» I solemnly swear I'm up to no good
●● FOR IN DREAMS, WE ENTER A WORLD THAT'S ENTIRELY OUR OWN ●●

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1978. A Brit mágusvilág egyre sötétebb képet mutat. Voldemort Nagyúr és csatlósai, a Halálfalók, egyre magabiztosabb, bátrabb és látványosabb támadásokkal lépnek fel az általuk gyűlölt muglik és mugliszületésűek ellen. A Mágiaügyi Minisztérium tehetetlennek mutatkozik ámokfutásuk megfékezésére. Még a Roxfort sem biztonságos: egyre több diák viseli magán a Sötét Jegyet, Voldemort iránti halhatatlan hűségük jeleként. Azonban még nincs minden veszve! Az iskolán belül és kívül is egyre többen döntenek az ellenállás mellett. Születőben van a Főnix Rendje, Albus Dumbledore vezetésével, melynek egyetlen célja Voldemort Nagyúr és követői megállítása. Csatlakozz hozzánk és írd át a varázsvilág történetét!
Szívélyes üdvözlettel:
A Staff tagjai

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Nyertesek
Díjazott karakterek
Népszámláló
Az oldal tagjai!
mágiahasználók:
főnix rendje:
griffendél:
mardekár:
hugrabug:
hollóhát:
halálfalók:
professzorok:
varázslények:
varázstalanok:
elhalálozottak:
egy játékos karik:
inaktív:
ÖSSZESEN:
82
23
16
22
19
17
31
16
2
3
5
5
5
246
Kiemelt társak
Legjobb barátaink!

Roxfort RPG

New Orleans
Friss posztok
pergamentekercseink

Faith & Rowan
Yesterday at 23:54
• • • • • • • • • • • • • •
Faith Caughlin
Félvér Tábor - FRPG
Yesterday at 23:01
Vendég
Zászlóslovag, vagy amit akartok
Yesterday at 16:50
Morgana Walsh
#segítsdaparasztot
Yesterday at 13:33
Dorcas M. Meadowes
There is no sweeter innocence than our gentle sin
Yesterday at 12:48
Richard Avery
Underneath the mistletoe
Szomb. 9 Dec. - 23:31
Dung Fletcher
Ian & Karen
Szomb. 9 Dec. - 17:22
Ian Sullivan
I should try and get a life
Szomb. 9 Dec. - 14:30
Dorcas M. Meadowes
Charlotte & Richard
Szomb. 9 Dec. - 14:27
Richard Avery
grenade pin
Szomb. 9 Dec. - 12:01
Lou Huntington
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (52 fő) Kedd 17 Május - 22:36-kor volt itt.

Share|

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

i'm up to no good

the devil's in the details

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
88
▽ Reagok :
56
▽ Kor :
19
▽ Avatar :
jelena hadid ▽

