Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me. EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me.



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastair Scabior

Alastair Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Dylan O'Brien

»
» Kedd 29 Dec. - 7:32


Harley & Alastair
The only happy marriages I know are arranged ones
A fejem szét akar robbanni attól a sok sületlenségtől, amelyet a kollégáim összehordanak, s fájdalmamon az sem enyhít, hogy hosszú percek óta nem csinálok mást, csupán a homlokomat masszírozgatom. Ha tehetném, saját kezűleg tépném ki ezeknek az embereknek a nyelvét, de a józanság hangja minden alkalommal rendre int, s emlékeztet arra, hogy a munkahelyemen nem árthatok másoknak. Legalább is, fizikai fájdalmat nem okozhatok nekik. Ezért kétségbeesetten figyelem, hogy a falióra mikor üti el végre delet.
Abban a pillanatban, hogy ez megtörténik, én már a kabátomat felkapva sietek is kifelé az irodából. Sokféle fájdalomra rezisztens vagyok, de az emberi ostobaság a mai napig képes lefegyverezni, engem pedig nem érdekel, hogy Clarissa hol csináltatta meg a körmeit, vagy hogy Nicole-nak milyen édes unokája született. Félvér. Innentől kezdve csak egy újabb élősködő selejt a társadalmunkon, akit öntudatra ébredése előtt likvidálni kellene. Csakhogy sajnos egyelőre még mi nem hozzuk a szabályokat, mert akkor ilyen meg sem történhetne.
A fejemet csóválva haladok végig a folyosón, és kerülgetem az embereket. Most egyiküket sem hívom el magammal ebédelni, hiszen nekem is megvan a saját feladatom, amellyel foglalkoznom kell. Némileg fellélegzek, amikor sikerül kifognom egy olyan liftet, amelyben velem együtt immár hárman tartózkodnak. Olyan határozott mozdulattal nyomom meg a negyedik szintre vivő gombot, mint talán még sose. Elvégre túl sok dolgom eddig nem akadt azon az emeleten.
Az emberek folyamatosan cserélődnek körülöttem, mire végre eljutok addig, hogy kiszállhassak én is. Odakint egy pillanatra megtorpanok, és igyekszem felidézni, hogy az ismerőseim mit mondtak azzal kapcsolatban, hogy itt merre találhatóak a gyakornokok.
Szerencsémre, vagy talán a sors akarta így, de kiszúrom a kiszemeltemet az emberek között, s a fejfájásom ellenére elbűvölő mosolyt varázsolok az arcomra.
− Ms. Sayre! Merlinnek hála, hogy itt találom – sietek oda hozzá, s talán a nevét kicsit hangosabban is ejtem ki, hogy magamra vonjam a figyelmét. Szándékosan magázom őt, elvégre rövid ismeretségünk során nem jutottunk el arra a szintre, hogy tegezhessem, továbbá ezzel is azt a tényt akarom alátámasztani, hogy minden a családomról keringő pletyka ellenére én egy úriember vagyok.
− Lenne kedve velem tölteni az ebéd idejét? Szívesen meghívnám valahová – térek egyből a tárgyra, hiszen ha nem szükséges, akkor nem kenyerem a kertelés, s szeretnék mihamarabb kijutni innen, hogy némi levegőhöz juthassak. Arról nem is beszélve, hogy az időm fogytán van, hiszen lehetséges, hogy más férfi is megkörnyékezte már. Nekem pedig ő kell.



©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Kedd 29 Dec. - 20:19
Alastair && Harley

Egész életemben talán most a legsűrűbbek a napjaim. Reggeltől estig talpon vagyok és úgy pörgök, mint a fába szorult féreg. Ha pedig van lehetőségem, akkor mindig itt maradok még egy kicsit munka után a Minisztériumban, hogy olyan dolgokba üssem bele az orrom, amelyekhez semmi közöm. Mindent csak nagyon óvatosan, hiszen ha lebukok, akkor félő, hogy oda a gyakornoki pozícióm és ki tudja mikor szereznék itt újra állást. Ez még akkor is hatalmas kockázat, ha nem tervezem itt letölteni a hátralévő éveimet, mert sokkal inkább utaznék és különböző lényeket tanulmányoznék. Ehhez képest bezárva az irodába elég unalmas munka és nem, az sem pörgeti fel, hogy néha ki kell mennünk kerti gnómokat befogni, ha már túlságosan elszaporodtak. Ez nem olyan, mintha sárkányokra vagy más sokkal veszélyesebb állatokra vetnénk ki a hálónkat. Az izgalomnak semmi nyoma ebben a pozícióban és nem tudom, hogy mennyi ideig tudom ezt csinálni, míg teljesen el nem veszítem a motivációmat.
Mostanában már annyira hozzászoktam ehhez az örökös, unalmas körforgáshoz, hogy szinte mindennapom fénypontja az ebédszünet lett, amikor is arra a röpke órácskára kimehetek Londonba és ehetek valami finomat. Az esetek többségében ilyenkor végzem el a bevásárlást, s a kajálást később tudom le munka közben. Ez általában sokkal jobban beválik, de tegnap sokáig volt órám, ma pedig elaludtam, így nem volt időm semmilyen ételt készíteni magamnak.
Táskámat a vállamra kapva pattanok fel pont tizenegy óra harminc perckor és minden szó nélkül hagyom ott a többi gyakornokot. A legtöbben olyan sárvérűek, akik pár hete hallottak először a holdborjúkról, így már akkor elhatároztam, hogy nem fogok túl sok kapcsolatot kialakítani velük. Olyankor beszélünk csak ha éppen munkaügyben van valami fontos, de amit rám kibasznak, abban nagyon ritkán kérek segítséget, mivel vagyok annyira jó munkaerő, hogy magamtól is megoldjak mindent.
Ahogy kilépek a folyosóra, az megtelik emberekkel. Szinte mindenki késztetést érez arra, hogy elhagyja ilyenkor a Minisztériumot. Nagyon kevesen szoktak itt maradni az őrökön kívül ebben az idősávban. Én is szedem a hosszú, vékony lábaimat, amelyeket ma kényelmetlennek tűnő magassarkúba bújtattam, de elvarázsoltam, így nem okoz fájdalmat az egész napos viselése.
A nevemet hallva, viszont megtorpanok és a hang irányába kapom a fejem, amelynek tulajdonosa nem más, mint Alastair Scabior. A férfi felettem járt nem sokkal a Roxfortban, de nem sokszor beszélgettünk, így meglepetten pillantok rá, hogy mégis mit akarhat tőlem.
- Szép napot, Mr. Scabior. Csütörtökönként mindig egész nap bent vagyok, így ma is – válaszolok kimérten. A kedd és a szerda az, amikor az óráim miatt hamarabb el kell hagynom az épületet. Végzősként már nagyon kevés órám van és inkább a munkára kell koncentrálnom, hogy tapasztalatot szerezhessek.
- Őszintén szólva igazán meglep a kérése – arcomra mosoly húzódik, majd aprót bólintok. – Miért is ne? Legalább nem töltöm egyedül a szabadidőmet – válaszolom kedvesen.
- Meséljen, milyen mostanában a Titkárságon? – érdeklődöm, s el is indulok ki a Minisztériumból, hiszen nem itteni cseverészéssel szeretném eltölteni a hátralévő időt. – Mit kíván? Mit együnk? Gondolom Ön sem készül a muglik közé falatozni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastair Scabior

Alastair Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Dylan O'Brien

»
» Szer. 30 Dec. - 10:10


Harley & Alastair
The only happy marriages I know are arranged ones
Hogy elcsitítsam a sárvérűek ellen irányuló gondolataimat, felidézem a legutóbbi családi vacsora alatt elhangzó kérdést. Anyám kedves szavai mögött is ott lapult az óvatos figyelmeztetés, hogy mivel végre mindent elértem, amit szerettem volna, ideje lenne nekiállnom a családalapításnak. Szerencsére, arra nem hívták fel a figyelmemet, hogy csak aranyvérű hölgyet hajlandóak befogadni a köreinkbe, hiszen nagyon jól tudják miként állok ehhez a kérdéshez. Nekem a legjobb jár. A legszebb, a legbefolyásosabb és a legelvetemültebb nőszemély, aki szimpatizál a mi elveinkkel, s nem hozza zavarba az, ha a szeme látta kerül sor kegyetlenkedésre.
Ezért is esik a választásom Harley Sayre-re, hiszen az első két szempontomnak tökéletesen megfelel, így csupán idő kérdése, hogy a harmadik kitételnek is megfelel-e. Szerencsére, nem kell sokáig keresnem őt, hiszen a hajszát csak akkor élvezem, ha a végén elejthetem a vadat. Harley-t viszont nem szeretném sem megkínozni, sem pedig megölni. Nála a becserkészés egy teljesen másfajta játékot fog takarni, amihez pedig szükséges fenntartanom az úriember látszatát.
− Ahogy elnézem, kegyednek nincsen túlságosan ínyére, hogy idebent tartózkodik – állapítom meg a kimért hangnem alapján, miközben az agyam hátsószegletében elraktározom ezt az igen fontos információt. Ez azt jelenti, hogy minden csütörtökön legyeskedhetek körülötte.
− Igazán? Nem értem miért, hiszen én magáról csupa jókat hallottam, hogy egy intelligens és tehetséges boszorkány, akit szívesen megismernék. Elvégre, mostanában nehéz megfelelő társaságra akadni idebent – pillantok végig a mellettünk elhaladó embereken, főként azokon a gyakornokokon, akikről messziről bűzlik, hogy a társadalmunk szégyenfoltját képzik. Nem vagyok hajlandó lealacsonyodni egy bizonyos szintre, ezért is igyekszem magam körül venni a legbefolyásosabb emberekkel.
Arra, hogy nem tölti egyedül a szabadidejét, kedvesen elmosolyodok. Követem őt a folyosón, miközben választ adok a kérdéseire.
− Csak a szokásos. Felkeresnek minket a problémáikkal, elintézzük a papírmunkát, közben pedig üres fecsegés tölti be az irodát, amelybe osztottak – legyintek, mintha egyáltalán nem okozna bosszúságot, pedig ha megtehetném, akkor a Titkárságon dolgozók nagy hányada már nem élne. – Az én munkaköröm közel sem olyan izgalmas, mint másoké. Inkább magának kellene mesélnie – sandítok rá szórakozott mosollyal az arcomon. Igazából egy szavam se lehet, hiszen ezt akartam, minél közelebb kerülni a Minisztérium vezetőségéhez, információkat szerezni, s szükséges likvidálni őket.
− Az Abszol úton nemrégiben nyílt egy kellemes kis étterem. Az ebédidőmet általában ott töltöm, hiszen, ahogy kegyed is mondta, nem kifejezetten szeretem a muglikonyhát. – Nem mintha olyan különböző lenne, mégis ez egy rejtett utalás arra, hogy magukkal a muglikkal van problémám, nem pedig az étkükkel. Egyszerűen csak nem vagyok hajlandó egy légtérben tartózkodni velük, mert az valószínűleg tömegkatasztrófához vezetne.
− De természetesen, ha esetleg ismer olyan helyet, ami jobban megfelel az igényeinek, vagy ragaszkodik a megszokott dolgokhoz, akkor Önre bízom a választást – pillantok rá, amikor végre elérünk az ajtóig. Ott megragadom a kilincset, és előre engedem őt. Megadom neki a választás lehetőségét, hiszen amíg az én igényeimnek is megfelelő helyet választ, addig nincs okom a panaszra.


©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harley Sayre

Harley Sayre

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
❀ gigi hadid

»
» Kedd 12 Jan. - 22:04
Alastair && Harley

Egy apró mosoly ott bújkál a szám sarkában. Olyan pici, hogy talán látni sem lehet. Be kell vallani, hogy egy kis öröm járja át a testem Alastair Scabior jelenlétének köszönhetően. A szigorú tekintete, s kimértsége szimpátiára ad okot. Már korábban is felfigyeltem a férfira, de sosem sikerült közelebbi kapcsolatot kialakítani vele. A Roxfortban két évfolyammal felettem járt, így sosem volt közös óránk és még csak nem is egy házban voltunk. Nem kereszteztük egymás útját, s ezáltal nem adatott meg alkalom arra, hogy jobban egymás kegyeibe férkőzzünk. Az iskolának azonban vége, lassan a felsőoktatási képzésem is befejezem és tárt karokkal vár az a bizonyos nagybetűs felnőtt élet. Itt már nem kerülgetjük a másikat, mint a forró zabkását. Mást nem a Minisztériumban dolgozók munkaügy miatt bármikor beszélgetésbe keveredhetnek nemtől és kortól függetlenül.
- Egész nap itt ülünk bent. Jó ilyenkor kicsit kiszabadulni és nem bámulni ugyanazokat az arcokat, enni egy jót, bevásárolni meg amire éppen idő van – válaszolom mosolyogva. Az enyhe túlzás, hogy nincs ínyemre bent lenni az épületben, mert szeretek itt gyakornokoskodni valamilyen szinten, ám a friss levegő hiányzik azért. Pont ez az egyik oka annak, hogy nem akarok egy irodában megöregedni. Be szeretném járni a világot és varázslényeket akarok kutatni. Azonban, hogy ebból lesz-e valami vagy sem, a jövő zenéje.
- Nem azért, hogy mit hallott rólam. Mindössze nem szokták idegenek keresni a társaságomat, de kérem ezt ne vegye sértésnek. Örülök ennek a fordulatnak – mosolygok a férfira biztatóan. Míg a Roxfortba jártunk eléggé társasági lény voltam. Szinte mindenki ismerte a nevemet és nem a tanórákon nyújtott teljesítményeim miatt. Sokkal inkább tudták, hogy mennyire tudom kavarni a szart a diákok között, s a különböző csínyektől sem hátráltam meg. Aki nem volt szimpatikus, annak könnyű mód megkeserítettem az életét, ha úgy volt kedvem. Mára már ez a helyzet valamelyest megfakult. Inkább a tanulásra koncentráltam az utóbbi három évben és terveket szövögettem, amelyeket rövidesen megvalósítok.
- Van egy olyan érzésem, hogy Ön nem igazán száll be ezekbe az üres fecsegésekbe. Én is többnyire csendben ülök, de ha mondanak valami olyat, amit nem hagyhatok szó nélkül, akkor szívesen ismertetem velük a véleményemet. Mostanában elég ritka az ilyen, de olyankor megfagy a levegő az irodában – az ilyen pillanatok mindig a Roxfortban eltöltött időkre emlékeztetnek. – Ha nem tartja elég izgalmasnak, akkor miért nem vált? – kérdezem egyszerűen, mintha ez lenne a világ legkézenfekvőbb dolga. Nem könnyű egyik helyről a másikra átmenni csak azért, mert éppen ahhoz támad kedvünk. Mindenért meg kell dolgozni, hogy jobb pozícióba kerüljünk. – Mivel még csak gyakornok vagyok én sem csinálok semmi izgalmasat. Többnyire a varázslények nyilvántartását böngészem, crupokat regisztrálok, büntetőcsekket küldök azoknak, akik nem vágják le a villás farkát az előbb említett állatnak és mérges levelekre válaszolok, mivel elég sokan nincsenek tisztában hogyan és milyen körülmények között kell tartani szegény állatokat – fordítom meg a szemeim. A leveleken könnyedén fel tudom húzni magam, hiszen ilyenkor mindig kiderül, hogy olyanok vesznek magukhoz varázslényeket, akik egyáltalán nem értenek hozzá. A hozzájuk hasonló embereken csak egy rontás segítene.
- Hallottam már róla, de még nem voltam. Ez esetben legyen az, bízom az ízlésében. Biztosan nagyon finoman főznek a muglikonyhával ellentétben, ami nem elégíti ki az én ízlésvilágomat sem – válaszolok kissé fennkölt hangnemben. Őszintén szólva még sosem ettem a muglik ételéből, de tisztában vagyok vele, hogy semmi különbség sincs a két konyha között. Mindössze a szakács személye a kiakasztó.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastair Scabior

Alastair Scabior

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Dylan O'Brien

»
» Szer. 13 Jan. - 1:42


Harley & Alastair
The only happy marriages I know are arranged ones
Talán jobb is, hogy annak idején nem érintkeztek a baráti köreink, így van egyfajta izgalma a becserkészésének, hiszen nagyon is jól tudom ki ő. Annak ellenére, hogy másik évfolyamra járt, hallottam róla, mint megannyi más diákról, elvégre már akkor is feladataim közé tartozott mások megfigyelése. Harley Sayre pedig egy igazi ékességnek tűnik a minisztériumi gyakornokok között, nem hiába esett rá a választásom. Külsőre csodálatos, a vére tiszta, már csak az a kérdés, hogy szép külső valóban olyan romlott belsőt takar-e, amely számomra megfelelő lenne.
− Teljesen érthető. Időnként olyan, mintha megállna idebent az idő, s egyáltalán nem veszünk tudomást a kinti világról. Aztán, amikor eljön a perc, hogy elhagyjuk az épületet, rácsodálkozunk arra, hogy odakint mennyire pezseg az élet. – Arról nem is beszélve, hogy mindketten fiatalok és tettre készek vagyunk. Időnként nekem is forr a vérem, hogy kiszabadulhassak innen, és végre a magam ura lehessek, vagy kikapcsolódhassak egy kicsit. Csak odahaza, vagy a halálfaló társaim között lehetek önmagam, s bizony elég fárasztó fenntartani azt a kedves álcát, amelyet Miss Sayre irányába is mutatok.
− Őszintén szólva nem értem miért, hiszen mint korábban felsoroltam, csupa olyan tulajdonságokkal rendelkezik, amelyek remek beszélgetőpartnerré teszik, ellenben örülök, hogy a társaságomat nem tartja tehernek – mosolyodok el, miközben kárörvendő gondolatok telepednek az elmémre. Talán nem is lesz olyan nehéz dolgom megszerezni őt, viszont elkapkodni sem szeretném. A végén még lehet megijedne attól a világtól, amelybe bevezetném.
− Időnként muszáj, pusztán udvariasságból – vonom meg a vállamat. Hidd el, kedvesem, ha én kinyilvánítanám a véleményemet, azért még a fejemet szeghetik! Pedig szívesen megosztanám másokkal a nézeteimet, de egyelőre sajnos a világ még nem áll készen erre. – Mikor történt utoljára ilyesmi?
Kíváncsiságom meg sem próbálom leplezni, hiszen látom rajta, hogy határozottan kiáll az elvei mellett, azonban érdekelne, mégis mi volt az utolsó téma, amely annyira lázba hozta, hogy fel kellett szólalnia. Kényelmes, lassú léptekkel haladok mellette, a tekintetem gyakorta megállapodik rajta, de épp annyi ideig, ami még az illendőség keretei közé beillik. A kérdésére viszont megtorpanok, és felnevetek.
− Nem titkolt célom beavatkozni a politikai életbe. Minél befolyásosabb politikus vagy, annál nagyobb a hatalmad, így jelenleg bármennyire is unalmas, tudom, hogy hosszútávon kifizetődő – kúszik sejtelmes mosoly az arcomra, és ismét elindulok. Nem áll szándékomban leragadni egy aktatologató szintjén. Ennél sokkal többre vagyok hivatott.
Azonban ez a beszélgetés javarészt nem rólam szól, hanem a mellettem lévő hölgyről, így ismét minden figyelmemet neki szentelem. Csupán magamban kommentálom a feladatait, hiszen ha elárulnám magam, a végén talán engem is megbüntetne.
− Á, igen, a crupok igencsak okos lények. Az viszont sajnos emberi ostobaság, hogy nem tudják miként kell tartani őket, bár jómagam a farkuk levágásával sem értek teljesen egyet. – Nem véletlenül rejtegetem a sajátaimat, hiszen nem voltam hajlandó megfosztani őket attól, ami a lényüket képezi, és nehogy már az ostoba varázstalan világ miatt kelljen szenvedniük.
− Nem fárasztó kissé azokra a levelekre válaszolni? Mármint, mi is kapunk számtalan felháborodott hangnemű levelet a titkárságon, nekem viszont éveim voltak megszokni. – faggatom tovább, s bár lehet, hogy semmitmondónak tűnik a kérdéseim, én folyamatosan elemezgetem a kapott válaszokat, hogy ezáltal egy képet alkossak róla.
− Nagyszerű! Higgye el, nem fog csalódni – jelenik meg egy cinkos mosoly az arcomon, amikor leszólja a muglik által készített ételeket. Ezt a választ vártam tőle, s úgy tűnik, az emberismeretem eddig még nem hagyott cserben.
Az Abszol úton járva, ha ő nem kérdez, én elhallgatok, és az utcai forgatagot figyelem. Ebben az órában kifejezetten zsúfolt ez a hely, ami talán mások feszélyez, de én kellemesen egybe olvadok a tömeggel. Csak akkor válok ki onnan, amikor egy puccos kirakat elé érkezünk. Messziről ordít a helyről, hogy nem engednek be ide akármilyen csavargót, s ha nem is kell mélyen a pénztárcába nyúlni egy étkezésért, azért bőven akadna olcsóbb hely, ahol ebédelni lehetne.
− Megfelel? – fordulok Miss Sayre felé, aki ha betekint az ablakon, láthatja, hogy öltönyös úriemberek és elegánsan felöltözött hölgyek töltik éppen az ebédidejüket.


©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Harley & Alastair - I have chosen you, you will serve me.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Angus Alastair Belby
» Alastair Nicholas Scabior
» Eris & Alastair - The shadows have enlightened us
» Gus & Harley
» Dolohov & Harley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-