Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

haven’t had a dream in a long time EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

haven’t had a dream in a long time EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

haven’t had a dream in a long time EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

haven’t had a dream in a long time EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

haven’t had a dream in a long time EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

haven’t had a dream in a long time EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

haven’t had a dream in a long time EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

haven’t had a dream in a long time EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

haven’t had a dream in a long time EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

haven’t had a dream in a long time



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Charlus Shafiq

Charlus Shafiq

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 23 Jan. - 17:18
Good time for a change
See, the luck I've had
Can make a bad man
Turn good


- Repello muglicum - suttogja maga elé egy magányos alak Godric’s Hollow egy félreeső utcácskájában. Nem tudja, miért pont ide kérte őt Dumbledore, de nem is kérdőjelezi meg ezt. A mugliriasztó bűbájt csak a paranoia szóratta ki vele, így, hogyha valaki felé, az biztosan varázsló.
Ma a genetikai ‘ruhatárából’ egy korához illő darabot választott, valahol a hegyekben gyűjtötte be, és dús szakállát - ami eredeti testéhez nem jár - simogatva üldögél most egy kerítéskövön.

Feje felett az utcai világítást kioltotta, mintegy jelként, hogy itt vár. Még ironikusnak is érzi, hogy amíg a tiszta és jó dolgokat egy csillag, addig az ő szakadt lelkét pont a fény hiánya jelzi. Ennél feltűnőbb dolgot nem mer tenni, de reményei szerint Dumbledore - vagy az általa küldött varázsló - meg fogja őt találni a megbeszélt helyen.

Gondolatai össze-vissza repkednek, gyenge ideigeitől remegő kezét a zsebébe dugja, egyrészt, hogy ne lássa az érkező a csúnya tremort, másrészt, hogy ott a pálcára markolva készenlétben álljon egy esetleges csapdára. Mr. Shafiq nem bízik már senkiben, még saját magában se. Nem tud szabadulni attól a gomdolattól, hogy neki is voltak rémtettei, főleg a Nagyúr parancsára, így ha azonosítják őt a minisztériumban, könnyedén az Azkabanba kerülhet.

Általában felkészül mindenre, és részletesen leforgatja a lehetséges kimeneteleket a fejében, ma viszont kifejezetten sebezhetően áll itt. Segítséget kért, másokra van szorulva, ilyen pedig régen volt. Túl sok az ismeretlen az egyenletben, mégis tudja, hogy meg akarja ezt lépni. Meg kell lépnie.

De hol marad a megmentő?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ted Tonks.

Ted Tonks.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
gustaav kroon

»
» Szomb. 23 Feb. - 18:00
Fogalmam sincs, mit is kellene gondolnom Dumbledore-ról. Túl sokat hisz rólam. Bevett a Rendbe, pedig csak egy szerencsétlen mugliszületésű vagyok, még a barátnőm is bátrabb, mint én, ami nem katasztrófa ugyan, férfi szemmel mégis kicsit megalázó. Most viszont az, hogy ideküldött, és rám merte bízni ezt a felelősségteljes feladatot… Nos, először nevettem a képtelen elképzelésen, majd mikor kedvesen, apához hasonlóan egyre csak mosolygott, és nézett rám, összeszorult a gyomrom, és ez most sincs másként. Fantasztikusan izgulok, arra szinte szavak sincsenek, hogy mennyire félek ettől a küldetésről, pedig csak egy biztonságos házba kell elvinnem a delikvenst. Mégis biztosra tudom, hogy én erre alkalmatlan vagyok, és ezt bizonyára rövid távon be is fogom tudni bizonyítani, hosszú pedig mindez a Rend befuccsolásához is vezethet, ami egy életen át száradna a lelkemen, holott Dumbledore hibája is lenne, mert megbízik bennem. A kelleténél sokkal jobban…
- Jó estét, Mr. Shafiq! - köszönök halk, fojtott hangon a kiégett lámpa alatt ülő embernek. Remélem, hogy ő az, mert nem volna szerencsés, ha összekeverném valakivel, és a végén dugába dőlne a terv. Hát persze, hogy ez is csak miattam lenne lehetséges.
Fejemen megemelem a fekete kalapot, és mint a filmekben, amiket anyáékkal néztünk, kinézek a ballonkabát előrenyúló gallérja mögül. Ezt mindig is ki akartam próbálni, és most éreztem úgy, hogy játszhatok filmszereplőt. Ez annyira alkalomhoz illő, mégis rettegek, hogy valamit elrontok, pedig basszus! Csak egy merlinverte házba kell vinnem! Ráadásul gyalog! Nincs ebben semmi bonyolult, nem?
Vissza az elejére Go down

haven’t had a dream in a long time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Long Time No See
» Long time no see
» Is it a dream?
» Mr. Haven & Prof. Farnese
» Darius Haven & Oliver Moore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-