Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Megan & Killian EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Megan & Killian EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Megan & Killian EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Megan & Killian EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Megan & Killian EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Megan & Killian EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Megan & Killian EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Megan & Killian EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Megan & Killian EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 27 Május - 23:38


Megan & Killian

The end is not as fun as the start..


Sötét lepel zárta magába a Roxmorts utcáit. A Hold ékesen világít a fekete égbolton, és néhány apró csillag csatlakozik még a társaságába, miszerint hátha csodásabbá teszi ezt az összhatást. A vicces az egész helyzetben voltaképpen az, hogy engem már nem nyűgöz le a természet adta egykori varázs. Nem értékelem a tudást, mely a kezembe adatott, s azt sem szándékozom figyelembe venni, hogy létem valaha olyan volt, amilyen. Hiszen minden, mi ahhoz volt köthető, nos elmúlt. Elszállt felettem a jó élet szinonimája, és elporladt mindaz, amiért az életemmel fizettem volna, csak hogy boldog lehessek. Igazából egy remek létezést tudhattam a magaménak. Olyan sorsot kaptam, amelyről más csak álmodni mer. S míg legtöbben a halottaik sírja felett sírnak, nos addig nekem ilyenre nem volt alkalmam. Mindenkim él, és mindannyian boldogok, bár már immáron nélkülem folytatódik az útjuk. El kellett őket engednem azok után, ami velem történt, és bár forgathatnám kezeim közt a lapokat, de nem megy. Felneveltek, mellettem voltak, és szerettek. Nem oly könnyű előttük űzni színjátékot, mint mások előtt. Annyira még nem vesztettem el a józan eszem, hogy ilyesmire vetemedjek, és őrült sem vagyok, miszerint hagyjam azt, hogy miattam menjenek tönkre. Látom magam előtt még mindig azon képet, ahogy aggódó pillantással méregetnek, és ahogy törődő gondoskodással kérdezgetnek. Ha tehetnék segítenének, s ha tehetnék tán meg is fejtenének, hogy ne legyen bizonytalan a viselkedésem az elméjükben. Képtelenek felfogni azt, hogy erről nem beszélhetek, és hogy ez nem olyan könnyű számomra, mintsem ők beállítják. Ez nem egy esti mese, s nem is egy probléma, hanem egy átok, amellyel örökre együtt élhetek, amelytől sosem szabadulhatok, és amellyel minden egyes nap szembe kell néznem, amikor a tükörbe pillantok.
Lassú, kimért léptek hangja tölti ki a csendet, miközben a Roxmorts egyik eldugottabb részlegére sétálok. Találkozóm lesz, s bár hiba, nos én mégis megkísérlem annak reményében, hogy egy része megért, de mégis tisztában van azzal, hogy mindent nem árulhatok el. Például tudja jól azt, hogy milyen jegyet viselek a bal alkaromon, míg ezzel szemben fogalma sincs arról, hogy mennyire mélyre is süllyedtem, hogy embert öltem, vagy tán már embereket.. Nem emlékszem. Nem akarok emlékezni. Látom magam előtt mindazon estét, és sokkot kapok. De nem az sokkol, hogy megtettem, és nem a bűntudat emészt fel őrjítő módon, hanem az élvezet. Újra, újra, s újra megtenném. Ezerszer is, ha azt óhajtanám, ha azt kérné.. kérnék, vagy kérném. Mégis mi ütött belém, avagy netán mi történt velem? Egykori fényes jövőmet hogyan dobhattam ki az ablakon, mint egy hasztalan tárgyat, s hogyan válhattam ezzé.. ezzé a förmedvénnyé? Apám legnagyobb szégyene vagyok - a család fekete bárányává léptem elő. Talán le kellene tagadnom a családnevem, és akkor könnyebb lenne minden. Nem okozhatnék számukra gondot, vétket, problémát.. Ha eltűnnék, akkor előbb-utóbb, nos talán elfelednének.
Hirtelen megállok, ahogy hátamat a jéghideg kőfalnak vetem. Tekintettemet a koromfekete égi palástra emelem, és mélyen felsóhajtok. Érzem, ahogy a lelkem kezd széthullani, ahogy az elmém kezd megbomlani, és nem kell sok ezáltal mindahhoz, hogy végleg elveszítsem mindazt.. mindazt, aki voltam. Fényes jövőm hanyatlik, életem kárhozattá lészen, de lássuk hát a jó oldalát, hiszen én magam a sötét oldalra születtem. Fekete lelkem, fekete szívem, fekete elmém.. Ott hagyom magamat elásva a földbe, s helyemre egy olyas valaki lép, kit még én magam sem ismerek.
-Furcsa mód, húgom, hogy a kései este is fekszik az igényeidnek, holott már diákként aludnod kellene.-Jegyzem meg a közeledő léptek hallatán, ahogy az adott irányba fordítom rideg pillantásom. Tudom jól, hogy Megan érkezik, hiszen más nem igen jár erre, s főleg nem ily későn.



||music:Disturbed|| words: 576 || note: <3
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 31 Május - 17:20

To Killian



brotherly love
▲▼▲







A család olykor áldás, néha pedig a legnagyobb átok. Szerettem volna csak egyetlen napra kibújni a bőrömből és olyanéba lépni aki egyke. Nincsenek elkényeztetett testvér, bíráskodó báty, és nemtörődöm nővér. A szülők is normálisak lennének és engem csak egy napra is de békén hagynának, ez maga lenne a tökély. De hát a családot nem mi választjuk, így azzal kell beérni ami van. 4 testvér egy háztartásban nem könnyű eset. Főleg, hogy a bátyám olykor maga az ördög – újfent szó szerint – és ilyenkor jobb menekülni. Én mégis talán vele ápolom a legjobb viszonyt. Minden megpróbáltatás, ellenállás ellenére. Pedig apa próbálkozott a legjobban, hogy eltiltson tőle mindhármunkat és a húgom még befolyásolható is volt de én és Mabel már mentünk a saját fejünk után.  Én pedig különösen együtt tudtam érezni Killian döntésével.  Ameddig nem ő lett a család ügyeletes rosszfiúja addig én voltam a szégyen a famíliában. Mindenbe belekeveredtem és csak a baj volt velem és körülöttem. Majd jött Kill halálfalós története és mindenki Meganjéből lett mindenki Killianja. És, hogy emiatt féltékeny vagyok-e? Isten ments. Végre nem én voltam a középpont, végre egyszer nem tőlem volt hangos a családi asztal.

