Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kaderie Myst Minchum EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kaderie Myst Minchum EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kaderie Myst Minchum EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kaderie Myst Minchum EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kaderie Myst Minchum EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kaderie Myst Minchum EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kaderie Myst Minchum EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kaderie Myst Minchum EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kaderie Myst Minchum EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaderie Myst Minchum

Kaderie Myst Minchum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Kristina Pimenova

»
» Pént. 8 Júl. - 16:07


Kaderie Myst Minchun





Kadie || 11 || Kristina Pimenova || Lojalitás


 

Most mit is kellene mondanom? Vagy írnom? A lényeg hogy sosem vagyok egyedül, a tesóm mindig velem van és jót rosszat együtt csinálunk. Apu a mágiaügyi miniszter oké? Számodra megérinthetetlenek vagyunk, a gond csak az, hogy ha most a nevelőnő rácsap a kezemre akkor elfolyik a tinta. Még szinte semmit sem láttam a világból, mint ahogy a húgom sem, hiszen alig múltunk tizenegy évesek. Aput az ismerősök csak Harold-nak hívják, szerintem az apu sokkal szebb név és jobban is áll neki. Mivel ikrek vagyunk vannak vicces, egyforma ruhás fotóink a tesóval, egyébként én csak egy perccel vagyok idősebb ám, de a rosszabb szerep is nekem jutott. Ha csínytevésről van szó én vagyok a felbujtó. Évek teltek el szépen családias környezetben, amit szerettünk volna mindig megkaptuk, nem lettünk elkényeztetettek. De egy nap, apa nem volt otthon, betörtek hozzánk és a mama meghalt. Eddig is keveset láttuk apát, de ezután még többször nem jött haza. Én néha láttam, hogy nem csak vizet ivott. El is mondtam a húgomnak, persze ő nem hitte el, amíg nem látta ő is. Persze öt éves kislányoknak magyarázd el, hogy anya nem jön vissza többet. Naphosszat ültünk a húgommal a kanapén az ablak előtt és néztük, hogy anya jön-e. Végül feketébe öltöztünk és a földben helyezték végső nyugalomra a mamit. Aztán apa megpróbálta elmagyarázni, hogy miért ment el. Szóba került a Sötét Nagyúr, a Halálfalók is, egy év múlva sikerült is felfogni, a rossz varázslókról beszélt az apu. Megfogadtam hogy ha oda kerülünk, a mardekárba kerülök, hogy legyőzhessem a rosszakat egy új rutinnal.


Mardekár || Aranyvér || 11 hüvelyk, Rózsafa, Sárkányszívhúr


Nos kérlek, féltél már valaha? Úgy, mint eddig soha? Én igen, amikor a mamit megölték. Olyan kicsi voltam, nem is olyan régen pedig még a ház is nevetett olyan boldog család voltunk. Apa anya a húgom és én is tudtunk mosolyogni, eztán ezt elvette tőlünk egy nagyon gonosz bácsi. Nem tudom, hogy mit vétettünk neki, hiszen nem is beszéltünk vele csúnyán, akkor miért bántotta a mamit mégis? Már csak fotókról emlékszünk a mamira, meg apa mosolyára is. Most ő a Mágiaügyi Miniszter, nem is látjuk sokat, de azért ha lehet velünk van. Mondjuk jobban szeretnénk ha állandóan velünk lenne és ő tanítana minket, nem pedig a nevelőnő. Nancy aranyos, de nem a mami és néha nem is bír velünk. Hiszen az egyik pillanatban megjelenek, a másikban meg már ott vagyok. Húgit nehéz rábeszélni egy-két csínytevésre, de ha már benne vagyunk, akkor mindent tökéletesen csinálunk. Ám van egy kis bökkenő, szépen lassan mi is növögetünk és a mágia is szépen lassan kezd bennünk megmutatkozni, van hogy apán gyakorlunk, persze ő nem veszi rossz néven szerencsére.  A tegnapi postával érkeztek meg a leveleink a Roxfortból, felvételt nyertünk és a kis bevásárló lista is, hogy mire lesz szükségünk első évben.

