Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

let's talk about sex baby, let's talk about you and me - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

let's talk about sex baby, let's talk about you and me



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 15 Aug. - 12:56
Szinte mindenki itt van, akire számítani lehetett az utóbbi hét évben. A fiúk tökéletesen kiöltözve, a lányok csinos ruhába burkolva. Amikor ideértem még csak Mardekárosok voltak a képben, de lassan elkezdtek szállingózni más házak diákjai is. Néhány Griffendéles, Hugrás és Hollós. Csak felvont szemöldökkel pillantok végig a tömegen, konstatálva, hogy néhányan már csutak részegek és csak a pillanatnak élnek. A lányok mellé vetődöm, és SIlje szavait hallgatom. Úgy érzem most minden a legnagyobb rendben, teljesen el tudom engedni magamat ma estére, nem az iskolában vagyunk és nem kell visszafognom magamat annyira -na nem mintha visszafogtam volna bármikor is-. A vodkás üveg előkerül és a lány már húzza is, aztán Amycusra kerül a sor, és utána rám. Átveszem a fiútól az üveget, száját az enyémre tapasztom, hagyom, ahogyan az égető nedű legördüljön torkomon, majd pár korty után adom tovább az üveget Autumnak. Szinte csak néhány pillanatig tart az igazi boldogságom. Ekkor hallom meg a hangot, ami oly sokáig keserítette az életemet és még fogja is, éveken keresztül. Egy cseppet emberibben pillantok már a férfira a múltkori esetünk után, de még mindig nem mondhatnám, hogy megbocsájtottam neki azt a rengeteg bajt, amit okozott nekem. Derekamat átkarolja, én pedig engedem, hogy a csókot arcomra lehelje. Sminkkel kiemelt íriszeim elkerekedve figyelik Marcell arcát.
- Téged is meghívtak? - A bókra csak biccentéssel válaszolok, és kicsit úgy érzem, hogy az én partim ma el lett rontva. Hogyan is tudnék úgy szórakozni, hogy mellettem áll és figyel? Majd megpróbálok titokban inni. Egy picit oldalra is lépek, egy pohárkába töltök magamnak valami italt, és ekkor látom meg a belépő James Pottert, amire valami hasonló reakciót váltok ki, mint a többiek is. Nem mondom el a véleményemet, hiszen már előttem páran megtették és Lucius Malfoy kifejezőbb volt bárkinél azt hiszem. Csak egy apró vigyorral fejezem ki véleményemet erről, aztán hirtelen egy ismeretlen, másik idősebb férfival kerülök szembe. Láthatóan Marcell ismerőse. Engedem, hogy Finnick kézen csókoljon.
- Mrs. Weinberg? Majd hamarosan, de egyelőre még maradjunk a Victorianál. - Kortyolok egyet az italomból, majd visszalépek Marcell mellé, mert hirtelen jobb ötletet nem láttam, és miután Finnick elment, kérdőn pillantottam fel rá. - Ő volt... Finnick? - Persze közben végig figyelemmel kísérem a történéseket, ha kell valamihez megjegyzést is fűzök, aztán pedig ha én jövök a vodka körben, iszok. Jó bulinak ígérkezik, még így is, hogy megjelent Marcell.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 15 Aug. - 23:04
A fiúk által összehozott bulin csak úgy nyüzsögnek az aranyvérű népek, a legkedvesebb emberek, akikkel boldogítottuk egymást az elmúlt hét évben s bár nem mondanám a szemükbe, de hiányozni fognak. Alecto ennyi időn keresztül volt a szobatársam, és hát a különleges személyisége ellenére elég jóban vagyunk, ahogy a többiekkel is elég közelinek mondom a barátságomat.
