Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

körte, jázmin, méz EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

körte, jázmin, méz EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

körte, jázmin, méz EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

körte, jázmin, méz EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

körte, jázmin, méz EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

körte, jázmin, méz EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

körte, jázmin, méz EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

körte, jázmin, méz EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

körte, jázmin, méz EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Godric Greengrass

Godric Greengrass

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
8

»
» Hétf. 22 Feb. - 6:44
Lorem Ipsum
három ms. greengrass
Csoport:
lásd lent
Rang:
valószínűleg nincs
Származás:
aranyvérű
EZT NE ÍRD ÁT
Played by
szinte mindegy
Kor:
16-23?
Képesség:
szinte mindegy
Kapcsolatunk
Körte, jázmin, méz.
Az előtörténettől eltérően már négy lánytestvérem a szüleink nyári halála óta az én gondom: és én az övék, mert ha eddig bíztak is abban, hogy apánk ahhoz engedi őket, akiket és amiket kiválasztottak maguknak, a helyzet örökre megváltozott, a sok intrika, hízelgés és haditerv az ördögé lett. Jelenleg egymástól függünk, de mint az egyetlen, nagykorú felnőtt férfi a családban, a szálak, amelyeken, az én kezemben vannak. Összeköthetnek minket, de lóghatunk is rajtuk, ha nem figyelünk eléggé..
Kérlek, ha kedvet kaptál egy hasonló, feszültséggel és családi drámával teli plothoz, olvasd el az előtörténetem, az ehhez képest egyetlen változtatás, hogy öten vagyunk, és csak ezt követően dolgozzuk ki a részleteket: az ott leírtakhoz ragaszkodom, és bár tudom, a megszokottól eltérően rengeteg apróság köti a megalkotó kezét, bízom benne, hogy a műfaj iránt rajongók örömet lelnek benne. Kérlek, akkor jelentkezz, ha havonta 1-2 reag erejéig mindenképp jelen tudsz lenni - közbejöhetnek dolgok, csak kérlek, ne tűnj el.

Két idősebb testvérem lehet egy ikerpár, a személyiségük eltérő, határozott, akár szelíd és házasságra vágyakozó - mindketten tanulhatnak, és a halálfalókon kívül, amely helyzetet egyelőre nem tudok elképzelni ebben a családban, ahol ott lappang, hogy talán éppen ők ölték meg a szülőket, viselhetnek alacsony rangot, dolgozhatnak is személyiségük szerint. Ez utóbbit csak a koruk alapján hiszem, de ezt nem határoztam meg, ahogy a húgaim házát sem. A még keresett karakterek: a két idősebb leány, és a harmadik leány, a legkisebb @Coraline Greengrass, ötödéves mardekáros.
A G kezdőbetű nem kötelező, csak a név maga ne tűnjön tájidegennek egy ennyire konzervatív családban.
A képen csak inspiráció, a pb az ésszerűség keretein belül szabad.
[Legjobb tudomásom szerint, ha a megalkotó szoros hasonlóságot tervez, a választott pbk a következőek: Timur Simakov és Amelia Zadro]
Vissza az elejére Go down

körte, jázmin, méz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» körte karamell szósszal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Alkoss karaktert! :: Karakteralkotás :: Keresett karakterek :: Játékban már-