- Kérlek Megan, értsd meg, hogy miért nem szeretném, ha találkoznál vele. – karba tett kézzel álltam a hideg kőfalnak dőlve és hallgattam apám prédikálását, amit bőszen hajtott még takarodó után is. Mondhatnám, hogy ezért tök jó, hogy az apám a tanárom, mert így éjszakáig kint lehetek és apa biztosítja az alibimet, de tévedés. Ha tehetné takarodó előtt 2 órával ágyba küldene, betakargatna és talán még esti mesét is mesélni.
- Apa… - kezdenék bele, de már vág is szavamba és hadar, mintha az élete múlna rajta. Meg tudom valahol érteni, hogy félt és óv de ez már sok. Szabadulni akarok, levegőhöz jutni.
- Na jó, elég. Nem fogod megmondani, hogy találkozhatok-e bátyámmal vagy nem, csak azért mert ti anyával féltek mindentől. – fordulok is sarkon és már csak apám hangját hallom, ahogy ingerülten a nevemet kiabálja. Apám egyetlen hibája az, hogy feltétel nélkül megbízik minden gyerekében. Így az már az ő fülébe csak hetek múltán fog eljutni, hogy kiszöktem az iskola falai közül. Amióta Voldemort és a halálfalók hírbe jöttek egyre nagyobb védelmet iktattak be, de gyerekjáték volt nekem mindez egy olyan ismeretséggel, mint Remus Lupin.
Futok Roxmorts felé csak, hogy minél hamarabb kikerüljek a célzónából és túl legyek a rettegésen, hogy esetleg valaki észrevesz. Alig látom magam előtt a macskaköveket így némelyikben megbotlok, és miközben újra próbálom összeszedni a mozdulataimat már ki is szúrom a fal mellett álló testvéremet.  Ezen ment apával a vita, hogy ma segít-e kiszökni, hogy beszélhessek pár szót a bátyámmal, avagy harcol ellenem?! Ő az utóbbit választotta én pedig hajthatatlan voltam annak ügyében, hogy újra és újra találkozzak vele.
- Talán nem fogok megállni a fejlődésben, ha 2 órával később bújok ágyba. – lépek közelebb hozzá épp annyira, hogy a hold fénye megvilágítsa az arcát.  Iant mindig is helyes fiúnak tartottam. Olyannak, aki után döglenek a csajok és elég egy féloldalas mosolyt az arcára erőltetnie, hogy levegyen akárkit is a lábáról a szimpla sármjával. A belsője különleges volt igazi emberi mivoltában és ez mostanra csak annyit változott, hogy sokkal cinikusabb és nemtörődömebb lett. Az új élete úgy személyiséget is kíván.
- Ígérd meg nekem, hogy valamikor is csak egy picit is hasonlítani kezdek apára, egy pálcaintéssel elintézel. – dőlök és is Ian mellé támasztva a falat és csak fél szemmel kezdek el mérlegelni az arca játékát, hogy vajon komolyan veszi-e az előző mondatomat vagy jót nevet rajta, tudva milyen vagyok én és apa: tűz és víz. A család egyik tagja sem hasonlított annyira a szüleinkre, hogy megtévesztő legyen és ez így volt a belső értékeket tekintve is. Érdekes egy család voltunk mi.
- A legújabb őrülete az…- nyelem el a szó végét és nem tudom mennyire szabad ezt szóba hoznom. Hogy mennyire húzom ki nála a gyufát, ha elkezdek beszélni az új „foglalkozásáról”.  Ez amolyan nyílt titok volt mindenki között. Tudtunk róla, de nem merte senki sem szóvá tenni.
-… az, hogy túl sok vajsört iszok, ha átjönnek Hank bácsiék. – terelem a témát, már amennyire tőlem telik. Sosem voltam jó a hazugságokban és ez most is megmutatkozott. Amúgy is, ki a franc vagyok én, hogy ilyen lényegtelen dolgokról beszélgessek. Ki vagy te és mit csináltál Megannal?!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 31 Május - 20:43


To: My Sister

The end is not as fun as the start..