Kíváncsi vagyok arra, hogy mit hoz számukra a jövő még akkor is, ha már régóta el van döntve a legtöbbünk sorsa. Bekerülünk a szüleink kerékvágásába és onnan nem sűrűn fogunk kikerülni, de az is előfordulhat. Ahogy végignézek a bagázson feltűnik, hogy egyre jobb hangulatba kerülnek, így én is csatlakozok a vodkát emlegető lányokhoz és miután Victoria átnyújtja az üveget jó nagyokat kortyolok belőle mielőtt tovább adnám. Mielőtt azon kezdenék el kattogni, hogy mikor ér vissza hozzám már más valaki köti le a figyelmemet. Marcell jelenléte feldobja az estémet, mert ha nem más a majdnem unokatestvéremre mindig számíthatok. Családtag már a drága, így mikor mellém ér két puszit nyomok arcára.
- Fogalmam sincs, de ha Ő itt van… - akkor Gil is hamarosan fel fog tűnni és ez boldogsággal tölt el. – Mennem kell. – intek Marcellnek ezzel az elefántcsontszínű hajjal megáldott fiú keresésére indulva. Kíváncsi vagyok miért jött el és, hogy… semmi. Körbe-körbe járatva a tekintetemet keresem az ismerős arcot de sehol sem vélem felfedezni, ami szomorúsággal tölt el, ebből az állapotból Archie ébreszt fel, én pedig pukedlizve fogadom bókját.
- Talán egy másik életben leveheted rólam a bugyimat. – nevetve koccintok vele és örülök, hogy sose gondolt rám úgy. Legalább egészen idáig megmaradtam tisztának. Amúgy sem az én típusom ez a srác, de barátnak tökéletes alapanyag. Meg amúgy is… akad más valaki, akinek szívesen levenném a fehérneműmet. És ez a valaki Gil Ackerley, akinek hiánya fáj és azon töröm a fejem, hogy elhopponálok hozzájuk egészen addig míg valaki meg nem fogja a karomat. Elmosolyodok mikor meghallom a hangját.
- Téged kerestelek. – engedem hadd vezessen, pörgök egyet és a testem különösen boldog érzéseket vált ki belőlem. Egyszerűen örülök annak, hogy itt van. – A szakadt nadrág is megfelel. – nevetem el magam, egyre mélyebben tanulmányozva arcát. Felhúzott szemöldökkel figyelem, ahogy a pillanatnyi boldogsága átfordul pánikba de mielőtt bármit is mondhatnék, már Ogdean lép mellénk és érdeklődik.
- Fogalmam sincs, egyik percben még nevetett… Most meg Mundungust keresi. – nem tudom mi baja lehet Gilnek, nem szoktam ahhoz, hogy így viselkedik ezért kicsit én is kezdek pánikba esni. Merre lehet már Dung? Vagy valaki aki tudja, mit kell csinálni. Megkönnyebbülök mikor Dung és Raphael is ideér.
Olyan gyorsan történnek az események, hogy a tekintetem Raphaelről Dungra vándorol, aki farok kisebbítéssel vádolja az előbbit és már semmit nem értek. Nagyokat pislogok, miközben próbálok nem féltékeny lenni Carrie-re, aki csak úgy odahajol Gilhez. Forr bennem a düh? Lehetséges. De rávettem magam, hogy ne érdekeljen a csaj. Végül is… Megszerezte azt akit akart, és ha akarnám sem venném el tőle, mert a szívem legmélyebb bugyraiban mindig szimpatikusnak tartottam. Raphaelre pillantok.
- Merlinre mondom! Ennél csodálatosabb hírrel nem is szolgálhattál volna, Raphael! – mosolygok rá örömittasan, majd megölelem jó szorosan Raphaelt. – Azért kíváncsi lettem volna magunkra. – nyomok egy puszit az arcára és így már fülig érő ajkakkal emelem fel kezem és húzom le róla az eljegyzési gyűrűt pont mikor egy másik tag lép hozzánk. – Adjam vissza? – érdeklődöm majd a válasza után kicsit szökdécselve térek vissza az immár józanabb és pánikmentesebb Gilhez, hogy lehajolva egyből ajkaira tapasszam enyémet. Lehunyt szemmel élvezem lágy ajkának érintéseit, édes csókját majd kicsit elhúzódok, de csak annyira, hogy suttogva elmondhassam a valaha kapott legjobb hírt.
- Szabad vagyok.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 16 Aug. - 0:49
Mindenki :3

