Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Megan && Celestine EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Megan && Celestine EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Megan && Celestine EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Megan && Celestine EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Megan && Celestine EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Megan && Celestine EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Megan && Celestine EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Megan && Celestine EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Megan && Celestine EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Celestine Daugherty

Celestine Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
nadine leopold

»
» Csüt. 16 Jún. - 19:05

Izgatottan nézelődöm apám mellett az Abszol úton. Tekintetem az egyik üzletről vetődik a másikra, azt sem tudom merre szaladjak, mit nézzek meg előbb. Nyár van, azt hiszem ez életem eddigi legmelegebb nyara. Délután négy óra van, mégsem járnak így július közepén ilyen melegben ilyen tájon errefelé olyan sokan. Nekem is csak hosszú hiszti után sikerült rávennem apát, hogy hozzon el magával, hadd nézelődjem. Nem sűrűn hoznak erre, túl kíváncsi természet vagyok azt mondják. Túlságosan sokáig bámulom az embereket, anya ezt is mondja. Szerinte illetlen. Meg az is illetlen, hogy a szoknyámba szaladok, hogy túl hangosan beszélek, és hogy összemocskolom a cipőmet. Anya szerint még ülni is illetlen. Szerintem meg Ő az illetlen.
8 éves vagyok, apa meg megígérte hogyha jól viselkedek vesz nekem valamit. Mi az egyáltalán, hogy jól viselkedni? Ne szaladjak egyik boltról a másikba? Ne nevessek hangosan, vagy ne tegyek megjegyzéseket a furcsa bácsikra és nénikre? Nem tudom hogy kell jól viselkedni, vagy hogy mit jelent egyáltalán a szó, hogy viselkedni. Azt hiszem az ember ezt sohasem fogja megtudni, hogyha olyan emberekkel nő föl, mint Megan vagy én. Anya szerint ketten rosszabbak vagyunk, mintha tíz gyerekre kellene vigyáznia egyszerre. Érdekes módon Megan szülei sosem mondják ezt. Az Ő szülei sokkal de sokkal jobb fejek, mint az enyémek. Anya például sohasem engedi, hogy lefussunk a lépcsőn, vagy hogy reggelire fagyit együnk.

Odatapasztom az orrom az egyik ablaküveghez. Bent gyönyörű seprűk vannak, egyik szebb, mint a másik. Sok időbe telik elolvasnom amit róluk írnak a táblák. Az egyik gyorsabb, a másik pedig jobb manőverekhez, az előbbi kifejezetten fogónak való, az utóbbi meg terelőnek. Az ajkamba harapok.
- Apa. Azt hiszem egy seprűt szeretnék! -
Felnézek a mögöttem álló alakra, aki olyan kedves nekem. Kezét a fejemre helyezi, halványan elmosolyodik, és a fejét ingatja.
- Nem hinném, hogy megérdemled Cece.. -
Viccelődik velem, nekem mégis legörbül a szám. Nem fogok sírni, ahhoz már túl nagy vagyok, de azért tudom, hogy mi hatja meg az apukámat.
- Gyere menjünk, el kell mennem a Gringottsba.. -
Elhúz onnan, én pedig fájó szívvel nézek vissza a seprűk felé. Nekem akkor is kell egy!

Lassan haladunk, mert én még mindig nagyban nézelődök. Baglyot szeretnék, új pennát, láthatatlanná váló tintát, édességet. Csillog a szemem, vadul kapkodom a fejemet, aztán pillantásom megakad egy hasonlóan szőke tincsű lányon, kinek vonásai olyan ismerősek.
-MEGAAAAN! -
Kiáltok föl, és apával már nem is törődve szaladok oda hozzá, a nyakába vetem magamat, és szorosan megölelem.
- Csókolom Mr. Morhange. -
Felmosolygok Megan apukájára, a lányát pedig elengedem és hátrább lépek.
- Megan gyere el velem fagyizni! -
Kinyújtom a tenyeremet amiben pár galleon figyel. Nem is olyan régen apa nyomta a kezembe, hogy egy picit nyugton maradjak. Azt hiszem sokkal jobban szerette volna, hogy izegjek-mozogjak, minthogy összetalálkozzak Megannal, aki mindig belerángat a rosszba.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Jún. - 20:32