// Az a bizonyos este //
Rémült kiáltások kellege, fájdalmas jajveszékelések egyvelege, és ijedt léptek egyértelmű hangzása.. Az igék kimondása, a varázspálcák megemelkedése, és a halál esetek, melyek miatt darabszámra hullanak az ellenfelek.. Éppen egy harcmező kellős közepén állok, és egy könnyed próbával nézek szemközt, mely által megpecsételhetem immáron hivatalosan is a keserű létemet. Nem sok kell - talán csak néhány perc -, és lám csak Halálfalóvá leszek, mint a többi társam, kik épp háborút folytatnak megannyi ellenállóval szemben. Dumbledore serege természetesen felettébb módon kitartó, és erősnek is vallja magát, de ezen a területfélen több lett a gonoszak száma, mintsem amire eredetileg számíthattak. Őrült eszme futtatás volt azon gondolatsor, hogy ellenszegüljenek nekünk, s bár ám igazság szerint mi támadtunk rájuk, de ettől eltekintve, nos még megadhatták volna maguk. S csodák csodájára, nos nem ez lenne maga a helyzet, akkor mostan! De hát mit is vártam én igazából? Azt, hogy majdan könnyűszerrel elintézek egy támadást, ami netalán meghiúsul, és majdan vállon veregetve azt mondják nekem, hogy; 'igen, benne vagy a csoportban'? Oh, ugyan már, hisz ezt én magam sem gondolhattam komolyan, ám, ha mégis, akkor valami őrült reményszálba kapaszkodhattam! De itt a csatatéren, és pontosan a harc lefolyása közben, nos rá kell döbbennem mindarra, hogy nem.. ez nem ily könnyedén ment, és hogy az adott feladatot, nos igenis végrehajtottam. Nem történt kudarc, ahogy nem lett probléma, és bár a halottak száma nő, de nem miattam. Egyik varázslatot a másik után védem ki, és egyik igézetet a másik után gondolom, így szinte teljesen, mégis tökéletesen megfontolatlan vagyok. Nem döntöm el előre mindazon tényt, hogy tényleg akarom-e ezt, hanem csak pusztán élek a pálcám lehetőségeivel. Talán épp emiatt is őrültséget teszek, de kicsit sem bír foglalkoztatni. El kell végeznem a küldetést, és talán utána egy teherrel kevesebb lesz a vállamon, mely teljesen a földig nyom.
Hirtelen szerűen emelem magam elé a pálcát védekezően. Egy fiatal lányt látok először, ám egy idősebb nő ellöki, így az igézet pontosan őt találja el.. Igézet?! Teljesen megrekedek ekkor az elmémben, ahogy visszapörgettem az eseményeket. Minden olyan gyorsan történt, és minden annyira zavarossá is válik előttem. Rémlik, ahogy lassan lépkedek, megemelem a kezem, és a pálca elém szegeződik. Emlékezni vélek arra is, hogy gondolok valahol a halál átokra, de.... de nem. Megrázom a fejem, és hátrálok. Két lépésnyit, de hátrálok. Eleinte tetszik az a pillanat, ahogy szenvedő tekintetéből kihullott a fény, ahogy élettelenül a földre esik, és ahogy a lánya -, mert gondolom, hogy az -, nos szinte szenved a halálától. A pillanat megállít.. Arcomra gonosz mosoly kúszik, tekintettem üressé válva jelző értékként szolgál, és állásomban a gonoszság csillan meg, mint ama fényes jelenség. Ám, ahogy eltűnik az anyjával a lány, nos én magam összeomlok. Össze kell, hogy omoljak, mert nem bírom elviselni mindazt, hogy ezt tettem, de a legrosszabb voltaképpen ebben az, hogy egészen mélyen még valahol tetszett is a dolog.

// Jelenleg //
Csendes visszaemlékezésem, nos azon nyomban megszakad, amikor is léptek áttetsző hangja üti meg a fülem. Szinte máris érzékelem, hogy csak is a húgom lehet az, ki érkezett, hiszen nem akárkire várok itt, s nem is akármiért jöttem ide az éjszaka közepén. A jéghideg fal égetővé válik, a hangom szinte felperzselő, s ahogy a közelembe ér, nos annyival válik sokkal nehezebbé az, hogy tartsam önmagamat. Volt, amikor elhittem, hogy boldog lehettek, s most, hogy ezzé lettem, inkább nevezném rémálomnak a létem, mintsem bármikor ezelőtt. Oh, hogy micsoda iróniát is tartogatott nekem a kegyes sors!
-S lám, milyen nagy is lett a szád hirtelen..-Fordítom felé a fejemet könnyedén, ahogy rideg tekintettem precízen méri végig.-..oh, s hogy milyen nagy lány is lettél.-Ironizálok is egy sort közben, ahogy könnyen elmosolyodom. Persze mindezen látszatom, nos csak némi színjátszma. Kétségek közt őrlődve is ugyanúgy a testvérem, ahogy továbbra is szeretem. Ígéretesebb sors vár rá, mintsem rám, s pontosan ezért is akarom magamtól távol tudni őt, ahogy mindenki mást. S bár beszélek vele egyszer-kétszer alkalomadtán, de be kell látnom, miszerint kénytelen vagyok mindenkitől megválni. Ha csak egy perccel is tovább maradok a közelben, akkor a minisztérium által könnyen gondba sodorhatom őket. Netán bűnrészeséggel vádolják meg a családom, és talán vétkekért ítéltetnek el mindenkit. Ezt én magam nem hagyhatom, ugyanis még mindig érzek, s lám létezik ezáltal a lelkem. Meglepetten vonom végül a bal szemöldökömet az egekbe, ahogy a szavait hallgatom. Mégis miből gondolja azt rólam, hogy csak mert ez a förmedvény vagyok, nos meg is ölöm bármikor? Hogyan nézheti ki ezt belőlem? A bátya vagyok az Istenért, s nem egy lelketlen szörnyeteg!
-Kedves, drága, húgom..-Mély cinizmussal ejtem ki a szavakat, ahogy ellököm magamat a kőfaltól, és könnyed léptekkel állok meg előtte. Csupán egyetlen lépés választ el tőle, ami nem sok, ám mégis elegendő ahhoz, hogy érthetővé tegyem mindazt, amit nyomatékosítani szeretnék.-..akárkire hasonlíthatsz, és akárkivel jobban lehetsz, avagy akármit megtehetsz..-Veszem elő a belső zsebemből a kést, melyet felé szegezek, de csak mutatásként, és nem támadás gyanánt.-..de nem! Ismétlem, hogy nem öllek meg sohasem!-Hangomat így a végére sikerül is megemelnem, ahogy az őrjítő gondolatsorok közepette, és egy mérges pillantást vetve rá, nos mérsékelem azt, hogy mit nem tehettek meg.
Mély levegő, kis nyugalom, és teljes figyelem. Csendben maradva hallgatom a szavakat, melyeket megkezd, ám utána hosszú ideig hallgat. Ez az a pillanat, amikor is, mint jó bátyjához hűen rájövök arra, hogy valamit elfog hallgatni előlem, és a helyébe egy könnyed kis hazugságot fog emelni. Aztán pedig igen.. győzelem!
-Szerinted, ha hazudni mersz nekem, akkor azt majdan, nos nem veszem észre? Hát ennyire hülyének nézel?-Kérdezem meg elkomolyodva, ahogy az ujjaim közt, nos játszani kezdek a kés pengéjének a részével.-Tehát...-Nézek a megcsillanó eszköz felületére, majd éles tekintettel pillantok ezt követően a húgom szemébe.-...mit is akartál nekem mondani valójából?-Kérdezem meg érdeklődően, ahogy oldalra döntöm a fejemet, de továbbra is tartom a szemkontaktust, ugyanis utálom azt, amikor is éppenséggel átverni készülnek.