Ugyan, hát az, hogy én eljöttem ebbe a buliba, nem borul fel a világ rendje. Mármint számomra és a többi ember számára egészen biztosan nem, de egy emberről tudok, aki most biztos, hogy nem akar látni. Victoria Brown. És a fél karomat feltettem volna arra, hogy itt lesz - de úriember egyrészt biztosra nem fogad - másrészt pedig ha nem hívtak volna, rendes ember révén akkor is beállítottam volna. De tényleg, hát soha nem voltam egy 'basszuk el más buliját' típus, mert én is szeretek kirúgni a hámból; sőt! De még mennyire. Csak az a baj, hogy olyankor elkezdek átkozódni és gyilkolni ész nélkül. Több, mint valószínűnek tartom hogy ma este senkivel nem fogom alulról szagoltatni a sárkánytrágyát, ha csak valamelyik takony nem vet pillantást a menyasszonyomra. Akkor sajnos ismét elő kell vennem legbarátságosabb arcomat, és Finnick után a második legjobb cimborámat; a halált megismertetni velük. De ha jobban belegondolok, Finn-el sem járnának jobban.
- Ugyan, Vic. Ma még semmi csúnyát nem mondtam senkire. - duruzsolom Vicfülébe. - Látod, az új hús szaga még a patkányt is előcsalja a csatornából, de ígérem; ma jókisfiú leszek, ha kapok érte a végén cukorkát. Vagy téged. - lehelem a fülébe szavaimat, leplezve meglepődésemet, hogy nem fintorodott el a puszim után. Ráadásképpen még el sem húzódott. Azt hiszem valamit tudok, vagy lehet hogy már ő ivott egy picivel többet. Nos, mind a kettő eshetőséget számba vehetjük.
- Ó drágám, hát én sem tudtam ,hogy te is jössz. - húzódik azonnal széles vigyorra ajkam, ahogy meglátom Finnt. Hátrébb lépek, hogy nyugodtan kezet csókoljon Vic-nek, aztán pedig elgondolkodom a kérdésén, amit hozzám intézett. Egy picit lábujjhegyre is állok, hogy jobban lássak a tömeg fölött, végül pedig Traverst keresem, és amerre legutóbb láttam, oda is mutatok.
- Nézd csak, arrafelé! - mutogatok - Nemsokára csatlakozom én is, talán ott szívesebben látnak, mint itt. -jegyzem meg még a végén mosolyogva, aztán újra Vichez hajolok. - Ahogy mondtam édes; ma jókisfiú leszek. Miattam nem kell aggódnod, senkiben nem tennék kárt. - szinte villámgyorsan lopok tőle egy csókot, aztán már csak a hátamat láthatja, ahogy a Bronshtein lányhoz, Dolohovhoz és Finnhez csatlakozok, előtte azonban Autumntól kapok kettő puszit.- Csak nyugodtan. - pillogok utána furán, és már tényleg elindulok, Finn hátát figyelve.
- Ejnye, hát kihagynál engem a buliból? - bököm oldalba Finnt, majd pillantásomSiljére kúszik. Elmosolyodok és poharamat az ajkamhoz emelem, kortyolok és megszólalok. - Merlinre! Csak nem Silje, személyesen? A madarak már csiripeltek rólad, vártam a találkozást. - villan meg a szemem, alig észrevehetően. Szemeim Finn felé kúsznak, majd vissza a lányra. Majd megállapodnak azon a vodkás üvegen. Remélem kapok egy kört én is. Bár nem lenne esztétikus túlságosan, ha keverném az italokat; de mindent csak a maga idejében. Soha nem ártott meg egy kis kirúgás a hámból. Nem most akarom elkezdeni.


