Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Olivia & Regulus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Olivia & Regulus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Olivia & Regulus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Olivia & Regulus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Olivia & Regulus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Olivia & Regulus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Olivia & Regulus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Olivia & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Olivia & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szer. 27 Ápr. - 23:04

Rayne & Black


Én eladnám a lelkemet az Ördögnek, de még neki sem kell.

Hamarosan sötétedik. Azért szeretek ilyenkor kijönni az udvarra, mert már szinte senki nem mászkál errefelé. Nyugodtan leülök a fal mellett lévő padra, hátamat nekivetem kényelmesnek a támlának és szétterülök. Lazítok. Minden nap szükségem van ennyire, a többiek túl sokak nekem. Főleg, az az értetlenkedés ami bent megy... a félelem szaga... és a találgatások. Egyre rosszabb. Amikor csak lehetőségem van rá, elkerülöm ezeket a helyzeteket és beszélgetéseket. Valószínűleg ezért suttognak rólam. De még nincs rajtam a sötét jegy. MÉG. Pedig már akartam, de Ő még nem adta meg. Ezek szerint nem voltam elég jó? Vagy nem teljesítettem eleget? Azt hiszem már bizonyítottam. Mindent megteszek, amit akar, de nem leszek kutya a végzetekig.
Mélyet slukkolok a cigimből, miközben pálcámmal egy bogarat levitálok ide-oda. Még egy kicsi és ezzel véget vetek valószínűleg egyszerű kis életének. Úgyis előbb vagy utóbb valaki eltaposta volna őt, nem mindegy akkor, hogy mikor hal meg? Rossz helyet választott az életre. Mint ahogyan sokan mások is. Egyre jobban átüt rajtam mostanság a vérmánia. Eddig nem voltam ennyire lekezelő, de most... amióta találkoztam a halálfalókkal, egy teljes kört fordultam magam körül. Más lettem, valamiben megváltoztam. Leengedem kezem, miközben léptek zaját vélem felfedezni. Meg is látom a lányt, elhalad mellettem, de azonnal utána szólok.
-Nocsak, nocsak. Hová ez a sietség? Csak nem tilosba készülünk? - Olivia Rayne. Sárvérű. Ahogyan az átkozott húga is, aki nem tudom hogyan, de a Mardekárba került és velem egy évfolyamon van. Ha rajtam múlna, már kiátkoztam volna a házunkból. Nem, nem mondhatnám, hogy túlságosan elfogadó/befogadó közösség vagyunk. Vannak közöttünk, de én nem oda tartozom.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 3 Május - 23:15
to Black
Hét közben az időm véges. Még arra is kevés, amire mindenképp kéne szánnom belőle pár percet vagy órát. De lassanként a hétvége is utoléri és azt veszem észre magamon, hogy nincs megállás. A napok egybefolynak, összemosódnak az órák és már csak azért tudom, hogy mikor hol vagyok, mert a tanáraimat még félálomban is felismerném. Ha szól valaki hozzám, azt egyre gyakrabban elengedem a fülem mellett, mintha csak alkalmi süketté váltam volna, másszor meg olyan a hallásom, hogy a legkisebb pisszenést is észreveszem. A fáradtság teszi, bizonyára. Viszont semmi pénzért nem ismerném be, hogy kimerültem, túl sok minden van a vállamon és egyre jobban maga alá temet a sok elvárás, amit magammal szemben támasztok. Meg akarok felelni magamnak, a tanáraimnak, a szüleimnek, a barátaimnak, a csapatnak. Ez túl sok. Egyiket-másikat hajlamos vagyok a háttérbe szorítani, épp ezért is esik nehezemre felfogni, hogy a legjobb barátomat mennyire rég hallgattam már meg. Hiányzik az ökörködése, a csípős megjegyzései, még az életfelfogása is, ami mintha vele együtt vált volna köddé. Talán megelégelte volna, hogy egy ideje minden prioritást élvez nálam az ő rovására? Megérteném, de neki is meg kellene értenie, hisz egész végig azzal küzdött, hogy a neve irányba támasztott elvárásokat sorra vegye. De talán még nincs késő megbékíteni, érte még azt is vállalom, hogy rajta kaphatnak, ahogy kislisszolok a kastélyból egészen a tóig. Mivel a prefektusi fürdőben nem találtam, gondolom a másik kedvenc helyén lesz így vacsoraidő után.
- Black! - ejtem ki a nevét úgy, mintha valami szitokszó lenne. Mindig rosszkor van rossz helyen, elrontja a tervemet és különben is, mi a francot keres itt ilyenkor? Nemsokára takarodó. - Hogy mi? Mi nem készülünk sehová... - fintorodom el, mert még a feltételezés is rossz. Habár kétségem se fér hozzá, hogy önszántából nem is kerülne a kétméteres körzetembe, mégis jól esik kiforgatni a szavait. A családja túl ellenszenves, a nézetei pedig semmi jót nem ígérnek. Nekem is van fülem, még akkor is, ha mostanában nem igazán figyelek fel arra, mit pletykálnak, azért hozzám is eljutnak információk. Persze azért innentől kezdve kétszer is megfontolom, hogy kimerészkedek-e ma este, vagy egyáltalán hátat fordítok-e neki. Nem tudom, mennyire terjednek gyorsan a hírek az ő fajtája között, de ha tudomása van arról, hogy helyben hagytam Bulstrode-ot a napokban, aligha hagyna csak úgy elsétálni.. Nem véletlenül kúsznak ujjaim a pálcám irányába.

† Note:  boldogsag  
©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 14 Május - 14:05

Rayne & Black


Én eladnám a lelkemet az Ördögnek, de még neki sem kell.