-Apaaa! Macskát akaroook.-kiabálom fel az emeletre, és kiöltöm a nyelvem a tesómra. Kezemben szorongatva a bűvös levelet aláhúzom a macska szócskát. Ezennel rátettem a kezem a tesóm már nem választhatja. Apa lassan bandukol le a lépcsőn és homlok vakarva veszi el a felé nyújtott levelet.
-Apuci perzsa macskát, légyszíves.-nézek hatalmas boci szemekkel az apura és a húgi is ott terem, hogy ő is benyújtsa a kérését. Még mindig nyelv nyújtva szaladok el a húgom mellett fel az emeleti szobánkba. Veszem a talárom, ami élénkvörös színben játszik, majd felkapom a húgomét is száguldok lefelé.
-Induljunk induljunk! Iskola kezdésig még be kell csomagolni a könyveket is.- türelmetlenül toppantok, hogy aztán még percek múlva is a hát bejáratát figyeljem. Már most elfogott a honvágy pedig csak bevásárolni megyünk. Most a húgom csúfol ki, végül az Abszolúton lyukadunk ki, nem is figyeltem az útra, már járok is körbe az üzletek között apa hiába mormogja, hogy várjam meg. A pálca üzletig meg sem állok, majd be is lépek. Körbe pillantok, mire apáék odaérnek az eladó is kidugja fejét a vackából, hogy a húgommal megkapjuk a pálcánkat. Az éger pálca amiben főnix toll volt felgyújtotta a számlatömböt, a húgomnak az első pálca már tökéletes volt, én a negyedik után kicsit elbizonytalanodtam. Apa mellé léptem és halkan megjegyeztem neki, hogy nem is vagyok igazi boszorkány így. Persze ő megnyugtatott és visszatolt a bácsi elé, hogy újabb próbát tegyek. A tizenegy hüvelykes rózsafa pálca sárkányszívhúr maggal már tökéletesen a bizalmába fogadott. Ujjongva mutattam meg apunak és én biztosra vettem, hogy a reklámokban látott röpködő szívek most az én fejem fölött is ott vannak. Apu fizetett és mentünk a következő üzletbe. Az állatosnál is eltöltöttünk egy csomó időt, a tankönyvboltban már mielőbb végezni akartunk, és persze amit nem lehetett kihagyni az az édesség bolt volt és a forrócsoki amire meghívott minket apa. Kora estére értünk haza és nagyon örültünk, hogy az apu egész nap velünk volt. A kanapén a vacsi után két oldalról fogtuk közre és könyörögtünk neki szinte nyávogva, hogy meséljen nekünk. Reggel az ágyunkban ébredtünk amikor a nevelőnő szétrántotta a sötétítő függönyt. Morogva húztam a fejemre a paplant és nyöszörögtem kegyelemért, hétvége volt.

Ó! Azt még meg kell említsem, hogy az ikertelepátia tényleg létezik, van hogy teljesen ugyanazt álmodjuk a tesómmal, vagy ha én megütöm magam akkor az neki is fáj, vagy ott van hogy ugyanarra gondolunk és mindig tudjuk hol a másikunk. Kicsi korunk óta csak akkor voltam egészen nyugodt ha a húgom is mellettem volt, a kiságyban, evés közben, a fürdésnél, fogat például csak együtt mosunk. Felkelni is egyszerre szoktunk, lefeküdni mondjuk már kevésbé, szeretek sokáig fent lenni.

Most pedig várjuk nagyon a szeptembert, hiszen jön a Roxfort és a sulis évek. Végre egy kis önállóság hacsak apa valahogy be nem aknázza a nevelőnőt oda is.


Keresett || - || -


▽The Age Of The Marauders▽

• • • • • • • •
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 8 Júl. - 18:05


Elfogadva!
 

                               

Üdv köztünk.  boldogsag Apukád nagyon várt ám rád, most biztosan nagy az öröm amiért itt vagy, de nem csak ő, hanem mi is nagyon örülünk neked, mert immáron te vagy a legfiatalabb az oldalon, és reméljük jól fogod magadat érezni nálunk.^.^
Mindig is nagyon szerettem gyerek előtörténeteket olvasni, mindig megmosolyogtatnak, gyermeki ártatlanság, a tisztesség ahogy a szülőkről tudnak beszélni, és hát valljuk be, minden gyerek cuki, ahogy Kadie is.  boldogsag
Az egész lapodat szinte faltam, nagyon megtetszett és biztosra veszem, hogy olvasni foglak majd a játéktéren.  örülőőő Nincs is más dolgod mint foglalózni, és irány játszani, apukád már tűkön ülve vár rád szerintem.  Leteperugri
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

Kaderie Myst Minchum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kaderie & Kyra
» Kaderie x Harold
» Mr. Tonks & Kaderie
» Kaderie Minchum & Vada Greengrass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-