gettin' high, and gettin' wrecked  ♦ outfit
♦ teen spirit ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Csüt. 18 Aug. - 20:26
 Azt kell, hogy mondjam, ameddig nem voltam Dolohovéknál – kuncogás -, addig nem is tudtam igazán, hogy milyen egy jó buli. Oké, tény, hogy nem sokat látok belőle, de ezt próbálom arra fogni, hogy csak a félhomály miatt van. Bár égnek a lámpák.
 Mindenféle szégyen- és szánalomérzet nélkül követem Autumn-ot, a farkamat pedig kiskutya módjára csóválom. Kuncogás. Még magam is félreértem a fejemben elhangzott gondolataimat. Persze Yaxley beelőz, de jelen pillanatban nem tudok rá haragudni. Vagyis igen, ám mivel a tulajdon kezemet nem igazán érzékelem, jobbnak látom nem kötekedni vele. Pedig biztosan megverném. Vagy ő engem.
 - Édesdrága Yaxley – paskolom meg álomittasan a vállát. – Igazából nem téged, csak Őt – intek a fejemmel Autumn felé. – De szerencséd, ma adakozó kedvemben vagyok, és még veled szívesen eltársalgok. Hárem alatt pedig a másik két gráciát érted? Nem tudom, hol vannak azok a tündérbogaraim – rebegtetem bájosan a szempilláimat felé. Itt azért már kezdem érezni, hogy valami nincsen rendben velem.
Miközben esetlenül próbálom magamra vonni Autumn figyelmét, Ogdean lép oda hozzám.
 Komolyan mondom, szívem szerint vigyorogva borulnék a nyakába. Aztán mire rájövök, hogy mit akarok tenni, már meg is teszem és szabad kezemmel az izmos hátat paskolom.
 - Ó, drága barátom, te sosem zavarsz – mutatom tökvigyoromat mindenkinek. – Minden t-ö-k-é-l-e-t-e-s-e-n rendben van – mondom lassan, szótagolva. Csak ki akarom hangsúlyozni, hogy minden tök oké.
 Merlin szakállára, hogy ez mekkora egy király buli!
 Muszáj elengednem Ogdean-t, amikor megjelenik az oldalamon Travers. Most komolyan, ő mégis mit keres itt? Tehetetlenségemben még szét is tárom a karomat, de ezzel csak azért érem el, hogy megütöm Ogdean vállát.
 - Hé, én is itt vagyok ám – csapok egyet a mellkasomra, miközben tekintetemet Travers-re függesztem. Legalábbis arra, amerre őt sejtem; homályos, ébenfa színű folt egy fehér bőrű fejen. Az Raphael, nemde?
 Igazából mivel lelassulva – vagy felgyorsulva – látom magam körül az eseményeket, csakis egy pálcavillanást érzékelek, meg azt, hogy a fenekem valami keménynek nyomódik, és az bizony nem Autumn csípője.
 - Leültetsz, Travers? Most ez komoly? – nézek utána tátott szájjal. Mire reagálnék, arra lelép, de azért még a kezembe nyom valami fiolát. Az ujjaim között forgatom az átlátszó üvegcsét, és azon morfondírozok, hogy ha elvileg eper íze van, akkor miért van kék színe? Az eper nem rózsaszín? Vagy piros? Talán a mugliknál már kék? A
 Megérkezik Dung. Ezt onnan tudom, hogy valaki mugli trágárságokat is csempész a mondatába, miközben Traversszal beszél, de képtelen vagyok közbeszólni. Csak annyit értek belőle, hogy Raphael-nek jobb, ha minél messzebb kerül a Dung-hurrikántól.
 Egy angyali jelenés terem előttem; gyermekkori barátom, Carrie. Most már nem kérdezhetem meg tőle, hogy megint pisilünk-e együtt, mint a régi szép időkben.
 - Carrie-berrie, ugye ez nem mérgező? Mert szerintem Travers engem meg akar ölni – rázom meg felé a fiolát, miközben ő finoman az állam alá nyúl. Nem jövök zavarba; még a szemem előtti köd ellenére is olyan anyai ez a mozdulat, hogy önkéntelenül lehunyom a szememet.
 - Köszönöm, te is rendkívül csinos vagy – húzogatom meg a szoknyája alját, miután újra felnézek.
 - Ó, hogy arra – nagyképűen legyintek – Már elcsábítottam; az Ackerley-vonzerőnek nehéz ellenállni.
 Leszegem a fejemet, amikor Carrie mondja, hogy mennyire kiábrándító vagyok.
 - Szóval szerinted igyam meg ezt? – mutatom oda neki még egyszer a fiolát, miközben letekerem a kupakját. Követem Carrie tekintetét egyenesen Autumn-ra, aki Traversszel beszélget. Érzem, ahogyan a düh hatására a vér a fejembe tódul. Nem várom meg senki reakcióját, hanem lehúzom a fiola tartalmát. Komolyan, inkább a halál, minthogy őket nézzem.
 És mellesleg ennek a cuccnak nincsen eperíze, de határozottan kezdek tisztábban látni. Még a gúnyt is kihallom Carrie hangjából, ahogyan Autumn ruhájának a méretét becsmérli.
- Tudod, hogy nem vagyok az az első-randin levetkőztetős fajta. Inkább hagyom, hogy magától vetkőzzön – oké, borzalmas vicc, de még nem vagyok teljesen magamnál. Bár azt sem tudom, hogy mi volt a bajom.
 Éppen rosszkor iszom meg az italt, mert hallom, ahogyan Carrie valamit a terhességről mond Dung-nak, akiről gőzöm nincsen, hogy hogyan került ide.
 - Ugye most csak a gondterheltségről beszéltek? – súgom nekik én is oda. És mielőtt még akármire is választ kaphatnék, valaki lehajol hozzám és megcsókol, közben meg imádkozom, hogy ezt Autumn ne lássa, mert a másik lány valami elképesztően csókol. Aztán amikor félig kinyitom a szememet, jövök rá, hogy ez a lány Autumn. Finoman, de kissé kétségbeesetten eltolom magamtól. Azt mondja, hogy szabad.
 - Mármint, szabad szabad? Hogyan szabad? – nézek rá vizslató tekintettel, az ajkamat nyalogatva. Oké, ez most így kicsit hirtelen jött, hogy csók meg minden, előtte pedig még homályosan is láttam a lányt.
 - Te, Travers – kiabálok a fiúnak oda. – Lehet, hogy Felix Felicist itattál velem? – és igen, józanabbul megengedek magamnak egy kis mosolyt felé.
 Végtére is, ha Autumn szabad, az csak egy dolgot jelenthet…
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 19 Aug. - 11:59
Srácok, igazán megleptetek, hogy nem hagytátok úszni a második kört a távollétemben - köszönjük Rafi a hajcsár szerepet Wink - de eljött az ideje annak, hogy az utolsó kört nyomjuk le így "együtt", utána mindenki azzal klikkesedhet akivel szeretne - erről majd az azt nyitó reagomban nyomok pár infót :O - szóval most arra kérnék mindenkit, hogy a reagja végén írja le hogy kivel/kikkel akar egy kisebb magán játékot, hogy tudjuk van-e mindenkinek pajtija. Akinek nincs ötlete hogy kivel-merre-hány méter az meg ne ijedjen meg, csak írjon oda engem, mert nekik lesz még meglepetés bőven Wink