||music:Diablo|| words: 940 || note: Kis lázadóm <3
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 2 Jún. - 20:34

To Killian



brotherly love
▲▼▲







A bágyadt esti órák mindig is a kedvenceim közé tartoztak. Ilyenkor az ember elgondolkodott az aznapi történéseken, rájött mit hibázott el és csinált volna másképp. Elgondolkodik azon, hogy mik a holnapi teendők és mit fog máshogyan csinálni, mint aznap. A sötétség hirdeti, hogy vége van valaminek, de látod az égen a világosságot, hogy kezdődik valami új, ami jobbat ígér. Ilyenkor szeretek hosszasan merengeni az esti fényeken, a játékon, amit a csillagok űznek egymással. Kivetíteni rájuk az életemet és kiolvasni belőlük a jövő jóslatát. Mindennek van miértje és mindennek van múltja és jövője is. Leragadni annál, amit épp akkor látunk badarság, ilyenek a csillagok is. Ha csak azt nézzük, mi van épp az égen lemaradunk a hold fényességéről és a nap feljöveteléről. Hosszú az életünk és kár lenne azon töprengeni, hogy éppen mi rossz mikor ez a múltban lehet, hogy jó volt és a jövőben esélyes, hogy megoldásra talál.
Épp ezért nem voltam hajlandó lemondani a bátyámról. Mert pontosan tudtam, hogy milyen volt gyerekként. Milyen volt az amikor együtt szedtünk pitypangot a réten, hogy apánk örüljön a növényeknek a konyhaasztalon, hogy milyen volt az mikor megvédett az utcán játszó gyerekektől mert kicsúfolta, hogy más vagyok mint a többiek. Emlékszem, hogy ódákat zengett az iskoláról, arról, hogy ne siránkozzak amiatt, hogy én más vagyok, mint a kint bicikliző „muglik” mert sokkal több van bennem, mint bennük és ezt a roxfortban megtanítják nekem. Tudtam, hogy mindig fordulhattam hozzá, hogy nem volt olyan probléma, amit ne tudtam volna vele kézen fogva megoldani. S csak mert most kicsit más, kár lett volna elengednem a régi szép emlékeket, holott lehet, hogy évek múltán visszatekintve csak jót nevetünk a történteken.
Próbáltam naivan úgy gondolni az új életére úgy, mint egy betegségre, amiből majd kigyógyul és újra az én akaratos védelmező bátyám lesz. De ahogy megszólal, minden reményem szertefoszlik. Érzem az iróniát, a cinizmust a hangjában és a lelkem mélyén tudom, hogy szeretem, de nem vagyok benne biztos, hogy pontosan azt az embert, aki most előttem áll.
- Csak hozzád igazodom bátyám. – kacsintok rá én is ugyanolyan iróniával a hangomban, mint ahogy ő tette. A mondatom arra válasz, hogy mekkora is a szám, arra inkább nem is reagálok, hogy milyen nagy lettem, mert a családom szemében mindig is kislány leszek még akkor is ha 30 éves leszek.
A következő történésekre azonban nem számítottam semmilyen körülmények között sem. Egyértelműen eltúloztam a dolgokat és a gondolataimban azt gondoltam ezt ő is így véli. A kés azonban előkerült belső zsebéből és úgy szegezi nekem, hogy egy másodperc törtrésze alatt pereg le előttem gyarló kis 17 évem. Levegőt is elfelejtek venni és szemem csak a kést figyeli mintha amúgy bármit is tudnék kezdeni ha megindulna a keze a gyomrom felé. Itt véreznék el a hideg kövön, a testvérem keze által és talán még élvezni és.
- Talán hihetőbbek lennének a szavaid, ha nem tartanál sakkban egy késsel. – rebegem még mindig a fegyverrel szemezve s a másodpercek óráknak tűnnek. Úgy érzem, kezdem megszeretni az a bizonyos tárgyat, szinte már érzem is ahogy a húsomba váj és mélyen egymásba szeretünk. Gondolataimat elhessegetve nézek fel Ianra ezzel is esélyt adva magunknak, hogy bízzunk a másikban. Neki meg kell tanulnia újra megbízni bennem nekem pedig benne. Vízválasztó volt ez az időszak, de mégis itt vagyunk: ő, én…és a kés.
- Tedd el azt Ian mert megijesztesz. – bukik ki belőlem végül fejemmel a kés felé bökve. Nem akarok úgy beszélgetni vele, hogy attól kell félnem, hogy bekattan-e vagy sem. Az istenért, beszélgetni jöttem nem hadakozni.
De mikor újra látom, azt a sötét borút a szemében rájövök, hogy lehet inkább meg se kéne szólalnom. Felemelt kezekkel engedek utat szavainak, megadva magamat minden eszköze előtt.
- Oké, oké. – talán könnyebb lesz ez a bizalom játék, ha tényleg őszintén beszélek, és nem kertelek, ha kinyögöm mi van otthon és ha elmesélem neki azt is, hogy min gondolkodom mert hetek óta.
- Azt hajtogatja folyton, hogy nem találkozhatok veled, mert veszélyes, vagy és mert…- kis hatásszünet és íriszem végül elengedi az övét. Nem akarok vele veszekedni, de szinte esélytelen, hogy elkerüljem. -…mert nem vagy önmagad. – újra nem merem kimondani azt, hogy mert apa attól is fél, hogy szívfájdalom nélkül küldene rám egy átkot, mert örülök végre, hogy a kés messzebbre került a gyomrom kifordításától.
- De tudnod kell, hogy én nem értek ezzel egyet. – mentem, ami menthető, mert nem szeretném, hogy elpárologjon és véget vessen a találkozásunknak. Nem gondolom, hogy én fogom visszatéríteni a jó útra de abban, reménykedem, hogy legalább mellettem jó lesz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 2 Jún. - 23:40


To: My Sister

The end is not as fun as the start..


