Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

_____ Scamander EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

_____ Scamander EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

_____ Scamander EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

_____ Scamander EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

_____ Scamander EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

_____ Scamander EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

_____ Scamander EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

_____ Scamander EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

_____ Scamander EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 18 Ápr. - 23:00


Bátyó és Öcsi Scamander





Hollóhát || 17 és 15|| Francisco Lachowski és Logan Lerman || Lojalitást válassz


 

Előtörténeteinkből kiragadott gondolatok róluk! = avagy Lachlan lusta hirdetést írni nekik jelenség, mégis nagyon akarja a testvérkéit.

Bátyus:
Catherine szemszöge: Van egy bátyám, aki szintén a Hollóhát diákja, mint én. Segít nekem, amikor kell, ahogy cseperedtem, a Hollóhátas társaságának is bemutatott szép lassan. Mondhatom, hogy jól meg vagyunk.
Lachlan szemszöge: Szerintem az agyára megyek, mert ha nem az ikerhúgomat kergetem az őrületbe, akkor őt. De ha jól el akart volna agyabugyálni akkor szerintem meg is tette volna. Csak ugyebár a jó öreg Hollóhát diákjai nagyrészt könyvmoly, nem verekednek. Vagy legalábbis én úgy látom a bátyámról. Aztán akadhatnak kivételek, mert nem mindenki egyforma ám! Ő azonban még nem lógatott fel sehová sem, szóval örülök. Tiszta szívemből.
Öcsi:
Catherine szemszöge: Az utolsó családtag, az öcsi, szintén Hollóhátas diák. Igyekszem foglalkozni vele, de valahogy mégsem jövünk ki annyira jól mint az ikertesómmal és a bátyámmal Majd a kor hozza a változást, remélem.
Lachlan szemszöge: Mindig is féltékenyen néztem rá, neki sikerült a testvérei mellett Hollóhátasnak lenni, nekem nem. Ő minden ami én lenni szeretnék, de félre értés ne essék rá is éppen olyan büszke vagyok, mint a többi testvéremre. De azért mégis elképzelem mi lett volna akkor ha ő a Hugrabugba kerül, mellém. Azt hiszem egy kisebb családi háború, versengés, hogy ki a legjobb, legokosabb és legrátermettebb. Így azonban, én egyedül lehetek a döntőbíró akkor amikor azok ketten összevesznek valamin a kicsivel.

Megjegyzés: Canonok, de szeretném ha ők is gazdára találnának! Különben szinte minden az alkotókra van bízva, azonban ha valami nem tiszta nyugodtan beleolvashatsz az etinkbe. Play by változtatható mindkét esetben! Az pusztán egy javaslat, mindenesetre ragaszkodnánk ha lehetséges a BARNA hajszínhez. Köszi!

A Scamander ikerek nevében Lachlan.


 

Vissza az elejére Go down

_____ Scamander

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lya Scamander
» Catherine Scamander
» Newton Scamander
» Newton Scamander
» Lachlan Scamander

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-