Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

No tea, no shade, no pink lemonade EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

No tea, no shade, no pink lemonade EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

No tea, no shade, no pink lemonade EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

No tea, no shade, no pink lemonade EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

No tea, no shade, no pink lemonade EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

No tea, no shade, no pink lemonade EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

No tea, no shade, no pink lemonade EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

No tea, no shade, no pink lemonade EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

No tea, no shade, no pink lemonade EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

No tea, no shade, no pink lemonade



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Kedd 26 Jan. - 22:49




Szégyen a futás, de könnyű, ugrani kurva nehéz


+18
 
Nagy nehezen megbeszéltük Adore-ral, hogy leszakad kicsit Nottról…vagyis nem ezt, hanem azt, hogy átforgatjuk kicsit közösen, hogy mire is jutottunk a nővérem ügyével.  Tény, hogy nem sikerült különösebben megvilágosodnom Anetta halálának körülményeit illetően, de valamivel beljebb vagyok. Hallottam dolgokat és ami a legfontosabb kaptam egy némileg homályos személyleírást, ami sokkal több, mint a semmi. Ilyen helyzetekben mindennek örülni kell, hátha Adore-nak is sikerült kicsipegetni valamit az információmorzsák közül. Amúgy is ideje volt  befejeznem a kerülgetését, kezdtem már magam nevetségesnek érezni, de ötletem sem volt, hogy mi a francot kellene csinálnom vagy egyáltalán hogy közeledjek, mikor majd több, mint egy hétig menekültem előle, mint apáca a fasz elől.
Túl sok emberrel beszéltem az utóbbi időben mindenféléről, nyilván a lényegről is, de jóval több volt a kényszeredett small talk, mint, amire fel voltam készülve. Olyanokkal is szóba elegyedtem, akikkel sosem állt szándékomban, gondolok itt elsősorban a már-már bensőséges csevejemre Nottal, ami valamelyest kellemetlen volt, de közben rá kellett jönnöm, hogy igazán nincs okom utálni a faszit, jogom meg még annyira sem. Tény, hogy ha kapnék egy időnyerőt javasolnám, hogy azon az éjszakán valaki olyannal hármasozzunk, aki sokkal visszataszítóbb mindkettőnk számára. Egy olyannal talán nem jött volna össze, ha meg mégis nekem jóval egyszerűbb volna gyűlölni. Végül is ez csak valami egészséges féltékenység, nem? A barátnőm már nem csak velem meg a nyomorommal van elfoglalva, ennyi az egész, kibaszottul normális.
Felszerelkeztem egy doboz cigivel, szakéval és hihetetlen mennyiségű újsággal, bennük olyan arcokkal, akik talán hasonlítanak arra, aki bánthatta Anettát vagy legalábbis a pasija volt, kurvára gyanús, hogy a gyilkos és pasas, akivel akkoriban kefélt egy és ugyanaz. Nem valami profi nyomozati anyag, de jelenleg ebből élünk, végül is nem mehetek torokra az aurornál, aki úgy tájékoztatott minket, mintha ez a haláleset csak valami járulékos veszteség lett volna. Számukra fixen az volt, ha nem lett volna elég bajom aktuálisan ezen akkor is felbasztam volna magam, talán elengedtem volna az egészet, ha némi sajnálatot vagy részvétet vélek felfedezni a sebhelyes pofáján. Faszt, nem engedtem volna el akkor sem, ha két mankóval jött volna rimánkodni.
Túl pesszimista vagyok ahhoz, hogy elhiggyem vezet ez az egész bárhova is, de legalább lefoglal, hasznosnak érzem magam, nem csak lődörgök a kastélyban, mint valami holdkóros elfeledett kami, akinek kibaszottul nincs semmi dolga.
-Ezeket találtam meg egy üveg szakét – vágódom le Adore mellé a cuccaimmal együtt, valószínűleg szar az elterelőmanőverem, de nem tudok többet ennél, úgy teszek, mintha mise…mármint mi se történt volna- neked mid van?



to Miss Adore Delano

Vissza az elejére Go down

Adore Malone kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Adore Malone

Adore Malone

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
24

»
» Szer. 3 Feb. - 14:36
For all the other queen who tell me I'm not polished enough, they just need to know I'm polish remover, bitch


+18!

