Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

til death do us part EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

til death do us part EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

til death do us part EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

til death do us part EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

til death do us part EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

til death do us part EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

til death do us part EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

til death do us part EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

til death do us part EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 26 Júl. - 19:15


¤ TIL DEATH DO US PART ¤




Hagyom, hogy a nyakkendőm bekösse saját magát, miközben kerül a tükörképem pillantását. Szemeim a fehér szobában pásztáznak, végigmérik a fehér kanapét amelyen apám kényelmesedik el a vőfélyemmel, nézem ahogy a poharat a szájukhoz emelik, elkortyolgatják a pezsgőt a finom és drága pezsgőt amit az ara választott, és amit majd én fogok kifizetni. Mint ahogy mindent. A helyet, a ruháját, és őt magát. Sokba kerül nekem ez a frigy, sokba kerül nekem ez az egész. Mégsem teszek ellene semmit. Elmehettem volna, megölhettem volna, vagy csak szimplán nem kellett volna ma megjelennem itt, hiszen sohasem láttam még. Még csak azt sem tudom, hogy hogyan hívják. Apám szerint gyönyörű nő, nekem való, fiatal, friss, kezelhető. Hiszek neki. Mindig is hittem.
Túl sokan vannak itt, túl sokan bámulnak engem ahogyan ott állok az oltárnál. Szememet megpróbálom nem kapkodni, nem ismerősöket keresni, nem idegeskedve fordítani a sarkok felé. Kezemmel a zsebemben megpihenő pálcámat tapintom ki észrevétlenül, becsúsztatom hűvös kezemet nadrágomba, ujjaimat ráfonom a karcsú fadarabra, és hagyom, hogy a jól ismert melegség végigfusson testemen. Csak lehunyom a pillantásomat, egy egész pillanatig élvezem a bizsergést ami a kezemből indulva végighalad egész testemen, aztán felcsendül a zene. Megnyikordul a vendégek cipőjének talpa, ahogy felállnak, hogy fogadják a menyasszonyt.
Túl nagy ez a felhajtás, túlságosan nagy. Türelmetlenül sóhajtok, jobban várom én a nászéjszakát - amit lehet el sem hálunk -, mint ezt az egészet. Hazamennék, vele vagy egy másik nővel, azzal a csinos vörössel, aki kacér pillantásokat vet rám. Az sem érdekelne, hogyha a szüleihez menne haza, ha soha többé nem kellene látnom.
Egyszerre mindenki egy irányba bámul, lehetetlen nem észrevenni, lehetetlen nem meghallani az elakadó lélegzeteket, az irigy suttogásokat, és a sóhajokat. Lustán pillantok én is ugyanazon irányba, hogy megnézzem magamnak jövendőbelimet.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 27 Júl. - 10:10
Apám ragaszkodik ahhoz, hogy tökéletesen nézzek ki. Groteszk alakként ügyeli a sminkecset munkáját az arcomon az anyám helyett, mintha ő jobban értene hozzá. Anyám csak aléltan heverészik a díványon, és mindent egy bólintással jóvá hagy apámnak.
 Ökölbe szorul a kezem, a gyomrom begörcsöl. Amint rápillantok a ruhámra, elfog a hányinger. Mielőtt elsírhatnám magam, apám rám ordít, hogy ne tegyem, mert akkor lesírom a sminkemet. Na nem mintha ettől csak nem kellene még jobban pityeregnem...
