Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

broken universes EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

broken universes EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

broken universes EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

broken universes EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

broken universes EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

broken universes EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

broken universes EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

broken universes EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

broken universes EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Philip Niels

Philip Niels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
3
▽ Avatar :
Kit Butler

»
» Csüt. 16 Május - 15:47

- JÖVÖÖÖÖÖÖÖK....- Az egyik lábamon ugrálva húzom fel a másik lábamra a zoknit, és igazán próbálok úgy eljutni az ajtóig, hogy ne essek pofára. A számba veszem a füves cigit amire amúgy pont az előbb gyújtottam rá amikor bemászni készültem a kádba, és érted ott álltam már egy szál faszban, csak bámultam a habfürdő miatt sárgává változott habokat és azon gondolkoztam, hogy vajon ki fog-e folyni a kádból a víz, ha én beleülök. De aztán csöngettek, és én káromkodni kezdtem, mikor eszembe jutott, hogy amúgy én tökre várok valakit, és már nem is káromkodtam tovább, csak magamra rángattam a fürdőszobában szétszórt ruhákat, meg kicsit arrébb rugdostam Dorcas szennyesét, és hát elindultam, hogy ajtót nyissak.
A lakás amúgy elég retkes, Dorcas nem az a háziasszony típus, nem igen szeret porszívózni, a házimanót meg már egy hete elküldtük Afrikába, hogy szerezzen nekünk zebra steaket ( ne kérdezd melyik gasztroújságban olvastuk, de egy elég különleges receptet láttunk, és amúgy eléggé be voltunk állva ahhoz, hogy úgy döntsük, meg is valósítjuk), és csak merem remélni, hogy nem halt meg az a szerencsétlen, mert nem tudom, hogy próbáltál-e már házimanót venni, de nem igazán nagy a választék a házimanó piacon, arról nem is beszélve, hogy azok a dögök amúgy elég drágák, és habár nekem van egy jó nagy adag galleonom elfekvőben, nem biztos, hogy házimanóra költeném.
- JÖVÖÖÖÖÖÖK MÁÁÁÁR...baszd meg nem vagyok süket. - Ezt azért már halkabban teszem hozzá, nem biztos, hogy szeretném, hogy a fazon az ajtó másik oldalán meghallja ahogyan szidom.
Végül már teljesen felöltözve, még mindig a cigivel a számban kinyitom az ajtót ( lehet inkább feltépem, de ez azért már eléggé részletkérdés) és miközben kiszedem a számból azt a szálat elvigyorodom.
- Helló, Danny, ugye? Én Philip vagyok, de ezt nyilván tudod, és hűű, csak ennyi cuccod van? Ez nem valami sok, ember, de mindegy.. gyere csak be, mindjárt keresek is neked egy kulcsot. Amúgy kérsz egy slukkot, vagy te nem füvezel? -

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Danny Turner

Danny Turner

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 24 Május - 21:06
Három ok van arra, hogy az ember a Varázs Apró reklámújságot ne egyből a szemétbe vágja.
Egy: fűtés szezon van, és kell a gyújtós.
Kettő: megdobogtatják a pici szívét az állásajánlatokba bújtatott szexhirdetések (vagy valóban ekkora a kereslet masszőrökre és takarítókra világunkban, ez végül is örök talány marad).
Három: egy újabb albérletből kidobták, ahol végül is csak egy havernál maradt, így nem is egészen a bérletet mondták fel, hanem inkább az ingyenélésnek vetettek gátat, nekem pedig ideje lenne elgondolkodni azon, hogy akkor most csak nincs többé hely, ahol nyugovóra hajthatom fejemet, vagy egy baráttal is kevesebb lett.

Mindenesetre, ha azon kapod magadat, hogy a Varázs Aprót lapozgatod, mert nincs már többé hely, ahol szívesen látnak éjszaka, akkor ott valamit, édes fiam, jól elbasztál. Mármint, persze, azért egy ideig kísérleteztem a klasszikus módszerekkel, de hamar kiderült, hogy már csak tinédzserek hagyják, hogy leszólítsam őket bárokban. Olyan figura viszont nem vagyok, akit szívesen vinnének a kölykök a szüleikhez haza éjszakára (pláne nem vagyok olyan figura, aki szívesen venné, ha bárki a szüleihez vinné haza éjszakára, de látod, az önbecsülésemnek például már csak ebben a zárójelben van helye, na meg kit is áltatok, ha van önként jelentkező, én azért szívesen mennék, hékás!). Olyan figura meg csak szeretnék lenni, aki meg tud győzni egy nőt arról, hogy végül is jó parti vagyok, igaz se lakás, se autó, de még egy tisztességes seprű sem, sőt, a hoppanálást is rendre elbaszom, de a fenébe is, akkor innentől örökké kóbormacskaként kell járkálnom az utcákat, vadászva egy sarokra, ahol elszundíthatok?

Szóval ehhez képest Godric’s Hollow már nem olyan rossz. Nem London belvárosa, de ha csak egy icipicit megtanulok ügyesebben célozni a hoppanálási célpontra való érkezéshez, akkor ebből sem lesz túl nagy baj.
Nem lesz. Majd. De most még van, például vagy két órát gyalogoltam, mire megtaláltam a házat, amit a hirdetés címe írt. Ezért az árért persze tulajdonképpen inkább valamiféle foglalt házra számítottam, amit majd világjáró banditákkal osztok meg, esetleg valami vénasszonnyal, akit Muriel-nek, vagy valami hasonló szörnyűségnek hívnak, ezek után tulajdonképpen üdítő volt az élmény, hogy a tag, aki Philip Niels-ként mutatkozott be korábban a leveleiben egyrészt egy ajtó mögül tűnt fel (tudod, a foglalt házak nem mindegyikén vannak… hát, nyílászárók), másrészt nem is tűnt olyan bámulatosan öregnek.
Ugyanakkor két órát császkáltam, előtte meg majdnem két hetet mégis csak azzal töltöttem, hogy kóbormacskaként utcákon kóricáltam, szóval egy rosszabb napomon már-már ölni tudtam volna egy kényelmes matracért. Most egyelőre még elvagyok egy félig-meddig zavart mosollyal is.
- Eeeez… valami beugratós kérdés? Ha igent mondok, kihívod a hekusokat?
Etikett krízis #1: ha mától tulajdonképpen beköltözöl, meg kell várnod, amíg beengednek az ajtón, vagy beléphetsz csak úgy?
Vissza az elejére Go down

broken universes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» broken bones
» maybe love is a broken thing
» The broken glass and the drowning ship
» Orphaned hands and broken mirrors

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-