Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 18 Dec. - 23:42


Lisa & Lachlan


Take it to Reality

Nyugodtan sétáltam a folyosókon, hátamon a gitárommal. Mostanában ritka jelenségnek számít, hogy ezzel is fitogtatom a különlegességemet az olyanok előtt, akik keveset tudnak rólam. Ebben a percben nem érdekelt senki és semmi, talán a húgom mellett is elmentem úgy, hogy nem szóltam hozzá semmit. Nem biztos, de ha így van, akkor legközelebb úgyis szóvá tenné. Siettem. Pusztán csak azért, mert megfigyeltem – véletlenül vagy szánt szándékkal, lényegtelen – mikor szokott elhaladni a könyvtár előtt. Ezért kezdtem el a vége fele már szaladni, mint egy veszett róka. Véletlenül sem akartam lekésni, azt a bizonyos pillanatot, mert semmi kedvem sincs megvárni a holnapot, ha már ma túleshetnék rajta. Hihetetlen de vettem neki valamit és azt is át akarom adni, mert megérdemli. Plusz kíváncsi vagyok, miként fogadja majd. Egyáltalán a sulin belül is képes lesz beszélgetni velem. Mert mégis miért ne lenne képes? Hiszen csak beszélgetni akarok vele és addig is nyugodt leszek. Nem pörgök annyira, maximum gyorsabban beszélek, mert azt szeretném ha végre túlesnék a mondanivalómon és a tettek mezejére léphetnék. De még ez se fog menni rendesen. Mert rémesnek képzelem el az egészet, eleve a negatívumot látom meg majd csak aztán gondolok arra, hogyha a húgom mellettem lenne, most biztos erőt adna nekem. Mert tudná mennyire kész röhej az amin feleslegesen aggódom. Mintha szégyent hoznák apára és LLG-ből rémes tanuló lennék, ezért valami szidalmat és több órás beszélgetést kapnék tőle cserébe. Erőt veszek magamon. Mi mást is tehetnék most?
Mindjárt megérkezem. Még néhány gyors lépés és ott vagyok. Igyekszem nem neki menni az ajtónak, lefejelni azt s, bevágódni a könyvtárba. Szeretem a könyvtárat is, de most nem oda tartok. Nem kell elrejtenem a fejem egy érdekes könyv mögé, hogy még véletlenül se zavarjanak meg vagy vegyenek észre. Most mást terveztem. Meg akartam lepni őt. Látni ahogy mosolyra húzza a száját és igazából csak ennyi. Talán időben érkeztem meg, nem tudom megmondani, de annyi biztos, hogy szembe nem jöhetett. Mert azt láttam volna, sőt előre kiszúrtam volna – ha az arcát nem is – a haját. Kétszínű. Még nem jöttem teljesen rá minek köszönhetően változik a színe vagyis miért pont olyan  amilyen és nem más. Azt tudom, hogy metamorfmágus, nem vagyok hülye! Csak felettébb kíváncsi, ha róla van szó. Én meg ugyebár nem kérdezhetek csak úgy. Mert szerintem nem szereti, ha olyasmibe ütöm az orrom amibe nem kellene. Vagy talán pont ezt várná el tőlem? Hogy nyakon öntsem egy csomó kérdéssel, aminek a válaszait egy idő után úgyis elfelejteném és újra megkérdezvén azt válaszolná hát nem emlékszem anno mit mondott nekem? Szégyen lenne azt mondani, hogy nem emlékszem és mondja el még egyszer, pusztán felfrissítés gyanánt. Nem akarom magamra haragítani! Szóval most csendben várok, hátha erre téved.


Megjegyzés:   Ugrisziv RuhaZene: You could take me anywhereKredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 26 Dec. - 19:34

I'm not a normal girl. I'm the crazy one!