 A sminkes ecset hangosan koppanása az asztalon jelzi, hogy készen vagyok. És én nem akarom megnézni a tükörképemet. Nem akarom látni azt a nőt, akit hozzá fognak adni valakihez, akit még csak nem is ismer. Akinek a karjára van tetoválva a Sötét Jegy. És aki férj mivoltánál fogva el fogja hálni vele a nászéjszakát. Velem fogja elhálni. A fésülködő asztal szélébe kell kapaszkodnom.
 - Meg sem nézed magad? - hallatszódik apám dölyfös hangja. Érzem hideg, ragadós tenyerét a csupasz hátamon. Nem finoman nyom, hanem kényszerít, hogy nézzek bele a tükörbe.
 - De – lehelem halkan. A tükörből rám néző nőnek makulátlan bőre van, kellő pírral az arcán, éles járomcsontokkal. A szemem körül opálos ragyogású festék virít, amitől a szemeim nagyobbnak és kékebbnek tűnnek; de én látom bennük a kétségbeesést. A hajamat elől pár apró, láthatatlan csattal összefogták, csak hogy amögé se rejtőzhessek.
 - Pompás, nemde? – apám vigyora egy cápa kitátott szájához hasonlít. Anyám felé fordul, aki bágyadtan mosolyog rá. – Így tényleg úgy néz ki a lányunk, mintha lenne benne valami. Te még mindig itt állsz? – rivall rám, holott ő kérte, hogy nézzem meg magamat.
 - Öltözz! – emeli fel az égbe a pálcáját és leszökteti a fehér ruhámat a fogasról. Tény, hogy az esküvőn mindent én választottam. És habár nem tiltakozhattam az egész dolog ellen, igyekeztem annyiban bosszantani a jövendőbeli férjemet, hogy mindenből a lehető legdrágábbat választottam. A ruhámat vélák készítették; mintha a saját gyönyörűségüket is belekötötték volna.
 Azonban amikor felveszem a ruhát, úgy érzem, mintha az áldozat szerepét is magamra venném. És ez nem csak egy rossz érzés, hanem rossz előérzet is. Egy utolsó pillantást vetve a tükörbe veszem csak észre, hogy úgy nézek ki, mint egy hattyú. Az álmomból.
 Aztán már nincsen időm menekülni. Apám karon ragad, ki a házból, egyenesen az oltár felé. El akad a lélegzetem, akkor vendégsereg tárul a szemem elé. Bele sem merek gondolni, hány halálfaló lehet a vigyorgó arcok mögött.
 A szívem olyan hangosan dörömböl, hogy még azt sem hallom, amikor elindul a zene. Csakis apám rángatása és dühödt sziszegése hívja fel a figyelmemet rá. Elindulunk. Minden lépés olyan, mintha a lábaimnak mázsás súlya lenne.
 Érzem magamon az emberek pillantását. Most én vagyok a hattyú, mert meglátom a hatalmas vadmacskát az oltárnál. Nem kapok levegőt. Először csak azt látom, hogy mennyire ijesztő azokkal a hirtelen kék szemekkel, a dölyfös ajkakkal, és a fekete hajával. Majd észreveszem, hogy rendkívül jóképű. És mégis; remegek. Félek tőle, mert teljesen olyan, mint egy ragadozó. Én nem vagyok más neki, csak a prédája.
 Az ajkam lefelé biggyed. Nem akarom ezt. Mégis, a férfi azt hozza ki belőlem, hogy szegjem magasra a fejemet és fejedelmi testtartással álljak meg előtte, hogy átvegyen apámtól.
 - Uram – nézek a szemébe, amikor megszólítom. – Örvendek a találkozásnak – a hangom enyhén gúnyos, apám az oldalamba is csíp miatta. De ő kérte, hogy mondjam ezt.
 Nem törődök a feltörő hányingerrel, amikor a férfi közelebb lép hozzám. Nem törődök azzal, hogy minden ösztönöm azt súgja: menekülj. Mert sajnos nekem, mint hattyúnak törött szárnyam van, és már nem tudok elrepülni...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 27 Júl. - 19:01