Már most utálom ezt a beszélgetést - jobban, mint amikor az önhánytatásról beszélgettünk, pedig az legalább vezetett valahová, a Gyengélkedőre, mert másodévesként részt akartam venni Giada önutálátának csodálatos levenyzéslében, és azt hittem, a pálca pont olyan jó lesz, mint a fogkefe nyele - és már most tudom, honnan fúj a szél. Gia SOHA nem mondaná, mennyire idegesíti Teddy, helyette iszik és japán. Most én is megkapom Pearl Harborért, pedig semmivel sem csináltam rosszabbat, mint eddig.
- Őszintén? Fogalmam sincs, melyikük lehetett. Mindegyikük kalákában. Le akartam feküdni azzal a gyakornokkal még auguszutban, de Teddy utálta volna, viszont időközben arra is rájöttem, hogy faszt se tud. Vagy teljesen leszarták az ügyet, vagy titokban tartják az ölebeik előtt is. - nem is nagyon merek inni, akkor mindig hülyeségeket csinálok, Chernek képzelem magam, és tökre nincs szükségünk Cherre ma délután. Cher legutóbb kinyalta Giát és leszopta Teddyt, és hármuk közül ezzel valószínűleg csak ő volt elégedett mérsékelten akár.
Rágyújtok, és megnézem a legfelső három borítót - mintha vibrátort keresnénk egy szexshopban február 14 körül. Bármelyik lehetett volna, és ugyanennyire egyik sem, tulajdonképp még Hagridot sem zárnám ki a listáról, a faszt, ahogy a dolgok itt zajlanak, még Dumbledoret sem.

-Megkérdeztem Mr. Nottot, a festményt, hátha neki ismerős a módszer, de azt mondta, ilyet állatok csinálnak. Ő is elég shady, ha szerinte ez nem hétfő délután sorozatgyilkos-landen, akkor nem fogjuk ilyen könnyen megtalálni. - leteszem mellé a nyitott dobozt, és belebámulok a tájba. Sosem próbáltam tényleg elkapni egy beteg faszt, ha igen, csak a másik értelemben és anélkül, hogy ezzel a körülménnyel tisztában lettem volna: aztán beugrik a kis színes pár héttel ezelőttről, és kezdek kételkedni benne, hogy a Minisztérium tényleg tud valamit.
- Te Gia, emlékszel arra az Abszol úti faszságra? A merényletre? Várj, itt lesz akkor valahol.. - beletúrok a halomba, és voilá, i'm Cher, bitch, Gia orra alá tolom a Prófétát. Robbantás. Öngyilkos merénylet. Kevés halott, nagy balhé. Emlékszem, még írtam is anyámnak, nem az egyik rokon volt-e, de nem, ez valami helyi jellegzetesség a főnixes kink-jelmezzel meg döbbent és tök tehetetlen aurorokkal.
- Mi van, ha tényleg azért nem mondtak semmit, mert faszt se tudnak? Ha erről tudtak volna, nem hagyták volna, ez bs marketing még nekik is. - diadalmasan meglobogtatom előtte, aztán slukkolok néhányat, és észre sem veszem, hogy lehamuzom a hülye szoknyámat, amire vigyázni kellene, mert roppant drága volt, de most kurva okos vagyok és végre hasznos is - Azt írták, lehetnek többen is. Mi van, ha akiknek elege van a Minisztériumból, ők ölték meg? Amit csináltak, az valami batshit mumbo-jumbo, nem sima gyilkosság.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Hétf. 8 Feb. - 17:21




