Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Sweet Enemy EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Sweet Enemy EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Sweet Enemy EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Sweet Enemy EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Sweet Enemy EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Sweet Enemy EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Sweet Enemy EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Sweet Enemy EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Sweet Enemy EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 20 Jún. - 21:30


???





Diák || 15-16 || Logan Lerman || Lojalitás


 

Nem csak együtt koptattuk apáddal az iskola padjait, de jó barátok is voltunk, legalábbis ő biztosan ebben a hitben élt. Az én érzéseim azonban irányában sokkal mélyebbé szövődtek az évek alatt, amit persze tökéletesen titkoltam az egész világ előtt. Az iskola évek elszálltak, mád idők köszöntöttek ránk és én le akartam rázni ezt a szűnni nem akaró plátói érzést magamról, mielőtt még nagyobb problémává alakul egy olyan világban, ahol családok és barátságok szakadnak ketté. Úgy voltam vele, hogy ez az én béklyóm, s én is vetek neki véget, mert féltem attól, hogy más veheti el tőlem. Ezért megkínoztattam őt és azt a sárvérű anyádat is, aki megkapta azt, ami az enyém sosem lehetett volna. Véletlen értél pont haza? Rossz megérzéseid vezették lépteid? A sors akarta? Mindegy volt, hiszen ott álltál előttem, millió emléket szakítva fel elmémben, érzéseket idéztél meg melyeket elfeledtem, hiszen pontosan tökéletes mása voltál apádnak, valószínűleg most is az vagy, mivel életben hagytalak. Gonosz játékot játszottam veled, melyben tudtam, hogy el fogsz bukni, akartam, hogy elbukj. A gyűlöleted kellett, hogy új értelmet adjon életemnek. Megöltem a szüleidet. Megöltem az anyád, akit gyűlöltem, megöltem az apád, akit szerettem. Téged nem akartalak, talán nem is tudtalak volna, hiszen kétszer nem merevíthetem hideggé, halottá azokat a vonásokat, miket szeretek. Ott hagytalak, hogy őrlődj az öngyűlölet és az irántam érzett utálatodban, hogy megmártózz benne és rányomja egész életedre a bélyegét. Jel nélkül, de megjelöltelek. Mostanra már biztosan elég idős vagy, hogy elkezdjük az ígért új játékot. Fogócska, macska-egér játék. Te utálsz, amiért elvettem tőled mindent, én pedig imádlak, mert őt látom benned. Vajon elkapsz saját erődből? Vajon hagyni fogom magam? Ki fog győzni és milyen veszteségek árán? Hiszen veszteségek nélkül, nincs győzelem.

// Szóval szeretnék egy ellenséget, akit imádhatok továbbra is plátóian. Nem szeretnék túl sok mindent megkötni, így a legtöbb dologban szabad kezet adok. A pb-t le lehet váltani nyugodtan, és ha esetleg egy meglévő karinak belefér a kereteibe, akkor nem feltétlen kell újonnan beregisztrált karakternek lennie. Kérlek, ha szeretnéd PM-ben jelezz nekem.//
 

Vissza az elejére Go down

Sweet Enemy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» SWEET DREAMS
» Sweet Brotherhood
» Sweet Dreams (are made of this)
» Sweet home At(a)lanta
» pure sweet violent hearts

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-