¤ TIL DEATH DO US PART ¤




Nagyon előkelő, magasztos, angyalszerű. Olyan mintha nem is lenne valóságos, mintha egy idilli festményből ragadtak volna ki egy alakot, hogy most iderángassák. Megkapóan gyönyörű. Karcsú, testére úgy simul a hófehér ruha, mint madárra annak ékes tolla. Felszegi a fejét, büszke. Rábámulok, mintha egész életemben most láttam volna először nőt, mintha sohasem fogtam volna karcsú derekakat, sohasem láttam volna mezítelen testeket. Óvatlanul mérem végig magamnak, pillantásom gyorsan siklik végig a gyenge női alakon, nem akad meg annak formás domborulatain, csípőjének éles vonalán.
Megteszi. Egy forró éjszakára megteszi, melengetheti az ágyamat, hogy aztán soha többé ne kelljen látnom. Vagyis így képzelem a házasságot. Érzelmek nélküli tökéletes katyvasznak. Unalmas vacsoráknak az asztal két végében. Hideg hálószobának, álmatlan éjszakáknak, pohártöréseknek, veszekedéseknek. Egy hatalmas körforgás, amiből nincsen menekvés. Béklyó ha úgy tetszik. Egymáshoz láncoló igen. Örök életre szóló fogadalom, amit aztán kicsit sem bánva szegek majd meg.
Az apjára pillantok. Apró biccentéssel köszöntöm az ismerőst. Hideg tekintete meggyőz arról, hogy nem sajnálja, hogy a lánya számára csak egy tenyészkanca, akiért megfelelő árat fizettek. Neki ennyi elég. Eladhatta, és még jól is járt. Vele ellentétben, én sohasem adnám el azt, ami az enyém. Nem válnék meg becses tulajdonomtól még akkor sem, ha csak az menthetne meg. Ahhoz én túl büszke vagyok.
A lányára pillantok. Még a nevét sem tudom. Úgy képzelem magasztos, igazán kacifántos, nehezen kiejthető – és megjegyezhető – neve van. Valószínűleg abban a pillanatban elfelejtem majd, ahogy az eskető kiejti.
A kezéért nyúlok, érintése kissé hűvös, megnyugtatja az amúgy feltüzelt idegeimet. Belenéznék a szemébe, hogyha nem félnék attól amit ott láthatok. Nem akarom látni, ahogy összetöröm a szívét és a lelkét, ahogy ellopom az esélyét egy boldog élettől. Mellettem sohasem lesz boldog, én sem vagyok az. Gyűlölni fog, amiért képtelen leszek kedvesnek lenni hozzá, amiért mindent elé helyezek majd, és amiért csak egy tárgynak tekintem amit kényemre-kedvemre rakosgathatok egy polcon.
A hangja gúnyos. Felvonom a szemöldökömet, összepréselem az ajkaimat. Legszívesebben a nyaka köré fonnám az ujjaimat, hogy móresre tanítsam. Mégsem teszem. Pillantásom óvatosan emelem a nő szemeibe.
Biccentek, miszerint elfogadtam üdvözletét, de nem szólalok meg. Összefont ujjainkat magam mellé engedem, majd kimérten fordulok az eskető felé, ezzel kényszerítve a jégkirálynőmet, hogy Ő is tegyen ugyan így. Csak biccentek az előttem álló férfinak, hogy belekezdhet a beszédébe.
- Hasonlóképpen örvendek én is Hölgyem! –
Fejemet finoman fordítom felé, hideg mosolyt küldve neki.
- Remélem kellőképpen kipihent vagy, mert egész éjjel nem foglak hagyni aludni.. –
Gonosz mosoly villan az arcomon, meglepően gonosz fénnyel. A kezem már tényleg bilincs, esélytelen, hogy szabaduljon.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 1 Aug. - 14:23
Összepréselem az ajkamat. Apám kezébe markolnék a félelemtől, ha nem tudnám, hogy ő ettől csak még jobban élvezné a helyzetet. Na meg persze még kevésbé tartana Blancbaston-utódnak, vagy ahogyan ő hív; ivadéknak.
 Érzem, ahogyan az oltárnál álló ragadozó végigmér. Nem vagyok annyira ura a testemnek, hogy most ne piruljak el azoktól a kék szemektől. Gondolom, minden nő egy ilyen férjet akar magának, persze miután kellően kiismeri az alakot. Azonban nekem egy pillantás elég volt a férfira, hogy tudjam; veszélyben vagyok. Apám semmi pénzért nem adott volna egy félnótáshoz, hacsak nem tudja, hogy annak a félnótásnak sárkány-súlyú pénzeszsákjai vannak, és egy Sötét Jegy tetoválás az alkarján. Mégpedig azon az alkarján, amelyikkel ma este engem fog ölelni...
 Látom a férfin, hogy tetszem neki. Legalábbis leereszkedő pillái alól a felém leső tekintete erre utal. Nem akarom, sem őt, se a jóképű arcát, sem a pénzét. De legfőképpen azt nem akarom, hogy apámnak jó legyen.