Kicsit sem vagyok jó kedvemben. Inkább ez a piszkálódás jött ki most rajtam, és a jelenlegi hangulatingadozásaimmal kapcsolatban nem is csodálom, hogy ez történik. Egyre többet rágódom azon hogy mi lesz velem, meddig kell még úgy viselkednem ahogyan. A Nagyúr nem mindig olyan kegyes mint mondják, és kicsit izgulok is sokszor amikor megbíznak valamivel. Nem mindig sínylik a fogam, de ha meg kell tenni akkor meg kell. A szüleimnek pedig egyébként sem fogok ellent mondani, fontos nekem, hogy megfeleljek. Ha már a bátyám nem felet meg... Ő óriási csalódás volt nekik, én pedig nem szeretnék az lenni. A lány láttán pimaszul elmosolyodom és még a bogarat is elengedem a pálcám szorításából. Már megszoktam, hogy kiforgassa a szavaimat, de nem mondhatnám, hogy túl sokszor elegyedünk szóba. Nem bírom a fajtáját és a testvérét sem.
- Ó, biztosan? - Egy pillanatra lebiggyesztem ajkaimat, majd halványan elmosolyodom és felállok. Közelebb sétálok a lányhoz. Jól végig is mérem, majd a tekintetét keresem. - Mit keresnek ilyen jókislányok mint te a takarodó előtt, már tilosban kinn? Ez nem szép. Ccc... - Rázom meg a fejemet a gúnyos vigyorral az arcomon. Pálcám kezemben van, nem tudom mennyire veszi ezt fenyegetőek, de nem akarok rátámadni. Csak kicsit játszadozni, mert miért ne? Amúgy is unatkozom. Körülbelül négy lépésnyire állok meg előtte, szegény, ma nagyon kifogta a hangulatomat. Csak tudom, hogy ő nem fog elszaladni mint például egy hugrás vagy egy nyápicabb srác. Örülök neki, hogy ő ütközött belém ma este.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 21 Jún. - 21:42
to Dung
Nem hiszem el, hogy a tervemet csírájában tapossa el ez a rohadék. Elég savanyú ma a hangulatom, bár ha jobban belegondolok, akkor nem csak ma. Az esték a kritikus pontok a napban, mikor már csak ahhoz lenne kedvem, hogy bemásszak az ágyba, de belegondolva abba, mennyi mindent kellene még csinálnom, ezt mindig jó néhány órával későbbre tolom. Vagy reggel kelek a kelleténél korábban, de egyik sem túl szerencsés. A bűntudattól viszont aludni amúgy sem tudnék túl sokat, elkendőzni ugyanis nem igazán tudom. Az valami olyan művészet, amihez nem csak hogy most nem értek, de soha nem is fogok.
- Ne csinálj úgy, mintha lenne hozzá bármi közöd, Black! - húzom fel magam azon a gúnyos vigyoron, amit nem tud letörölni a képéről. Igazából kettőnk közöl neki lenne félnivalója, hisz ha lebukunk, akkor tekintettel arra, hogy én "jókislány" vagyok, megúsznám egy ejnye-bejnyével. Kétlem, hogy ő is ilyen mázlista lenne.
- És most mit fogsz csinálni? Beárulsz valakinek, mert kint láttál? Ne legyél már gyerekes... - állom a tekintetét kitartóan. Aligha kell tartanom tőle, de a legutóbbi szakkörön kiderült, hogy nem okos húzás lebecsülni az ellenfelet, hiába fiatalabb nálam. Nem sokon múlik, hogy nem szegezem a torkának a pálcámat, de tartom magam az értékrendemhez. Ha elfajulnak a dolgok, legalább azt nem tudják rám kenni, hogy én kezdeményeztem.

† Note:  boldogsag  
©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Hétf. 1 Aug. - 22:05

Rayne & Black


Én eladnám a lelkemet az Ördögnek, de még neki sem kell.

Szeretek csalódást okozni olyan embereknek, akiket kifejezetten nem kedvelek. Nem csak a hovatartozásuk és a vérük miatt. Olivia például a jellemével sem tud elbűvölni, idegesítőnek tartom az olyan nőket mint ő. Ehhez még persze hozzájön az, hogy a nyamvadt Griffendélbe tartozik, és ha lehet elkerülöm a griffeseket vagy pedig ha esélyem nyílik rá, akkor ezt csinálom velük amit most éppen vele. Ebben most kedvemet lelem, de még mennyire!
- Miért ne lehetne? - Picit tovább feszegetem a húrokat, rajtam pedig már egyáltalán nem változtat az, ha kapok egy kis büntetést. Az elmúlt időben úgysem voltam büntetőmunkán, csak az bántana, ha együtt fognának meg minket, akkor még lehet, hogy egy helyre is osztanának. Az meg már elég gázos lenne, nem biztos, hogy túlélnénk. Legalábbis valamelyikünk a gyengélkedőn kötne ki, de azt ma sem garantálom, hogy nem így fog végződni a dolog. Felvont szemöldökkel tekintek rá, miközben még mindig kajánul mosolygok.
- Ugyan, ugyan. Hát így ismersz? Nem vagyok árulkodós fajta... jobban szeretem másként kárt tenni az emberekben, de szerintem ezzel sem mondtam újat. A húgodat is jól kioltottam a múltkor, olyan kis kedves pofija van neki, lehet legközelebb messzebbre megyek... - Soha az életbe nem kezdenék ki egy sárvérűvel, még a félvérek is olyanok számomra, hogy vagy vagy se. Azért jó érzés felhergelni a lányt, hiányzott már egy kis izgalom az életemből. Most pedig megalapozom az estémet.


Bocsánat Sad • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Olivia & Regulus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Olivia Arsmstrong
» Evan & Olivia
» Olivia and Edmund
» Dung & Olivia
» Olivia Leland

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-