Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Lucius && Lily EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Lucius && Lily EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Lucius && Lily EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Lucius && Lily EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Lucius && Lily EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Lucius && Lily EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Lucius && Lily EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Lucius && Lily EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Lucius && Lily EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 27 Okt. - 22:33


Lucius + Lily





Let's do our job and get away from here.


 

Őszintén reméltem, hogy ez csak egy rossz vicc, amikor jelentkező híján Lumpsluck professzor Malfoy-t és engem nevezett ki a bájitaltan terem előkészítésére. Ha tényleg egy vicc volt, akkor nincs humora az öregnek, mert nem röhögte el magát azonnal és most tényleg az alagsor felé tartok ezzel a nagyképű, vérmániás, úri ripaccsal az oldalamon. Egyébként sem áll közel a szívemhez, de mivel ma délelőtt csúnyán megbántotta az érzéseimet azzal, hogy sárvérűnek nevezett a folyosón mindenki füle hallatára, a ma esti klubestet sem olyan szívesen ültem végig, mint máskor. Messziről kerültem, természetesen, de ő aztán nem olyan, akinek a társaságáról könnyen el lehet feledkezni. Ő tesz róla, hogy kellőképpen kényelmetlenül, jelentéktelennek  érezzük magunkat a jelenlétében. Jobbnak hiszi magát mindenkinél és ez sosem felejti el közölni vagy csak a viselkedésével üzenni. Szar alak. És én kifogtam partnernek a terem előkészítéséhez. Szuper.
Ha ez valami csapatépítő feladat lett volna Lumpsluck professzortól, akkor sem állja meg a helyét. Ilyen alkalmakkor az ellentétek csak még jobban kiéleződnek.  
Ébenfekete, selyem ünneplő talárban igyekeztem tartani Luciussal a lépést az alagsorban elhelyezkedő tanterem felé és azért imádkoztam, hogy a szája maradjon csukva, a mai napra már elég volt tőle a megalázó szavakból.
Egyszer-kétszer lopva utálkozó pillantást vetettem rá, de ezen kívül semmilyen cselekedettel nem utaltam arra, hogy észrevenném a jelenlétét. A gyér fényben, a lobogó fáklyáktól megvilágított arca egészen úgy nézett ki, mint egy gonosz sárkányé. Bár lehet, hogy ehhez az iránta érzett ellenszenvem is hozzátett egy lapáttal.
- Akadj le rólam, Malfoy. - jutott eszembe az a pár szó, amit ma délelőtt az iskola folyosóján hozzávágtam. - Ha ennyire megvetsz a származásom miatt, miért is veszed észre egyáltalán a puszta jelenlétemet?! - Nem mondtam olyan határozottan és talpraesetten, mint mondani szerettem volna, de legalább hangcsuklás nélkül végigmondtam. Ami azonban rosszul esett, hogy Perselus nem állt ki mellettem. Sőt, mi több sóvárgó tekintettel ácsingózott Malfoy után,mint valami őrült rajongó. Már ő sem a régi. Nem, mióta ő is hozzám vágta, hogy egy mocskos sárvérű vagyok, azóta nem ugyanolyan a kapcsolatunk. Bár azt mondtam megbocsátok, mégsem vagyok rá képes. Az ember nem felejt ilyesmit.
Észre sem vettem azonnal, amikor megérkeztünk a tanteremhez. Elmélyültem a gondolataimban és már csak az ajtó nyikorgó hangjára lettem figyelmes.
 

Vissza az elejére Go down

Lucius && Lily

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Remus && Lily
» Petunia & Lily
» Lily & Severus
» Harley && Lily
» Lily & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-