Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Bad Habits EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Bad Habits EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Bad Habits EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Bad Habits EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Bad Habits EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Bad Habits EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Bad Habits EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Bad Habits EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Bad Habits EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 28 Nov. - 16:14

szépséges neved



Csoport:

Hugrabug

Kor:

17

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Janis Ancens

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





Azt mondják, hogy a legelső dolgok a legmeghatározóbbak az életünkben. Ilyenek az első lépések, az első szavak, az első mosoly, az első csók, szeretkezés és természetesen szerelem is. Mint hurrikán, úgy érkeztél az életembe; nem voltam felkészülve rád és azokra az érzésekre meg pláne nem, amiket kiváltottál belőlem. Egyszerre gyűlöltelek és szerettelek; egyszerre kívántalak a Pokolra és éreztem magam a Mennyben. Féltékeny voltam és boldog. Meg akartalak ütni és megcsókolni. Olyan ambivalens, magam sem értem, kitekert módon voltál az életem része; hosszú ideig. Szerettelek, igazán szerettelek, de melletted még rosszabb lettem; a személyiségem rossz irányt vett, de vétek lenne csak téged hibáztatni, mert hagytam magam; hagytam, hogy az orromnál fogva vezess és kihasználj. Most már nem vagyunk együtt, nem bírtam tovább lenyelni a sok szemétséget, amit elkövettél ellenem és a barátaink ellen, de még mindig nem tudtál kiszakadni a körből; továbbra is ott vagy a sarokban, lesed minden mozdulatomat és olykor elsütsz egy-egy béna, flörtölős poént, Lip legnagyobb féltékenységére.







szépséges neved



Csoport:

Hugrabug

Kor:

17

Származás:

Aranyvér, félvér vagy esetleg mugliszármazású vagy?

Lojalitás:

Voldemort vagy Dumbledore pártját támogatod? Vagy semleges vagy?

Play by:

Marc Schulze

Ők várják:

Kik várják a karaktert?





Néha csak figyellek, hallgatlak csendben, nézem ahogy finoman elmosolyodsz egy-egy disznó viccen, és én tényleg nem értem, hogy miért barátkozol velünk. Mi volt az, ami annyira megtetszett a társaságunkban, mi volt az, amiért te tényleg képes voltál lealacsonyodni egy olyan szintre, amelyből nincs visszaút. Néha csak nézlek, és tényleg nem értem. Hogy bírod ezt? Hogy bírsz minden egyes nap nemet mondani? Hogy bírsz minden pillanatban úgy velünk lenni, hogy nem élvezed azt, ami idevonzott? Miért ez az egész, ha még csak nem is érdekelnek az új kábszerek, ha elhúzod az orrod ha fű szagot érzel, ha inkább lesütöd a szemed, ha csatak részegre isszuk magunkat? Mégis hogy bírod? Hogy bírsz olyan maradni, amilyen vagy? Hogy maradnak a kezeid mindig olyan hidegek, mikor bent hatalmas a forróság? Hogyan vagy képes úgy nevetni, mintha te téptél volna be a legjobban? Hogyan vagy képes annyira nyugodt maradni? Hogyan vagy képes úgy bámulni Dexet, és közben úgy csinálni, mintha nem lenne semmi? Hogyan bírod Lip tekintetét állni? Hogyan bírsz ki minden egyes napot olyan valaki után vágyakozva, aki nem lehet a tiéd?



Vissza az elejére Go down

Bad Habits

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-