 Sosem voltam egy rossz ember; mindig és mindenkin segíteni akartam. Ám úgy tűnik, hogy elfeledkeztem magamról, a  legfőbb emberről, akin segítenem kellett volna egész idő alatt. És most eljött az az idő, még ha egy undorító karikagyűrű formájában is.
 A férfi és apám aprót biccentenek egymás felé. Vészjóslóan hasonlít egymásra minden mozdulatuk. Úgy érzem, mintha ezzel a mozdulattal véglegesítettek volna valamit; talán egy megegyezést, vagy az én eladásomat. Dühös vagyok és félek. Nem fogom engedni, hogy ez az idegen férfi egy pillanatig is úgy érezze, hogy én ezzel meg vagyok elégedve.
 Egymásra nézünk azzal a ragadózóval. Igyekszem a világ összes gyűlöletét a hozzá hasonló férgek iránt belesűríteni. Aztán elmosolyodom, már amennyire remegő arcizmaim engedik. Azt hiszem, még sosem szenvedtem ennyire egy mosolytól sem.
 Amikor a kezemért nyúl és megfogja, teljes erőmből megremegek. Félek, hogy most fog kitörni belőlem a sírás és az  elfojtott hisztéria, azonban néma maradok. Érzem az érdes, bőrkeményedéses bőrt az ujjaim alatt; egy igazi férfi keze. Vajon milyen lesz, amikor az apáméhoz hasonlóan ez a kéz is az arcomon fog csattani?
 Undorom ettől az érintéstől. Hiába van a tulajdonosának elképesztő, Adoniszokat is megszégyenítő arca, számára nem vagyok ember. Ebben a játékban talán nincsenek is emberek.
 A férfi úgy néz a szemembe, mintha keresne benne valamit. Biztosítom arról, hogy a gyűlöleten kívül más nem fog tudni találni; a félelmemről ugyanis csak remegő kezem tanúskodik. Ám a férfi kék szemeiben - mennyire szívesen elvesznék bennünk – nem látok semmiféle érzelmet. Ez talán még jobban megrémít annál, mintha mohó szadizmust látnék benne.
 Amikor gúnyolódom vele, gyilkos pillantást vet felém. Szó szerint úgy érzem, mintha meg akarna ölni. Ettől még a vér is megfagy az eremben. Mozgatnám a kezeimet, elfutnék, de megbénulok. Minden egyes pillanatban csakis egy törött szárnyú hattyúra emlékeztetem magam.
 Ugyanúgy biccent nekem is, ahogyan apámnak. Kicsit megszégyenülve érzem magam emiatt. Aztán a férfi a pap felé néz. Ameddig tehetem, bámulom az arcélét; minden ellenére rendkívül jóképűnek találom a kissé előreugró, markáns állat, a határozott vonásokat. Szívesen végigsimítanék az orrán, talán még játékosan orron is pöckölném; de nem abban a világban élek, ahol ezt megtehetem.
- Meghiszem – morgok az orrom alatt, és én is az eskető felé fordulok. Azonban a férfi jelenlétéről magam mellett képtelen vagyok megfeledkezni. Talán ennek az is az oka, hogy szorosan fogja a kezemet, vagy a bőre illata, ami állandóan az orromba kúszik; menta és fenyőillat.
 A fejét felém fordítja. Hideg mosolyától libabőrözni kezdek, ám ez még semmi; a nászéjszakánkra céloz. El akarja hálni. Nem mintha eddig abban a hitben éltem volna, hogy a férfiak és nők nem csinálnak dolgokat, de úgy képzeltem, hogy ha én is teszek valami ilyesmit, akkor szerelemből teszem, nem pedig apám kényszeréből.
 Nem engedhetem meg magamnak, hogy féljek.
- Biztosan akad Ön számára több nő is, akivel szívesen hálna. Nem hiszem, hogy egy szenvedéllyel túlfűtött éjszakára pont én lennék a megfelelő – nem nézek a szemébe, csupán enyhén oldalra billentett fejjel súgom neki. Közben az eskető már megkezdte unalmas beszédét, azonban egyikünk sem figyel rá.
- Nem szándékozom elhálni a nászéjszakát. Legalábbis magával nem – nézek a férfira keményen. Persze ez mind csak hazug álca, hiszen gonosz mosolyától már régen megfagyott bennem a vér, és minden, ami valaha élő volt bennem. – Ha kell, felőlem meg is ölhet. Inkább a halál, mint egy hideg ágy egy teljesítésképtelen csődörrel.
 Nem mondom, mekkora bátorság kell ezekhez a szavakhoz, miközben tudom, hogy egy gyűrű választ el attól, hogy ez a férfi bármikor megbüntethessen.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 5 Aug. - 12:07


¤ TIL DEATH DO US PART ¤



Megkapóan gyönyörű. Olyan, mint egy porcelán baba, akivel óvatosan kell bánni, akit a polcról csak biztos kézzel lehet levenni, hogy a feje le ne essen. Úgy érzem, hogy Ő is egy porcelán baba, akit a tenyereim közé tettek, csak hát én nem tudok finomkodni, én nem tudom óvatosan leemelni a polcról, a kezeim a nyaka köré fonódnak és csak fojtogatják.
- Nem érdekel, hogy mit hisz, vagy, hogy mit gondol.. ne aggódjon, nem kell félnie. Még lehet, hogy az éjszaka mással hálok Ön után, asszonyom.. -
Lesajnáló pillantással sújtom, majd visszanézek az esketőre. A hangja teljesen monoton, érdektelen, akár csak én.
Pillantásomat a rózsaablakra emelem. Úgy látom, mintha árnyak játszanának odafönt. Meredten bámulom az el-elsuhanó alakokat. Gombóc gyűlik a torkomba, nagyot kell nyelnem. Valahogy rábeszélem magamat, hogy csak egy fa ágának az árnyéka játszik odakint. Pedig valószínűleg nincsen is ott fa..
Kezemet a karcsú kacsója közt szorosabbra fonom, erőszakosabb lesz a szorításom.
- Mondtam már, hogy nem érdekel mit akar, mert el fogja velem hálni azt az éjszakát, még ha meg kell erőszakoljam, akkor is.. -
Szűröm a fogaim között, kissé hangosabban a kelleténél. Az atya szava egy pillanatra megakad, pillantását előbb rám, majd jövendőbelimre emeli, pillantásában kétségek villannak. Rámeredek, gyilkos ösztön ébred bennem, pillantásom veszélyt sejtet.
Tovább mondja a szöveget, ugyan olyan monoton hangon, ugyan olyan érdektelenséggel. Apró, elégedett mosoly kúszik szobor merev arcomra.
Türtőztetnem kell magamat, hogy fel ne képeljem, hogy a kezem ne csússzon apró nyaka köré. Felé rántom a pillantásom, szinte elvicsorodom. Düh lángol a szememben. Fájdalmat akarok neki szerezni. Olyan erősen szorítom össze a kezét, hogy azt igen csak megérezze. Nem töröm el a finom csontokat, de azt akarom, hogy érezze. Én leszek a főnök, az lesz amit én akarok.
- Szeretem, ha a kislányok ellenkeznek, és a fájdalom miatt sikítoznak alattam, azt hiszem ezzel nem lesz gondunk Drágám.. -
Merészen húzom magasba egyik szemöldökömet, majd visszapillantok a pap felé. Rám emeli pillantását. Utána ismétlem a szavakat.
- Igen, akarom. -
Ahogy hangosan kiejtem a szavakat, hangtónusomban már nyoma sincs annak az élnek, haragnak amiket neki szántam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 7 Aug. - 15:46
Már ránézni is félek. Azokban az elragadóan kék szemekben egy préda lenézésén kívül semmit sem látok. Sem gyűlöletet, mert el kell vennie, sem unalmat, mert velem kell töltenie az eljövendő életét, sem szomorúságot, mert nem azt teheti, amit akar. Ez rémiszt meg a legjobban. És senki sincsen, aki segíthetne nekem, senki, akitől segítséget kérhetnék. Az ajkam ettől a gondolattól már nem csak újra megremeg, hanem szüntelenül remegni kezd. De azt az örömöt nem engedem meg ennek a férfinak, hogy sírni lásson.
 - Nem érdekel, hogy kivel hál. Az sem érdekel, ha a szeretőivel kell egy házban élnem, csak ne magával – mondom neki leszegett fejjel. Mindez a testtartás is csak azért van, hogy ne kezdjek el menten sírni és remegni. Bárcsak hallgattam volna a bátyámra, amikor meg akart tanítani arra, hogy a muglik hogyan védik meg varázslat nélkül magukat. És bárcsak belegondoltam volna, hogy ő ezt honnan is tudja…