Megan, drága kis húgom, ha tudnád mennyire is nem akarom ezt, hogy milyen mértékben is ragaszkodom hozzád.. hozzátok, akkor szinte, nos el sem hinnéd bizonyára. Néha még én magam sem tudom el képzelni, hogy tényleg idáig juttattam a lényemet, s hogy elkárhozottá vált az utolsó reményfoszlány is, mely valaha még szívem éltetőjeként minősülhetett meg. Oh, kérlek, annyiszor néztem már a szemedbe, és oly sokszor mondtam hazug szavakat, de még mindig képes vagy elhinni a húzásaimat, mivel reménykedsz abban, hogy amit magad előtt látsz, nos az nemcsak egy téveszme, hanem annál jóval több. S talán magának a valóságnak véled, hogy ily kegyetlen lettem, de koránt sem vagyok az, kérlek, még nem. Szimplán csak száműzlek magamtól, vagyis pontosabban ezt akarnám elérni, feltéve, ha sikerülne. De olyan makacs személyiségű vagy, mégis ezáltal ragaszkodó, és szeszélyes. Néha már tényleg úgy gondoltam magamban, hogy egy vadmacska alkat vagy, akit nagyon nehéz lesz visszatartanom, ha eljön a kamasz korszaka, de természetesen nem így lett. Felnőtt nővé váltál - ezzel is meglepve engemet -, ki megérdemli az önálló sorsot, és azt a normális életet, amelyet én magam már sohasem kaphatok. S tudod mit? Akármi legyen, avagy történjen velünk, nos én, akkor is mindig melletted leszek, ha a távolból is kell szemléljelek! Hiszen a család mellett szeretnék maradni - így, vagy úgy -, s még ha nem is hallod a gondolatmenetemet is érezhetted, hogy mit akarok sugallni neked, ám megeshet, hogy nem látsz át a szitán, és helyette elítélsz, mert ezt látod... ezt, amit adni óhajtok a számodra. De ha van némi esély arra, hogy érzékelsz, akkor érts meg, és kérlek szépen, hogy hagyj el.. meg kell tenned. Meg kell történnie ennek, mert ha a továbbiakban is ennyire ragaszkodsz hozzám, nos annak végzetes következményei lehetnek. Nem akarok gondot okozni, nem akarok a szégyened lenni, és azt sem akarom, hogy ily példát statuáljak. Tehát törődj bele.. talán ez az este lesz a végső búcsúnk. Nem tudom, hogy még meddig maradok épelméjű, vagy, hogy egyáltalán felbírom-e dolgozni mindazt, amit tettem, de mostan itt vagyok. Talán utoljára. Végső búcsúmat intézem feléd; akár nem törődöttséggel teszem, akár pedig kimondott érzelmes szavakkal. Csak egyetlen egy dolog van, amelyet soha se feledj el; szeretlek.
Könnyedséggel rázom meg a fejemet, hisz akár napokig is elgondolhatnám azon mondatokat, hogy mit akarnék hőn szeretett húgomnak megemlíteni, de szavakba sosem tudnám immáron önteni. Nem lenne elég merszem hozzá, hogy kimondjam, hiszen talán félek attól, hogy emiatt elítélne, vagy, hogy könnyes búcsúban lenne részem. Egyiket sem óhajtom, ugyanis már így is nehéz elhagynom mindazt, aki voltam, s ugyanakkor pedig, nos a családtól is ólomsúlyú teher megválnom. Nem akarom. Semmit sem akarok. Mégis.. mégis muszáj. Hisz minél tovább húzom, nos annál inkább vonom bele őket eme létkörbe. Nem szeretném, ha a minisztériumi dolgozók bármelyike is zaklatná őket, miattam, miszerint engem adjanak fel. Már így is hatalmas lelki teher, hogy az vagyok, aki, vagy, hogy azzá lettem, ami. S hogy ezen az úton már nem fordulhatok vissza, nos az halál biztos. A lejtőn egyedül kell lecsúsznom, és egymagam is kell meghalnom.
-Ugyan, kérlek már, Megan.-Mondom komolyan, ahogy a szemeit fürkészem eközben.-Magadhoz igazodj könnyedén, és koránt se velem törődj.-Teszem még hozzá semleges hangszínen, ahogy tekintettem is átveszi lassacskán a nemtörődöttség fogalmát. Ha lehetne mérni egy tízes skálán, hogy jelenleg mennyire is vagyok magamnál, nos akkor valahol az ötös értékre voksolna a mutató. Tekintetbe lenne persze véve teljes értékűen, hogy jelen helyzetben is két jellem közt ingázok, s hogy annyira harcolok a belső gonoszságom ellen, mint még eddigi életem alatt egyszer sem. Hol kíméletlenül gyilkolnék, és nagyszabásúan kaszabolnék másokat, míg hol éppen sírva omlanék a földre, és a halálomat rebegném minden vágyammal. Talán az utóbbi könnyebb lenne, míg az előbbi sokkal nehezebb, de mégis élvezhetőbb.
-Nem ellened szánom, ha netán azt hiszed.-Játszok ujjaim közt játszi könnyedséggel a penge részével. Már oly annyira kezdek őrültté válni, hogy szinte fel sem tűnik a számomra azon tény, hogy csupán csak a kés az, ami képes nyugalomra inteni a lelkem hitetlenségét, mintha azt suttogná nekem, hogy azért is leszel mostan békés, mert nem sokára ölhetsz. De tudom, hogy ez nincs így. Nem akarok újra ölni, nem akarok vért ontani annak fejében, hogy még közelebb kerüljek az őrültséghez. Ha bekattanok végleg agyilag, akkor onnan már az Isten se mentheti az elmémet!
-Ne félj..-Suttogom egészen halkan, ám tetszik, ahogy kimondta az ajkain, hogy mindezzel megijesztem. Nem, nem, és nem! Gyerünk, Kill, tedd el szépen, és ne menj közelebb hozzá semmiképp. Nem lesz ennek jó vége - nagyon nem. Megrázom a fejemet óvatosan, és nagyot nyelek, ahogy a kés pengéjén lévő csillogást nézem. Percekig babrálok el ezzel, miközben hallgatom a szavait, és olykor-olykor ráemelem a pillantásomat, hogy tekintetünk találkozzon. Kissé meglep nyilván, hogy ez a helyzetkör állt elő, ám mégis érthető, hisz apánk félti őt, és jól is teszi. Nagyon jól! Tőlem óvnia kell mindenkit, muszáj.. képes lennék tőrt döfni beléjük.. Mégis milyen gondolat ez? Sosem ölném meg őket! Sosem...
-De érts egyet, mert igaza van..-Emelem ekkor rá rideg tekintettem ismételten.-..veszélyes vagyok, és már koránt sem vagyok az, ki egykoron.-Jegyzem meg halkabban, ahogy hirtelen hátrálni kezdek tőle, ahogy a kés kihullik az ujjaim közül. A gondolat, miszerint szúrjam belé, miszerint öljem meg... nem, nem! Képtelen vagyok rá. Szinte remegve megyek egyre hátrébb, és hátrébb, ugyanis kezdem elveszíteni az elmém feletti uralmat, ami koránt sem jelent semmi ígérkezőt az este további részére tekinthetően.



