vannak


▽The Age Of The Marauders▽



A hozzászólást Troqual Parthenai összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 21 Aug. - 12:30-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Vas. 21 Aug. - 12:25


Elfogadva!




Egy újabb prof! És maga is milyen jóképű! Az utolsó évükben nem panaszkodhatunk azt hiszem, körülvesszük magunkat ilyen csodás tanárokkal. Az előtörténeted nagyon tetszett, örülök, hogy ismét egy félvérrel találkozom, és annak is, hogy arról írtál, miért jöttél átoktörőként ide, a Roxfortba. Kíváncsi leszek majd a kapcsolatodra a tanársegéddel, biztosan izgi játékokban lesz részetek Razz A pb-d már le van foglalva, de azért ne felejts el a többi foglalóba is írni!


Vissza az elejére Go down

Troqual Parthenai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Soraya & Troqual
» Allegra × Troqual
» Vesta & Troqual
» Chezzy & Troqual
» Troqual & Anne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-