»
» Szomb. 17 Jún. - 18:43

Marlene&Harley

Egész kiskoromtól kilógtam a családom sorából, hiszen más elveket vallok és cselekszem, mint ők. Talán ezért is alakult ki akkora szakadék köztem és Marlene között. Sosem voltunk egymásnak jó testvérei és ezúttal nem csak magamról beszélek, hanem róla is. Nem adtunk soha elég szeretetet, tiszteletet és megértést a másiknak, mint kellett volna, ám most lehetséges, hogy fordul a kocka. Nem akartam elhinni, mikor McGalagony professzor aggódó tekintettel rohant be a bájitaltan órára és kért el engem. Még sosem láttam semmilyen érzelmet az átváltoztatástan tanárnő arcán, így rögtön pánikolni kezdtem. Valami történt, valami nagy dolog. Mikor közölte velem a folyosón a gyengélkedőhöz menet, hogy mi lett Marlene-nel elöntöttek az érzelmek. Nem vagyunk jó testvére, konkrétan egy szép szavunk sincs a másikhoz, ám most mégis bánok minden eddigi tettem az életben, ami a családom ellen irányult. Nem ígérem, hogy ez mindent megváltoztat, főleg, ha Marlene felépül, de most szüksége van rám. Én vagyok a nővére és az életem árán is megvédeném bármekkora is a szakadék kettőnk között.
Lehagyva McGalagony professzort rontok be a gyengélkedőre, a talár félig lecsúszik a vállamon, a hajam összevissza lóg, és izzadtság cseppek folynak le az arcomon. Nem tudom, hogy mi történt pontosan és ugyan nem vagyok hívő, de imádkozom, hogy Marlene fent legyen és beszélni tudjon hozzám. Ellobogok az ágyak mellett és az utolsóban meglátom a húgom. Mindenféle hátsó szándék nélkül mondom, hogy rossz ránézni. Egyedül van, nem veszik körbe az állítólagos barátai, akiknek meg kellett volna védeniük. Hol van ilyenkor a nagy és csodálatos Lily Evans, aki a legjobb barátnőjének tartja magát a húgomnak? Biztos vagyok benne, hogy Izzy vagy Carrie nem hagyta volna, hogy ilyen állapotba jussak.
- Merlin szakállára, Marlene! – kiáltok fel, s hirtelen a számhoz kapok. – Mi történt? – még oda sem érek az ágyához, még azt sem tudom, hogy fent van-e, de rögtön szólongatni kezdem. Sosem arról voltam híres, hogy mennyire egy türelmes ember vagyok.

Ugribugri
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
620
▽ Reagok :
193
▽ Kor :
17
▽ Avatar :
Chloe Moretz

»
» Csüt. 13 Júl. - 12:10

Elhomályosulnak a dolgok. A sötétség teljesen átveszi az elmém irányítását, egyszerűen már a fájdalmat sem érzem. Emlékszem, hogy fájt. Őrülten fájt, amilyen kemény vagyok - vagyis amilyennek gondoltam magam - teljesen csalódtam magamban. Minden képzeletemet felülmúlták. Ugyan számíthattam rá, hiszen a nagy mugliismeret rajongásom már sokakhoz eljutott és most, hogy már a kinti dolgokkal is elkezdtem foglalkozni egyre jobban felkapták a fejüket a nevemre. Marlene McKinnon. Az aranyvérű varázslóleány, aki inkább illene sárvérűnek, mint aranynak. Aki nem is illik bele a Griffendél házba, aki igazából már semmit sem ér. Tudom, hallom a pletykákat, és ez elszomorít.
Gondolná az ember, hogy Roxmortsban biztonságban van. A kis elsősök mindig vígan rohangálnak az utcákon és emlékszem, én is mennyire boldog voltam az előtt, ha valamilyen csoda folytán már harmadikos korom előtt meglátogathattam az iskola melletti kis falucskát. Most már nem vagyok boldog. Félek és féltem őket. Hisz lehet, hogy sokan nem is hallották mi történt velem, de az biztos, ha felépülök, nem hagyom ezt majd szó nélkül. A következő lehet, hogy meghal. Nekem szerencsém volt, azt hiszem.
A vakító lámpafény miatt alig tudom kinyitni a szemem. Hunyorgok, de először csak az ismerős hang üti meg a fülemet. Gondolkodni nem tudok, hirtelen megijedek, kipattannak a szemeim és kicsit hirtelen próbálok meg felülni, védekező pózt találni - amit nem találok persze, mert fáj, minden mozdulat fáj - és ott maradok. Ugyan úgy, fekve, nyitott szemmel. De ekkor már sikerül azonosítanom a testvéremet.
Nagyot nyelek. Szomorú szemeim szerintem tükrözik minden fájdalmamat és bánatomat. Beszédre nyitom a szám, de csak hosszas szünet után tudok megszólalni rekedtes hangon.
- Én, nem mindenre emlékszem. Megtámadott valaki, Roxmortsban. - Elfintorodom, arcomra kiül a fájdalom, és az emlékekre még egy könnycsepp is legurul az arcomon. - Miért vagyok ilyen szerencsétlen Harley? Majdnem meghaltam... emlékszem, arra a szóra, de azt hiszem valaki megmentett.
• • • • • • • •

Close your eyes, and you'll

see that you're really need!