||music:Diablo|| words: 877 || note: Kis lázadóm <3
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 9 Jún. - 15:47

To Killian



brotherly love
▲▼▲







Fájó egy másik lelket látni abban a testben, amiben te jóságot látsz. A jóság fogalma nem ott merül ki, hogy apró állatokat mentünk meg és adakozunk, és harcolunk mindenért, ami a világot építi. Hanem abban, hogy mindazok ellenére amilyen a jellemünk, azok ellenére is vannak jó pillanataink. Killiannak nem voltak. A szemében egy vad oroszlán harcát láttam, ahogy próbál kiszabadulni, próbálja, elengedi a küzdelmet, de vergődik, és végül ő kerül alá. Az én lelkem nem talált már megértésre az övében és minden kimért, jeges szavával egyre messzebb lökött magától. Kapaszkodtam belé, de úgy éreztem magamat, mint egy gyenge fűszál a szélviharban. Ragaszkodom a talajomhoz, az éltető erőhöz mégis minden egyes szélfújással kicsavarodom. Ian sokáig volt a támaszom, a mentorom, a barátom, a testvérem. De már képtelen voltam ugyanaz látni benne, akármennyire is tudtam, hogy mennyi mindent adott nekem.
- Mi történt veled?! – suttogom halkan, ahogy kimondja a szavakat, hogy ne törődjek vele. Hogyan is tudnék magammal törődni, amikor úgy érzem, hogy bajban van, hogy segítségért kiált minden egyes szavával, tettével és mondatával mégsem hagyja, hogy valaki segítsen neki. Nem mintha tudnám, mit csináljak. Egy ölelés és pár jó szó ebben a helyzetben nem elég, és nem is erről vagyok híres, hogy pátyolgassak valakit, akár a bátyámról van szó akár nem.
- Nem tudom melletted biztonságban érezni magamat, ha egy késsel játszol. – ismétlem meg magamat újra. Mégis, hogy ne féljek, amikor a bátyám, akiben eddig feltétel nélkül megbíztam, most egy kést szorít rám. Ha apám most itt lenne, fennhangon közölné velem, hogy ugye kislányom én megmondtam. Hatalmasat nyelek, amikor hátrálni kezd. Megijedek, hogy itt hagy, hogy nem tudok vele beszélni. Igaz úgy jöttem ide, hogy kérek tőle valamit, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt az életet szánnám magamnak is. A családtagjaimat bántani, megsebezni? Nem menne, ahogy tudom, hogy neki se menne, mégis fenntartásaim vannak vele szemben.
A karja után nyúlok, hogy szorosan magam felé fordíthassam. Lépek utána, hogy közelebb férkőzhessek hozzá, és amikor már egy apró kis gnóm se férne már be közénk, arcát kezeim közé fogom és mélyen a szemeibe nézek. Kutatok benne valami emberit, valamit, amibe kapaszkodhatok, hogy ő még mindig a testvérem.
- Én látom benned azt, aki voltál Ian, a baj csak az, hogy te már nem tudod honnan jöttél. – mintha kitörölték volna az emlékeit a fejéből. Mintha nem emlékezne már arra, hogy milyen volt azelőtt mielőtt ezt az utat választotta vagy választatták vele. Sosem mesélt róla, hogy mi is történt igazából. Egyszer csak jött ez az őrültség és mindenki ezzel lett elfoglalva, hogy lett egy halálfalónk a családban.
- Tudod, 10 perccel ezelőtt még azért jöttem, hogy segíts nekem, hogy veled lehessek, hogy olyan legyek, mint te. De ha ez az élet arról szól, hogy képes lennél végezni a családoddal is akkor inkább választom a jelenlegit. – eresztem el az arcát és most már én lépek hátrább tőle, hogy megszűnjön köztünk a feszítő közelség. Felnéztem Kill-re mindig. Azt képzeltem el, hogy majd egyszer mikro felnövünk, ugyanolyan kapcsolatban leszünk, mint kicsiként. De elhidegültünk és nem érzem úgy, hogy az a kapcsolat, ami volt köztünk most is meg lenne.
- Mindig felnéztem rád és épp ezért vesztem össze apával, mert tudom, hogy valahol a szíved mélyén az, hogy ez lettél – mutatok rajta végig egy apró fintorral a szám sarkában – ez nem gátol meg abban, hogy az Én bátyám legyél. De tévedtem. – hátrálok még egyet mert félek, hogy kihozom a sodrából és akkor már nem csak a kése hanem a pálcája is elő kerül. Sosem éreztem még ilyen messze magamat tőle, akkor sem mikor hetekig nem találkoztunk. Akkor a lelkünk valahol mélyen egy volt, most mégis mintha nem is lennénk testvérek. Csak két idegen akik összefutottak az utcán és elcsevegnek arról, hogy milyennek gondolta ő az énjét, ami már nincs, talán soha nem is volt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 11 Jún. - 23:14


To: My Sister

The end is not as fun as the start..


Oly' hihetetlen még mostan is az a tény, hogy meg kell válnom a családomtól, hogy el kell szakadnom egykori életemtől, és hogy helyette egy sötét lelkű egyéné kellene válnom. Oly' sokszor ábrándoztam gyermekként a szebb jövőről, és arról, hogy évek múltán is összetartó családként boldogok leszünk. Annyiszor képzeltem magam elé, hogy tíz, netán húsz év múlva milyen tettekkel, és eseményekkel nézünk majdan szembe. Elképzeltem azt is, hogy egy közös családi pikniket rendezzünk, és kimaradunk a harcból. Boldogok leszünk, nyugodt sorsot kapunk, és remek befejezéssel végzünk az életünk könyvének utolsó oldalán. De a 'Happy End' felirat elmarad az én létem részéről legalábbis, hisz egy kegyetlen átokkal sújtottak. Eggyé kellett válnom Voldemort követői közül, s bár ellenkezem teljes erőbedobással e sors ellen, de mégsem megy, hiszen újra, s újra elnyomó tényként szolgál mindaz, hogy öltem. Lelkem tisztasága megfakult, lényem értelmét vesztette, és egykori áldázott jellemem elhanyatlottá vált. Voltam valaki... valaki, aki normális volt, valaki, aki segített, és valaki, aki vidám lehetett. Fényes jövő, értékes múlt, és lehetőségeket rejtő jelen.. Hol van már mindaz, ki lehettem volna, s ki egyáltalán még voltam? S hová tettem egykori emlékeim tárházát, s bár még, ha netán emlékszem is... már csak egykori fakó jellememet nem óhajtom magamra ölteni, hiszen egy látszattal még is mit érnék el? A megtévesztés nem lenne megoldás a problémáimra, és a szívem szakadna bele, ha minden szavam puszta előadás lenne a családom előtt. Ezért.. pontosan ezért is kell nekem szépen búcsút intenem mindannak, aki voltam, és azoknak is, kiket szeretek. Ha lenne megoldás rögvest megragadnám, vagy ha netán időutazó lehetnék azt is bevállalnám, hogy visszamenve arra az időszakra, nos nem mennék tanulmányútra, de az élet sajnos nem ily könnyedség. Nem visszafordítható, nem tehető nem megtörténtté, és nem is változtatható át egyúttal mássá. El kell fogadni azt, ami van, és szembe kell nézni mindazzal, amivel muszáj. Az élet rendje ez, míg az enyém pedig a bukás..
Kérdésére, nos úgy teszek, mintha nem is hallanám azt, amit mondott. Hisz mégis mit válaszolhatnék neki? Talán azt, hogy 'hé, húgica, csak öltem, és ennyi az egész', vagy netán, hogy 'épp kezdek bekattanni, de semmi probléma, hisz ennek ellenére is szeretlek'? Oh, ugyan már! Nem tudok mentségekkel szolgálni a számára, ahogy nem is szeretnék magyarázattal sem elő állni igazság szerint. Fogadja el mindazt, miszerint ennek így kell lennie. Búcsúznunk kell, és még ha fáj is, nos muszáj.. muszáj, mert ha nem teszem meg, akkor tönkre vágom őket lelkileg, s inkább fájjon számukra ez, mintsem a másik opció. Inkább szenvedjek a hiányuktól, mintsem attól, hogy bármikor is veszélybe sodorhatom a létük. Nem vagyok oly' önző, hogy kockáztassam a boldogságuk, ezért is szenvedő szívvel, de megválok tőlük.. magamtól.
Megrémülök, a kétség fog el szavai hallatán, ám ebből mit sem mutatok ki. S bár amennyire fáj, nos épp oly kínzó mértékben öltök kegyetlen álarcot magamra. Mégis miből veszi azt, hogy képes lennék őt megölni, avagy netán bántani, s még, ha a gondolataim közt átfut e villanás, akkor is miért gondol erre? Miért hiszi ezt, s miért kezd el félni tőlem? Attól, hogy a bal alkaromon ott van e billog, amely örökre megpecsételt, nos nem jelenti azt, hogy ártanék is nekik.. pont nekik, akik miatt ezt tettem!
Szigorúan, ám mégis makacsul hagyom magamat az érintése, és a tekintette nyomán. Nem mutatok ki semmit, és mégis minden belém van írva. Kívülről láthatatlan, de belülről egészen érezhető. Szinte szétvet a düh, amiért azt kell tennem, amit, amiért ennyire elítélhető vagyok, amiért ennyire.. ennyire gyenge lettem. De a mély érzéseim ellenére, nos teljes mértékig tartom magamat ahhoz, amit elhatároztam. Nem válok elérzékenyültté a szavait követően, sőt a tettei miatt sem. Felőlem próbálhat rám hatni nyugodtan, de nem fog.. nem tud.
-Tudom honnan jöttem, és azt is tudom, hogy hol vagyok, hová tartok, vagy, hogy mit akarok.-Mondom komolyan a szavaira válaszként, ahogy ridegen nézem őt. Voltaképpen eme szavak is könnyed kis hazugságok a részemről, hiszen nem tudok a mostani önmagamról, nos mit sem. Egyedül azzal vagyok tisztában, hogy egy billogot viselek, mely leláncolt örök időkre, amíg csak élek.
-Én..-Szólalok fel szavait követően halkan, szinte már-már megtörten, ahogy nézem miközben hátrébb lép.-Én... én nem.-Rázom meg a fejemet, ahogy küzdök azzal, hogy maradjak a jelenlegi felállásomnál. Jó úton haladok afelé, hogy tényleg megszakadjon kettőnk közt a kapcsolat, és erre én meg kiakarom magamat magyarázni.. Na, nem! Fogd be szépen, Kill, és végy egy mély levegőt! Maradj nyugton, és tűrj! De nem megy.. fáj, amit mondott. Fáj, hogy azt hiszi, hogy e új létemmel jár az is, hogy megölhettem őket.. nem, ez nem igaz! Koránt sem. De mire folytathatnám, avagy kinyithatnám a szám, nos megszólal, és közöl velem valamit... valamit, amit talán nem akarok hallani. Szavai teljesen tőrt forgatnak a mellkasomban, és ahogy befejezi a lelkem darabokra törik szét.
-Tudod mit? Igazad van! Igazad van mindenben!-Hangom fájdalmas éllel hangzik fel, ahogy tekintettem ridegsége megtörik. Arcomon könnycseppek folynak le, és már nem érdekem, hogy tartsam magam a könnyed kis játékomhoz.-Pusztán ez az érdemem mindazért, amiért próbállak titeket védeni, amiért elvállaltam értettek ezt is, és amiért most a lehető legnagyobb fájdalmak közt próbálok megválni tőletek, hogy számotokra kevésbé fájjon, s hogy én magam ne hozzak még nagyobb szégyent rátok. Ez az érdemem, amiért nem akartam, hogy meghaljatok, és pusztán csak ezért váltam ezzé, mert ha nem teszem titeket megölnek!-Szinte már-már felemelem a hangom, ahogy végül könnyed módon megrázom a fejem.-De igazad van. Nem vagyok a bátyád.. többé nem!-Egy mozdulattal felszedem a kést a földről, majd eltéve a belső zsebembe, nos dacosan hátat fordítva neki távozóra fogom. Egyszerűen.. nem, nem tudok itt maradni. Legyen hát búcsú e este, és érjen véget sok hosszú évnyi fejezet..



