Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kingsley Shacklebolt EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kingsley Shacklebolt EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kingsley Shacklebolt EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kingsley Shacklebolt EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kingsley Shacklebolt EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kingsley Shacklebolt EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kingsley Shacklebolt EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kingsley Shacklebolt EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kingsley Shacklebolt EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kingsley Shacklebolt.

Kingsley Shacklebolt.

C’est la vie
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chance Perdomo

»
» Kedd 12 Jan. - 22:37
Kingsley Shacklebolt
We weren't born to follow, come on and get up off your knees
Becenév:
King
Kor:
20 év
Származás:
aranyvér

Jellem
Az első benyomás a karakteredről, kötetlenül: jó és rossz tulajdonságok kívül-belül, érdeklődés, szemlélet, összbenyomás, házi kedvenc, a tea elkészítési módjának hitvallása. Animágusok/halálfalók/egyebek esetén érdemes kitérni a miértekre és hogyanokra, de a forma kötetlen, valósítsd meg magad bátran.
Család
Rövid leírás a családodról (pár soros jellemzés a közelebbi családtagokról), a származásukról és a hozzáállásodról a Halálfalókkal és Voldemorttal kapcsolatban. Megveted a rossz oldalt vagy te is közéjük tartozol? Fejtsd ki! Aranyvérűeknél minél több, annál jobb - nincs minimum, de az elfogadás feltétele egy átgondolt, épkézláb koncepció. Velük kapcsolatban segíthet ez a leírás, de félvérek és mugliszületésűek is bátran éljenek az ötleteikkel, ami a családi (v)iszonyokat illeti.
Lojalitás
Dumbledore
Képesség:
-
Csoport:
főnix rendje
Élettörténet
4 évvel ezelőtt...

- Hé Venus, tudod hogyan lehetne feldobni ezt a bájitalt? – bökök oda a pennám végével a mellettem ülő lány karjára.
- Figyelni szeretnék! Ha nem tűnt volna fel ez az oka annak, hogy az előző öt alkalommal sem válaszoltam a kérdésedre – mondja végig Slughorn professzoron tartva a tekintetét.
- Ha raksz bele egy kis herbicidet és szárított csalánt, akkor felpörögsz tőle. A kedved jobb lesz, úgy érzed, hogy tiéd a világ és csak mosolyogni tudsz. Az a rossz oldala, hogy mindössze pár percig tart a hatása, de életed legjobb pár perce lesz az. Egyáltalán nem káros. Ha lenne hozzávalóm készleten mindig, akkor folyamatosan készíteném és egész jó kis pénzeket össze lehetne szedni belőle.
- Ezt miért mondod el nekem? – úgy tűnik mégis érdekes, amit magyarázok, mivel Venus figyelme a tanárról rám szegeződik. Féloldalas mosolyt villantok a lányra, mielőtt még válaszolnék, hiszen jól tudom, hogy nem fog neki tetszeni, amit mondani készülök.
- Tisztában vagyok vele, hogy most nem éppen kapsz túl sok támogatást a szüleidtől bizonyos okokból és szerintem szükséged lenne egy kis plusz pénzre. Nekem pedig egy társra, aki tudom, hogy nem fogja elcseszni a bájitalt és tudná úgy terjeszteni, hogy ne jusson illetéktelenek fülébe – az előttünk lévő pár lányra mutatok, akikről tudom, hogy rögtön beköpnének a házvezetőnknek és nagyon megszívnánk.
- Akármennyire is kecsegtető az ajánlatod, Shacklebolt, nemet kell mondanom – Venus arca attól a pillanattól szigorú, hogy mindössze érintőlegesen megemlítettem a családját. Nem hibáztatom érte, de attól még ez az igazság. Mindenki tudja, hogy a szülei nem éppen vannak olyan pozícióban, hogy a Minisztériumban, hogy kicsit eresszenek a nadrágszíjon. Két mugliivadék, akit egyre inkább nem kezelnek egyenjogúnak. A világ változik és nem éppen jó irányba.

3 évvel ezelőtt...

- Nem lesz elég egy liter péntekre. Justin és Drake is rendeltek egy-egy fiolával – ront be Venus az egyik elhagyatott mosdóba, ahol a saját kis bájitalunkat szoktuk elkészíteni.
- Mondd meg nekik, hogy nem – felelem egyszerűen.
- De ha nem csináljuk, akkor nem fognak többé rendelni tőlünk. Elveszítjük a vevőinket!
- Te is tudod, hogy ez nem így van. Senki sem tudja, hogy milyen recept alapján készül, pedig ennél egyszerűbb nem is lehetne. A diákok akarnak belőle és ha most lemaradnak, akkor jövőhéten még többet kérnek majd – óvatosan megkeverem a főzetet, mielőtt nekidőlnék a falnak. Félóránként kell megkavarni, miután már minden hozzávaló belekerült az üstbe és amikor buborékolni kezd. Mindezt öt alkalommal kell megismételni és készen is van.
- De King!
- Egy éve még győzködnelek kellett, hogy szállj be a bizniszbe, most meg te könyörögsz nekem, hogy többet csináljunk. Nem bukhatunk le, hogy ilyen szereket kotyvasztunk, mert nagyon csúnya következményei lehetnek. Megértem az indokodat, hogy miért akarod, de muszáj tisztán gondolkoznod – nagyot sóhajtok. Venus szüleinek a helyzete egyre inkább romlik, a falujukban a legtöbb varázsló már nem is áll szóba velük a származásuk miatt. Mintha a világ teljesen a feje tetejére állna. Olyan emberek jutnak szóhoz, akik kitaszítják a másikat, s olyan elveket vallanak, amelyek a szimpátia legkisebb fokozatát sem képesek kiváltani belőlem. – Plusz akkor több időt kellene velem töltened és tudtommal az agyadra megyek, mert jobban teljesítek órákon, mint te – vigyorodom el szemtelenül. Venus és én úgy lettünk jóban, hogy még elsőben az egyik órán szópárbajba keveredtünk. Mind a ketten jobban tudtuk a választ a másiknál és akkora vitát csaptunk le tizenegy éves létünkre, hogy az adott professzor a mai napig felemlegeti, ha vele van óránk, pedig már mindez hét éve történt.