Jó érzés fog el ahogy egyre több és több ember jelenik meg a Dolohov villában. Úgy teszek, mintha nem tudnám, hogy Silje takarja le a szemeimet. Elvigyorodom, és ahogy a hátam mögül előrébb lép, jobb karomat a dereka köré fonom.
- Ó édesem.. ez egy felhívás keringőre. Sajnos a férfibecsület megköveteli, hogy beszálljak a kihívásba -
Szavaimat egyenesen neki intézem, szemem meglehetősen élettel telin csillog ahogy előbb rá, majd az összegyűlt társaságra vetem pillantásom. A végzősök, na meg mások. Elfintorodom amikor megjelenik egy-két nem kívánatos személy, de nem teszem szóvá Rafi nőjének megjelenését. Egészen sokat gyakoroltam, hogy jó képet vágjak a dologhoz, és habár még nem békültem ki a gondolattal teljesen - mármint, hogy ők ketten - a rájuk vetett mosolyom már nem olyan, mintha egy torz grimaszba maradt volna az arcom.
- Kössz Főnök, szívesen látunk! -
Kezet fogok Marcellel , a piát pedig magam mögé teszem.
- Nem rasszizmmus Fletcher.. csak a macskák nem bírják ha egér szökik a házukba.. -
Kissé talán túl erősen szórítom meg Dung kezét, és kissé talán túl szúrós pillantással követem lépteit ahogy igyekszik elvegyülni, szerintem sikertelenül.
Azt hiszem már rég föladtam, hogy ez a buli olyan lesz, mint amilyen a mardekár klubhelyiségében volt, mert hiába próbáltuk csak az elitnek közölni, sok fülbe eljutott a híre aminek én nem igazán örülök.
Rafi felhívja a figyelmemet a tetőn figyelő kanapéra, én meg csak elfintorodom. Anyám szíven fog szúrni egy vajazó késsel ha ezt meglátja. Regulusra pillantok, és a fejemet csóválom. Ezért mit fogsz kapni kisöcsém! Aztán újra az egyes számú nem kivánatos jelenlévő felé pillantok.
- Ha szerzel nekem egy kibaszottul ugyan ilyen kanapét Fletsher, akkor a következő bulit olyan szaros hugrabuggos orgia alapján segíthetsz megtervezni.. -
Elé lépek és rezzenéstelen, kifejezéstelen arccal nyújtom felé a jobbomat. Nem szeretnék még egy életlen kés által halált halni.
Beszállok a vodka ivásba. Miközben beleiszom a flaskába tekintetemet kihívóan Silje íriszeibe mélyesztem. Tekintetem végigcsúszik lenge öltözékén, pillantásom - pedig már az erős vodka, és a lángnyelv whiskeytől is kissé tüzesnek mondható - pedig újra visszatér azokba  a szemekbe. Elismerően biccentek. Tudom, hogy érteni fogja, hogy annyi ideje ismer már, hogy egy apró mozdulatból megérti mi szeretnék vele közölni.
- Ez kurvára hihetetlen! - .
Tovább adom a flaskát annak aki mellettem áll, de meg se nézem. Szemeimet csak az érkező, immáron Fletchert a pozícióól kilökő egyes számú kibaszottul nem kívánatos személyre szegezem. Potter. Ahelyett, hogy neki ugranék, hogy megjegyzést tennék a nyomi szemüvegére, vagy páros lábbal rúgnám ki, inkább elfordulok, pillantásomat Rafiéba fúrom, aki szintén kétségbeesetten pillant rám. Az Ő szeméből azt tudom kiolvasni, hogy rettenetesen izgul a gyűrű miatt, Ő meg az enyémből azt, hogy mi a fasz jöhet még?
Betömök a számba egy sonkás szendvicset ahelyett, hogy valakinek nekiugranék. Pillantásom a távolodó Silje és Alecto egyenletesen ringó csípőjére siklik. Elmosolyodom, és túlharsogva az alapzajt, a zenét meg úgy amúgy mindent nekik üvöltök oda.
- Mi van lányok? Be vagytok szarva a meztelenül fürdőzéstől? Azt hittem több vér van a pucátokban.. -
Kaján vigyorral tekintek beléjük, és mielőtt kitörhetne egy kisebb háború Lucius és Potter között, karomat gyorsan átvetem Malfoy nyakán. Nem, most nem verekedhetnek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Pént. 19 Aug. - 12:52
Annyian csapnak le az ajánlatomra, hogy bánni kezdem, amiért csak egy üveg hazai vodkát hoztam, de végül is, alapozásnak biztosan elég lesz, egyelőre, aztán mindenki rátérhet arra, amit igazán szeret. Még, ha az nem is csak alkohol. Sunyi mosollyal pillantok Antoninra, míg ő, mint jó házigazda, üdvözli az újonnan érkezőket, és begyűjti a következő italkörök munícióját.
Én egyelőre maradok a vodkánál, és elég nagy kortyokat tűntetek el belőle, majd Amycus kezébe adom az üveget. Innentől rajta a világ szeme, úgysem láttam még alkoholmámoros állapotban, de mindennek eljön az ideje, és amúgy is, jobb későn, mint soha, ez a buli pedig tökéletesen megfelel a célnak. Elképzelni sem tudom mi lesz még itt később, mégis kíváncsian várom, pláne Antonin pillantását figyelve. Mosolyogva veszem tudomásul, amit csupán a szemeivel sugároz felém, és felvont szemöldökkel, csábosan kacsintok rá. Túlságosan is gyanús, hogy nem sokáig tartózkodunk majd a társaság középpontjában, bár legszívesebben máris az egyik szabad szoba felé húznám. De még nem szabad, sajnos a vendégekkel is foglalkozni kell. Még.
- Nem is tudtam, hogy te is jössz, akkor több üveggel hoztam volna, hogy biztosan elég legyen. - meglepődve pillantok Finnickre, majd a kezébe nyomom az időközben megint hozzám került üveget, és annak egyre inkább fogyó tartalmát. - Csak is az, nem hoznék szégyent a hazámra, sem pedig rád. - kacsintok rá pajkosan.
- Bizony, én lennék. - bólintok az újonnan feltűnő férfi kérdésére, mialatt a tekintetemet végigfuttatom rajta. - Te pedig Marcell? - billentem oldalra a fejemet, megkockáztatva a nevét, majd pillantását követve Finnickre nézek. - Van egy erős gyanúm, hogy ki is lehetett az a madárka. - mosolygok mindkettőjükre. - Finn, adj Marcell barátodnak is legalább egy kortyot, túlságosan is ki van már száradva, úgy látom.
Nem sokáig maradok a fiúk társaságában, Alecto reménykedve karol belém, én pedig elsétálok vele, azon gondolkodva, hogy hogyan is biztosíthatnék neki pár perc szabadságot Yaxleyval. Antonin kiáltását hallom magunk mögött, megállok, és félig visszafordulok felé. - Ugyan, drágám, a meztelen fürdőzés már túl unalmas. Mit szólnál inkább valami újdonsághoz? - közben rákacsintok a barátnőmre, hogy lássa, nem fogom cserbenhagyni. - Ha van pár szabad szobád, mehet is a játék. Nem nagy kunszt, csak annyi a lényege, hogy szabad vagy éppen véletlen párosztás szerint ketten bevonuljanak legalább 7 percre egy üres, és sötét szobába. Hogy mit csinálnak, az már rájuk van bízva. - kacsintok Antonin felé is, majd elengedem Alecto karját, és a sajátomat a csípőmre teszem, miközben kacér mosolyt eresztek meg a fiú felé. - Ha akarod, megmutathatom, hogy mire is gondolok.

