Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Shirley & Hannah - Az új terelő EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Shirley & Hannah - Az új terelő



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Feb. - 22:53


Izgatottan vártam a mai napi találkozót, ugyanis végre sikerült elérnem, hogy bevegyenek a kviddics csapatunkba. Mostanában elég sok a felesleges energiám, és az egyik tanár azt javasolta, hogy próbáljam meg kiélni magam a sportban. A csapatkapitány eléggé meglepődött, mikor egyből Terelőnek jelentkeztem, hiszen nem vagyok valami izmos és nagy darab, de úgy gondoltam, hogy ez elég nagy kihívás az erőfitogtatásra. Izgulok, és kicsit remegő kézzel indulok el a pálya felé a megbeszélt időpont előtt kb. 20 perccel. Tudom, hogy kicsit előbb fogok odaérni - remélhetőleg -, mint Shirley, de nem gond. Legalább kicsit össze tudom szedni magam. Egyszerű fekete melegítő van rajtam, amiben kényelmesen tudok repülni és ütni. Természetesen még nem kaptam meg a mezt, majd az első meccs előtt. Hivatalosan még nem vagyok a csapat tagja, igazából Shirley-é a döntés, hogy tud-e velem együtt dolgozni. Nagyon remélem, hogy ki fogunk jönni, habár úgy tudom, hogy elég csendes lány. Legalább passzolunk egymáshoz...
A pályához érve körbenézek, tekintetemmel a lányt keresve, bár sejtem, hogy még nincs itt. Bemelegítésként elvégzem azokat a gyakorlatokat, amik a Terelőknek szükségesek: karkörzés, nyújtózás, néhány erőnléti gyakorlat. Kicsit kifulladok, de legalább jócskán bemelegszek, mire a lány ideér... A seprűm várakozón pihen az egyik padon, és néha vetek rá egy pillantást. Vadi új, nem igazán repültem még vele. A nagyszüleim nagyon bizakodóak.
Sajnos én kevésbé...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 16 Feb. - 22:33
Kell egy csendes hely ahol olvashatok. Közben még az időt is néznem hell mert Brighton terelő akar lenni a hollóhát kviddics csapatában. Nem igazán sportos alkat, meg kell hagyni, de, ha jól teljesít ezen az "edzésen", akkor később úgy is megizmosodik egy kissé. Én is így kezdtem. Most se vagyok a legfittebb, de a többiek számítanak rám, mellesleg feszültséglevezetőnek is jó. Az egyetlen ami zavar, hogy magasabb nálam. Ez az egyetlen tényező amit utálok. Ha egy lány magasabb nálam..
Közben valamikor megindultak a lábaim is és egyenesen a pálya felé mentem. Ránéztem az órámra. Még 10 perc. Hát.. Az olvasásnak annyi. Mikor 5 perccel később felértem a lelátóra, pillantásom egyből magára a pályára siklik. A lány ott melegít, kényelmes öltözékben. Nem hinném, hogy észrevett, ha mégis, nem vettem figyelembe - már, ha hozzám szólt. Fellapoztam a könyvet és olvasni kezdtem. Különös. Mások mért nem szeretik ezt az érdekes hobbit? Ha meg is kérdezik miről szól a köny, csupán udvariasságból teszik. Egyébként nem is izgatja őket, hogy miről is szól az adott kötet. Felkapom a fejem a könyvből, s újra rápillantok az órámra. Idő van! Beteszek a lapok közé egy jelölőcetlit és összecsapom a könyvet, majd felállok.
- Brighton! - szólok a terelőjelöltnek - Felkészültél?
Jelzést se várva, megyek le a pályára a szőkéhez. Még mindig magasabb nálam..
- Kezdhetjük?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 17 Feb. - 11:57


Fogalmam sincs, hogy mit is várjak ettől az edzéstől, vagy próbától, vagy nem is tudom, hogy mi ez. Valóban Shirley-n múlik, hogy rábólint-e a jelentkezésemre, a csapatkapitány már jóvá hagyta a dolgot, már csak a terelő lány véleményén múlik minden. Ezért szeretnék jól teljesíteni, lelkes vagyok és mindent beleadok ebbe a mai megmérettetésbe. Átnéztem néhány sport könyvet, gyakoroltam és elképzeltem néhány terelő gyakorlatot, és habár a gurkó közelében sem jártam még, pontosan tudom, hogy néz ki. Persze ettől nem vagyok előrébb, de remélem, hogy számít valamit.
Amikor megérkezek a pályára, végignézek rajta, végül melegíteni kezdek. Összerezzenek, mikor meghallom a nevemet, és a hang forrását keresve meglátom Shirley-t az egyik lelátó tetején. Basszus, eddig itt volt? Döbbenet ül ki az arcomra, és enyhe pír is, hiszen vélhetőleg végignézte béna bemelegítésemet. Bólintok neki, és megvárom, míg leér hozzám.
- Helló! Bocs, nem vettelek észre... - szabadkozom, bár nem is értem, miért. Én itt voltam időben, és ő sem késett ezek szerint. Mindegy is. Kicsit az ajkamba harapok, látszik rajtam, hogy izgulok. Veszek pár nagy levegőt és határozottan bólintok, majd várakozóan nézek a lányra, hogy mit fogunk csinálni. Valami levegőben passzolgatós gyakorlatra tippelek, de ki tudja. Minden esetre kicsit megrémiszt a furcsa, érzelemmentes tekintete, nem tűnik valami kedves lánynak.
~A sportban nem is kedveskedni kell, Brighton!~fedem meg magam gondolatban és helyre is teszem az érzelmeimet, amiknek most itt nincs helyük.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 17 Feb. - 17:59
[justify]Tch.. Mintha bocsánatot kellene kérnie, amiért nem vett észre. Anyám! Na mindegy..
Látszik rajta, hogy izgul, bár az okát már nem ismerhetem. Biztos a kifejezéstelen arcom teszi. Megrándul a szám, s majdnem elmosolyodok idegességén. Mintha remegne is egy kissé, bár lehet, hogy csak a szemem csal. Már szinte aranyosnak mondható, amit itt leművel előttem. Aztán hirtelen magára erölteti a nyugodságálarcát. Miért? Nem csak elvette azt a kis szórakozásomat, áá! Még megpróbál nyugodtnak tűnni. Van az az érzés, mikor szétrúgnád valakinek a seggét.. Nah, pont ez játszódik le bennem is..
Sóhajtok egyet és megrázom a fejem.
- Te most éppen mit csinálsz? - kérdezem és ránézek - Szerinted ki szabad fejezni, hogy mit érzünk, vagy sem? Jobb az, ha elfojtjuk azt és ostoba kis álarcok mögé rejtőzünk? Szerinted? - megvárom míg válaszol, majd folytatom is - Most kérdéseket fogok feltenni, aztán megnézzük mi lesz. Ha tényleg be akarsz kerülni, légy őszinte, s ha nincs veled bajom, illetve a válaszaiddal, akkor kijavítom a feleleteidet, ha szükséges. Érthető? - gondolkozok kicsit és újra megszólítom - Miért akarsz jelentkezni? Tényleg érdekel a kviddics, vagy csak idejöttél játszani a "menő" gyereket?
Kíváncsi vagyok a válaszára. A véleményére, hogy miképpen is gondolkodik, hisz minden ember más. De mivel rám bízták a döntést, hogy alkalmas-e a posztra vagy sem [megj.: na ez most olyan hivatalos volt, hogy az már nekem fájt xd], így vannak bizonyos kikötéseim is. Elég komoly vagyok a koromhoz képest, mégis érdeklődő és kíváncsi. Viszont az érzelmeimet még én sem rejtem el..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 23 Feb. - 15:30

Abbahagyom az előkészületeket és azt a mozgásformát, amit bemelegítésnek nevezek. Fogalmam sincs, hogy Shirley is így gondolja-e, de a komor arckifejezéséből következtetve nem biztos, hogy meg van elégedve a dologgal. Minden esetre izgulok és igyekszem jól teljesíteni. Várakozóan nézek a lányra, hogy mit is fogunk csinálni. Ahhoz képest, hogy háztársak vagyunk, nem nagyon ismerjük egymást, talán még soha nem is beszéltünk. Annyit tudok, hogy a csapat terelője, de szerintem neki fogalma sincs róla, hogy én ki vagyok, maximum a tavalyi csetepaté résztvevőjeként és áldozataként ismerhet. De nem is ez a lényeg, nem az előzmény ismeretség számít, hanem az, hogy most mit produkálok itt neki.
A kérdésére összevonom a szemöldökömet és kérdőn, majd tanácstalanul nézek rá.
- Öhm... Nem igazán értem, hogy jön ez most ide... - válaszolok kicsit bambán. Tényleg nem értem, hogy miért kezd most papolni az érzelmek kimutatásáról, vagy elrejtéséről. Valamint személyes sértésnek veszem, hogy ő oktat ki engem. Ha tudná mennyi mindent rejtek el és mennyi olyan érzés kavargott és kavarog a mai napig bennem, amiről fogalma sincs senkinek... És nem is kell, hogy legyen, ugyanis elég sötét, fájdalmas emlékek, érzések. Várakozóan néz rám és úgy tűnik, hogy tényleg választ vár. Értetlenül meredek rá.
- Nem mindig. Vannak olyan helyzetek, amikor jobb, ha elrejtjük, hogy mit érzünk, vagy gondolunk - válaszolok határozottan, majd kicsit elbizonytalanodva teszem hozzá:
- Azt hiszem...
Fogalmam sincs, hogy milyen választ vár és hogy miért is tartozik ez ide az edzéshez, de mindegy. Talán a szellemi, pszichikai tudásomat is felméri. Üsse kő. Az elrejtésben egész jó vagyok. Ha nem lennék jó, a gondolataimért már rég kivágtak volna a suliból. Mikor Shirley közli, hogy feltesz néhány kérdést, hogy eldöntse, hogy bír-e, egy aprócska fintor fut át az arcomon, amit remélek, hogy időben sikerül elfojtani. Tehát nem az számít, hogy jó-e a terelő, hanem hogy Shirley kedveli-e. Hát ez remek... A kérdésére megvonom a vállamat.
- Van pár felesleges energiám, amit szeretnék jól levezetni és nem úgy, hogy páncélokat átkozok szét a folyosón. Úgy gondoltam, hogy a sport, és pont emiatt a terelő poszt jót fog tenni és talán önfegyelemre is tanít egy kicsit. Nem akarok "menő" lenni. - válaszolok és mélyen a lány szemébe nézek. Láthatja, hogy tényleg őszintén így gondolom, és nem a hírnév érdekel. A "menő" szót kicsit gúnyosan is ejtem ki, hasonló hangsúllyal, ahogy ő tette.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Shirley & Hannah - Az új terelő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shirley White
» Vespa, a terelő
» Információra éhesen - Andrew & Hannah
» Sarah & Hannah
» Capricus & Hannah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-