Lisa × Lanchi

Ma is egy olyan unalmas napom volt, hogy semmi olyan nem történt, ami jó lett volna. Minden annyira lapos mostanában, nem esik az eső, nem lehet sétálni és egyre jobban bele vannak buzulva a szüleim Voldemortba, amit igazán nem értek. Múltkori levelükben is arról írtak, hogy nem értik miért nem tudom őket követni ezen az ösvényen, de inkább nem is gondolkodom ezen, mert hajam már így is tűzpiros.. akkor piros a haja, amikor mérges vagyok, igen. Most is az vagyok, szóval le kell nyugodnom, ki kell találnom valamit, ami eltereli a gondolataimat a szüleimről. Hát rajzolni most nincs kedvem, meg hát nem is tudom, hogy mit kéne rajzolnom. Az énekléshez elég hideg van már kint, szóval most azzal sem próbálkoznék meg, inkább.. hát.. nem marad más, mint az olvasás. Kéne keresnem valamilyen könyvet a könyvtárban, amit élvezettel olvasnék, de vajon van ilyen? Hát ha nincs, akkor majd keresek egyet.
Persze ahogyan elindulok már nap sárga a hajam és sokkal jobb a kedvem, mint amikor elindultam. Most már azon jár az eszem, hogy mit olvassak, talán egy regényt? De milyen legyen, krimi? Szeretem, mikor nem minden történet happy end, amikor nem mindig a jó győz, talán egy drámát kéne, Shakespeare-nak az egyik drámáját, mondjuk a Rómeó és Júliát. De azt is már elolvastam, így tehát nem tudok mit tenni.. tovább kell gondolkodnom és ahogyan gondolkodom nem is figyelek a lábam elé és megbotlok. - Oh hogy a cica vinne el a búsba, te... argh..  - természetesen most épp a földnek beszélek, mert hát miért is ne beszélnék neki? Veszek egy mély lélegzetet és az arcom elé boruló hajam vörös, vagyis a fele vörös csak, az a fele amit megszoktam változtatni. Majd mikor felkászálódok, akkor Lancelottal találom magam szemben.. vagyis én így neveztem el azt a fiút, aki mindig hallgatja, hogy hogyan éneklem..

megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
◊ credit by ◊
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 14 Jan. - 19:43


Lisa & Lachlan


Take it to Reality

Nem tartottam akkora nagy ötletnek, hogy egyszerűen csak odamegyek hozzá és elmondom az ötletem. Már ha ezt az egészet annak lehet nevezni. Hülyét fogok csinálni magamból. Tényleg szándékomban áll megtenni? A hátam mögé pillantottam, mintha a gitáromtól várnék támaszt vagy valami biztató szót. Pedig szegény sok dolgot nem tudna most ebben a helyzetben tenni, kivéve, hogy szenved a hátamon. Ha vele kell vagy szeretnék találkoznom mindig izgatottabb és szétszórtabb leszek az átlagnál, most mégis próbáltam összeszedett maradni. Mintha minden totál rendben volna. Nem készülnék semmi ostobaságra és semmilyen ajándékot nem akarnék neki majd átadni. Csak járja ki az eszem s, tudjam elkapni a legjobb pillanatot. Persze most sem hiszem, hogy lenne elég erőm megtenni mindazt amit kitűztem magam elé. Végül is, miért fogadna el Lisa tőlem bármit? Biztosan nem úgy értelmezné a dolgokat ahogyan én azt szeretném. Talán visszaadná, én meg kénytelen volnék ragaszkodni ahhoz, hogy tartsa meg mert…
Most komolyan tényleg ilyesmin morfondírozok? Nem hiszem el. Aztán tényleg megjelenik Ő. Elhaladna előttem, ha tudna, mert elesik előttem. A lábaim előtt hever, már ha nagyon költőien szeretnék fogalmazni biztos valami ilyesmit mondanék. Nem pedig azt, hogy túl béna és jobban is figyelhetne arra hová lép. Nem. Lisa nem az, több van benne, mint hiszi csak még időre van szüksége. Olyan aranyos amikor így mérgelődik magában! Ilyenkor látni, hogy mennyi energia és elfojtott düh lakozik benne s, mire volna képes, ha azt kiengedné. Persze pont akkor abban a pillanatban nem szívesen lennék mellette, de ha muszáj volna biztos kitartanék. Puszta kíváncsiságból is. Ha megengedi akkor felsegítem, ha nincs szüksége a segítségemre akkor hagyom, hogy egyedül tápászkodjon fel a földről és csak azután szólítom őt meg, miután rám nézett.
– Lisa, szia! – nem gyakorlom a nevét, hogy ne felejtsem el, tudom már nagyon jól mi a neve. Csak próbálok meglepettséget csempészni a hanglejtésembe. Mintha nem számítottam volna rá. Mintha nem is tudtam volna, hogy erre fog jönni! Pedig teljesen tisztában voltam, hogy a nap valamelyik szakaszában, de leggyakrabban inkább ebben erre kell járkálnia neki.
– Nem esett semmi bajod? – kérdezem és közben még a szemöldököm is felvonom kérdőn. Bár így elsőre – amint sikerült végigmérni őt – nem tűnt fel semmi sem. Csak a haja színe. Ritkán ilyen. Bár szerintem így is jól néz ki. Bár egyáltalán nem ilyesmivel akartam kezdeni a mondanivalómat felé. Így miután ha válaszolt az előző kérésemre, gyorsan felteszek egy másikat.
– Öhm izé… Igazából örülök annak, hogy összefutottunk, mert azt akartam kérdezni, hogy… – és itt mintha elvágták volna a filmszalagot, elgondolkodom egy kicsit, nem az eredeti ötletem mondom el, hanem a most hirtelen jöttel állok elő. – Mi lenne ha a következő bájitaltan órán együtt dolgoznánk?