Ha nem lenne már amúgy is túl egyértelmű, én akkor is Antonint választom. <3 (De, ha valakinek nincs ötlete kit válasszon, szívesen látjuk, legalábbis egy darabig, khm.)
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 23 Aug. - 15:28

Tudom, nagyon jól tudom, mit akarsz mondani. Kibaszottul semmi keresni valóm nincs itt, hülye ötlet volt betegyem ide a lábam, és az is hülye ötlet, hogy vigyorogva nézzem végig, ahogy a jelenlévők egy ingerszegényebb körből kiszakadt része mekkora felbődüléssel fogadja a puszta jelenlétemet - khm, rád nézek, khm, Malfoy - de nem tudok mit tenni. Azzal már megbarátkoztam, hogy a világ nem foroghat mindig körülöttem, azzal még gondjaim vannak, hogy ne éljek a lehetőséggel, hogy ha netalántán, véletlenül módom lenne rá, ne éljek azzal a figyelemmel, amit felkínálnak nekem.
- Egészség! - Különösebb gondolkodás nélkül húztam le azt, amit MEGAN a kezembe nyomott. Kaparta a torkom, azzal a jól eső, erős kaparással, amitől az embernek akaratlanul is mosolyra húzódik a szája, már csak az afölötti örömtől, hogy bármi is volt ez a lötty, nem hányta el magát rögtön tőle. Ne ítélj el, tényleg ne, véletlenül sem akarok kibaszottul kiábrándító pesszimista lenni, de nevezzük bárhogy ezt a történetet, attól még nem lesz több annál, minthogy két tucat tinédzser különösen drága, különösen ocsmány cuccokba öltözve szarrá issza magát. Nincs ebben semmi túl izgalmas, vagy újdonság, vagy korszakalkotó, és igen, nyilván egy rosszmájú, képmutató hülye gyerek vagyok, mert azért csak eljöttem, hogy erről a saját szememmel is meggyőződjek. Oké, nem voltam meghívva, nem hivatalosan. De kitiltva sem. Hm, hivatalosan.
Szinte már elmélyülten kezdtem volna méregetni a kiürült poharamat, de már azelőtt kizökkentett ebből Megan, hogy ebbe ténylegesen belekezdhettem volna. Hasonlóan néztem, mint ő, felvont szemöldökökkel, csak nálánál talán valamivel zavarodottabban, aztán egy ezred másodperc múlva leesett, hogy jó eséllyel Evans-ről van szó, aztán annyi se kellett hozzá, hogy kissé felháborodjak, mert hát honnan a fenéből kéne pont nekem tudnom, hogy ő hol van, aztán meg, szinte ezzel egy időben az is beugrott, hogy Evans nálam van. Vagyis nem itt nálam, hanem otthon nálam. A hálószobámban. Vagyis nem konkrétan az én hálószobámban, hanem az egyikben. A roxforti évzáró óta, ahol... hát, történt, ami történt. Nem tudom, ennél a pontnál talán illett volna az ottani eseményeket is felemlegetni, de még mindig nem tértek vissza egészen az emlékeim, Remus elmondása alapján nem pont Megan-nal kéne a hiányzó lyukakat betömetnem.
- Egen, talán jobban járunk. - mormogtam, különösebb érzelmek nélkül. Míg hátat fordított, én nem voltam rest kiszolgálni magam egy újabb adag ilyen... valamivel, miután az üres poharat visszaraktam oda, ahonnan ő elvette. Ha eléggé beüt, hajlandó vagyok elengedni, hogy megtudjam, pontosan mi ez az ital.
Épp kortyoltam, mikor Megan a fülembe súgott. A pohárba mosolyogtam, próbáltam úgy tenni, mintha nem szúrtam volna ki hosszú percekkel ezelőtt MALFOY-t. Tettetetten tettetett érdeklődéssel végigmértem, és tudod, eddig a pillanatig, amíg nem csináltam én is ezt, nem is tudtam, hogy ilyen nézésre emberi lény egyáltalán képes lehet. - Mi? Hogy majd pont az? Ne nevettess! - forgattam teátrálisan a szemeim, aztán egy kis, epizódszerű jelenet vette kezdetét, amiben CARROW homályos utalásokat tett a világ helyzetére, aztán amilyen gyorsan feltűnt, úgy el is tűnt. Töprengve bámultam utána.
- És pont rám cserénéd Remust? Szarul jársz. - sóhajtottam. - Mit kaptál? Adsz belőle? - mielőtt válaszolt volna, kikaptam a kezéből.

here we go again i feel the chemicals kicking in



Én első körben Megan-nal pajtizok, aztán szétverhet/kidobhat/felgyújthat/megkéselhet, aki akar <3 (megint csak khm, rád nézek, khm, Malfoy )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Victoria Brown

Victoria Brown

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
♰ Taylor Momsen

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szomb. 27 Aug. - 13:49
A hideg kiráz, amikor Marcell a fülembe kezd duruzsolni. Most valahogy jó vagyis jobb értelemben fűzök felé valamiféle érzelmeket, és azt hiszem ezt ő is megérzi abból, hogy nem mozdulok egy tapodtat sem, csak állok ott és végighallgatom minden egyes szavát, aminek a végén nézek csak fel rá.
- Meglátjuk, mit hoz a ma este. - Poharamat az övéhez koccintom -ha van olyan neki- és lehúzom egy csapásra a benne lévő lángnyelv whiskyt, majd újratöltésért lépek el, amikor életem férfija Autumnal beszél. Nem tudom igazából, honnan ismerik egymást, sőt... ha jobban belegondolok még semmit sem tudok Marcellről, csak amennyit megengedett, hogy tudjak. Pedig ezen változtatnunk kell, neki kell. A lopott csók hirtelen jött és hozzá egy apró félmosoly-félfintor tartozik, mikor a férfi már csak huss és pöcc, és itt sincs. A bagázst szemlélem, egyik lábamról a másikra állok és a poharam tartalmát kezdem el iszogatni, majd lassan indulok el Silje és a többiek felé, fél füllel hallgatva, hogy mit beszélnek egymással. Mivel szinte mindenki itt van egy kupacban, kicsit sem zavarnak a jelenlevők, Potter igazából csak a saját hülyeségéből jöhetett ide, de komolyan, teszek rá. Meg úgy ma este azt hiszem minden másra is. Na nem mintha eddig nem azt csináltam volna. Ismét ajkamhoz emelem a poharat, ismét leöntöm a benne lévő italt. A táskámban lévő doboz cigi után kezdek el kutatni, amikor Silje játéka üti fel a fejét. Nem tudom, mit kellene most tennem vagy mit nem, én csak próbálom elterelni a saját gondolataimat és meggyújtom a számba vett cigit, amit jólesően tüdőzök le és fújom ki fel, a levegőbe. Igazából most még egyelőre nem bánom, hogy csendben kell maradnom, majd megfelelő pia mennyiség után úgyis megered a szavam. Tekintetem mégis Marcellre téved, ahogy a többiekkel társalog, ahogy ők kedvelik, meglep igazából. Elég feltűnően szúrom végig, észre sem véve magamat és az üres poharamat.


Marcellel társulok egyelőre :3



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 28 Aug. - 12:28

Mindenki



disco, disco, party, party.
▲▼▲







Úgy öntöm magamba az alkoholt mintha valami megváltás lenne vagy legalábbis elrejthetne az idióta bátyám ellen. Nem szabadna ugyanis itt lennem. Már azt sem tudom honnan szivárgott be ez a buli a zárt lakásba mégis valahonnan megtudtam és úgy döntöttem nem hagyhatom ki csak mert modern Rapunzellé avanzsáltam. Ha pedig itt vagyok, és sikerült elszöknöm anélkül, hogy a bátyám észrevegye akkor igenis be kell rúgnom de úgy isten igazán. Már csak azért is, hogy gyerekesen bár de visszaadjam a szenvedést amit ő okozott. Hiszen nem elég, hogy lejáratott a harcon és mindenki orrára kötötte, hogy egy halálfaló a testvérem hanem utat engedett a találgatásoknak is, hogy elhopponáltam Voldemorhoz, hogy én is azzá váljak. Ott hagytam a barátaimat a legnagyobb galiba közepén, majd bezárt a saját házunkba és megsemmisítette az érkező leveleinket. Hát hol élet ez kérem szépen?
Le is nyelem a következő kérdést amit Lilyről tennék fel mer tényleg nem akarom feszegetni a témát, nincs hozzá semmi közöm, és igazából erről sem kellene tudnom, és nem is tudnék ha a húgom nem számolt volna be róla mert ő akármennyire is el volt tiltva a leveleitől néha feltépett párat, nekem kevésbé volt szerencsém.
-Azért ha lehet ne veresd meg magad, nem vagyok olyan kondiban, hogy megvédjelek. – vigyorodom el miközben egy újabb adag valamit nyomok James kezébe.  Ez az irdatlan utálat Potter és Malfoy között olyan régi eredetű, hogy már én magam sem tudom, hogy honnan indult ki vagy, hogy miért. Próbálom elhessegetni az ezzel kapcsolatos aggályaimat, de hát nem buli a buli verekedés, sírás, lelkizés és hányás nélkül. A kérdés csak, hogy kire mi jut.
James szájából hallva Remus nevét túl valóságosnak tűnt, hogy Ő tényleg létezik én pedig tényleg magasról szartam rá az egész nyár alatt. Baromi hálás voltam ellenben Jamesnek, hogy nem hozza ezt fel és nem kezd el faggatni arról, hogy miért nem találkozunk, mert biztos, hogy Remus elmondta neki, hogy nem látott a harc óta. És, hogy arra sem tért ki –még-, hogy hova tűntem a halálfalók támadása után. Bár valószínűleg az is közrejátszott ebben, hogy az emlékei eléggé hiányosak voltak arról a napról.
- Ezek szerint a mai estén muszáj, leszek veled beérni. – bököm oldalba könyökömmel, egy erőltetett mosolyt húzva az arcomra. Iszonyatosan hiányzott James barátja, de nyilván nem Ő lesz az kivel ezt meg fogom beszélni és nem is most mert ez nem erről szól.
Mielőtt válaszolhatnék a kezemben lévő üveg már gazdát is cserél és én csak szétnyílt ajkakkal nézem, ahogy meghúzza az üveg tartalmát.
- Kicsit nyúzottnak tűnsz, minden rendben? – igaz a kérdés Jamesnek szól de a szemeim a tömeget kutatják, eltévednek az ajtó felé, a sarkakba. Ezt valahogy le kell vetkőznöm vagy nem tudok majd feloldódni. Abban reménykedem, hogy Remus is megjelenik, bár erre nem sok esélyt látok, és attól félek, hogy a testvérem is felbukkan valahol és akármennyire is tudom, hogy ez sem túl valóságos én mégis veszélyezve kezdtem érezni magamat.

Maradok Jamessel, hagy utáljon mindenki. :$
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Vas. 4 Szept. - 1:33
Mindenki :3

Ha félvér, esetleg mugliszületésű lennék, soha nem érteném meg ezeket a felhajtásokat. Igazság szerint némelyiket most sem értem, de ez nem tartozik közé. Valószínűleg akkor is eljöttem volna, ha később nem tudom meg azt, hogy a menyasszonyom itt van. De most, hogy ezt is megtudtam, mindjárt máshogy állok mindenhez. Hiszen itt a nagy alkalom! Mármint erre pusztán csak gondolok, hogy most akár közelebb is kerülhetek hozzá. Mert közelebb fogok. Mert tudom, hogy érez valamit irántam. Ha nem érezne semmit, hogyan viselkedett volna így? Ugyan, csak kérette magát. Vagy éppenséggel nem, és tényleg utált; de ezt valószínűleg nem mostanában fogom megtudni. Majd egyszer rákérdezek; aztán pedig eldicsekedhetek neki, hogy bizony én előre megmondtam hogy meg fog engem szeretni. Nem, valószínű, hogy nem... De akkor is.
- Ez esetben, örvendek a megtiszteltetésnek, Silje. - pillantok felé, aztán elmosolyodok. - Nos igen, Finn egy igazán aranyos madárka tud lenni... - vakarom meg az állam kedvesen mosolyogva - Persze nem vagyunk kotyogó tyúkok, vagy micsoda, de... - legyintek egyet, hogy abbahagytam a mondandómat. Amikor csend lesz körülöttem - illetve nem az, csak nekem - megfordulok. Lassan indulok el Vic felé. Előtte viszont, ha kapok egy pohár vodkát, koccintásra emelem poharamat, és lehajtom az italt. A borzongás nem oly kellemes, mint a whiskynél, pedig imádom a röviditalokat. Végül is előbbi egy megtermett orosz vodka, ahhoz képest minden ital olcsó szirupnak tűnik. Az is.
- Mondd csak kedvesem... - búgom Vic fülébe, ahogy odaérek hozzá - Van rajtam valami? - emelem meg a tekintetem, ahogy eltávolodok tőle - Vagy csak ennyire érdekes vagyok? - elmosolyodom halványan. Nincs hátul szemem, de kiváló érzékem van ahhoz, hogyan vegyem észre, hogy valaki bámul engem. Nos, most sikerült kiszúrnom mindezt. - Mondd csak, ha itt sokan elvonulnak... - sóhajtok egyet - Te is hajlandó lennél velem elvonulni? - húzom magamhoz közelebb, az utolsó szavakat már ajkainak mondom, ahogy egy apró csókot lehelek rá. Fogalmam sincs miért csinálom ezt, de most nagyon-nagyon tetszik.