||music:Diablo|| words: 917 || note: Kis lázadóm <3
▲▼
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 12 Jún. - 21:02

To Killian



brotherly love
▲▼▲







A kérdés miszerint mi is történt valójában mindig ott lebegett a fejem fölött. Megkeserítette az életemet és szomorúsággal töltött el minden gondolatot a fejemben, ami a testvéremhez kapcsolódott. Mondhatni alapos munkát végeztem a kutatás terén. Minden létező könyvet és tanulmányt elolvastam a halálfalókról csak, hogy a saját lelkemet próbáljam megnyugtatni és, hogy ne haragudjak annyira rá. Mikor elolvastam, hogy a halálfalók nem csak saját akaratukból lehetnek azok, amik hanem kényszerből is akkor valami kis remény megvillant a fejemben, hogy talán vele is ez történt és nem önszántából választotta ezt az életet, hanem mert muszáj volt. Bár ez sem nyugtatott meg teljesen, mert akkor miért nem kért tőlünk segítséget? Miért nem bízott bennünk annyira, hogy tudjuk mi neki a jó? Apa úgyis kitalált volna valamit, neki mindig volt egy jó ötlete egy tökéletes gondolata, amibe kapaszkodni lehetett, ha valamit elhibáztál az életedben. De nem tudtam, hogy ez a döntés mennyire hiba Ian részéről. A szívem mélyén sosem tudtam neki megbocsájtani, hogy el akar minket dobni, de reménykedtem. De most kisebb utalásokkal, bár de közli velem, hogy már nincs ránk szüksége és azt akarja, hogy ne is találkozzunk. Hüledezek szavai hallatán és a magabiztos Megan szinte egy szempillantás alatt tűnik el az esti félhomályban. Helyette könnyek gyűlnek a szemembe és nem akarom elhinni, hogy tényleg itt a vége, hogy minden, amit eddig tettünk érte mindhiába volt, minden átsírt reményteli éjszaka pedig felesleges.
Egyszerre mindenre választ kapok, minden ki nem mondott kérdésemre. Kényszerítették, és azért választotta ezt az életet, hogy nekünk jobb legyen. Érzem, ahogy égető tűzként folyik végig arcomon a könnyem és gurul utána az össze többi. Abba akarom hagyni, de a fájdalom, felemészt belülről és kezdek egyre üresebb lenni. Látom, ahogy a könnyei neki is kiülnek arcára és hatalmasokat kell nyelnem, hogy elfojtsak magamban egy hisztérikus bömbölést. Nem voltak vele szemben nagy elvárásaim. Annyit akartam, hogy mindaz ellenére, ami lett belőle továbbra is legyen a testvérem, az akire én felnézek és akire én emlékszem. Hogy mellettem legyen, hogy vigyázzon rám és szidjon meg, ha egy fiú kerül az életembe.
- Ian, kérlek! – zokogom a sötétségbe, ahogy látom, hogy lehajol, a késéért majd kiejti a legfájdalmasabb szót, amit hallhattam valaha is életemben. „Nem vagyok a bátyád.” Egy pillanatra abbamarad a sírásom és fel se fogom mit is jelent mindez aztán tudatosul bennem. Soha többé nem akar látni, soha többé nem akar velem beszélni, találkozni. Azt akarja, hogy kilépjek az életéből, hogy ne legyünk többé a családja. Mintha szakítana velem, de ez talán még annál is jobban fáj. Belemar a szívembe. Mert tudom, hogy egy szerelem múlandó, ha nem az igazi találsz helyette másikat, aki boldogabbá tesz, aki melléd való. De Ő a bátyám, nem szakíthat velem, mert mi örök életre testvérek leszünk. Nem találok jobbat nála és nem jön egy másik, aki újra szerethetsz.
- Nem hagyhatsz így itt! – üvöltöm utána, de hangom süket fülekre talál. Látom még a körvonalát s szinte egy másodperc alatt válik köddé, ahogy minden mondata is. Szimplán a fülemben csengenek szavai élesen, szúrón, fájdalmasan. Marnak, égetnek és lyukat fúrnak a lelkembe. Zokogva csúszok végig a falon és sikítok, mint akik kínoznak, szenvedek. Reszketve ülök a hideg kövön, hátamat neki döntve a kőfalnak, ami színt úgy hűvösen érinti bőrömet. Fel akarok kelni, azt akarom, hogy a szobatársam Ada megrázzon és üvöltsön velem, hogy kelljek fel, mert rémálmom volt. Hogy ne kelljen ezt átélnem, mert ez kínzó. Olyan mintha meghalt volna, de az még mindig jobb lenne, mert így tudom, hogy csak az én bátyám halt meg, mert az én bátyám sose hagyna magamra. Sose engedné, hogy egyedül legyek, hogy szenvedjek. Viszont az a valaki, aki a bátyám testébe férkőzött tovább él és tudni, hogy a teste körülöttem mozog sokkal kínzóbb mintha örökre elveszítettem volna.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Megan & Killian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Megan & Amy
» Killian Morhange
» Remus & Megan
» Remus & Megan
» Megan && Harley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-