Megjegyzés:   Ugrisziv RuhaZene: You could take me anywhereKredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 15 Márc. - 17:17

I'm not a normal girl. I'm the crazy one!


Lisa × Lanchi

Nem kellett volna ilyen bénának lennem, nem kellett volna elesnem ebben a szőnyegben, de hát ez vagyok én Lisa, Lisa Ambrose a kis szerencsétlen. Mindig is különc voltam, sosem illettem be a tömegbe, de engem ez sosem zavart, nem éreztem magamnak kevesebbnek vagy többnek, szimplán más voltam, mint ő és ez csak őket zavarta. Volt egy lány, aki megmondta, hogy ne szeretné, ha az ötméteres körzetébe mennék, nem értettem, hogy miért kérte ezt tőlem, de teljesítettem, sosem mentem hozzá olyan közel, pedig nem vagyok sem tetves, sem leprás. Aztán volt még egy lány, aki egyszer véletlenül meghúzta a hajamat, mert nem értette, hogy miért felemás színű. Ordibálni tudtam volna, de nem tettem, inkább mosolyogtam és megkérdeztem tőle, hogy ez mire volt jó. Csak egyetlen fiú fogadott el olyannak, amilyen vagyok és pont most előttem áll, nem kellett volna ilyet mondanom előtte, nincs nekem ilyen csúnya szám.
Majd mikor köszön, akkor csak elmosolyodom, nem nagyon szoktunk beszélgetni. - Szia Lanc. - mondom halkan, majd elkezdek integetni. Tényleg nem szoktunk beszélgetni, ezért is lep meg annyira, hogy beszél hozzám, pedig kedves és megértő srácnak tűnik, olyan jófej fiúnak. Kérdése meglep, talán picit le is sokkolok, nem szokta érdekelni másokat a hogylétem, még a családomat sem túlzottan, de hát nem is csoda, hogy meglep ezzel, tényleg nem mindennapos dolog ez az én életemben. - Nincs semmi bajom, jól vagyok. - mosolygok szépen és az előbbi vörös színt felváltja a nyugalom kékje, kék lesz a hajam. Szeretem ezt a színt, olyan szép, de most nem erre kéne koncentrálnom, hanem arra, hogy mit szeretne mondani, mert az sokkal fontosabb jelenleg, mint az én buta gondolataim meg hajszíneim.
Figyelemmel hallgatom végig, hogy mit szeretne kérdezni, talán kicsit nehezen böki ki, de elmosolyodom, mikor sikerül feltennie az egész kérdést. Közös munka? - Nincs semmi ellenvetésem, nagyon szívesen. - felem neki, de most nem tudom, hogy hogyan tovább..

megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
◊ credit by ◊
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 17 Márc. - 1:46