To Celestine


you're the little memories ▲▼▲







Hőség van. Kicsit fáj is a fejem, de a legkevésbé izgat ez most engem, amikor annyi látnivaló van. Kapkodom a fejemet minden egyes kirakat és mellettünk elhaló ember után. Tudom, hogy estére már annyira fáradt leszek, hogy csak bedőlök az ágyba és azt is tudom, hogy apa csak ezért hozott magával. Hogy kifáradjak, és ne rosszalkodjak még lefekvés után is. Ilyenkor ugyanis mindig vagy a nővéremet vagy a húgomat szoktam nyaggatni, hogy játszanak velem, de valahogy sosem vevők egy kis hajnali fogócskához.
Mindegyik üzlet egytől egyig izgalmas volt és varázslatos. Bementünk pergamenért és tintáért az egyik boltba, mert apa azt mondta ezzel javítja a dolgozatait a nagy gyerekeknek. Én sose akarok nagy gyerek lenni, mert egy rossz dolog. Nem lehet játszani, mert, elvárják tőled, hogy okos legyél, és sokat kell tanulni, és lefoglalom az apukámat a dolgozatokkal, pedig én azt akarom, hogy pihenjen, és ne legyen mindig fáradt és többen legyen velem és a testvéreimmel. Meg, hogy szép legyen, mert azok a nagy sötét karikák nem olyan szépek, mint ahogy anya szokott áradozni róla. Mindig azt mondja, hogy neki így is tökéletes és férfias. Na de mi az a férfias? Az, hogy hatalmas karikák vannak a szeme alatt, és fáradt mindig? Mert én akkor nem akarok magamnak férfias férjet.
- Gyere Megan, még beszaladunk pár növényért és mára végeztünk. – kezdett el rángatni az utca felé, még mielőtt megfogdoshattam volna egy igazán drágának tűnő tintatartót. Cüccögve sétáltam ki az ajtót, ami nagy csilingelések közepette záródott be mögöttünk. Egy helyre nem szerettem apával menni, és az a növényes bolt volt. Ott mindig eltöltött sok-sok percet én pedig unatkoztam, és a nénik meg a bácsik próbáltak szórakoztatni azzal, hogy pár virágot hoztak nekem, de ez engem egyáltalán nem kötött le. Rohangálni akartam, szaladni, amíg ki nem fulladok, de azt nem engedték meg, mert még leverek valamit és az apukámnak nagyon sok pénzbe fog kerülni. Így hát mindig csöndben ültem az egyik sarokba és vártam, hogy apa kiélje a rajongását. Ilyenkor venni szokott nekem mindig egy nyalókát vagy cukorkát, hogy jó kislány voltam, de már ez a tény se vigasztalt.
Lehajtott fejjel sétáltam apa mellett, durcázva, hogy megint unatkozni hozott el magával, amikor a nevemet hallottam egy roppant ismerős hangon. Rögtön felemeltem a fejemet és hallottam, hogy apu mormog valamit az orra alatt, de egyik fülemen be másikon ki, már rohanta is a hang forrásába.
- Sziaaa! – üdvözöltem, szinte fület süketítő hangon visítva, de tudtam, hogy barátnőmet ez csöppet sem zavarja. Már egészen pici korunk óta ismertük egymást mivel szomszédok voltunk. Az ő szülei olyan morcosak voltak mindig, és folyton ránk szóltak mindenért, így legtöbbször Cece jött át hozzánk, mert ott többnyire minden lehetett és anya nagyon finom kakaót csinált olyankor, így mindig vártam, hogy jöjjön hozzánk a barátnőm, már csak a kakaó miatt is.
Szorosan öleltem magamhoz én is apró kis karjaimmal, hogy aztán elengedhessem. Apa illemtudóan kezet fogott Cece apukájával, majd megsimogatta a lánya fejét is és a sor végére engem is oldalba bökött.
- Csókolom. – köszöntem én is a jelzés után barátnőm apukájának. Volt még mit tanulnom a köszönésről és az illemről.
Megbabonázott szemekkel meredtem a pár galleonra ami az apró kezekben pihent.  Apára néztem, aki összeszűkített szemekkel méregetett, hogy vajon megbízhat-e bennünk.
- Amíg megveszed, a növényeket elszaladunk fagyizni. Jóóóóó? – elő vettem a leg aranyosam kiskutya szemeket, amit csak elő tudtam adni, hogy a választ meg se várva kézen fogjam Cecet és kezdjek el szaladni az emberek lába között a fagyis pult felé.
- Itt a könyves bolt mellett láttam egyet. Azt mondják, hogy nagyon finom a csokibékás fagyijuk. – rángatom magam után a lányt, vissza se nézve, hogy követnek-e a szüleink. Igazából mindegy, apa mindig azt mondja, hogy itt mindig mindenki aranyos és kedves, és ha bajba kerülnék, vagy eltévednék kérjek segítséget egy nénitől vagy bácsitól. Hát a fagyisig meg vissza még talán csak eltalálunk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Celestine Daugherty

Celestine Daugherty

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
nadine leopold

»
» Csüt. 23 Jún. - 16:31

Apa felé pillantok, egy biccentést várok tőle, miszerint utamra enged. Látom rajta, hogy gondolkodik, hogy legszívesebben nemet mondana, és berángatna engem is a bankba. Bevetem a nagy őzike szemeket, felpillantok apura, megremegtetem az ajkaimat, Ő meg csak a felhők felé pillant, és mosolyogva bólint. Felsikoltom, Ő meg összeráncolja a szemöldökét hogy kifejezze nemtetszését. Nem szereti, hogy olyan "sikoltozós" vagyok. Szerinte ez nem igazán jól nevelt lányhoz való.
Meganra pillantok, a szeme ugyan olyan izgatottan csillog, mint az enyém. Rámosolygom, és a kezéért nyúlok, ha engedi megfogom, és hagyom, hogy magával vonjon, hogy mutassa az utat a fagyis felé.
- A múltkor az anya vett nekem bűvös bizseréset, és pattogott a számban! De most akkor megkóstolom azt a csokibékásat. Te ettél már olyat?-
Lelkesen mesélem barátnőmnek legutóbbi élményemet. Anya nem szeret igazán fagyizni, és nem szokott nekem olyan sokat venni, de ha megteszi, akkor a legfinomabbakat válogatja nekem össze.
- Képzeld apa meg azt mondta, hogy vesz nekem egy seprűt! - [/i]
Vagyis úgyis venni fog nekem! Biztos vagyok benne, hogy meglep.
[b]- Akkor aztán majd átjöhetsz játszani! -

Vagy majd én megyek hozzájuk. Ezt majd meglátjuk. Lehet jobb lenne ha én mennék, mert az Ő szülei sokkal viccesebbek, és neki még testvére is van. Nekem anyáék nem akarnak venni. Pedig kértem Őket, hogy szerezzünk egyet, mert az olyan jó, de ők folyton csak rázták a fejüket. Azóta inkább nem is próbálkozom vele. Úgyis megint csak nemet mondanának.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Megan && Celestine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Celestine & Ed
» Megan & Amy
» Celestine & Rowan
» Celestine Wilkes
» sometimes it's hurt || Finnick & Celestine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-