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
88
▽ Reagok :
56
▽ Kor :
19
▽ Avatar :
jelena hadid ▽

»
» Csüt. 3 Aug. - 23:17

Marlene&Harley

Sosem hittem volna, hogy ilyen szintű aggodalmat fogok Marlene irányába tanúsítani, de úgy tűnik eljött ez a pillanat is. Bár ne történt volna meg! Már mindent pletykálnak a Roxfort folyosóin, de én a húgomtól akarom hallani, hogy mégis mi a kénköves ménkű van most. Csak reménykedni tudok benne, hogy nem olyan súlyos az állapota, mint ahogy azt mondták. A szóbeszédek nem mindig fedik a valóságot. Hall az ember dolgokat, ha jó helyen, jó körökben mozog és nyitva tartja a fülét. Természetesen a McKinnon lányokat, azaz engem és Marlene-t is a szájukra vesznek a boszorkányok és a varázslók. Sokszor hallottam már, hogy valami nagyon félresiklott a mi kis családunkban, hiszen mind a két leányzó a griffendélben van, ám egyik sem illik oda. Míg a kisebbiket a mugliimádata, addig a nagyobbikat a faj megkülönböztetése tesz mássá. Néha én magam is elgondolkozom azon, hogy talán valami tényleg nem klappol a famíliánkkal. Ez tesz minket mássá, különlegessé. Legalább nem olvadunk bele a varázsló társadalomba, mert ahogy a muglik között, úgy nálunk is vannak átlagosak, még ha természetfelettinek titulált képességekkel is vagyunk megáldva.
Már régen nem jártam a gyengélkedőn. Hiába töprengek nem tudok felidézni időpontot, amikor nekem akár egy éjszakára is be kellett feküdnöm ide. Lehetséges, hogy nem is volt ilyen, ami meglepő, hiszen a Roxfortban mondhatni átjáróház ez a helyiség, hiszen napról napra történik valami baleset. Sok incidens az apró, ám félresikerült bűbájoknak köszönhető.
Marlene-t nézve sosem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de majd megszakad a szívem. Olyan tehetetlen, akár egy kisbaba, aki még nem tud gondoskodni magáról. Ha ez pedig nem lenne éppen elég, akkor még rádob az is, hogy gyenge és látszik rajta, hogy szenved. Óvatosan végigsimítok a homlokán, majd mikor látom, hogy nagy nehezen beszélni kezd és egy árva könnycsepp is kicsordul a szeméből óvatosan letörlöm azt.
- Tudom, hogy nem olyan könnyű, mint mondani, de próbálj megnyugodni, Marlene - sóhajtok fel. Nem tudom, hogy még mit mondhatnék, hiszen olyan szörnyű, ami történt vele. - Shhh... az a lényeg, hogy túlélted. Mostantól nem engedem, hogy egyedül lófrálj.

Ugribugri

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
620
▽ Reagok :
193
▽ Kor :
17
▽ Avatar :
Chloe Moretz

