Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Caspar && Winnie  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Caspar && Winnie  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Caspar && Winnie  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Caspar && Winnie  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Caspar && Winnie  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Caspar && Winnie  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Caspar && Winnie  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Caspar && Winnie  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Caspar && Winnie  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 16 Júl. - 16:08
Ugyan már, ne legyél puha pöcs – felhorkanok, de a vigyor nem törlődik le az arcomról miközben a fákat kerülgetve haladok tovább a sötétségben. Időnként hátrapillantok, hogy Caspar még követ-e vagy már rég feladta és visszarohant a hollóhát tornyába. Szerencsére azonban pár méterrel mögöttem felfedezem, ahogy épp lejjebb hajt egy ágat és elégedetten pislogok rá megvárva amíg beér. 
Újból kibukik a kérdés, hogy biztosan jó ötlet-e ez az egész. Fogalmam sincs, hogy hányszor tette fel ezt a , de nem is érdekel igazán. Eddig minden alkalommal ezt csinálta de végül hagyta magát, beadta a derekát és nem hagyott cserben. Most sem fog, ebben biztos vagyok. Csak kéreti magát. Mint mindig. 
Ha ennyire nincs ínyedre akkor fuss vissza Methodehoz könyvet olvasni, biztos, hogy izgalmasabb időtöltés mint ez – gúnyos mosoly ül ki az arcomra és érzem, hogy érzékeny pontjára tapintottam. Nem hagyok neki választási lehetőséget, kézen fogom és húzom magam után az erdőbe míg végül ki nem érünk a tóhoz. A hold és a csillagok gyönyörűen tükröződnek vissza a sima vízfelületen, amit kár lenne háborgatni. 
Hát itt vagyunk – eszelősen villan a tekintetem ahogy a tóról a mellettem álló fiúra nézek – Vetkőzz! - vigyorogva húzogatom a szemöldököm és én már ki is bújok a pólómból. Hidegebb van, mint ahogy azt gondoltam volna de nem zavar. Megdörzsölöm a karjaimat, hogy egy kis életet leheljek beléjük majd a tó felé pislogok. Dumbledore minden év elején figyelmeztet minket, hogy senki se vetemedjen arra, hogy pancsoljon benne de pont ezzel éri el azt, hogy a hozzám hasonló diákokban megszületik az ötlet és véghez is viszik a tervüket, olyan ártatlan mit sem sejtő diákokat belevonva, mint a mellettem ácsorgó Bradley.
Volt ebben a fiúban valami, ami nem hagyott nyugodni. Ahogy órákon annyira összpontosított a feladatokra, hogy észre se vette mennyire lecsúszott az orrára az a fekete keretes szemüveg. Amikor azt hitte, hogy senki sem figyeli és lopva Methodra pislogott, mintha más nem is létezne rajta kívül a világon. Ez pedig valami oknál fogva idegesített. Attól a naptól kezdve minden előzmény és ok nélkül kerestem a társaságát, el akartam távolítani Methode közeléből és annyi őrültséget csempészni a könyvmoly srác életébe, amennyit csak tudok. 
Valahogy így jutottunk ide most is. A nadrágom is a füvön landol mellettünk és magabiztosan indulok meg a víz felé. Nem nézek hátra, hogy követ-e az adrenalin elönti az elmémet. Egészen kellemes a hőmérséklete valamiért sokkal hidegebbre számítottam. Combközépig gázolok a vízben, óvatosan tapogatózva a talpammal, hogy nehogy valami megvágjon majd egy hirtelen ötlettől vezérelve fejest ugrok a vízbe. Lassú, de erőteljes csapásokkal szelem a vizet közben szemrevételezve az alattam húzódó fekete mélységet. Mikor már a levegőm elfogyni látszik feljebb rúgom magam a felszínre. Hátrasimítom az arcomba hulló vizes szőke tincseket és tekintetemmel Caspart keresem. Lelkesen kurjantok egyet, ahogy látom amint felém úszik de a vigyor az arcomra fagy, amikor hirtelen eltűnik a szemem elől. A másodperc töredékéig vagyok csupán lesokkolódva, utána már rögtön a víz alá bukok és gyors úszásban szelem a vizet, hogy odaússzak ahol a srác eltűnt. Azonban sehol senki, fel kell jönnöm a felszínre, hogy egy újabb levegőt vegyek. Sajnos a pálcám a parton maradt így esélytelen, hogy valami buborék bűbájt alkalmazhassak, hogy ne kelljen olyan sokszor feljönnöm levegőért.
- Caspar! - üvöltésem fájdalmasan hasít a levegőbe de nem kapok semmilyen választ így újból a mélybe bukok, hogy tovább keressem a fiút.   