Szégyen a futás, de könnyű, ugrani kurva nehéz


+18
 Bólogatok a mondandójára és megbontom a szakés üveget, valahol felbasz, hogy ennyire érdekli mit gondol Teddy, azon valahogy sosem akadt fenn, ha én helytelenítettem valamit, leginkább csak belerángatott.  Ez akkor így is volt jól, de már kicsit más a helyzet.
-Furcsa ez a nagy titkolózás -veszem fel az egyik lapot, hogy belenézzek valamelyikük vagy inkább bármelyikük arcbába, mind ugyanolyannak tűnnek, tűk egy kibaszott szénakazalban – anyámnak meg nekem, persze készségesen játszották a hülyét.
Ha pontosítani akarok, akkor inkább azt kellene mondanom, hogy játszották a készséges hülyét, mert valahogy ez az egész nem nyer értelmet. Egy ideje már két elmélet kering a fejemben, a legvalószínűbbnek az tűnik, hogy nem árulnak el nekünk szinte semmit, ami valamilyen szinten érthető lenne, ha valami specifikusról lenne szó, ugyanakkor azt sem közlik velünk, hogy Anetta nyakig volt a szarban és elmerült a hullámok között. Ebből viszont arra lyukadok ki, hogy ők sem tudnak sokkal többet, mint amennyit közölnek velünk. Tudom, hogy oszlopos faszság azt gondolni, hogy majd én megoldom az ügyet, amivel képzett aurorok is inkább árnyékra vetődnek, de azt sem várhatják tőlem, hogy lakkozgassam a körmömet és egy vállrándítással fogadjam el, hogy a nővéremet brutálisan meggyilkolták azt’ ennyi. Nincs igazságszolgáltatás, nincs kihallgatás, nincs büntetés, lófasz van, amit jóízűen lehet szopni, de én ugyan nem vagyok rá vevő.
Neked nem néz ki mindegyik kurvára ugyanúgy?-kérdezem és meghúzom a szakésüveget, utána pedig rendezgetni kezdem az újságokat, hogy lássuk az arcokat egymás mellett is. Ez valószínűleg nem fogja megváltani itt helyben a világot, de legalább addig sem kell Adore szemeibe néztem, erre valahogy nem vagyok képes mostanság, biztos ahhoz lehet köze a dolognak, hogy egy gyáva szar vagyok.
-Beteg…az biztos, egyre aberráltabb  dolgok történnek-értek egyet a néhai Mr. Nott-tal. Mióta a nővérem meghalt hajlamos vagyok jobban figyelni a gyilkossági ügyekre, az utóbbi időben egyre több kerül be az újságokba. Sosem gondoltam volna, hogyha valamelyikünknek egyszer baja esik az pont Anetta lesz. Többnyire rendes lány volt, rohadtul bele tudott szerelmesedni mindenféle arra nem érdemes faszkalapokba, de nem igazán volt más bűne. Az életvitelem alapján inkább az lett volna várható, ha engem gyilkolnak meg valami sötét sikátorban valami becsületsüllyesztő ótvar kocsmából kitámolyogva, de ez így…természetellenes, nem tudok rá jobb szót.
-Abszol út – nézek rá hirtelen, épp elkapom a tekintetét egy pillanatra- valami rémlik.
Átnézem a cikket, az egész eset abnormális, leginkább a teljesen véletlenszerű délutáni időpont, az emberek azt hiszik, hogy a bűntényeket éjszaka követik el, de mostanság a legtöbb délután, minél lehetetlenebb órában, annál jobb. Idegesen rágom a számat, míg hallgatom Adore magyarázatát, amiben bőven van ráció.
-Valamiért az van a fejemben, hogy a titokzatos pasihoz volt köze, akivel találkozgatott, vagy kefélt – viszem tovább a gondolatfonalat és szakésüveg kupakját piszkálom elmélyülten, mégsem kerüli el a figyelmem, hogy lehamuzza a szoknyáját – nem úgy tűnik, mintha teljesen random választottak volna áldozatot.
Megígérem magamnak, hogy nem foglalkozom a szoknyájával, de nem bírom ki, végül csak lesörpöm róla  a hamut egy gyors mozdulattal, aminek akkor sem lett volna jelentősége, ha nem ilyen kapkodva és félszegen csinálom.  A Teddy-s eset óta valahogy mindent túlgondolok, mindentől félek.
-Gondolj bele – magyarázom azt a keveset, amit már tudunk- szemek kivájva, nyelv kitépve, dodhártyák sérültek. Mintha üzenne valamit „nem lát, nem beszél, nem hall”, csak azt tudnám mi a faszt tudott a nővérem, amiért aztán meg is érte kinyírni.


to Miss Adore Delano

Vissza az elejére Go down

Adore Malone kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Adore Malone

Adore Malone

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
24

»
» Szomb. 6 Márc. - 11:21
For all the other queen who tell me I'm not polished enough, they just need to know I'm polish remover, bitch


+18!