»
» Hétf. 4 Szept. - 21:33

Kezdek már éberebb lenni. Jobban is érzem magam, mint pillanatokkal ezelőtt, hisz megnyugtat Harley jelenléte. Minden olyan zavaros még, főként az, hogy a sokktól több mindent is elfelejtettem, kiestek a talán fontos pillanatok. Szeretnék emlékezni arra, hogyan menekültem meg, hogyan kerültem ide. Hálás akarok lenni. És az is vagy, most legfőképpen a nővéremnek, hogy itt van és próbál segíteni.
Őszintén sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülünk. Arra sem, hogy benne megpillantom a testvéri ösztönöket, a védelmező nővér szerepét. Jól esik. Belül mosolyra késztet, de sajnos ezt még kívül nem tudom jelezni. Érintése mégis jól esik, nyúzott tekintetemmel az övét lesem.
- Próbálok. - Válaszolok, de a zaklatottság arcomon csak jobban felülkerekedik mint eddig. - És akkor hogy fogok Harley? Kísérettel mindenhová? Ez sem megoldás. - Kicsit megtámaszkodom, jobban akarok lenni, mutatni akarom, hogy nem vagyok gyenge és fel tudok ám ülni magamtól is, megbirkózom a nehézségekkel, mint mindig. Hosszabb ideig hallgatok, próbálok gondolkodni és ésszerű dolgokat válaszolni, bár ez utóbbi nem nagyon akar összejönni jelenleg.
- Nem tudom mit csináljak. Ha ez most megtörtént, bármikor máskor is megtörténhet. Nem érzem magam biztonságban és még nem jöttem rá, hogyan változtathatnék ezen majd. Meg kell tanulnom megvédeni magam... mi lesz ha kikerülök az iskolából? - Ennyire hosszasan talán még sosem beszéltem vele - vagy őszintén, túl keveset. Beharapom ajkamat, és kicsit megszorítom az alattam lévő lepedőt. Nem akarok ilyen tehetetlen lenni!
• • • • • • • •

Close your eyes, and you'll

see that you're really need!

i'm up to no good

Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Hozzászólások :
88
▽ Reagok :
56
▽ Kor :
19
▽ Avatar :
jelena hadid ▽

»
» Szomb. 28 Okt. - 13:29

Marlene&Harley

Sosem éreztem még azt a rövid életem során, hogy megnyugtató lenne vagy csak egyáltalán jó a húgom, Marlene közelében. Nem tudom, hogy most szeretetből vagyok-e itt mellette vagy csak azért, mert súlyos balesete történt és sajnálom. Viszont azzal tisztában vagyok, hogy szörnyű emberré cseperedtem az életem során és egyáltalán nem bánnám, ha a második opció lenne a helyes. Egyszerűen már azzal elégedett vagyok, hogy valamennyi aggodalommal, de idejöttem hozzá és most itt vagyok mellette. Fogalmam sincs, hogy a szüleinket értesítették-e már erről, de biztos vagyok benne, hogy innen lelépve első dolgom lesz egy baglyot  küldenem nekik a tapasztalataimmal. Habár az még messze van, amíg csak Madame Pomfrey engedi én itt maradok.
- Dehogy próbálsz! – mondom kissé durvábban a kelletténél, de nem telik tőlem többre. Látom, ahogy a zaklatottság felülkerekedik az arcán. Nekem aztán ne próbálja meg bemagyarázni, hogy aztán jobban érezzem magam. – Hát pedig egy ideig biztosan úgy lesz, aztán meg majd meglátjuk hogyan tovább – rántom meg a vállam sóhajtva. Valóban igaza van, hogy nem megoldás mindenhová kísérettel mennie, de nincs jobb ötletem. Egyszer már megtámadták és megkínozták, bármikor máskor megtörténhet és van olyan okos lány, hogy ezzel tisztában legyen, főleg a mostani időkben, amikor a sötét kezd felülkerekedni a fényen. Jól tudom, hogy rettegve fog ezentúl az utcára lépni, hiszen akármennyire is bátor egy ilyen bárkin felülkerekedik.
- Ne aggódj annyit. Itt vagy a Roxfortban, ami tele van tehetséges tanárokkal és diákokkal, segítenek neked és mire kikerülsz képes leszel megvédeni magad. Akár én is taníthatlak, habár tudom, hogy nem vagyunk a legjobb testvérek és csak veszekedés lenne, de egy próbát megér – magyarázom és kíváncsian várom a válaszát. Nem kell igent mondani, nem sértődnék meg, hanem egyből tudomásul venném és terelném a témát, hogy jól jöjjek ki belőle. Akármennyire is rossz testvérek voltunk a múltban vagy akár leszünk a jövőben, nem szabad elfelednünk, hogy a vér összeköt minket és mindig meg kell védenünk a másikat, akár az életünk árán is.

Ugribugri

Sponsored content
i'm up to no good

»
»

Marlene & Harley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal