Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Stanislaw Jagielski

Stanislaw Jagielski

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
19
▽ Avatar :
Oskar Bodarek

»
» Pént. 1 Jan. - 23:51

   
Amycus & Stasiu



+16 a csúnya beszédért, és bocsánat érte xD

− Héééé, Carrow! – bődülök el, mint egy kanos réem a klubhelyiség kellős közepén, ezzel jelezve az egyetlen, de nem lecserélhető ivócimborámnak, hogy akárkivel is bassza a rezet éppen, eljött az ideje, hogy rám koncentráljon.
Így aztán egy betépett tehén kecsességével trappolok oda hozzá, miközben minden lépésnél a seggemhez csapódik a táskám. Alig lézengnek már a klubhelyiségben, tekintve, hogy a fiatalabb korosztálynak – és az óriásbébi Emersonnak – már fellőtték a pizsit. Ettől függetlenül abszolút nem vágom, hogy Amycus miként talált magának társaságot ezen a kései órán, amikor megmondtam neki, hogy ma este velem kell foglalkoznia. Mármint velem meg az általam csempészett piával, amit nem ihattunk meg a hálóban, mert az az istenverte Emerson már attól is besérül lelkileg, ha álmomban kettőt horkantok, nemhogy akkor amikor kissé ittasan rázendítek a lengyel himnuszra, pedig biztos vagyok benne, hogy azt sokkal élvezhetőbben adom elő, mint a God save the Queen-t.
− Remélem, hogy készen állsz haver, mert van egy kibaszottul jó tervem, de ahhoz neked is közre kell működnöd – torpanok meg mellette, de a Terv részleteibe addig nem vagyok hajlandó beavatni őt, amíg édeskettesben nem maradunk. – Szóval, ajánlom, hogy két percen belül elinduljunk, mert már rohadtul szomjas vagyok, és minél többet pofázok, annál hamarabb szárad ki a torkom.
Ez egy hozzám képest kibaszottul finom felhívás arra, hogy húzzuk ki a belünket innen, így ennek megfelelően elindulok a kijárat felé. Carrownak pedig ajánlom, hogy kövessen, mert rühellek egyedül inni, és italba kell fojtanom a bánatomat, hiszen Mistletoe még mindig nem hagy békén.
− Van nálam mindenféle finomság. Múltkor bevásároltam a Három Seprűben. Van nálam Lángnyelv Whisky, meg jó kis lengyel pálinkákból is akad bőven, de arra gondoltam, hogy ezeket jó lenne feldobni némi gyógynövénnyel. Úgyhogy két választásod van: vagy az üvegházakban okádunk össze mindent, miután megszereztük, ami kell, vagy betörünk a bájitaltan terembe, ahol ilyenkor még megboldogult Henryka nénikémnek a kísértete sem fordulna meg, pedig az öreglány aztán imádta beleütni mindenbe azt a kibaszottul görbe orrát. Na, na? Mit választasz? – haladok előre a folyosón ruganyos léptekkel.
Ez a szakasz teljesen kihalt, és épp csak annyi fényt nyújtanak a fáklyák, mintha csak egy bébisárkány pöfékelte volna ki élete első tűzlabdáját. Mindez nekünk csak az előnyünkre válhat, bár sajnos természetemnél fogva geci hangosak a lépteim, és a hangerőszabályzó is elbaszódott rajtam, de mentségemre szóljon, hogy most legalább az akcentusom nem ütközik ki olyan durván, mint általában.

   

   
Vissza az elejére Go down

Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Stanislaw Jagielski
» Theodore & Stanislaw - Things aren't gonna' improve themselves
» til death do us part
» death and all his friends
» The shadow of death

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-