2 évvel ezelőtt...

Az auror képzés pont olyan, mint amilyennek elképzeltem. Rengeteg tanulás, energia, s fegyelem kell hozzá. Egy percre sem engedhetem meg magamnak, hogy lazsáljak. Ugyan nem engedik még nekünk a képzésünk első évében, hogy komolyabban beszálljunk bármilyen nyomozásba vagy ügybe. Többnyire csak elméleti síkon kell ezeket megoldanunk és folyamatosan egymással párbajozunk. A legtöbbeknek ez roppant izgalmas, de én többre vágyom. Nem bírok kivárni még három évet, hogy végre én is akcióba lendülhessek. Olyan vagyok most, mint egy kisgyerek, aki megkapta élete első seprűjét, de két métert nem tud repülni anélkül, hogy leessen és megsérüljön.
Venus ide is követett magával. A kapcsolatunk jelenleg nemcsak abból áll, hogy egy koszos, romos mosdóban kotyvasszunk valamit és azon veszekedjünk kinek miből sikerült jobb jegyet szereznie. Az előbbi teljesen kikopott az életünkből, ahogy végeztünk a Roxfortban, míg a versengés kettőnk között egyre inkább kiéleződik. Akármennyire is a képzés elején járunk látszik, hogy ez már nem olyan, mint az előző hét év volt. Sokkal nagyobb erőfeszítésbe kerül majd sikeresen kikerülni innen és mind a ketten azon vagyunk, hogy korunk egyik legjobb aurorja legyünk.

1 évvel ezelőtt...

A világ folyamatosan változik. Sötétség jellemzi mindennapjainkat. Emberek tűnnek el és egyre többen vannak kiszorítva a Minisztériumból. Mintha változás lépne be az életünkbe, amit egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Egyre több időt töltök igazi aurorok társaságában, akik valamilyen oknál fogva megbíznak bennem és olyan információkat osztanak meg velem, amiknek köszönhetően napról napra egyre inkább sikerül összerakni a fejemben, hogy mi is folyik éppen körülöttem. Azt rebesgetik, hogy egy olyan dolog van készülőben, ami teljes egészében megrengeti a varázsvilágot. Szeretnék beállni azon emberek sorába, akik jóhiszeműen tagadják ezt és inkább jót derülnek a legújabb összeesküvési elméleteken, de én úgy vagyok vele, hogy jobb félni, mint megijedni.
Heti két alkalommal már nekem is meg kell mutatni a pofámat a Minisztériumban, hiszen az aurorképzés felénél elég sok mindenbe kapunk betekintést. Érdekes, hogy azt csinálom, amire mindig is vágytam, de mostanában nem köti már le úgy a figyelmemet, mint régen. Egyedül a Venusszal való versengésem tartja bennem a lelket, hogy igenis tanulnom kell és muszáj vagyok teljesíteni.

Jelen

Nemsokára elérem a célomat és ténylegesen is ott lehetek az aurorok között, akiknek élete bizony nem fenékig tejföl. Az utóbbi három év elég sok dologban megváltoztatta a hozzáállásomat. Már el sem tudom azt képzelni, hogy azt a bizonyos bájitalt készítsem el megrendelésre és azt pláne nem, hogy használjam is magamon. Ugyan még nagyon fiatal vagyok, de nem tudom már olyan szinteken elengedni magamat, mint a végzős évemben. Néha azt kívánom, hogy bár visszamehetnék és nem látnám át a világ problémáit. A megtört, szomorú tekintetek egyszerűen összezúzzák a szívem mindennap, de nem mutatom ki mások felé. Segíteni akarok rajtuk és azt hiszem ez rövidesen sikerülhet is.
Pár hónapja az egyik aurortól tudomást szereztem a Rendről, amely azon van, hogy segítse és jobbá tegye azt, ami romlani látszik. Úgy érzem nekem is pont erre van szükségem, hogy visszakapjam a régi Kingsley-t, aki szinte bármilyen hülyeségben benne volt és szívesen szórakozott szabadidejében a temérdek tanulás mellett. Ehhez azonban az kell, hogy ne csak üljek és kívülről figyeljek, hanem hasznosnak akarom érezni magam. Olyan varázsló szeretnék lenni, aki segít a társainak és akire lehet számítani a bajban. Azon vagyok, hogy minél inkább bentebb kerüljek a körben. Azt akarom, hogy olyanok fogadjanak a bizalmukba, akik képesek arra, hogy változást érjenek el. Én is egy akarok lenni közülök és mindennap azért küzdök, hogy ez megvalósulhasson. Vissza akarom kapni mindazt, amiben felnőttem és tenni fogok azért, hogy a rend helyreálljon és elbukjanak a felbújtók.
Rang:
újoncok
Played by:
Chance Perdomo
Karakter típusa:
canon
Vissza az elejére Go down

Kingsley Shacklebolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Coreline & Kingsley
» Aurora & Kingsley
» Kingsley & Sonja
» Kingsley Davies
» Kingsley Arts School

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-