Jobban örülnék, ha Gia megint a régi mindent-is-leszarok állapotához ragaszkodna - és úgy igyekezne megoldani az évszázad rejtélyét, amit ezek szerint egy falka fasznak sem sikerült, pedig nyilván nagyon drága ballonkabátot viselnek hozzá. Anno a legkevésbé sem értette, mit művel Anetta, minek akart csatlakozni az elitista közpénz-csapokhoz,  és most én sem értem, miért egy olyan ügyben támad fel itt hamvaiból, aminek a lehető legrosszabbat tesz a lelkesedés, és kicsi, kompakt, japán koporsót okoz. Meg akarom rázni a faszba, hogy legalább a száját csukja be, mielőtt berohan abba az erdőbe, de ő most nem lát, nem hall, bezzeg beszél, aztán megöleti magát szerencsésen.
- Most bosszút állsz a rasszistákon? - megpróbálok félrehamuzni, aztán vagy sikerült, vagy nem, főleg nem. Gián kívül egyetlen távol-ázsiait sem tudok megkülönböztetni, és egyrészt ő sem tudja, melyik országból szalajtották az apját, másrészt neki is minimum részegnek kell lennie ehhez a mutatványhoz: ha most kihajtana Ciprusra, én is erősen bajban lennék. Boldogan vállalom, hogy rasszista vagyok, sőt, de az tapasztalatból fakad: mindenki rasszista lenne, ha minden reggel angol reggeli fogadná, meg belterjes, lekváros orruk alatt vidáman sárvérűzők hada. A saját jogomon is remekül megutáltathattam volna magam velük, de még erre sem hagytak lehetőséget.
-Ha szerette a creepy faszokat, elég sok mindenki lehetett. Nem mondott róla konkrét dolgot? - de miért is mondott volna, Anetta legalább azzal tisztában lehetett, hogy hülyeséget művel, eszébe sem jutott teregetni a talán véres-hugyos-gecis lepedőt pont a húgának.. De egyre kevésbé hiszem, hogy a Minisztérium bármit is kiderített. Sokat nem tudok a magánéletéről, de sajnos aki faszok közé keveredik, megeszik a faszok. Csak hát hol kezdjük keresni a faszok eredetét, ha erdőnyi van belőlük?
- Kikkel barátkozott? És akivel dugott, a pasija volt? - találgatok komoran, mert hát esélyünk az egyre kevesebb, pedig még tíz perce sem beszélgetünk. Emlékszem Anettára, hogyne, de aztán egyrészt jóval előttünk végzett és bőven volt ideje takonygerincű társaságba keveredni akár véletlenül is, másrészt a saját nővérem is azt művel a Roxforton kívül, amit nem szégyell és hülye lenne nyomokat hagyni. Illetve, az én nővérem másfajta őrültséget művel, legújabban hangtálazik, mert azzal reméli befolyásolni a születendő kölyke nemét.

- Akkor olyat keresünk, aki vagy nem ismeri azt az emléktörlős átkot, amit az aurorok.. nem, az amneziátorok? Azok használnak, és elég hatásos. A nővérem és az akkor még pasija egyszer a szobámban dugtak és az idióta rájött a cuccaimból, másnap meg megjelent nálunk az a amneziátor. A pasi azt is elfelejtette, hogy van a nővéremnek húga. - kellemetlenül mosolygok, jobb lett volna, ha ez így marad, de azon kattogok, amit Gia mondott. Anetta sorsa elég reális, hogy minket is elérhetne éppen, bárkit, akinek nem a tizenkettedik század óta apu-megdugta-a lánytestvérét családfája van, és bármi vagy bárki is kapta el, nem egyszerű halálfaló vagy faszfej. A relatív meleg ellenére megborzonok, egyelőre el is fordulok Giától, mert nem akarom látni az arcát a következő kérdések átgondolása közben.
- Ez valami mágus-Ted Bundy lesz.. Meg is erőszakolták? Voltak rajta ilyen szexuális-bántalmazásos jelek, csonkítás, nyom, bármi ilyesmi?
Vissza az elejére Go down

Giada Dargan kedveli


I solemnly swear
I am up to no good

Giada Dargan

Giada Dargan

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
37
▽ Avatar :
. Lee Si Yeon