Lisa & Lachlan


Take it to Reality

Én és a csodaötleteim. Mintha nem gondoltam volna ki előre, hogy mit szeretnék mondani neki. Pedig itt volt a fejemben. De nem. Újfent csalódást kellett okoznom magamnak, Lisa-nak talán nem. Ő nincs ahhoz szokva, hogy halál komoly dolgokról beszéljek: az érzéseimről iránta. Megtehetném. Semmi sem akadályoz meg, csak ez a fránya beképzeltség. A bökkenő, hogy talán pont úgy képtelen viszonozni az érzéseimet, mint én a legjobb barátomét. Persze ez merőben más. Nem tér el a normálistól, nem szokatlan annyira. Mégis mai napig kész röhejnek tartom az esetet, amire jobb vissza se gondolni. Lisa-t viszont nem. Ő annyira átlagon felüli. Ezt már csak el kell valahogy mondani neki. Még mielőtt késő nem lesz. Ezalatt perpillanat az év végét értem. Még nem sikerült teljesen megpuhatolni tőle, hogy mihez kezd majd. Mit folytat és hasonlók. Nem mintha ott is üldözni akarnám a jelenlétemmel, csak puszta kíváncsiságból, hátha ugyanaz a dolog érdekel minket.
Megmondani neki vagy nem megmondani neki? Ez itt a választási lehetőség. Egyik sem ad biztos talajt, mert vagy megnyugszom, vagy bolha módjára túlságosan pattogni kezdek örömömben. Szóval ja, ezt még egy kicsit napolom. Vagy semmi értelme? Hiszen boldogan akarom látni őt. A fenébe is!
– Tényleg??? – leplezetlen öröm az arcomon, semmi visszafogás. Aztán hirtelen észbe kapok.
– Mármint tényleg? Az nagyszerű lesz. – most hagyhatnám menni. Nézni ahogy esetleg tovább megy a saját útjára, de semmi kedvem sincs. Most az egyetlen amit szeretnék…
– Hová tartottál amúgy? Elkísérhetlek? Beszélgethetünk közben? – ez az Lachlan zúzd agyon szegényt a kérdéseiddel, ne is fogd vissza magad. Minek ugyebár? Ha eddig nem iszonyodott tőlem, most tuti fog. Vagy ki tudja.
– Bocsi, én csak. Bocsi, oké? – most meg egyáltalán nem értem miért kérek bocsánatot. Ha valóban minden egyszerre és egyaránt olyan fontos, hogy megkérdezzem tőle. Izgulok. Szerintem az arcom is kezd vörösödni, biztos átvettem egy kicsit Lisa iménti vörös hajából. Most más. Érdekesebb szint váltott. Olyan lágy megjelenést ad neki, nyugodtat ha az jobban tetszik. Még inkább szerethetőbbet.
Ez az egész nem normális dolog, nálam. Mostanában meg pláne nem. A haját figyelem, szépen kikerülöm a szemeit, mert attól tartok ha az íriszeit figyelném még inkább eluralkodna rajtam ez a megmagyarázhatatlan érzés. Egyszer talán meg kellene kérdeznem miszerint változik a haja színe és mi mit jelent. Most még nem. Ahhoz nincs elég vér az ereimben, majd lesz. Egyszer, amikor azt is elárulom neki, hogy mit érzek iránta. Egyelőre nem. Nem, amíg nem tervelem ki hogy és miként adjam ezt elő neki.


Megjegyzés:   Ugrisziv RuhaZene: You could take me anywhereKredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 17 Május - 21:30

I'm not a normal girl. I'm the crazy one!


Lisa × Lanchi

El kellett volna érnem a könyvtárt mindenfajta hibázás nélkül, mert nem kellett volna összeesnem a földön. Főleg, hogy Lancelot végignézte az egészet, bárcsak máshogy alakult volna mindez, most pedig nem kéne ilyen kellemetlenül éreznem magam. Majd aztán, mikor elkezd lelkesedni azon, hogy nincs semmi bajom, akkor csak elmosolyodom és nézem őt. - Tényleg. - felelem neki halkan, hogy megerősítsem benne, hogy nem eset semmi bajom sem, mert tényleg így is van. Nincs nekem az égvilágon semmi bajom sem. Következő kérdése azonban meglep, nem is kicsit. Csak pislogni tudok pár pillanatig, majd hát végül sikerül annyira összeszednem magam, hogy megszólaljak. Veszek egy mély lélegzetet.
- A könyvtárba siettem és szívesen veszem, ha velem tartasz. - mondom neki őszintén, mert így is gondoltam, ahogyan mondtam. Szívesen vagyok vele, bár eddig nem is nagyon beszélgettünk, sokkal inkább volt az a helyzet, hogy ő zenélt én pedig csak hallgattam a zenéjét csendben, majd mindenki ment a maga útjára utána. - Nincs miért bocsánatot kérned Lanc. - mondom neki, amjd elindulok a könyvtár felé és megfordulok, ha még nem kezdett el volna jönni mellettem. Nem igazán tudom, hogy mit kéne neki mondanom,
így tehát ha nem szól hozzám, akkor csendben ballagok mellette.

megjegyzés ◊ zene ◊ szószám
◊ credit by ◊
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

↳ Lisa & Lachlan ~ Hello, Beautiful!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lachlan & Jesse
» ↳ Catherine & Lachlan ~ Are you okay?
» A beautiful new friendship
» Let's find some beautiful place to get lost
» Lachlan jegyzetei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-