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 16 Júl. - 20:48

You cause me trouble.



El se hiszem, hogy ebbe tényleg beleegyeztem; hogy valóban igent mondtam, bár nem mintha a fiú olyan sok választási lehetőséget hagyott volna számomra. Újra és újra végigpörgetem elmém fogaskerei között a lezajlott beszélgetést, s minduntalan arra a ténymegállapításra jutok, hogy jobb, ha úgy teszek, mint aki élvezi a szituációt, akkor legalább gyorsabban túlesek rajta. Elnyomok magamban egy halk, formázatlan sóhajt, ami kellemesen tágítja tüdőmet; a pillanat akár még idilli is lehetne, ha nem zavarna be a képbe egy hatalmas ág, ami kellemetlenül kapaszkodik bele barna tincseimbe. Dúlva-fúlva, akár egy dacos kis óvodás, úgy csapkodok karjaimmal, ezzel csak azt érve el, hogy a közelben lévő állatok és fenevadak minden bizonnyal felfigyelnek ránk; éppen ezért, csupán egy mérges fújtatással reagálok Winnie szavaira. Csodák a köbön… valahogy nem így képzeltem el a ma estémet, hanem egy kellemes kis könyv társaságában, ehelyett az immár félmeztelen fiúra pislogok, kinek fehér bőrén megcsillan a Hold ezüstös fénye, a csillagok táncot járnak szikrázó íriszeiben. Nyelek egy hatalmasat; igyekszem eltűntetni torkomból a gombócot, miközben kezem akaratlanul is megremeg, ahogyan csigalassúsággal ötvözött zavartsággal dobom le magamról a talárt.
- Nem is tudom, Winnie… - kezdek bele halkan, hangom akár egy nyafogós kislányé. - Elég hideg van és… ez tiltott terület. Nem fogunk ezért büntetőmunkát kapni? Tudod, hogy a tanulás nagyon fontos nekem és nem szeretném, ha pontot vonnának le a Hollóháttól.
Erőteljesen ambivalens érzések markolásszák belülről a mellkasomat; mire a mondandóm végeztére érek, addigra azonban már nincsen rajtam semmi más, csak egyetlen alsónadrág, így követem a másikat, aki immár térdig gázolt bele a vízbe. Eleinte túlságosan hidegnek érzem a vizet; szinte még a fogaim is összekoccanak, de egy kis úszkálást követően már egészen kellemes hőmérsékletűre mérsékelődik az éjszakai levegő, vagy csupán a szőkeség közelsége az, ami ennyire felforralja a véremet. Mire azonban ennek a gondolatmenetnek a végére érhetnék, addigra vízzel telítődik el a tüdőm, s mintha nyálkás inda tekeredne a lábfejemre, lehúzva a víz alá. Kétségbeesetten csapkodok karjaimmal, de csak annyit érek el, hogy szerencsétlen módjára bugyborékolok, s még több vizet nyelek a számon keresztül; valahogy mégis sikerül elérnem azt, hogy az ismeretlen valami leszakadjon rólam, legalább addig, míg a felszínre evezek és friss oxigénhez jutok.
- Azt hittem, hogy meghalok… - sűrűn pislogok Winford felé, kinek arca olyan sápadt, mint aki nem is egy, hanem rögtön egy egész szellemhadsereget látott, ez pedig némi elégedettséggel tölt el. Hát csak nem hagynád, hogy bármi bajom essen, kis bolondom. - Valami megragadta a lábamat és elkezdett lefelé húzni. Nem tudom, hogy mi volt az, de nagyon nyálkásnak tűnt és…
Itt és most döntöm el, hogy mára elég volt az esti pancsolásból; hacsak a Mardekáros fiú nem von a karjai közé, vagy nem engedi meg, hogy a hátába kapaszkodjak, akkor bizony a part felé kezdek el evickélni. Nem sok sikerrel… a jelek szerint, túlságosan is csábító falat vagyok a sellőknek, s immár nem állnak le. Nem tudom őket megrúgni, mert attól csak még ingerültebbek lesznek.

Vissza az elejére Go down

Caspar && Winnie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Methode x Caspar
» Winnie & Nate
» Caspar & Jr.
» Theia & Caspar
» Úton hazafelé - Caspar & Catherine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-