 Most már nem nézek a férfira. A tekintetemet mereven az esketőre függesztem, mintha valami rendkívül megkapót látnék az idős férfi arcában. Egyedül a rózsaablakok rá eső fényei töltik meg színnel a lapos arcot, és a bőrben ülő ráncokat.
 Kicsit megrándulok, amikor a férfi keze szorosabban markolja az enyémet. Konkrétan érzem, ahogyan minden sejtem ellenkezni akar velem. De túl gyenge, túl nő vagyok ahhoz, hogy menekülni tudjak innen.
 Megerőszakolni. Az eskető hangja egy pillanatra megáll, és a mellettem álló férfira néz. Már akkor tudom, hogy nem fog segíteni, amikor tovább olvassa a szöveget.
 Nem fogom hagyni, hogy ez a férfi azt tegyen velem, amit akar. Még van egy rejtett kártyám neki; kereshet a szobában, ha nem fog találni, mert el tudok repülni. Pontosan emiatt a gondolat miatt hagyom az arcomra kicsúszni az alattomos mosolyt.
 - Biztosan úgy gondolja? Biztosan akarja? Mert tudom, hogy Ön nem akar engem – nyomom meg az akar szót. – Talán nem is kíván, de ahogyan az Ön éhsége kívánja – célzok magamra.
 A keze megint egyre szorosabban lesz az enyém körül. Hallom a csont reccsenését; felszisszenek. Próbálom mozgatni a csuklómat, hogy érezze, itt és most ebből elég volt, ám a fájdalom élesen hasít belém. Ellepik a könnyek a szememet.
 A férfira nézek minden undorom ellenére; olyan düh lángol a szemeiben, hogy tudom, tőle még a megerőszakolás is kegyelem lesz. Az ujjamat eltöri, és már tudom, hogy nem fogok tudni elrepülni. Az animágus alakomra is kihatással van ez a fájdalom, így hát csak egy dolgot tehetem; élveznem kell a nászéjszakát. Bármit, csak hogy ez a ragadozó ne lehessen boldog.
 - Tudja mit? – a pilláim alól nézek fel rá. Nem törődök a pappal. Hiába hánynék magamtól és a férfitól, mégis megnyalom az ajkamat. Azt akarja, hogy szenvedjek. Hogy kiáltozzak, és hogy fájjon. – Nem fogok ellenkezni. Sőt, akkor se lepődjön meg, ha meztelenül várom majd az ágyon, hogy kényeztessen – az eskető ismét elakad a mondókájában.
 Minden szavam hazugság. Belül ordibálni és sírni fogok, ha ez a férfi hozzám és a magáévá tesz.
 Rémületemből és színjátékomból az zökkent ki, hogy a férfi kimondja, igen, akarom. A pap most felém fordulva várja, hogy én is kimondjam ugyanezen szavakat. A félelem és a kétségbeesés megint kiül az arcomra, de még hallgatok. Hallom, ahogyan apám valahol az első sorban káromkodik. Körmeimet a mellettem álló férfi kézfejébe mélyesztem, annyira, amennyire csak a törött ujjam engedi.
 - Igen, akarom – suttogom a papnak. És most egy könnycsepp bátran utat tör magának, egyenesen lefelé az arcomon.
 A pap azt mondja, hogy csókoljuk meg egymást. Azt hiszem, erre már nem vagyok képes; a lábam remeg, mintha nem is az enyém, hanem valami szerencsétlen pudingé lenne. A férfi felé fordulok, annyira kelletlenül és félve, amennyire csak tudok. És mégis, most azt a kezet nem azért szorítom, hogy fájdalmat okozzak neki, hanem azért hogy valami megtartson.
 - Remélem, hogy ezt a csókot Ön fogja kezdeményezni – hajolok hozzá közelebb. – Csak essen túl rajta. Kérem – lehelem neki oda, miközben a szabad szememmel letörlöm a könny útját az arcomról.
 Egyenesen azokba a jég kék szemekbe nézek, egyszer a tekintetem akaratlanul is lekúszik a finom szabású ajkára. Elképzelem, ahogyan ez az ajak a nyakamat csókolja, aztán a képzeleten önálló életet kezdd, és ez a száj átharapja a nyakamat…

