Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Amycus & Tori EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Amycus & Tori EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Amycus & Tori EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Amycus & Tori EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Amycus & Tori EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Amycus & Tori EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Amycus & Tori EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Amycus & Tori EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Amycus & Tori EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Tori Zabini

Tori Zabini

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Tashi Rodriguez

»
» Kedd 9 Feb. - 13:14

That's not what we want. Agree?

Nem voltam túl lelkes az edzésen, magamhoz képest lassú voltam, a reakcióidőm is egyértelműen romlott, de nem tudtam mit tenni. Egyszerűen képtelen voltam koncentrálni, folyamatosan a kapott levélen járt az eszem, és azon, hogy mégis hogyan is fogom ezt megbeszélni a másik féllel. A csapatban jól kijöttünk, mindannyian egészen jól össze tudunk dolgozni, szükség esetén el is tudunk beszélgetni, de ez egy olyan szituáció, ami túllép a kapcsolatunk jelenlegi szintjén. Idegesen szorongatom a kezemben az ebédnél kapott levelet. Már vissza is vettem az egyenruhámat, magamhoz képest hihetetlen sebességgel készültem el az edzés után. Normál esetben utolsóként szoktam távozni, de most sorra néztem végig, ahogy a fiúk elhagyják a saját öltözőjüket, és végül a csapatkapitányt állítom csak meg. Beszélnünk kell. Biztos vagyok benne, hogy őt is értesítették, vagy pedig fogják erről a szülei, mivel pedig én ma kaptam meg a levelet, az ő esetében is ma kellett volna, hogy esedékes legyen. Ha mást nem, legalább meglepetés nem lesz a számára majd...
- Kapitány... Tudunk beszélni? - Elakadok, nem igazán szoktunk a kviddicsen kívül érintkezni, éppen csak köszönőviszonyban vagyunk. Egyszerűen nem egy társaságban mozgunk, pontosabban, én senki társaságába nem tartozom. Emiatt pedig nem érzem úgy, hogy a keresztnevén akarnám szólítani, de mégsem hívhatom csak Carrow-nak... Ezzel az eljegyzéssel az akaratunkon kívül is közelebbi viszonyba kerülünk, mint egyszerű csapattagok. Elég zavaró, és még inkább kellemetlen... Maradok a rangjánál, határorzottan nézek a szemébe, de éppen csak nem robbanok fel a dühtől. Ki kérte? Egyáltalán miért most? Nem is értem, miért van apámnak még erre is ideje... Foglalkozna inkább azzal, hogy anya éppen Olaszországba akar menekülni, vagy a minisztériumi munkájával, de ne az én magánéletemmel!


@Amycus P. Carrow & Tori Zabini ◈ 270 szó
Vissza az elejére Go down

Amycus & Tori

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tori Zabini
» Agatha & Amycus
» Amycus & Gil
» Antonin & Amycus
» Amycus && Cece

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-