Természetesen Victoriát választom :3
is this the end I feel? ♦ outfit
♦ by the blood ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mici Visconti

Mici Visconti

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Xavier Dolan

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Szer. 14 Szept. - 20:06

don't ever let it end


A jó hír az, hogy a buliból eltelt legalább egy óra, és még mindig nem én vagyok az, akit vissza kell fogni, pedig már került belém egy-két légkör, de még mindig csak abban a fázisban vagyok, amikor az egész világot a keblemre akarom ölelni. Az elején jó ötletnek tűnt a Morhange-Potter párossal kezdeni, de azon kívül, hogy feléjük nyújtottam az üveget, amit Megan el is vett készségesen, nem igazán történt más. Rá kellett jönnöm, hogy még sohasem próbáltam meg haverkodni ezekkel az emberekkel, sőt, soha nem próbáltam meg haverkodni senki mással sem. Ennek millió egy oka volt, főleg, mert így is úgy éreztem, hogy túl keveset áll módomban egyedül kuksolni a kastély bármelyik nyugis szegletében. Ha nem volt ott éppen Alecto, akkor valamelyik fasz (a legjobb értelemben véve) ott volt helyette, hogy tartsa a frontot. Szóval kinek volt ideje, mondjuk Potterrel vagy Megannal haverkodni? Szóval az utolsó pillanatban meggondolom magamat, és próbálok észrevétlenül kihátrálni a képből, valami sokkal félreesőbb helyre, és mondjuk onnan megfigyelni.
Megállok a zenekar előtt, és próbálok magammal fogadásokat kötni, hogy vajon Fletcher vagy Potter kap hamarabb pofot, de innen elég nehéz megállapítani. Rafit alapból nehezebb kihozni a  béketűrésből, de Fletcher nagyon rápörgött, szóval én nekik szurkolok. Bár, ha a szőkeség ökle csap le előbb, akkor talán még visszaszerezhetem azt az üveget Pottertől. Ha már eszméletlenül fekszik a földön, minden nehézség nélkül kiszedhetem a kezéből.
Annyira lefoglal ez az izgalmas játék, hogy egy pillanatig tényleg megfeledkezek a nővéremről. Szerencsére még nem szabadultak el az indulatok, hogy órákig kelljen keressem, egyébként sem akarom, hogy az egész rohadt nyaram arról szóljon, hogy utána koslassak. Majd megpróbálom egy kicsit rövidebb pórázra engedni. Mondjuk holnaptól.
Kíváncsian nyújtogatom a nyakamat afelé a pont felé, ahol a medence szélsn Silje-el összedugják a fejüket. Akármiről is beszélgetnek, nincs jó előéreztem. Így észrevétlenül, mintha csak éppen egy sonkásszendvicsért indulnék, meglódulok feléjük. Egészen lendületes léptekkel, hogy szinte alig tudok lefékezni, és irányt váltani, amikor látom, hogy szétrebbennek. Mivel nem akarok direkt Alecto nyakán lógni, inkább Silje-nél kezdek el tapogatózni. Ahogy odaérek, finoman ráteszem a vállam a kezére, és érdeklődő arccal bámulok rá.
- Szóval, halljuk, miben mesterkedtek. Mi ez az őrültség? – szerencsére éppen ebben a pillanatban ér mellém az egyik manó, aki egy vörösboros poharakkal teli tálcát egyensúlyoz a feje fölött, és lekapok róla egy-egy poharat mindkét kezembe. – Mégis kinek az ötlete volt? - teszem fel a költői kérdést, de már sejtem, hogy közös ötlet lehetett. – És árulja el nekem valaki, hogy miért szórakoztatóbb, mondjuk Finnickel egy szobába bezárkóznom, mint mondjuk meztelen lányokkal fürdőzni a medencében? – igen, talán részegen szexistább leszek egy árnyalatnyit, de már nem szívom vissza. – Ne értsd félre, Finnick pajtás, te is dögös vagy, de azért valahogy nem vagy éppen az esetem – tekintetemet Finnick felé fordítom valahol a tömegben, ahol egyből kiszúrtam, már, amikor megéérkezett, csak józanon mindent megtettem azért, hogy jó messziről elkerüljem, erre most direkt felhívom magamra a figyelmet.


//Szóval fogalmam sincs. Szerintem édeshármas Dolohovékkal, vagy sorsoljatok ki, talán jobban jártok//

 
 nem lehet véletlen, hogy a googlebot is ezt a partit nézi
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Csüt. 22 Szept. - 16:14
Köszönöm szépen a közreműködést, és azt, hogy részt vettetek ebben a közös bulizós részben! Ez a poszt rendhagyó módon nem reag lesz, hanem egy tájékoztatás azoknak akik szeretnék tovább folytatni ezt a kalandot privátabb jelleggel. Mindazok akik privátkodnának, azok a Dolohov birtokon belül nyissanak egy topicot valami olyasmi címmel, hogy : a buli, party, stb, hoy tudjuk az még ide tartozik, alcímként pedig írják bele, hogy kik a tagok akikkel a játékban részt vesznek.
Még egyszer szeretném megköszönni az élményt!
// Ezt a topicot körülbelül két hétig még nem archiváltatom, ha addig még valaki kedvet kapna, tudjon ide írni
<3
Vissza az elejére Go down

let's talk about sex baby, let's talk about you and me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» let's talk about sex baby.. (privát)
» a dingo ate my baby
» Talk about... || Amycus && Rod
» Let's talk party (privát)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-