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 29 Aug. - 20:49


¤ TIL DEATH DO US PART ¤



Felnevetnék, ha ne lenne az egész helyzet teljesen abszurd, ha nem egy templomban állnék egy olyan nővel akiről azt sem tudom, hogy miért éppen Ő lesz életem párja, ha nem éppen a pap állna előttem, aki a szentbeszédet tartja, ha nem érezném magamat ennyire feszélyezve. Nem nevetek, csak egy apró félmosolyt nyomok el a szám szegletében, olyan aprót, hogy szemfülesnek kellene lennie, hogy észrevegye.
Lesajnáló pillantással jutalmazom, egy fél pillanatra ráemelem hideg kék szemeimet, belemélyesztem azokba a rémült madárka szemeibe, aztán elkapom róla a pillantásom.
- Akkor ki kell ábrándítsam asszonyom.. a hálóágyam bal oldala csakis az Öné! -
A fogaim között szűröm, sziszegő, halk hangon, talán fenyegetésnek szánom, vagy csak egyszerű tényként közlöm, én magam sem tudom.
Felszalad a szemöldököm, és a pap szája, ami eddig annyira lekötötte a figyelmemet, már nem vonzza tekintetemet. Rámeredek, értetlenül, meglepődve. Felcsillan egy apró tűz a szemembe, ami vad éjszakát ígér kijelentésének hallatán. Ismeretlen vágy telepszik meg a lelkem tükrén.
- Repesve várom.. -
Ragadozó vigyoromat rávetem, pillantásommal bilincsbe zárom a nő szemét. Rabként tartom fogva, akár csak a csuklóját. Nézem ahogy a könnycsepp végigcsorog az arcán, de nem tudnám elmondani, hogy a fájdalom miatt amiért a kezét úgy szorítottam, vagy mert oda van hajadonsága.
Közelebb húzom, derekát hűvös kezemmel fogom át, úgy húzom magamhoz közelebb. Levegő nem marad köztünk, csak a ruha anyagán át érzem nekem feszülő csípőjét. Ajkamat a hűvös ajakra tapasztom, meglehetősen lágyan csókolva Őt. Csak egy pillanatig hagyom, hogy elragadjon az érzés, hogy magával vigyen a nő félelme, aztán elszakadom tőle. Lezárom eddig nyitott könyvként lebegő pillantásom, hidegen bámulom.
- Szeretne elmenni a fogadásra, vagy vigyem rögtön haza? -

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

til death do us part

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Until death do us part & not a moment sooner
» Darius and Greta; part two
» death and all his friends
» The shadow of death
» Amycus & Stanislaw - There are three certainties in life: honor, death, and hangovers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-