»
» Szomb. 20 Márc. - 22:25




Szégyen a futás, de könnyű, ugrani kurva nehéz


+18
 
Látom Adore arcán, hogy kicsit aggasztja a hirtelen lelkesedésem. Többnyire nagyon kevés dolog kelti fel az érdeklődésem és értem én, hogy szokatlannak találja, hogy itt tolom a Sherlock Holmes-t, de mégiscsak a nővéremről van szó. Tudom, hogy az övé nagyon terhes és nagyon idegesítő, de ha róla lenne szó, biztosan ő sem vegetálná csendesen végig az iskolaévet. Magad uram, ha szolgád nincs, ezt szokták mondani, márpedig az egész kurva aurorátus vagy, hogy hívják a balfaszok gyülekezetét, úgy döntött, hogy nekik ugyan mindegy, hogy egy kis keszeggel több vagy kevesebb úszkál az akváriumukban.  Nekem viszont kurvára bökte a csőröm az egész, még akkor is, ha valahol mélyen éreztem, hogy ezzel a kis akcióval elég mélyre tudok sodródni a szaróceánban, ha esetleg túl közeé jutok az igazsághoz. Na nem, mintha annyira haladtam volna bármivel is, beszéltem néhány emberrel, összecsipegettem néhány morzsát, mint a vaktyúk, most meg itt bújom az ugyanolyan pofájú zsúrpubik végtelen arcképcsarnokát.
-Abszolút – bólintok- most gondolj bele mekkora kavarodás lett volna, ha anyám meg tudja tartani bármelyik pasiját és esetleg Anettával mindketten sárgák lettünk volna.
Ez az egy, ami biztos, mármint, hogy sárga vagyok, ennél többet nem nagyon tudok, maximum azt bírom hozzátenni, hogy halványsárga. A nővérem kicsit egészségesebb színű volt, a szeme is kicsit jobban állt, mint az enyém, de ezt leszámítva még így is egészen hasonlítottunk agymásra, de azért arról lemaradhassunk, hogy mi legyünk a full ugyanolyan wasian lányok a Roxfortban. Ha meg már rasszizmus, amennyit apámat láttam, szerintem lazán összekeverném bármelyik hasonló korú ázsiai pasival, még az sem igazán kellene hozzá, hogy japán legyen. Áh, meg kellett volna kérdeznem milyen ázsiai, akkor most nem csak azért mondanák rám, hogy japán vagyok, mert valaki azt mondta elsőévben, hogy a koreaiak nem lehetnek ilyen kurva kövérek.
-Nem tudok róla sokat, csak azt vágtam le igen hamar, hogy ki lehet tömve, mint a bagoly a vitrinbe, mert egy olyan órát, ami a tesóm csuklóján villogott még akkor sem tudtam volna kifizetni, ha egyszerre adom el a szüzességem és a vesémet-igyekeztem vadul visszaemlékezni minden részletre, de ennél több nem ugrott be. Én voltam az, aki szép lassan kihagyta Anettát bizonyos kényes ügyekből, miután elküldött a francba és a fejemre olvasta, hogy tizenöt évesen jó lenne nem a garatreflexemet edzeni, inkább tanulnom kellene. Utólag belegondolva már inkább hagynám, hogy annyiszor küldjön el a bús picsába, ahányszor csak akar, ha ez azt jelenti, hogy életben marad vagy legalább kevésbé nyugtalanító halált hal.
-A többi kisverébbel lógott, többnyire azokkal, akiket az aurorképzésen ismert meg, semmi extra, unalmas arcok, nem hiszem, hogy korabeli lett volna a faszi, akkor nem tudta volna így titkolni.
Nyilván csak tippelgetni tudok, mert olyan világtalan vagyok az ügyben, mint vakegér a ködben, de nem hiszem, hogy így rejtegette volna a pasit, ha nem lett volna vele valami nagyon gázos. Ez így már magában is fura, Anetta későn kezdett el randizgatni, akkor is mindig az agromókus típusú pacákokra gerjedt, amit sosem tudtam feldolgozni.
-Ew…-reagálok a kis sztorira a nővéréről, de hát, aki gyereket hajlandó szülni az másféle csúfságokra is képes lehet- vagy nem tudja törölni az emlékeket vagy nem akarja.
Nem tudom miért hajlok erre a különös kegyetlenség dologra, de normális ember nem csinál ilyet. Ha valaki tudna valamit rólam, amit nagyon nem akarnám, hogy megosszon a külvilággal, valószínűleg agyonverném egy féltéglával vagy beásnám a talajba nyakig és nem nagyon itatnám pár napig, de nem…tennék a testben ilyen típusú kárt.
Sóhajtok a következő kérdésre, nehéz erről beszélni, mert gondolni sem akarok rá. Hónapokig próbáltam kizárni a képet, hogy esetleg valami olyan történt vele halála előtt, de képtelen voltam rá, viszont azt is tudom, hogy nem elhanyagolható részleg.
-Nem tudják megállapítani-húzom a számat és Adore vállának döntöm a fejemet-  minden normálisnak tűnt, a halála előtt…valamennyivel, a vizsgálatok szerint volt aktus, de nem tudják megállapítani, hogy ez beleegyezéses alapon működött vagy sem. Remélem…csak jó lenne tudni, hogy legalább ilyen értelemben nem bántották.



to Miss Adore Delano

Vissza az elejére Go down

Adore Malone kedveli


I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

No tea, no shade, no pink lemonade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pink coffee
» pink flamingos always fascinated me
» ms. sugar pink liquor lips
» pink pony club -- george & remus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Irány a játéktér :: Roxfort :: Birtok-